aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS Exclusive 2013

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS Exclusive 2013

Karty MODŘE s cenou u verzí MÁM !!!
Karty ČERNĚ nebo bez Ceny u verzí NEMÁM !!!
Základní set # 1-99
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Neuvirth Michal (G) Sparta  
2 Broš Michal Sparta  
3 Pacovský Dominik Sparta 15,-kč
4 Rask Tuukka (G) Plzeň  
5 Straka Martin Plzeň  
6 Vlasák Tomáš Plzeň  
7 Jágr Jaromír Kladno  
8 Plekanec Tomáš Kladno  
9 Židlický Marek Kladno  
10 Málek Roman (G) Vítkovice 20,-kč
11 Polák Roman Vítkovice 20,-kč
12 Ujčík Viktor Vítkovice 15,-kč
13 Salfický Dušan (G) Pardubice  
14 Hemský Aleš Pardubice  
15 Krejčí David Pardubice  
16 Francouz Pavel (G) Litvínov  
17 Ručinský Martin Litvínov 20,-kč
18 Hübl Viktor Litvínov 15,-kč
19 Pavelec Ondřej (G) Liberec 25,-kč
20 Šmíd Ladislav Liberec 20,-kč
21 Nedvěd Petr Liberec  
22 Furch Dominik (G) Slavia  
23 Červenka Roman Slavia 20,-kč
24 Sobotka Vladimír Slavia 20,-kč
25 Trvaj Jiří (G) Brno 20,-kč
26 Svoboda Jakub Brno  
27 Divíšek Tomáš Brno  
28 Sedláček Jakub (G) Zlín  
29 Čajánek Petr Zlín  
30 Hamrlík Martin Zlín 15,-kč
31 Kostúr Matúš (G) Chomutov 20,-kč
32 Řehoř Milan (G) Chomutov 20,-kč
33 Kraft Milan Chomutov 15,-kč
34 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
35 Prospal Václav Č. Budějovice 20,-kč
36 Hanzal Martin Č. Budějovice 20,-kč
37 Závorka Tomáš (G) K. Vary 20,-kč
38 Mensator Lukáš (G) K. Vary 20,-kč
39 MacDonald Andrew K. Vary 20,-kč
40 Hamerlík Peter (G) Třinec 20,-kč
41 Klesla Rostislav Třinec  
42 Růžička Martin Třinec 15,-kč
43 Tenkrát Petr Sparta 15,-kč
44 Ton Petr Sparta  
45 Hlinka Jaroslav Sparta 20,-kč
46 Hollweg Ryan Plzeň 15,-kč
47 Kratěna Ondřej Plzeň 15,-kč
48 Hanzlík Jiří Plzeň  
49 Tlustý Jiří Kladno 20,-kč
50 Chábera Jan (G) Kladno 20,-kč
51 Eberle Jan Kladno  
52 Burger Jiří Vítkovice 15,-kč
53 Malík Marek Vítkovice 20,-kč
54 Walker Nathan Vítkovice 15,-kč
55 Kindl Jakub Pardubice  
56 Píša Aleš Pardubice 15,-kč
57 Bartek Martin Pardubice  
58 Lukeš František Litvínov 15,-kč
59 Trávníček Michal Litvínov  
60 Kubinčák Vojtěch Litvínov 15,-kč
61 Kudrna Jaroslav Liberec 15,-kč
62 Čutta Jakub Liberec 15,-kč
63 Čakajík Martin Liberec 15,-kč
64 Kadlec Petr Slavia 15,-kč
65 Alinč Jan Slavia 15,-kč
66 Kolařík Pavel Slavia  
67 Petrovický Róbert Brno 15,-kč
68 Žižka Tomáš Brno 15,-kč
69 Zohorna Hynek Brno 15,-kč
70 Leška Petr Zlín 15,-kč
71 Holík Petr Zlín 15,-kč
72 Köhler Bedřich Zlín 15,-kč
73 Frolík Michael Chomutov 20,-kč
74 Hruška David Chomutov 15,-kč
75 Hřebejk Štěpán Chomutov 15,-kč
76 Michálek Milan Č. Budějovice  
77 Ference Andrew Č. Budějovice 20,-kč
78 Ptáček František Č. Budějovice 15,-kč
79 Nosek David K. Vary 15,-kč
80 Kumstát Petr K. Vary  
81 Pech Lukáš K. Vary  
82 Bonk Radek Třinec 20,-kč
83 Varaďa Václav Třinec 15,-kč
84 Peterek Jan Třinec 15,-kč
85 Hanzlík Jan Sparta 15,-kč
86 Kovář Jan Plzeň  
87 Patera Pavel Kladno  
88 Klimek Lukáš Vítkovice 15,-kč
89 Kousal Robert Pardubice  
90 Kubát Tomáš Litvínov 15,-kč
91 Filipi Tomáš Liberec 15,-kč
92 Hertl Tomáš Slavia  
93 Bičánek Radim Brno 15,-kč
94 Honejsek Antonín Zlín 15,-kč
95 Šimánek Jiří Č. Budějovice 15,-kč
96 Zaťovič Martin K. Vary 15,-kč
97 Orsava Jakub Třinec 15,-kč
98 Hlaváč Jan Kladno  
99 Kotalík Aleš Č. Budějovice 20,-kč
       

