aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2011/2012

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2011/2012

Další náhledy karet jsou dole na této stránce

Karty označeny MODŘE s Cenou MÁM !!!!
Karty označeny ČERNĚ  bez ceny NEmám !!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Petrovický Róbert Brno 7,-kč   168 Doležal Jiří Slavia 4,-kč
2 Podkonický Andrej Brno 4,-kč   169 Krenželok Lukáš Slavia 4,-kč
3 Jankovič Branislav Brno 4,-kč   170 Špelda Lukáš Slavia 4,-kč
4 Zohorna Hynek Brno 4,-kč   171 Tomica Marek Slavia 4,-kč
5 Koreis Jakub Brno 4,-kč   172 Čermák Miroslav Slavia 4,-kč
6 Svoboda Jakub Brno 4,-kč   173 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč
7 Švrček Jan Brno 4,-kč   174 Jelínek Petr Slavia 4,-kč
8 Svoboda Jaroslav Brno 4,-kč   175 Kalus Petr - RC - Slavia 4,-kč
9 Trvaj Jiří (G) Brno 7,-kč   176 Kuboš Petr Slavia 4,-kč
10 Valach Juraj Brno 4,-kč   177 Slipčenko Robert (G) Slavia 7,-kč
11 Čermák Leoš Brno 4,-kč   178 Hertl Tomáš - RC - Slavia 10,-kč
12 Kempný Michal Brno 7,-kč   179 Kůrka Tomáš Slavia 4,-kč
13 Holec Miroslav Brno 4,-kč   180 Micka Tomáš Slavia 4,-kč
14 Hubáček Petr Brno 7,-kč   181 Svoboda Tomáš Slavia 4,-kč
15 Šenkeřík Petr Brno 4,-kč   182 Roth Vladimír Slavia 4,-kč
16 Dlouhý Radek Brno 4,-kč   183 Růžička Vladimír ml. Slavia 4,-kč
17 Bičánek Radim Brno 4,-kč   184 Lapšanský Adam - RC - Sparta 4,-kč
18 Hruška Radim Brno 4,-kč   185 Foster Alex - RC - Sparta 4,-kč
19 Erat Roman Brno 4,-kč   186 Krstev Angel Sparta 4,-kč
20 Hovi Sasu (G) Brno 7,-kč   187 Přibyl Daniel Sparta  
21 Malec Tomáš Brno 4,-kč   188 Rachůnek Ivan Sparta 4,-kč
22 Pospíšil Tomáš Brno 4,-kč   189 Hanzlík Jan Sparta 4,-kč
23 Žižka Tomáš Brno 4,-kč   190 Luňák Lukáš Sparta 4,-kč
24 Kováčik Jozef Brno 4,-kč   191 Žalčík Lukáš Sparta 4,-kč
25 Kranjc Aleš - RC - Č.Budějovice 4,-kč   192 Blizňák Mario - Rc - Sparta 4,-kč
26 Ptáček František Č.Budějovice 4,-kč   193 Falter Martin (G) Sparta 7,-kč
27 Kovář Jakub (G) Č.Budějovice 7,-kč   194 Broš Michal Sparta 4,-kč
28 Langhammer Jakub Č.Budějovice 4,-kč   195 Sersen Michal - RC - Sparta 4,-kč
29 Marek Jakub - RC - Č.Budějovice 4,-kč   196 Husák Patrik Sparta 4,-kč
30 Novák Jan Č.Budějovice 4,-kč   197 Tenkrát Petr Sparta 7,-kč
31 Šimánek Jiří Č.Budějovice 4,-kč   198 Ton Petr Sparta 7,-kč
32 Květoň Lukáš Č.Budějovice 4,-kč   199 Phillipp Radek Sparta 4,-kč
33 Podlešák Martin Č.Budějovice 4,-kč   200 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 7,-kč
34 Kolarz Michael Č.Budějovice 4,-kč   201 Rachůnek Tomáš Sparta 4,-kč
35 Gulaš Milan Č.Budějovice 4,-kč   202 Milan Troy - RC - Sparta 4,-kč
36 Kantor Pavel (G) - RC - Č.Budějovice 7,-kč   203 Treille Yroick Sparta 4,-kč
37 Kašpařík Pavel Č.Budějovice 4,-kč   204 Pacovský Dominik Sparta 4,-kč
38 Mikuš Peter Č.Budějovice 4,-kč   205 Kučný Jiří Sparta 4,-kč
39 Sailer Petr Č.Budějovice 4,-kč   206 Francouz Pavel (G) Třinec  
40 Vydarený René Č.Budějovice 4,-kč   207 Ostřísek David Třinec 4,-kč
41 Pšůrný Roman Č.Budějovice 4,-kč   208 Koudelka Martin Třinec 4,-kč
42 Vráblík Roman - RC - Č.Budějovice 4,-kč   209 Klimenta Tomáš Třinec 4,-kč
43 Martynek Rostislav Č.Budějovice 4,-kč   210 McGregor Bryan Třinec 4,-kč
44 Červený Rudolf Č.Budějovice 4,-kč   211 Seman Daniel Třinec 4,-kč
45 Mertl Tomáš Č.Budějovice 4,-kč   212 Květoň David Třinec 4,-kč
46 Kotalík Aleš Č.Budějovice 7,-kč   213 Hrňa Erik Třinec 4,-kč
47 Melka Antonín Kladno 4,-kč   214 Pavlík Filip - RC - Třinec  
48 Růžička David Kladno 4,-kč   215 Orsava Jakub Třinec 4,-kč
49 Eberle Jan Kladno 4,-kč   216 Peterek Jan Třinec 4,-kč
50 Hlaváč Jan Kladno 7,-kč   217 Polanský Jiří Třinec 4,-kč
51 Chábera Jan (G) Kladno     218 Hrabal Josef Třinec 4,-kč
