aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

LEGENDY CS

Miniaplikace
BlueBoard.cz

 

,,LEGENDY ČESKOSLOVENSKÉHO HOKEJE''

imageimageimage

Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1. Bříza Petr (G) Č.Budějovice     163. Ťoupal Radek Č. Budějovice  
2. Hašek Dominik (G) Pardubice     164. Ručinský Martin Litvínov  
3. Drobný Jaroslav Národní Tým     165. Kántor Robert Kometa Brno  
4. Danda Bronislav RH Brno 15,-kč   166. Kadlec Drahomír Zlín 15,-kč
5. Nadrchal Vladimír (G) RD Brno     167. Meluzín Roman Zlín  
6. Záhorský Josef (G) Sparta 20,-kč   168. Čechmánek Roman (G) Vsetín  
7. Roziňák Václav Sparta     169. Kratěna Ondřej Vsetín  
8. Crha Jiří (G) Pardubice     170. Ščerban Bedřich Vsetín  
9. Mikoláš Josef (G) Vítkovice     171. Lang Robert Litvínov  
10. Holeček Jiří (G) Sparta     172. Šlégr Jiří Litvínov  
11. Kron Robert Zetor Brno     173. Sršeň Tomáš Vsetín  
12. Výborný David Sparta     174. Ujčík Viktor Jihlava  
13. Hlaváč Jan Sparta     175. Beránek Josef Vsetín  
14. Eliáš Patrik Kladno     176. Vlach Rostislav Vsetín  
15. Jágr Jaromír Kladno     177. Svoboda Oldřich (G) Č.Budějovice  
16. Konopásek Stanislav Národní Tým     178. Zábranský Libor Č.Budějovice  
17. Janecký Otakar Pardubice     179. Suchánek Rudolf Č.Budějovice  
18. Patera Pavel Kladno     180. Bělohlav Radek Č.Budějovice  
19. Beránek Josef Litvínov     181. Pázler Luboš Slavia  
20. Hlinka Ivan Litvínov     182. Čapek Ivo (G) Sparta  
21. Jiřík Jaroslav Národní Tým     183. Vykoukal Jiří Sparta  
22. Tikal František Sparta     184. Ptáček František Sparta  
23. Kokrment Jindřich Litvínov 15,-kč   185. Zelenka Jiří Sparta  
24. Čaloun Jan Litvínov 15,-kč   186. Horák Roman Sparta  
25. Kapoun Miroslav (G) Litvínov     187. Hrbek Petr Sparta  
26. Ullrych Josef Litvínov 15,-kč   188. Hlaváč Jan Sparta  
27. Reichel Robert Litvínov     189. Troják Ladislav Národní Tým  
28. Rosol Petr Litvínov     190. Lang Robert Sparta  
29. Hnilička Milan (G) Kladno     191. Biegl Radovan (G) Třinec 20,-kč
30. Vejvoda Otakar Kladno 15,-kč   192. Biegl Radovan (G) Pardubice  
31. Procházka Martin Kladno 20,-kč   193. Pavlas Petr Olomouc  
32. Neliba Jan Kladno     194. Bača Jerguš Olomouc  
33. Krása Miroslav (G) Kladno     195. Hosták Martin Sparta  
34. Nový Milan Kladno     196. Salfický Dušan (G) Pardubice  
35. Hořava Miloslav Kladno 15,-kč   197. Barta Libor (G) Pardubice  
36. Dudáček Jiří Kladno 15,-kč   198. Píša Aleš Pardubice  
37. Pospíšil František Kladno     199. Procházka Stanislav Pardubice  
38. Bacílek Stanislav Kladno 15,-kč   200. Hejduk Milan Pardubice 25,-kč
39. Gut Karel Sparta     201. Lubina Ladislav Pardubice  
40. Potsch Rudolf RH Brno     202. Prusek Martin (G) Vítkovice  
41. Šíma Jaroslav Sparta     203. Kuba Filip Vítkovice 15,-kč
42. Richter Pavel Sparta     204. Moravec David Vítkovice  
43. Wohl Pavel (G) Sparta     205. Šimíček Roman Vítkovice  
44. Lukač Vincent Národní Tým     206. Vůjtek Vladimír Vítkovice  
45. Havel Jan Národní Tým     207. Kaděra Roman Třinec  
46. Holík Jiří Národní Tým     208. Sýkora Václav Kladno 15,-kč
47. Šťastný Bohuslav Pardubice     209. Pejchar Rudolf (G) Slavia  
48. Čajka Luděk Národní Tým 15,-kč   210. Hořava Miloslav Slavia  
49. Martinec Vladimír Pardubice     211. Machač Oldřich Národní tým  
