aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2004/2005

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2004/2005
imageimageimage
Karty označené modře s cenou MÁM!!!!
Karty označeny černě bez ceny NEMÁM!!!!
 

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Altrichter Petr Jihlava 4,-kč   158 Antoš Milan Slavia 4,-kč
2 Bakus Oldřich Jihlava     159 Dlouhý Radek Slavia  
3 Buzek Petr Jihlava     160 Duda Radek Slavia  
4 Čachotský Tomáš Jihlava     161 Franěk Petr (G) Slavia  
5 Devečka Dušan Jihlava     162 Graňák Dominik Slavia 4,-kč
6 Dobrovolný Jiří Jihlava 4,-kč   163 Hruška David Slavia  
7 Ficenc Tomáš Jihlava     164 Kadlec Petr Slavia  
8 Havel Marián Jihlava     165 Klouček Tomáš Slavia  
9 Hlouch Roman Jihlava     166 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč
10 Hronek Lukáš (G) Jihlava     167 Kopecký Milan Slavia 4,-kč
11 Jantovský Jiří Jihlava     168 Krátoška Aleš Slavia 4,-kč
12 Kuchyňa Petr Jihlava     169 Kučera František Slavia 4,-kč
13 Malena Rostislav Jihlava     170 Musil Lukáš (G) Slavia 7,-kč
14 Mareš Jaroslav Jihlava 4,-kč   171 Novák Jan Slavia  
15 Padělek Aleš Jihlava     172 Pálffy Žigmund Slavia  
16 Polák Vojtěch Jihlava     173 Stümpel Jozef Slavia  
17 Punčochář Petr Jihlava 4,-kč   174 Sup Michal Slavia 4,-kč
18 Rytnauer Ladislav Jihlava 4,-kč   175 Tomica Marek Slavia 4,-kč
19 Suchan Jaroslav (G) Jihlava     176 Vašíček Josef Slavia 10,-kč
20 Vala Petr Jihlava     177 Vondra Michal Slavia 7,-kč
21 Verčík Rudolf Jihlava 4,-kč   178 Žabka Boris Slavia 4,-kč
22 Zajac Martin Jihlava 4,-kč   179 Jaroš Petr Slavia  
23 Bauer Richard K.Vary 4,-kč   180 Pojkar David Slavia 4,-kč
24 Dvořák Michal K.Vary     181 Martinec Patrik Slavia  
25 Hlavačka Martin K.Vary     182 Sobotka Vladimír Slavia  
26 Kivoň Martin K.Vary     183 Bříza Petr (G) Sparta  
27 Košťál Jan K.Vary     184 Dobroň Michal Sparta  
28 Kumstát Petr K.Vary     185 Hanzlík Jan Sparta  
29 Masalskis Edgars (G) K.Vary     186 Hlaváč Jan Sparta 7,-kč
30 Míka Petr K.Vary 4,-kč   187 Chabada Martin Sparta  
31 Pech Lukáš K.Vary     188 Kašpařík Pavel Sparta  
32 Procházka Milan K.Vary 4,-kč   189 Kotrla Jindřich Sparta  
33 Ptáček František K.Vary     190 Marek Jan Sparta  
34 Skuhravý Václav K.Vary     191 Nedvěd Petr Sparta  
35 Šmíd Zdeněk (G) K.Vary 7,-kč   192 Netík Tomáš Sparta  
36 Suur Dmitrij K.Vary     193 Olesz Rostislav Sparta  
37 Tomík Robert K.Vary     194 Pilař Karel Sparta  
38 Polák Jiří K.Vary     195 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
39 Krajíček Lukáš K.Vary     196 Procházka Libor Sparta 7,-kč
40 Bednařík Lukáš K.Vary     197 Řezníček Josef Sparta 4,-kč
41 Kraus Jakub K.Vary     198 Richter Martin Sparta  
42 Alinč Jan K.Vary     199 Schnábel Robert Sparta  
43 Lipanský Ján K.Vary 4,-kč   200 Šindel Jakub Sparta  
44 Hurtaj Lubomír K.Vary     201 Sivek Michal Sparta 4,-kč
45 Kutlák Zdeněk K.Vary     202 Ton Petr Sparta  
46 Mensátor Lukáš (G) K.Vary     203 Výborný David Sparta  
47 Bílek Vítězslav Kladno 4,-kč   204 Bonk Radek Třinec  
48 Čech Vratislav Kladno     205 Bordovski Richard Třinec 4,-kč
49 Evan Jakub Kladno     206 Čakajík Martin Třinec 4,-kč
50 Frolík Martin Kladno 4,-kč   207 Ďurák Miroslav Třinec  
51 Frolík Michael Kladno     208 Hašek Jiří Třinec  
52 Gardoň Radek Kladno     209 Janků Pavel Třinec  
