aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2008/2009

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2008/2009 
  imageimageimage


Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Kuchejda David Č.Buděj. 4,-kč   164 Hanzlík Jan Sparta 4,-kč
2 Huml Ivan Č.Buděj. 7,-kč   165 Hromas Karel Sparta 4,-kč
3 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 7,-kč   166 Bolf Lukáš Sparta 4,-kč
4 Mucha Ján Č.Buděj. 4,-kč   167 Černošek Marek Sparta  
5 Šimánek Jiří Č.Buděj. 4,-kč   168 Látal Martin Sparta 4,-kč
6 Květoň Lukáš Č.Buděj. 4,-kč   169 Podlešák Martin Sparta 4,-kč
7 Poživil Lukáš Č.Buděj. 4,-kč   170 Ručinský Martin Sparta 7,-kč
8 Hudec Michal Č.Buděj. 4,-kč   171 Cunik Matěj Sparta 4,-kč
9 Gulaš Milan Č.Buděj. 4,-kč   172 Broš Michal Sparta 4,-kč
10 Toman Milan Č.Buděj. 4,-kč   173 Gulaši Michal Sparta 4,-kč
11 Veselý Ondřej Č.Buděj. 4,-kč   174 Kratěna Ondřej Sparta  
12 Macháček Petr Č.Buděj. 4,-kč   175 Ton Petr Sparta  
13 Sailer Petr Č.Buděj. 4,-kč   176 Melichárek Tibor Sparta 4,-kč
14 Duda Radek Č.Buděj. 4,-kč   177 Duba Tomáš (G) Sparta  
15 Vydarený René Č.Buděj. 4,-kč   178 Netík Tomáš Sparta 7,-kč
16 Turek Roman (G) Č.Buděj.     179 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
17 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 4,-kč   180 Hrdel Zbyněk Sparta 4,-kč
18 Frolo Tomáš Č.Buděj. 4,-kč   181 Vykoukal Jiří Sparta 7,-kč
19 Kůrka Tomáš Č.Buděj. 4,-kč   182 Procházka Libor Sparta 7,-kč
20 Mertl Tomáš Č.Buděj. 4,-kč   183 Dragoun Michal Sparta 4,-kč
21 Vak Tomáš Č.Buděj. 4,-kč   184 Mrňa Pavel Sparta 4,-kč
22 Sičák Vladimír Č.Buděj. 4,-kč   185 Seman Daniel Třinec 4,-kč
23 Zucker David K.Vary 4,-kč   186 Květoň David Třinec  
24 Skladaný František K.Vary 4,-kč   187 Moravec David Třinec 7,-kč
25 Grof Jakub K.Vary 4,-kč   188 Rangl David Třinec  
26 Koštál Jan K.Vary 4,-kč   189 Kania Jakub Třinec 4,-kč
27 Kristek Jaroslav K.Vary 4,-kč   190 Výtisk Jan Třinec 4,-kč
28 Hanzlík Jiří K.Vary 4,-kč   191 Andersons Janis Třinec 4,-kč
29 Řezníček Josef K.Vary 4,-kč   192 Polanský Jiří Třinec 7,-kč
30 Mensator Lukáš (G) K.Vary     193 Balej Jozef Třinec 4,-kč
31 Pech Lukáš K.Vary 4,-kč   194 Sekeráš Lubomír Třinec 7,-kč
32 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 7,-kč   195 Lojek Martin Třinec 4,-kč
33 Melenovský Marek K.Vary 4,-kč   196 Vojtek Martin (G) Třinec  
34 Dobroň Michal K.Vary 4,-kč   197 Gureň Miloslav Třinec 4,-kč
35 Hluchý Milan K.Vary 4,-kč   198 Kovačik Miroslav Třinec 4,-kč
36 Procházka Milan K.Vary 4,-kč   199 Tomík Robert Třinec 4,-kč
37 Duben Miroslav K.Vary 4,-kč   200 Čechmánek Roman (G) Třinec  
38 Němec Ondřej K.Vary 4,-kč   201 Martynek Rostislav Třinec  
39 Kumstát Petr K.Vary 4,-kč   202 Malec Tomáš Třinec 4,-kč
40 Mudroch Petr K.Vary 4,-kč   203 Polák Vojtěch Třinec 4,-kč
41 Dej Rostislav K.Vary 4,-kč   204 Hampl Zbyněk Třinec 4,-kč
42 Prošek Roman K.Vary 4,-kč   205 Pavelek Zdeněk Třinec 4,-kč
43 Skuhravý Václav K.Vary 4,-kč   206 Peterek Jan Třinec  
44 Bílek Vítězslav K.Vary 4,-kč   207 Piecha Jan Třinec 4,-kč
45 Branda Daniel Litvínov 4,-kč   208 Lašek Jakub Třinec 4,-kč
46 Lukeš František Litvínov 4,-kč   209 Hašek Jiří Třinec 4,-kč
47 Švárný Ivan Litvínov 4,-kč   210 Vosátko Lubomír Třinec 4,-kč
48 Černý Jakub Litvínov 4,-kč   211 Kaňko Petr Třinec 4,-kč
49 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     212 Melichárek Tibor Třinec 4,-kč
50 Šlégr Jiří Litvínov 7,-kč   213 Pavlas Aleš Kladno 4,-kč
51 Kubát Karel Litvínov 4,-kč   214 Hájek David Kladno 4,-kč
52 Rindoš Lukáš Litvínov 4,-kč   215 Růžička David Kladno 4,-kč
53 Jenáček Martin Litvínov 4,-kč   216 Stieler David Kladno  
54 Mach Martin Litvínov 4,-kč   217 Rudovský Jan Kladno 4,-kč
55 Walter Martin Litvínov 4,-kč   218 Srdínko Jan Kladno 4,-kč
56 Trávníček Michal Litvínov 4,-kč   219 Tomajko Jan Kladno 4,-kč
57 Vobořil Milan Litvínov 4,-kč   220 Kalla Jaroslav Kladno 4,-kč
58 Jánský Peter Litvínov 4,-kč   221 Kuchler Jiří Kladno 4,-kč
59 Franěk Petr (G) Litvínov 7,-kč   222 Čurilla Marek Kladno 4,-kč
60 Punčochář Petr Litvínov 4,-kč   223 Trončinský Marek Kladno 4,-kč
61 Skuhrovec Radim Litvínov 4,-kč   224 Frolík Martin Kladno 4,-kč
62 Reichel Robert Litvínov 7,-kč   225 Procházka Martin Kladno 7,-kč
63 Hübl Viktor Litvínov 7,-kč   226 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 7,-kč
64 Kroupa Vlastimil Litvínov 4,-kč   227 Patera Pavel Kladno 7,-kč
65 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč   228 Hořava Petr Kladno 4,-kč
66 Bahenský Zdeněk Litvínov 4,-kč   229 Tenkrát Petr Kladno 7,-kč
67 Kotaška Ivo Znojmo 4,-kč   230 Bělohlav Radek Kladno 4,-kč
68 Švrček Jan Znojmo     231 Diviš Richard Kladno 4,-kč
69 Kameš Jaroslav (G) Znojmo 7,-kč   232 Nádašdi Tomáš Kladno 4,-kč
70 Mrázek Jaroslav Znojmo 4,-kč   233 Orct Zdeněk (G) Kladno  
71 Svoboda Jaroslav Znojmo 4,-kč   234 Podkonický Andrej Liberec 4,-kč
72 Beroun Jiří Znojmo 4,-kč   235 Dušek Antonín Liberec 4,-kč
73 Dopita Jiří Znojmo 7,-kč   236 Žabka Boris Liberec 4,-kč
74 Trvaj Jiří (G) Znojmo     237 Modrý Jaroslav Liberec 7,-kč
75 Štach Lubomír Znojmo 4,-kč   238 Zíb Lukáš Liberec 4,-kč
76 Chvátal Marek Znojmo 4,-kč   239 Fikrt Michal (G) Liberec 7,-kč
77 Růžička Martin Znojmo 4,-kč   240 Nedvídek Michal (G) Liberec 7,-kč
78 Mojžíš Pavel Znojmo 4,-kč   241 Bartovič Milan Liberec 4,-kč
79 Selingr Pavel Znojmo 4,-kč   242 Kašpařík Pavel Liberec 4,-kč
80 Haman Radek Znojmo 4,-kč   243 Šachl Petr Liberec  
81 Procházka Radek Znojmo 4,-kč   244 Jareš Richard Liberec 4,-kč
82 Kucharczyk Radim Znojmo 4,-kč   245 Procházka Stanislav Liberec 4,-kč
83 Tesařík Radim Znojmo 4,-kč   246 Harant Tomáš Liberec 4,-kč
84 Erat Roman Znojmo 4,-kč   247 Klimenta Tomáš Liberec 4,-kč
85 Čachotský Tomáš Znojmo 4,-kč   248 Nedorost Václav Liberec 7,-kč
86 Demel Tomáš Znojmo 4,-kč   249 Pletka Václav Liberec 4,-kč
87 Plášek Karel Znojmo 4,-kč   250 Jiruš Valdemar Liberec 4,-kč
88 Boháč Daniel ML Boleslav 4,-kč   251 Blatný Zdeněk Liberec 4,-kč
89 Mocek David ML Boleslav 4,-kč   252 Andrašovský Dušan Zlín 4,-kč
90 Šindelář Filip (G) ML Boleslav 7,-kč   253 Ondráček Jiří Zlín 4,-kč
91 Benda Jan ML Boleslav 7,-kč   254 Balán Stanislav Zlín 4,-kč
92 Holub Jan ML Boleslav 4,-kč   255 Píša Aleš Pardubice 4,-kč
93 Chábera Jan (G) ML Boleslav 7,-kč   256 Rákos Daniel Pardubice 4,-kč
94 Marušák Jiří ML Boleslav 4,-kč   257 Havíř David Pardubice 4,-kč
95 Jindra Josef ML Boleslav 4,-kč   258 Kolář Jan Pardubice 4,-kč
96 Hanolovský Lukáš ML Boleslav 4,-kč   259 Lašák Ján (G) Pardubice 7,-kč
97 Posmyk Marek ML Boleslav 4,-kč   260 Snopek Jan Pardubice 4,-kč
98 Čech Martin ML Boleslav 4,-kč   261 Starý Jan Pardubice 4,-kč
99 Štrba Martin ML Boleslav 4,-kč   262 Koma Jaroslav Pardubice 4,-kč
100 Barinka Peter ML Boleslav 4,-kč   263 Cetkovský Jiří Pardubice 4,-kč
101 Bauer Richard ML Boleslav 4,-kč   264 Pivko Libor Pardubice 4,-kč
102 Pšůrný Roman ML Boleslav 4,-kč   265 Štrbák Martin Pardubice 4,-kč
103 Tomas Roman ML Boleslav 4,-kč   266 Šeda Michal Pardubice 4,-kč
104 Brňák Tomáš ML Boleslav 4,-kč   267 Tvrdík Michal Pardubice 4,-kč
105 Nouza Tomáš ML Boleslav 4,-kč   268 Pucher Peter Pardubice 4,-kč
106 Sýkora Tomáš ML Boleslav 4,-kč   269 Čáslava Petr Pardubice 7,-kč
107 Eiselt Václav ML Boleslav 4,-kč   270 Koukal Petr Pardubice 4,-kč
108 Kočí Václav ML Boleslav 4,-kč   271 Somík Radovan Pardubice 4,-kč
109 Kubeš Vladislav ML Boleslav 4,-kč   272 Blažek Tomáš Pardubice 4,-kč
110 Gajovský Nikola ML Boleslav 4,-kč   273 Divíšek Tomáš Pardubice 4,-kč
111 Král Richard ML Boleslav 4,-kč   274 Ondřej Zdeněk Pardubice 4,-kč
112 Schnábel Robert ML Boleslav 4,-kč   275 Zukal Marek Pardubice 4,-kč
113 Rod Tomáš ML Boleslav 4,-kč   276 Koutský Vladimír (G) Pardubice 7,-kč
114 Krstev Angel Vítkovice 4,-kč   277 Svoboda Adam (G) Slavia 7,-kč
115 Ovčačík Ctirad Vítkovice 4,-kč   278 Hruška David Slavia 4,-kč
116 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 7,-kč   279 Furch Dominik (G) Slavia  
117 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč   280 Sklenář Jakub Slavia 4,-kč
118 Štefanka Juraj Vítkovice 4,-kč   281 Novák Jan Slavia 4,-kč
119 Korhoň Lubomír Vítkovice 4,-kč   282 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč
120 Klimek Lukáš Vítkovice 4,-kč   283 Doležal Jiří Slavia 4,-kč
121 Krenželok Lukáš Vítkovice 4,-kč   284 Drtina Jiří Slavia 4,-kč
122 Kvapil Marek Vítkovive 7,-kč   285 Vašíček Jiří Slavia 4,-kč
123 Pinc Marek (G) Vítkovice 7,-kč   286 Beránek Josef Slavia 7,-kč
124 Barinka Michal Vítkovice 4,-kč   287 Martinka Lukáš Slavia 4,-kč
125 Roman Ondřej Vítkovice 4,-kč   288 Tomica Marek Slavia 4,-kč
126 Trnka Pavel Vítkovice 7,-kč   289 Vondrka Michal Slavia 7,-kč
127 Jurečka Petr Vítkovice 4,-kč   290 Čermák Miloslav Slavia 4,-kč
128 Kuboš Petr Vítkovice 4,-kč   291 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč
129 Hruška Radim Vítkovice 4,-kč   292 Jelínek Petr Slavia 4,-kč
130 Stehlík Richard Vítkovice 4,-kč   293 Kadlec Petr Slavia 4,-kč
131 Petrovický Robert Vítkovice 7,-kč   294 Červenka Roman Slavia 7,-kč
132 Šimíček Roman Vítkovice 4,-kč   295 Micka Tomáš Slavia 4,-kč
133 Ujčík Viktor Vítkovice 7,-kč   296 Žižka Tomáš Slavia 4,-kč
134 Svačina Vladimír Vítkovice 4,-kč   297 Růžička Vladimír ml. Slavia  
135 Treille Yorick Vítkovice 4,-kč   298 Šindel Jakub Plzeň 4,-kč
136 Suchý Jiří Vítkovice 4,-kč   299 Dresler Jan Plzeň 4,-kč
137 Kollár Andrej Zlín 4,-kč   300 Kracík Jaroslav Plzeň 4,-kč
138 Bořuta Antoním Zlín 4,-kč   301 Martinec Lukáš Plzeň 4,-kč
139 Köhler Bedřich Zlín 4,-kč   302 Laš Marek Plzeň 4,-kč
140 Nosek David Zlín 4,-kč   303 Adamský Martin Plzeň  
141 Čech Filip Zlín 4,-kč   304 Altrichter Martin (G) Plzeň 7,-kč
142 Murín Igor (G) Zlín 7,-kč   305 Čakajík Martin Plzeň 4,-kč
143 Rachůnek Ivan Zlín 4,-kč   306 Straka Martin Plzeň 7,-kč
144 Matějka Jan Zlín 4,-kč   307 Důras Martin Plzeň 4,-kč
145 Balaštík Jaroslav Zlín 4,-kč   308 Dvořák Michal Plzeň 4,-kč
146 Kučný Jiří Zlín 4,-kč   309 Fabuš Peter Plzeň  
147 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč   310 Vampola Petr Plzeň 4,-kč
148 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč   311 Matějovský Radek Plzeň 4,-kč
149 Lučka Martin Zlín 4,-kč   312 Málek Roman (G) Plzeň  
150 Záhorovský Martin Zlín 4,-kč   313 Hudec Stanislav Plzeň  
151 Pšůrný Michal Zlín 4,-kč   314 Kubalík Tomáš Plzeň  
152 Kubiš Pavel Zlín 4,-kč   315 Pácal Tomáš Plzeň  
153 Leška Petr Zlín 4,-kč   316 Vlasák Tomáš Plzeň  
154 Mokrejš Petr Zlín 4,-kč   317 Benák Václav Plzeň 4,-kč
155 Míka Radek Zlín 4,-kč   318 Kubica Zdeněk Plzeň  
156 Biegl Radovan (G) Zlín     319 Zápotočný Daniel Plzeň 4,-kč
157 Vlach Roman Zlín 4,-kč   320 Kovář Jan Plzeň 7,-kč
158 Linhart Tomáš Zlín 4,-kč   321 Redhlis Jokabs Plzeň 4,-kč
159 Výborný David Sparta 7,-kč   322 Cartelli Mario Plzeň  
160 Ptáček František Sparta 4,-kč   323 Francouz Pavel (G) Plzeň 7,-kč
161 Koreis Jakub Sparta 4,-kč   324 Smrek Peter Plzeň  
162 Langhammer Jakub Sparta 4,-kč   325 Sedláček Jakub (G) Zlín  
163 Vojta Jakub Sparta 4,-kč          
HC HAVÍŘOV   HC HAVÍŘOV
326 Brynecký Daniel Havířov 4,-kč   342 Piecha Martin Havířov 4,-kč
327 Klimša David Havířov 4,-kč   343 Podešva Martin Havířov 4,-kč
328 Rangl David Havířov 4,-kč   344 Štěpánek Martin Havířov 4,-kč
329 Hrňa Erik Havířov 4,-kč   345 Novák Michal Havířov 4,-kč
330 Seman Filip Havířov 4,-kč   346 Valent Michal (G) Havířov  
331 Štefanka Filip Havířov 4,-kč   347 Velecký Michal Havířov 4,-kč
332 Čech Jakub (G) Havířov     348 Huhto Mikko Havířov  
333 Evan Jakub Havířov 4,-kč   349 Rozum Petr Havířov 4,-kč
334 Lašek Jakub Havířov 4,-kč   350 Vala Petr Havířov 4,-kč
335 Daneček Jan Havířov 4,-kč   351 Říčka Robert Havířov 4,-kč
336 Maruna Jan Havířov 4,-kč   352 Klimeš Tomáš Havířov 4,-kč
337 Strmeň Jan (G) Havířov 7,-kč   353 Hegegy Alexandr Havířov 4,-kč
338 Vydra Karel Havířov 4,-kč   354 Zeliska Lukáš Havířov 4,-kč
339 Haas Marek Havířov 4,-kč   355 Lojek Martin Havířov 4,-kč
340 Sikora Marek Havířov     356 Vozdecký Martin Havířov 4,-kč
341 Kotásek Martin Havířov     357 Strapáč Petr Havířov 4,-kč
          358 Hlouch Roman Havířov 4,-kč
DOTISK 359-404   DOTISK 495-404
359 Matula Lukáš Zlín 7,-kč   382 Zíma David Litvínov 7,-kč
360 Rytnauer Ladislav Zlín 7,-kč   383 Bednařík Lukáš Litvínov 7,-kč
361 Padělek Aleš M. Boleslav 7,-kč   384 Heinisch Martin Litvínov 7,-kč
362 Vrbata Radim M. Boleslav 9,-kč   385 Ludvík david Plzen 7,-kč
363 Kazionov Denis M. Boleslav 7,-kč   386 Šinágl Petr Plzen 7,-kč
364 Hunkes Jiří M. Boleslav     387 Tomas Roman Plzen 7,-kč
365 Důrasz Michal M. Boleslav 7,-kč   388 Klejna Michal Pardubice  
366 Čížek Václav M. Boleslav 7,-kč   389 Růžička Martin (G) Pardubice 9,-kč
367 Vrbata David M. Boleslav     390 Radil Lukáš Pardubice  
368 Jágr Jaroslav (G) M. Boleslav 9,-kč   391 Nakládal Jakub Pardubice  
369 Kraft Milan Slavia     392 Hnilička Milan (G) Liberec  
370 Sloboda Karol Slavia 7,-kč   393 Pabiška Lukáš Liberec 7,-kč
371 Jebavý Jiří Slavia 7,-kč   394 Vantuch Lukáš Liberec  
372 Varada Václav Vítkovice 7,-kč   395 Moravec Jiří Liberec 7,-kč
373 Strapáč Petr Vítkovice 7,-kč   396 Holub Jan Liberec 7,-kč
374 Ondřej Zdeněk Vítkovice     397 Víšek Jan Liberec 7,-kč
375 Horna Tomáš Kladno 7,-kč   398 Šimánek Jiří Liberec 7,-kč
376 Novotný Andrej Kladno 7,-kč   399 Nedvěd Petr Liberec  
377 Valský Jakub Kladno     400 Gřegořek Petr Č. Buděj. 7,-kč
378 Novák Václav Kladno 7,-kč   401 Jareš Richard Č. Buděj. 7,-kč
379 Kameš Vladimír Kladno     402 Meidl Václav Znojmo 7,-kč
380 Brzobohatý Miroslav (G) Litvínov 9,-kč   403 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč
381 Poživil Ondřej Litvínov 7,-kč   404 Rýgl Martin Znojmo  
DOTISK II (405-435)   DOTISK II (405-435)
405 Jakub Kratzer Sparta     421 Tomáš Zohorna Pardubice 7,-kč
406 Vasilij Vinogradov Sparta     422 Ján Semorád Pardubice  
407 Petr Přikryl (G) Sparta 9,-kč   423 Jan Kolář II Pardubice  
408 Aleksandrs Jerofejevs Sparta     424 Patrik Lušnák Třinec  
409 Karel Pilař Sparta     425 Richard Pánik Třinec  
410 Stanislav Hudec Sparta     426 Filip Štefanka Třinec 7,-kč
411 Petr Kafka Sparta     427 Michael Kolarz Třinec  
412 Petr Sailer K. Vary     428 Lukáš Derner Liberec 7,-kč
413 Jakub Čutta K. Vary     429 Daniel Špaček Liberec 7,-kč
414 Jakub Bauer K. Vary 7,-kč   430 Jan Plodek Liberec 7,-kč
415 Martin Zatovič K. Vary     431 Jiří Hunkes Liberec  
416 Tomáš Linhart (G) Slavia 9,-kč   432 Jan Novák ML Boleslav  
417 Stanislav Neruda (G) Slavia 9,-kč   433 Tomáš Klimenta ML Boleslav  
418 Lukáš Špelda Slavia     434 Marek Schwarz (G) ML Boleslav 9,-kč
419 Miroslav Holec Slavia 7,-kč   435 Lukáš Zíb ML Boleslav 7,-kč
420 Martin Lojek Pardubice     436 Leinonen Tero (G) Liberec  
LOGA   TRENÉŘI
S03 HC České Budějovice Č.Buděj.     T01 Hadamczik Alois Vítkovice  
S04 HC Bílí Tygři Liberec Liberec     T02 Stavjaňa Antonín Třinec  
S05 HC Geus Okna Kladno Kladno 8,-kč   T03 Gregor Dušan Liberec 6,-kč
S06 HC Vítkovice Steel Vítkovice     T04 Bokroš Ernest Č.Budějovice  
S07 HC Energie K. Vary K. Vary     T05 Výborný František Sparta  
S08 HC Litvínov Litvínov     T06 Hübl Jaroslav st. Litvínov 6,-kč
S09 HC Znojemští Orli Znojmo 8,-kč   T07 Šejba Jiří M. Boleslav 6,-kč
S10 BK Mladá Boleslav Ml Boleslav     T08 Paleček Josef K.Vary 6,-kč
S11 HC Sparta Praha Sparta     T09 Hynek Pavel Plzeň 6,-kč
S12 HC Oceláři Třinec Třinec     T10 Rulík Radim Znojmo 6,-kč
S13 HC Slavia Praha Slavia     T11 Sýkora Václav Pardubice  
S14 RI Okna Zlín Zlín     T12 Růžička Vladimír Slavia  
S15 HC Lasselsberger Plzen Plzen     T13 Müller Zdeněk Kladno 6,-kč
S16 HC Moeller Pardubice Pardubice     T14 Venera Zdeněk Zlín 6,-kč
S17 HC Havířov Havířov     T15 Fryčer Miroslav Havířov 6,-kč
          T15 Šindel Jaromír M.. Boleslav 6,-kč
S20 Seznam karet dotisk II   8,-kč   T16 Gudas Leo M. Boleslav 6,-kč
          T17 Pešán Filip Liberec 6,-kč
          M01 Kábele Michal (Masér) Ml. Boleslav  
          H04 Pavel Foukal (kustod) Havířov  
          H05 René Ševeček TR Havířov  
JERSEY IDENTICAL CARDS OFS 2008-2009
J01 Leška Petr Zlín     J14 Straka Martin Plzeň  
J02 Haman Radek Znojmo     J15 Šlégr Jiří Litvínov  
J03 Treille Yorick Vítkovice     J16 Hübl Jaroslav (G) Litvínov  
J04 Burger Jiří Vítkovice     J17 Kolář Jan Pardubice  
J05 Modrý Jaroslav Liberec     J18 Čáslava Petr Pardubice  
J06 Nedorost Václav Liberec     J19 Huml Ivan Č.Budějovice  
J07 Chábera Jan (G) M. Boleslav     J20 Polanský Jiří Třinec  
J08 Král Richard M. Boleslav     J21 Čechmánek Roman (G) Třinec  
J09 Kumstát Petr K.Vary     J22 Beránek Josef Slavia  
J10 Skuhravý Václav K.Vary     J23 Fürch Dominik (G) Slavia  
J11 Kopřiva Miroslav (G) Kladno     J24 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
J12 Patera Pavel Kladno     J25 Výborný David Sparta  
J13 Málek Roman (G) Plzeň     S18 Seznam Identical Cards   10,-kč
REPREZENTACE ČR-17   REPREZENTACE ČR-20
1 Pulpán Aleš HRK/CZE     1 Mareček Jakub KVA / CZE 8,-kč
2 Jank Bohumil CZE 8,-kč   2 Maxa Jakub LIT/CZE 8,-kč
3 Krejčí Daniel SLA/CZE     3 Sedláček Jakub (G) ZLI/CZE  
4 Koudelka David MLB/CZE 8,-kč   4 Svoboda Jakub BRN/CZE  
5 Roupec David OPA / CZE 8,-kč   5 Slaba Jan SPA/CZE 8,-kč
6 Hanták Filip SPA/CZE 8,-kč   6 Jebavý Jiří SLA/CZE 8,-kč
7 Herman Jakub ZLI/CZE 8,-kč   7 Jurík Juraj ZLI / CZE  
8 Strnad Jakub KLA/CZE     8 Luňák Lukáš OLO/CZE 8,-kč
9 Doskočil Jan KLA/CZE 8,-kč   9 Matula Lukáš ZLI/CZE 8,-kč
10 Kverka Jaromír KVA/CZE 8,-kč   10 Havran Martin CBU/CZE  
11 Vlach Jaroslav LIB/CZE     11 Jenáček Martin OLO/CZE 8,-kč
12 Kašík Libor (G) ZLI/CZE 10,-kč   12 Mazanec Martin SLA/CZE 8,-kč
13 Lenoch Patrik PAR/CZE 8,-kč   13 Venkrbec Matouš OLO/CZE 8,-kč
14 Straka Petr PLZ/CZE     14 Zeman Petr CZE 8,-kč
15 Hájek Radek PLZ/CZE 8,-kč   15 Blažíček Robin (G) LIB/CZE 10,-kč
16 Hrabák Radek SPA/CZE     16 Hanzl Robin UNL/CZE 8,-kč
17 Pacanda Tomáš PLZ/CZE 8,-kč   17 Vlach Roman ZLI/CZE  
18 Valenta Tomáš ZLI/CZE 8,-kč   18 Polodna Stanislav CBU/CZE 8,-kč
19 Pánek Václav HRK/CZE 8,-kč   19 Schmidt Tomáš KVA/CZE  
20 Eminger Vladimír LIT/CZE     20 Stejskal Vladimír CBU/CZE 8,-kč
21 Štrof Vojtěch (G) PAR/CZE 8,-kč   21 Hartmann Werner VIT/CZE  
  Seznam karet 02 CZE 17/18 5,-kč     Seznam karet 01 CZE 20/A 5,-kč
REPREZENTACE ČR-18   REPREZENTACE ČR-A
1 Havlík Adam ZNO/CZE 8,-kč   1 Kotalík Aleš CZE  
2 Polášek Adam VIT/CZE     2 Krstev Angel CZE  
3 Sedlák Adam VIT/CZE 8,-kč   3 Kuba Filip CZE 10,-kč
4 Honejsek Antonín ZLI/CZE     4 Klepiš Jakub CZE 10,-kč
5 Růžička Daniel PLZ/CZE 8,-kč   5 Straka Josef CZE 10,-kč
6 Skalický Daniel LIB/CZE 8,-kč   6 Kohn Ladislav CZE 10,-kč
7 Novotný Filip (G) SPA/CZE     7 Šmíd Ladislav CZE 10,-kč
8 Humpolíšek František SLA/CZE     8 Čermák Leoš CZE 10,-kč
9 Grin Jakub SPA/CZE 8,-kč   9 Zíb Lukáš CZE 10,-kč
10 Šlahář Jakub ZLI/CZE 8,-kč   10 Černoček Marek CZE 10,-kč
11 Šmíd Jakub KLA/CZE 8,-kč   11 Pinc Marek (G) CZE  
12 Matějka Lukáš PLZ/CZE 8,-kč   12 Hanzal Martin CZE 10,-kč
13 Mazanec Marek (G) PLZ/CZE     13 Hnilička Milan (G) CZE  
14 Pláněk Martin ZNO/CZE 8,-kč   14 Kopřiva Miroslav (G) CZE 10,-kč
15 Hlinka Michal VIT/CZE 8,-kč   15 Veselý Ondřej CZE 10,-kč
16 Poletín Michal SLA/CZE     16 Kubiš Pavel CZE  
17 Horák Oldřich ZLI/CZE     17 Jánský Peter CZE 10,-kč
18 Doležal Ondřej SLA/CZE     18 Čáslava Petr CZE 10,-kč
19 Havlíček Ondřej UNL/CZE 8,-kč   19 Kalus Petr CZE 10,-kč
20 Palát Ondřej VIT/CZE     20 Vrbata Radim CZE 10,-kč
21 Kolouch Petr VIT/CZE 8,-kč   21 Červenka Roman CZE  
22 Šenkeřík Petr ZLI/CZE     22 Kaberle Tomáš CZE  
23 Soudek Robin CBU/CZE     23 Micka Tomáš CZE 10,-kč
24 Horák Roman CBU/CZE 8,-kč   24 Netík Tomáš CZE  
25 Chlouba Roman LIB/CZE 8,-kč   25 Rolínek Tomáš CZE  
26 Rachůnek Tomáš VSE/CZE 8,-kč   26 Benák Václav CZE 10,-kč
27 Čech Zdeněk (TR) CZE 8,-kč   27 Sičák Vladimír CZE 10,-kč
          28 Irgl Zbyněk CZE 10,-kč
  Seznam karet 02 CZE 17/18       Seznam karet 01 CZE 20/A  
SNIPER   POINTS
1 Balaštík Jaroslav Zlín 7,-kč   1 Benák Václav Plzeň  
2 Ton Petr Sparta     2 Toman Milan Č.Buděj. 7,-kč
3 Bednář Jaroslav Slavia     3 Jareš Richard Znojmo 7,-kč
4 Tomík Robert Třinec 7,-kč   4 Jiruš Valdemar Liberec 7,-kč
5 Sýkora Petr Pardubice     5 Sekeráš Lúbomír Třinec 7,-kč
6 Reichel Robert Litvínov     6 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč
7 Hruška David Slavia 7,-kč   7 Grog Jakub K.Vary 7,-kč
8 Divíšek Tomáš Plzeň     8 Hlavačka Martin Zlín 7,-kč
9 Procházka Martin Kladno 7,-kč   9 Ševc Martin Kladno  
10 Martynek Rostislav Třinec 7,-kč   10 Kadlec Petr Slavia 7,-kč
KLUBOVÁ KARTA   ATTACK
K01 Gulaš Milan/Kovář Jakub(G) Č.Buděj.     1 Ton Petr Sparta  
K02 Mensator L.(G)/Hluchý Milan K.Vary     2 Patera Pavel Kladno  
K03 Kopřiva M.(G)/Tenkrát Petr Kladno 7,-kč   3 Balaštík Jaroslav Zlín  
K04 Fikrt Michal(G)/Pletka Václav Liberec 7,-kč   4 Kalla Jaroslav Kladno 7,-kč
K05 Franěk Petr(G)/Rindoš Lukáš Litvínov 7,-kč   5 Lukeš František Litvínov  
K06 Barinka Peter/Chábera Jan(G) M. Boleslav 7,-kč   6 Peterek Jan Třinec  
K07 Pivko Libor/Lašák Ján(G) Pardubice 7,-kč   7 Důraz Michal Plzeň 7,-kč
K08 Altrichter M.(G)/Redlihs J. Plzeň 7,-kč   8 Netík Tomáš Sparta  
K09 Červenka R./Svoboda A.(G) Slavia 7,-kč   9 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč
K10 Duba Tomáš(G)/Vykoukal J. Sparta     10 Hruška David Slavia 7,-kč
K11 Kaňko Petr/Čechmánek R.(G) Třinec     FAMILY
K12 Pinc Marek(G)/Stehlík R. Vítkovice 7,-kč   1 Roman/Michal Pšurný Zlín 7,-kč
K13 Biegl Radovan(G)/Leška Petr Zlín 7,-kč   2 Roman/Rostislav Vlach Zlín 7,-kč
K14 Kameš Jar.(G)/Chvátal M. Znojmo 7,-kč   3 Viktor/Jaroslav st/Jaroslav.ml Hübl Litvínov 7,-kč
K15 Čech Jakub(G)/Vozdecký M. Havířov 7,-kč   4 Zdeněk/Filip Čech Zlín 7,-kč
LEGENDY (1 of 750)   LEGENDY (1 of 750)
1 Dzurilla Vladimír (G)       7 Mikoláš Josef (G)    
2 Nadrchal Vladimír (G)       8 Maleček Josef    
3 Pantůček Václav       9 Drobný Jaroslav    
4 Farda Richard       10 Tikal František    
5 Dvořák Miroslav       11 Fryčer Miroslav    
6 Gut Karel       S19 Seznam karet    
LEGENDY AUTOGRAPH (1:360)    
  Fryčer Miroslav              
GOALIES   STOPS
1 Vojtek Martin (G) Třinec 9,-kč   1 Turek Roman (G) Č.Buděj. 9,-kč
2 Franěk Petr (G) Litvínov     2 Vojtek Martin (G) Třinec  
3 Prusek Martin (G) Vítkovice 9,-kč   3 Franěk Petr (G) Litvínov 9,-kč
4 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč   4 Svoboda Adam (G) Slavia 9,-kč
5 Turek Roman (G) Č.Buděj. 9,-kč   5 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč
6 Orct Zdeněk (G) Kladno 9,-kč   6 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč
7 Lašák Ján (G) Pardubice     7 Mensátor Lukáš (G) K.Vary  
8 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč   8 Duba Tomáš (G) Sparta  
9 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč   9 Prusek Martin (G) Vítkovice 9,-kč
10 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     10 Lašák Ján (G) Pardubice  
SNIPER - METAL VERZE   POINTS - LAMINO VERZE
1 Balaštík Jaroslav Zlín     1 Benák Václav Plzen  
2 Ton Petr Sparta     2 Toman Milan Č. Buděj.  
3 Bednář Jaroslav Slavia     3 Jareš Richard Znojmo  
SNIPER - LAMINO VERZE   4 Jiruš Valdemar Liberec  
4 Tomík Róbert Třinec     5 Sekeráš Lubomír Třinec  
5 Sýkora Petr Pardubice     6 Bičánek Radim Znojmo  
6 Reichel Robert Litvínov     7 Grof Jakub K.Vary  
7 Hruška David Slavia 20,-kč   8 Hlavačka Martin Zlín  
8 Divíšek Tomáš Plzeň     9 Ševc Martin Kladno  
9 Procházka Martin Kladno     10 Kadlec Petr Slavia  
10 Martynek Rostislav Třinec     GOALIES - METAL VERZE
ATTACK - LAMINO VERZE   1 Vojtek Martin (G) Třinec  
1 Ton Petr Sparta     2 Franěk Petr (G) Litvínov  
2 Patera Pavel Kladno 20,-kč   3 Prusek Martin (G) Vítkovice  
3 Balaštík Jaroslav Zlín     GOALIES - LAMINO VERZE
4 Kalla Jaroslav Kladno     4 Mensator Lukáš (G) K.Vary  
5 Lukeš František Litvnov     5 Turek Roman (G) Č.Buděj.  
6 Peterek Jan Třinec     6 Orct Zdeněk (G) Kladno  
7 Důrasz Michal Plzen     7 Lašák Ján (G) Pardubice  
8 Netík Tomáš Sparta     8 Pinc Marek (G) Liberec  
9 Bednář Jaroslav Slavia     9 Trvaj Jiří (G) Znojmo  
10 Hruška David Slavia     10 Hubl Jaroslav (G) Litvínov  
STOPS - METAL VERZE          
1 Turek Roman (G) Č.Buděj.            
2 Vojtek Martin (G) Třinec            
3 Franěk Petr (G) Litvínov            
STOPS - LAMINO VERZE          
4 Svoboda Adam (G) Slavia            
5 Trvaj Jiří (G) Znojmo 30,-kč          
6 Pinc Marek (G) Liberec            
7 Mensator Lukáš (G) K.Vary            
8 Duba Tomáš (G) Sparta            
9 Prusek Martin (G) Vítkovice            
10 Lašák Ján (G) Pardubice            




 

 

TOPlist