52 Piskáček Jan Kladno 4,-kč   219 Kohn Ladislav Třinec 7,-kč
53 Kalla Jaroslav Kladno 4,-kč   220 Havel Lukáš Třinec 4,-kč
54 Lepine Jason - RC - Kladno 7,-kč   221 Zíb Lukáš Třinec 4,-kč
55 Bicek Jiří Kladno 4,-kč   222 Cartelli Mario Třinec 4,-kč
56 Kuchler Jiří Kladno 4,-kč   223 Adamský Martin Třinec 4,-kč
57 Procházka Libor Kladno 7,-kč   224 Lojek Martin Třinec 4,-kč
58 Cikánek Lukáš (G) Kladno 7,-kč   225 Richter Martin Třinec 4,-kč
59 Hovorka Marek Kladno 4,-kč   226 Vojtek Martin (G) Třinec  
60 Dragoun Michal Kladno 4,-kč   227 Chovan Michal - RC - Třinec 4,-kč
61 Lukáš Michal - RC - Kladno 4,-kč   228 Hamerlík Peter (G) Třinec 7,-kč
62 Toman Milan Kladno 4,-kč   229 Bonk Radek Třinec 7,-kč
63 Patera Pavel Kladno 7,-kč   230 Marosz Rostislav Třinec 4,-kč
64 Kafka Petr Kladno 4,-kč   231 Hudec Stanislav Třinec 4,-kč
65 Diviš Michal Kladno 4,-kč   232 Hampl Zbyněk Třinec 4,-kč
66 Knotek Tomáš Kladno 4,-kč   233 Valčík Patrik - RC - Třinec 4,-kč
67 Bílek Vítězslav Kladno 4,-kč   234 Davison Rob - RC - Třinec 4,-kč
68 Kameš Vladimír Kladno 4,-kč   235 Hořava Petr Třinec 4,-kč
69 Dušek Antonín Liberec 4,-kč   236 Rufer Adam - RC - Třinec 4,-kč
70 Bortňák Dalibor - RC - Liberec 4,-kč   237 Bajtek Filip - RC - Třinec 4,-kč
71 Špaček Daniel Liberec 4,-kč   238 Nosek David K. Vary 4,-kč
72 Hay Darrell Liberec 4,-kč   239 Zucker David K. Vary 4,-kč
73 Kajínek David Liberec 4,-kč   240 Bombic František K. Vary 4,-kč
74 Holub Jan Liberec 4,-kč   241 Skladaný František K. Vary 4,-kč
75 Výtisk Jan Liberec 4,-kč   242 Košťál Jan K. Vary 4,-kč
76 Kudrna Jaroslav Liberec 4,-kč   243 Pech Lukáš K. Vary 4,-kč
77 Derner Lukáš Liberec 4,-kč   244 Bartánus Marek K. Vary 4,-kč
78 Krejčík Lukáš - RC - Liberec 4,-kč   245 Melenovský Marek K. Vary 4,-kč
79 Vantuch Lukáš Liberec 4,-kč   246 Gründling Martin - RC - K. Vary 4,-kč
80 Pinc Marek (G) Liberec 7,-kč   247 Kupec Martin K. Vary 4,-kč
81 Trončinský Marek Liberec 4,-kč   248 Rohan Martin K. Vary 4,-kč
82 Čakajík Martin Liberec 4,-kč   249 Zaťovič Martin K. Vary 4,-kč
83 Bárta Michal Liberec 4,-kč   250 Gulaši Michal K. Vary 4,-kč
84 Kica Petr - RC - Liberec 4,-kč   251 Kuběna Pavel K. Vary 4,-kč
85 Nedvěd Petr Liberec 7,-kč   252 Gřegořek Petr K. Vary 4,-kč
86 Ulrych Petr - RC - Liberec 4,-kč   253 Kumstát Petr K. Vary 4,-kč
87 Klimenta Tomáš Liberec 4,-kč   254 Dej Rastislav K. Vary 4,-kč
88 Urban Tomáš - RC - Liberec 4,-kč   255 Prošek Roman K. Vary 4,-kč
89 Vak Tomáš Liberec 4,-kč   256 Závorka Tomáš (G) - RC - K. Vary 7,-kč
90 Vošvrda Tomáš (G) Liberec 7,-kč   257 Skuhravý Václav K. Vary 4,-kč
91 Havelka Jakub - RC - Litvínov 4,-kč   258 Řehoř Milan (G) - RC - K. Vary 7,-kč
92 Maxa Jakub Litvínov 4,-kč   259 Mocek Petr - RC - K. Vary 4,-kč
93 Brejčák Ján - RC - Litvínov 4,-kč   260 Sedlák Adam Vítkovice 4,-kč
94 Majdan Juraj Litvínov 4,-kč   261 Ovčáčik Ctirad Vítkovice 4,-kč
95 Nechvátal Patrik (G) - RC - Litvínov 7,-kč   262 Rehák Denis Vítkovice 4,-kč
96 Pojkar David Litvínov 4,-kč   263 Šindelář Filip (G) Vítkovice 7,-kč
97 Gerhát František Litvínov 4,-kč   264 Káňa Jan Vítkovice 4,-kč
98 Lukeš František Litvínov 4,-kč   265 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč
99 Bojer Jan Litvínov 4,-kč   266 Štefanka Juraj Vítkovice 4,-kč
100 Gula Jiří Litvínov 4,-kč   267 Sýkora Juraj Vítkovice 4,-kč
101 Kubát Karel Litvínov 4,-kč   268 Sloboda Karol Vítkovice 4,-kč
102 Černošek Marek Litvínov 4,-kč   269 Klimek Lukáš Vítkovice  
103 Frolík Martin Litvínov 4,-kč   270 Malík Marek Vítkovice 7,-kč
104 Heinisch Martin Litvínov 4,-kč   271 Hlinka Michal - RC - Vítkovice 4,-kč
105 Hujsa Martin - RC - Litvínov 4,-kč   272 Šedivý Ondřej Vítkovice 4,-kč