53 Hořava Miloslav Kladno     210 Koutský Vladislav (G) Třinec  
54 Hořava Petr Kladno     211 Král Richard Třinec  
55 Horna Tomáš Kladno     212 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
56 Jágr Jaromír Kladno     213 Malinský Jiří Třinec  
57 Jelínek Jiří Kladno     214 Martynek Rostislav Třinec  
58 Kaberle Tomáš Kladno 7,-kč   215 Melenovský Marek Třinec 4,-kč
59 Kalla Jaroslav Kladno     216 Pavelek Zdeněk Třinec 4,-kč
60 Klimt Tomáš Kladno     217 Peterek Jan Třinec 4,-kč
61 Lev Jakub (G) Kladno     218 Pletka Václav Třinec  
62 Orct Zdeněk (G) Kladno     219 Podhradský Peter Třinec  
63 Patera Pavel Kladno     220 Polanský Jiří Třinec  
64 Procházka Martin Kladno     221 Rozsíval Michal Třinec 4,-kč
65 Ševc Martin Kladno     222 Skořepa Zdeněk Třinec  
66 Špelda Jaroslav Kladno 4,-kč   223 Štefanka Filip Třinec  
67 Zajíc Josef Kladno     224 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč
68 Holub Jan Liberec 4,-kč   225 Černošek Marek Vítkovice  
69 Jareš Richard Liberec 4,-kč   226 Hubáček Petr Vítkovice 4,-kč
70 Jiruš Valdemar Liberec 4,-kč   227 Hudec Stanislav Vítkovice 4,-kč
71 Kotalík Aleš Liberec     228 Hulva Jakub Vítkovice  
72 Moravec Jiří Liberec 4,-kč   229 Irgl Zbyněk Vítkovice  
73 Nedorost Václav Liberec 7,-kč   230 Krayzel Martin Vítkovice 4,-kč
74 Novák Václav Liberec 4,-kč   231 Krenželok Lukáš Vítkovice  
75 Plodek Jan Liberec 4,-kč   232 Kumstát Pavel Vítkovice 4,-kč
76 Podkonický Andrej Liberec 4,-kč   233 Malík Marek Vítkovice  
77 Procházka Stanislav Liberec 4,-kč   234 Moravec David Vítkovice  
78 Rataj Igor Liberec 4,-kč   235 Padělek Ivan Vítkovice 4,-kč
79 Rozsíval Patrik Liberec 4,-kč   236 Philipp Radek Vítkovice  
80 Šmíd Ladislav Liberec 7,-kč   237 Pinc Marek (G) Vítkovice  
81 Tomajko Jan Liberec     238 Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč
82 Vaic Lubomír Liberec 4,-kč   239 Rimmel Patrik Vítkovive  
83 Vrbata Radim Liberec     240 Tomášek Martin Vítkovice 4,-kč
84 Falta Pavel (G) Liberec 7,-kč   241 Turek Filip Vítkovice  
85 Čermák Leoš Liberec 4,-kč   242 Varaďa Václav Vítkovice  
86 Duben Miroslav Liberec 4,-kč   243 Brabenec Kamil Vsetín 4,-kč
87 Hnilička Milan (G) Liberec     244 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
88 Hanzlík Jiří Liberec 4,-kč   245 Demel Tomáš Vsetín  
89 Baláž David Litvínov 4,-kč   246 Dubec Marek Vsetín 4,-kč
90 Bombic František Litvínov 4,-kč   247 Frolo Tomáš Vsetín 4,-kč
91 Branda Daniel Litvínov     248 Gengel Ladislav Vsetín  
92 Gombár Jiří Litvínov 4,-kč   249 Hrabal Josef Vsetín 4,-kč
93 Havel Lukáš Litvínov 4,-kč   250 Jaškin Alexej Vsetín  
94 Hübl Viktor Litvínov 7,-kč   251 Klesla Rostislav Vsetín  
95 Jarina Kamil (G) Litvínov     252 Kovář Robin Vsetín  
96 Klobouček Jan Litvínov 4,-kč   253 Kowalczyk Pavel Vsetín  
97 Kroupa Vlastimil Litvínov 4,-kč   254 Masný Radek (G) Vsetín 7,-kč
98 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč   255 Němec Ondřej Vsetín  
99 Kůrka Tomáš Litvínov     256 Pavliš Libor Vsetín 4,-kč
100 Mařík Michal (G) Litvínov     257 Plšek Lukáš (G) Vsetín  
101 Poživil Lukáš Litvínov     258 Radivojevič Branko Vsetín  
102 Reichel Robert Litvínov     259 Selinger Pavel Vsetín  
103 Říha Lukáš Litvínov     260 Stantien Roman Vsetín  
104 Ručinský Martin Litvínov 7,-kč   261 Vak Tomáš Vsetín  
105 Sklenička Zbyněk Litvínov 4,-kč   262 Vašut Martin Vsetín  
106 Škoula Martin Litvínov 7,-kč   263 Vlach Rostislav Vsetín  
107 Skuhrovec Radim Litvínov     264 Zadina Marek Vsetín  
108 Šlégr Jiří Litvínov     265 Horák Robert Vsetín 4,-kč
109 Trávníček Michal Litvínov     266 Somík Radovan Vsetín 4,-kč
110 Tupa Martin Litvínov     267 Korotvička Jan Vsetín 4,-kč
111 Blažek Tomáš Pardubice     268 Veselý Ondřej Vsetín  
112 Bulis Jan Pardubice     269 Altrichter Martin (G) Zlín 7,-kč
113 Čáslava Petr Pardubice     270 Ambruz Martin Zlín 4,-kč
114 Divíšek Tomáš Pardubice     271 Balaštík Jaroslav Zlín  
115 Dopita Jiří Pardubice     272 Barinka Peter Zlín 4,-kč
116 Havíř David Pardubice     273 Blaťák Miroslav Zlín  
117 Hejduk Milan Pardubice     274 Čajánek Petr Zlín  
118 Hylák Alexander (G) Pardubice     275 Čech Martin Zlín 4,-kč
119 Kameš Jaroslav (G) Pardubice     276 Erat Martin Zlín  
120 Kolář Jan Pardubice     277 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč
121 Koukal Petr Pardubice     278 Hamrlík Roman Zlín  
122 Linhart Tomáš Pardubice     279 Jenáček Martin Zlín  
123 Lubina Ladislav Pardubice 4,-kč   280 Kováčik Miroslav Zlín 4,-kč
124 Mikeska Michal Pardubice     281 Kristek Jaroslav Zlín  
125 Mudroch Petr Pardubice     282 Kudělka Tomáš Zlín 4,-kč
126 Novotný Andrej Pardubice     283 Leška Petr Zlín  
127 Pácal Tomáš Pardibice     284 Mokrejš Petr Zlín 4,-kč
128 Průcha Petr Pardubice     285 Murín Igor (G) Zlín  
129 Razingar Tomaž Pardubice     286 Nosek David Zlín 4,-kč
130 Rolínek Tomáš Pardubice     287 Okál Miroslav Zlín  
131 Snopek Jan Pardubice     288 Tesařík Radim Zlín  
132 Sýkora Petr Pardubice     289 Vosátko Martin Zlín  
133 Lašák Ján (G) Pardubice     290 Záhorovský Martin Zlín  
134 Hemský Aleš Pardubice     291 Zubíček Pavel Zlín  
135 Tvrdík Michal Pardubice     292 Benák Václav Znojmo 4,-kč
136 Korhoň Lubomír Pardubice     293 Bičánek Radim Znojmo  
137 Adamský Martin Plzeň     294 Erat Roman Znojmo 4,-kč
138 Andrašovský Dušan Plzeň 4,-kč   295 Haman Radek Znojmo  
139 Cartelli Mario Plzeň     296 Kucharčík Tomáš Znojmo 4,-kč
140 Duba Tomáš (G) Plzeň     297 Kvetan Branislav Znojmo 4,-kč
141 Důraz Michal Plzeň     298 Ondřej Zdeněk Znojmo  
142 Havelka Petr Plzeň     299 Párdavý Ján Znojmo  
143 Jindřich Robert Plzeň 4,-kč   300 Pucher Peter Znojmo 4,-kč
144 Straka Josef Plzeň 4,-kč   301 Rachůnek Ivan Znojmo  
145 Kracík Jaroslav Plzeň     302 Toman Milan Znojmo  
146 Kraft Milan Plzeň     303 Vorel Marek Znojmo  
147 Straka Martin Plzeň     304 Uram Marek Znojmo 4,-kč
148 Matějovský Radek Plzeň     305 Plášek Karel Znojmo 4,-kč
149 Straka Michal Plzeň     306 Křetínský Aleš Znojmo  
150 Nedoma Milan Plzeň     307 Barus Miroslav Znojmo  
151 Pejchar Rudolf (G) Plzeň     308 Ludvík David Znojmo  
152 Pospíšil David Plzeň 4,-kč   309 Slávik Robert (G) Znojmo  
153 Šaffer Adam Plzeň     310 Mojžíš Pavel Znojmo  
154 Špaček Jaroslav Plzeň     311 Vokoun Tomáš (G) Znojmo 7,-kč
155 Trnka Pavel Plzeň     312 Eliáš Patrik Znojmo  
156 Výborný Martin Plzeň     313 Havlát Martin Znojmo  
157 Výtisk Jan Plzeň            
DOTISK 1   DOTISK 2
314 Všetečka David Třinec     372 Biegl Radovan (G) Třinec  
315 Vítek Josef Třinec     373 Vojtek Martin (G) Třinec  
316 Hunkes Jiří Třinec     374 Zbořil Tomáš Třinec  
317 Kucharczyk Radim Třinec     375 Klouček Tomáš Třinec  
318 Mezei Branislav Třinec     376 Pospíšil Tomáš Třinec  
319 Rachůnek Karel Znojmo     377 Kudrna Jaroslav Plzeň  
320 Majeský Ivan Sparta     378 Harant Tomáš K.Vary  
321 Vrbata David Sparta     379 Kraft Milan K.Vary  
322 Kasík Jaroslav Sparta     380 Kucharczyk Radim K.Vary  
323 Malinský Ondřej Sparta     381 Málek Roman (G) K.Vary  
324 Dragoun Michal Sparta     382 Nedorost Andrej K.Vary  
325 Broš Michal Sparta     383 Polák Vojtěch K.Vary  
326 Kratěna Ondřej Sparta     384 Mrázek František K.Vary  
327 Kasík Petr Kladno     385 Čaloun Jan Litvínov  
328 Zeman Jiří Kladno     386 Fiala Radek (G) Litvínov  
329 Kopřiva Miroslav (G) Kladno     387 Heinisch Martin Litvínov  
330 Kysela Robert Kladno     388 Jánský Peter Litvínov  
331 Kaberle František Kladno     389 Kotrla Jindřich Litvínov  
332 Hrdina Jan Kladno     390 Špaček Jaroslav Slavia  
333 Jelínek Jiří Kladno 6,-kč   391 Badiura Matěj Vsetín  
334 Hluchý Milan Kladno     392 Hřebejk Štěpán Vsetín  
335 Stejskal Jiří (G) Liberec 8,-kč   393 Hubáček Radek Vsetín  
336 Fischer Jiří Liberec     394 Kárný Tomáš Vsetín  
337 Krstev Angel Liberec     395 Musil Mojmír Vsetín  
338 Klimenta Tomáš Liberec 6,-kč   396 Najdek Robert Vsetín  
339 Pabiška Lukáš Liberec 6,-kč   397 Nedbálek Michal Vsetín  
340 Vampola Petr Liberec     398 Šafařík Michal Vsetín  
341 Víšek Jan Liberec 6,-kč   399 Bonk Radek Zlín  
342 Modrý Jaroslav Liberec 8,-kč   400 Veselý Ondřej Zlín  
343 Štrba Martin Liberec     401 Ambruz Martin Znojmo  
344 Štich David Plzeň     402 Beroun Jiří Znojmo  
345 Kořínek Jakub Plzeň     403 Čakajík Martin Znojmo 6,-kč
346 Paroulek Martin Plzeň     404 Kuboš Petr Znojmo 6,-kč
347 Mrázek František Plzeň     405 Mikulík Milan Znojmo  
348 Cibák Martin Plzeň     406 Němeček Roman Znojmo 6,-kč
349 Moravec David Plzeň     407 Šmach Ondřej Znojmo  
350 Pulpán Lukáš Plzeň     408 Straka Josef Znojmo  
351 Beránek Josef Slavia 8,-kč   409 Filc Róbert (G) Vítkovice  
352 Vlasák Tomáš Slavia     410 Mojžíš Pavel Vítkovice  
353 Žižka Tomáš Slavia     411 Peterek Jan Vítkovice  
354 Vůjtek Vladimír Vítkovice     412 Procházka Radek Vítkovice  
355 Seman Daniel Vítkovice            
356 Šimíček Roman Vítkovice     2 Málek Roman (G) CL K.Vary 8,-kč
357 Štefanka Juraj Vítkovice       (#372 - 412)    
358 Dolana Tomáš Jihlava     SEZNAMY KARET
359 Vostřák Pavel Jihlava     1 Buzek Petr Jihlava 8,-kč
360 Biegl Radovan (G) Vsetín 8,-kč   2 Ptáček František K.Vary  
361 Sloboda Karol Vsetín     3 Jágr Jaromír Kladno  
362 Gýna Vladimír Vsetín     4 Rozsíval Patrik Liberec 8,-kč
363 Gřegořek Petr Vsetín     5 Škoula Martin Litvínov 8,-kč
364 Hudler Jiří Vsetín     6 Hejduk Milan Pardubice 8,-kč
365 Kubina Pavel Vítkovice     7 Špaček Jaroslav Plzeň  
366 Krayzel Luděk Vítkovice     8 Pálffy Žigmund Slavia 8,-kč
367 Hamrlík Martin Zlín     9 Nedvěd Petr Sparta  
368 Hrazdíra Michal (G) Zlín     10 Bonk Radek Třinec  
369 Dunlop Connor Litvínov     11 Moravec David Vítkovice  
370 Hanuljak Miroslav (G) Litvínov     12 Klesla Rostislav Vsetín 8,-kč
371 Zálešák Miroslav Litvínov     13 Čajánek Petr Zlín  
U1 Kaberle František CL Kladno 8,-kč   14 Eliáš Patrik Znojmo 8,-kč
  (#314 - 371)              
