aktualizováno: 13.06.2018 17:21:43

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS Premium 2011

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS Premium 2011

   

Karty označeny MODŘE s Cenou MÁM !!!
Karty označeny ČERNĚ bez Ceny NEMÁM !!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
#1-90 Zlatá verze (1 of 400)   #1-90 Zlatá embossed verze ( limit/100 )
1 Duba Tomáš (G) Zlín 10,-kč   1 Duba Tomáš (G) Zlín 30,-kč
2 Hamrlík Martin Zlín 8,-kč   2 Hamrlík Martin Zlín 30,-kč
3 Galvas Lukáš Zlín 8,-kč   3 Galvas Lukáš Zlín 30,-kč
4 Balaštík Jaroslav Zlín 8,-kč   4 Balaštík Jaroslav Zlín 30,-kč
5 Leška Petr Zlín 8,-kč   5 Leška Petr Zlín 30,-kč
6 Rachůnek Ivan Zlín 8,-kč   6 Rachůnek Ivan Zlín  
7 Málek Roman (G) Vítkovice 10,-kč   7 Málek Roman (G) Vítkovice  
8 Burger Jiří Vítkovice 8,-kč   8 Burger Jiří Vítkovice  
9 Ujčík Viktor Vítkovice 8,-kč   9 Ujčík Viktor Vítkovice 30,-kč
10 Pohl Petr - RC - Vítkovice 8,-kč   10 Pohl Petr - RC - Vítkovice 30,-kč
11 Káňa Jan Vítkovice 8,-kč   11 Káňa Jan Vítkovice 30,-kč
12 Vrána Petr Vítkovice 8,-kč   12 Vrána Petr Vítkovice  
13 Vojtek Martin (G) Třinec 10,-kč   13 Vojtek Martin (G) Třinec 30,-kč
14 Krajáček Lukáš - RC - Třinec 8,-kč   14 Krajíček Lukáš - RC - Třinec  
15 Richter Martin Třinec     15 Richter Martin Třinec  
16 Kohn Ladislav Třinec 8,-kč   16 Kohn Ladislav Třinec 30,-kč
17 Růžička Martin Třinec 8,-kč   17 Růžička Martin Třinec  
18 Adamský Martin Třinec 8,-kč   18 Adamský Martin Třinec 30,-kč
19 Trvaj Jiří (G) Brno 10,-kč   19 Trvaj Jiří (G) Brno  
20 Bičánek Radim Brno 8,-kč   20 Bičánek Radim Brno 30,-kč
21 Veselý Ondřej Brno 8,-kč   21 Veselý Ondřej Brno 30,-kč
22 Hubáček Petr Brno 8,-kč   22 Hubáček Petr Brno 30,-kč
23 Kvapil Marek Brno 8,-kč   23 Kvapil Marek Brno 30,-kč
24 Hruška Radim Brno 8,-kč   24 Hruška Radim Brno 30,-kč
25 Vošvrda Tomáš (G) Liberec 10,-kč   25 Vošvrda Tomáš (G) Liberec  
26 Čakajík Martin Liberec 8,-kč   26 Čakajík Martin Liberec  
27 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč   27 Nedvěd Petr Liberec  
28 Hořava Miloslav ml. Liberec 8,-kč   28 Hořava Miloslav ml. Liberec 30,-kč
29 Vak Tomáš Liberec 8,-kč   29 Vak Tomáš Liberec  
30 Kudrna Jaroslav Liberec 8,-kč   30 Kudrna Jaroslav Liberec 30,-kč
31 Franěk Petr (G) Litvínov 10,-kč   31 Franěk Petr (G) Litvínov 30,-kč
32 Černošek Marek Litvínov 8,-kč   32 Černošek Marek Litvínov 30,-kč
33 Ručinský Martin Litvínov 10,-kč   33 Ručinský Martin Litvínov  
34 Lukeš František Litvínov 8,-kč   34 Lukeš František Litvínov 30,-kč
35 Hübl Viktor Litvínov 8,-kč   35 Hübl Viktor Litvínov  
36 Jánský Peter Litvínov 8,-kč   36 Jánský Peter Litvínov 30,-kč
37 Mensator Lukáš (G) K. Vary 10,-kč   37 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
38 Nosek David K. Vary 8,-kč   38 Nosek David K. Vary 30,-kč
39 Kumstát Petr K. Vary     39 Kumstát Petr K. Vary 30,-kč
40 Pech Lukáš K. Vary 8,-kč   40 Pech Lukáš K. Vary 30,-kč
41 Hruška David K. Vary     41 Hruška David K. Vary  
42 Skaldaný František K. Vary 8,-kč   42 Skladaný František K. Vary 30,-kč
43 Schwarz Marek (G) M.Boleslav 10,-kč   43 Schwarz Marek (G) M.Boleslav 30,-kč
44 Macho Michal M.Boleslav 8,-kč   44 Macho Michal M.Boleslav 30,-kč
45 Vrbata David M.Boleslav 8,-kč   45 Vrbata David M.Boleslav 30,-kč
46 Divíšek Tomáš M.Boleslav 8,-kč   46 Divíšek Tomáš M.Boleslav  
47 Pabiška Lukáš M.Boleslav 8,-kč   47 Pabiška Lukáš M.Boleslav 30,-kč
48 Boháč Daniel M.Boleslav 8,-kč   48 Boháč Daniel M.Boleslav 30,-kč
49 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 10,-kč   49 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 30,-kč
50 Ptáček František Č.Buděj. 8,-kč   50 Ptáček František Č.Buděj.  
51 Pšůrný Roman Č.Buděj. 8,-kč   51 Pšůrný Roman Č.Buděj. 30,-kč
52 Martynek Rostislav Č.Buděj.     52 Martynek Rostislav Č.Buděj. 30,-kč
53 Gulaš Milan Č.Buděj. 8,-kč   53 Gulaš Milan Č.Buděj. 30,-kč
54 Mertl Tomáš Č.Buděj. 8,-kč   54 Mertl Tomáš Č.Buděj. 30,-kč
55 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč   55 Svoboda Adam (G) Pardubice 30,-kč
56 Kočí Václav Pardubice     56 Kočí Václav Pardubice  
57 Koukal Petr Pardubice 8,-kč   57 Koukal Petr Pardubice  
58 Zohorna Tomáš Pardubice 8,-kč   58 Zohorna Tomáš Pardubice 30,-kč
59 Bartek Martin Pardubice 8,-kč   59 Bartek Martin Pardubice 30,-kč
60 Somík Radovan Pardubice     60 Somík Radovan Pardubice  
61 Kopřiva Miroslav (G) Slavia     61 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 30,-kč
62 Kadlec Petr Slavia 8,-kč   62 Kadlec Petr Slavia 30,-kč
63 Vašíček Jiří Slavia 8,-kč   63 Vašíček Jiří Slavia 30,-kč
64 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia 10,-kč   64 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia  
65 Růžička Vladimír ml. Slavia     65 Růžička Vladimír ml. Slavia 30,-kč
66 Jelínek Petr Slavia 8,-kč   66 Jelínek Petr Slavia  
67 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     67 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
68 Hanzlík Jan Sparta 8,-kč   68 Hanzlík Jan Sparta  
69 Ton Petr Sparta 10,-kč   69 Ton Petr Sparta  
70 Broš Michal Sparta     70 Broš Michal Sparta 30,-kč
71 Treille Yorick Sparta     71 Treille Yorick Sparta 30,-kč
72 Smoleňák Radek - RC - Sparta     72 Smoleňák Radek - RC - Sparta  
73 Cikánek Lukáš (G) Kladno     73 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
74 Toman Milan Kladno     74 Toman Milan Kladno  
75 Látal Martin Kladno     75 Látal Martin Kladno 30,-kč
76 Patera Pavel Kladno 10,-kč   76 Patera Pavel Kladno  
77 Kalla Jaroslav Kladno     77 Kalla Jaroslav Kladno 30,-kč
78 Kuchler Jiří Kladno     78 Kuchler Jiří Kladno  
79 Salfický Dušan (G) Plzeň     79 Salfický Dušan (G) Plzeň 30,-kč
80 Slaney John - RC - Plzeň 8,-kč   80 Slaney John - RC - Plzeň 30,-kč
81 Straka Martin Plzeň 10,-kč   81 Straka Martin Plzeň  
82 Vlasák Tomáš Plzeň 8,-kč   82 Vlasák Tomáš Plzeň 30,-kč
83 Kovář Jan Plzeň     83 Kovář Jan Plzeň  
84 Vostřák Pavel Plzeň 8,-kč   84 Vostřák Pavel Plzeň 30,-kč
85 Bicek Jiří - RC - Kladno     85 Bicek Jiří - RC - Kladno  
86 Kratěna Ondřej Sparta 8,-kč   86 Kratěna Ondřej Sparta  
87 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč   87 Prusek Martin (G) Vítkovice  
88 Dopita Jiří Brno     88 Dopita Jiří Brno 30,-kč
89 Horčička Luboš (G) Plzeň     89 Horčička Luboš (G) Plzeň  
90 Bartovič Milan Liberec 8,-kč   90 Bartovič Milan Liberec 30,-kč
CL Seznam karet # 1-90   10,-kč   CL Seznam karet    
#1-90 Stříbrná verze (1 of 400)   #1-90 Stříbrná Embossed verze ( limit/100 )
1 Duba Tomáš (G) Zlín     1 Duba Tomáš (G) Zlín  
2 Hamrlík Martin Zlín 8,-kč   2 Hamrlík Martin Zlín 30,-kč
3 Galvas Lukáš Zlín 8,-kč   3 Galvas Lukáš Zlín 30,-kč
4 Balaštík Jaroslav Zlín 8,-kč   4 Balaštík Jaroslav Zlín  
5 Leška Petr Zlín 8,-kč   5 Leška Petr Zlín 30,-kč
6 Rachůnek Ivan Zlín 8,-kč   6 Rachůnek Ivan Zlín 30,-kč
7 Málek Roman (G) Vítkovice     7 Málek Roman (G) Vítkovice 30,-kč
8 Burger Jiří Vítkovice 8,-kč   8 Burger Jiří Vítkovice  
9 Ujčík Viktor Vítkovice 8,-kč   9 Ujčík Viktor Vítkovice 30,-kč
10 Pohl Petr - RC - Vítkovice 8,-kč   10 Pohl Petr - RC - Vítkovice  
11 Káňa Jan Vítkovice 8,-kč   11 Káňa Jan Vítkovice  
12 Vrána Petr Vítkovice 8,-kč   12 Vrána Petr Vítkovice  
13 Vojtek Martin (G) Třinec 10,-kč   13 Vojtek Martin (G) Třinec 30,-kč
14 Krajíček Lukáš - RC - Třinec     14 Krajíček Lukáš - RC - Třinec 30,-kč
15 Richter Martin Třinec 8,-kč   15 Richter Martin Třinec 30,-kč
16 Kohn Ladislav Třinec 8,-kč   16 Kohn Ladislav Třinec 30,-kč
17 Růžička Martin Třinec 8,-kč   17 Růžička Martin Třinec 30,-kč
18 Adamský Martin Třinec 8,-kč   18 Adamský Martin Třinec  
19 Trvaj Jiří (G) Brno 10,-kč   19 Trvaj Jiří (G) Brno  
20 Bičánek Radim Brno 8,-kč   20 Bičánek Radim Brno 30,-kč
21 Veselý Ondřej Brno 8,-kč   21 Veselý Ondřej Brno 30,-kč
22 Hubáček Petr Brno 8,-kč   22 Hubáček Petr Brno 30,-kč
23 Kvapil Marek Brno 8,-kč   23 Kvapil Marek Brno 30,-kč
24 Hruška Radim Brno 8,-kč   24 Hruška Radim Brno 30,-kč
25 Vošvrda Tomáš (G) Liberec     25 Vošvrda Tomáš (G) Liberec  
26 Čakajík Martin Liberec 8,-kč   26 Čakajík Martin Liberec  
27 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč   27 Nedvěd Petr Liberec  
28 Hořava Miloslav Liberec 8,-kč   28 Hořava Miloslav Liberec  
29 Vak Tomáš Liberec 8,-kč   29 Vak Tomáš Liberec 30,-kč
30 Kudrna Jaroslav Liberec     30 Kudrna Jaroslav Liberec  
31 Franěk Petr (G) Litvínov 10,-kč   31 Franěk Petr (G) Litvínov 30,-kč
32 Černošek Marek Litvínov 8,-kč   32 Černošek Marek Litvínov 30,-kč
33 Ručinský Martin Litvínov     33 Ručinský Martin Litvínov 30,-kč
34 Lukeš František Litvínov 8,-kč   34 Lukeš František Litvínov 30,-kč
35 Hübl Viktor Litvínov 8,-kč   35 Hübl Viktor Litvínov 30,-kč
36 Jánský Peter Litvínov 8,-kč   36 Jánský Peter Litvínov 30,-kč
37 Mensator Lukáš (G) K. Vary 10,-kč   37 Mensator Lukáš (G) K. Vary 30,-kč
38 Nosek David K. Vary 8,-kč   38 Nosek David K. Vary 30,-kč
39 Kumstát Petr K. Vary 8,-kč   39 Kumstát Petr K. Vary  
40 Pech Lukáš K. Vary 8,-kč   40 Pech Lukáš K. Vary 30,-kč
41 Hruška David K. Vary 8,-kč   41 Hruška David K. Vary 30,-kč
42 Skladaný František K. Vary 8,-kč   42 Skladaný František K. Vary 30,-kč
43 Schwarz Marek (G) M.Boleslav 10,-kč   43 Schwarz Marek (G) M.Boleslav 30,-kč
44 Macho Michal M.Boleslav 8,-kč   44 Macho Michal M.Boleslav 30,-kč
45 Vrbata David M.Boleslav 8,-kč   45 Vrbata David M.Boleslav  
46 Divíšek Tomáš M.Boleslav 8,-kč   46 Divíšek Tomáš M.Boleslav 30,-kč
47 Pabiška Lukáš M.Boleslav 8,-kč   47 Pabiška Lukáš M.Boleslav 30,-kč
48 Boháč Daniel M.Boleslav 8,-kč   48 Boháč Daniel M.Boleslav 30,-kč
49 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 10,-kč   49 Kovář Jakub (G) Č. Buděj. 30,-kč
50 Ptáček František Č.Buděj. 8,-kč   50 Ptáček František Č.Buděj. 30,-kč
51 Pšůrný Roman Č.Buděj. 8,-kč   51 Pšůrný Roman Č.Buděj. 30,-kč
52 Martynek Rostislav Č.Buděj. 8,-kč   52 Martynek Rostislav Č.Buděj. 30,-kč
53 Gulaš Milan Č.Buděj. 8,-kč   53 Gulaš Milan Č.Buděj. 30,-kč
54 Mertl Tomáš Č.Buděj. 8,-kč   54 Mertl Tomáš Č.Buděj.  
55 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč   55 Svoboda Adam (G) Pardubice  
56 Kočí Václav Pardubice     56 Kočí Václav Pardubice  
57 Koukal Petr Pardubice 8,-kč   57 Koukal Petr Pardubice  
58 Zohorna Tomáš Pardubice 8,-kč   58 Zohorna Tomáš Pardubice  
59 Bartek Martin Pardubice 8,-kč   59 Bartek Martin Pardubice 30,-kč
60 Somík Radovan Pardubice 8,-kč   60 Somík Radovan Pardubice  
61 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 10,-kč   61 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 30,-kč
62 Kadlec Petr Slavia 8,-kč   62 Kadlec Petr Slavia 30,-kč
63 Vašíček Jiří Slavia 8,-kč   63 Vašíček Jiří Slavia 30,-kč
64 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia 10,-kč   64 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia 30,-kč
65 Růžička Vladimír ml. Slavia 8,-kč   65 Růžička Vladimír ml. Slavia 30,-kč
66 Jelínek Petr Slavia 8,-kč   66 Jelínek Petr Slavia 30,-kč
67 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 10,-kč   67 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
68 Hanzlík Jan Sparta 8,-kč   68 Hanzlík Jan Sparta  
69 Ton Petr Sparta     69 Ton Petr Sparta  
70 Broš Michal Sparta 8,-kč   70 Broš Michal Sparta 30,-kč
71 Treille Yorick Sparta 8,-kč   71 Treille Yorick Sparta 30,-kč
72 Smoleňák Radek - RC - Sparta     72 Smoleňák Radek - RC - Sparta 30,-kč
73 Cikánek Lukáš (G) Kladno 10,-kč   73 Cikánek Lukáš (G) Kladno 30,-kč
74 Toman Milan Kladno 8,-kč   74 Toman Milan Kladno 30,-kč
75 Látal Martin Kladno     75 Látal Martin Kladno 30,-kč
76 Patera Pavel Kladno 10,-kč   76 Patera Pavel Kladno 30,-kč
77 Kalla Jaroslav Kladno     77 Kalla Jaroslav Kladno 30,-kč
78 Kuchler Jiří Kladno     78 Kuchler Jiří Kladno 30,-kč
79 Salfický Dušan (G) Plzeň 10,-kč   79 Salfický Dušan (G) Plzeň 30,-kč
80 Slaney John - RC - Plzeň 8,-kč   80 Slaney John - RC - Plzeň  
81 Straka Martin Plzeň 10,-kč   81 Straka Martin Plzeň  
82 Vlasák Tomáš Plzeň 8,-kč   82 Vlasák Tomáš Plzeň 30,-kč
83 Kovář Jan Plzeň     83 Kovář Jan Plzeň  
84 Vostřák Pavel Plzeň     84 Vostřák Pavel Plzeň 30,-kč
85 Bicek Jiří - RC - Kladno 8,-kč   85 Bicek Jiří - RC - Kladno 30,-kč
86 Kratěna Ondřej Sparta 8,-kč   86 Kratěna Ondřej Sparta 30,-kč
87 Prusek Martin (G) Vítkovice     87 Prusek Martin (G) Vítkovice 30,-kč
88 Dopita Jiří Brno     88 Dopita Jiří Brno 30,-kč
89 Horčička Luboš (G) Plzeň 10,-kč   89 Horčička Luboš (G) Plzeň 30,-kč
90 Bartovič Milan Liberec     90 Bartovič Milan Liberec  
CL Seznam karet # 1-90       CL Seznam karet # 1-90    
#1-90 Embossed verze (1 of 400)   #1-90 Double Embossed verze ( limit/100 )
1 Duba Tomáš (G) Zlín 8,-kč   1 Duba Tomáš (G) Zlín  
2 Hamrlík Martin Zlín 8,-kč   2 Hamrlík Martin Zlín 30,-kč
3 Galvas Lukáš Zlín 8,-kč   3 Galvas Lukáš Zlín 30,-kč
4 Balaštík Jaroslav Zlín 8,-kč   4 Balaštík Jaroslav Zlín 30,-kč
5 Leška Petr Zlín 8,-kč   5 Leška Petr Zlín 30,-kč
6 Rachůnek Ivan Zlín 8,-kč   6 Rachůnek Ivan Zlín 30,-kč
7 Málek Roman (G) Vítkovice 10,-kč   7 Málek Roman (G) Vítkovice 30,-kč
8 Burger Jiří Vítkovice 8,-kč   8 Burger Jiří Vítkovice 30,-kč
9 Ujčík Viktor Vítkovice 8,-kč   9 Ujčík Viktor Vítkovice 30,-kč
10 Pohl Petr - RC - Vítkovice     10 Pohl Petr - RC - Vítkovice 30,-kč
11 Káňa Jan Vítkovice 8,-kč   11 Káňa Jan Vítkovice 30,-kč
12 Vrána Petr Vítkovice     12 Vrána Petr Vítkovice 30,-kč
13 Vojtek Martin (G) Třinec 10,-kč   13 Vojtek Martin (G) Třinec  
14 Krajíček Lukáš - RC - Třinec 8,-kč   14 Krajíček Lukáš - RC - Třinec  
15 Richter Martin Třinec 8,-kč   15 Richter Martin Třinec 30,-kč
16 Kohn Ladislav Třinec 8,-kč   16 Kohn Ladislav Třinec 30,-kč
17 Růžička Martin Třinec     17 Růžička Martin Třinec 30,-kč
18 Adamský Martin Třinec 8,-kč   18 Adamský Martin Třinec  
19 Trvaj Jiří (G) Brno 10,-kč   19 Trvaj Jiří (G) Brno  
20 Bičánek Radim Brno 8,-kč   20 Bičánek Radim Brno 30,-kč
21 Veselý Ondřej Brno 8,-kč   21 Veselý Ondřej Brno 30,-kč
22 Hubáček Petr Brno 8,-kč   22 Hubáček Petr Brno 30,-kč
23 Kvapil Marek Brno 8,-kč   23 Kvapil Marek Brno  
24 Hruška Radim Brno 8,-kč   24 Hruška Radim Brno 30,-kč
25 Vošvrda Tomáš (G) Liberec 10,-kč   25 Vošvrda Tomáš (G) Liberec  
26 Čakají Martin Liberec 8,-kč   26 Čakajík Martin Liberec 30,-kč
27 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč   27 Nedvěd Petr Liberec  
28 Hořava Miloslav Liberec 8,-kč   28 Hořava Miloslav Liberec 30,-kč
29 Vak Tomáš Liberec 8,-kč   29 Vak Tomáš Liberec 30,-kč
30 Kudrna Jaroslav Liberec 8,-kč   30 Kudrna Jaroslav Liberec 30,-kč
31 Franěk Petr (G) Litvínov 10,-kč   31 Franěk Petr (G) Litvínov  
32 Černošek Marek Litvínov 8,-kč   32 Černošek Marek Litvínov  
33 Ručinský Martin Litvínov 10,-kč   33 Ručinský Martin Litvínov 30,-kč
34 Lukeš František Litvínov 8,-kč   34 Lukeš František Litvínov  
35 Hübl Viktor Litvínov 8,-kč   35 Hübl Viktor Litvínov 30,-kč
36 Jánský Peter Litvínov 8,-kč   36 Jánský Peter Litvínov 30,-kč
37 Mensator Lukáš (G) K. Vary 10,-kč   37 Mensator Lukáš (G) K. Vary 30,-kč
38 Nosek David K. Vary 8,-kč   38 Nosek David K. Vary 30,-kč
39 Kumstát Petr K. Vary 8,-kč   39 Kumstát Petr K. Vary 30,-kč
40 Pech Lukáš K. Vary 8,-kč   40 Pech Lukáš K. Vary 30,-kč
41 Hruška David K. Vary 8,-kč   41 Hruška David K. Vary 30,-kč
42 Skladaný František K. Vary     42 Skladaný František K. Vary 30,-kč
43 Schwarz Marek (G) M.Boleslav 10,-kč   43 Schwarz Marek (G) M.Boleslav 30,-kč
44 Macho Michal M.Boleslav 8,-kč   44 Macho Michal M.Boleslav 30,-kč
45 Vrbata David M.Boleslav     45 Vrbata David M.Boleslav 30,-kč
46 Divíšek Tomáš M.Boleslav     46 Divíšek Tomáš M.Boleslav 30,-kč
47 Pabiška Lukáš M.Boleslav 8,-kč   47 Pabiška Lukáš M.Boleslav 30,-kč
48 Boháč Daniel M.Boleslav     48 Boháč Daniel M.Boleslav 30,-kč
49 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 10,-kč   49 Kovář Jakub (G) Č.Buděj.  
50 Ptáček František Č.Buděj. 8,-kč   50 Ptáček František Č.Buděj. 30,-kč
51 Pšurný Roman Č.Buděj. 8,-kč   51 Pšůrný Roman Č.Buděj.  
52 Martynek Rostislav Č.Buděj. 8,-kč   52 Martynek Rostislav Č.Buděj.  
53 Gulaš Milan Č.Buděj.     53 Gulaš Milan Č.Buděj. 30,-kč
54 Mertl Tomáš Č.Buděj. 8,-kč   54 Mertl Tomáš Č.Buděj.  
55 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč   55 Svoboda Adam (G) Pardubice 30,-kč
56 Kočí Václav Pardubice 8,-kč   56 Kočí Václav Pardubice 30,-kč
57 Koukal Petr Pardubice 8,-kč   57 Koukal Petr Pardubice  
58 Zohorna Tomáš Pardubice 8,-kč   58 Zohorna Tomáš Pardubice  
59 Bartek Martin Pardubice 8,-kč   59 Bartek Martin Pardubice  
60 Somík Radovan Pardubice     60 Somík Radovan Pardubice  
61 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 10,-kč   61 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
62 Kadlec Petr Slavia 8,-kč   62 Kadlec Petr Slavia 30,-kč
63 Vašíček Jiří Slavia     63 Vašíček Jiří Slavia 30,-kč
64 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia 10,-kč   64 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia 30,-kč
65 Růžička Vladimír ml. Slavia 8,-kč   65 Růžička Vladimír ml. Slavia 30,-kč
66 Jelínek Petr Slavia 8,-kč   66 Jelínek Petr Slavia 30,-kč
67 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 10,-kč   67 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 30,-kč
68 Hanzlík Jan Sparta 8,-kč   68 Hanzlík Jan Sparta  
69 Ton Petr Sparta     69 Ton Petr Sparta 30,-kč
70 Broš Michal Sparta 8,-kč   70 Broš Michal Sparta 30,-kč
71 Treille Yorick Sparta 8,-kč   71 Treille Yorick Sparta  
72 Smoleňák Radek - RC - Sparta 8,-kč   72 Smoleňák Radek - RC - Sparta 30,-kč
73 Cikánek Lukáš (G) Kladno     73 Cikánek Lukáš (G) Kladno 30,-kč
74 Toman Milan Kladno     74 Toman Milan Kladno 30,-kč
75 Látal Martin Kladno 8,-kč   75 Látal Martin Kladno 30,-kč
76 Patera Pavel Kladno 10,-kč   76 Patera Pavel Kladno 30,-kč
77 Kalla Jaroslav Kladno 8,-kč   77 Kalla Jaroslav Kladno  
78 Kuchler Jiří Kladno 8,-kč   78 Kuchler Jiří Kladno 30,-kč
79 Salfický Dušan (G) Plzeň     79 Salfický Dušan (G) Plzeň 30,-kč
80 Slaney John - RC - Plzeň     80 Slaney John - RC - Plzeň 30,-kč
81 Straka Martin Plzeň 10,-kč   81 Straka Martin Plzeň  
82 Vlasák Tomáš Plzeň     82 Vlasák Tomáš Plzeň 30,-kč
83 Kovář Jan Plzeň     83 Kovář Jan Plzeň 30,-kč
84 Vostřák Pavel Plzeň     84 Vostřák Pavel Plzeň 30,-kč
85 Bicek Jiří - RC - Kladno 8,-kč   85 Bicek Jiří - RC - Kladno 30,-kč
86 Kratěna Ondřej Sparta     86 Kratěna Ondřej Sparta 30,-kč
87 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč   87 Prusek Martin (G) Vítkovice 30,-kč
88 Dopita Jiří Brno     88 Dopita Jiří Brno 30,-kč
89 Horčička Luboš (G) Plzeň 10,-kč   89 Horčička Luboš (G) Plzeň 30,-kč
90 Bartovič Milan Liberec 8,-kč   90 Bartovič Milan Liberec  
CL Seznam karet # 1-90       CL Seznam karet # 1-90    
INTERNATIONAL HEROES  (1 of 600) BLUE   INTERNATIONAL HEROES ( 1 of 450 ) RED
1 Sivák Peter Zlín 20,-kč   1 Sivák Peter Zlín 25,-kč
2 Hamerlík Peter (G) Třinec 20,-kč   2 Hamerlík Peter (G) Třinec 25,-kč
3 Hovi Sasu (G) Brno 20,-kč   3 Hovi Sasu (G) Brno 25,-kč
4 Stehlík Richard Brno 20,-kč   4 Stehlík Richard Brno 25,-kč
5 Huna Rudolf Vítkovice 20,-kč   5 Huna Rudolf Vítkovice 25,-kč
6 Lammers John Plzeň 20,-kč   6 Lammers John Plzeň 25,-kč
7 O'Brien Doug Sparta 20,-kč   7 O'Brien Doug Sparta 25,-kč
8 Žabka Boris M.Boleslav 20,-kč   8 Žabka Boris M.Boleslav 25,-kč
9 Vydarený René Č.Buděj. 20,-kč   9 Vydarený René Č.Buděj.  
10 Jillson Jeff Pardubice 20,-kč   10 Jillson Jeff Pardubice 25,-kč
11 Gerhát František Litvínov 20,-kč   11 Gerhát František Litvínov 25,-kč
12 Dej Rastislav K.Vary 20,-kč   12 Dej Rastislav K. Vary  
13 Treille Sacha Kladno 20,-kč   13 Treille Sacha Kladno 25,-kč
14 Podkonický Andrej Liberec 20,-kč   14 Podkonický Andrej --------------------------- Liberec 25,-kč
CL Seznam karet # 1-14   5,-kč   CL Seznam karet # 1-14   5,-kč
INTERNATIONAL HEROES (1 of 350) SILVER   INTERNATIONAL HEROES (1 of 100) GOLD EMBOSSED
1 Sivák Peter Zlín     1 Sivák Peter Zlín  
2 Hamerlík Peter (G) Třinec 30,-kč   2 Hamerlík Peter (G) Třinec  
3 Hovi Sasu (G) Brno 30,-kč   3 Hovi Sasu (G) Brno 50,-kč
4 Stehlík Richard Brno 30,-kč   4 Stehlík Richard Brno  
5 Huna Rudolf Vítkovice 30,-kč   5 Huna Rudolf Vítkovice 50,-kč
6 Lammers John Plzeň 30,-kč   6 Lammers John Plzeň  
7 O'Brien Doug Sparta 30,-kč   7 O'Brien Doug Sparta 50,-kč
8 Žabka Boris M.Boleslav 30,-kč   8 Žabka Boris M.Boleslav  
9 Vydarený René Č.Buděj. 30,-kč   9 Vydarený René Č.Buděj. 50,-kč
10 Jillson Jeff Pardubice 30,-kč   10 Jillson Jeff Pardubice 50,-kč
11 Gerhát František Litvínov 30,-kč   11 Gerhát František Litvínov 50,-kč
12 Dej Rastislav K.Vary 30,-kč   12 Dej Rastislav K. Vary  
13 Treille Sacha Kladno 30,-kč   13 Treille Sacha Kladno 50,-kč
14 Podkonický Andrej Liberec     14 Podkonický Andrej Liberec  
CL Seznam karet # 1-14   5,-kč   CL Seznam karet # 1-14   5,-kč
TANDEMS (1 of 600) BLUE   TANDEMS (1 of 450) RED
1 Duba Tomáš (G) / Sedláček Jakub (G) Zlín 20,-kč   1 Duba Tomáš (G)/Sedláček Jakub (G) Zlín 25,-kč
2 Hamerlík Peter (G) / Vojtek Martin (G) Třinec 20,-kč   2 Hamerlík Peter (G)/Vojtek Martin (G) Třinec 25,-kč
3 Trvaj Jiří (G) / Hovi Sasu (G) Brno 20,-kč   3 Trvaj Jiří (G) / Hovi Sasu (G) Brno 25,-kč
4 Šindelář Filip (G) / Málek Roman (G) Vítkovice 20,-kč   4 Šindelář Filip (G)/Málek Roman (G) Vítkovice 25,-kč
5 Salfický Dušan(G)/Horčička Luboš(G) Plzeň 20,-kč   5 Salfický Dušan(G)/Horčička Luboš(G) Plzeň 25,-kč
6 Mensator Lukáš (G)/ Sáblík Lukáš (G) K.Vary 20,-kč   6 Mensator Lukáš (G)/ Sáblík Lukáš (G) K.Vary 25,-kč
7 Schwarz Marek (G) /Valent Michal (G) M.Boleslav 20,-kč   7 Schwarz Marek (G) /Valent Michal (G) M.Boleslav 25,-kč
8 Vošvrda Tomáš (G) / Pinc Marek (G) Liberec 20,-kč   8 Vošvrda Tomáš (G)/Pinc Marek (G) Liberec 25,-kč
9 Franěk Petr (G) / Hübl Jaroslav (G) Litvínov 20,-kč   9 Franěk Petr (G)/Hübl Jaroslav (G) Litvínov  
10 Falter Martin (G) / Cikánek Lukáš (G) Kladno 20,-kč   10 Falter Martin (G) / Cikánek Lukáš (G) Kladno 25,-kč
11 Růžička Martin(G)/Svoboda Adam (G) Pardubice 20,-kč   11 Růžička Martin(G)/Svoboda Adam (G) Pardubice 25,-kč
12 Kovář Jakub (G) / Hrubec Šimon (G) Č. Buděj. 20,-kč   12 Kovář Jakub (G) / Hrubec Šimon (G) Č.Buděj. 25,-kč
13 Furch Dominik(G)/Kopřiva Miroslav(G) Slavia 20,-kč   13 Furch Dominik(G)/Kopřiva Miroslav(G) Slavia 25,-kč
14 Pöpperle Tomáš (G)/Novotný Filip (G) Sparta 20,-kč   14 Pöpperle Tomáš (G)/Novotný Filip (G) Sparta 25,-kč
CL Seznam karet # 1-14   5,-kč   CL Seznam karet # 1-14   5,-kč
TANDEMS (1 of 350) SILVER   TANDEMS (1 of 100) GOLD EMBOSSED
1 Duba Tomáš (G) / Sedláček Jakub (G) Zlín 30,-kč   1 Duba Tomáš (G) /  Sedláček Jakub (G) Zlín  
2 Hamerlík Peter (G) / Vojtek Martin (G) Třinec 30,-kč   2 Hamerlík Peter (G) / Vojtek Martin (G) Třinec 50,-kč
3 Trvaj Jiří (G) / Hovi Sasu (G) Brno 30,-kč   3 Trvaj Jiří (G) / Hovi Sasu (G) Brno 50,-kč
4 Šindelář Filip (G) / Málek Roman (G) Vítkovice 30,-kč   4 Šindelář Filip (G) / Málek Roman (G) Vítkovice  
5 Salfický Dušan(G)/Horčička Luboš(G) Plzeň 30,-kč   5 Salfický Dušan(G)/Horčička Luboš(G) Plzeň 50,-kč
6 Mensator Lukáš (G)/ Sáblík Lukáš (G) K.Vary 30,-kč   6 Mensator Lukáš (G)/ Sáblík Lukáš (G) K. Vary  
7 Schwarz Marek (G)/Valent Michal (G) M.Boleslav 30,-kč   7 Schwarz Marek (G)/Valent Michal (G) M.Boledlav 50,-kč
8 Vošvrda Tomáš (G) / Pinc Marek (G) Liberec 30,-kč   8 Vošvrda Tomáš (G) / Pinc Marek (G) Liberec  
9 Franěk Petr (G) / Hübl Jaroslav (G) Litvínov 30,-kč   9 Franěk Petr (G) / Hübl Jaroslav (G) Litvínov  
10 Falter Martin (G) / Cikánek Lukáš (G) Kladno 30,-kč   10 Falter Martin (G) / Cikánek Lukáš (G) Kladno  
11 Růžička Martin(G)/Svoboda Adam (G) Pardubice 30,-kč   11 Růžička Martin(G)/Svoboda Adam (G) Pardubice  
12 Kovář Jakub (G)/Hrubec Šimon (G) Č.Buděj. 30,-kč   12 Kovář Jakub (G)/Hrubec Šimon (G) Č.Buděj. 50,-kč
13 Furch Dominik(G)/Kopřiva Miroslav(G) Slavia     13 Furch Dominik(G)/Kopřiva Miroslav(G) Slavia 50,-kč
14 Pöpperle Tomáš (G)/Novotný Filip (G) Sparta     14 Pöpperle Tomáš (G)/Novotný Filip (G) Sparta 50,-kč
CL Seznam karet # 1-14   5,-kč   CL Seznam karet # 1-14   5,-kč
KLUB HOKEJOVÝCH STŘELCŮ  (1 of 600) BLUE   KLUB HOKEJOVÝCH STŘELCŮ (1 of 450) RED
1 Nový Milan   20,-kč   1 Nový Milan   25,-kč
2 Růžička Vladimír   20,-kč   2 Růžička Vladimír   25,-kč
3 Nedomanský Václav   20,-kč   3 Nedomanský Václav   25,-kč
4 Martinec Vladimír       4 Martinec Vladimír   25,-kč
5 Hlinka Ivan   20,-kč   5 Hlinka Ivan   25,-kč
6 Černý Josef   20,-kč   6 Černý Josef   25,-kč
7 Zábrodský Vladimír       7 Zábrodský Vladimír   25,-kč
8 Lukáč Vincent   20,-kč   8 Lukač Vincent   25,-kč
9 Ujčík Viktor   20,-kč   9 Ujčík Viktor   25,-kč
10 Balaštík Jaroslav   20,-kč   10 Balaštík Jaroslav   25,-kč
CL Seznam karet # 1-10   5,-kč   CL Seznam karet # 1-10    
KLUB HOKEJOVÝCH STŘELCŮ (1 of 350) SILVER   KLUB HOKEJOVÝCH STŘELCŮ (1 of 100) GOLD EMBOSSED
1 Nový Milan   30,-kč   1 Nový Milan    
2 Růžička Vladimír       2 Růžička Vladimír    
3 Nedomanský Václav   30,-kč   3 Nedomanský Václav   60,-kč
4 Martinec Vladimír   30,-kč   4 Martinec Vladimír   60,-kč
5 Hlinka Ivan   30,-kč   5 Hlinka Ivan   60,-kč
6 Černý Josef   30,-kč   6 Černý Josef   60,-kč
7 Zábrodský Vladimír   30,-kč   7 Zábrodský Vladimír   60,-kč
8 Lukač Vincent   30,-kč   8 Lukač Vincent    
9 Ujčík Viktor   30,-kč   9 Ujčík Viktor   60,-kč
10 Balaštík Jaroslav       10 Balaštík Jaroslav    
CL Seznam karet # 1-10       CL Seznam karet # 1-10    
JERSEY RIVALS ( 1 of 500 )   JERSEY RIVALS ( 1 of 50 )
R01 Duba Tomáš (G) / Kvapil Marek ZLI / BRN     R01 Duba Tomáš (G) / Kvapil Marek ZLI / BRN  
R02 Růžička Martin / Malík Marek TRI / VIT 100,-kč   R02 Růžička Martin / Malík Marek TRI / VIT  
R03 Pineault Adam / Dvořák Michal PAR / PLZ 100,-kč   R03 Pineaut Adam / Dvořák Michal PAR / PLZ  
R04 Falter Martin (G) / Vošvrda Tomáš (G) KLA / LIB 100,-kč   R04 Falter Martin (G) / Vošvrda Tomáš (G) KLA / LIB  
R05 Melenovský Marek / Ručinský Martin KVA / LIT 100,-kč   R05 Melenovský Marek / Ručinský Martin KVA / LIT  
R06 Marušák Jiří / Martynek Rostislav MLB / CBU 100,-kč   R06 Marušík Jiří / Martynek Rostislav MLB / CBU  
R07 Roth Vladimír / Philipp Radek SLA / SPA 100,-kč   R07 Roth Vladimír / Philipp Radek SLA / SPA  
CL Seznam karet # 1-7   5,-kč   CL      
''JERSEY CARDS Jagr''    
1 Jágr Jaromír              
JERSEY DOUBLE IDENTICAL CARDS ( 1 of 500 )   JERSEY DOUBLE IDENTICAL CARDS ( limit/50 )
J01 Rachůnek Ivan / Vlach Roman Zlín 100,-kč   J01 Rachůnek Ivan / Vlach Roman Zlín  
J02 Krajíček Lukáš / Vojtek Martin (G) Třinec 100,-kč   J02 Krajíček Lukáš / Vojtek Martin (G) Třinec  
J03 Vrána Petr / Pohl Petr Vítkovice 100,-kč   J03 Vrána Petr / Pohl Petr Vítkovice  
J04 Huna Rudolf / Šedivý Ondřej Vítkovice 100,-kč   J04 Huna Rudolf / Šedivý Ondřej Vítkovice  
J05 Huml Ivan / Stehlík Richard Brno 100,-kč   J05 Huml Ivan / Stehlík Richard Brno  
J06 Dlouhý Radek / Procházka Radek Brno 100,-kč   J06 Dlouhý Radek / Procházka Radek Brno  
J07 Nedvěd Petr / Vak Tomáš Liberec 100,-kč   J07 Nedvěd Petr / Vak Tomáš Liberec  
J08 Gřegořek Petr / Sailer Petr K.Vary 100,-kč   J08 Gřegořek Petr / Sailer Petr K.Vary  
J09 Salfický Dušan(G)/Mazanec Marek (G) Plzeň 100,-kč   J09 Salfický Dušan(G)/Mazanec Marek (G) Plzeň  
J10 St. Pierre Nick / Duda Radek Plzeň 100,-kč   J10 St. Pierre Nick / Duda Radek Plzeň  
J11 Starý Jan / Jillson Jeff Pardubice 100,-kč   J11 Starý Jan / Jillson Jeff Pardubice  
J12 Kubinčák Vojtěch / Vopat Roman Litvínov 100,-kč   J12 Kubinčák Vojtěch / Vopat Roman Litvínov  
J13 Pšůrný Michal / Novák Jan Č.Buděj. 100,-kč   J13 Pšůrný Michal / Novák Jan Č.Buděj.  
J14 Macho Michal / Bahenský Zdeněk M.Boleslav 100,-kč   J14 Macho Michal / Bahenský Zdeněk M.Boleslav 250,-kč
J15 Růžička Vladimír ml. / Kadlec Petr Slavia 100,-kč   J15 Růžička Vladimír ml. / Kadlec Petr Slavia  
J16 Treille Sacha / Procházka Libor Kladno 100,-kč   J16 Treille Sacha / Procházka Libor Kladno  
J17 Vykoukal Jiří / Pöpperle Tomáš (G) Sparta 100,-kč   J17 Vykoukal Jiří / Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
J18 Bartánus Marek / O'Brien Doug Sparta 100,-kč   J18 Bartánus Marek / O'Brien Doug Sparta  
CL Seznam karet # 1-18   5,-kč   CL Seznam karet # 1-18    
SIGNATURE Zlatá embossed ( limit/35 )   SIGNATURE Stříbrná embossed ( limit/35 )
1 Hamerlík Peter (G) Třinec     1 Hamerlík Peter (G) Třinec  
2 Šedivý Ondřej Vítkovice     2 Šedivý Ondřej Vítkovice  
3 Pohl Petr Vítkovice     3 Pohl Petr Vítkovice 150,-kč
4 Rachůnek Ivan Zlín     4 Rachůnek Ivan Zlín 150,-kč
5 Macholda Petr Sparta     5 Macholda Petr Sparta  
6 Philipp Radek Sparta     6 Philipp Radek Sparta  
7 Růžička Vladimír ml. Slavia 150,-kč   7 Růžička Vladimír ml. Slavia  
8 Krenželok Lukáš Slavia     8 Krenželok Lukáš Slavia 150,-kč
9 Salfický Dušan (G) Plzeň     9 Salfický Dušan (G) Plzeň  
10 Duda Radek Plzeň     10 Duda Radek Plzeň  
11 Bahenský Zdeněk M.Boleslav     11 Bahenský Zdeněk M.Boleslav  
12 Tvrdík Michal M.Boleslav 150,-kč   12 Tvrdík Michal M.Boleslav 150,-kč
13 Falter Martin (G) Kladno     13 Falter Martin (G) Kladno  
14 Treille Sacha  NEEX Kladno NEEX   14 Treille Sacha NEEX Kladno NEEX
15 Ptáček František Č.Buděj.     15 Ptáček František Č.Buděj.  
16 Trávníček Michal Litvínov     16 Trávníček Michal Litvínov  
17 Kočí Václav Pardubice     17 Kočí Václav Pardubice 150,-kč
18 Píša Aleš Pardubice     18 Píša Aleš Pardubice  
19 Dej Rastislav K. Vary 150,-kč   19 Dej Rastislav K.Vary  
20 Kokko Petri  K. Vary     20 Kokko Petri K.Vary 150,-kč
21 Vošvrda Tomáš (G) Liberec 150,-kč   21 Vošvrda Tomáš (G) Liberec  
22 Podkonický Andrej Liberec     22 Podkonický Andrej Liberec 150,-kč
23 Mojžíš Pavel Brno 150,-kč   23 Možíš Pavel Brno  
24 Veselý Ondřej Brno     24 Veselý Ondřej Brno  
25 Růžička Martin Třinec     25 Růžička Martin Třinec  
CL Seznam karet # 1-25       CL Seznam karet # 1-25    
SIGNATURE verze RED   SIGNATURE verze BLUE
1 Hamerlík Peter (G) Třinec     1 Hamerlík Peter (G) Třinec 100,-kč
2 Šedivý Ondřej Vítkovice 100,-kč   2 Šedivý Ondřej Vítkovice  
3 Pohl Petr Vítkovice 100,-kč   3 Pohl Petr Vítkovice 100,-kč
4 Rachůnek Ivan Zlín     4 Rachůnek Ivan Zlín  
5 Macholda Petr Sparta     5 Macholda Petr Sparta  
6 Philipp Radek Sparta     6 Philipp Radek Sparta  
7 Růžička Vladimír ml. Slavia     7 Růžička Vladimír ml. Slavia  
8 Krenželok Lukáš Slavia     8 Krenželok Lukáš Slavia  
9 Salfický Dušan (G) Plzeň     9 Salfický Dušan (G) Plzeň 100,-kč
10 Duda Radek Plzeň 100,-kč   10 Duda Radek Plzeň 100,-kč
11 Bahenský Zdeněk M.Boleslav     11 Bahenský  Zdeněk M.Boleslav 100,-kč
12 Tvrdík Michal M.Boleslav     12 Tvrdík Michal M.Boleslav 100,-kč
13 Falter Martin (G) Kladno     13 Falter Martin (G) Kladno 100,-kč
14 Treille Sacha NEEX Kladno NEEX   14 Treille Sacha NEEX Kladno NEEX
15 Ptáček František Č.Buděj. 100,-kč   15 Ptáček František Č.Buděj.  
16 Trávníček Michal Litvínov 100,-kč   16 Trávníček Michal Litvínov  
17 Kočí Václav Pardubice     17 Kočí Václav Pardubice  
18 Píša Aleš Pardubice     18 Píša Aleš Pardubice  
19 Dej Rastislav K. Vary     19 Dej Rastislav K. Vary  
20 Kokko Petri K. Vary     20 Kokko Petri K. Vary  
21 Vošvrda Tomáš (G) Liberec     21 Vošvrda Tomíš (G) Liberec 100,-kč
22 Podkonický Andrej Liberec     22 Podkonický Andrej Liberec  
23 Mojžíš Pavel Brno 100,-kč   23 Mojžíš Pavel Brno 100,-kč
24 Veselý Ondřej Brno     24 Veselý Ondřej Brno  
25 Růžička Martin Třinec     25 Růžička Martin Třinec 100,-kč
CL Seznam karet # 1 -25       CL Seznam karet # 1-25    

 

 

 

 

TOPlist