106 Jenáček Martin Litvínov 4,-kč   273 Trnka Pavel Vítkovice 4,-kč
107 Ručinský Martin Litvínov 7,-kč   274 Húževka Peter Vítkovice 4,-kč
108 Volke Martin (G) Litvínov 7,-kč   275 Pohl Petr Vítkovice  
109 Střítenský Matěj Litvínov 4,-kč   276 Strapáč Petr Vítkovice 4,-kč
110 Trávníček Michal Litvínov 4,-kč   277 Málek Roman (G) Vítkovice 7,-kč
111 Franěk Petr (G) Litvínov 7,-kč   278 Szturc Roman Vítkovice 4,-kč
112 Kousalík Petr Litvínov 4,-kč   279 Káňa Tomáš Vítkovice  
113 Skuhrovec Radim Litvínov 4,-kč   280 Kudělka Tomáš Vítkovice 4,-kč
114 Jareš Richard Litvínov 4,-kč   281 Voráček Tomáš Vítkovice  
115 Hanzl Robin Litvínov 4,-kč   282 Ujčík Viktor Vítkovice 7,-kč
116 Hübl Viktor Litvínov 4,-kč   283 Svačina Vladimír Vítkovice 4,-kč
117 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč   284 Walker Nathan - Rc - Vítkovice 7,-kč
118 Piša Aleš Pardubice 4,-kč   285 Kolouch Petr - RC - Vítkovice 4,-kč
119 Borey Casey - RC - Pardubice 4,-kč   286 Pabiška Lukáš Vítkovice 4,-kč
120 Elkins Corey - RC - Pardubice 4,-kč   287 Žabka Boris Ml. Boleslav 4,-kč
121 Rákos Daniel Pardubice 4,-kč   288 Vrbata david Ml. Boleslav 4,-kč
122 Nakládal Jakub Pardubice 7,-kč   289 Výborný David Ml. Boleslav 7,-kč
123 Buchlete Jan Pardubice 4,-kč   290 Baldwin Gord - RC - Ml. Boleslav 4,-kč
124 Kolář Jan I. Pardubice 4,-kč   291 Čutta Jakub Ml. Boleslav 4,-kč
125 Kolář Jan II. Pardubice 4,-kč   292 Balaštík Jaroslav Ml. Boleslav 4,-kč
126 Starý Jan Pardubice 4,-kč   293 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav 7,-kč
127 Sim Jonathan - RC - Pardubice 4,-kč   294 Rýgl Martin Ml. Boleslav 4,-kč
128 Radil Lukáš Pardubice 4,-kč   295 Valent Michal (G) Ml. Boleslav 7,-kč
129 Bartek Martin Pardubice 4,-kč   296 Mikulík Milan Ml. Boleslav 4,-kč
130 Růžička Martin (G) Pardubice 7,-kč   297 Chaloupka Petr Ml. Boleslav 4,-kč
131 Koukal Petr Pardubice 4,-kč   298 Tomas Roman Ml. Boleslav 4,-kč
132 Somík Radovan Pardubice 4,-kč   299 Beňovič Tomáš - RC - Ml. Boleslav 4,-kč
133 Kousal Robert Pardubice 4,-kč   300 Demel Tomáš Ml. Boleslav 4,-kč
134 Zohorna Tomáš Pardubice 4,-kč   301 Jiránek Tomáš Ml. Boleslav 4,-kč
135 Benák Václav Pardubice 4,-kč   302 Mozík Vojtěch Ml. Boleslav 7,-kč
136 Kočí Václav Pardubice 4,-kč   303 Bahenský Zdeněk Ml. Boleslav 4,-kč
137 Sičák Vladimír Pardubice 4,-kč   304 Kotrla Jindřich Ml. Boleslav 4,-kč
138 Koutský Vladislav (G) Pardubice 7,-kč   305 Cetkovský jiří Ml. Boleslav 4,-kč
139 Svoboda Adam (G) Plzeň 7,-kč   306 Goertzen Steven - RC - Ml. Boleslav 4,-kč
140 Růžička Dan - RC - Plzeň 4,-kč   307 Stieler David Ml. Boleslav 4,-kč
141 Kinrade Geoff - RC - Plzeň 4,-kč   308 Svačina Vladimír Ml. Boleslav 4,-kč
142 Jeřábek Jakub Plzeň 4,-kč   309 Honejsek Antonín Zlín 4,-kč
143 Lev Jakub - RC - Plzeň 4,-kč   310 Köhler Bedřich Zlín 4,-kč
144 Dresler Jan Plzeň 4,-kč   311 Řezníček Dalibor Zlín 4,-kč
145 Kovář Jan Plzeň 7,-kč   312 Čech Filip Zlín 4,-kč
146 Stránský Jan Plzeň 4,-kč   313 Sedláček Jakub (G) Zlín 7,-kč
147 Hanzlík Jiří Plzeň 4,-kč   314 Ondráček Jiří Zlín 4,-kč
148 Mazanec Marek (G) Plzeň 7,-kč   315 Horčička Luboš (G) Zlín 7,-kč
149 Heřman Martin Plzeň 4,-kč   316 Finsterle Lukáš Zlín 4,-kč
150 Straka Martin Plzeň 7,-kč   317 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč
151 Dvořák Michal Plzeň 4,-kč   318 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč
152 Johnson Nick Plzeň 4,-kč   319 Lučka Martin Zlín 4,-kč
153 St. Pierre Nick Plzeň 4,-kč   320 Matějíček Martin Zlín 4,-kč
154 Kratěna Ondřej Plzeň 4,-kč   321 Důras Michal Zlín 4,-kč
155 Petruška Patrik - RC - Plzeň 4,-kč   322 Veselý Ondřej Zlín 4,-kč
156 Mrňa Pavel Plzeň 4,-kč   323 Kubiš Pavel Zlín 4,-kč
157 Duda Radek Plzeň 4,-kč   324 Čajánek Petr Zlín 7,-kč
158 Pitule Tomáš Plzeň 4,-kč   325 Holík Petr Zlín 4,-kč
159 Marušák Jiří Plzeň 4,-kč   326 Leška Petr Zlín 4,-kč
160 Horna Tomáš Plzeň 4,-kč   327 Zámorský Petr - RC - Zlín 4,-kč
161 Vašíček Jiří Slavia 4,-kč   328 Míka Radek Zlín 4,-kč
162 Jaškin Dmitrij Slavia 7,-kč   329 Tesařík Radim Zlín 4,-kč
163 Furch Dominik (G) Slavia     330 Vlach Roman Zlín 4,-kč
164 Krejčík Jakub -RC - Slavia 4,-kč   331 Fořt Tomáš - RC - Zlín 4,-kč
165 Sklenář Jakub Slavia 4,-kč   332 Linhart Tomáš Zlín 4,-kč
166 Šulc Jakub Slavia 4,-kč   333 Sýkora Tomáš Zlín 4,-kč
167 Barák Jindřich - RC - Slavia 4,-kč   334 Valenta Tomáš - RC - Zlín 4,-kč
DOTISK  # 335-416 + CL   DOTISK # 335-416 + CL
335 Příhoda Aleš (G) - RC - Ml. Boleslav 9,-kč   377 Kasík Jaroslav Vítkovice 7,-kč
336 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav 7,-kč   378 Koma Jaroslav Vítkovice  
337 Drábek Václav - RC - Ml. Boleslav 7,-kč   379 Křivohlávek Jan Brno 7,-kč
338 Podkonický Andrej Ml. Boleslav 7,-kč   380 Balej Josef Brno 7,-kč
339 Hay Darrell Ml. Boleslav 7,-kč   381 Divíšek Tomáš Brno 7,-kč
340 Hrdel Zbyněk Ml. Boleslav 7,-kč   382 Svoboda Tomáš Brno 7,-kč
341 Plodek Jan Ml. Boleslav     383 Sova Aleš - RC - Brno 7,-kč
342 Kuchejda David Č.Budějovice 7,-kč   384 Káňa Jan II - RC - Brno 7,-kč
343 Němeček Roman Č.Budějovice 7,-kč   385 Kadela Roman - RC - Brno 7,-kč
344 Burian Vilém - RC - Č.Budějovice 7,-kč   386 Kafan Kryštof Litvínov 7,-kč
345 Švihálek Michal - RC - Č.Budějovice 7,-kč   387 Černý Jakub Litvínov 7,-kč
346 Štich David Liberec 7,-kč   388 Vykoukal Jiří Plzeň 9,-kč
347 Víšek Jan Liberec     389 Pletka Václav Plzeň 7,-kč
348 Moravec Jiří Liberec     390 Modrý Jaroslav Plzeň 9,-kč
349 Bulíř Michal Liberec 7,-kč   391 Frolo Tomáš Plzeň 7,-kč
350 Bartovič Milan Liberec 7,-kč   392 Kaberle František Plzeň 9,-kč
351 Půhoný Jiří - RC - Pardubice     393 Kůrka Tomáš Třinec 7,-kč
352 Nahodil Lukáš Pardubice 7,-kč   394 Kania Jakub Třinec 7,-kč
353 Drtina Marek - RC - Pardubice 7,-kč   395 Varaďa Václav Třinec 9,-kč
354 Nosek Tomáš - RC - Pardubice     396 Bolf Lukáš Třinec 7,-kč
355 Šagát Martin Pardubice     397 Hořava Miloslav ml. Třinec 7,-kč
356 Vostřák Pavel Plzeň 7,-kč   398 Novotný Andrej Třinec 7,-kč
357 Havlíček Ondřej - RC - Plzeň 7,-kč   399 Klouček Tomáš Třinec 7,-kč
358 Havíř David Plzeň 7,-kč   400 Klíma Tomáš K. Vary 7,-kč
359 Vondrka Michal Slavia 7,-kč   401 Kotrla Jindřich K. Vary 7,-kč
360 Alinč Jan Slavia 7,-kč   402 Lučka Martin K. Vary 7,-kč
361 Sim Jonathan Slavia 9,-kč   403 Kašík Libor (G) Zlín 9,-kč
362 Kadlec Petr Slavia 7,-kč   404 Melenovský Marek Zlín 7,-kč
363 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 9,-kč   405 Šlahař Jakub - RC - Zlín 7,-kč
364 Kasík Jaroslav Sparta     406 Košťálek Jan - RC - Sparta 7,-kč
365 Forman Miroslav - RC - Sparta     407 Treille Sacha Sparta 7,-kč
366 Jánský Peter Sparta 7,-kč   408 Horna Tomáš Č.Budějovice 7,-kč
367 Sedláček Vojtěch (G) - RC - Sparta     409 Kříž Lukáš Č.Budějovice 7,-kč
368 Kočí David - RC - Sparta     410 Žigárdy Štefan (G) Vítkovice 9,-kč
369 Gawryletz Travis - RC - K. Vary     411 Rohan Tomáš - RC - K. Vary 7,-kč
370 Mikeska Michal K. Vary     412 Vachovec Michal K. Vary 7,-kč
371 Salfický Dušan (G) K. Vary 9,-kč   413 Sýkora Tomáš K. Vary 7,-kč
372 Mensator Lukáš (G) K. Vary     414 Sáblík Lukáš (G) K. Vary 7,-kč
373 Přindiš Petr K. Vary 7,-kč   415 Salfický Dušan (G) Pardubice 9,-kč
374 Punčochář Petr Vítkovice     416 Markovič Jaroslav Pardubice 7,-kč
375 Kucsera Lukáš Vítkovice 7,-kč   S18 Seznam karet # 335-416    
376 Hruška Radim Vítkovice 7,-kč          
DOTISK II  # 417-437 + CL   DOTISK II  # 417-437 + CL
417 Švahňal Ondřej Brno     428 Drtina Jiří Kladno 10,-kč
418 Ostrčil Radim Brno 10,-kč   429 Látal Martin Kladno 10,-kč
419 Vašíček Jiří Brno 10,-kč   430 Majeský Ivan Kladno 10,-kč
420 Němec Vojtěch Brno 10,-kč   431 Beneš Petr - RC - Pardubice  
421 Hruška Milan Brno 10,-kč   432 Cetkovský Jiří Pardubice  
422 Haluza Petr Brno 10,-kč   433 Havíř David Pardubice 10,-kč
423 Pavlů Michal Kladno 10,-kč   434 Salfický Dušan (G) Pardubice  
424 Hluchý Milan Kladno 10,-kč   435 Markovič Jaroslav - RC - Pardubice  
425 Posmyk Marek Kladno 10,-kč   436 Kůrka Tomáš Třinec  
426 Kužel Lukáš Kladno 10,-kč   437 Látal Jan K. Vary  
427 Valský Jakub Kladno 10,-kč   S19 Seznam karet # 417-437   5,-kč
HC OLOMOUC # 1-9   ROZHODČÍ # 1-6 + CL
1 Šlahař Jakub Olomouc     1 Hribik Jan    
2 Selingr Pavel Olomouc     2 Novák Jiří    
3 Kolouch Petr Olomouc     3 Bejček Lukáš    
4 Rác Roman Olomouc     4 Battěk Tomáš   10,-kč
5 Kucharczyk Radim Olomouc     5 Minář Milan    
6 Dopita Jiří Olomouc     6 Homola Martin    
7 Kašík Libor (G) Olomouc 7,-kč   7 Dřínovský Pavel   10,-kč
8 Staněk Robin Olomouc 4,-kč   8 Svoboda Milan   10,-kč
9 Horák Oldřich Olomouc 4,-kč   9 Sekula Lumír   10,-kč
10 Šlahař Jakub Olomouc 4,-kč   10 Zavřel Kamil   10,-kč
11 Pšůrný Michal Olomouc            
12 Herman Jakub Olomouc 4,-kč          
13 Kucsera Lukáš Olomouc 4,-kč          
14 Kotvan Oldřich Olomouc 4,-kč          
15 Marosz Rostislav Olomouc 4,-kč          
16 Haluza Petr Olomouc 4,-kč          
17 Žigárdy Štefan (G) Olomouc 7,-kč          
FAMILY   JMENOVCI
F01 VLACH Rostislva Roman Zlín 8,-kč   J01 SEDLÁČEK Jakub a Vojtěch Zlín/Sparta 8,-kč
F02 RACHŮNEK Ivan a Tomáš Sparta 8,-kč   J02 KOLÁŘ Jan II. a Jan I. Pardubice 8,-kč
F03 KÁŇA Jan a Tomáš Vítkovice 8,-kč   J03 SVOBODA Tomáš a Jaroslav Brno 8,-kč
F04 RŮŽIČKA Vladimír st./Vladimír ml. Slavia 8,-kč          
F05 ROHAN Martin a Tomáš K. Vary 8,-kč          
KLUBOVÁ KARTA   SEZNAM KARET - LOGO
K01 HC Kometa Brno Brno 7,-kč   S01 HC Kometa Brno Brno 10,-kč
K02 HC MOUNTFIELD Č.Buděj. Č.Budějovice 7,-kč   S02 HC MOUNTFIELD Č.Buděj. Č.Budějovice 10,-kč
K03 Rytíři Kladno Kladno 7,-kč   S03 Rytíři Kladno Kladno  
K04 Bílí Tygři Liberec Liberec 7,-kč   S04 Bílí Tygři Liberec Liberec  
K05 HC VERVA Litvínov Litvínov 7,-kč   S05 HC VERVA Litvínov Litvínov  
K06 HC ČSOB Poj. Pardubice Pardubice 7,-kč   S06 HC ČSOB Poj. Pardubice Pardubice  
K07 HC Plzeň 1929 Plzeň 7,-kč   S07 HC Plzeň 1929 Plzeň  
K08 HC Slavia Praha Slavia 7,-kč   S08 HC Slavia Praha Slavia 10,-kč
K09 HC Sparta Praha Sparta 7,-kč   S09 HC Sparta Praha Sparta 10,-kč
K10 HC Oceláři Třinec Třinec 7,-kč   S10 HC Oceláři Třinec Třinec 10,-kč
K11 HC Energie Karlovy Vary K. Vary 7,-kč   S11 HC Energie Karlovy Vary K.Vary 10,-kč
K12 HC Vítkovice Steel Vítkovice 7,-kč   S12 HC Vítkovice Steel Vítkovice 10,-kč
K13 BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 7,-kč   S13 BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 10,-kč
K14 PSG Zlín Zlín 7,-kč   S14 PSG Zlín Zlín 10,-kč
          S19 CMC / DotiskII / Legendy   5,-kč
POINTS   # 1-10   POINTS Die-Cut   # 1-10
1 Vlasák Tomáš Zlzeň     1 Vlasák Tomáš Plzeň  
2 Straka Martin Plzeň     2 Straka Martin Plzeň  
3 Nedvěd Petr Liberec     3 Nedvěd Petr Liberec  
4 Leška Petr Zlín 10,-kč   4 Leška Petr Zlín  
5 Růžička Martin Třinec     5 Růžička Martin Třinec  
6 Bartek Martin Pardubice     6 Bartek Martin Pardubice  
7 Burger Jiří Vítkovice     7 Burger Jiří Vítkovice  
8 Kvapil Marek Brno 10,-kč   8 Kvapil Marek Brno  
9 Hruška Radim Brno     9 Hruška Radim Brno  
10 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč   10 Hübl Viktor Litvínov  
SNIPER  # 1-10   SNIPER Die-Cut  # 1-10
1 Vlasák Tomáš Plzeň 10,-kč   1 Vlasák Tomáš Plzeň  
2 Růžička Martin Třinec 10,-kč   2 Růžička Martin Třinec  
3 Hruška Radim Brno 10,-kč   3 Hruška Radim Brno  
4 Gulaš Milan Č. Buděj. 10,-kč   4 Gulaš Milan Č. Buděj.  
5 Balaštík Jaroslav Ml. Boleslav 10,-kč   5 Balaštík Jaroslav Ml. Boleslav 50,-kč
6 Leška Petr Zlín 10,-kč   6 Leška Petr Zlín  
7 Káňa Jan Vítkovice     7 Káňa Jan Vítkovice  
8 Jánský Peter Litvínov 10,-kč   8 Jánský Peter Litvínov  
9 Bartek Martin Pardubice 10,-kč   9 Bartek Martin Pardubice  
10 Pohl Petr Vítkovice 10,-kč   10 Pohl Petr Vítkovice  
SECURITY  # 1-10   MASKS # 1-10
1 Malík Marek Vítkovice     1 Horčička Luboš (G) Zlín 20,-kč
2 Ptáček František Č. Buděj. 10,-kč   2 Růžička Martin (G) Pardubice  
3 Hanzlík Jiří Plzeň 10,-kč   3 Duba Tomáš (G) Zlín 20,-kč
4 Čakajík Martin Liberec 10,-kč   4 Hamerlík Peter (G) Třinec  
5 Hamrlík Martin Zlín 10,-kč   5 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 20,-kč
6 Kadlec Petr Slavia 10,-kč   6 Málek Roman (G) Vítkovice  
7 Galvas Lukáš Zlín 10,-kč   7 Kovář Jakub (G) Č.Budějovice  
8 Toman Milan Kladno     8 Svoboda Adam (G) Plzeň 20,-kč
9 Vydarený René Č. Budej.     9 Pinc Marek (G) Liberec  
10 Zíb Lukáš Třinec     10 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
SAVES   # 1-10   TRENÉŘI  # 1-35 + CL
1 Horčička Luboš (G) Zlín 15,-kč   T01 Vlach Rostislav Zlín  
2 Duba Tomáš (G) Zlín     T02 Turek Josef Zlín  
3 Hamerlík Peter (G) Třinec 15,-kč   T03 Hrazdíra Richard Zlín  
4 Růžička Martin (G) Pardubice 15,-kč   T04 Marek Pavel Třinec  
5 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice     T05 Kopřiva Břetislav Třinec 8,-kč
6 Málek Roman (G) Vítkovice     T06 Lucák Josef Třinec  
7 Sedláček Jakub (G) Zlín 15,-kč   T07 Venera Zdeněk Brno  
8 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 15,-kč   T08 Oslizio Lubomír Brno 8,-kč
9 Mensator Lukáš (G) K. Vary     T09 Moták Zdeněk Vítkovice  
10 Svoboda Adam (G) Plzeň 15,-kč   T10 Trličík Mojmír Vítkovice  
LEGENDY # 1-25 + CL   T11 Prusek Martin Vítkovice  
L1 Figala Milan ČSSR 30,-kč   T12 Výborný František Č.Budějovice 8,-kč
L2 Kaberle František ČSSR     T13 Kupka Milan Č.Budějovice 8,-kč
L3 Liba Igor KOŠ     T14 Kučera Jiří Litvínov  
L4 Starší Ján SLO 30,-kč   T15 Kýhos Vladimír Litvínov  
L5 Přecechtěl Jaromír (G) BRN     T16 Jandač Josef Sparta  
L6 Sakač Marcel (G) ČSSR 30,-kč   T17 Žemlička Richard Sparta  
L7 Scheuer Rudolf BRN 30,-kč   T18 Martinec Patrik Sparta  
L8 Neveselý Stanislav (TR) JIH 30,-kč   T19 Růžička Vladimír Slavia  
L9 Svitana Pavol (G) KOŠ 30,-kč   T20 Čelanský Jiří Slavia  
L10 Švárný Pavol (G) KOŠ 30,-kč   T21 Jelínek Marian Plzeň  
L11 Lukač Vincent KOŠ 30,-kč   T22 Straka Michal Plzeň  
L12 Dzurill Vladimír (G) BRN 30,-kč   T23 Pejchar Rudolf Plzeň 8,-kč
L13 Kobranov Vladimír ČSR     T24 Baďourek Václav K. Vary 8,-kč
L14 Vorlíček František SPA     T25 Pešout Martin K. Vary 8,-kč
L15 Bartoň Slavomír BRN 30,-kč   T26 Kněžický Pavel K. Vary 8,-kč
L16 Bubník Vlastmil BRN 30,-kč   T27 Vojta Zdeněk Kladno 8,-kč
L17 Černý Josef BRN     T28 Tatíček Petr Kladno 8,-kč
L18 Číhal Svatopluk BRN 30,-kč   T29 Kopecký Jiří Kladno 8,-kč
L19 Havlíček Libor ČSSR     T30 Handlovský Vladimír Ml. Boleslav 8,-kč
L20 Kepák Zdeněk BRN 30,-kč   T31 Hnilička Milan Ml. Boleslav 8,-kč
L21 Mráz Zdeněk st. BRN     T32 Kalous Jiří Liberec 8,-kč
L22 Čada Rastislav BRN 30,-kč   T33 Pešán Filip Liberec 8,-kč
L23 Vaněk František BRN 30,-kč   T34 Hynek Pavel Pardubice 8,-kč
L24 Meixner,Skopal,Šubrt BRN 30,-kč   T35 Lubina Ladislav Pardubice 8,-kč
L25 Vacovský František ČSR     T36 Novák Petr Ml. Boleslav 8,-kč
L26 Baltoš Ján (G) KOŠ 30,-kč   T37 Tlačil Jan Třinec 8,-kč
L27 Orenič Michal (G) KOŠ 30,-kč   T38 Janků Pavel Třinec 8,-kč
L28 Pantůček Václav BRN 30,-kč   T39 Hrabák Jan Litvínov 8,-kč
L29 Danda Bronislav BRN 30,-kč   T40 Lukeš Viktor Litvínov 8,-kč
L30 Farda Richard BRN 30,-kč   T41 Bubla Jiří Litvínov 8,-kč
L31 Jirka Josef (G) ČSR 30,-kč   T42 Kýhos Vladimír K. Vary 8,-kč
L32 Macelis Jiří ČSR 30,-kč          
L33 Salfický Dušan (G) PAR 30,-kč          
L34 Hašek Dominik (G) PAR            
L35 Jágr Jaromír CZE            
CL16 Seznam karet   20,-kč          
MEMORY - Základní verze (1 of 100)   MEMORY - Left Die-Cut (1 of 100)
01 Rachůnek Karel Zlín     01 Rachůnek Karel Zlín 70,-kč
02 Vašíček Josef Slavia     02 Vašíček Josef Slavia 70,-kč
03 Marek Jan Sparta     03 Marek Jan Sparta  
MEMORY - Right Die-Cut (1 of 100)   MEMORY - Double Die-Cut (1 of 100)
01 Rachůnek Karel Zlín 70,-kč   01 Rachůnek Karel Zlín 100,-kč
02 Vašíček Josef Slavia     02 Vašíček Josef Slavia 100,-kč
03 Marek Jan Sparta     03 Marek Jan Sparta  
CAGE MESH CARDS # 1-25  - ZLATÁ -   CAGE MESH CARDS # 1-25  - STŘÍBRNÁ -
1 Pinc Marek (G) Liberec     1 Pinc Marek (G) Liberec  
2 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     2 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
3 Horčička Luboš (G) Zlín     3 Horčička Luboš (G) Zlín  
4 Sedláček Jakub (G) Zlín     4 Sedláček Jakub (G) Zlín  
5 Kovář Jakub (G) Č.Budějovice     5 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice  
6 Chábera Jan (G) Kladno     6 Chábera Jan (G) Kladno  
7 Růžička Martin (G) Pardubice     7 Růžička Martin (G) Pardubice  
8 Hovi Sasu (G) Brno 100,-kč   8 Hovi Sasu (G) Brno  
9 Mazanec Marek (G) Plzeň     9 Mazanec Marek (G) Plzeň  
10 Hamerlík Peter (G) Třinec     10 Hamerlík Peter (G) Třinec  
11 Málek Roman (G) Vítkovice     11 Málek Roman (G) Vítkovice  
12 Svoboda Adam (G) Plzeň     12 Svoboda Adam (G) Plzeň  
13 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav     13 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav  
14 Volke Martin (G) Litvínov     14 Volke Martin (G) Litvínov  
15 Mensator Lukáš (G) K. Vary     15 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
16 Furch Dominik (G) Slavia     16 Furch Dominik (G) Slavia  
17 Salfický Dušan (G) K. Vary     17 Salfický Dušan (G) K. Vary  
18 Cikánek Lukáš (G) Kladno     18 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
19 Kopřiva Miroslav (G) Slavia     19 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
20 Valent Michal (G) Ml. Boleslav 100,-kč   20 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
21 Falter Martin (G) Sparta     21 Falter Martin (G) Sparta  
22 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice     22 Kántor Pavel (G) Č. Budějovice  
23 Vojtek Martin (G) Třinec     23 Vojtek Martin (G) Třinec  
24 Šindelář Filip (G) Vítkovice     24 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
25 Koutský Vladislav (G) Pardubice     25 Koutský Vladislav (G) Pardubice  
CL19 Seznam karet č.19   5,-kč          
CAGE MESH CARDS # 1-25  - ZELENÁ -   CAGE MESH CARDS # 1-25 - ČERNÁ -
1 Pinc Marek (G) Liberec     1 Pinc Marek (G) Liberec  
2 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     2 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
3 Horčička Luboš (G) Zlín     3 Horčička Luboš (G) Zlín  
4 Sedláček Jakub (G) Zlín     4 Sedláček Jakub (G) Zlín  
5 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice     5 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice  
6 Chábera Jan (G) Kladno     6 Chábera Jan (G) Kladno  
7 Růžička Martin (G) Pardubice     7 Růžička Martin (G) Pardubice  
8 Hovi Sasu (G) Brno     8 Hovi Sasu (G) Brno  
9 Mazanec Marek (G) Plzeň     9 Mazanec Marek (G) Plzeň  
10 Hamerlík Peter (G) Třinec     10 Hamerlík Peter (G) Třinec  
11 Málek Roman (G) Vítkovice     11 Málek Roman (G) Vítkovice  
12 Svoboda Adam (G) Plzeň     12 Svoboda Adam (G) Plzeň  
13 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav     13 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav  
14 Volke Martin (G) Litvínov     14 Volke Martin (G) Litvínov  
15 Mensator Lukáš (G) K. Vary     15 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
16 Furch Dominik (G) Slavia     16 Furch Dominik (G) Slavia  
17 Salfický Dušan (G) K. Vary 100,-kč   17 Salfický Dušan (G) K. Vary  
18 Cikánek Lukáš (G) Kladno     18 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
19 Kopřiva Miroslav (G) Slavia     19 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
20 Valent Michal (G) Ml. Boleslav     20 Valent Michal (G) Ml. Boleslav 100,-kč
21 Falter Martin (G) Sparta     21 Falter Martin (G) Sparta  
22 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice     22 Kantor Pavel (G) Č. Budějovice  
23 Vojtek Martin (G) Třinec     23 Vojtek Martin (G) Třinec  
24 Šindelář Filip (G) Vítkovice     24 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
25 Koutský Vladislav (G) Pardubice     25 Koutský Vladislav (G) Pardubice  
SIGNATURE Limited # 1-55 + CL  - BLACK -   SIGNATURE Limited # 1-55 + CL - RED -
SIGN01 Hamrlík / Čajánek / Leška Zlín     SIGN01 Hamrlík / Čajánek / Leška Zlín  
SIGN02 Horčička Luboš (G) Zlín     SIGN02 Horčička Luboš (G) Zlín  
SIGN03 Tesařík Radim Zlín     SIGN03 Tesařík Radim Zlín  
SIGN04 Čajánek Petr Zlín     SIGN04 Čajánek Petr Zlín  
SIGN05 Zámorský Petr - RC - Zlín     SIGN05 Zámorský Petr - RC - Zlín  
SIGN06 Zíb Lukáš Třinec     SIGN06 Zíb Lukáš Třinec  
SIGN07 Peterek Jan - /99 Třinec     SIGN07 Peterek Jan Třinec  
SIGN08 Květoň David - /99 Třinec     SIGN08 Květoň David - / 73 Třinec  
SIGN09 Bičánek Radim Brno     SIGN09 Bičánek Radim - / 99 Brno  
SIGN10 Holec Miroslav Brno     SIGN10 Holec Miroslav Brno  
SIGN11 Svoboda Jaroslav Brno     SIGN11 Svoboda Jaroslav Brno  
SIGN12 Pospíšil Tomáš Brno     SIGN12 Pospíšil Tomáš - /99 Brno  
SIGN13 Svoboda Jakub - /99 Brno     SIGN13 Svoboda Jakub Brno  
SIGN14 Petrovický Róbert Brno     SIGN14 Petrovický Róbert - /99 Brno  
SIGN15 Malík Marek - /99 Vítkovice     SIGN15 Malík Marek Vítkovice  
SIGN16 Sloboda Karol Vítkovice     SIGN16 Sloboda Karol Vítkovice  
SIGN17 Burger Jiří Vítkovice     SIGN17 Burger Jiří Vítkovice  
SIGN18 Húževka Peter - /99 Vítkovice     SIGN18 Húževka Peter Vítkovice  
SIGN19 Walker Nathan - Rc - Vítkovice     SIGN19 Walker Nathan - RC - Vítkovice  
SIGN20 Kotalík Aleš Č. Budějovice     SIGN20 Kotalík Aleš Č. Budějovice  
SIGN21 Kašpařík Pavel Č. Budějovice     SIGN21 Kašpařík Pavel Č. Budějovice  
SIGN22 Květoň Lukáš Č. Budějovice     SIGN22 Květoň Lukáš Č. Budějovice  
SIGN23 Čakajík Martin Liberec     SIGN23 Čakajík Martin - /50 Liberec  
SIGN24 Trončinský Marek - /99 Liberec     SIGN24 Trončinský Marek Liberec  
SIGN25 Bárta Michal Liberec     SIGN25 Bárta Michal - /72 Liberec  
SIGN26 Svoboda Adam (G) Plzeň     SIGN26 Svoboda Adam (G) Plzeň  
SIGN27 Kratěna Ondřej Plzeň     SIGN27 Kratěna Ondřej - /99 Plzeň  
SIGN28 Dvořák Michal - /99 Plzeň     SIGN28 Dvořák Michal - /99 Plzeň  
SIGN29 Sičák Vladimír Pardubice     SIGN29 Sičák Vladimír Pardubice  
SIGN30 Bartek Martin Pardubice     SIGN30 Bartek Martin Pardubice  
SIGN31 Elkins Corey - RC - Pardubice     SIGN31 Elkins Corey - RC - Pardubice  
SIGN32 Volke Martin (G) Litvínov     SIGN32 Volke Martin (G) Litvínov  
SIGN33 Černošek Marek Litvínov     SIGN33 Černošek Marek Litvínov  
SIGN34 Hanzl Robin - RC - Litvínov     SIGN34 Hanzl Robin - RC - Litvínov  
SIGN35 Hübl Jaroslav (G) - /99 Ml. Boleslav 100,-kč   SIGN35 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav  
SIGN36 Výborný David Ml. Boleslav     SIGN36 Výborný David Ml. Boleslav  
SIGN37 Vrbata David Ml. Boleslav     SIGN37 Vrbata David Ml. Boleslav  
SIGN38 Kolařík Pavel Slavia     SIGN38 Kolařík Pavel Slavia  
SIGN39 Vašíček Jiří - /99 Slavia     SIGN39 Vašíček Jiří - /69 Slavia 100,-kč
SIGN40 Hertl Tomáš - RC - Slavia     SIGN40 Hertl Tomáš - RC - Slavia  
SIGN41 Pech Lukáš K. Vary     SIGN41 Pech Lukáš - /75 K. Vary  
SIGN42 Zaťovič Martin K. Vary     SIGN42 Zaťovič Martin - /75 K. Vary  
SIGN43 Melenovský Marek K. Vary     SIGN43 Melenovský Marek - /75 K. Vary  
SIGN44 Toman Milan Kladno     SIGN44 Toman Milan - /68 Kladno  
SIGN45 Bicek Jiří - /99 Kladno     SIGN45 Bicek Jiří Kladno  
SIGN46 Hovorka Marek Kladno     SIGN46 Hovorka Marek Kladno  
SIGN47 Hanzlík Jan - /99 Sparta     SIGN47 Hanzlík Jan Sparta  
SIGN48 Sersen Michal - RC - Sparta     SIGN48 Sersen Michal - RC - Sparta  
SIGN49 Rachůnek Tomáš Sparta     SIGN49 Rachůnek Tomáš Sparta  
SIGN50 Tenkrát Petr - /99 Sparta     SIGN50 Tenkrát Petr - /66 Sparta  
SIGN51 Marosz Rostislav - /99 Třinec     SIGN51 Marosz Rostislav Třinec  
SIGN52 Starý Jan Pardubice     SIGN52 Starý Jan Pardubice  
SIGN53 Ručinský Martin Litvínov     SIGN53 Ručinský Martin Litvínov  
SIGN54 Nosek David K. Vary     SIGN54 Nosek David K. Vary  
SIGN55 Dopita Jiří Olomouc     SIGN55 Dopita Jiří Olomouc  
S17 Seznam karet       S17 Seznam karet    
                 
                 

Seznam karet-LOGO  /  Signature  /  Legandy

Klubová karta    /   Saves    /   Masks

Sniper    /    Points    /    Security

Trenér    /     Sniper Die-Cut     /    Points Die-Cut

řadovky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist