aktualizováno: 19.11.2017 13:10:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2013/2014

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2013/2014

Karty s ražbou s limitací xx/20 najdete na této stránce uplně dole!!

Karty označeny MODŘE s cenou MÁM !!!
Karty označeny ČERNĚ  bez ceny NEMÁM!!!
Základní set # 1-346   Základní set # 1-346
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Raška Adam Brno 4,-kč   174 Rolinek Tomáš Sparta 7,-kč
2 Nosek David Brno 4,-kč   175 Sičák Vladimír Sparta 4,-kč
3 Zohorna Hynek Brno 4,-kč   176 Krejčík Jakub Sparta 4,-kč
4 Koreis jakub Brno 4,-kč   177 Špaček Jaroslav - RC Plzeň 7,-kč
5 Svoboda Jakub Brno     178 Frolo Tomáš Plzeň 4,-kč
6 Hanzlík Jan Brno 4,-kč   179 Vlček Filip - RC Plzeň 4,-kč
7 Hruška Jan Brno 4,-kč   180 Boháč Daminik Plzeň 4,-kč
8 Káňa Jan II Brno 4,-kč   181 Jeřábek Jakub Plzeň 4,-kč
9 Kováčik Jozef Brno 4,-kč   182 Lev Jakub Plzeň 4,-kč
10 Čermák Leoš Brno 4,-kč   183 Schleiss Jan Plzeň 4,-kč
11 Čiliak Marek (G) Brno 7,-kč   184 Sýkora Ján - RC Plzeň 4,-kč
12 Dočekal Martin Brno 4,-kč   185 Hanzlík Jiří Plzeň 4,-kč
13 Falter Martin (G) Brno 7,-kč   186 Mensator Lukáš (G) Plzeň 7,-kč
14 Kempný Michal Brno 7,-kč   187 Straka Martin Plzeň 7,-kč
15 Holec Miroslav Brno 4,-kč   188 Machovský Matěj (G) - RC Plzeň  
16 Jenyš Pavel - RC Brno 4,-kč   189 Dvořák Michal Plzeň 4,-kč
17 Kuboš Petr Brno 4,-kč   190 Kratěna Ondřej Plzeň 4,-kč
18 Mrázek Petr Brno 4,-kč   191 Kašpařík Pavel Plzeň 4,-kč
19 Dujsík Tomáš - RC Brno 4,-kč   192 Duda Radek Plzeň 4,-kč
20 Svoboda Tomáš Brno 4,-kč   193 Hollweg Ryan Plzeň 7,-kč
21 Žižka Tomáš Brno 4,-kč   194 Novotný Štěpán Plzeň 4,-kč
22 Burian Vilém - RC Brno 4,-kč   195 Slovák Tomáš Plzeň 4,-kč
23 Němec Vojtěch Brno 4,-kč   196 Sýkora Tomáš Plzeň 4,-kč
24 Trvaj Jiří (G) Brno 7,-kč   197 Vlasák Tomáš Plzeň 7,-kč
25 Valský Jakub Liberec 4,-kč   198 Pletka Václav Plzeň 4,-kč
26 Melicherčík Marcel (G) Liberec     199 Mozík Vojtěch Plzeň 7,-kč
27 Ulrych Petr Liberec 4,-kč   200 Marcel Patrik - RC Plzeň 4,-kč
28 Šimek Radim Liberec 4,-kč   201 Růžička Dan Plzeň 4,-kč
29 Bulík Tomáš Liberec 4,-kč   202 Seman Daniel Plzeň 4,-kč
30 Stejskal Jiří (G) Liberec     203 Mazanec Martin - RC Chomutov 4,-kč
31 Bulíř Michal Liberec 4,-kč   204 Lakos André - RC Chomutov 4,-kč
32 Špaček Daniel Liberec 4,-kč   205 Hruška David Chomutov 4,-kč
33 Čutta Jakub Liberec 4,-kč   206 Kämpf David - RC Chomutov 4,-kč
34 Víšek Jan Liberec 4,-kč   207 Stehlík Jakub Chomutov 4,-kč
35 Výtisk Jan Liberec 4,-kč   208 Svoboda Jaroslav Chomutov 4,-kč
36 Vlach Jaroslav Liberec 4,-kč   209 Kučný Jiří Chomutov 4,-kč
37 Hunkes Jiří Liberec 4,-kč   210 Balej Jozef Chomutov 4,-kč
38 Jass Koba Liberec 7,-kč   211 Hromas Karel Chomutov 4,-kč
39 Derner Lukáš Liberec 4,-kč   212 Šulák Libor - RC Chomutov 4,-kč
40 Schwarz Marek (G) Liberec     213 Bartečko Luboš Chomutov 7,-kč
41 Bartek Martin Liberec 4,-kč   214 Pulpán Lukáš Chomutov 4,-kč
42 Čakajík Martin Liberec 4,-kč   215 Račuk Marek Chomutov 4,-kč
43 Zacha Pavel - RC Liberec 10,-kč   216 Sikora Marek Chomutov 4,-kč
44 Kolmann Petr Liberec 4,-kč   217 Šagát Martin Chomutov 4,-kč
45 Nedvěd Petr Liberec 7,-kč   218 Kostúr Matúš (G) Chomutov 7,-kč
46 Vampola Petr Liberec 4,-kč   219 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov 7,-kč
47 Filippi Tomáš Liberec 4,-kč   220 Kaše Ondřej Chomutov 4,-kč
48 Pospíšil Tomáš Liberec 4,-kč   221 Hřebejk Štěpán Chomutov 4,-kč
49 Urban Tomáš Liberec 4,-kč   222 Bartejs Tomáš Chomutov 4,-kč
50 Voráček Tomáš Liberec 4,-kč   223 Divíšek Tomáš Chomutov 4,-kč
51 Dalecký Jan Kladno 4,-kč   224 Malec Tomáš Chomutov 4,-kč
52 Rudovský Jan Kladno 4,-kč   225 Ptáček František Hradec Kr. 4,-kč
53 Procházka Libor Kladno 7,-kč   226 Langhammer Jakub Hradec Kr. 4,-kč
54 Gutwald Michal - RC Kladno 4,-kč   227 Suja Jakub Hradec Kr. 4,-kč
55 Kaberle Tomáš Kladno 7,-kč   228 Kudrna Jaroslav Hradec Kr. 4,-kč
56 Růžička David Kladno 4,-kč   229 Šimánek Jiří Hradec Kr. 4,-kč
57 Jankovič Ivan - RC Kladno 4,-kč   230 Plášil Karel Hradec Kr. 4,-kč
58 Majeský Ivan Kladno 4,-kč   231 Květoň Lukáš Hradec Kr. 4,-kč
59 Strnad jakub Kladno 4,-kč   232 Pláněk Martin - RC Hradec Kr. 4,-kč
60 Eberle Jan Kladno 4,-kč   233 Podlešák Martin Hradec Kr. 4,-kč
61 Chábera Jan (G) Kladno 7,-kč   234 Švihálek Michal Hradec Kr. 4,-kč
62 Kuchler Jiří Kladno 4,-kč   235 Tvrdík Michal Hradec Kr. 4,-kč
63 Bajaruns Lauris - RC Kladno 4,-kč   236 Kacetl Ondřej (G) - RC Hradec Kr. 7,-kč
64 Cikánek Lukáš (G) Kladno 7,-kč   237 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.  
65 Černošek Marek Kladno 4,-kč   238 Frühauf Peter Hradec Kr. 4,-kč
66 Dragoun Michal Kladno 4,-kč   239 Mikuš Peter Hradec Kr. 4,-kč
67 Lukáš Michal Kladno 4,-kč   240 Vydarený René Hradec Kr. 4,-kč
68 Doudera Milan Kladno 4,-kč   241 Červený Rudolf Hradec Kr. 4,-kč
69 Hořava Miloslav Kladno 4,-kč   242 Harant Tomáš Hradec Kr. 4,-kč
70 Havlíček Ondřej Kladno 4,-kč   243 Mertl Tomáš Hradec Kr. 4,-kč
71 Machač Patrik - RC Kladno 4,-kč   244 Rousek Tomáš Hradec Kr. 4,-kč
72 Patera Pavel Kladno 7,-kč   245 Škoda Vladimír Hradec Kr. 4,-kč
73 Hořava Petr Kladno 4,-kč   246 Nedvídek Lukáš - RC Hradec Kr. 4,-kč
74 Tenkrát Petr Kladno 7,-kč   247 Tomek Václav - RC Slavia 4,-kč
75 Treille Sacha Kladno 4,-kč   248 Svoboda Adam (G) Slavia 7,-kč
76 Řezníček Dalibor Zlín 4,-kč   249 Skokan David Slavia 4,-kč
77 Horák Oldřich Zlín 4,-kč   250 Štich David Slavia 4,-kč
78 Honejsek Antonín Zlín 4,-kč   251 Furch Dominik (G) Slavia 7,-kč
79 Köhler Bedřich Zlín 4,-kč   252 Sklenář Jakub Slavia 4,-kč
80 Čech Filip Zlín 4,-kč   253 Holub Jan Slavia 4,-kč
81 Balaštík Jaroslav Zlín 4,-kč   254 Stránský Jan Slavia 4,-kč
82 Marušák jiří Zlín 4,-kč   255 Valach Juraj Slavia 4,-kč
83 Ondráček Jiří Zlín 4,-kč   256 Wharton Kyle - RC Slavia 4,-kč
84 Kašík Libor (G) Zlín     257 Krenželok Lukáš Slavia 4,-kč
85 Horčička Luboš (G) Zlín     258 Poletín Michal Slavia 4,-kč
86 Melenovský Marek Zlín 4,-kč   259 Klhůfek Pavel - RC Slavia 4,-kč
87 Matějíček Martin Zlín 4,-kč   260 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč
88 Kotvan Oldřich Zlín 4,-kč   261 Jelínek Petr Slavia 4,-kč
89 Veselý Ondřej Zlín 4,-kč   262 Kadlec Petr Slavia 4,-kč
90 Urbanec Patrik Zlín 4,-kč   263 Šenkeřík Petr Slavia 4,-kč
91 Kubiš Pavel Zlín 4,-kč   264 Knot Ronald - RC Slavia 4,-kč
92 Sedláček Pavel - RC Zlín 4,-kč   265 Doležal Tomáš Slavia 4,-kč
93 Čajánek Petr Zlín 7,-kč   266 Micka Tomáš Slavia 4,-kč
94 Holík Petr Zlín 4,-kč   267 Růžička Vladimír ml. Slavia 4,-kč
95 Leška Petr Zlín 4,-kč   268 Hora Daniel Litvínov 4,-kč
96 Zámorský Petr Zlín 4,-kč   269 Černý Kamil Litvínov 4,-kč
97 Tesařík Radim Zlín 4,-kč   270 Horák Lukáš (G) - RC Litvínov 7,-kč
98 Valenta Tomáš Zlín 4,-kč   271 Zavřel Marek Litvínov 4,-kč
99 Okál Zdeněk Zlín 4,-kč   272 Kokeš Martin - RC Litvínov 4,-kč
100 Štůrala Tomáš (G) Zlín     273 Rosa Pavel - RC Litvínov 7,-kč
101 Květoň David Třinec 4,-kč   274 Jánský Peter Litvínov 4,-kč
102 Trenčan Adam - RC Třinec 4,-kč   275 Pavlík Filip - RC Litvínov 4,-kč
103 Rufer Adam Třinec 4,-kč   276 Lukeš František Litvínov 4,-kč
104 Gorshkov Alexander - RC Třinec 4,-kč   277 Černý Jakub - RC Litvínov 4,-kč
105 Krejčí Daniel - RC Třinec 4,-kč   278 Gula Jiří Litvínov 4,-kč
106 Rákos Daniel Třinec 4,-kč   279 Piroš Kamil Litvínov 7,-kč
107 Ostřížek David Třinec 4,-kč   280 Trávníček Michal Litvínov 4,-kč
108 Kania Jakub Třinec 4,-kč   281 Jurčík Ondřej - RC Litvínov 4,-kč
109 Peterek Jan Třinec 4,-kč   282 Francouz Pavel (G) Litvínov 7,-kč
110 Polanský Jiří Třinec 4,-kč   283 Kousalík Petr Litvínov 4,-kč
111 Hrabal Josef Třinec 4,-kč   284 Hanzl Robin Litvínov 4,-kč
112 Galvas Lukáš Třinec 4,-kč   285 Pšůrný Roman Litvínov 4,-kč
113 Zíb Lukáš Třinec 4,-kč   286 Martynek Rostislav Litvínov 4,-kč
114 Růžička Marek Třinec 4,-kč   287 Pavelka Tomáš - RC Litvínov 4,-kč
115 Zagrapan Marek Třinec 4,-kč   288 Hübl Viktor Litvínov 4,-kč
116 Adamský Martin Třinec 4,-kč   289 Píša Aleš Pardubice 4,-kč
117 Lojek Martin Třinec 4,-kč   290 Gregorc Blaž - RC Pardubice 4,-kč
118 Růžička Martin Třinec 4,-kč   291 Salfický Dušan (G) Pardubice  
119 Foltýn Michael - RC Třinec 4,-kč   292 Kolář Jan I. Pardubice 4,-kč
120 Bonk Radek Třinec 7,-kč   293 Starý Jan Pardubice 4,-kč
121 Matuš Radim Třinec 4,-kč   294 Veselý Jan - RC Pardubice 4,-kč
122 Marosz Rostislav Třinec 4,-kč   295 Vašíček Jiří Pardubice 4,-kč
123 Hrubec Šimon (G) Třinec     296 Marha Josef Pardubice 7,-kč
124 Linhart Tomáš Třinec 4,-kč   297 Radil Lukáš Pardubice 4,-kč
125 Varaďa Václav Třinec 7,-kč   298 Ďaloga Marek Pardubice 4,-kč
126 Roth Vladimír Třinec 4,-kč   299 Růžička Martin (G) Pardubice 7,-kč
127 Konrád Branislav (G) - RC Třinec     300 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč
128 Šindelář Filip (G) Vítkovice 7,-kč   301 Číp Radek - RC Pardubice 4,-kč
129 Káňa Jan I. Vítkovice 4,-kč   302 Tybor Radoslav - RC Pardubice 4,-kč
130 Štencel Jan Vítkovice 4,-kč   303 Somík Radovan Pardubice 4,-kč
131 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč   304 Kousal Robert Pardubice 4,-kč
132 Sloboda Karol Vítkovice 4,-kč   305 Nosek Tomáš Pardubice 4,-kč
133 Kovář Lukáš Vítkovice 4,-kč   306 Zohorna Tomáš Pardubice 4,-kč
134 Kucsera Lukáš Vítkovice 4,-kč   307 Benák Václav Pardubice 4,-kč
135 Vandas Michael - RC Vítkovice 4,-kč   308 Kočí Václav Pardubice 4,-kč
136 Barinka Michal Vítkovice 4,-kč   309 Čáp Zdeněk - RC Pardubice 4,-kč
137 Roman Ondřej Vítkovice 4,-kč   310 Schusser Adam - RC K. Vary 4,-kč
138 Šedivý Ondřej Vítkovice 4,-kč   311 Zucker David K. Vary 4,-kč
139 Valčák Patrik - RC Vítkovice 4,-kč   312 Látal Jan K. Vary 4,-kč
140 Húževka Peter Vítkovice 4,-kč   313 Drtina Jiří K. Vary 4,-kč
141 Kolouch Petr Vítkovice 4,-kč   314 Hovorka Marek K. Vary 4,-kč
142 Strapáč Petr Vítkovice 4,-kč   315 Látal Martin K. Vary 4,-kč
143 Stehlík Richard Vítkovice 4,-kč   316 Zaťovič Martin K. Vary 4,-kč
144 Málek Roman (G) Vítkovice 7,-kč   317 Grman Michal K. Vary 4,-kč
145 Szturc Roman Vítkovice 4,-kč   318 Gulaši Michal K. Vary 4,-kč
146 Huna Rudolf Vítkovice 4,-kč   319 Šmach Ondřej K. Vary 4,-kč
147 Kudělka Tomáš Vítkovice 4,-kč   320 Koblasa Petr K. Vary 4,-kč
148 Pastor Tomáš - RC Vítkovice 4,-kč   321 Dlouhý Radek K. Vary 4,-kč
149 Svačina Vladimír Vítkovice 4,-kč   322 Bičánek Radim K. Vary 4,-kč
150 Hlinka Michal Vítkovice 4,-kč   323 Hruška Radim K. Vary 4,-kč
151 Bahenský Zdeněk Sparta 4,-kč   324 Vlach Roman K. Vary 4,-kč
152 Hrbas Marek - RC Sparta 4,-kč   325 Balán Stanislav K. Vary 4,-kč
153 Procházka Martin - RC Sparta 4,-kč   326 Rohan Tomáš K. Vary 4,-kč
154 Forman Miroslav Sparta 4,-kč   327 Závorka Tomáš (G) K. Vary 7,-kč
155 Gřegořek Petr Sparta 4,-kč   328 Habal Vladislav (G) - RC K. Vary 7,-kč
156 Přibyl Daniel Sparta 4,-kč   329 Flek Jakub - RC K. Vary 4,-kč
157 Pacovský Dominik Sparta 4,-kč   330 Harkabus Tomáš - RC K. Vary 4,-kč
158 Simon Dominik Sparta 7,-kč   331 Posmyk Marek Litvínov 4,-kč
159 Novotný Filip (G) Sparta 7,-kč   332 Ručinský Martin Litvínov 7,-kč
160 Rachůnek Ivan Sparta 4,-kč   333 Stříteský Matěj Litvínov 4,-kč
161 Buchtele Jan Sparta 4,-kč   334 Šlégr Jiří Litvínov 7,-kč
162 Piskáček Jan Sparta 4,-kč   335 Zeman Jiří Litvínov 4,-kč
163 Švrček Jan Sparta 4,-kč   336 Půhoný Jiří Pardubice 4,-kč
164 Hlinka Jaroslav Sparta 7,-kč   337 Cetkovský Jiří Pardubice 4,-kč
165 Kubát Karel Sparta 4,-kč   338 Semorád Jan Pardubice 4,-kč
166 Pilař Karel Sparta 7,-kč   339 Kubka Branislav - RC K. Vary 4,-kč
167 Klimek Lukáš Sparta 4,-kč   340 Kverka Jaromír K. Vary 4,-kč
168 Pech Lukáš Sparta 4,-kč   341 Doležal Jiří K. Vary 4,-kč
169 Kumstát Petr Sparta 4,-kč   342 Parýzek Martin K. Vary 4,-kč
170 Ton Petr Sparta 7,-kč   343 Vachovec Michal K. Vary 4,-kč
171 Philipp Radek Sparta 4,-kč   344 Kytnár Milan - RC K. Vary 4,-kč
172 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     345 Sklenička Zbyněk Litvínov 4,-kč
173 Rachůnek Tomáš Sparta 4,-kč   346 Majdan Juraj Litvínov 4,-kč
DOTISK # 347-428   DOTISK 347-428
347 Miller Ryley - RC Brno 8,-kč   388 Střítenský Matěj Litvínov 8,-kč
348 Pivko Libor Brno 8,-kč   389 Posmyk Marek Litvínov 8,-kč
349 Dlapa Ondřej Brno 8,-kč   390 Gerhát František Litvínov 8,-kč
350 Polodna Petr Brno 8,-kč   391 Chaloupka Petr Litvínov 8,-kč
351 Sedlák Jan - RC Brno 8,-kč   392 Rapáč Richard Litvínov 8,-kč
352 Wasserbauer Jan Brno 8,-kč   393 Písařík Pavel Litvínov 8,-kč
353 Novotný Štěpán Brno 8,-kč   394 Smolka Pavel Litvínov 8,-kč
354 Vondráček Tomáš - RC Brno 8,-kč   395 Pianov Valentin - RC Pardubice 8,-kč
355 Švagrovský David - RC Hradec Kr. 8,-kč   396 Mozer Jevgenij - RC Pardubice 8,-kč
356 Dej Rastislav Hradec Kr. 8,-kč   397 Moučka Jaroslav - RC Pardubice 8,-kč
357 Knotek Tomáš Hradec Kr. 8,-kč   398 Hudáček Július (G) - RC Pardubice  
358 Jakl Bohumil Hradec Kr. 8,-kč   399 Indrák Miroslav - RC Plzeň 8,-kč
359 Marha Josef Hradec Kr. 10,-kč   400 Moravčík Michal - RC Plzeň 8,-kč
360 Bomersback Mark Chomutov 10,-kč   401 Slavík Jakub - RC Plzeň 8,-kč
361 Straka Josef Chomutov 8,-kč   402 Holec Miroslav Plzeň 8,-kč
362 Růžička Martin (G) Chomutov 10,-kč   403 Petrovický Róbert Slavia 8,-kč
363 Havel Radek - RC Chomutov 8,-kč   404 Vrdlovec Daniel Slavia 8,-kč
364 Lojek Martin Chomutov 8,-kč   405 Bednář Jaroslav Slavia 10,-kč
365 Trefný Jakub Chomutov 8,-kč   406 Žejdl Lukáš Slavia 8,-kč
366 Rutta Jan Chomutov 8,-kč   407 Tomica Marek Slavia 8,-kč
367 Mrázek Jaroslav Chomutov 8,-kč   408 Polášek Adam - RC Sparta 8,-kč
368 Kubinčák Vojtěch Chomutov 8,-kč   409 Málek Roman (G) Sparta  
369 Řehoř Milan (G) Chomutov     410 Chlapík Adam - RC Sparta 8,-kč
370 Krstev Angel Chomutov 8,-kč   411 Král Tomáš (G) - RC Sparta  
371 Jíra Petr Chomutov 8,-kč   412 Trončinský Marek Třinec 8,-kč
372 Hlava Nicolas - RC Chomutov 8,-kč   413 Hrňa Erik Třinec 8,-kč
373 Bílek Vítězslav Kladno 8,-kč   414 Polák Vojtěch Třinec 8,-kč
374 Šilhavý Vojtěch Kladno 8,-kč   415 Havel Lukáš Třinec 8,-kč
375 Zagrapan Marek Kladno 8,-kč   416 Orsava Jakub Třinec 8,-kč
376 Exner Jiří (G) - RC Kladno     417 Hamerlík Peter (G) Třinec  
377 Kolářík Václav - RC Kladno 8,-kč   418 Nosek David Třinec 8,-kč
378 Hlaváč Jan Kladno 10,-kč   419 Micka Tomáš K. Vary 8,-kč
379 Dušek Antonín Liberec 8,-kč   420 Pohl Petr K. Vary 8,-kč
380 Říha Jiří - RC Liberec 8,-kč   421 Dresler Jan K. Vary 8,-kč
381 Kica Petr Liberec 8,-kč   422 Rýgl Martin K. Vary 8,-kč
382 Vaněček Vítek (G) - RC Liberec     423 Tomeček Jan - RC K. Vary 8,-kč
383 Vitásek Ondřej Liberec 8,-kč   424 Bail Marek - RC Vítkovice 8,-kč
384 Gřegořek Petr Liberec 8,-kč   425 Němec Erik Vítkovice 8,-kč
385 Ručinský Martin Litvínov 10,-kč   426 Dolejš Daniel (G) - RC Vítkovice  
386 Nechvátal Patrik (G) Litvínov     427 Hruška Milan Vítkovice 8,-kč
387 Skuhravý Václav Litvínov 8,-kč   428 Kostourek Milan Zlín 8,-kč
          CL Seznam karet dotisku    
LOGO - Seznam karet # 1-14   KLUBOVÁ KARTA # 1-14
S01 HC Kometa Brno Brno 10,-kč   K01 PSG Zlín Zlín 8,-kč
S02 Mountfield Hradec Kr. Hradec Kr. 10,-kč   K02 HC Oceláři Třinec Třinec 8,-kč
S03 Piráti Chomutov Chomutov 10,-kč   K03 HC Kometa Brno Brno 8,-kč
S04 Rytíři Kladno Kladno 10,-kč   K04 HC Vítkovice Steel Vítkovice 8,-kč
S05 Bílí Tygři Liberec Liberec 10,-kč   K05 Rytíři Kladno Kladno 8,-kč
S06 HC VERVA Litvínov Litvínov 10,-kč   K06 Mounfield Hradec. Kr. Hradec Kr. 8,-kč
S07 HC ČSOB Pardubice Pardubice 10,-kč   K07 HC VERVA Litvínov Litvínov 8,-kč
S08 HC ŠKODA Plzeň Plzeň 10,-kč   K08 Energie Karlovy Vary K. Vary 8,-kč
S09 HC Slavia Praha Slavia 10,-kč   K09 HC Slavia Praha Slavia 8,-kč
S10 HC Sparta Praha Sparta 10,-kč   K10 HC ČSOB Pardubice Pardubice 8,-kč
S11 HC Oceláři Třinec Třinec 10,-kč   K11 HC Sparta Praha Sparta  
S12 Energie Karlovy Vary K. Vary 10,-kč   K12 HC ŠKODA  Plzeň Plzeň 8,-kč
S13 HC Vítkovice Steel Vítkovice 10,-kč   K13 Bílí Tygři Liberec Liberec 8,-kč
S14 PSG Zlín Zlín 10,-kč   K14 Piráti Chomutov Chomutov 8,-kč
SNIPER # 1-10   POINTS # 1-10
1 Růžička Martin Třinec     1 Růžička Martin Třinec 10,-kč
2 Gulaš Milan Plzeň     2 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč
3 Lukeš František Litvínov     3 Jágr Jaromír Kladno  
4 Balaštík Jaroslav Zlín     4 Pech Lukáš Sparta  
5 Ton Petr Sparta     5 Gulaš Milan Plzeň 10,-kč
6 Jágr Jaromír Kladno     6 Lukeš František Litvínov 10,-kč
7 Bartek Martin Liberec 10,-kč   7 Straka Martin Plzeň  
8 Huna Rudolf Vítkovice     8 Nedvěd Petr Liberec  
9 Pletka Václav Plzeň     9 Vlasák Tomáš Plzeň  
10 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč   10 Kovář Jan Plzeň  
SECURITY # 1-10   SAVES # 1-10
1 Hrabal Josef Třinec 10,-kč   1 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice 15,-kč
2 Nosek David Brno 10,-kč   2 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
3 Zíb Lukáš Třinec     3 Furch Dominik (G) Slavia  
4 Kadlec Petr Slavia 10,-kč   4 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
5 Benák Václav Pardubice     5 Neuvirth Michal (G) Sparta  
6 Židlický Marek Kladno     6 Mazanec Marek (G) Plzeň  
7 Sičák Vladimír Sparta     7 Sedláček Jakub (G) Zlín  
8 Linhart Tomáš Třinec 10,-kč   8 Horčička Luboš (G) Zlín 15,-kč
9 Pulpán Lukáš Chomutov     9 Francouz Pavel (G) Litvínov  
10 Tesařík Radim Zlín 10,-kč   10 Chábera Jan (G) Kladno  
JMENOVCI + FAMILY # FN01-FN10   MASKS # 1-10
FN01 Rachůnek Ivan / Tomáš Sparta 10,-kč   1 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice 20,-kč
FN02 Látal Jan / Martin K. Vary 10,-kč   2 Furch Dominik (G) Slavia  
FN03 Straka Michal / Martin Plzeň     3 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
FN04 Sýkora Ján / Tomáš Plzeň     4 Hrubec Šinamo (G) Třinec  
FN05 Svoboda  Jakub/Jarosl./Tomáš BRN/CHO 10,-kč   5 Závorka Tomáš (G) K. Vary 20,-kč
FN06 Hanzlík Jan / Jiří BRN/PLZ     6 Neuvirth Michal (G) Sparta  
FN07 Růžička Martin / Marek Třinec 10,-kč   7 Sedláček Jakub (G) Zlín 20,-kč
FN08 Hořava Petr / Miloslav Kladno 10,-kč   8 Francouz Pavel (G) Litvínov 20,-kč
FN09 Hanrlík Martin / Roman Zlín 10,-kč   9 Kostúr Matúš (G) Chomutov  
FN10 Čajánek Petr / Káňa Jan ZLI/BRN 10,-kč   10 Hamerlík Peter (G) Třinec  
LEGENDY  # 1-25 + CL   TRENÉŘI # 1-37
1 Kadlec Arnold Litvínov     T01 Kučera Jiří Hradec Kr. 8,-kč
2 Vinš Jaroslav Kladno     T02 Draisaitl Peter Hradec Kr. 8,-kč
3 Kokrment Jindřich Litvínov     T03 Čelanský Jiří Chomutov 8,-kč
4 Vykoukal Jiří Sparta     T04 Veber Jiří Chomutov 8,-kč
5 Svoboda Petr CZE     T05 Skořepa Zdeněk Chomutov 8,-kč
6 Kuřidým Radoslav Vítkovice     T06 Kopecký Jiří Kladno 8,-kč
7 Venera Zdeněk Gotwaldov     T07 Tatíček Petr Kladno 8,-kč
8 Plánovský Antonín Vítkovice     T08 Vojta Zdeněk Kladno 8,-kč
9 Hrbatý Jan ČSR     T09 Beran Karel Brno 8,-kč
10 Neliba Jan ČSR     T10 Pešout Martin Brno 8,-kč
11 Jágr Jaromír ČSR     T11 Kýhos Vladimír Brno 8,-kč
12 Šembera Julius Č. Budějovice     T12 Mlejnek Karel K. Vary 8,-kč
13 Gula Ladislav (G) Č. Budějovice     T13 Žemlička Richard K. Vary 8,-kč
14 Staněk Ladislav Vítkovice     T14 Černý Milan Liberec 8,-kč
15 Ujváry L'ubomír Slovan Br.     T15 Hynek Pavel Liberec 8,-kč
16 Krása Miroslav (G) Kladno     T16 Hrabák Jan Litvínov 8,-kč
17 Termer Miroslav (G) Sparta     T17 Rosol Petr Litvínov  
18 Ihnačák Peter Sparta     T18 Jeřábek Vladimír Litvínov 8,-kč
19 Bříza Petr (G) Sparta     T19 Říha Miloš ml. Pardubice 8,-kč
20 Šmehlík Richard Vítkovice     T20 Venera Zdeněk Pardubice 8,-kč
21 Holík Robert ''Bobby'' Jindřichů Hr.     T21 Straka Michal Plzeň  
22 Bednář Vladimír ČSR     T22 Razým Milan Plzeň 8,-kč
23 Kýhos Vladimír Litvínov     T23 Pejchar Rudolf Plzeň 8,-kč
24 Růžička Vladimír Litvínov     T24 Weissmann Ondřej Slavia 8,-kč
25 Hajšman Vlastimil Č. Budějovice     T25 Růžička Vladimír Slavia  
CL15 Seznam karet       T26 Jandač Josef Sparta  
JERSEY # 1-25 + CL   T27 Moták Zdeněk Sparta  
J01 Ton Petr Sparta     T28 Martinec Patrik Sparta  
J02 Bednář Jaroslav Slavia     T29 Kameš Jaroslav Třinec 8,-kč
J03 Hlinka Jaroslav Sparta     T30 Kalous Jiří Třinec 8,-kč
J04 Šimánek Jiří Hradec Kr.     T31 Marek Pavel Třinec 8,-kč
J05 Roman Ondřej Vítkovice     T32 Prusek Martin Vítkovice  
J06 Patera Pavel Kladno     T33 Oremus Peter Vítkovice 8,-kč
J07 Nedvěd Petr Liberec     T34 Šimíček Roman Vítkovice 8,-kč
J08 Huna Rudolf Vítkovice     T35 Jurík Juraj Zlín 8,-kč
J09 Balaštík Jaroslav Zlín     T36 Hrazdíra Richard Zlín 8,-kč
J10 Hruška David Chomutov     T37 Vlach Rostislav Zlín 8,-kč
J11 Bartek Martin Liberec     T38 Turek Josef Chomutov 8,-kč
J12 Duda Radek Plzeň     T39 Kaše Robert Chomutov 8,-kč
J13 Roth Vladimír Třinec     T40 Kverka Jaromír st. K. Vary 8,-kč
J14 Zaťovič Martin K. Vary     T41 Kněžický Pavel K. Vary 8,-kč
J15 Hanzl Robin Litvínov     T42 Rulík Radim Litvínov 8,-kč
J16 Kousal Robert Pardubice     T43 Hořava Miloslav st. Litvínov 8,-kč
J17 Svoboda Tomáš Brno     T44 Varaďa Václav Třinec 8,-kč
J18 Žižka Tomáš Brno     T45 Čelanský Jiří Kladno 8,-kč
J19 Krenželok Lukáš Slavia     T46 Zajíc Josef Kladno 8,-kč
J20 Ptáček František Hradec Kr.     T47 Neliba Jan Kladno 8,-kč
J21 Salfický Dušan (G) Pardubice            
J22 Čiliak Marek (G) Brno     GAME USED JERSEY
J23 Schwarz Marek (G) Liberec       Tomáš Mertl Hradec Kr.  
J24 Francouz Pavel (G) Litvínov            
J25 Mensator Lukáš (G) Plzeň            
CL Seznam karet   10,-kč          
SIGNATURE SILVER (1 of 99)  # 1-51 + CL   SIGNATURE WHITE (1 of 99) # 1-51 + CL
SIGN01 Marušák Jiří / 99 Zlín     SIGN01 Marušák Jiří / 49 Zlín  
SIGN02 Melenovský Marek / 99 Zlín     SIGN02 Melenovský Marek / 60 Zlín  
SIGN03 Čech Filip / 99 Zlín     SIGN03 Čech Filip / 60 Zlín  
SIGN04 Okál Zdeněk / 99 Zlín     SIGN04 Okál Zdeněk / 60 Zlín  
SIGN05 Kuboš Petr / 75 Brno     SIGN05 Kuboš Petr / 75 Brno  
SIGN06 Jenyš Pavel / 75 Brno     SIGN06 Jenyš Pavel / 75 Brno  
SIGN07 Burian Vilém / 75 Brno     SIGN07 Burian Vilém / 75 Brno  
SIGN08 Dočekal Martin / 99 Brno     SIGN08 Dočekal Martin / 75 Brno  
SIGN09 Hrubec Šimon (G) / 99 Třinec     SIGN09 Hrubec Šimon (G) / 65 Třinec  
SIGN10 Rufer Adam / 65 Třinec     SIGN10 Rufer Adam / 65 Třinec  
SIGN11 Polanský Jiří / 65 Třinec     SIGN11 Polanský Jiří / 65 Třinec  
SIGN12 Adamský Martin / 65 Třinec     SIGN12 Adamský Martin / 65 Třinec  
SIGN13 Málek Roman (G) / 99 Vítkovice     SIGN13 Málek Roman (G) / 89 Vítkovice  
SIGN14 Kovář Lukáš / 99 Vítkovice     SIGN14 Kovář Lukáš / 89 Vitkovice  
SIGN15 Stehlík Richard / 99 Vítkovice     SIGN15 Stehlík Richard / 89 Vítkovice  
SIGN16 Strapáč Lukáš / 99 Vítkovice     SIGN16 Strapáč Petr / 89 Vítkovice  
SIGN17 Schwarz Marek (G) / Liberec     SIGN17 Schwarz Marek (G) / Liberec  
SIGN18 Zacha Pavel / 90 Liberec     SIGN18 Zacha Pavel / 90 Liberec  
SIGN19 Filipi Tomáš / 90 Liberec     SIGN19 Filippi Tomáš / Liberec  
SIGN20 Hanuljak Miroslav (G) / 99 Chomutov     SIGN20 Hanuljak Miroslav (G) / 89 Chomutov  
SIGN21 Pulpán Lukáš / 99 Chomutov     SIGN21 Pulpán Lukáš / 89 Chomutov  
SIGN22 Kämpf David / 99 Chomutov     SIGN22 Kämpf David / 89 Chomutov  
SIGN23 Kaberle Tomáš / Kladno     SIGN23 Kaberle Tomáš / Kladno  
SIGN24 Doudera Milan / 99 Kladno     SIGN24 Doudera Milan / 99 Kladno  
SIGN25 Tenkrát Petr / 99 Kladno     SIGN25 Tenkrát Petr / 99 Kladno  
SIGN26 Dragoun Michal / 99 Kladno     SIGN26 Dragoun Michal / 99 Kladno  
SIGN27 Marha Josef / Pardubice     SIGN27 Marha Josef / Pardubice  
SIGN28 Sýkora Petr / 99 Pardubice     SIGN28 Sýkora Petr / 69 Pardubice  
SIGN29 Zohorna Tomáš / 99 Pardubice     SIGN29 Zohorna Tomáš / 69 Pardubice  
SIGN30 Pilař Karel / 99 Sparta     SIGN30 Pilař Karel / 75 Sparta  
SIGN31 Krejčík Jakub / 99 Sparta     SIGN31 Krejčík Jakub / 79 Sparta  
SIGN32 Rolinek Tomáš / 99 Sparta     SIGN32 Rolinek Tomáš / 75 Sparta  
SIGN33 Rachůnek Ivan / 99 Sparta     SIGN33 Rachůnek Ivan / 75 Sparta  
SIGN34 Kadlec Petr / 99 Slavia     SIGN34 Kadlec Petr / 89 Slavia  
SIGN35 Jelínek Petr / 99 Slavia     SIGN35 Jelínek Petr / 89 Slavia  
SIGN36 Knot Ronald / 99 Slavia     SIGN36 Knot Ronald / 89 Slavia  
SIGN37 Vlach Roman / 99 K. Vary     SIGN37 Vlach Roman / 90 K. Vary  
SIGN38 Koblasa Petr / 99 K. Vary     SIGN38 Koblasa Petr / 89 K. Vary  
SIGN39 Balán Stanislav / 99 K. Vary     SIGN39 Balán Stanislav / 89 K. Vary  
SIGN40 Lukeš František / 99 Litvínov     SIGN40 Lukeš František / 60 Litvínov  
SIGN41 Piroš Kamil / 99 Litvínov     SIGN41 Piroš Kamil / 79 Litvínov  
SIGN42 Hübl Viktor / 71 Litvínov     SIGN42 Hübl Viktor / 60 Litvínov  
SIGN43 Kantor Pavel (G) / 99 Hradec Kr.     SIGN43 Kantor Pavel (G) / 64 Hradec Kr.  
SIGN44 Mikuš Peter / 99 Hradec Kr.     SIGN44 Mikuš Peter / 64 Hradec Kr.  
SIGN45 Vydarený René / 99 Hradec Kr.     SIGN45 Vydarený René / 64 Hradec Kr.  
SIGN46 Kudrna Jaroslav / 99 Hradec Kr.     SIGN46 Kudrna Jaroslav / 64 Hradec Kr.  
SIGN47 Machovský Matěj (G) / 99 Plzeň     SIGN47 Machovský Matěj (G) / 99 Plzeň  
SIGN48 Sýkora Ján / 99 Plzeň     SIGN48 Sýkora Ján / 99 Plzeň  
SIGN49 Hollweg Ryan / 99 Plzeň     SIGN49 Hollweg Ryan / 99 Plzeň  
SIGN50 Straka Martin / 99 Plzeň     SIGN50 Straka Martin / 99 Plzeň  
SIGN51 Hamrlík Roman / 99 Zlín     SIGN51 Hamrlík Roman / 99 Zlín  
CL Seznam karet   10,-kč   CL Seznam karet    
SIGNATURE GOLD (1 of 20) # 1-51 + CL   DOUBLE SIGNATURE SILVER (1 of 99) # 1-10 + CL
SIGN01 Marušák Jiří / 20 Zlín     DS01 Urbanec Patrik/Tesařík Radim Zlín  
SIGN02 Melenovský Marek / 20 Zlín     DS02 Zacha Pavel/Nedvěd Petr Liberec  
SIGN03 Čech Filip / 20 Zlín     DS03 Čermák Leoš/Jenyš Pavel Brno  
SIGN04 Okál Zdeněk / 20 Zlín     DS04 Machač Patrik/Patera Pavel Kladno  
SIGN05 Kuboš Petr / 20 Brno     DS05 Salfický Dušan (G)/Veselý Jan Pardubice  
SIGN06 Jenyš Pavel / 20 Brno     DS06 Bartečko Luboš/Kaše Ondřej Chomutov  
SIGN07 Burian Vilém / 20 Brno     DS07 Štencel Jan/Húževka Peter Vítkovice  
SIGN08 Dočekal Martin / 20 Brno     DS08 Kokeš Martin/Rosa Pavel Litvínov  
SIGN09 Hrubec Šimon (G) / 20 Třinec     DS09 Plášil Karek/Ptáček František Hradec Kr.  
SIGN10 Rufer Adam / 20 Třinec     DS10 Peterek Jan/Růžička Marek Třinec  
SIGN11 Polanský Jiří / 20 Třinec     S16 Seznam karet    
SIGN12 Adamský Martin / 20 Třinec     DOUBLE SIGNATURE WHITE (1 of 99) # 1-10 + CL
SIGN13 Málek Roman (G) / 20 Vítkovice     DS01 Urbanec P. / Tesařík R. / 65 Zlín  
SIGN14 Kovář Lukáš / 20 Vítkovice     DS02 Zacha P. / Nedvěd P. / Liberec  
SIGN15 Stehlík Richard / 20 Vítkovice     DS03 Čermák L. / Jenyš P. / 75 Brno  
SIGN16 Strapáč Petr / 20 Vitkovice     DS04 Machač P. / Patera P. / 99 Kladno  
SIGN17 Schwarz Marek / Liberec     DS05 Salfický D. (G) / Veselý J. / Pardubice  
SIGN18 Zacha Pavel / Liberec     DS06 Bartečko L. / Kaše O. / 99 Chomutov  
SIGN19 Filippi Tomáš / Liberec     DS07 Štencel J. / Húževka P. / 99 Vitkovice  
SIGN20 Hanuljak Miroslav (G) / 20 Chomutov     DS08 Kokeš M. / Rosa P. / 79 Litvínov  
SIGN21 Pulpán Lukáš / 20 Chomutov     DS09 Plášil K. / Ptáček F. / Hradec Kr.  
SIGN22 Kämpf David / 20 Chomutov     DS10 Peterek J./ Růžička Marek /65 Třinec  
SIGN23 Kaberle Tomáš / Kladno     S16 Seznam karet    
SIGN24 Doudera Milan / 20 Kladno     DOUBLE SIGNATURE GOLD (1 of 20) #1-10 + CL
SIGN25 Tenkrát Petr / 20 Kladno     DS01 Urbanec P. / Tesařík R. / 20 Zlín  
SIGN26 Dragoun Michal / 20 Kladno     DS02 Zacha P. / Nedvěd P. / Liberec  
SIGN27 Marha Josef / Pardubice     DS03 Čermák L. / Jenyš P. / 20 Brno  
SIGN28 Sýkora Petr / 20 Pardubice     DS04 Machač P. / Patera P. / 20 Kladno  
SIGN29 Zohorna Tomáš / 20 Pardubice     DS05 Salfický D. (G) / Veselý J. / Pardubice  
SIGN30 Pilař Karel / 20 Sparta     DS06 Bartečko L. / Kaše O. / 20 Chomutov  
SIGN31 Krejčík Jakub / 20 Sparta     DS07 Štencel J. / Húževka P. /20 Vítkovice  
SIGN32 Rolinek Tomáš / 20 Sparta     DS08 Kokeš M. / Rosa P. / 20 Litvínov  
SIGN33 Rachůnek Ivan / 20 Sparta     DS09 Plášil K. / Ptáček F. / Hradec Kr.  
SIGN34 Kadlec Petr / 20 Slavia     DS10 Peterek J./ Růžička Marek /20 Třinec  
SIGN35 Jelínek Petr / 20 Slavia     CL Seznam karet    
SIGN36 Knot Ronald / 20 Slavia      
SIGN37 Vlach Roman / 20 K. Vary            
SIGN38 Koblasa Petr / 20 K. Vary            
SIGN39 Balán Stanislav / 20 K. Vary            
SIGN40 Lukeš František / 20 Litvínov            
SIGN41 Piroš Kamil / 20 Litvínov            
SIGN42 Hübl Viktor / 20 Litvínov            
SIGN43 Kantor Pavel (G) / 20 Hradec Kr.            
SIGN44 Mikuš Peter / 20 Hradec Kr.            
SIGN45 Vydarený René / 20 Hradec Kr.            
SIGN46 Kudrna Jaroslav / 20 Hradec Kr.            
SIGN47 Machovský Matěj (G) / 20 Plzeň            
SIGN48 Sýkora Jan / 20 Plzeň            
SIGN49 Hollweg Ryan / 20 Plzeň            
SIGN50 Straka Martin / 20 Plzeň            
SIGN51 Hamrlík Roman / 20 Zlín            
CL Seznam karet              
LOGO PATCH CARD # 1-25
Číslo Jméno hráče Team Počet karet na LOGO / Celková Limitace Cena
J01 Ton Petr Sparta 19 kusů  /  xx/57  
J02 Bednář Jaroslav 01/39 Slavia 13 kusů  /  xx/39  
J03 Hlinka Jaroslav Sparta 19 kusů  /  xx/57  
J04 Šimánek Jiří 56/57 Hradec Kr. 19 kusů  /  xx/57  
J05 Roman Ondřej 41/54 a 07/54 Vítkovice 18 kusů  /  xx/54  
J06 Patera Pavel Kladno 14 kusů  /  xx/42  
J07 Nedvěd Petr Liberec 17 kusů  /  xx/51  
J08 Huna Rudolf 49/54 Vítkovice 18 kusů  /  xx/54  
J09 Balaštík Jaroslav Zlín 16 kusů  /  xx/48  
J10 Hruška David Chomutov 16 kusů  /  xx/48  
J11 Bartek Martin 14/51 Liberec 17 kusů  /  xx/51  
J12 Duda Radek Plzeň 16 kusů  /  xx/48  
J13 Roth Vladimír 07/63 Třinec 21 kusů  /  xx/63  
J14 Zaťovič Martin 16/54 K. Vary 18 kusů  /  xx/54  
J15 Hanzl Robin Litvínov 17 kusů  /  xx/51  
J16 Kousal Robert Pardubice 12 kusů  /  xx/36  
J17 Svoboda Tomáš Brno 12 kusů  /  xx/36  
J18 Žižka Tomáš Brno 12 kusů  /  xx/36  
J19 Krenželok Lukáš 05/39 Slavia 13 kusů  /  xx/39  
J20 Ptáček František 21/57 a 27/57 Hradec Kr. 19 kusů  /  xx/57  
J21 Salfický Dušan (G) Pardubice 12 kusů  /  xx/36  
J22 Čiliak Marek (G) Brno 12 kusů  /  xx/36  
J23 Schwarz Marek (G) Liberec 17 kusů  /  xx/51  
J24 Francouz Pavel (G) Litvínov 17 kusů  /  xx/51  
J25 Mensator Lukáš (G) Plzeň 16 kusů  /  xx/48  
Buyback 2013/2014  ( OFS 1998/99 / 2003/04 / 2008/09 )
Číslo Jméno hráče Team Ročník - Řadovka / Insert Cena
         
         
                 
                 

 

Zde jsou vypsané jen karty které mám

OFS 2013/2014 s ražbou výročí - limitované xx/20
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Raška Adam Brno 20,-kč
5 Svoboda Jakub Brno 20,-kč
21 Žižka Tomáš Brno 20,-kč
35 Výtisk Jan Liberec 20,-kč
42 Čakajík Martin Liberec 20,-kč
47 Filippi Tomáš Liberec 20,-kč
51 Dalecký Jan Kladno 20,-kč
54 Gutwald Michal Kladno 20,-kč
60 Eberle Jan Kladno 20,-kč
61 Chábera Jan (G) Kladno 20,-kč
65 Černošek Marek Kladno 20,-kč
66 Dragoun Michal Kladno 20,-kč
73 Hořava Petr Kladno 20,-kč
95 Leška Petr Zlín 20,-kč
102 Trenčan Adam (G) Třinec 20,-kč
104 Gorshkov Alexander Třinec 20,-kč
106 Rákos Daniel Třinec 20,-kč
114 Růžička Marek Třinec 20,-kč
124 Linhart Tomáš Třinec 20,-kč
127 Konrád Branislav (G) Třinec 20,-kč
129 Káňa Jan I. Vítkovice 20,-kč
132 Sloboda Karol Vítkovice 20,-kč
134 Kucsera Lukáš Vítkovice 20,-kč
137 Roman Ondřej Vítkovice 20,-kč
138 Šedivý Ondřej Vítkovice 20,-kč
144 Málek Roman (G) Vítkovice 20,-kč
184 Sýkora Ján Plzeň 20,-kč
188 Machovský Matěj (G) Plzeň 20,-kč
190 Kratěna Ondřej Plzeň 20,-kč
191 Kašpařík Pavel Plzeň 20,-kč
194 Novotný Štěpán Plzeň 20,-kč
195 Slovák Tomáš Plzeň 20,-kč
196 Sýkora Tomáš Plzeň 20,-kč
197 Vlasák Tomáš Plzeň 20,-kč
201 Růžička Dan Plzeň 20,-kč
202 Seman Daniel Plzeň 20,-kč
207 Stehlík Jakub Chomutov 20,-kč
208 Svoboda Jaroslav Chomutov 20,-kč
210 Balej Jozef Chomutov 20,-kč
214 Pulpán Lukáš Chomutov 20,-kč
217 Šagát Martin Chomutov 20,-kč
221 Hřebejk Štěpán Chomutov 20,-kč
222 Bartejs Tomáš Chomutov 20,-kč
223 Divíšek Tomáš Chomutov 20,-kč
226 Langhammer Jakub Hradec Kr. 20,-kč
238 Frühauf Peter Hradec Kr. 20,-kč
241 Červený Rudolf Hradec Kr. 20,-kč
242 Harant Tomáš Hradec Kr. 20,-kč
271 Zavřel Marek Litvínov 20,-kč
272 Kokeš Martin Litvínov 20,-kč
280 Trávníček Michal Litvínov 20,-kč
281 Jurčík Ondřej Litvínov 20,-kč
285 Pšůrný Roman Litvínov 20,-kč
287 Pavelka Tomáš Litvínov 20,-kč
290 Gregorc Blaž Pardubice 20,-kč
297 Radil Lukáš Pardubice 20,-kč
311 Zucker David K. Vary 20,-kč
314 Hovorka Marek K. Vary 20,-kč
321 Dlouhý Radek K. Vary 20,-kč
322 Bičánek Radim K. Vary 20,-kč
323 Hruška Radim K. Vary 20,-kč
324 Vlach Roman K. Vary 20,-kč
325 Balán Stanislav K. Vary 20,-kč
326 Rohan Tomáš K. Vary 20,-kč
331 Posmyk Marek Litvínov 20,-kč
333 Stříteský Matěj Litvínov 20,-kč
334 Šlégr Jiří Litvínov 20,-kč
344 Kytnár Milan K. Vary 20,-kč
346 Majdan Juraj Litvínov 20,-kč
351 Sedlák Jan Brno 20,-kč
354 Vondráček Tomáš Brno 20,-kč
363 Havel Radek Chomutov 20,-kč
372 Hlava Nicolas Chomutov 20,-kč
379 Dušek Antonín Liberec 20,-kč
392 Rapáč Richard Litvínov 20,-kč
400 Moravčík Michal Plzeň 20,-kč
402 Holec Miroslav Plzeň 20,-kč
Loga
       
Klubová karta
K06 HC Mounfield Hradec Kr. Hradec Kr. 40,-kč
K08 Karlovy Vary K. Vary 40,-kč
K12 HC Škoda Plzeň Plzeň 40,-kč
Masks
1 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice 40,-kč
9 Kostúr Matouš (G) Chomutov 40,-kč
Saves
SA04 Závorka Tomáš (G) K. Vary 40,-kč
Points
2 Hübl Viktor Litvínov 40,-kč
6 Lukeš František Litvínov 40,-kč
9 Vlasák Tomáš Plzeň 40,-kč
Sniper
3 Lukeš František Litvínov 40,-kč
10 Hübl Viktor Litvínov 40,-kč
Security
7 Sičák Vladimír Sparta 40,-kč
Family / Jmenovci
FN4 Sýkora Ján / Tomáš Plzeň 40,-kč
FN5 Svoboda Jakub/Jaroslav/Tomáš BRN/CHO/BRN 40,-kč
Trenéři
T6 Kopecký Jiří (TR) Kladno 40,-kč
T8 Vojta Zdeněk (TR) Kladno 40,-kč
T13 Žemlička Richard (TR) K. Vary 40,-kč
T14 Černý Milan (TR) Liberec 40,-kč
T17 Rosol Petr (TR) Litvínov 40,-kč
T21 Straka Michal (TR) Plzeň 40,-kč
T28 Martinec Patrik (TR) Sparta 40,-kč
T29 Kameš Jaroslav (TR) Třinec 40,-kč
T31 Marek Pavel (TR) Třinec 40,-kč
T34 Šimíček Roman (TR) Vítkovice 40,-kč
T39 Kaše Robert (TR) Chomutov 40,-kč
T41 Kněžický Pavel (TR) K. Vary 40,-kč
T47 Neliba Jan (TR) Kladno 40,-kč
Legendy
6 Kuřidým Radoslav TJ Vítkovice 60,-kč
16 Krása Miroslav SONP Kladno 60,-kč

 

 

 

TOPlist