aktualizováno: 19.11.2017 13:10:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2010/2011

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2010/2011

Karty označeny MODŘE s cenou Mám!!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEmám!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Kuchejda David Č. Budějovice 4,-kč   167 Čech Filip Zlín 4,-kč
2 Ptáček František Č. Budějovice 4,-kč   168 Rachůnek Ivan Zlín 4,-kč
3 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice 7,-kč   169 Sedláček Jakub (G) Zlín 7,-kč
4 Šulc Jakub - RC - Č. Budějovice 4,-kč   170 Švrček Jan Zlín 4,-kč
5 Novák Jan Č. Budějovice 4,-kč   171 Balaštík Jaroslav Zlín 4,-kč
6 Snopek Jan Č. Budějovice 4,-kč   172 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč
7 Šimánek Jiří Č. Budějovice 4,-kč   173 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč
8 Melichar Josef Č. Budějovice 4,-kč   174 Lučka Martin Zlín 4,-kč
9 Květoň Lukáš Č. Budějovice 4,-kč   175 Důrasz Michal Zlín 4,-kč
10 Podlešák Martin Č. Budějovice 4,-kč   176 Kubiš Pavel Zlín 4,-kč
11 Tůma Martin Č. Budějovice 4,-kč   177 Sivák Peter Zlín  
12 Pšůrný Michal Č. Budějovice 4,-kč   178 Holík Petr - RC - Zlín 4,-kč
13 Gulaš Milan Č. Budějovice 4,-kč   179 Leška Petr Zlín 4,-kč
14 Kašpařík Pavel Č. Budějovice 4,-kč   180 Míka Radek Zlín 4,-kč
15 Vydarený René Č. Budějovice 4,-kč   181 Vlach Roman Zlín 4,-kč
16 Pšůrný Roman Č. Budějovice 4,-kč   182 Balán Stanislav Zlín 4,-kč
17 Martynek Rostislav Č. Budějovice 4,-kč   183 Linhart Tomáš Zlín 4,-kč
18 Červený Rudolf Č. Budějovice 4,-kč   184 Štůrala Tomáš (G) Zlín 7,-kč
19 Hrubec Šimon (G) Č. Budějovice     185 Sýkora Tomáš Zlín 4,-kč
20 Mertl Tomáš Č. Budějovice 4,-kč   186 Žabka Boris Ml. Boleslav 4,-kč
21 Pletka Václav Č. Budějovice 4,-kč   187 Boháč Daniel Ml. Boleslav 4,-kč
22 Hruška David K. Vary 4,-kč   188 Hay Darrell - RC - Ml. Boleslav 4,-kč
23 Nosek David K. Vary 7,-kč   189 Vrbata David Ml. Boleslav 4,-kč
24 Skladaný František K. Vary 4,-kč   190 Milroy Duncan - RC - Ml. Boleslav 4,-kč
25 Čutta Jakub K. Vary 4,-kč   191 Lehikoinen Esa Ml. Boleslav  
26 Košťál Jan K. Vary 4,-kč   192 Marušák Jiří Ml. Boleslav 4,-kč
27 Saarinen Jesse - RC - K. Vary 4,-kč   193 Jindra Josef Ml. Boleslav 4,-kč
28 Sloboda Karol K. Vary 4,-kč   194 Handlovský Lukáš Ml. Boleslav 4,-kč
29 Mensator Lukáš (G) K. Vary 7,-kč   195 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav 4,-kč
30 Pech Lukáš K. Vary 4,-kč   196 Loskot Marek Ml. Boleslav 4,-kč
31 Sáblík Lukáš (G) K. Vary 7,-kč   197 Schwarz Marek (G) Ml. Boleslav 7,-kč
32 Melenovský Marek K. Vary 4,-kč   198 Kupec Martin - RC - Ml. Boleslav 4,-kč
33 Parýzek Martin K. Vary 4,-kč   199 Macho Michal Ml. Boleslav 4,-kč
34 Zaťovič Martin K. Vary 4,-kč   200 Valent Michal (G) Ml. Boleslav 7,-kč
35 Dobroň Michal K. Vary 4,-kč   201 Duben Miroslav Ml. Boleslav 4,-kč
36 Gřegořek Petr K. Vary 4,-kč   202 Gajovský Nikola Ml. Boleslav 4,-kč
37 Kumstát Petr K. Vary     203 Macháček Petr Ml. Boleslav 4,-kč
38 Sailer Petr K. Vary 4,-kč   204 Matějovský Radek Ml. Boleslav 4,-kč
39 Kokko Petri - RC - K. Vary 4,-kč   205 Divíšek Tomáš Ml. Boleslav 4,-kč
40 Dej Rostislav K. Vary 4,-kč   206 Nouza Tomáš Ml. Boleslav 4,-kč
41 Prošek Roman K. Vary 4,-kč   207 Bahenský Zdeněk Ml. Boleslav 4,-kč
42 Hřebejk Štěpán K. Vary 4,-kč   208 Huml Ivan Brno 4,-kč
43 Skuhravý Václav K. Vary 4,-kč   209 Svoboda Jakub - RC - Brno 4,-kč
44 Melka Antonín Kladno     210 Svoboda Jaroslav Brno 4,-kč
45 Stieler David Kladno 4,-kč   211 Dopita Jiří Brno 7,-kč
46 Valský Jakub Kladno 4,-kč   212 Trvaj Jiří (G) Brno 7,-kč
47 Eberle Jan Kladno 4,-kč   213 Balej Josef Brno 4,-kč
48 Piskáček Jan - RC - Kladno     214 Brabenec Kamil Brno 4,-kč
49 Kalla Jaroslav Kladno 4,-kč   215 Kvapil Marek Brno 4,-kč
50 Drtina Jiří Kladno 4,-kč   216 Richter Martin Brno 4,-kč