 

GOLD Parallel set # 1-99
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Neuvirth Michal (G) Sparta  
2 Broš Michal Sparta  
3 Pacovský Dominik Sparta  
4 Rask Tuukka (G) Plzeň  
5 Straka Martin Plzeň  
6 Vlasák Tomáš Plzeň  
7 Jágr Jaromír Kladno  
8 Plekanec Tomáš Kladno  
9 Židlický Marek Kladno  
10 Málek Roman (G) Vítkovice  
11 Polák Roman Vítkovice  
12 Ujčík Viktor Vítkovice  
13 Salfický Dušan (G) Pardubice  
14 Hemský Aleš Pardubice  
15 Krejčí david Pardubice  
16 Francouz Pavel (G) Litvínov  
17 Ručinský Martin Litvínov  
18 Hübl Viktor Litvínov  
19 Pavelec Ondřej (G) Liberec  
20 Šmíd Ladislav Liberec  
21 Nedvěd Petr Liberec  
22 Furch Dominik (G) Slavia  
23 Červenka Roman Slavia  
24 Sobotka Vladimír Slavia  
25 Trvaj Jiří (G) Brno  
26 Svoboda Jakub Brno  
27 Divíšek Tomáš Brno  
28 Sedláček Jakub (G) Zlín  
29 Čajánek Petr Zlín  
30 Hamrlík Martin Zlín  
31 Kostúr Matúš (G) Chomutov  
32 Řehoř Milan (G) Chomutov  
33 Kraft Milan Chomutov  
34 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
35 Prospal Václav Č. Budějovice  
36 Hanzal Martin Č. Budějovice  
37 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
38 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
39 MacDonald Andrew K. Vary  
40 Hamerlík Peter (G) Třinec  
41 Klesla Rostislav Třinec  
42 Růžička Martin Třinec  
43 Tenkrát Petr Sparta  
44 Ton Petr Sparta  
45 Hlinka Jaroslav Sparta  
46 Hollweg Ryan Plzeň  
47 Kratěna Ondřej Plzeň  
48 Hanzlík Jiří Plzeň  
49 Tlustý Jiří Kladno  
50 Chábera Jan (G) Kladno  
51 Eberle Jan Kladno  
52 Burger Jiří Vítkovice  
53 Malík Marek Vítkovice  
54 Walker Nathan Vítkovice  
55 Kindl Jakub Pardubice  
56 Píša Aleš Pardubice  
57 Bartek Martin Pardubice  
58 Lukeš František Litvínov  
59 Trávníček Michal Litvínov  
60 Kubinčák Vojtěch Litvínov  
61 Kudrna Jaroslav Liberec  
62 Čutta Jakub Liberec  
63 Čakajík Martin Liberec  
64 Kadlec Petr Slavia  
65 Alinč Jan Slavia  
66 Kolařík Pavel Slavia  
67 Petrovický Róbert Brno  
68 Žižka Tomáš Brno  
69 Zohorna Hynek Brno  
70 Leška Petr Zlín  
71 Holík Petr Zlín  
72 Köhler Bedřich Zlín  
73 Frolík Michael Chomutov  
74 Hruška David Chomutov  
75 Hřebejk Štěpán Chomutov  
76 Michálek Milan Č. Budějovice  
77 Ference Andrew Č. Budějovice  
78 Ptáček František Č. Budějovice  
79 Nosek David K. Vary  
80 Kumstát Petr K. Vary  
81 Pech Lukáš K. Vary  
82 Bonk Radek Třinec  
83 Varaďa Václav Třinec  
84 Peterek Jan Třinec  
85 Hanzlík Jan Sparta  
86 Kovář Jan Plzeň  
87 Patera Pavel Kladno  
88 Klimek Lukáš Vítkovice  
89 Kousal Robert Pardubice  
90 Kubát Tomáš Litvínov  
91 Filipi Tomáš Liberec  
92 Hertl Tomáš Slavia  
93 Bičánek Radim Brno  
94 Honejsek Antonín Zlín  
95 Šimánek Jiří Č. Budějovice  
96 Zaťovič Martin K. Vary  
97 Orsava Jakub Třinec  
98 Hlaváč Jan Kladno  
99 Kotalík Aleš Č. Budějovice  