50. Šejba Jiří Pardubice     212. Sup Michal Slavia  
51. Hrdina Jiří Sparta     213. Bednář Jaroslav Slavia  
52. Bubla Jiří Sparta     214. Jelínek Tomáš Slavia  
53. Bukač Luděk Sparta     215. Kostka Robert Slavia 15,-kč
54. Blažek Ladislav (G) Zlín     216. Antoš Milan Slavia  
55. Svozil Ladislav Vítkovice     217. Ujčík Viktor Slavia  
56. Černík František Vítkovice     218. Kadlec Petr Slavia  
57. Kučera Jiří Plzeň     219. Růžička Vladimír Slavia  
58. Musil František Pardubice     220. Prorok Ivo Slavia 15,-kč
59. Dvořák Miroslav Č.Budějovice     221. Matějovský Radek Slavia  
60. Pouzar Jaroslav Č.Budějovice     222. Plánovský Antonín Vítkovice  
61. Lála Jiří Č.Budějovice     223. Blažek Ladislav (G) Olomouc 20,-kč
62. Havlíček Libor Brno     224. Veber Jiří Kladno  
63. Fryčer Miroslav Vítkovice     225. Kadlec Drahomír Kladno  
64. Svoboda Petr Litvínov     226. Benák Jaroslav Zlín  
65. Králík Jiří (G) Jihlava     227. Dopita Jiří Olomouc  
66. Králík Jiří (G) Gottwaldov     228. Suchánek Rudolf Jindřichův Hradec 15,-kč
67. Hamrlík Roman Zlín     229. Horák Roman Č.Budějovice 15,-kč
68. Turek Roman (G) Č.Budějovice     230. Kaberle František ml. Kladno  
69. Jelínek Tomáš Sparta     231. Vokoun Tomáš (G) Kladno  
70. Straka Martin Plzeň     232. Kročák Jiří Sparta 15,-kč
71. Válek Oldřich Jihlava     233. Gudas Leo Sparta  
72. Šindel Jaromír (G) Sparta     234. Čapek Ivo (G) Sparta  
73. Vlach Rostislav Gottwaldov     235. Holaň Miloš Vítkovice 15,-kč
74. Augusta Josef Jihlava     236. Čaloun Jan Litvínov 15,-kč
75. Starší Ján Sl. Bratislava     237. Štěpánek Martin Kladno 15,-kč
76. Havel Jan Sparta     238. Martnec Patrik Sparta 15,-kč
77. Holík Jaroslav Jihlava     239. Kučera František Sparta 15,-kč
78. Horáček Karel Jihlava 15,-kč   240. Musil František Sparta  
79. Nedomanský Václav Sl. Bratislav     241. Sup Michal Sparta  
80. Černý Josef RH Brno     242. Bubla Jiří Litvínov  
81. Adamík Petr Jihlava     243. Kokrment Jindřich Litvínov  
82. Látal Jaromír Olomouc     244. Pašek Dušan Národní Tým  
83. Lukač Vincent Košice     245. Rusnák Dárius Sl. Bratislava  
84. Válek Oldřich Jihlava     246. Šmíd Ladislav Národní Tým  
85. Šindel Jaromír (G) Vítkovice     247. Svoboda Radoslav Národní Tým  
86. Liba Igor Košice     248. Šmehlík Richard Vítkovice  
87. Dolana Libor Jihlava     249. Kapusta Tomáš Vsetín  
88. Klíma Petr Jihlava     250. Hajdušek Stanislav Sparta  
89. Rosol Petr Jihlava     251. Doležal Jiří Sparta  
90. Hašek Dominik (G) Pardubice     252. Žemlička Richard Sparta  
91. Chalupa Milan Národní tým     253. Pálffy Žigmund Dukla Trenčín  
92. Tomajko Jan Olomouc 15,-kč   254. Hossa Marián Dukla Trenčín  
93. Broš Michal Olomouc     255. Cíger Zdeno Sl. Bratislava 15,-kč
94. Vlach Miroslav Vítkovice     256. Božík Mojmír Poprad  
95. Kasper Jan Národní tým 15,-kč   257. Maškarinec Martin Slavia  
96. Horešovský Josef Sparta     258. Rousek Martin Litvínov 15,-kč
97. Maixner Richard Brno     259. Ton Petr Kladno  
98. Farda Richard Brno     260. Alinč Jan Litvínov  
99. Bubník Vlastimil Brno 15,-kč   261. Klíma Petr Národní tým  
100. Čechmánek Roman (G) Vsetín     262. Prospal Václav Č. Budějovice  
101. Masopust Karel Č. Budějovice     263. Demitra Pavol Dukla Trenčín  
102. Lang Karel (G) Zetor Brno     264. Tóhl Radek (G) Sparta 20,-kč
103. Ebermann Bohuslav Škoda Plzeň     265. Svoboda Adam (G) Sparta  
104. Ševčík Frantiček Národní Tým     266. Paleček Josef Pardubice  
105. Dzurilla Vladimír (G) Sl. Bratislava     267. Kašťák Kamil Litvínov  
106. Brdička Petr Sparta 15,-kč   268. Svoboda Oldřich (G) Č.Budějovice 20,-kč
107. Novák Eduard Kladno     269. Sailer Petr Č.Budějovice 15,-kč
108. Novák Jiří Pardubice     270. Štrba Martin Č.Budějovice  
109. Čapla Jozef Národní tým 15,-kč   271. Kubina Pavel Vítkovice  
110. Stavjaňa Antonín Vsetín     272. Sekeráš Lubomír Třinec 15,-kč
111. Vaněk František Národní tím     273. Tesařík Radim Zlín 15,-kč
112. Bukač Luděk Sparta     274. Hejda jan Slavia  
113. Suchý Jan Národní tým     275. Kolařík Pavel Slavia  
114. Bartoň Slavomír Brno     276. Kverka Jaromír Sparta  
115. Prošek Bohumil Brno 15,-kč   277. Duda Radek Sparta  
116. Maleček Josef Národní tým     278. Nedvěd Petr Sparta  
117. Drobný Jaroslav Národní tým     279. Holík,Jágr,Reichel civilní foto  
118. Kajkl Milan Škoda Plzeň     280. Holík Robert Národní tým 20,-kč
119. Joun František Č.Budějovice 15,-kč   281. Martínek Radek Č. Budějovice  
120. Tajcnár Rudolf Národní tým     282. Tenkrát Petr Kladno  
121. Bednář Vladimír civilní foto     283. Svoboda Adam (G) Pardubice  
122. Bratři Šťastný civilní foto     284. Sýkora Petr Pardubice  
123. Brunclík Bedřich Národní tým     285. Mudroch Petr Pardubice  
124. Richter Pavel Sparta     286. Pácal Tomáš Pardubice  
125. Lala Jiří Č. Budějovice     287. Pinc Marek (G) Litvínov 20,-kč
126. Kadlec Arnold Litvínov     288. Černoček Marek Litvínov 15,-kč
127. Veber Jiří Vsetín 15,-kč   289. Petrovka Vladimír Litvínov 15,-kč
128. Dopita Jiří Vsetín     290. Balaštík Jaroslav Zlín  
129. Štěpánek Martin Litvínov     291. Hamrlík Martin Zlín  
130. Kysela Robert Litvínov     292. Rachůnek Karel Zlín 30,-kč
131. Franěk Petr (G) Litvínov 20,-kč   293. Kumstát Pavel Vítkovice  
132. Orct Zdeněk (G) Litvínov 20,-kč   294. Marek Jan Třinec 30,-kč
133. Vlasák Tomáš Litvínov     295. Srdínko Jan Vsetín  
134. Prusek Martin (G) Vítkovice     296. Trvaj Jiří (G) Vítkovice 20,-kč
135. Král Richard Třinec     297. Divíšek Tomáš Pardubice  
136. Kaňkovský Petr Jihlava     298. Sýkora Michal Pardubice 15,-kč
137. Vlk Petr Jihlava     299. Hudler Jiří Vsetín  
138. Špaček Jaroslav Plzeň     300. Erat Roman Znojmo 15,-kč
139. Kučera Jiří Plzeň     301. Fischer Jiří Liberec 15,-kč
140. Řezníček Josef Plzeň     302. Vrbata Radim Liberec  
141. Straka Michal Plzeň     303. Kotalík Aleš Liberec 20,-kč
142. Hrbek Petr Litvínov 15,-kč   304. Modrý Jaroslav Liberec  
143. Jeřábek Vladimír Litvínov 15,-kč   305. Bonk Radek Třinec  
144. Pejchar Rudolf (G) Plzeň 20,-kč   306. Vašíček Josef Slavia  
145. Geffert Tomáš Plzeň     307. Trnka Pavel Plzeň  
146. Jelínek Tomáš Plzeň     308. Hemský Aleš Pardubice  
147. Moravec David Vítkovice     309. Mikoláš,Dzurilla,Nadrchal Národní tým  
148. Šimíček Roman Vítkovice     310. Klapáč Jan Národní tým  
149. Pospíšil David Plzeň     311. Novák Jiří Národní tým  
150. Kameš Jaroslav (G) Zlín     312. Nedomanský Václav Národní tým  
151. Janků Pavel Zlín     313. Volek David Sparta  
152. Okál Zdeněk Zlín 15,-kč   314. Golonka Jozef Národní tým  
153. Čajánek Petr Zlín     315. Černý Josef RH Brno  
154. Štraub Josef Zlín     316. Růžička Vladimír Litvínov  
155. Leška Petr Zlín 15,-kč   317. Látal Jiří Olomouc 15,-kč
156. Kaberle Tomáš Kladno     318. Zábrodský Vladimír Sparta  
157. Burger Jiří Kladno       PROMO (Dominik Hašek)    
158. Kasík Petr Kladno       PROMO (Vladimír Zábrodský)    
159. Zajíc Josef Kladno       Seznam karet č.1    
160. Židlický Marek Kladno 20,-kč     Seznam karet č.2    
161. Procházak Libor Kladno       Seznam karet č.3    
162. Rob Luboš Č.Budějovice       Seznam karet č.4   10,-kč
DOTISK 1 - Legendy Československého hokeje
319 Slanina Peter Národní tým     350 Pilař Karel Jágr team  
320 Sakáč Marcel (G) Slovan Br.     351 Hořava Miloslav st. Jihlava  
321 Pěnička Lubomír Sparta     352 Šťastný Peter Slovensko  
322 Ďuriš Vítězslav Jihlava     353 Bondra Peter Slovensko  
323 Nikl Jiří Sparta     354 Šatan Miroslav Slovan Br.  
324 Veselovský Peter Košice     355 Salfický Dušan (G) Pardubice  
325 Ihnáček Peter Sparta     356 Holík Jaroslav Jihlava  
326 Látalové Bratři Sparta     357 Šíma Jaroslav Sparta  
327 Kostka Vladimír Sparta     358 Starší Ján Národní tým  
328 Zajíček Jan Sparta     359 Farda Richard Národní tým  
329 Gula Ladislav (G) Č. Budějovice     360 Kulíček Jiří (G) Kladno  
330 Bruk David Plzeň     361 Pantůček Václav Národní tým  
331 Straka Martin Plzeň     362 Hlinka Jaroslav Sparta  
332 Ryšánek Roman Vítkovice     363 Šťastný Bohuslav Národní tým  
333 Kameš Vladimír Kladno     364 Volf Jaroslav Kladno  
334 Vopat Jan Litvínov     365 Olejník Ladislav Brno  
335 Holý Karel Sparta     366 Jiřík Jaroslav Kladno  
336 Dragan Jaromír (G) Košice     367 Výborný David Sparta  
337 Suchánek Rudolf Č.Budějovice     368 Roziňák Václav ve výstroji  
338 Gardoň Radek Kladno     369 Nadrchal Vladimír (G) Národní tým  
339 Korbela Jaroslav Č.Budějovice     370 Meixner Jaromír Národní tým  
340 Termer Miroslav (G) Sparta     371 Kochta Jiří Sparta  
341 Šťastný Marián Slovan Br.     372 Hejma Petr Národní tým  
342 Šťastný Peter Slovan     373 Caldr Vladimír Národní tým  
343 Kastner Milan Sparta     374 Pušbauer Jaroslav Národní tým  
344 Holaň Miloš st. Vítkovice     375 Sýkora Václav Národní tým  
345 Černý František Plzeň     376 Haščák Oto Trenčín  
346 Vinš Jaroslav Kladno     377 Hlinka Ivan Národní tým  
347 Kajkl Milan Národní tým     378 Výborný František Národní tým 20,-kč
348 Bubla Jiří Národní tým       Seznam karet č.5 seznam 319 - 378  
349 Novák Jiří Národní tým            
DOTISK 2 Legendy Československého hokeje
379 Bubník Vlastimil Národní tým     391 Holeček Jiří (G) VSŽ Košice  
380 Dzurilla Vladimír (G) Národní tým     392 Kučera František Národní tým  
381 Hašek Dominik (G) Jihlava     393 Řezníček Josef Olomouc 15,-kč
382 Kochta Jiří Národní tým     394 Černík František Národní tým  
383 Modrý Bohumil (G) Národní tým     395 Kožela Bohumil Gottwaldov 15,-kč
384 Suchý Jan Národní tým     396 Vodák Jiří Gottwaldov 15,-kč
385 Tikal František Národní tým     397 Pospíšil František Kladno  
386 Volek Pavel Národní tým     398 Pelc Luděk Gotwaldov  
387 Vyoral František (G) Gottwaldov     399 Krása Miroslav (G) Kladno  
388 Kepák Zdeněk Zetor Brno     400 Ščerban Bedřich Národní tým  
389 Sakáč Marcel (G) Národní tým     401 Kratěna Ondřej Olomouc  
390 Bříza Petr (G) Sparta Praha       Seznam karet č.6   10,-kč





 

 

TOPlist