51 Kuchler Jiří Kladno 4,-kč   217 Veselý Ondřej Brno 4,-kč
52 Gengel Ladislav Kladno     218 Mojžíš Pavel Brno 4,-kč
53 Procházka Libor Kladno 7,-kč   219 Zubíček Pavel Brno 4,-kč
54 Cikánek Lukáš (G) Kladno 7,-kč   220 Hubáček Petr Brno  
55 Luňák Lukáš - RC - Kladno 4,-kč   221 Dlouhý Radek Brno 4,-kč
56 Falter Martin (G) Kladno 7,-kč   222 Procházka Radek Brno 4,-kč
57 Látal Martin Kladno 4,-kč   223 Bičánek Radim Brno 4,-kč
58 Toman Milan Kladno 4,-kč   224 Hruška Radim Brno 4,-kč
59 Šmach Ondřej Kladno 4,-kč   225 Stehlík Richard Brno 4,-kč
60 Patera Pavel Kladno 7,-kč   226 Erat Roman Brno 4,-kč
61 Kafka Petr Kladno 4,-kč   227 Hovi Sasu (G) Brno 7,-kč
62 Bělohlav Radek Kladno 4,-kč   228 Houdek Tomáš Brno 4,-kč
63 Mňacjan Samuel - RC - Kladno 4,-kč   229 Malec Tomáš Brno 4,-kč
64 Knotek Tomáš - RC - Kladno 4,-kč   230 Pospíšil Tomáš Brno 4,-kč
65 Pineault Adam Pardubice 4,-kč   231 Protivný Tomáš Brno 4,-kč
66 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč   232 Jeřábek Jakub Plzeň  
67 Mezei Branislav Pardubice 4,-kč   233 Dresler Jan Plzeň 4,-kč
68 Rákos Daniel Pardubice 4,-kč   234 Heřman Jan Plzeň 4,-kč
69 Kaberle František Pardubice 7,-kč   235 Kovář Jan Plzeň 7,-kč
70 Nakládal Jakub Pardubice 4,-kč   236 Stránský Jan Plzeň 4,-kč
71 Buchlete Jan - RC - Pardubice 4,-kč   237 Modrý Jaroslav Plzeň 7,-kč
72 Kolář Jan II Pardubice 4,-kč   238 Hanzlík Jiří Plzeň 4,-kč
73 Starý Jan Pardbuce 4,-kč   239 Lammers John - RC - Plzeň 4,-kč
74 Jillson Jeff Pardubice 4,-kč   240 Mazanec Marek (G) Plzeň  
75 Cetkovský Jiří Pardubice 4,-kč   241 Heřman Martin Plzeň 4,-kč
76 Pivko Libor Pardubice 4,-kč   242 Straka Martin Plzeň 7,-kč
77 Nahodil Lukáš Pardubice 4,-kč   243 Dvořák Michal Plzeň 4,-kč
78 Bartek Martin Pardubice 4,-kč   244 Tvrdík Michal Plzeň 4,-kč
79 Růžička Martin (G) Pardubice     245 Johnson Nick - RC - Plzeň 4,-kč
80 Koukal Petr Pardubice 4,-kč   246 St. Pierre Nick - RC - Plzeň 4,-kč
81 Somík Radovan Pardubice 4,-kč   247 Vostřák Pavel Plzeň 4,-kč
82 Špirko Rastislav Pardubice 4,-kč   248 Sýkora Petr Plzeň 7,-kč
83 Kousal Robert Pardubice 4,-kč   249 Frolo Tomáš Plzeň 4,-kč
84 Kudělka Tomáš - RC - Pardubice 4,-kč   250 Vlasák Tomáš Plzeň 4,-kč
85 Zohorna Tomáš Pardubice 4,-kč   251 Benák Václav Plzeň 4,-kč
86 Kočí Václav Pardubice 4,-kč   252 Halmoši Dominik (G) - RC - Plzeň 7,-kč
87 Píša Aleš Pardubice 4,-kč   253 Rachůnek Tomáš - RC - Plzeň 4,-kč
88 McGregor Brian - RC - Třinec 4,-kč   254 Ovčačík Ctirad Vítkovice 4,-kč
89 Seman Daniel Třinec 4,-kč   255 Rehák Denis Vítkovice 4,-kč
90 Květoň David Třinec 4,-kč   256 Šindelář Filip (G) Vítkovice 7,-kč
91 Hrňa Erik Třinec 4,-kč   257 Káňa Jan Vítkovice 4,-kč
92 Peterek Jan Třinec     258 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč
93 Polanský Jiří Třinec 4,-kč   259 Sýkora Juraj - RC - Vítkovice 4,-kč
94 Hrabal Josef Třinec 4,-kč   260 Klimek Lukáš Vítkovice 4,-kč
95 Kohn Ladislav Třinec 7,-kč   261 Malík Marek Vítkovice 7,-kč
96 Štach Lubomír Třinec 4,-kč   262 Barinka Michal Vítkovice  
97 Havel Lukáš Třinec 4,-kč   263 Hlinka Michal - RC - Vítkovice 4,-kč
98 Krajíček Lukáš - RC - Třinec     264 Šedivý Ondřej Vítkovice 4,-kč
99 Mičulka Lukáš Třinec 4,-kč   265 Trnka Pavel Vítkovice 4,-kč
100 Zíb Lukáš Třinec 4,-kč   266 Húževka Peter - RC - Vítkovice 4,-kč
101 Cartelli Mario Třinec 4,-kč   267 Pohl Petr - RC - Vítkovice  
102 Adamský Martin Třinec     268 Punčochář Petr Vítkovice 4,-kč
103 Lojek Martin Třinec 4,-kč   269 Strapáč Petr Vítkovice 4,-kč
104 Podešva Martin Třinec 4,-kč   270 Vrána Petr Vítkovice 7,-kč
105 Růžička Martin Třinec 4,-kč   271 Málek Roman (G) Vítkovice 7,-kč
106 Vágner Martin Třinec 4,-kč   272 Szturc Roman Vítkovice 4,-kč
107 Vojtek Martin (G) Třinec 7,-kč   273 Tomas Roman Vítkovice 4,-kč
108 Hamerlík Peter (G) Třinec 7,-kč   274 Huna Rudolf Vítkovice 4,-kč
109 Hořava Petr Třinec 4,-kč   275 Voráček Tomáš Vítkovice 4,-kč
110 Bonk Radek Třinec 7,-kč   276 Ujčík Viktor Vítkovice 7,-kč
111 Hudec Stanislav Třinec 4,-kč   277 Svačina Vladimír Vítkovice 4,-kč
112 Duba Tomáš (G) Třinec     278 Branda Daniel Slavia 4,-kč
113 Varaďa Václav Třinec     279 Jaškin Dmitrij - RC - Slavia 7,-kč
114 Polák Vojtěch Třinec 4,-kč   280 Furch Dominik (G) Slavia 7,-kč
115 Hampl Zbyněk Třinec 4,-kč   281 Sklenář Jakub Slavia 4,-kč
116 Orsava Jakub Třinec 4,-kč   282 Doležal Jiří Slavia 4,-kč
117 Jech Ctibor Liberec 4,-kč   283 Vašíček Jiří Slavia 4,-kč
118 Podkonický Andrej Liberec 4,-kč   284 Štefanka Juraj Slavia 4,-kč
119 Dušek Antonín Liberec 4,-kč   285 Endál Lukáš Slavia 4,-kč
120 Špaček Daniel Liberec 4,-kč   286 Krenželok Lukáš Slavia 4,-kč
121 Holub Jan Liberec 4,-kč   287 Špelda Lukáš Slavia 4,-kč
122 Plodej Jan Liberec 4,-kč   288 Žejdl Lukáš - RC - Slavia 4,-kč
123 Víšek Jan Liberec 4,-kč   289 Tomica Marek Slavia 4,-kč
124 Výtisk Jan Liberec 4,-kč   290 Vondrka Michal Slavia 7,-kč
125 Kudrna Jaroslav Liberec 4,-kč   291 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 7,-kč
126 Hunkes Jiří Liberec 4,-kč   292 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč
127 Moravec Jiří Liberec 4,-kč   293 Jelínek Petr Slavia 4,-kč
128 Derner Lukáš Liberec 4,-kč   294 Kadlec Petr Slavia 4,-kč
129 Pinc Marek (G) Liberec     295 Kuboš Petr Slavia 4,-kč
130 Trončinský Marek Liberec 4,-kč   296 Micka Tomáš Slavia 4,-kč
131 Čakajík Martin Liberec 4,-kč   297 Žižka Tomáš Slavia 4,-kč
132 Rýgl Martin Liberec 4,-kč   298 Roth Vladimír Slavia 4,-kč
133 Bárta Michal Liberec 4,-kč   299 Růžička Vladimír ml. Slavia 4,-kč
134 Hořava Miloslav ml. - RC - Liberec 4,-kč   300 Salcido Brian - RC - Sparta 4,-kč
135 Nedvěd Petr Liberec 7,-kč   301 Výborný David Sparta 7,-kč
136 Klimenta Tomáš Liberec 4,-kč   302 Pacovský Dominik - RC - Sparta 4,-kč
137 Vak Tomáš Liberec 4,-kč   303 O¨Brien Doug Sparta 4,-kč
138 Vošvrda Tomáš (G) Liberec 7,-kč   304 Novotný Filip (G) Sparta  
139 Ondřej Zdeněk Liberec 4,-kč   305 Koreis Jakub Sparta 4,-kč
140 Gerhát František Litvínov 4,-kč   306 Hanzlík Jan Sparta 4,-kč
141 Lukeš František Litvínov 4,-kč   307 Vykoukal Jiří Sparta 7,-kč
142 Švárný Ivan Litvínov 4,-kč   308 Hromas Karel Sparta 4,-kč
143 Černý Jakub Litvínov 4,-kč   309 Bartánus Marek - RC - Sparta  
144 Maxa Jakub Litvínov 4,-kč   310 Broš Michal Sparta 4,-kč
145 Bojer Jan Litvínov 4,-kč   311 Gulaši Michal Sparta 4,-kč
146 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 7,-kč   312 Zacpálek Michal Sparta  
147 Kracík Jaroslav Litvínov 4,-kč   313 Macholda Petr Sparta 4,-kč
148 Gula Jiří Litvínov 4,-kč   314 Ton Petr Sparta 7,-kč
149 Kubát Karel Litvínov 4,-kč   315 Philipp Radek Sparta  
150 Rindoš Lukáš Litvínov 4,-kč   316 Smoleňák Radek - RC - Sparta 4,-kč
151 Černošek Marek Litvínov 4,-kč   317 Kůrka Tomáš Sparta  
152 Jenáček Martin Litvínov 4,-kč   318 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 7,-kč
153 Jánský Peter Litvínov 4,-kč   319 Treille Yorick Sparta 4,-kč
154 Franěk Petr (G) Litvínov     320 Tůma David Sparta 4,-kč
155 Kousalík Petr - RC - Litvínov 4,-kč   321 Karpov Tomáš Sparta 4,-kč
156 Skuhrovec Radim Litvínov 4,-kč   322 Kameš Vladimír Kladno  
157 Jareš Richard Litvínov 4,-kč   323 Mrázek Jaroslav Kladno 4,-kč
158 Vopat Roman Litvínov 4,-kč   324 Kotrla Jindřich Kladno  
159 Hübl Viktor Litvínov 4,-kč   325 Treille Sacha - RC - Kladno 7,-kč
160 Kroupa Vlastimil Litvínov 4,-kč   326 Zeman Jiří Kladno 4,-kč
161 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč   327 Hovorka Marek Kladno 4,-kč
162 Grof Jakub Zlín 4,-kč   328 Vrba Lukáš Ml. Boleslav  
163 Duba Tomáš (G) Zlín     329 Belay Marek - RC - Ml. Boleslav  
164 Bořuta Antonín Zlín 4,-kč   330 Will Roman (G) - RC Ml. Boleslav  
165 Köhler Bedřich Zlín     331 Čížek Václav Ml. Boleslav  
166 Řerzníček Dalibor - RC - Zlín 4,-kč   332 Ručinský Martin Litvínov  
DOTISK   DOTISK
333 Křivohlávek Jan - RC - Brno 7,-kč   372 Benda Jan Slavia 9,-kč
334 Dlapa Ondřej - RC - Brno     373 Svoboda Tomáš Slavia 7,-kč
335 Jank Bohumil - RC - Č. Budějovice     374 Poletín Michal - RC - Slavia 7,-kč
336 Kotaška Ivo Č. Budějovice     375 Pospíšil Tomáš Slavia 7,-kč
337 Langhammer Jakub Č. Budějovice     376 Kafka Petr Sparta  
338 Mikeska Michal Č. Budějovice     377 Richter Martin Třinec  
339 Látal Jan - RC - K. Vary     378 Kucsera Lukáš - RC - Vítkovice 7,-kč
340 Klíma Lukáš - RC - K. Vary     379 Bartoň Jakub Vítkovice 7,-kč
341 Rohan Martin - RC - K. Vary     380 Ondráček Jiří Zlín  
342 Kuběna Pavel K. Vary 7,-kč   381 Šenkeřík Petr - RC - Brno 7,-kč
343 Klíma Tomáš - RC - K. Vary 7,-kč   382 Bílek Vítězslav Kladno  
344 Přindiš Petr - RC - K. Vary 7,-kč   383 Růžička David Kladno  
345 Vachovec Michal - RC - K. Vary     384 Rudovský Jan Kladno 7,-kč
346 Cyganov Dmitrij K. Vary     385 Bicek Jiří - RC - Kladno  
347 Štich David - RC - Liberec 7,-kč   386 Urban Tomáš - RC - Liberec  
348 Pavlů Michal Liberec 7,-kč   387 Bartovič Milan Liberec  
349 Vantuch Lukáš Liberec     388 Mikulík Milan Ml. Boleslav 7,-kč
350 Hora Daniel - RC - Litvínov     389 Mikuš Petr - RC - Ml. Boleslav  
351 Trávníček Michal Litvínov     390 Barney Scot - RC - Ml. Boleslav 7,-kč
352 Ručinský Martin Litvínov     391 Plodek Jan Ml. Boleslav 7,-kč
353 Tvrdík Michal Ml. Boleslav 7,-kč   392 Chaloupka Petr - RC - Ml. Boleslav 7,-kč
354 Kubeš Vladimír Ml. Boleslav 7,-kč   393 Hyka Tomáš - RC - Ml. Boleslav  
355 Hrdel Zbyněk Ml. Boleslav 7,-kč   394 Kašík Libor (G) - RC - Zlín 9,-kč
356 Štefanka Juraj Ml. Bolesalv 7,-kč   395 Prusek Martin (G) Vítkovice 9,-kč
357 Belay Martin - RC - Ml. Boleslav 7,-kč   396 Vosátko Lubomír Vítkovice 7,-kč
358 Fabuš Peter Ml. Boleslav 7,-kč   397 Koreis Jakub Brno 7,-kč
359 Landsman Filip (G) Pardubice 9,-kč   398 Širokovs Aleksejs - RC - Brno  
360 Kolář Jan I Pardubice     399 Vykoukal Jiří Č. Budějovice 9,-kč
361 Radil Lukáš - RC - Pardubice 7,-kč   400 Matějíček Martin - RC - Zlín 7,-kč
362 Horčička Luboš (G) Plzeň     401 Žalčík Lukáš - RC - Sparta  
363 Salfický Dušan (G) Plzeň 9,-kč   402 Dragoun Michal Sparta 7,-kč
364 Lev Jakub Plzeň     403 Treille Sacha - RC - Sparta  
365 Petruška Patrik Plzeň     404 Rubeš Tomáš - RC - Sparta  
366 Přikryl Petr (G) Plzeň 9,-kč   405 Přibyl Daniel - RC - Sparta  
367 Pitule Tomáš Plzeň 7,-kč   406 Husák Patrik - RC - Sparta  
368 Duda Radek Plzeň     407 Kratěna Ondřej Sparta 7,-kč
369 Slaney John - RC - Plzeň     408 Luňák Lukáš - RC - Sparta  
370 Plášek Karel Plzeň     409 Kolarz Michael Č. Budějovice 7,-kč
371 Haman Radek Plzeň     S22 Seznam dotisku (# 333-409)   10,-kč
Jersey Identical Cards (# 1-25 )   Jersey Identical Cards (# )
J01 Hovi Sasu (G) Brno            
J02 Hubáček Petr Brno            
J03 Hamrlík Martin Zlín            
J04 Pinc Marek (G) Liberec            
J05 Kudrna Jaroslav Liberec            
J06 Kohn Ladislav Třinec            
J07 Svoboda Adam (G) Pardubice            
J08 Pivko Libor Pardubice            
J09 Schwarz Marek (G) Ml. Boleslav            
J10 Divíšek Tomáš Ml. Boleslav            
J11 Franěk Petr (G) Litvínov            
J12 Černošek Marek Litvínov            
J13 Mensator Lukáš (G) K. Vary            
J14 Hruška David K. Vary            
J15 Ptáček František Č. Budějovice            
J16 Kopřiva Miroslav (G) Slavia            
J17 Jaškin Dmitrij Slavia            
J18 Kalla Jaroslav Kladno            
J19 Novotný Filip (G) Sparta            
J20 Salcido Brian Sparta            
J21 Broš Michal Sparta            
J22 Vostřák Pavel Plzeň            
J23 Straka Martin Plzeň            
J24 Málek Roman (G) Vítkovice            
J25 Ujčík Viktor Vítkovice            
SZ19 Checklist              
Signatere Limited ''BLACK''   Signature Limited ''RED''
SIGN01 Leška / Balaštík / Hamrlík / 100 Zlín     SIGN01 Leška / Blaštík / Hamrlík / Zlín  
SIGN02 Somík Radovan / 70 Pardubice     SIGN02 Somík Radovan / Pardubice  
SIGN03 Jaškin Dmitrij / 100 Slavia     SIGN03 Jaškin Dmirij / Slavia  
SIGN04 Bonk Radek / 100 Třinec     SIGN04 Bonk Radek / Třinec  
SIGN05 Krajíček Lukáš / 100 Třinec     SIGN05 Krajíček Lukáš / 55 Třinec  
SIGN06 Kohn Ladislav / 100 Třinec     SIGN06 Kohn Ladislav / Třinec  
SIGN07 Pinc Marek (G) / 100 Liberec     SIGN07 Pinc Marek (G) / Liberec  
SIGN08 Kudrna Jaroslav / 100 Liberec     SIGN08 Kudrna Jaroslav / Liberec  
SIGN09 Hořava Miloslav ml. / 100 Liberec     SIGN09 Hořava Miloslav ml. / Liberec  
SIGN10 Divíšek Tomáš / 100 Ml. Boleslav     SIGN10 Divíšek Tomáš / Ml. Boleslav  
SIGN11 Valent Michal (G) / 100 Ml. Boleslav     SIGN11 Valent Michal (G) / Ml. Boleslav  
SIGN12 Marušák Jiří / 100 Ml. Boleslav     SIGN12 Marušák Jiří / Ml. Boleslav  
SIGN13 Franěk Petr (G) / 100 Litvínov     SIGN13 Franěk Petr (G) / Litvínov  
SIGN14 Jenáček Martin / 100 Litvínov     SIGN14 Jenáček Martin / Litvínov  
SIGN15 Kubinčák Vojtěch / 100 Litvínov     SIGN15 Kubinčák Vojtěch / Litvínov  
SIGN16 Svoboda Adam (G) / 100 Pardubice     SIGN16 Svoboda Adam (G) / Pardubice  
SIGN17 Koukal Petr / 100 Pardubice     SIGN17 Koukal Petr / Pardubice  
SIGN18 Sáblík Lukáš (G) / 100 K. Vary     SIGN18 Sáblík Lukáš (G) / K. Vary  
SIGN19 Hruška David / 100 K. Vary     SIGN19 Hruška David / k. Vary  
SIGN20 Gřegořek Petr / 099 k. Vary     SIGN20 Gřegořek Petr / K. Vary  
SIGN21 Hovi Sasu (G) / 100 Brno     SIGN21 Hovi Sasu (G) / Brno  
SIGN22 Trvaj Jiří (G) / 100 Brno     SIGN22 Trvaj Jiří (G) / Brno  
SIGN23 Hubáček Petr / 100 Brno     SIGN23 Hubáček Petr / Brno  
SIGN24 Stehlík Richard / 100 Brno     SIGN24 Stehlík Richard / Brno  
SIGN25 Gulaš Milan / 100 Č. Budějovice     SIGN25 Gulaš Milan 020 / 099 Č. Budějovice  
SIGN26 Pšůrný Roman / 100 Č. Budějovice     SIGN26 Pšůrný Roman / Č. Budějovice  
SIGN27 Hrubec Šimon (G) / 100 Č. Budějovice     SIGN27 Hrubec Šimon (G) / Č. Budějovice  
SIGN28 Kopřiva Miroslav (G) / 99 Slavia     SIGN28 Kopřiva Miroslav (G) / Slavia  
SIGN29 Vondrka Michal / 99 Slavia     SIGN29 Vondrka Michal / Slavia  
SIGN30 Pöpperle Tomáš (G) / 70 Sparta     SIGN30 Pöpperle Tomáš (G) / Sparta  
SIGN31 Vykoukal Jiří / 100 Sparta     SIGN31 Vykoukal Jiří / Sparta  
SIGN32 Broš Michal / 100 Sparta     SIGN32 Broš Michal / Sparta  
SIGN33 Ton Petr / 100 Sparta     SIGN33 Ton Petr / Sparta  
SIGN34 O'Brien Doug / 100 Sparta     SIGN34 O'Brien Doug / Sparta  
SIGN35 Cikánek Lukáš (G) / 100 Kladno     SIGN35 Cikánek Lukáš (G) / Kladno  
SIGN36 Kalla Jaroslav / 100 Kladno     SIGN36 Kalla Jaroslav / Kladno  
SIGN37 Procházka Libor / 100 Kladno     SIGN37 Procházka Libor / Kladno  
SIGN38 Mazanec Marek (G) / 100 Plzeň     SIGN38 Mazanec Marek (G) 077 / 099 Plzeň  
SIGN39 Hanzlík Jiří / 100 Plzeň     SIGN39 Hanzlík Jiří / Plzeň  
SIGN40 Sýkora Petr / 99 bez podpisu Plzeň     SIGN40 Sýkora Petr / Plzeň  
SIGN41 Vostřák Pavel / 99 Plzeň     SIGN41 Vostřák Pavel / 0990909 Plzeň  
SIGN42 Šindelář Filip (G) / 100 Vítkovice     SIGN42 Šindelář Filip (G) / Vítkovice  
SIGN43 Barinka Michal / 100 Vítkovice     SIGN43 Barinka Michal / Vítkovice  
SIGN44 Huna Rudolf / 100 Vítkovice     SIGN44 Huna Rudolf / Vítkovice  
SIGN45 Vrána Petr / 100 Vítkovice     SIGN45 Vrána Petr / 95 Vítkovice  
SIGN46 Káňa Jan / 100 Vítkovice     SIGN46 Káňa Jan / Vítkovice  
SIGN47 Duba Tomáš (G) / 100 Zlín     SIGN47 Duba Tomáš (G) / Zlín  
SIGN48 Balaštík Jaroslav / 99 Zlín     SIGN48 Balaštík Jaroslav / 055 Zlín  
SIGN49 Köhler Bedřich / 99 Zlín     SIGN49 Köhler Bedřich / Zlín  
SIGN50 Vojtek Martin (G) / 100 Třinec     SIGN50 Vojtek Martin (G) / Třinec  
SIGN51 Koma Jaroslav 089 / 099 Olomouc     SIGN51 Koma Jaroslav 099 / 099 Olomouc  
SIGN52 Pekr Matěj / 100 Olomouc     SIGN52 Pekr Matěj / Olomouc  
SIGN53 Kucharczyk Radim 096 / 099 Olomouc     SIGN53 Kucharczyk Radim / Olomouc  
SIGN54 Ručinský Martin / 100 Litvínov     SIGN54 Ručinský Martin / Litvínov  
CL Seznam karet              
Legendy   Trenéři
L01 Ebermann Bohuslav       T01 Kněžický Pavel K. Vary 7,-kč
L02 Šťastný Bohuslav       T02 Pejchar Rudolf Plzeň 7,-kč
L03 Novák Eduard - Podepsaná       T03 Stavjaňa Antonín K. Vary 7,-kč
L04 Hlinka Ivan       T04 Kopřiva Břetislav Třinec  
L05 Havel Jan - Podepsaná       T05 Volek David Sparta  
L06 Pitner Jaroslav (G)       T06 Pešán Filip Liberec  
L07 Pouzar Jaroslav       T07 Výborný František Č. Budějovice 7,-kč
L08 Šíma Jaroslav Sparta     T08 Tlačil Jan Ml. Boleslav 7,-kč
L09 Dolana Jiří       T09 Votruba Jan Pardubice  
L10 Kochta Jiří       T10 Čelanský Jiří Slavia 7,-kč
L11 Novák Jiří       T11 Kalous Jiří Liberec 7,-kč
L12 Augusta Josef       T12 Kučera Jiří Litvínov 7,-kč
L13 Horešovský Josef       T13 Jandač Josef Pardubice 7,-kč
L14 Paleček Josef       T14 Lubina Ladislav Brno 7,-kč
L15 Vohralík Josef       T15 Gudas Leo Ml. Boleslav 7,-kč
L16 Šmíd Ladislav       T16 Jelínek Marián Plzeň  
L17 Šťastný Marian       T17 Razým Milan Plzeň 7,-kč
L18 Kajkl Milan       T18 Holaň Miloš Sparta 7,-kč
L19 Nový Milan       T19 Kapoun Miroslav Liberec 7,-kč
L20 Rys Miroslav       T20 Trličík Mojmír Vítkovice 7,-kč
L21 Richter Pavel       T21 Vejvoda Otakar Kladno 7,-kč
L22 Tajcnán Rudolf       T22 Marek Pavel Třinec  
L23 Bacílek Stanislav       T23 Kasík Petr Kladno 7,-kč
L24 Bednář Lvadimír       T24 Reichel Robert Litvínov  
L25 Martinec Vladimír       T25 Vlach Rostislav Zlín 7,-kč
CL Seznam karet       T26 Baďourek Václav K. Vary 7,-kč
FAMILY   T27 Jeřábek Vladimír Brno 7,-kč
F01 Vlach Roman / Rostislav Zlín     T28 Růžička Vladimír Slavia 7,-kč
F02 Hübl Jaroslav / Viktor Litvínov     T29 Moták Zdeněk Vítkovice 7,-kč
F03 Pšůrný Michal / Roman Č. Budějovice 10,-kč   T30 Venera Zdeněk Zlín 7,-kč
F04 Heřman Jan / Martin Plzeň     T31 Lucák Josef Třinec 7,-kč
F05 Klíma Tomáš / Lukáš K.Vary 10,-kč   T32 Kupka Milan Č. Budějovice 7,-kč
          T33 Holaň Miloš Ml. Boleslav 7,-kč
          T34 Hiandlovský Vladimír Ml. Boleslav 7,-kč
          T35 Rulík Radim Sparta 7,-kč
          T36 Hořava Miloslav Sparta 7,-kč
          T37 Hynek Pavel Pardubice 7,-kč
          T38 Tatíček Petr Kladno 7,-kč
          T39 Kopecký Jiří Kladno 7,-kč
          S21 Seznam karet č.21   10,-kč
Reprezentace ČR 'A'   ¨Reprezentace ČR '20'
1 Krstev Angel CZE/ 10,-kč   1 Havlík Adam CZE/ZNO 8,-kč
2 Květoň David CZE/TRI 10,-kč   2 Rufer Adam CZE/TRI 8,-kč
3 Lukeš František CZE/LIT 10,-kč   3 Sova Aleš CZE/BRN  
4 Čutta Jakub CZE/KVA     4 Kubáň Andreas (G) CZE/VIT 10,-kč
5 Klepiš Jakub CZE/KHL     5 Řezníček Dalibor CZE/ZLI  
6 Sedláček Jakub (G) CZE/ZLI 15,-kč   6 Kysela Daniel CZE/OPA  
7 Štěpánek Jakub (G) CZE/KHL 15,-kč   7 Videlka David CZE/ZNO 8,-kč
8 Kovář Jan CZE/PLZ 10,-kč   8 Orsava Jakub CZE/TRI 8,-kč
9 Marek Jan CZE/KHL     9 Šlahař Jakub CZE/ZLI 8,-kč
10 Bednář Jaroslav CZE/DAV     10 Křivohlávek Jan CZE/BRN 8,-kč
11 Hübl Jaroslav (G) CZE/LIT 15,-kč   11 Hruzík Lukáš CZE/VIT 8,-kč
12 Hudler Jiří CZE/NHL 10,-kč   12 Kucsera Lukáš CZE/VIT 8,-kč
13 Hunkes Jiří CZE/LIB 10,-kč   13 Prokop Lukáš CZE/VIT 8,-kč
14 Novotný Jiří CZE/KHL 10,-kč   14 Matějíček Martin CZE/ZLI 8,-kč
15 Hrabal Josef CZE/TRI 10,-kč   15 Pláněk Martin CZE/ZNO 8,-kč
16 Melichar Josef CZE/CBU 10,-kč   16 Šoula Martin CZE/ZLI 8,-kč
17 Vašíček Josef CZE/KHL 10,-kč   17 Kolouch Petr CZE/VIT 8,-kč
18 Rachůnek Karel CZE/KHL 10,-kč   18 Šenkeřík Petr CZE/ZLI 8,-kč
19 Kašpar Lukáš CZE/KHL 10,-kč   19 Slovák Petr CZE/VIT 8,-kč
20 Mensator Lukáš (G) CZE/KVA 15,-kč   20 Jarůšek Richard CZE/ZNO  
21 Růžička Martin CZE/TRI 10,-kč   21 Marosz Rostislav CZE/TRI 8,-kč
22 Vondrka Michal CZE/SLA 10,-kč   22 Kotrla Tomáš (G) CZE/HAV 10,-kč
23 Gulaš Milan CZE/CBU     23 Řehák Adam CZE/VIT 8,-kč
24 Blaťák Miroslav CZE/KHL     24 Jank Bohumil CZE/CBU 8,-kč
25 Němec Ondřej CZE/KHL     25 Dvořáček David CZE/SPA 8,-kč
26 Brendl Pavel CZE/KHL     26 Koudela David CZE/MLB 8,-kč
27 Jánský Peter CZE/LIT 10,-kč   27 Stach David CZE/KLA 8,-kč
28 Čáslava Petr CZE/ŠVE     28 Hanták Filip CZE/SPA 8,-kč
29 Gřegořek Petr CZE/KVA     29 Pavlík Filip CZE/TRI 8,-kč
30 Hubáček Petr CZE/BRN     30 Herman Jakub CZE/ZLI  
31 Kumstát Petr CZE/KVA 10,-kč   31 Strnad Jakub CZE/KLA 8,-kč
32 Vampola Petr CZE/PLZ 10,-kč   32 Kverka Jaromír CZE/KVA 8,-kč
33 Červenka Roman CZE/KHL 10,-kč   33 Vlach Jaroslav CZE/LIB 8,-kč
34 Kůrka Tomáš CZE/SPA     34 Klimíček Jiří CZE/VIT 8,-kč
35 Mojžíš Tomáš CZE/ŠVE     35 Rys Jiří CZE/MLB 8,-kč
36 Rolinek Tomáš CZE/KHL     36 Sekáč Jiří CZE/KLA 10,-kč
37 Kutlák Zdeněk CZE/ŠVÝ 10,-kč   37 Havlík Ladislav CZE/PAR 8,-kč
38 Jágr Jaromír CZE/KHL     38 Vachovec Michal CZE/KVA  
          39 Lenoch Patrik CZE/PAR 8,-kč
S16 Seznam karet ČR- A/20   5,-kč   40 Holík Petr CZE/ZLI 8,-kč
          41 Zámorský Petr CZE/ZLI 8,-kč
          42 Will Roman (G) CZE/MLB 10,-kč
          43 Filipi Tomáš CZE/LIB 8,-kč
          44 Král Tomáš (G) CZE/PLZ 10,-kč
          45 Pastor Tomáš CZE/VIT 8,-kč
          46 Valenta Tomáš CZE/ZLI 8,-kč
          S16 Seznam karet ČR- A/20   5,-kč
Reprezentace ČR '18'   Reprezentace ČR '17'
1 Kříž Lukáš CZE/CBU 8,-kč   1 Hawlík Adam CZE/VIT 8,-kč
2 Růžička Antonín CZE/SLA 8,-kč   2 Dolejš Daniel (G) CZE/HBR 10,-kč
3 Březina David CZE/PAR 8,-kč   3 Gába David (G) CZE/CBU 10,-kč
4 Honzík David (G) CZE/KVA     4 Volek Dominik CZE/ 8,-kč
5 Jaškin Dmitrij CZE/SLA 15,-kč   5 Soumelidis Eustathios CZE/SPA 8,-kč
6 Pavelka Jaroslav (G) CZE/KVA 10,-kč   6 Hlinka Filip CZE/SLA 8,-kč
7 Králík Lukáš CZE/OLO 8,-kč   7 Houfek Jakub CZE/PLZ 8,-kč
8 Sedlák Lukáš CZE/CBU     8 Hudeček Jan CZE/VIT 8,-kč
9 Beran Matěj CZE/KVA 8,-kč   9 Plášil Karel CZE/CBU 8,-kč
10 Gutwald Michal CZE/KLA     10 Bureš Lukáš CZE/PAR 8,-kč
11 Švihálek Michal CZE/CBU 8,-kč   11 Bail Marek CZE/VIT 8,-kč
12 Urban Patrik CZE/LIB 8,-kč   12 Kubiš Marek CZE/VIT 8,-kč
13 Koblasa Petr CZE/CBU 8,-kč   13 Langhamer Marek (G) CZE/PAR 10,-kč
14 Šidlík Petr CZE/JIH 8,-kč   14 Bartoň Martin CZE/HKR 8,-kč
15 Jeník Štěpán CZE/SLA 8,-kč   15 Matějček Martin CZE/SPA 8,-kč
16 Hertl Tomáš CZE/SLA     16 Procházka Martin CZE/SPA 8,-kč
17 Hyka Tomáš CZE/MLB     17 Zadražil Matěj CZE/KVA 8,-kč
18 Kvapil Tomáš CZE/PLZ 8,-kč   18 Jonáš Michal CZE/HAV 8,-kč
19 Pavelka Tomáš CZE/VIT 8,-kč   19 Plutnar Michal CZE/HBR 8,-kč
20 Tomek Václav CZE/SLA 8,-kč   20 Slováček Ondřej CZE/VSE 8,-kč
21 Doležal Zdeněk CZE/SPA 8,-kč   21 Machač Patrik CZE/KLA 8,-kč
22 Brzobohatý Patrick CZE/SPA 8,-kč   22 Marcel Patrik CZE/PLZ 8,-kč
          23 Tomeček Vojtěch CZE/KVA 8,-kč
S15 Seznam karet ČR-18/17   5,-kč   S15 Seznam Karet ČR-18/17   5,-kč
Saznamy karet   Klubové karty
S01 HC České Budějovice Č. Budějovice     K01 Kovář Jakub (G) / Snopek Jan Č.Budějovice 7,-kč
S02 HC Energie Karlovy Vary K. Vary     K02 Mensator Lukáš (G) / Hruška David K. Vary 7,-kč
S03 HC Vagnerplast Kladno Kladno     K03 Cikánek Lukáš (G) / Kalla Jaroslav Kladno 7,-kč
S04 HC Eaton Pardubice Pardubice     K04 Růžička Martin (G) / Pivko Libor Pardubice 7,-kč
S05 HC Oceláři Třinec Třinec     K05 Vojtek Martin (G) / Krajíček Lukáš Třinec 7,-kč
S06 HC Bílí Tygři Liberec Liberec     K06 Pinc Marek (G) /  Nedvěd Petr Liberec 7,-kč
S07 HC Benzina Litvínov Litvínov     K07 Hübl Jaroslav (G) / Hübl Viktor Litvínov 7,-kč
S08 PSG Zlín Zlín     K08 Duba Tomáš (G) / Balaštík Jaroslav Zlín 7,-kč
S09 BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav     K09 Schwarz Marek (G) / Divíšek Tomáš Ml. Boleslav 7,-kč
S10 HC Kometa Brno Brno     K10 Hovi Sasu (G) / Hubáček Petr Brno  
S11 HC Plzeň 1929 Plzeň     K11 Mazanec Marek (G) / Straka Martin Plzeň  
S12 HC Vítkovice Steel Vítkovice 10,-kč   K12 Málek Roman (G) / Malík Marek Vítkovice  
S13 HC Slavia Praha Slavia     K13 Kopřiva Miroslav (G) / Štefanka Juraj Slavia 7,-kč
S14 HC Sparta Praha Sparta     K14 Pöpperle Tomáš (G) / Broš Michal Sparta  
          K15 Žigárdy Štefan (G)/Kucharczyk Radim Olomouc 7,-kč
Break (Sniper)   Saves
B01 Ton Petr Sparta     1 Hovi Sasu (G) Brno 9,-kč
B02 Červenka Roman Slavia 7,-kč   2 Sedláček Jakub (G) Zlín 9,-kč
B03 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč   3 Přikryl Petr (G) Sparta 9,-kč
B04 Hübl Viktor Litvínov 7,-kč   4 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
B05 Kůrka Tomáš Sparta     5 Hašek Dominik (G) Pardubice  
B06 Růžička Martin Třinec     6 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 9,-kč
B07 Netík Tomáš Sparta     7 Duba Tomáš (G) Třinec 9,-kč
B08 Kohn Ladislav Třinec 7,-kč   8 Slipčenko Robert (G) Slavia 9,-kč
B09 Lukeš František Litvínov     9 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč
B10 Balaštík Jaroslav Zlín     10 Růžička Martin (G) Pardubice 9,-kč
Heroes (Points)   Masks
H01 Červenka Roman Slavia 7,-kč   1 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
H02 Ton Petr Sparta     2 Přikryl Petr (G) Sparta 9,-kč
H03 Kohn Ladislav Třinec 7,-kč   3 Slipčenko Robert (G) Slavia 9,-kč
H04 Leška Petr Zlín     4 Sedláček Jakub (G) Zlín  
H05 Vlasák Tomáš Plzeň 7,-kč   5 Hašek Dominik (G) Pardubice  
H06 Vampola Petr Plzeň 7,-kč   6 Hovi Sasu (G) Brno  
H07 Růžička Martin Třinec 7,-kč   7 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč
H08 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   8 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
H09 Lukeš František Litvínov 7,-kč   9 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
H10 Hübl Viktor Litvínov 7,-kč   10 Duba Tomáš (G) Třinec  
Security (Attack)   HC Olomouc
S01 Benda Jan Plzeň 7,-kč   OL1 Ministr Milan Olomouc  
S02 Gřegořek Petr K. Vary 7,-kč   OL2 Smejkal Filip Olomouc  
S03 Hamrlík Martin Zlín 7,-kč   OL3 Polodna Petr Olomouc 4,-kč
S04 Vykoukal Jiří Sparta 7,-kč   OL4 Bořuta Antonín Olomouc  
S05 Modrý Jaroslav Plzeň     OL5 Černý Michal Olomouc  
S06 Zíb Lukáš Třinec     OL6 Brančík Richard Olomouc  
S07 Sičák Vladimír Vítkovice 7,-kč   OL7 Řípa Jiří Olomouc 4,-kč
S08 Němec Ondřej K. Vary 7,-kč   OL8 Mikel Jan Olomouc  
S09 Pilař Karel Litvínov 7,-kč   OL9 Ondrušek Jiří Olomouc  
S10 Hunkes Jiří Liberec     OL10 Záhorovský Martin Olomouc  
AZ Havířov   OL11 Zbořil Tomáš Olomouc  
AZT01 Daneček Jan (TR) Havířov     OL12 Jenáček Martin Olomouc  
AZT02 Bztefek Stanislav (TR) Havířov     OL13 Haluza Petr Olomouc  
AZT03 Jurčík Pavel (TR) Havířov     OL14 Vyrůbalík Martin Olomouc  
AZT04 Čaja Michal (TR) Havířov     OL15 Žigárdy Štefan (G) Olomouc  
AZ01 Vrba Adam (G) Havířov     OL16 Koma Jaroslav Olomouc  
AZ02 Jurčík Aleš Havířov     OL17 Nedbálek Michal Olomouc  
AZ03 Klimša David Havířov     OL18 Domin Petr Olomouc  
AZ04 Daneček Jan Havířov     OL19 Bartoň Jakub Olomouc  
AZ05 Maruna Jan Havířov     OL20 Lhotský Alexandr Olomouc 4,-kč
AZ06 Krisl Jiří Havířov     OL21 Sedlář Dalibor (G) Olomouc  
AZ07 Vydra Karel Havířov     OL22 Pekr Matěj Olomouc  
AZ08 Daneček Lukáš (G) Havířov     OL23 Kucharczyk Radim Olomouc  
AZ09 Zietek Lukáš Havířov     OL24 Meidl Radek Olomouc 4,-kč
AZ10 Balčík Martin Havířov     OL25 Prusek Martin (G) Olomouc 7,-kč
AZ11 Potočný Martin Havířov            
AZ12 Sztefek Michal Havířov            
AZ13 Toman Michal Havířov            
AZ14 Prokop Petr Havířov            
AZ15 Machálek Robert Havířov            
AZ16 Najdek Robert Havířov            
AZ17 Říčka Robert Havířov            
AZ18 Pavlas Robin Havířov            
AZ19 Stránský Vít Havířov            
S20 Seznam karet Havířov            

TOPlist