 

Rainbow parallel set # 1-99
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Neuvirth Michal (G) Sparta  
2 Broš Michal Sparta  
3 Pacovský Dominik Sparta  
4 Rask Tuukka (G) Plzeň  
5 Straka Martin Plzeň  
6 Vlasák Tomáš Plzeň  
7 Jágr Jaromír Kladno  
8 Plekanec Tomáš Kladno  
9 Židlický Marek Kladno  
10 Málek Roman (G) Vítkovice  
11 Polák Roman Vítkovice  
12 Ujčík Viktor Vítkovice  
13 Salfický Dušan (G) Pardubice  
14 Hemský Aleš Pardubice  
15 Krejčí david Pardubice  
16 Francouz Pavel (G) Litvínov  
17 Ručinský Martin Litvínov  
18 Hübl Viktor Litvínov  
19 Pavelec Ondřej (G) Liberec  
20 Šmíd Ladislav Liberec  
21 Nedvěd Petr Liberec  
22 Furch Dominik (G) Slavia  
23 Červenka Roman Slavia  
24 Sobotka Vladimír Slavia  
25 Trvaj Jiří (G) Brno  
26 Svoboda Jakub Brno  
27 Divíšek Tomáš Brno  
28 Sedláček Jakub (G) Zlín  
29 Čajánek Petr Zlín  
30 Hamrlík Martin Zlín  
31 Kostúr Matúš (G) Chomutov  
32 Řehoř Milan (G) Chomutov  
33 Kraft Milan Chomutov  
34 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
35 Prospal Václav Č. Budějovice  
36 Hanzal Martin Č. Budějovice  
37 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
38 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
39 MacDonald Andrew K. Vary  
40 Hamerlík Peter (G) Třinec  
41 Klesla Rostislav Třinec  
42 Růžička Martin Třinec  
43 Tenkrát Petr Sparta  
44 Ton Petr Sparta  
45 Hlinka Jaroslav Sparta  
46 Hollweg Ryan Plzeň  
47 Kratěna Ondřej Plzeň  
48 Hanzlík Jiří Plzeň  
49 Tlustý Jiří Kladno  
50 Chábera Jan (G) Kladno  
51 Eberle Jan Kladno  
52 Burger Jiří Vítkovice  
53 Malík Marek Vítkovice  
54 Walker Nathan Vítkovice  
55 Kindl Jakub Pardubice  
56 Píša Aleš Pardubice  
57 Bartek Martin Pardubice  
58 Lukeš František Litvínov  
59 Trávníček Michal Litvínov  
60 Kubinčák Vojtěch Litvínov  
61 Kudrna Jaroslav Liberec  
62 Čutta Jakub Liberec  
63 Čakajík Martin Liberec  
64 Kadlec Petr Slavia  
65 Alinč Jan Slavia  
66 Kolařík Pavel Slavia  
67 Petrovický Róbert Brno  
68 Žižka Tomáš Brno  
69 Zohorna Hynek Brno  
70 Leška Petr Zlín  
71 Holík Petr Zlín  
72 Köhler Bedřich Zlín  
73 Frolík Michael Chomutov  
74 Hruška David Chomutov  
75 Hřebejk Štěpán Chomutov  
76 Michálek Milan Č. Budějovice  
77 Ference Andrew Č. Budějovice  
78 Ptáček František Č. Budějovice  
79 Nosek David K. Vary  
80 Kumstát Petr K. Vary  
81 Pech Lukáš K. Vary  
82 Bonk Radek Třinec  
83 Varaďa Václav Třinec  
84 Peterek Jan Třinec  
85 Hanzlík Jan Sparta  
86 Kovář Jan Plzeň  
87 Patera Pavel Kladno  
88 Klimek Lukáš Vítkovice  
89 Kousal Robert Pardubice  
90 Kubát Tomáš Litvínov  
91 Filipi Tomáš Liberec  
92 Hertl Tomáš Slavia  
93 Bičánek Radim Brno  
94 Honejsek Antonín Zlín  
95 Šimánek Jiří Č. Budějovice  
96 Zaťovič Martin K. Vary  
97 Orsava Jakub Třinec  
98 Hlaváč Jan Kladno  
99 Kotalík Aleš Č. Budějovice  

 

I'll be Back (1 of za lomítkem) # 1-16
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Reichel Robert / 49 Litvínov  
2 Vokoun Tomáš (G) / 49 Znojmo  
3 Růžička Vladimír / 49 Slavia  
4 Havlát Martin / 49 Sparta  
5 Kaberle František / 49 Kladno  
6 Štefan Patrik / 49 Sparta  
7 Duba Tomáš (G) / 49 Třinec  
8 Škoula Martin / 49 Litvínov  
9 Výborný David / 49 Sparta  
10 Špaček Jaroslav / 49 Plzeň  
11 Dopita Jiří / 49 Vsetín  
12 Hamrlík Roman / 49 Zlín  
13 Blažek Ladislav (G)  / 49 Slavia  
14 Orct Zdeněk (G) / 49 Kladno  
15 Turek Roman (G) / 49 Č. Budějovice  
16 Kameš Jaroslav (G) / 49 Zlín  

Piece of Action (1 of za lomítkem) # 1-40
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Jágr Jaromír / 49 Kladno  
2 Trvaj Jiří (G) / 15 Brno  
3 Čajánek Petr / 49 Zlín  
4 Salfický Dušan (G) / 25 Pardubice  
5 Patera Pavel / 49 Kladno  
6 Alinč Jan / 49 Slavia  
7 Kubinčák Vojtěch / 15 Litvínov  
8 Bonk Radek / 49 Třinec  
9 Hlaváč Jan / 49 Kladno  
10 Hamrlík Martin / 49 Zlín  
11 Prospal Václav / 49 Č. Budějovice  
12 Plekanec Tomáš / 49 Kladno  
13 Nedvěd Petr / 49 Liberec  
14 Svoboda Jakub / 49 Brno  
15 Čermák Leoš / 49 Brno  
16 Petrovický Róbert / 25 Brno  
17 Šimánek Jiří / 25 Č. Budějovice  
18 Ptáček František / 49 Č. Budějovice  
19 Kotalík Aleš / 49 Č. Budějovice  
20 Dietz Stanislav / 15 Č. Budějovice  
21 Langhamer Jakub / 15 Č. Budějovice  
22 Podlešák Martin / 25 Č. Budějovice  
23 Dej Rastislav / 15 Č. Budějovice  
24 Hanzal Martin / 25 Č. Budějovice  
25 Vydarený René / 25 Č. Budějovice  
26 Gřegořek Petr / 25 Sparta  
27 Melenovský Marek / 49 Zlín  
28 Köhler Bedřich / 49 Zlín  
29 Balaštík Jaroslav / 49 Zlín  
30 Ujčík Viktor / 49 Vítkovice  
31 Tenkrát Petr / 49 Sparta  
32 Ton Petr / 49 Sparta  
33 Milam Troy / 49 Sparta  
34 Kočí David / 49 Sparta  
35 Gawryletz Travis / 49 Pardubice  
36 Neuvirth Michal (G) / 25 Sparta  
37 Furch Dominik (G) / 15 Slavia  
38 Kopřiva Miroslav (G) / 25 Slavia  
39 Straka Martin / 49 Plzeň  
40 Vlasák Tomáš / 49 Plzeň  

Double Signature (1 of 35) # 1-28
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Tenkrát Petr / Hlinka Jaroslav Sparta  
2 Broš Michal / Přibyl Daniel Sparta  
3 Straka Martin / Kovář Jan Plzeň  
4 Kratěna Ondřej / Hanzlík Jiří Plzeň  
5 Patera Pavel / Eberle Jan Kladno  
6 Chábera Jan (G) / Cikánek Lukáš (G) Kladno  
7 Ujčík Viktor / Klimek Lukáš Vítkovice  
8 Málek Roman (G) / Šindelář Filip (G) Vítkovice  
9 Bartek Martin / Benák Václav Pardubice  
10 Salfický Dušan (G) / Píša Aleš Pardubice  
11 Ručinský Martin / Kubát Karel Litvínov  
12 Francouz Pavel (G) / Franěk Petr (G) Litvínov  
13 Nedvěd Petr / Filipi Tomáš Liberec  
14 Kudrna Jaroslav / Čutta Jakub Liberec  
15 Furch Dominik (G) / Kadlec Petr Slavia  
16 Kolařík Pavel / Alinč Jan Slavia  
17 Bičánek Radim / Svoboda Jakub Brno  
18 Trvaj Jiří (G) / Divíšek Tomáš Brno  
19 Čajánek Petr / Honejsek Antonín Zlín  
20 Leška Petr / Zámorský Petr Zlín  
21 Kraft Milan / Hruška David Chomutov  
22 Pulpán Lukáš / Hřebejk Štěpán Chomutov  
23 Ptáček František / Šimánek Jiří Č. Budějovice  
24 Kotalík Aleš / Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
25 Zaťovič Martin / Skuhravý Václav Karlovy Vary  
26 Látal Jan / Pech Lukáš Karlovy Vary  
27 Peterek Jan / Klouček Tomáš Třinec  
28 Varaďa Václav / Lojek Martin Třinec  


Engines 4 Team (1 of 14) # 1-14
Číslo Jméno hráče Team   Cena  
1 Broš Michal / Ton Petr / Hanzlík Jan / Neuvirth Michal (G) Sparta  
2 Straka Martin / Vlasák Tomáš / Rask Tuukka (G) / Hanzlík Jiří Plzeň  
3 Jágr Jaromír / Plekanec Tomáš / Patera Pavel / Chábera Jan (G) Kladno  
4 Málek Roman (G) / Ujčík Viktor / Burger Jiří / Klimek Lukáš Vítkovice  
5 Salfický Dušan (G) / Hemský Aleš / Krejčí David / Píša Aleš Pardubice  
6 Francouz Pavel (G) / Ručinský Martin / Hübl Viktor / Trávníček Michal Litvínov  
7 Pavelec Ondřej (G) / Nedvěd Petr / Šmíd Ladislav / Kudrna Jaroslav Liberec  
8 Kolařík Pavel / Sobotka Vladimír / Furch Dominik (G) / Kadlec Petr Slavia  
9 Trvaj Jiří (G) / Divíšek Tomáš / Petrovický Róbert / Bičánek Radim Brno  
10 Čajánek Petr / Hamrlík Martin / Leška Petr / Sedláček Jakub (G) Zlín  
11 Kraft Milan / Frolík Michael / Kostúr Matúš (G) / Hřebejk Štěpán Chomutov  
12 Kovář Jakub (G) / Šimánek Jiří / Hanzal Martin / Ptáček František Č. Budějovice  
13 Kumstát Petr / Závorka Tomáš (G) / Zaťovič Martin / Pech Lukáš Karlovy Vary  
14 Hrubec Šimon (G) / Růžička Martin / Bonk Radek / Varaďa Václav Třinec  

Heavy Horses (1 of 40) # 1-14
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Broš Michal / Hanzlík Jan Sparta  
2 Pletka Václav / Hanzlík Jiří Plzeň  
3 Židlický Marek / Patera Pavel Kladno  
4 Svačina Vladimír / Polák Roman Vítkovice  
5 Kindl Jakub / Bartek Martin Pardubice  
6 Posmyk Marek / Trávníček Michal Litvínov  
7 Čakajík Martin / Šmíd Ladislav Liberec  
8 Krenželok Lukáš / Tomica Marek Slavia  
9 Žižka Tomáš / Švrček Jan Brno  
10 Tesařík Radim / Hamrlík Martin Zlín  
11 Pulpán Lukáš / Hruška David Chomutov  
12 Ference Andrew / Kohn Ladislav Č. Budějovice  
13 Nosek David / Skuhravý Václav Karlovy Vary  
14 Zíb Lukáš / Peterek Jan Třinec  

Young Blood (1 of 35) # 1-14
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Pacovský Dominik Sparta  
2 Kovář Jan Plzeň  
3 Eberle Jan Kladno  
4 Walker Nathan Vítkovice  
5 Kousal Robert Pardubice  
6 Kubát Karel Litvínov  
7 Filipi Tomáš Liberec  
8 Hertl Tomáš Slavia  
9 Svoboda Jakub Brno  
10 Honejsek Antonín Zlín  
11 Račuk Marek Chomutov  
12 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
13 Vachovec Michal Karlovy Vary  
14 Orsava Jakub Třinec  

Guardians of Shrine (1 of 100) # 1-21
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
2 Furch Dominik (G) Slavia  
3 Francouz Pavel (G) Litvínov  
4 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
5 Chábera Jan (G) Kladno  
6 Hamerlík Peter (G) Třinec  
7 Kostúr Matúš (G) Chomutov  
8 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice  
9 Salfický Dušan (G) Pardubice  
10 Rask Tuukka (G) Plzeň  
11 Pavelec Ondřej (G) Liberec  
12 Neuvirth Michal (G) Sparta  
13 Mensator Lukáš (G) Karlovy Vary  
14 Melicherčík Marcel (G) Sparta  
15 Mazanec Marek (G) Plzeň  
16 Sedláček Jakub (G) Zlín  
17 Vošvrda Tomáš (G) Liberec  
18 Trvaj Jiří (G) Brno  
19 Svoboda Adam (G) Plzeň  
20 Schwarz Marek (G) Liberec  
21 Závorka Tomáš (G) Karlovy Vary  

Jackpot - Points (1 of 100) # 1-5
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Růžička Martin Třinec  
2 Hübl Viktor Litvínov  
3 Jágr Jaromír Kladno  
4 Pech Lukáš Karlovy Vary  
5 Gulaš Milan Plzeň  

 

Jackpot - Goals (1 of 100) # 1-5
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Růžička Martin Třinec  
2 Gulaš Milan Plzeň  
3 Lukeš František Litvínov  
4 Balaštík Jaroslav Zlín  
5 Ton Petr Sparta  

 

Jackpot - Assists (1 of 100) # 1-5
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Růžička Martin Třinec  
2 Straka Martin Plzeň  
3 Hübl Viktor Litvínov  
4 Pech Lukáš Karlovy Vary  
5 Vlasák Tomáš Plzeň  

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist