aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2012/2013

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2012/2013

Karty označeny MODŘE s cenou MÁM !!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEmám!!
Základní set # 1-357 X Základní set # 1-357 Die-Cut
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Melka Antonín Kladno 4,-kč   1 Melka Antonín Kladno  
2 Kuchlejda David Kladno 4,-kč   2 Kuchlejda David Kladno  
3 Růžička David Kladno 4,-kč   3 Růžička David Kladno  
4 Majeský Ivan Kladno 4,-kč   4 Majeský Ivan Kladno  
5 Valský Jakub Kladno 4,-kč   5 Valský Jakub Kladno  
6 Dalecký Jan Kladno 4,-kč   6 Dalecký Jan Kladno  
7 Eberle Jan Kladno 4,-kč   7 Eberle Jan Kladno  
8 Hlaváč Jan Kladno 7,-kč   8 Hlaváč Jan Kladno  
9 Chábera Jan (G) Kladno 7,-kč   9 Chábera Jan (G) Kladno  
10 Piskáček Jan Kladno 4,-kč   10 Piskáček Jan Kladno  
11 Jágr Jaromír Kladno 15,-kč   11 Jágr Jaromír Kladno  
12 Drtina Jiří Kladno 4,-kč   12 Drtina Jiří Kladno  
13 Kuchler Jiří Kladno 4,-kč   13 Kuchler Jiří Kladno  
14 Tlustý Jiří Kladno 7,-kč   14 Tlustý Jiří Kladno  
15 Procházka Libor Kladno 4,-kč   15 Procházka Libor Kladno  
16 Cikánek Lukáš (G) Kladno 7,-kč   16 Cikánek Lukáš (G) Kladno  
17 Černošek Marek Kladno 4,-kč   17 Černošek Marek Kladno  
18 Hovorka Marek Kladno 4,-kč   18 Hovorka Marek Kladno  
19 Židlický Marek Kladno 7,-kč   19 Židlický Marek Kladno  
20 Látal Martin Kladno 4,-kč   20 Látal Martin Kladno  
21 Dragoun Michal Kladno 4,-kč   21 Dragoun Michal Kladno  
22 Lukač Michal Kladno 4,-kč   22 Lukač Michal Kladno  
23 Patera Pavel Kladno 7,-kč   23 Patera Pavel Kladno  
24 Macholda Petr Kladno 4,-kč   24 Macholda Petr Kladno  
25 Mocek Petr Kladno 4,-kč   25 Mocek Petr Kladno  
26 Obdržálek Petr Kladno 4,-kč   26 Obdržálek Petr Kladno  
27 Kaberle Tomáš Kladno 7,-kč   27 Kaberle Tomáš Kladno  
28 Plekanec Tomáš Kladno 10,-kč   28 Plekanec Tomáš Kladno  
29 Ševc Martin Plzeň 4,-kč   29 Ševc Martin Plzeň  
30 Rask Tuukka (G) - RC Plzeň 10,-kč   30 Rask Tuukka (G) - RC Plzeň  
31 Pletka Václav Plzeň 4,-kč   31 Pletka Václav Plzeň  
32 Svoboda Adam (G) Plzeň 7,-kč   32 Svoboda Adam (G) Plzeň  
33 Růžička Dan Plzeň 4,-kč   33 Růžička Dan Plzeň  
34 Jeřábek Jakub Plzeň 4,-kč   34 Jeřábek Jakub Plzeň  
35 Lev Jakub Plzeň 4,-kč   35 Lev Jakub Plzeň  
36 Kovář Jan Plzeň 7,-kč   36 Kovář Jan Plzeň  
37 Hanzlík Jiří Plzeň 4,-kč   37 Hanzlík Jiří Plzeň  
38 Marušák Jiří Plzeň 4,-kč   38 Marušák Jiří Plzeň  
39 Balej Jozef Plzeň 4,-kč   39 Balej Jozef Plzeň 8,-kč
40 Heřman Martin Plzeň 4,-kč   40 Heřman Martin Plzeň  
41 Straka Martin Plzeň 7,-kč   41 Straka Martin Plzeň  
42 Dvořák Michal Plzeň 4,-kč   42 Dvořák Michal Plzeň  
43 Gulaš Milan Plzeň 4,-kč   43 Gulaš Milan Plzeň  
44 Havlíček Ondřej Plzeň 4,-kč   44 Havlíček Ondřej Plzeň  
45 Kratěna Ondřej Plzeň 4,-kč   45 Kratěna Ondřej Plzeň  
46 Hollweg Ryan - RC Plzeň 4,-kč   46 Hollweg Ryan - RC Plzeň  
47 Frolo Tomáš Plzeň 4,-kč   47 Frolo Tomáš Plzeň  
48 Pitule Tomáš Plzeň 4,-kč   48 Pitule Tomáš Plzeň 8,-kč
49 Slovák Tomáš - RC Plzeň 4,-kč   49 Slovák Tomáš Plzeň  
50 Vlasák Tomáš Plzeň 7,-kč   50 Vlasák Tomáš Plzeň  
51 Píša Aleš Pardubice 4,-kč   51 Píša Aleš Pardubice  
52 Salfický Dušan (G) Pardubice 7,-kč   52 Salfický Dušan (G) Pardubice  
53 Buchtele Jan Pardubice 4,-kč   53 Buchtele Jan Pardubice  
54 Kolář Jan II. Pardubice 4,-kč   54 Kolář Jan II. Pardubice  
55 Semorád Jan Pardubice 4,-kč   55 Semorád Jan Pardubice  
56 Starý Jan Pardubice 4,-kč   56 Starý Jan Pardubice  
57 Cetkovský Jiří Pardubice 4,-kč   57 Cetkovský Jiří Pardubice  
58 Vašíček Jiří Pardubice 4,-kč   58 Vašíček Jiří Pardubice  
59 Beech Kris - RC Pardubice 4,-kč   59 Beech Kris - RC Pardubice  
60 Nahodil Lukáš Pardubice 4,-kč   60 Nahodil Lukáš Pardubice  
61 Ďaloga Marek - RC Pardubice 4,-kč   61 Ďaloga Marek - RC Pardubice  
62 Drtina Marek Pardubice 4,-kč   62 Drtina Marek Pardubice  
63 Růžička Martin (G) Pardubice 7,-kč   63 Růžička Martin (G) Pardubice  
64 Šagát Martin Pardubice 4,-kč   64 Šagát Martin Pardubice 8,-kč
65 Brendl Pavel Pardubice 7,-kč   65 Brendl Pavel Pardubice  
66 Somík Radovan Pardubice 4,-kč   66 Somík Radovan Pardubice  
67 Kousal Robert Pardubice 4,-kč   67 Kousal Robert Pardubice  
68 Nosek Tomáš Pardubice 4,-kč   68 Nosek Tomáš Pardubice  
69 Benák Václav Pardubice 4,-kč   69 Benák Václav Pardubice  
70 Kočí Václav Pardubice 4,-kč   70 Kočí Václav Pardubice  
71 Hemský Aleš Pardubice 7,-kč   71 Hemský Aleš Pardubice  
72 Kindl Jakub Pardubice 7,-kč   72 Kindl Jakub Pardubice  
73 Zohorna Tomáš Pardubice 4,-kč   73 Zohorna Tomáš Pardubice  
74 Bartek Martin Pardubice 4,-kč   74 Bartek Martin Pardubice  
75 Krejčí David - RC Pardubice 7,-kč   75 Krejčí David - RC Pardubice  
76 Sedlák Adam Vítkovice 4,-kč   76 Sedlák Adam Vítkovice  
77 Rehák Denis Vítkovice 4,-kč   77 Rehák Denis Vítkovice 8,-kč
78 Šindelář Filip (G) Vítkovice 7,-kč   78 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
79 Štecel Jan - RC Vítkovice 4,-kč   79 Štecel Jan - RC Vítkovice  
80 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč   80 Burger Jiří Vítkovice  
81 Ondrůšek Jiří Vítkovice 4,-kč   81 Ondrůšek Jiří Vítkovice  
82 Sloboda Karol Vítkovice 4,-kč   82 Sloboda Karol Vítkovice  
83 Klimek Lukáš Vítkovice 4,-kč   83 Klimek Lukáš Vítkovice 8,-kč
84 Kucsera Lukáš Vítkovice 4,-kč   84 Kucsera Lukáš Vítkovice  
85 Malík Marek Vítkovice 7,-kč   85 Malík Marek Vítkovice  
86 Barinka Michal Vítkovice 4,-kč   86 Barinka Michal Vítkovice  
87 Walker Nathan Vítkovice 7,-kč   87 Walker Nathan Vítkovice  
88 Roman Ondřej Vítkovice 4,-kč   88 Roman Ondřej Vítkovice  
89 Šedivý Ondřej Vítkovice 4,-kč   89 Šedivý Ondřej Vítkovice 8,-kč
90 Hruška Radim Vítkovice 4,-kč   90 Hruška Radim Vítkovice  
91 Málek Roman (G) Vítkovice 7,-kč   91 Málek Roman (G) Vítkovice 10,-kč
92 Polák Roman Vítkovice 7,-kč   92 Polák Roman Vítkovice  
93 Szturc Roman Vítkovice 4,-kč   93 Szturc Roman Vítkovice 8,-kč
94 Huna Rudolf Vítkovice 4,-kč   94 Huna Rudolf Vítkovice 8,-kč
95 Káňa Tomáš Vítkovice 4,-kč   95 Káňa Tomáš Vítkovice  
96 Voráček Tomáš Vítkovice 4,-kč   96 Voráček Tomáš Vítkovice  
97 Ujčík Viktor Vítkovice 7,-kč   97 Ujčík Viktor Vítkovice  
98 Svačina Vladimír Vítkovice 4,-kč   98 Svačina Vladimír Vítkovice  
99 Valábik Boris - RC Brno 4,-kč   99 Valábik Boris - RC Brno 8,-kč
100 Krejčík Filip - RC Brno 4,-kč   100 Krejčík Filip - RC Brno  
101 Zohorna Hynek Brno 4,-kč   101 Zohorna Hynek Brno  
102 Koreis Jakub Brno 4,-kč   102 Koreis Jakub Brno  
103 Svoboda Jakub Brno 4,-kč   103 Svoboda Jakub Brno  
104 Hruška Jan Brno 4,-kč   104 Hruška Jan Brno 8,-kč
105 Káňa Jan Brno 4,-kč   105 Káňa Jan Brno 8,-kč
106 Švrček Jan Brno 4,-kč   106 Švrček Jan Brno  
107 Trvaj Jiří (G) Brno 7,-kč   107 Trvaj Jiří (G) Brno  
108 Kováčik Jozef Brno 4,-kč   108 Kováčik Jozef Brno 8,-kč
109 Valach Juraj Brno 4,-kč   109 Valach Juraj Brno 8,-kč
110 Čermák Leoš Brno 4,-kč   110 Čermák Leoš Brno  
111 Dočekal Martin - RC Brno 4,-kč   111 Dočekal Martin - RC Brno 8,-kč
112 Falter Martin (G) Brno 7,-kč   112 Falter Martin (G) Brno  
113 Hořava Miloslav Brno 4,-kč   113 Hořava Miloslav Brno  
114 Holec Miroslav Brno 4,-kč   114 Holec Miroslav Brno  
115 Dlouhý Radek Brno 4,-kč   115 Dlouhý Radek Brno 8,-kč
116 Bičánek Radim Brno 4,-kč   116 Bičánek Radim Brno 8,-kč
117 Petrovický Róbert Brno 7,-kč   117 Petrovický Róbert Brno  
118 Erat Roman Brno 4,-kč   118 Erat Roman Brno 8,-kč
119 Malec Tomáš Brno 4,-kč   119 Malec Tomáš Brno  
120 Svoboda Tomáš Brno 4,-kč   120 Svoboda Tomáš Brno 8,-kč
121 Žižka Tomáš Brno 4,-kč   121 Žižka Tomáš Brno 8,-kč
122 Kotalík Aleš Č. Buděj. 7,-kč   122 Kotalík Aleš Č. Buděj.  
123 Jank Bohumil Č. Buděj. 4,-kč   123 Jank Bohumil Č. Buděj. 8,-kč
124 Ptáček František Č. Buděj. 4,-kč   124 Ptáček František Č. Buděj.  
125 Marek Jakub Č. Buděj. 4,-kč   125 Marek Jakub Č. Buděj. 8,-kč
126 Suja Jakub Č. Buděj. 4,-kč   126 Suja jakub Č. Buděj.  
127 Šimánek Jiří Č. Buděj. 4,-kč   127 Šimánek Jiří Č. Buděj. 8,-kč
128 Sáblík Lukáš (G) Č. Buděj. 7,-kč   128 Sáblík Lukáš (G) Č. Buděj.  
129 Podlešák Martin Č. Buděj. 4,-kč   129 Podlešák Martin Č. Buděj.  
130 Kolarz Michael Č. Buděj. 4,-kč   130 Kolarz Michael Č. Buděj.  
131 Švihálek Michal Č. Buděj. 4,-kč   131 Švihálek Michal Č. Buděj.  
132 Kantor Pavel (G) Č. Buděj. 7,-kč   132 Kantor Pavel (G) Č. Buděj. 10,-kč
133 Kašpařík Pavel Č. Buděj. 4,-kč   133 Kašpařík Pavel Č. Buděj. 8,-kč
134 Frühauf Peter Č. Buděj. 4,-kč   134 Frühauf Peter Č. Buděj. 8,-kč
135 Martínek Radek Č. Buděj. 7,-kč   135 Martínek Radek Č. Buděj. 10,-kč
136 Dej Rastislav Č. Buděj. 4,-kč   136 Dej Rastislav Č. Buděj. 8,-kč
137 Vydarený René Č. Buděj. 4,-kč   137 Vydarený René Č. Buděj.  
138 Soudek Robin - RC Č. Buděj. 4,-kč   138 Soudek Robin - RC Č. Buděj. 8,-kč
139 Vráblík Roman Č. Buděj. 4,-kč   139 Vráblík Roman Č. Buděj.  
140 Červený Rudolf Č. Buděj. 4,-kč   140 Červený Rudolf Č. Buděj.  
141 Knotek Tomáš Č. Buděj. 4,-kč   141 Knotek Tomáš Č. Buděj.  
142 Mertl Tomáš Č. Buděj. 4,-kč   142 Mertl Tomáš Č. Buděj.  
143 Rousek Tomáš - RC Č. Buděj. 4,-kč   143 Rousek Tomáš - RC Č. Buděj. 8,-kč
144 Pavlas Aleš Chomutov 4,-kč   144 Pavlas Aleš Chomutov  
145 Palin Brett - RC Chomutov 7,-kč   145 Palin Brett - RC Chomutov  
146 Hruška David Chomutov 4,-kč   146 Hruška David Chomutov  
147 Hafenrichter Jaroslav - RC Chomutov 4,-kč   147 Hafenrichter Jaroslav - RC Chomutov 8,-kč
148 Mrázek Jaroslav Chomutov 4,-kč   148 Mrázek Jaroslav Chomutov  
149 Hromas Karel Chomutov 4,-kč   149 Hromas Karel Chomutov  
150 Pulpán Lukáš Chomutov 4,-kč   150 Pulpán Lukáš Chomutov  
151 Sikora Marek Chomutov 4,-kč   151 Sikora Marek Chomutov 8,-kč
152 Lučka Martin Chomutov 4,-kč   152 Lučka Martin Chomutov  
153 Rýgl Martin Chomutov 4,-kč   153 Rýgl Martin Chomutov  
154 Frolík Michael Chomutov 7,-kč   154 Frolík Michael Chomutov  
155 Důras Michal Chomutov 4,-kč   155 Důras Michal Chomutov  
156 Kraft Milan Chomutov 4,-kč   156 Kraft Milan Chomutov  
157 Procházka Milan Chomutov 4,-kč   157 Procházka Milan Chomutov  
158 Řehoř Milan (G) Chomutov 7,-kč   158 Řehoř Milan (G) Chomutov 10,-kč
159 Zálešák Miroslav Chomutov 4,-kč   159 Zálešák Miroslav Chomutov  
160 Lušnák Patrik Chomutov 4,-kč   160 Lušnák Patrik Chomutov  
161 Jíra Petr - RC Chomutov 4,-kč   161 Jiří Petr - RC Chomutov  
162 Duda Radek Chomutov 4,-kč   162 Duda Radek Chomutov 8,-kč
163 Hřebejk Štěpán Chomutov 4,-kč   163 Hřebejk Štěpán Chomutov 8,-kč
164 Bartejs Tomáš - RC Chomutov 4,-kč   164 Bertejs Tomáš - RC Chomutov  
165 Kostúr Matúš (G) - RC Chomutov 7,-kč   165 Kostúr Matúš (G) - RC Chomutov  
166 Špaček Daniel Liberec 4,-kč   166 Špaček Daniel Liberec  
167 Štich David Liberec 4,-kč   167 Štich David Liberec  
168 Holub Jan Liberec 4,-kč   168 Holub Jan Liberec  
169 Víšek jan Liberec 4,-kč   169 Víšek Jan Liberec  
170 Výtisk Jan Liberec 4,-kč   170 Výtisk Jan Liberec  
171 Kudrna Jaroslav Liberec 4,-kč   171 Kudrna Jaroslav Liberec  
172 Vlach Jaroslav - RC Liberec 4,-kč   172 Vlach Jaroslav - RC Liberec  
173 Cebák Juraj - RC Liberec 4,-kč   173 Cebák Juraj - RC Liberec 8,-kč
174 Šmíd Ladislav Liberec 7,-kč   174 Šmíd Ladislav Liberec 10,-kč
175 Derner Lukáš Liberec 4,-kč   175 Derner Lukáš Liberec  
176 Krejčík Lukáš Liberec 4,-kč   176 Krejčík Lukáš Liberec  
177 Vantuch Lukáš Liberec 4,-kč   177 Vantuch Lukáš Liberec 8,-kč
178 Pinc Marek (G) Liberec 7,-kč   178 Pinc Marek (G) Liberec  
179 Čakajík Martin Liberec 4,-kč   179 Čakajík Martin Liberec  
180 Bulíř Michal Liberec 4,-kč   180 Bulíř Michal Liberec  
181 Pavelec Ondřej (G) - RC Liberec 15,-kč   181 Pavelec Ondřej (G) - RC Liberec  
182 Galamboš Peter - RC Liberec 4,-kč   182 Galamboš Peter - RC Liberec  
183 Nedvěd Petr Liberec 7,-kč   183 Nedvěd Petr Liberec  
184 Novotný Štěpán - RC Liberec 4,-kč   184 Novotný Štěpán - RC Liberec 8,-kč
185 Filipi Tomáš - RC Liberec 4,-kč   185 Filipi Tomáš - RC Liberec 8,-kč
186 Netík Tomáš Liberec 7,-kč   186 Netík Tomáš Liberec 8,-kč
187 Urban Tomáš Liberec 4,-kč   187 Urban Tomáš Liberec  
188 Furch Dominik (G) Slavia 7,-kč   188 Furch Dominik (G) Slavia  
189 Krejčík Jakub Slavia 4,-kč   189 Krejčík Jakub Slavia  
190 Šulc Jakub Slavia 4,-kč   190 Šulc Jakub Slavia  
191 Dresler Jan Slavia 4-kč   191 Dresler Jan Slavia  
192 Kempný Michal Slavia 4,-kč   192 Kempný Michal Slavia  
193 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 7,-kč   193 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
194 Kadlec Petr Slavia 4,-kč   194 Kadlec Petr Slavia  
195 Červenka Roman Slavia 7,-kč   195 Červenka Roman Slavia  
196 Beňovič Tomáš Slavia 4,-kč   196 Beňovič Tomáš Slavia  
197 Sobotka Vladimír Slavia 7,-kč   197 Sobotka Vladimír Slavia  
198 Krejčí Daniel Slavia 4,-kč   198 Krejčí Daniel Slavia  
199 Sklenář Jakub Slavia 4,-kč   199 Sklenář Jakub Slavia  
200 Alinč Jan Slavia 4,-kč   200 Alinč Jan Slavia  
201 Stránský Jan Slavia 4,-kč   201 Stránský Jan Slavia  
202 Kalla Jaroslav Slavia 4,-kč   202 Kalla Jaroslav Slavia  
203 Krenželok Lukáš Slavia 4,-kč   203 Krenželok Lukáš Slavia  
204 Žejdl Lukáš Slavia 4,-kč   204 Žejdl Lukáš Slavia  
205 Tomica Marek Slavia 4,-kč   205 Tomica Marek Slavia  
206 Poletín Michal Slavia 4,-kč   206 Poletín Michal Slavia  
207 Jelínek Petr Slavia 4,-kč   207 Jelínek Petr Slavia  
208 Hertl Tomáš Slavia 10,-kč   208 Hertl Tomáš Slavia  
209 Micka Tomáš Slavia 4,-kč   209 Micka Tomáš Slavia  
210 Pospíšil Tomáš Slavia 4,-kč   210 Pospíšil Tomáš Slavia  
211 Růžička Vladimír ml. Slavia 4,-kč   211 Růžička Vladimír Slavia  
212 Foster Alex Sparta 4,-kč   212 Foster Alex Sparta  
213 Krstev Angel Sparta 4,-kč   213 Krstev Angel Sparta  
214 Přibyl Daniel Sparta 4,-kč   214 Přibyl Daniel Sparta 8,-kč
215 Kočí David Sparta 7,-kč   215 Kočí David Sparta  
216 Simon Dominik - RC Sparta 7,-kč   216 Sinom Dominik - RC Sparta  
217 Rachůnek Ivan Sparta 4,-kč   217 Rachůnek Ivan Sparta  
218 Hlinka Jaroslav Sparta 7,-kč   218 Hlinka Jaroslav Sparta  
219 Luňák Lukáš Sparta 4,-kč   219 Luňák Lukáš Sparta  
220 Schwarz Marek (G) Sparta 7,-kč   220 Schwarz Marek (G) Sparta  
221 Neuwirth Michal (G) Sparta 10,-kč   221 Neuwirt Michal (G) Sparta  
222 Forman Miroslav Sparta 4,-kč   222 Forman Miroslav Sparta  
223 Jánský Peter Sparta 4,-kč   223 Jánský Peter Sparta 8,-kč
224 Tenkrát Petr Sparta 4,-kč   224 Tenkrát Petr Sparta  
225 Ton Petr Sparta 7,-kč   225 Ton Petr Sparta  
226 Phillipp Radek Sparta 4,-kč   226 Phillipp Radek Sparta  
227 Gewryletz Travis Sparta 4,-kč   227 Gewryletz Travis Sparta  
228 Milam Troy Sparta 4,-kč   228 Milam Troy Sparta  
229 Bahenský Zdeněk Sparta 4,-kč   229 Bahenský Zdeněk Sparta  
230 Vantuch Lukáš Sparta 4,-kč   230 Vantuch Lukáš Sparta  
231 Hořava Petr Sparta 4,-kč   231 Hořava Petr Sparta  
232 Rachůnek Tomáš Sparta 4,-kč   232 Rachůnek Tomáš Sparta  
233 Sičák Vladimír Sparta 4,-kč   233 Sičák Vladimír Sparta  
234 Broš Michal Sparta 4,-kč   234 Broš Michal Sparta 8,-kč
235 Pacovský Dominik Sparta 4,-kč   235 Pacovský Dominik Sparta  
236 Žalčík Lukáš Sparta 4,-kč   236 Žalčík Lukáš Sparta  
237 Husák Patrik Sparta 4,-kč   237 Husák Patrik Sparta  
238 Treille Sacha Sparta 7,-kč   238 Treille Sacha Sparta  
239 Treille Yorick Sparta 7,-kč   239 Treille Yorick Sparta  
240 Ovčačík Ctirad Třinec 4,-kč   240 Ovčačík Ctirad Třinec  
241 Rákor Daniel Třinec 4,-kč   241 Rákos Daniel Třinec  
242 Květoň David Třinec 4,-kč   242 Květoň David Třinec 8,-kč
243 Hrňa Erik Třinec 4,-kč   243 Hrňa Erik Třinec  
244 Orsava Jakub Třinec 4,-kč   244 Orsava Jakub Třinec  
245 Peterek Jan Třinec 4,-kč   245 Peterek Jan Třinec  
246 Polanský Jiří Třinec 4,-kč   246 Polanský Jiří Třinec  
247 Hrabal Josef Třinec 4,-kč   247 Hrabal Josef Třinec  
248 Galvas Lukáš Třinec 4,-kč   248 Galvas Lukáš Třinec  
249 Zíb Lukáš Třinec 4,-kč   249 Zíb Lukáš Třinec 8,-kč
250 Zagrapan Marek Třinec 4,-kč   250 Zagrapan Marek Třinec  
251 Adamský Martin Třinec 4,-kč   251 Adamský Martin Třinec  
252 Lojek Martin Třinec 4,-kč   252 Lojek Martin Třinec 8,-kč
253 Podešva Martin Třinec 4,-kč   253 Poděšva Martin Třinec  
254 Růžička Martin Třinec 4,-kč   254 Růžička Martin Třinec  
255 Hamerlík Petr (G) Třinec 7,-kč   255 Hamerlík Peter (G) Třinec 10,-kč
256 Bonk Radek Třinec 7,-kč   256 Bonk Radek Třinec  
257 Klesla Rostislav Třinec 7,-kč   257 Klesla Rostislav Třinec 10,-kč
258 Hrubec Šimon (G) Třinec 7,-kč   258 Hrubec Šimon (G) Třinec  
259 Klimenta Tomáš Třinec 4,-kč   259 Klimenta Tomáš Třinec  
260 Klouček Tomáš Třinec 4,-kč   260 Klouček Tomáš Třinec  
261 Varaďa Václav Třinec 4,-kč   261 Varaďa Václav Třinec  
262 Roth Vladimír Třinec 4,-kč   262 Roth Vladimír Třinec  
263 Zucker David K. Vary 4,-kč   263 Zucker David K. Vary  
264 Kohn Dustin K. Vary 4,-kč   264 Kohn Dustin K. Vary  
265 Skladaný František K. Vary 4,-kč   265 Skladaný František K. Vary  
266 Heřman Jan K. Vary 4,-kč   266 Heřman Jan K. Vary  
267 Košťál Jan K. Vary 4,-kč   267 Košťál Jan K. Vary  
268 Látal Jan K. Vary 4,-kč   268 Látal Jan K. Vary  
269 Mensator Lukáš (G) K. Vary 7,-kč   269 Mensator Lukáš (G) K. Vary  
270 Pech Lukáš K. Vary 4,-kč   270 Pech Lukáš K. Vary  
271 Gründlich Martin K. Vary 4,-kč   271 Gründlich Martin K. Vary 8,-kč
272 Zaťavič Martin K. Vary 4,-kč   272 Zaťovič Martin K. Vary  
273 Keith Matt - RC K. Vary 4,-kč   273 Keith Matt - RC K. Vary  
274 Gulaši Michal K. Vary 4,-kč   274 Gulaši Michal K. Vary  
275 Vachovec Michal K. Vary 4,-kč   275 Vachovec Michal K. Vary  
276 Gřegořek Petr K. Vary 4,-kč   276 Gřegořek Petr K. Vary  
277 Koblasa Petr K. Vary 4,-kč   277 Koblasa Petr K. Vary 8,-kč
278 Kumstát Petr K. Vary 4,-kč   278 Kumstát Petr K. Vary  
279 Rohan Martin K. Vary 4,-kč   279 Rohan Martin K. Vary  
280 Prošek Roman K. Vary 4,-kč   280 Prošek Roman K. Vary  
281 Rohan Tomáš K. Vary 4,-kč   281 Rohan Tomáš K. Vary  
282 Závorka Tomáš (G) K. Vary 7,-kč   282 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
283 Skuhravý Václav K. Vary 4,-kč   283 Skuhravý Václav K. Vary  
284 Kloz Vojtěch K. Vary 4,-kč   284 Kloz Vojtěch K. Vary  
285 Honejsek Antonín Zlín 4,-kč   285 Honejsek Antonín Zlín  
286 Köhler Bedřich Zlín 4,-kč   286 Köhler Bedřich Zlín  
287 Řezníček Dalibor Zlín 4,-kč   287 Řezníček Dalibor Zlín  
288 Čech Filip Zlín 4,-kč   288 Čech Filip Zlín 8,-kč
289 Sedláček Jakub (G) Zlín 7,-kč   289 Sedláček Jakub (G) Zlín 10,-kč
290 Balaštík Jaroslav Zlín 4,-kč   290 Balaštík Jaroslav Zlín  
291 Ondráček Jiří Zlín 4,-kč   291 Ondráček Jiří Zlín  
292 Horčička Luboš (G) Zlín 7,-kč   292 Horčička Luboš (G) Zlín 10,-kč
293 Melenovský Marek Zlín 4,-kč   293 Melenovský Marek Zlín  
294 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč   294 Hamrlík Martin Zlín  
295 Matějíček Martin Zlín 4,-kč   295 Matějíček Martin Zlín 8,-kč
296 Horák Oldřich - RC Zlín 4,-kč   296 Horák Oldřich - RC Zlín  
297 Kotvan Oldřich - RC Zlín 4,-kč   297 Kotvan Oldřich - RC Zlín  
298 Veselý Ondřej Zlín 4,-kč   298 Veselý Ondřej Zlín  
299 Kubiš Pavel Zlín 4,-kč   299 Kubiš Pavel Zlín  
300 Čajánek Petr Zlín 7,-kč   300 Čajánek Petr Zlín  
301 Holík Petr Zlín 4,-kč   301 Holík Petr Zlín  
302 Leška Petr Zlín 4,-kč   302 Leška Petr Zlín  
303 Šenkeřík Petr Zlín 4,-kč   303 Šenkeřík Petr Zlín  
304 Zámorský Petr Zlín 4,-kč   304 Zámorský Petr Zlín  
305 Tesařík Radim Zlín 4,-kč   305 Tesařík Radim Zlín  
306 Linhart Tomáš Zlín 4,-kč   306 Linhart Tomáš Zlín  
307 Okál Zdeněk - RC Zlín 4,-kč   307 Okál Zdeněk - RC Zlín  
308 Lukeš František Litvínov 4,-kč   308 Lukeš František Litvínov  
309 Černý Jakub Litvínov 4,-kč   309 Černý Jakub Litvínov  
310 Brejčák Ján Litvínov 4,-kč   310 Brejčák Ján Litvínov  
311 Gula Jiří Litvínov 4,-kč   311 Gula Jiří Litvínov  
312 Zeman jiří Litvínov 4,-kč   312 Zeman Jiří Litvínov  
313 Kubát Karel Litvínov 4,-kč   313 Kubát Karel Litvínov  
314 Posmyk Marek Litvínov 4,-kč   314 Posmyk Marek Litvínov  
315 Frolík Martin Litvínov 4,-kč   315 Frolík Martin Litvínov  
316 Ručinský Martin Litvínov 7,-kč   316 Ručinský Martin Litvínov  
317 Stříteský Matěj Litvínov 4,-kč   317 Stříteský Matěj Litvínov  
318 Trávníček Michal Litvínov 4,-kč   318 Trávníček Michal Litvínov  
319 Majdan Juraj Litvínov 4,-kč   319 Majdan Juraj Litvínov  
320 Francouz Pavel (G) Litvínov 7,-kč   320 Francouz Pavel (G) Litvínov  
321 Franěk Petr (G) Litvínov 7,-kč   321 Franěk Petr (G) Litvínov  
322 Kousalík Petr Litvínov 4,-kč   322 Kousalík Petr Litvínov  
323 Rapáč Richard Litvínov 4,-kč   323 Rapáč Richard Litvínov  
324 Hanzl Robin Litvínov 4,-kč   324 Hanzl Robin Litvínov  
325 Martynek Rostislav Litvínov 4,-kč   325 Martynek Rostislav Litvínov 8,-kč
326 Hübl Viktor Litvínov 4,-kč   326 Hübl Viktor Litvínov  
327 Baláž Vladislav - RC Litvínov 4,-kč   327 Baláž Vladislav - RC Litvínov  
328 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč   328 Kubinčák Vojtěch Litvínov  
329 Holub Jan Litvínov 4,-kč   329 Holub Jan Litvínov 8,-kč
330 Němec Erik - RC Vítkovice 4,-kč   330 Němec Erik - RC Vítkovice  
331 Hanzal Martin Č. Buděj. 7,-kč   331 Hanzal Martin Č. Buděj.  
332 Kica Petr Liberec 4,-kč   332 Kica Petr Liberec  
333 Bárta Michal Liberec 4,-kč   333 Bárta Michal Liberec  
334 Dušek Antonín Liberec 4,-kč   334 Dušek Antonín Liberec  
335 Vlach Roman Liberec 4,-kč   335 Vlach Roman Liberec  
336 Čutta Jakub Liberec 4,-kč   336 Čutty Jakub Liberec  
337 Simmonds Wayne - RC Liberec 7,-kč   337 Simmonds Wayne - RC Liberec  
338 Stewart Chris - RC Liberec 7,-kč   338 Stewart Chris - RC Liberec  
339 Kohn Ladislav Č. Buděj. 7,-kč   339 Kohn Ladislav Č. Buděj.  
340 Prospal Václav - RC Č. Buděj. 7,-kč   340 Prospal Václav - RC Č. Buděj.  
341 Ference Andrew - RC Č. Buděj. 7,-kč   341 Ference Andrew - RC Č. Buděj.  
342 Bicek Jiří Kladno 4,-kč   342 Bicek Jiří Kladno  
343 Urbanec Patrik - RC Zlín 4,-kč   343 Urbanec Patrik - RC Zlín  
344 Kovář Lukáš Vítkovice 4,-kč   344 Kovář Lukáš Vítkovice 8,-kč
345 Hlinka Michal Vítkovice 4,-kč   345 Hlinka Michal Vítkovice  
346 Strapáč Petr Vítkovice 4,-kč   346 Strapáč Petr Vítkovice 8,-kč
347 Hanzlík Jan Sparta 4,-kč   347 Hanzlík Jan Sparta  
348 Hovorka Marek Sparta 4,-kč   348 Hovorka Marek Sparta  
349 Sedláček Vojtěch (G) Sparta 7,-kč   349 Sedláček Vojtěch (G) Sparta  
350 Mojžíš Tomáš - RC Sparta 4,-kč   350 Mojžíš Tomáš - RC Sparta  
351 Rutta Jan - RC Chomutov     351 Rutta Jan - RC Chomutov  
352 Jurčina Milan - RC Chomutov     352 Jurčina Milan - RC Chomutov  
353 Hrabák Radek - RC Chomutov     353 Hrabák Radek - RC Chomutov  
354 Vallin Ari - RC Sparta     354 Vallin Ari - RC Sparta  
355 Mazanec Marek (G) Plzeň     355 Mazanec Marek (G) Plzeň  
356 St. Pierre Nicolas Plzeň     356 St. Pierre Nicolas Plzeň 8,-kč
357 Petruška Patrik Plzeň     357 Petruška Patrik Plzeň  
 Dotisk # 358-457 + CL   Dotisk # 358-457 + CL  Die-Cut
358 Gřegořek Petr Sparta     358 Gřegořek Petr Sparta  
359 Sekáč Jiří - RC Sparta     359 Sekáč Jiří - RC Sparta  
360 Šlahař Jakub Zlín 7,-kč   360 Šlahař Jakub Zlín  
361 Kučný Jiří Slavia 7,-kč   361 Kučný Jiří Slavia  
362 Kolařík Pavel Slavia 7,-kč   362 Kolařík Pavel Slavia  
363 Kuboš Petr Slavia 7,-kč   363 Kuboš Petr Slavia  
364 Skokan David - RC Slavia 7,-kč   364 Skokan David - RC Slavia  
365 Bednář Jaroslav Slavia 9,-kč   365 Bednář Jaroslav Slavia  
366 MacDonald Andrew - RC K. Vary 7,-kč   366 MacDonald Andrew - RC K. Vary 10,-kč
367 Nosek David K. Vary 7,-kč   367 Nosek David K. Vary  
368 Drtina Jiří K. Vary 7,-kč   368 Drtina Jiří K. Vary  
369 Bicek Jiří K. Vary 7,-kč   369 Bicek Jiří K. Vary 8,-kč
370 Doležal Jiří K. Vary 7,-kč   370 Doležal Jiří K. Vary  
371 Káňa Tomáš K. Vary 7,-kč   371 Káňa Tomáš K. Vary 8,-kč
372 Pohl Petr K. Vary     372 Pohl Petr K. Vary 8,-kč
373 Grman Michal - RC K. Vary 7,-kč   373 Grman Michal - RC K. Vary 8,-kč
374 Mrázek Petr - RC Brno 7,-kč   374 Mrázek Petr - RC Brno 8,-kč
375 Čiliak Marek (G) Brno 9,-kč   375 Čiliak Marek (G) Brno 10,-kč
376 Wasserbauer Jan - RC Brno 7,-kč   376 Wasserbauer Jan - RC Brno 8,-kč
377 Divíšek Tomáš Brno 7,-kč   377 Divíšek Tomáš Brno 8,-kč
378 Němec Vojtěch Brno 7,-kč   378 Němec Vojtěch Brno 8,-kč
379 Rousek Tomáš - RC Č. Buděj. 7,-kč   379 Rousek Tomáš - RC Č. Buděj. 8,-kč
380 Kohn Ladislav Č. Buděj. 7,-kč   380 Kohn Ladislav Č. Buděj. 8,-kč
381 Kovář Jakub (G) Č. Buděj. 9,-kč   381 Kovář Jakub (G) Č. Buděj. 10,-kč
382 Kříž Lukáš - RC Č. Buděj. 7,-kč   382 Kříž Lukáš - RC Č. Buděj. 8,-kč
383 Prokop Tomáš - RC Č. Buděj. 7,-kč   383 Prokop Tomáš - RC Č. Buděj. 8,-kč
384 Langhamer Jakub Č. Buděj. 7,-kč   384 Langhamer Jakub Č. Buděj. 8,-kč
385 Michálek Milan Č. Buděj. 9,-kč   385 Michálek Milan Č. Buděj. 10,-kč
386 Macháček Petr Chomutov 7,-kč   386 Macháček Petr Chomutov 8,-kč
387 Račuk Marek - RC Chomutov 7,-kč   387 Račuk Marek - RC Chomutov 8,-kč
388 Šagát Martin Chomutov 7,-kč   388 Šagát Martin Chomutov 8,-kč
389 Kůs Jaroslav - RC Chomutov 7,-kč   389 Kůs Jaroslav - RC Chomutov 8,-kč
390 Chlouba Roman - RC Chomutov 7,-kč   390 Chlouba Roman - RC Chomutov 8,-kč
391 Treille Yorick Chomutov 7,-kč   391 Treille Yorick Chomutov 8,-kč
392 Gajovský Nikola Chomutov 7,-kč   392 Gajovský Nikola Chomutov 8,-kč
393 Trefný Jakub - RC Chomutov 7,-kč   393 Trefný Jakub - RC Chomutov 8,-kč
394 Hanuljak Miroslav (G) - RC Chomutov     394 Hanuljak Miroslav (G) - RC Chomutov 10,-kč
395 Drtil Tomáš - RC Kladno 7,-kč   395 Drtil Tomáš - RC Kladno 8,-kč
396 Strnad Jakub - RC Kladno 7,-kč   396 Strnad Jakub - RC Kladno 8,-kč
397 Kameš Vladimír Kladno 7,-kč   397 Kameš Vladimír Kladno 8,-kč
398 Doudera Milan - RC Kladno 7,-kč   398 Doudera Milan - RC Kladno 8,-kč
399 Redlich Tomáš Kladno 7,-kč   399 Redlich Tomáš Kladno 8,-kč
400 Jonák Vít - RC Liberec 7,-kč   400 Jonák Vít - RC Liberec 8,-kč
401 Jánošík Adam - RC Liberec 7,-kč   401 Jánošík Adam - RC Liberec 8,-kč
402 Piroš Kamil Litvínov 9,-kč   402 Piroš Kamil Litvínov 8,-kč
403 Smolka Pavel - RC Litvínov 7,-kč   403 Smolka Pavel - RC Litvínov 8,-kč
404 Nechvátal Patrik (G) Litvínov 9,-kč   404 Nechvátal Patrik (G) Litvínov 10,-kč
405 Jareš Richard Litvínov 7,-kč   405 Jareš Richard Litvínov 8,-kč
406 Pšůrný Roman Litvínov 7,-kč   406 Pšůrný Roman Litvínov 8,-kč
407 Tybor Radoslav - RC Pardubice 7,-kč   407 Tybor Radoslav Pardubice 8,-kč
408 Rolinek Tomáš Pardubice 9,-kč   408 Rolinek Tomáš Pardubice 10,-kč
409 Radil Lukáš Pardubice 7,-kč   409 Radil Lukáš Pardubice 8,-kč
410 Gawryletz Travis Pardubice 7,-kč   410 Gawryletz Travis Pardubice 8,-kč
411 Schleiss Jan - RC Plzeň 7,-kč   411 Schleiss Jan - RC Plzeň 8,-kč
412 Mozík Vojtěch Plzeň 7,-kč   412 Mozík Vojtěch Plzeň 8,-kč
413 Kašpařík Pavel Plzeň 7,-kč   413 Kašpařík Pavel Plzeň 8,-kč
414 Johnson Nick Plzeň 7,-kč   414 Johnson Nick Plzeň 8,-kč
415 Melicherčík Marcel (G) - RC Sparta 9,-kč   415 Melicherčík Marcel (G) - RC Sparta 10,-kč
416 Pinc Marek (G) Sparta 9,-kč   416 Pinc Marek (G) Sparta 10,-kč
417 Pilař Karel Sparta 9,-kč   417 Pilař Karel Sparta 10,-kč
418 Hudler Jiří Třinec     418 Hudler Jiří Třinec 10,-kč
419 Stehlík Richard Vítkovice 7,-kč   419 Stehlík Richard Vítkovice 8,-kč
420 Kuba Filip Vítkovice 9,-kč   420 Kuba Filip Vítkovice 10,-kč
421 Valenta Tomáš Zlín 7,-kč   421 Valenta Tomáš Zlín  
422 Fořt Tomáš Zlín 7,-kč   422 Fořt Tomáš Zlín  
423 Hruška Milan Brno 7,-kč   423 Hruška Milan Brno  
424 Lušňák Patrik Brno 7,-kč   424 Lušňák Patrik Brno  
425 Burian Vilém Brno 7,-kč   425 Burian Vilém Brno  
426 Dujsík Tomáš - RC Brno 7,-kč   426 Dujsík Tomáš - RC Brno  
427 Harant Tomáš Č. Buděj. 7,-kč   427 Harant Tomáš Č. Buděj.  
428 Květoň Lukáš Č. Buděj. 7,-kč   428 Květoň Lukáš Č. Buděj.  
429 Dietz Stanislav Č. Buděj. 7,-kč   429 Dietz Stanislav Č. Buděj.  
430 Kužel Lukáš Kladno 7,-kč   430 Kužel Lukáš Kladno  
431 Jass Koba - RC Kladno 9,-kč   431 Jass Koba - RC Kladno  
432 Hořava Miloslav Kladno 7,-kč   432 Hořava Miloslav Kladno  
433 Bulík Tomáš - RC Liberec 7,-kč   433 Bulík Tomáš - RC Liberec  
434 Šimek Radim - RC Liberec     434 Šimek Radim - RC Liberec  
435 Vošvrda Tomáš (G) Liberec     435 Vošvrda Tomáš (G) Liberec  
436 Jonák Vít - RC Liberec 7,-kč   436 Jonák Vít - RC Liberec  
437 Duda Radek Liberec     437 Duda Radek Liberec  
438 Pospíšil Tomáš Liberec 7,-kč   438 Pospíšil Tomáš Liberec  
439 Vitásek Ondřej - RC Liberec 7,-kč   439 Vitásek Ondřej - RC Liberec  
440 Schwarz Marek (G) Liberec     440 Schwarz Marek (G) Liberec  
441 Jánošík Adam - RC Liberec 7,-kč   441 Jánošík Adam - RC Liberec  
442 Ludvík David Litvínov 7,-kč   442 Ludvík David Litvínov  
443 Piroš Kamil Litvínov     443 Piroš Kamil Litvínov  
444 Smolka Pavel - RC Litvínov 7,-kč   444 Smolka Pavel - RC Litvínov  
445 Horák Lukáš (G) - RC Litvínov     445 Horák Lukáš (G) - RC Litvínov  
446 Hudec Stanislav Pardubice 7,-kč   446 Hudec Stanislav Pardubice  
447 Mocek Petr Pardubice 7,-kč   447 Mocek Petr Pardubice  
448 Vampola Petr Plzeň 7,-kč   448 Vampola Petr Plzeň  
449 Havíř David Plzeň 7,-kč   449 Havíř David Plzeň  
450 Hunkes Jiří Sparta 7,-kč   450 Hunkes Jiří Sparta  
451 Svoboda Jaroslav Sparta 7,-kč   451 Svoboda Jaroslav Sparta  
452 Kudělka Tomáš Vítkovice 7,-kč   452 Kudělka Tomáš Vítkovice  
453 Stehlík Richard Vítkovice 7,-kč   453 Stehlík Richard Vítkovice  
454 Káňa Jan I. Vítkovice 7,-kč   454 Káňa Jan I. Vítkovice  
455 Húževka Peter Vítkovice 7,-kč   455 Húževka Peter Vítkovice  
456 Bartánus Marek Vítkovice 7,-kč   456 Bartánus Marek Vítkovice  
457 Pacl Jindřich (G) - RC Plzeň     457 Pacl Jindřich (G) - RC Plzeň  
CL Seznam karet dotisku   7,-kč   CL Seznam karet dotisku    
Dotisk II # 458-474   Dotisk II # 458-474 Die-Cut
458 Michálek Milan Č. Buděj.     458 Michálek Milan Č. Buděj.  
459 Hořava Petr Kladno     459 Hořava Petr Kladno  
460 Rolinek Tomáš Pardubice     460 Rolinek Tomáš Pardubice  
461 Marušák Jiří Pardubice     461 Marušák Jiří Pardubice  
462 Matuš Radim - RC Třinec     462 Matuš Radim - RC Třinec  
463 Šimboch Juraj (G) - RC Třinec     463 Šimboch Juraj (G) - RC Třinec  
464 Kania Jakub Třinec     464 Kania Jakub Třinec  
465 Stehlík Jakub Chomutov     465 Stehlík Jakub Chomutov  
466 Jurčina Milan - RC Chomutov     466 Jurčina Milan - RC Chomutov  
467 Divíšek Tomáš Chomutov     467 Divíšek Tomáš Chomutov  
468 Káňa Tomáš Chomutov     468 Káňa Tomáš Chomutov  
469 Kubinčák Vojtěch Chomutov     469 Kubinčák Vojtěch Chomutov  
470 Chimera Jason - RC Chomutov     470 Chimera Jason - RC Chomutov  
471 Kašík Libor (G) Zlín     471 Kašík Libor (G) Zlín  
472 Štůrala Tomáš (G) Zlín     472 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
473 Rozum Kevin (G) - RC Zlín     473 Rozum Kevin (G) - RC Zlín  
474 Paprskář Pavel Zlín     474 Paprskář Pavel Zlín  
Verze Parallels   Verze Parallels Die-Cut
11P Jágr Jaromír - podpis Kladno     11P Jágr Jaromír Kladno  
14P Tlustý Jiří Kladno 20,-kč   14P Tlustý Jiří Kladno  
19P Židlický Marek Kladno     19P Židlický Marek Kladno  
27P Kaberle Tomáš Kladno 20,-kč   27P Kaberle Tomáš Kladno  
28P Plekanec Tomáš Kladno 20,-kč   28P Plekanec Tomáš Kladno  
30P Rask Tuukka (G) - RC Plzeň 20,-kč   30P Rask Tuukka (G) - RC Plzeň  
46P Hollweg Ryan - RC Plzeň 20,-kč   46P Hollweg Ryan - RC Plzeň  
71P Hemský Aleš Pardubice 20,-kč   71P Hemský Aleš Pardubice  
72P Kindl Jakub Pardubice 20,-kč   72P Kindl Jakub Pardubice  
75P Krejčí David - RC Pardubice     75P Krejčí David - RC Pardubice  
92P Polák Roman Vítkovice 20,-kč   92P Polák Roman Vítkovice 50,-kč
154P Frolík Michael Chomutov     154P Frolík Michael Chomutov  
174P Šmíd Ladislav Liberec 20,-kč   174P Šmíd Ladislav Liberec  
181P Pavelec Ondřej (G) - RC Liberec 20,-kč   181P Pavelec Ondřej (G) - RC Liberec  
195P Červenka Roman Slavia 20,-kč   195P Červenka Roman Slavia  
197P Sobotka Vladimír Slavia 20,-kč   197P Sobotka Vladimír Slavia  
221P Neuwirth Michal (G) Sparta 20,-kč   221P Neuwirth Michal (G) Sparta  
257P Klesla Rostislav Třinec 20,-kč   257P Klesla Rostislav Třinec 50,-kč
331P Hanzal Martin Č. Buděj. 20,-kč   331P Hanzal Martin Č. Buděj. 50,-kč
337P Simmonds Wayne - RC Liberec 20,-kč   337P Simmonds Wayne - RC Liberec  
340P Prospal Václav Č. Buděj. 20,-kč   340P Prospal Václav Č. Buděj. 50,-kč
341P Ference Andrew Č. Buděj. 20,-kč   341P Ference Andrew Č. Buděj.  
352P Jurčina Milan - RC Chomutov 20,-kč   352P Jurčina Milan - RC Chomutov  
418P Hudler Jiří Třinec 20,-kč   418P Hudler Jiří Třinec  
LOGO - Seznam karet # 1-14   LOGO - Seznam karet # 1-14 Die-Cut
S01 PSG Zlín Zlín     S01 PSG Zlín Zlín  
S02 HC Vítkovice Steel Vítkovice     S02 HC Vítkovice Steel Vítkovice  
S03 HC Energie Karlovy Vary K. Vary     S03 HC Energie Karlovy Vary K. Vary  
S04 HC Oceláři Třinec Třinec     S04 HC Oceláři Třinec Třinec  
S05 HC Sparta Praha Sparta     S05 HC Sparta Praha Sparta  
S06 HC Slavia Praha Slavia 10,-kč   S06 HC Slavia Praha Slavia 30,-kč
S07 HC Škoda Plzeň Plzeň     S07 HC Škoda Plzeň Plzeň  
S08 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Pardubice     S08 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Pardubice  
S09 HC Verva Litvínov Litvínov     S09 HC Verva Litvínov Litvínov  
S10 Bílí Tygři Liberec Liberec     S10 Bílí Tygři Liberec Liberec  
S11 Rytíři Kladno Kladno     S11 Rytíři Kladno Kladno  
S12 Piráti Chomutov Chomutov     S12 Piráti Chomutov Chomutov 30,-kč
S13 HC Mounfield Č.Budějovice Č. Buděj.     S13 HC Mounfield Č.Budějovice Č. Buděj.  
S14 HC Kometa Brno Brno     S14 HC Kometa Brno Brno 30,-kč
Klubová karta # 1-14   Klubová karta # 1-14 Die-Cut
K01 HC Mounfield Č.Budějovice Č. Buděj.     K01 HC Mounfield Č.Budějovice Č. Buděj.  
K02 Piráti Chomutov Chomutov     K02 Piráti Chomutov Chomutov 30,-kč
K03 HC Energie Karlovy Vary K. Vary     K03 HC Energie Karlovy Vary K. Vary  
K04 Rytíři Kladno Kladno     K04 Rytíři Kladno Kladno  
K05 HC Kometa Brno Brno     K05 HC Kometa Brno Brno  
K06 Bílí Tygři Liberec Liberec     K06 Bílí Tygři Liberec Liberec  
K07 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Pardubice     K07 HC ŠSOB Pojišťovna Pardubice Pardubice  
K08 HC Škoda Plzeň Plzeň     K08 HC Škoda Plzeň Plzeň  
K09 HC Slavia Praha Slavia     K09 HC Slavia Praha Slavia  
K10 HC Sparta Praha Sparta     K10 HC Sparta Praha Sparta  
K11 HC Oceláři Třinec Třinec     K11 HC Oceláři Třinec Třinec 30,-kč
K12 HC Vítkovice Steel Vítkovice     K12 HC Vítkovice Steel Vítkovice 30,-kč
K13 PSG Zlín Zlín 10,-kč   K13 PSG Zlín Zlín  
K14 HC Verva Litvínov Litvínov     K14 HC Verva Litvínov Litvínov  
Points # 1-10   Points # 1-10 Die-Cut
1 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč   1 Nedvěd Petr Liberec  
2 Duda Radek Chomutov 10,-kč   2 Duda Radek Chomutov  
3 Ton Petr Sparta     3 Tona Petr Sparta  
4 Burger Jiří Vítkovice     4 Burger Jiří Vítkovice  
5 Kolář Jan Pardubice     5 Kolář Jan Pardubice  
6 Koukal Petr Pardubice     6 Koukal Petr Pardubice  
7 Kovář Jan Plzeň     7 Kovář Jan Plzeň  
8 Tenkrát Petr Sparta     8 Tenkrát Petr Sparta  
9 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč   9 Hübl Viktor Litvínov 30,-kč
10 Straka Martin Plzeň     10 Straka Martin Plzeň  
Sniper # 1-10   Sniper # 1-10 Die-Cut
1 Kumstát Petr K.Vary     1 Kumstát Petr K. Vary  
2 Kolář Jan Pardubice     2 Kolář Jan Pardubice  
3 Ton Petr Sparta     3 Ton Petr Sparta  
4 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč   4 Nedvěd Petr Liberec  
5 Duda Radek Chomutov     5 Duda Radek Chomutov  
6 Burger Jiří Vítkovice     6 Burger Jiří Vítkovice  
7 Tenkrát Petr Sparta     7 Tenkrát Petr Sparta  
8 Hübl Viktor Litvínov     8 Hübl Viktor Litvínov  
9 Tomas Roman Ml. Boleslav 10,-kč   9 Tomas Roman Ml. Boleslav  
10 Klimenta Tomáš Třinec     10 Klimenta Tomáš Třinec  
Bodování Obránci # 1-10   Bodování Obránci # 1-10 Die-Cut
1 Trončinský Marek Liberec     1 Trončinský Marek Liberec 30,-kč
2 Kadlec Petr Slavia     2 Kadlec Petr Slavia  
3 Zíb Lukáš Třinec     3 Zíb Lukáš Třinec  
4 Sersen Michal Sparta     4 Sersen Michal Sparta  
5 Píša Aleš Pardubice     5 Píša Aleš Pardubice  
6 Hrabal Josef Třinec     6 Hrabal Josef Třinec  
7 Milam Troy Sparta     7 Milam Troy Sparta  
8 Gřegořek Petr K.Vary 10,-kč   8 Gřegořek Petr K. Vary 30,-kč
9 Hamrlík Martin Zlín     9 Hamrlík Martin Zlín  
10 Žižka Tomáš Brno     10 Žižka Tomáš Brno  
Saves # 1-10 Die-Cut    Saves # 1-10 Double Die-Cut
1 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     1 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
2 Pinc Marek (G) Liberec 15,-kč   2 Pinc Marek (G) Liberec  
3 Horčička Luboš (G) Zlín 15,-kč   3 Horčička Luboš (G) Zlín  
4 Trvaj Jiří (G) Brno     4 Trvaj Jiří (G) Brno  
5 Hamerlík Peter (G) Třinec 15,-kč   5 Hamerlík Petr (G) Třinec 30,-kč
6 Chábera Jan (G) Kladno 15,-kč   6 Chábera Jan (G) Kladno  
7 Kovář Jakub (G) Č. Buděj. 15,-kč   7 Kovář Jakub (G) Č. Buděj. 30,-kč
8 Růžička Martin (G) Pardubice 15,-kč   8 Růžička Martin (G) Pardubice  
9 Sedláček Jakub (G) Zlín     9 Sedláček Jakub (G) Zlín  
10 Málek Roman (G) Vítkovice 15,-kč   10 Málek Roman (G) Vítkovice 30,-kč
Masks # 1-15 Die Cut   Masks # 1-15 Die-Cut
1 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     9 Sedláček Jakub (G) Zlín  
2 Chábera Jan (G) Kladno     10 Salfický Dušan (G) Pardubice  
3 Horčička Luboš (G) Zlín     11 Málek Roman (G) Vítkovice  
4 Pinc Marek (G) Liberec     12 Svoboda Adam (G) Plzeň  
5 Hamerlík Peter (G) Třinec     13 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav  
6 Kovář Jakub (G) Č.Buděj.     14 Mensator Lukáš (G) K.Vary  
7 Trvaj Jiří (G) Brno     15 Hovi Sasu (G) Brno  
8 Růžička Martin (G) Pardubice            
Family # F01-F03   Family # F01-F03 Die-Cut
F01 Zohorna Hynek / Tomáš Brno/PCE     F01 Zohorna Hynek / Tomáš Brno / PCE  
F02 Rachůnek Ivan / Tomáš Sparta     F02 Rachůnek Ivan / Tomáš Sparta 30,-kč
F03 Rohan Tomáš / Martin K.Vary 10,-kč   F03 Rohan Tomáš / Martin K. Vary  
F04 Rachůnek Ivan / Karel a Tomáš Zlín     F04 Rachůnek Ivan / Karel a Tomáš Zlín  
F05 Kovář Jakub (G) / Jan CBU/PLZ     F05 Kovář Jakub (G) / Jan CBU/PLZ  
F06 Treille Sacha / Yorick SPA/CHOM     F06 Treille Sacha / Yorick SPA/CHOM  
F07 Hořava Petr / Miloslav KLA/BRN     F07 Hořava Petr / Miloslav KLA/BRN  
Jmenovci # J01   Jmenovci # J01 Die-Cut
J01 Svoboda Tomáš / Jakub Brno     J01 Svoboda Tomáš / Jakub Brno  
Rozhodčí # R01   Rozhodčí #R01 Die-Cut
R1 Přikryl Petr       R1 Přikryl Petr    
Junior/Přípravka # J001-J002   Junior/Přípravka # J001-J002 Die-Cut
J001 Havlíček Karel - RC Liberec     J001 Havlíček Karel - RC Liberec  
J002 Kolátor Jiří - RC Liberec     J002 Kolátor Jiří - RC Liberec  
Chomutov # CH1-CH2   Chomutov # CH1-CH2 Die-Cut
CH1 Dinda David (marketing) Chomutov     CH1 Dinda David (marketing) Chomutov  
CH2 Picaroon (maskot) Chomutov     CH2 Picaroon (maskot) Chomutov  
Trenéři # 1-38   Trenéři # 1-38 Die-Cut
T01 Draisaitl Peter Č.Buděj.     T01 Draisaitl Peter Č. Buděj.  
T02 Bělohlav Radek Č.Buděj.     T02 Bělohlav Radek Č. Buděj.  
T03 Doležal Jiří Chomutov     T03 Doležal Jiří Chomutov 30,-kč
T04 Antoník Mikuláš Chomutov     T04 Antoník Mikuláš Chomutov  
T05 Kopecký Jiří Kladno     T05 Kopecký Jiří Kladno 30,-kč
T06 Tatíček Petr Kladno     T06 Tatíček Petr Kladno  
T07 Vojta Zdeněk Kladno     T07 Vojta Zdeněk Kladno  
T08 Oslizio Lubomír Brno     T08 Oslizio Lubomír Brno  
T09 Venera Zdeněk Brno     T09 Venera Zdeněk Brno  
T10 Pešout Martin K. Vary 8,-kč   T10 Pešout Martin K. Vary  
T11 Kýhos František K. Vary     T11 Kýhos František K. Vary  
T12 Pešán Filip Liberec     T12 Pešán Filip Liberec  
T13 Jelínek Marian Liberec     T13 Jelínek Marian Liberec  
T14 Kapoun Miroslav Liberec     T14 Kapoun Miroslav Liberec  
T15 Lubina Ladislav Pardubice     T15 Lubina Ladislav Pardubice  
T16 Hynek Pavel Pardubice     T16 Hynek Pavel Pardubice  
T17 Straka Michal Plzeň     T17 Straka Michal Plzeň  
T18 Razým Milan Plzeň     T18 Razým Milan Plzeň  
T19 Weismann Ondřej Slavia     T19 Weismynn Ondřej Slavia 30,-kč
T20 Růžička Vladimír Slavia     T20 Růžička Vladimír Slavia  
T21 Votruba Jan Sparta     T21 Votruba Jan Sparta  
T22 Sýkora Václav Sparta     T22 Sýkora Václav Sparta  
T23 Turek Josef Třinec     T23 Turek Josef Třinec  
T24 Janků Pavel Třinec     T24 Janků Pavel Třinec 30,-kč
T25 Trličík Mojmír Vítkovice     T25 Trličík Mojmír Vítkovice  
T26 Noták Zdeněk Vítkovice     T26 Noták Zdeněk Vítkovice  
T27 Jurík Juraj Zlín     T27 Jurík Juraj Zlín  
T28 Vlach Rostislav Zlín     T28 Vlach Rostislav Zlín  
T29 Kněžický Pavel K.Vary     T29 Kněžický Pavel K. Vary  
T30 Hrazdíra Richard Zlín     T30 Hrazdíra Richard Zlín  
T31 Prusek Martin Vítkovice     T31 Prusek Martin Vítkovice  
T32 Pejchar Rudolf Plzeň     T32 Pejchar Rudolf Plzeň  
T33 Landsman Jaroslav Pardubice     T33 Landsmann Jaroslav Pardubice  
T34 Hronek Josef Slavia     T34 Hronek Josef Slavia  
T35 Kameš Jaroslav Třinec     T35 Kameš Jaroslav Třinec  
T36 Jeřábek Vladimír Litvínov     T36 Jeřábek Vladimír Litvínov  
T37 Rosol Petr Litvínov     T37 Rosol Petr Litvínov  
T38 Hrabák Jan Litvínov     T38 Hrabák Jan Litvínov  
T39 Jandač Josef Sparta     T39 Jandač Josef Sparta 30,-kč
T40 Žemlička Richard K. Vary 8,-kč   T40 Žemlička Richard K. Vary  
T41 Kverka Jaromír K. Vary 8,-kč   T41 Kverka Jaromír K. Vary  
T42 Svozil Ladislav Vítkovice 8,-kč   T42 Svozil Ladislav Vítkovice  
T43 Oremus Peter Vítkovice 8,-kč   T43 Oremus Peter Vítkovice  
T44 Liška Jaroslav Chomutov     T44 Liška Jaroslav Chomutov  
T45 Mikšovič Stanislav Chomutov     T45 Mikšovič Stanislav Chomutov 30,-kč
T46 Pospíšil David Pardubice     T46 Pospíšil David Pardubice  
T47 Říha Miloš Pardubice 8,-kč   T47 Říha Miloš Pardubice  
T48 Hynek Pavel Liberec     T48 Hynek Pavel Liberec  
T49 Černý Milan Liberec     T49 Černý Milan Liberec 30,-kč
T50 Beck Jaroslav Chomutov     T50 Beck Jaroslav Chomutov  
T51 Skořepa Zdeněk Chomutov     T51 Skořepa Zdeněk Chomutov  
T52 Čelanský Jiří Chomutov     T52 Čelanský Jiří Chomutov  
Oldies # 1-10   Oldies # 1-10 Die-Cut 1 of 50
1 Ručinský Martin Litvínov 10,-kč   1 Ručinský Martin Litvínov  
2 Patera Pavel Kladno 10,-kč   2 Patera Pavel Kladno  
3 Peterek Jan Třinec     3 Peterek Jan Třinec  
4 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč   4 Nedvěd Petr Liberec  
5 Jágr Jaromír Kladno     5 Jágr Jaromír Kladno  
6 Salfický Dušan (G) Pardubice 10,-kč   6 Salfický Dušan (G) Pardubice  
7 Ujčík Viktor Vítkovice 10,-kč   7 Ujčík Viktor Vítkovice  
8 Alinč Jan Slavia 10,-kč   8 Alinč Jan Slavia  
9 Straka Martin Plzeň 10,-kč   9 Straka Martin Plzeň  
10 Kolařík Pavel Slavia 10,-kč   10 Kolařík Pavel Slavia  
S17 Tesařík,Melenovský,Leška,Hamrlík Zlín     S17 Tesařík,Melenovský,Leška,Hamrlík Zlín 30,-kč
TOP body # 1-10   TOP body # 1-10 Die-Cut 1 of 50
1 Ujčík Viktor Vítkovice 10,-kč   1 Ujčík Viktor Vítkovice  
2 Leška Petr Zlín 10,-kč   2 Leška Petr Zlín  
3 Patera Pavel Kladno 10,-kč   3 Patera Pavel Kladno  
4 Peterek Jan Třinec     4 Peterek jan Třinec 30,-kč
5 Burger Jiří Vítkovice 10,-kč   5 Burger Jiří Vítkovice 30,-kč
6 Vlasák Tomáš Plzeň     6 Vlasák Tomáš Plzeň  
7 Ton Petr Sparta 10,-kč   7 Ton Petr Sparta  
8 Kratěna Ondřej Plzeň     8 Kratěna Ondřej Plzeň 30,-kč
9 Hübl Viktor Litvínov     9 Hübl Viktor Litvínov  
10 Broš Michal Sparta 10,-kč   10 Broš Michal Sparta  
S17 Tesařík,Melenovský,Leška,Hamrlík Zlín     S17 Tesařík,Melenovský,Leška,Hamrlík Zlín 30,-kč
Ironmen # 1-10   Ironmen # 1-10 Die-Cut 1 of 50
1 Ptáček František Sparta 10,-kč   1 Ptáček František Sparta  
2 Peterek jan Třinec 10,-kč   2 Peterek Jan Třinec  
3 Leška Petr Zlín     3 Leška Petr Zlín 30,-kč
4 Kadlec Petr Slavia 10,-kč   4 Kadlec Petr Slavia  
5 Hanzlík Jiří Plzeň     5 Hanzlík Jiří Plzeň  
6 Melenovský Marek K. Vary 10,-kč   6 Melenovský Marek K. Vary  
7 Ujčík Viktor Vítkovice     7 Ujčík Viktor Vítkovice  
8 Burger Jiří Vsetín 10,-kč   8 Burger Jiří Vsetín  
9 Hamrlík Martin Zlín 10,-kč   9 Hamrlík Martin Zlín 30,-kč
10 Tesařík Radim Zlín 10,-kč   10 Tesařík Radim Zlín  
S17 Tesařík,Melenovský,Leška,Hamrlík Zlín 10,-kč   S17 Tesařík,Melenovský,Leška,Hamrlík Zlín 30,-kč
Legendy # 1-31 + CL   Legendy # 1-31 + CL Die-Cut
L01 Stavjaňa Antonín Gotwaldow     L01 Stavjaňa Antonín Gotwaldow  
L02 Uvíra Eduard ČSSR     L02 Uvíra Eduard ČSSR  
L03 Černík František Vítkovice     L03 Černík František Vítkovice  
L04 Šindel Jaromír (G) Vítkovice     L04 Šindel Jaromír (G) Vítkovice  
L05 Bubla jiří Sparta     L05 Bubla Jiří Sparta  
L06 Crha Jiří Jihlava     L06 Crha Jiří Jihlava  
L07 Dudáček Jiří Kladno     L07 Dudáček Jiří Kladno  
L08 Vodák Jiří Gotwaldow     L08 Vodík Jiří Gotwaldow  
L09 Kapoun Miroslav (G) Litvínov     L09 Kapoun Miroslav (G) Litvínov  
L10 Lang Karel (G) Brno     L10 Lang Karel (G) Brno  
L11 Kasper Jan ČSR     L11 Kasper Jan ČSR  
L12 Klůc Miroslav Chomutov     L12 Klůc Miroslav Chomutov  
L13 Svozil Miroslav Vítkovice     L13 Svozil Miroslav Vítkovice  
L14 Holaň Miloš ml. Vítkovice     L14 Holaň Miloš ml. Vítkovice  
L15 Holaň Miloš st. Vítkovice     L15 Holaň Miloš st. Vítkovice  
L16 Fryčer Miroslav Vítkovice     L16 Fryčer Miroslav Vítkovice  
L17 Procházka František Litvínov     L17 Frocházka František Litvínov  
L18 Svoboda Radoslav ČSSR     L18 Svoboda Radoslav ČSSR  
L19 Rusnák Dárius Slovan     L19 Rusnák Dárius Slovan  
L20 Mečiar Stanislav Pardubice     L20 Mečiar Stanislav Pardubice  
L21 Trešl Ladislav Brno     L21 Trešl Ladislav Brno  
L22 Kameš Vladimír ČSSR     L22 Kameš Vladimír ČSSR  
L23 Seiml Oldřich ČSR     L23 Seiml Odřich ČSR  
L24 Vidlák Milan ČSR     L24 Vidlák Milan ČSR  
L25 Hrdina Jiří ČSR     L25 Hrdina Jiří ČSR  
L26 Záhorský Jozef (G) ČSR     L26 Záhorský Jozef (G) ČSR  
L27 Vejvoda Otakar Kladno     L27 Vejvoda Otakar Kladno  
L28 Božek Roman Jihlava     L28 Božek Roman Jihlava  
L29 Pašek Dušan ČSR     L29 Pešek Dušan ČSR  
L30 Lála Jiří Č. Buděj.     L30 Lála Jiří Č. Buděj.  
L31 Klůc Miroslav ČSR     L31 Klůc Miroslav ČSR  
CL16 Seznam karet   20,-kč   CL Seznam karet    
Maxi karta Jágr   Signature GOLD Die-Cut # 1-50 + CL
1/9 Jágr Jaromír Kladno     SIGN01 Cebák Juraj Liberec  
2/9 Jágr Jaromír Kladno     SIGN02 Bulíř Michal Liberec  
3/9 Jágr Jaromír Kladno 30,-kč   SIGN03 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
4/9 Jágr Jaromír Kladno 30,-kč   SIGN04 Látal Jan K. Vary  
5/9 Jágr Jaromír Kladno 30,-kč   SIGN05 Brendl Pavel bez podpisu Pardubice  
6/9 Jágr Jaromír Kladno     SIGN06 Benák Václav Pardubice  
7/9 Jágr Jaromír Kladno     SIGN07 Kolář Jan II. Pardubice  
8/9 Jágr Jaromír Kladno     SIGN08 Salfický Dušan (G) Pardubice  
9/9 Jágr Jaromír Kladno 30,-kč   SIGN09 Žižka Tomáš Brno  
          SIGN10 Hruška Jan Brno  
Signature Premium # 1-4 + CL   SIGN11 Svoboda Tomáš Brno  
1 Židlický Marek Kladno 30,-kč   SIGN12 Šimánek Jiří Č.Buděj.  
2 Jágr Jaromír Kladno 30,-kč   SIGN13 Hrabal Josef Třinec  
3 Plekanec Tomáš Kladno     SIGN14 Varaďa Václav Třinec  
4 Tlustý Jiří Kladno 30,-kč   SIGN15 Růžička Martin Třinec  
  Premuim karty jsou bez podpisu!!!       SIGN16 Furch Dominik (G) Slavia  
Jersey # 1-25 + CL   SIGN17 Kalla Jaroslav Slavia  
J01 Jágr Jaromír Kladno     SIGN18 Sklenář Jakub Slavia  
J02 Kaberle Tomáš Kladno 100,-kč   SIGN19 Hlinka Jaroslav Sparta  
J03 Plekanec Tomáš Kladno     SIGN20 Milam Troy Sparta  
J04 Židlický Marek Kladno 100,-kč   SIGN21 Kočí David Sparta  
J05 Tlustý Jiří Kladno     SIGN22 Szturc Roman Vítkovice  
J06 Martínek Radek Č. Buděj.     SIGN23 Svačina Vladimír Vítkovice  
J07 Šmíd Ladislav Liberec 100,-kč   SIGN24 Roman Ondřej Vítkovice  
J08 Pavelec Ondřej (G) Liberec 150,-kč   SIGN25 Slovák Tomáš Plzeň  
J09 Frolík Michael Chomutov     SIGN26 Gulaš Milan Plzeň  
J10 Hemský Aleš Pardubice     SIGN27 Balej Josef Plzeň  
J11 Krejčí David Pardubice     SIGN28 Pletka Václav Plzeň  
J12 Kindl Jakub Pardubice     SIGN29 Honejsek Antonín Zlín  
J13 Rask Tuukka (G) Plzeň 150,-kč   SIGN30 Veselý Ondřej Zlín  
J14 Hollweg Ryan Plzeň     SIGN31 Kostúr Matúš (G) Chomutov  
J15 Klesla Rostislav Třinec 100,-kč   SIGN32 Hruška David Chomutov  
J16 Sobotka Vladimír Slavia     SIGN33 Duda Radek Chomutov  
J17 Červenka Roman Slavia 100,-kč   SIGN34 Chábera Jan (G) Kladno  
J18 Polák Roman Vítkovice     SIGN35 Macholda Petr Kladno  
J19 Trvaj Jiří (G) Brno     SIGN36 Eberle Jan Kladno  
J20 Varaďa Václav Třinec 100,-kč   SIGN37 Jank Bohumil Č.Buděj.  
J21 Simmonds Wayne Liberec 100,-kč   SIGN38 Valský Jakub Kladno  
J22 Kočí David Sparta     SIGN39 Štencel Jan Vítkovice  
J23 Kotalík Aleš Č. Buděj.     SIGN40 Marušák Jiří Plzeň  
J24 Straka Martin Plzeň     SIGN41 Kováčik Jozef Brno  
J25 Neuwirth Michal (G) Sparta     SIGN42 Zagrapan Marek Třinec  
CL Seznam karet       SIGN43 Švihálek Michal Č.Buděj.  
          SIGN44 Hořava Miloslav Třinec  
          SIGN45 Hamerlík Peter (G) Třinec  
          SIGN46 Holík Petr Zlín  
          SIGN47 Urban Tomáš Liberec  
          SIGN48 Francouz Pavel (G) Litvínov  
          SIGN49 Kubát Karel Litvínov  
          SIGN50 Martynek Rostislav Litvínov  
          CL15 Seznam karet   10,-kč
Signature BLACK # 1-50 + CL   Signature RED # 1-50 + CL
SIGN01 Cebák Juraj Liberec     SIGN01 Cebák Juraj Liberec  
SIGN02 Bulíř Michal Liberec     SIGN02 Bulíř Michal Liberec  
SIGN03 Závorka Tomáš (G) K. Vary     SIGN03 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
SIGN04 Látal Jan K. Vary     SIGN04 Látal Jan K. Vary  
SIGN05 Brendl Pavel - bez podpisu Pardubice     SIGN05 Brendl Pavel Pardubice  
SIGN06 Benák Václav Pardubice     SIGN06 Benák Václav Pardubice  
SIGN07 Kolář Jan II. Pardubice     SIGN07 Kolář Jan II. Pardubice  
SIGN08 Salfický Dušan (G) Pardubice     SIGN08 Salfický Dušan (G) Pardubice  
SIGN09 Žižka Tomáš Brno     SIGN09 Žižka Tomáš Brno  
SIGN10 Hruška Jan Brno     SIGN10 Hruška Jan Brno  
SIGN11 Svoboda Tomáš Brno     SIGN11 Svoboda Tomáš Brno  
SIGN12 Šimánek Jiří Č. Buděj.     SIGN12 Šimánek Jiří Č. Buděj.  
SIGN13 Hrabal Josef Třinec     SIGN13 Hrabal Josef Třinec  
SIGN14 Varaďa Václav Třinec     SIGN14 Varaďa Václav Třinec  
SIGN15 Růžička Martin Třinec     SIGN15 Růžička Martin Třinec  
SIGN16 Furch Dominik (G) Slavia     SIGN16 Furch Dominik (G) Slavia  
SIGN17 Kalla Jaroslav Slavia     SIGN17 Kalla Jaroslav Slavia  
SIGN18 Sklenář Jakub Slavia     SIGN18 Sklenář Jakub Slavia  
SIGN19 Hlinka Jaroslav Sparta     SIGN19 Hlinka Jaroslav Sparta  
SIGN20 Milam Troy Sparta     SIGN20 Milam Troy Sparta  
SIGN21 Kočí David Sparta     SIGN21 Kočí David Sparta  
SIGN22 Szturc Roman Vítkovice     SIGN22 Szturc Roman Vítkovice  
SIGN23 Svačina Vladimír Vítkovice     SIGN23 Svačina Vladimír Vítkovice  
SIGN24 Roman Ondřej Vítkovice     SIGN24 Roman Ondřej Vítkovice  
SIGN25 Slovák Tomáš Plzeň     SIGN25 Slovák Tomáš Plzeň  
SIGN26 Gulaš Milan Plzeň     SIGN26 Gulaš Milan Plzeň  
SIGN27 Balej Jozef Plzeň     SIGN27 Balej Jozef Plzeň  
SIGN28 Pletka Václav Plzeň     SIGN28 Pletka Václav Plzeň  
SIGN29 Honejsek Antonín Zlín     SIGN29 Honejsek Antonín Zlín  
SIGN30 Veselý Ondřej Zlín     SIGN30 Veselý Ondřej Zlín  
SIGN31 Kostúr Matúš (G) Chomutov     SIGN31 Kostúr Matúš (G) Chomutov  
SIGN32 Hruška David Chomutov     SIGN32 Hruška David Chomutov  
SIGN33 Duda Radek Chomutov     SIGN33 Duda Radek Chomutov  
SIGN34 Chábera Jan (G) Kladno     SIGN34 Chábera Jan (G) Kladno  
SIGN35 Macholda Petr Kladno     SIGN35 Macholda Petr Kladno  
SIGN36 Eberle Jan Kladno     SIGN36 Eberle Jan Kladno  
SIGN37 Jank Bohumil Č. Buděj.     SIGN37 Jank Bohumil Č. Buděj.  
SIGN38 Valský Jakub Kladno     SIGN38 Valský Jakub Kladno  
SIGN39 Štencel Jan Vítkovice 100,-kč   SIGN39 Štencel Jan Vítkovice  
SIGN40 Marušák Jiří Plzeň     SIGN40 Marušák Jiří Plzeň  
SIGN41 Kováčik Jozef Brno     SIGN41 Kováčik Jozef Brno  
SIGN42 Zagrapan Marek Třinec 100,-kč   SIGN42 Zagrapan Marek Třinec  
SIGN43 Švihálek Michal Č. Buděj.     SIGN43 Švihálek Michal Č. Buděj.  
SIGN44 Hořava Miloslav Třinec     SIGN44 Hořava Miloslav Třinec  
SIGN45 Hamerlík Peter (G) Třinec 100,-kč   SIGN45 Hamerlík Peter (G) Třinec  
SIGN46 Holík Petr Zlín     SIGN46 Holík Petr Zlín  
SIGN47 Urban Tomáš Liberec     SIGN47 Urban Tomáš Liberec  
SIGN48 Francouz Pavel (G) Litvínov     SIGN48 Francouz Pavel (G) Litvínov  
SIGN49 Kubát Karel Litvínov     SIGN49 Kubát Karel Litvínov  
SIGN50 Martynek Rostislav Litvínov     SIGN50 Martynek Rostislav Litvínov  
CL15 Seznam karet   20,-kč   CL15 Seznam karet   10,-kč
                 

 

 

 

 

 

 

TOPlist