aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

Masked Stories 2014

Miniaplikace
BlueBoard.cz

Masked Stories 2014

  
Základní set (1st Period) # 1-162
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Gruss Josef (G) ČECHY 15,-kč   82 Sakáč Marcel (G) ČSR 15,-kč
2 Hamáček Jan (G) Slavia     83 Svoboda Oldřich (G) Č. Buděj. 15,-kč
3 Pondělíček Václav (G) ČSR     84 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
4 Wälzer Karel (G) ČSR     85 Čapek Ivo (G) Sparta  
5 Houba Antonín (G) LTC 15,-kč   86 Novotný Marek (G) Jihlava 15,-kč
6 Boháč Josef (G) Sparta     87 Barta Libor (G) Pardubice  
7 Jirka Josef (G) ČSR     88 Biegl Radovan (G) Vsetín 15,-kč
8 Červený Zlatomír (G) ČSR     89 Altrichter Martin (G) Slavia 15,-kč
9 Richter Jan (G) ČSR     90 Dragan Jaromír (G) Košice  
10 Modrý Bohumil (G) ČSR     91 Salfický Dušan (G) Pardubice  
11 Jarkovský Zdeněk (G) ČSR     92 Švárný Pavol (G) Košice 15,-kč
12 Pšenčík Karel (G) ČSR     93 Vokoun Tomáš (G) CZE  
13 Kolouch Jiří (G) Brno     94 Prusek Martin (G) Vítkovice  
14 Přecechtěl Jaromír (G) Jihlava     95 Pinc Marek (G) Litvínov 15,-kč
15 Jendek Ján (G) Slovan     96 Tóth Radek (G) Slavia 15,-kč
16 Hanzl Jiří (G) Sparta     97 Pejchar Rudolf (G) K. Vary  
17 Straka Karel (G) Chomutov     98 Hnilička Milan (G) Kladno  
18 Kulíček Jiří (G) ČSR     99 Čech Jakub (G) Havířov 15,-kč
19 Dvořáček Vladimír (G) ČSR     100 Franěk Petr (G) Kladno 15,-kč
20 Záhorský Josef (G) SPS 15,-kč   101 Orct Zdeněk (G) Litvínov 15,-kč
21 Nachmillner Zdeněk (G) VŽKG     102 Svoboda Adam (G) Sparta 15,-kč
22 Baroš Bedřich (G) GTW 15,-kč   103 Hudáček Vladimír (G) Č. Buděj.  
23 Mikoláš Josef (G) VŽKG     104 Salfický Dušan (G) K. Vary  
24 Podjorský Miloš (G) Jihlava     105 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
25 Modrý Bohumil (G) LTC     106 Murín Igor (G) Zlín 15,-kč
26 Bruk Josef (G) Litvínov     107 Málek Roman (G) Slavia  
27 Bruk Josef (G) Litvínov     108 Vojtek Martin (G) Třinec  
28 Beran Zdeněk (G) SPS 15,-kč   109 Hronek Lukáš (G) Slavia 15,-kč
29 Koban Vasil (G) Plzeň 15,-kč   110 Kameš Jaroslav (G) Vsetín 15,-kč
30 Dzurilla Vladimír (G) ČSSR     111 Bříza Petr (G) Sparta  
31 Dzurilla Vladimír (G) ČSSR     112 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 15,-kč
32 Dzurilla Vladimír (G) Slovan     113 Bartek Martin (G) Pardubice  
33 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     114 Turek Roman (G) Č. Buděj.  
34 Terner Miroslav (G) Kladno 15,-kč   115 Altrichter Martin (G) Zlín 15,-kč
35 Valášek Horst (G) GTW     116 Hudáček Vladimír (G) Zlín 15,-kč
36 Vojta Zdeněk (G) Plzeň     117 Vokoun Tomáš (G) Znojmo  
37 Nadrchal Vladimír (G) ČSSR     118 Lašák Ján (G) Pardubice  
38 Lacký Miroslav (G) Pardubice     119 Schwarz Marek (G) Sparta  
39 Nadrchal Vladimír (G) Brno     120 Duda Tomáš (G) Sparta 15,-kč
40 Nadrchal Vladimír (G) Brno     121 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
41 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     122 Mrázek Petr (G) CZE  
42 Koban Vasil (G) Plzeň 15,-kč   123 Přikryl Petr (G) Sparta 15,-kč
43 Wohl Pavel (G) SPS     124 Hübl Jaroslav (G) Litvínov  
44 Lacký Miroslav (G) Pardubice     125 Žigárdy Štefan (G) Vítkovice  
45 Jágr Jaroslav (G) Sparta     126 Kovář Jakub (G) Č. Buděj.  
46 Hovora Josef (G) Jihlava     127 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
47 Holeček Jiří (G) Košice     128 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
48 Holeček Jiří (G) ČSSR     129 Kopřiva Miroslav (G) Kladno  
49 Králík Jiří (G) GTW     130 Jarina Kamil (G) Litvínov 15,-kč
50 Krása Miroslav (G) Kladno     131 Hnilička Milan (G) Liberec 15,-kč
51 Krása Miroslav (G) Jihlava     132 Chábera Jan (G) Kladno 15,-kč
52 Holeček Jiří (G) Sparta     133 Schwarz Marek (G) Liberec 15,-kč
53 Svitana Pavol (G) Jihlava 15,-kč   134 Machovský Matěj (G) Plzeň  
54 Šott Karel (G) Plzeň 15,-kč   135 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov  
55 Crha Jiří (G) ČSSR     136 Francouz Pavel (G) Litvínov  
56 Sakáč Marcel (G) Slovan 15,-kč   137 Kantor Pavel (G) Č. Buděj. 15,-kč
57 Melíško Jozef (G) Dubnica 15,-kč   138 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
58 Radvanovský Jaroslav (G) Sparta     139 Salfický Dušan (G) Pardubice  
59 Šindel Jaromír (G) ČSR     140 Stejskal Jiří (G) Liberec 15,-kč
60 Kočí Antonín (G) Litvínov     141 Cikánek Lukáš (G) Kladno 15,-kč
61 Brož Luděk (G) Pardubice     142 Horák Lukáš (G) Litvínov 15,-kč
62 Sakáč Marcel (G) ČSSR     143 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
63 Vodička Jan (G) Č. Buděj.     144 Čiliak Marek (G) Brno  
64 Trup Jiří (G) Litvínov     145 Habal Vladislav (G) K. Vary  
65 Ševčík Karel (G) Brno     146 Horčička Luboš (G) Zlín  
66 Procházka Josef (G) Košice     147 Falter Martin (G) Brno  
67 Křepelka Bohuslav (G) Litvínov     148 Růžička Martin (G) Pardubice  
68 Hronek Josef (G) Slavia 15,-kč   149 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr. 15,-kč
69 Hrabák Jan (G) Trenčín 15,-kč   150 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
70 Bříza Petr (G) Sparta     151 Hrubec Šimon (G) Třinec  
71 Terner Miroslav (G) Kladno     152 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
72 Sakáč Marcel (G) Slovan     153 Kašík Libor (G) Zlín 15,-kč
73 Turek Roman (G) Č. Buděj.     154 Svoboda Adam (G) Slavia  
74 Hašek Dominik (G) Pardubice     155 Melicherčík Marcel (G) Liberec 15,-kč
75 Jurka Jan (G) Brno 15,-kč   156 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
76 Sáblík Lukáš (G) Jihlava 15,-kč   157 Furch Dominik (G) Slavia  
77 Cagaš Pavel (G) Olomouc     158 Trvaj Jiří (G) Brno  
78 Gula Ladislav (G) Č. Buděj.     159 Franěk Petr (G) Litvínov 15,-kč
79 Králík Jiří (G) GTW     160 Hudáček Július (G) Pardubice  
80 Lang Karel (G) Brno     161 Dolejš Daniel (G) Vítkovice 15,-kč
81 Blažek Ladislav (G) Olomouc 15,-kč   162 Novotný Filip (G) Sparta 15,-kč
Základní set (2nd Period) 1 of 50  # 1-162
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Gruss Josef (G) ČECHY     82 Sakáč Marcel (G) ČSR 40,-kč
2 Hamáček Jan (G) Slavia     83 Svoboda Oldřich (G) Č. Buděj.  
3 Pondělíček Václav (G) ČSR     84 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
4 Wälzer Karel (G) ČSR     85 Čapek Ivo (G) Sparta  
5 Houba Antonín (G) LTC     86 Novotný Marek (G) Jihlava 40,-kč
6 Boháč Josef (G) Sparta     87 Barta Libor (G) Pardubice  
7 Jirka Josef (G) ČSR     88 Biegl Radovan (G) Vsetín 40,-kč
8 Červený Zlatomír (G) ČSR     89 Altrichter Martin (G) Slavia 40,-kč
9 Richter Jan (G) ČSR 40,-kč   90 Dragan Jaromír (G) Košice  
10 Modrý Bohumil (G) ČSR     91 Salfický Dušan (G) Pardubice  
11 Jarkovský Zdeněk (G) ČSR     92 Švárný Pavol (G) Košice 40,-kč
12 Pšenčík Karel (G) ČSR     93 Vokoun Tomáš (G) CZE  
13 Kolouch Jiří (G) Brno     94 Prusek Roman (G) Vítkovice  
14 Přecechtěl Jaromír (G) Jihlava 40,-kč   95 Pinc Marek (G) Litvínov 40,-kč
15 Jendek Ján (G) Slovan 40,-kč   96 Tóth Radek (G) Slavia  
16 Hanzl Jiří (G) Sparta 40,-kč   97 Pejchar Rudolf (G) K. Vary  
17 Straka Karel (G) Chomutov 40,-kč   98 Hnilička Milan (G) Kladno  
18 Kulíček Jiří (G) ČSR     99 Čech Jakub (G) Havířov 40,-kč
19 Dvořáček Vladimír (G) ČSR     100 Franěk Petr (G) Kladno  
20 Záhorský Josef (G) SPS 40,-kč   101 Orct Zdeněk (G) Litvínov  
21 Nachmillner Zdeněk (G) VŽKG 40,-kč   102 Svoboda Adam (G) Sparta  
22 Baroš Bedřich (G) GTW 40,-kč   103 Hudáček Vladimír (G) Č. Buděj. 40,-kč
23 Mikoláš Josef (G) VŽKG     104 Salfický Dušan (G) K. Vary  
24 Podhorský Miloš (G) Jihlava     105 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
25 Modrý Bohumil (G) LTC     106 Murín Igor (G) Zlín 40,-kč
26 Bruk Josef (G) Litvínov     107 Málek Roman (G) Slavia 40,-kč
27 Bruk Josef (G) Litvínov     108 Vojtek Roman (G) Třinec  
28 Beran Zdeněk (G) SPS     109 Hronek Lukáš (G) Slavia  
29 Koban Vasil (G) Plzeň     110 Kameš Jaroslav (G) Vsetín  
30 Dzurilla Vladimír (G) ČSSR     111 Bříza Petr (G) Sparta  
31 Dzurilla Vladimír (G) ČSSR     112 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
32 Dzurilla Vladimír (G) Slovan     113 Bartek Martin (G) Pardubice  
33 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     114 Turek Roman (G) Č. Buděj. 40,-kč
34 Terner Miroslav (G) Kladno     115 Altrichter Martin (G) Zlín  
35 Valášek Horst (G) GTW     116 Hudáček Vladimír (G) Zlín  
36 Vojta Zdeněk (G) Plzeň     117 Vokoun Tomáš (G) Znojmo  
37 Nadrchal Vladimír (G) ČSSR     118 Lašák Ján (G) Pardubice  
38 Lacký Miroslav (G) Pardubice     119 Schwarz Marek (G) Sparta 40,-kč
39 Nadrchal Vladimír (G) Brno     120 Duba Tomáš (G) Sparta  
40 Nadrchal Vladimír (G) Brno     121 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
41 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     122 Mrázek Petr (G) CZE  
42 Koban Vasil (G) Plzeň     123 Přikryl Petr (G) Sparta  
43 Wohl Pavel (G) SPS 40,-kč   124 Hübl Jaroslav (G) Litvínov  
44 Lacký Miroslav (G) Pardubice     125 Žigárdy Štefan (G) Vítkovice  
45 Jágr Jaroslav (G) Sparta     126 Kovář Jakub (G) Č. Buděj.  
46 Hovorka Josef (G) Jihlava 40,-kč   127 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
47 Holeček Jiří (G) Košice     128 Šzěpánek Jakub (G) Vítkovice  
48 Holeček Jiří (G) ČSSR     129 Kopřiva Miroslav (G) Kladno  
49 Králík Jiří (G) GTW     130 Jarina Kamil (G) Litvínov  
50 Krása Miroslav (G) Kladno     131 Hnilička Milan (G) Liberec  
51 Krása Miroslav (G) Jihlava     132 Chábera Jan (G) Kladno  
52 Holeček jiří (G) Sparta     133 Schwarz Marek (G) Liberec  
53 Svitana Pavol (G) Jihlava 40,-kč   134 Machovský Matěj (G) Plzeň  
54 Šott Karel (G) Plzeň     135 Hanujlak Miroslav (G) Chomutov  
55 Crha Jiří (G) ČSSR     136 Francouz Pavel (G) Litvínov  
56 Sakáč Marcel (G) Slovan     137 Kantor Pavel (G) Č. Buděj.  
57 Melíško Jozef (G) Dubnica 40,-kč   138 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
58 Radvanovský Jaroslav (G) Sparta     139 Salfický Dušan (G) Pardubice  
59 Šindel Jaromír (G) ČSR     140 Stejska Jiří (G) Liberec 40,-kč
60 Kočí Antonín (G) Litvínov     141 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
61 Brož Luděk (G) Pardubice     142 Horák Lukáš (G) Litvínov 40,-kč
62 Sakáč Marcel (G) ČSSR     143 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
63 Vodička Jan (G) Č. Buděj.     144 Čiliak Marek (G) Brno  
64 Trup Jiří (G) Litvínov 40,-kč   145 Habal Vladislav (G) K. Vary  
65 Ševčík Karel (G) Brno     146 Horčička Luboš (G) Zlín  
66 Procházka Josef (G) Košice     147 Falter Martin (G) Brno  
67 Křepelka Bohuslav (G) Litvínov     148 Růžička Martin (G) Pardubice  
68 Hronek Josef (G) Slavia     149 Kacetl Ondřej (G) Hradec  
69 Hrabák Jan (G) Trenčín 40,-kč   150 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
70 Bříza Petr (G) Sparta     151 Hrubec Šimon (G) Třinec  
71 Terner Miroslav (G) Kladno     152 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
72 Sakáč Marcel (G) Slovan     153 Kašík Libor (G) Zlín 40,-kč
73 Turek Roman (G) Č. Buděj. 40,-kč   154 Svoboda Adam (G) Slavia  
74 Hašek Dominik (G) Pardubice     155 Melicherčík Marcel (G) Liberec  
75 Jurka Jan (G) Brno     156 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
76 Sáblík Lukáš (G) Jihlava 40,-kč   157 Furch Dominik (G) Slavia  
77 Cagaš Pavel (G) Olomouc     158 Trvaj Jiří (G) Brno  
78 Gula Ladislav (G) Č. Buděj.     159 Franěk Petr (G) Litvínov  
79 Králík Jiří (G) GTW     160 Hudáček Július (G) Pardubice  
80 Lang Karel (G) Brno     161 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
81 Blažek Ladislav (G) Olomouc 40,-kč   162 Novotný Filip (G) Sparta  
Základní set (3rd Period) 1 of 10  # 1-162
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
5 Houba Antonín (G) LTC     100 Franěk Petr (G) K. Vary  
14 Přecechtěl Jaromír (G) Jihlava     115 Altrichter Martin (G) Zlín  
26 Bruk Josef (G) Litvínov            
                 

 

Autographed ( 1 of 39) # 1-52   Autographed Rainbow ( 1 of 9 ) # 1-52
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Holeček Jiří (G) ČSSR     1 Holeček Jiří (G) ČSSR  
2 Mikoláš Josef (G) Brno     2 Mikoláš Josef (G) Brno  
3 Kolouch Jiří (G) Brno     3 Kolouch Jiří (G) Brno  
4 Bruk Josef (G) Litvínov     4 Bruk Josef (G) Litvínov  
5 Kulíček Jiří (G) ČSR     5 Kulíček Jiří (G) ČSR  
6 Terner Miroslav (G) Kladno     6 Terner Miroslav (G) Kladno  
7 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     7 Kapoun Miroslav (G) Litvínov  
8 Nadrchal Vladimír (G) ČSSR     8 Nadrchal Vladimír (G) ČSSR  
9 Hašek Dominik (G) Pardubice     9 Hašek Dominik (G) Pardubice  
10 Lacký Miroslav (G) Pardubice     10 Lacký Miroslav (G) Pardubice  
11 Králík Jiří (G) GTW     11 Králík Jiří (G) GTW  
12 Šindel Jaromír (G) Vítkovice     12 Šindel Jaromír (G) Vítkovice  
13 Bříza Petr (G) Sparta     13 Bříza Petr (G) Sparta  
14 Krása Miroslav (G) Jihlava     14 Krása Miroslav (G) Jihlava  
15 Salfický Dušan (G) Pardubice     15 Salfický Dušan (G) Pardubice  
16 Altrichter Martin (G) Slavia     16 Altrichter Martin (G) Slavia  
17 Pejchar Rudolf (G) Slavia     17 Pejchar Rudolf (G) Slavia  
18 Prusek Martin (G) Vítkovice     18 Prusek Martin (G) Vítkovice  
19 Blažek Ladislav (G) Olomouc     19 Blažek Ladislav (G) Olomouc  
20 Kameš Jaroslav (G) Znojmo     20 Kameš Jaroslav (G) Znojmo  
21 Kolísek Milan (G) Kladno     21 Kolísek Milan (G) Kladno  
22 Turek Roman (G) Č. Buděj.     22 Turek Roman (G) Č. Buděj.  
23 Málek Roman (G) Vítkovice     23 Málek Roman (G) Vítkovice  
24 Hronek Lukáš (G) Slavia     24 Hronek Lukáš (G) Slavia  
25 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     25 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
26 Chábera Jan (G) Kladno     26 Chábera Jan (G) Kladno  
27 Schwarz Marek (G) Liberec     27 Schwarz Marek (G) Liberec  
28 Machovský Matěj (G) Plzeň     28 Machovský Matěj (G) Plzeň  
29 Kantor Pavel (G) Hradec     29 Kantor Pavel (G) Hradec  
30 Francouz Pavel (G) Litvínov     30 Francouz Pavel (G) Litvínov  
31 Závorka Tomáš (G) K. Vary     31 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
32 Cikánek Lukáš (G) Kladno     32 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
33 Mensator Lukáš (G) Plzeň     33 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
34 Čiliak Marek (G) Brno     34 Čiliak Marek (G) Brno  
35 Habal Vladislav (G) K. Vary     35 Habal Vladislav (G) K. Vary  
36 Horčička Luboš (G) Zlín     36 Horčička Luboš (G) Zlín  
37 Falter Martin (G) Brno     37 Falter Martin (G) Brno  
38 Trvaj Jiří (G) Brno     38 Trvaj Jiří (G) Brno  
39 Růžička Martin (G) Pardubice     39 Růžička Martin (G) Pardubice  
40 Kacetl Ondřej (G) Hradec     40 Kacetl Ondřej (G) Hradec  
41 Šindelář Filip (G) Vítkovice     41 Šinelář Filip (G) Vítkovice  
42 Hrubec Šimon (G) Třinec     42 Hrubec Šimon (G) Třinec  
43 Kašík Libor (G) Zlín     43 Kašík Libor (G) Zlín  
44 Melicherčík Marcel (G) Liberec     44 Melicherčík Marcel (G) Liberec  
45 Nechvátal Patrik (G) Litvínov     45 Nechvátal Patrik (G) Litvínov  
46 Franěk Petr (G) Litvínov     46 Franěk Petr (G) Litvínov  
47 Král Tomáš (G) Sparta     47 Král Tomáš (G) Sparta  
48 Furch Dominik (G) Slavia     48 Furch Dominik (G) Slavia  
49 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov     49 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov  
50 Crha Jiří (G) Pardubice     50 Crha Jiří (G) Pardubice  
51 Čechmánek Roman (G) Vsetín     51 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
52 Svoboda Adam (G) Slavia     52 Svoboda Adam (G) Slavia  

 

Road to the Cup # 1-25   Road to the Cup Rainbow (1 of 12 ) # 1-25
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Hrubec Šimon (G) Třinec     1 Hrubec Šimon (G) Třinec  
2 Francouz Pavel (G) Litvínov     2 Francouz Pavel (G) Litvínov  
3 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.     3 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.  
4 Málek Roman (G) Vítkovice     4 Málek Roman (G) Vítkovice  
5 Salfický Dušan (G) Pardubice     5 Salfický Dušan (G) Pardubice  
6 Horčička Luboš (G) Zlín     6 Horčička Luboš (G) Zlín  
7 Mensator Lukáš (G) Plzeň     7 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
8 Melicherčík Marcel (G) Liberec     8 Melicherčík Marcel (G) Liberec  
9 Chábera Jan (G) Kladno     9 Chábera Jan (G) Kladno  
10 Furch Dominik (G) Slavia     10 Furch Dominik (G) Slavia  
11 Závorka Tomáš (G) K. Vary     11 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
12 Růžička Martin (G) Pardubice     12 Růžička Martin (G) Pardubice  
13 Trvaj Jiří (G) Brno     13 Trvaj Jiří (G) Brno  
14 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     14 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
15 Schwarz Marek (G) Liberec     15 Schwarz Marek (G) Liberec  
16 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov     16 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov  
17 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     17 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
18 Čiliak Marek (G) Brno     18 Čiliak Marek (G) Brno  
19 Habal Vladislav (G) K. Vary     19 Habal Vladislav (G) K. Vary  
20 Franěk Petr (G) Litvínov     20 Franěk Petr (G) Litvínov  
21 Machovský Matěj (G) Plzeň     21 Machovský Matěj (G) Plzeň  
22 Cikánek Lukáš (G) Kladno     22 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
23 Šindelář Filip (G) Vítkovice     23 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
24 Svoboda Adam (G) Slavia     24 Svoboda Adam (G) Slavia  
25 Král Tomáš (G) Sparta     25 Král Tomáš (G) Sparta  

 

Second Face # 1-32
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Konrád Branislav (G) Třinec     17 Hrubec Šimon (G) Třinec  
2 Salfický Dušan (G) Pardubice     18 Král Tomáš (G) Sparta  
3 Šindelář Filip (G) Vítkovice     19 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
4 Chábera Jan (G) Kladno     20 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
5 Horčička Luboš (G) Zlín     21 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
6 Cikánek Lukáš (G) Kladno     22 Habal Vladislav (G) K. Vary  
7 Mensator Lukáš (G) Plzeň     23 Furch Dominik (G) Slavia  
8 Melicherčík Marcel (G) Liberec     24 Svoboda Adam (G) Slavia  
9 Růžička Martin (G) Pardubice     25 Trvaj Jiří (G) Brno  
10 Machovský Matěj (G) Plzeň     26 Prusek Martin (G) Vítkovice  
11 Řehoř Milan (G) Chomutov     27 Franěk Petr (G) K. Vary  
12 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov     28 Salfický Dušan (G) Pardubice  
13 Nechvátal Patrik (G) Litvínov     29 Kameš Jaroslav (G) Vsetín  
14 Kantor Pavel (G) Č. Buděj.     30 Hnilička Milan (G) Liberec  
15 Franěk Petr (G) Litvínov     31 Hašek Dominik (G) Pardubice  
16 Málek Roman (G) Vítkovice     32      
Flashback # 1-27
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Beran Zdeněk (G) - 1966 Sparta     15 Kapoun Miroslav (G) - 1969 Litvínov  
2 Brož Luděk (G) - 1967 Pardubice     16 Kulíček Jiří (G) - 1964 Plzeň  
3 Bruk Josef (G) - 1961 Litvínov     17 Lacký Miroslav (G) - 1963 LTM  
4 Bruk Josef (G) - 1963 Litvínov     18 Terner Miroslav (G) - 1969 Kladno  
5 Crha Jiří (G) - 1969 Jihlava     19 Nadrchal Vladimír (G) - 1961 Brno  
6 Crha Jiří (G) - 1973 Pardubice     20 Nadrchal Vladimír (G) - 1963 Brno  
7 Dzurilla Vladimír (G) - 1961 Slovan     21 Nadrchal Vladimír (G) - 1968 Brno  
8 Dzurilla Vladimír (G) - 1963 Slovan     22 Nadrchal Vladimír (G) - 1969 Brno  
9 Dzurilla Vladimír (G) - 1968 Slovan     23 Vyoral František (G) - 1966 GTW  
10 Králík Jiří (G) - 1970 GTW     24 Wohl František (G) - 1966 Sparta  
11 Holeček Jiří (G) - 1970 Košice     25 Kočí Antonín (G) - 1964 Litvínov  
12 Hovora Josef (G) - 1965 Plzeň     26 Holeček Jiří (G) - 1974 Sparta  
13 Jurka Jan (G) - 1969 GTW     27 Crha Jiří (G) - 1975 Pardubice  
14 Kapoun Miroslav (G) - 1966 Litvínov            
Backview # 1-23
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Salfický Dušan (G) Pardubice     13 Nechvátal Patrik (G) Litvínov  
2 Novotný Filip (G) Sparta     14 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.  
3 Šindelář Filip (G) Vítkovice     15 Franěk Petr (G) Litvínov  
4 Chábera Jan (G) Kladno     16 Málek Roman (G) Vítkovice  
5 Horčička Luboš (G) Zlín     17 Král Tomáš (G) Sparta  
6 Cikánek Lukáš (G) Kladno     18 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
7 Melicherčík Marcel (G) Liberec     19 Habal Vladislav (G) K. Vary  
8 Schwarz Marek (G) Liberec     20 Svoboda Adam (G) Slavia  
9 Růžička Martin (G) Pardubice     21 Trvaj Jiří (G) Brno  
10 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     22 Furch Dominik (G) Slavia  
11 Řehoř Milan (G) Chomutov     23 Kovář Jakub (G) Č. Buděj.  
12 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.            

 

Magic Moments # 1-16
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Záhorský Jozef (G) Sparta     9 Holeček Jiří (G) ČSSR  
2 Kulíček Jiří (G) KLA / ČSR     10 Mikoláš Josef (G) Vítkovice  
3 Dzurilla Vlado (G) ČSSR     11 Nadrchal Vladimír (G) Brno  
4 Hašek Dominik (G) CZE     12 Modrý Bohumil (G) ČSR  
5 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     13 Bříza Petr (G) Sparta  
6 Králík Jiří (G) Jihlava     14 Šindel Jaromír (G) ČSR / VIT  
7 Crha Jiří (G) ČSSR     15 Turek Roman (G) Č. Buděj.  
8 Hnilička Milan (G) Liberec     16 Čechmánek Roman (G) CZE / VSE  

 

Authentic Moments # 1-23
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bruk Josef (G) - 1965 Litvínov     13 Šindel Jaromír (G) - 1985 Sparta  
2 Crha Jiří (G) - 1975 ČSSR     14 Valášek Horst (G) - 1968 GTW  
3 Dzurilla Vladimír (G) - 1961 Slovan     15 Vojta Zdeněk (G) - 1960 Plzeň  
4 Dzurilla Vladimír (G) - 1975 Brno     16 Záhorský Jozef (G) - 1960 Sparta  
5 Dominik Hašek (G) - 1989 Pardubice     17 Holeček Jiří (G) - 1972 Košice  
6 Holeček Jiří (G) - 1974 Sparta     18 Hovora Josef (G) - 1968 Jihlava  
7 Kapoun Miroslav (G) - 1975 Litvínov     19 Nadrchal Vladimír (G) - 1968 Brno  
8 Koban Vasil (G) - 1961 Plzeň     20 Nadrchal Vladimír (G) - 1971 Brno  
9 Kolouch Jiří (G) - 1958 Brno     21 Wohl Pavel (G) - 1966 Sparta  
10 Králík Jiří (G) - 1981 Jihlava     22 Terner Miroslav (G) - 1969 Kladno  
11 Krása Miroslav (G) - 1972 Jihlava     23 Vyoral František (G) - 1967 GTW  
12 Nadrchal Vladimír (G) - 1959 Brno            

 

Double Security # 1-14
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Francouz Pavel (G) / Franěk Petr (G) Litvínov  
2 Schwarz Marek (G) / Melicherčík Marcel (G) Liberec  
3 Svoboda Adam (G) / Furch Dominik (G) Slavia  
4 Machovský Matěj (G) / Mensator Lukáš (G) Plzeň  
5 Trvaj Jiří (G) / Čiliak Marek (G) Brno  
6 Pöpperle Tomáš (G) / Málek Roman (G) Sparta  
7 Kacetl Ondřej (G) / Kantor Pavel (G) Hradec Kr.  
8 Hamerlík Peter (G) / Hrubec Šimon (G) Třinec  
9 Kašík Libor (G) / Horčička Luboš (G) Zlín  
10 Růžička Martin (G) / Kostúr Matúš (G) Chomutov  
11 Chábera Jan (G) / Cikánek Lukáš (G) Kladno  
12 Závorka Tomáš (G) / Habal Vladislav (G) K. Vary  
13 Dolejš Daniel (G) / Šindelář Filip (G) Vítkovice  
14 Hudáček Julius (G) / Salfický Dušan (G) Pardubice  

 

Unforgiven # 1-9
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Kolouch Jiří (G) / Hanzl Jiří (G) - 1956/1957 Brno / Sparta  
2 Dzurilla Vladimír (G) / Nadrchal Vladimír (G) - 1964/1965 Slovan / Brno  
3 Crha Jiří (G) / Krása Miroslav (G) - 1972/1973 Pardubice / Jihlava  
4 Kolísek Milan (G) / Králík Jiří (G) - 1979/1980 Kladno / Jihlava  
5 Hašek Dominik (G) / Bříza Petr (G) - 1986/1987 Pardubice / Jihlava  
6 Čechmánek Roman (G) / Kameš Jaroslav (G) - 1994/1995 Vsetín / Zlín  
7 Čechmánek Roman (G) / Prusek Martin (G) - 1996/1997 Vsetín / Vítkovice  
8 Bříza Petr (G) / Čechmánek Roman (G) - 1999/2000 Sparta / Vsetín  
9 Kameš Jaroslav (G) / Bříza Petr (G) - 2000/2001 Vsetín / Sparta  

 

Game Used Memorabilia # 1-25
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bříza Petr (G)  -  Pad Save Sparta  
2 Vokoun Tomáš (G)  -  Stick Fragment CZE  
3 Duba Tomáš (G)  -  Piece of Masks Sparta  
4 Tuček Petr (G)  -  Stick Fragment Zlín  
5 Bříza Petr (G)  -  Stick Fragment Sparta  
6 Čechmánek Roman (G)  -  Goalie Material CZE  
7 Přikryl Petr (G)  -  Glove Save Sparta  
8 Schwarz Marek (G)  -  Glove Save Sparta  
9 Pöpperle Tomáš (G)  -  Piece od Masks Sparta  
10 Svoboda Adam (G)  -  Glove Save Slavia  
11 Hnilička Milan (G)  -  Glove Save Liberec  
12 Holeček Jiří (G)  -  Glove Save ČSSR  
13 Lašík Ján (G)  -  Blocker Save Pardubice  
14 Trvaj Jiří (G)  -  Blocker Save Brno  
15 Přikryl Petr (G)  -  Piece od Masks Sparta  
16 Pöpperle Tomáš (G)  -  Glove Save Sparta  
17 Čechmánek Roman (G)  -  Glove Save Třinec  
18 Horčička Luboš (G)  -  Goalie Material Zlín  
19 Hašek Dominik (G)  -  Glove Save Pardubice  
20 Duba Tomáš (G)  -  Stick Fragment Sparta  
21 Svoboda Adam (G)  -  Stick Fragment Slavia  
22 Salfický Dušan (G)  -  Glove Save Pardubice  
23 Salfický Dušan (G)  -  Blocker Save Pardubice  
24 Altrichter Martin (G)  -  Glove Save Č. Buděj.  
25 Hronek Lukáš (G)  -  Piece of Masks Slavia  

 

 

 

TOPlist