UTKÁNÍ HVĚZD   UTKÁNÍ HVĚZD
H1 Balaštík Jaroslav CZ     H23 Babka daniel SK 4,-kč
H2 Burger Jiří CZ     H24 Bartek Martin SK 4,-kč
H3 Demel Tomáš CZ 4,-kč   H25 Cíger Zdeno SK 7,-kč
H4 Dobroň Michal CZ 4,-kč   H26 Fabuš Peter SK  
H5 Dopita Jiří CZ     H27 Hála Miroslav (G) SK  
H6 Duba Tomáš (G) CZ     H28 Halaj Juraj SK 4,-kč
H7 Chabada Martin CZ 4,-kč   H29 Hartmann Richard SK 4,-kč
H8 Jiruš Valdemar CZ 4,-kč   H30 Heš Jiří SK  
H9 Malinský Jiří CZ 4,-kč   H31 Ivičič Martin SK 4,-kč
H10 Novák Jan CZ 4,-kč   H32 Kledrowetz Juraj SK 4,-kč
H11 Ptáček František CZ 4,-kč   H33 Kmiť Jaroslav SK 4,-kč
H12 Pucher Peter CZ 4,-kč   H34 Kroták Arne SK 4,-kč
H13 Sailer Petr CZ 4,-kč   H35 Kukumberg Roman SK 4,-kč
H14 Srdínko Jan CZ 4,-kč   H36 Majeský Igor SK 4,-kč
H15 Straka Josef CZ 4,-kč   H37 Pavlas Petr SK 4,-kč
H16 Sup Michal CZ 4,-kč   H38 Pavličko Slavomír SK 4,-kč
H17 Svoboda Adam (G) CZ     H39 Rybár Pavol (G) SK 7,-kč
H18 Sýkora Michal CZ 4,-kč   H40 Segl'a Michal SK 4,-kč
H19 Sýkora Petr CZ 7,-kč   H41 Šechný Richard SK 4,-kč
H20 Trávníček Michal CZ 4,-kč   H42 Šimurda Marcel SK 4,-kč
H21 Uram Marek CZ 4,-kč   H43 Starosta Tomáš SK 4,-kč
H22 Zábranský Libor CZ 4,-kč   H44 Štork Rastislav SK 4,-kč
          H45 Svoboda Adam (G) -CL CZ  
          H46 Rybár Pavol (G) -CL SK 7,-kč
ASISTENCE   GÓLY
1 Beránek Josef Slavia     1 Balaštík Jaroslav Zlín  
2 Leška Petr Zlín 7,-kč   2 Sup Michal Slavia 7,-kč
3 Pucher Peter Znojmo 7,-kč   3 Uram Marek Znojmo 7,-kč
4 Straka Josef Plzeň 7,-kč   4 Straka Josef Plzeň 7,-kč
5 Marek Jan Sparta     5 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč
6 Pavelek Zdeněk Třinec 7,-kč   6 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč
7 Dopita Jiří Pardubice     7 Melenovský Marek Třinec  
8 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   8 Marek Jan Sparta  
9 Hamrlík Martin Zlín 7,-kč   9 Havel Lukáš Litvínov 7,-kč
10 Broš Michal Sparta     10 Dopita Jiří Pardubice  
11 Janků Pavel Třinec     11 Divíšek Tomáš Pardubice  
12 Uram Marek Znojmo 7,-kč   12 Barinka Peter Zlín  
13 Divíšek Tomáš Pardubice 7,-kč   13 Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč
14 Andrašovský Dušan Plzeň 7,-kč   14 Hruška David Slavia 7,-kč
15 Sýkora Petr Pardubice     15 Veselý Ondřej Vsetín 7,-kč
BODY   OBRÁNCI - BODY
1 Beránek Josef Slavia 7,-kč   1 Hamrlík Martin Zlín 7,-kč
2 Leška Petr Zlín 7,-kč   2 Havíř David Znojmo 7,-kč
3 Straka Josef Plzeň 7,-kč   3 Novák Jan Slavia  
4 Pucher Peter Znojmo 7,-kč   4 Jasečko Branislav Č.Buděj.  
5 Marek Jan Sparta     5 Sýkora Michal Pardubice  
6 Uram Marek Znojmo 7,-kč   6 Řezníček Josef Sparta  
7 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   7 Ptáček František K.Vary  
8 Dopita Jiří Pardubice     8 Jaškin Alexej Vsetín 7,-kč
9 Balaštík Jaroslav Zlín 7,-kč   9 Jiruš Valdemar Liberec 7,-kč
10 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč   10 Kadlec Petr Slavia 7,-kč
11 Sup Michal Slavia 7,-kč   11 Malinský Jiří Třinec 7,-kč
12 Dívíšek Tomáš Pardubice     12 Luža Petrik Vsetín  
13 Melenovský Marek Třinec 7,-kč   13 Tesařík Radim Zlín 7,-kč
14 Pavelek Zdeněk Třinec     14 Kowalczyk Pavel Vsetín 7,-kč
15 Broš Michal Sparta     15 Jančařík Petr Třinec 7,-kč
ÚSPĚŠNOST GÓLMANŮ   PRŮMĚR GÓLMANŮ
U1 Murín Igor (G) Zlín     P1 Murín Igor (G) Zlín  
U2 Bříza Petr (G) Sparta     P2 Svoboda Adam (G) Pardubice  
U3 Orct Zdeněk (G) Kladno     P3 Bříza Petr (G) Sparta  
U4 Franěk Petr (G) Slavia 9,-kč   P4 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
U5 Málek Roman (G) Plzeň     P5 Málek Roman (G) Plzeň  
U6 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 9,-kč   P6 Franěk Petr (G) Slavia 9,-kč
U7 Svoboda Adam (G) Pardubice     P7 Biegl Radovan (G) Vsetín 9,-kč
U8 Biegl Radovan (G) Vsetín 9,-kč   P8 Duba Tomáš (G) Plzeň  
U9 Vojtek Martin (G) Třinec 9,-kč   P9 Orct Zdeněk (G) Kladno 9,-kč
U10 Duba Tomáš (G) Plzeň     P10 Hronek Lukáš (G) Jihlava 9,-kč
U11 Altrichter Martin (G) Zlín 9,-kč   P11 Vojtek Martin (G) Třinec  
U12 Pinc Marek (G) Vítkovice     P12 Altrichter Martin (G) Zlín  
U13 Hronek Lukáš (G) Jihlava 9,-kč   P13 Svoboda Oldřich (G) Liberec  
U14 Bárta Libor (G) Plzeň     P14 Mařík Michal (G) Litvínov 9,-kč
U15 Mařík Michal Litvínov     P15 Pinc Marek (G) Vítkovice  
          CL15 Altrichter/Murín (G) Zlín  
STARS   ZUMA TOP TEAM
S1 Kaberle Tomáš Kladno     1 Novák Jan Slavia 8,-kč
S2 Jágr Jaromír Kladno     2 Pálffy Žigmund Slavia  
S3 Vrbata Radim Liberec     3 Stümpel Josef Slavia  
S4 Nedorost Václav Liberec 10,-kč   4 Beránek Josef Slavia 8,-kč
S5 Kůrka Tomáš Litvínov     5 Vokoun Tomáš (G) Znojmo  
S6 Ručinský Martin Litvínov     6 Eliáš Patrik Znojmo 8,-kč
S7 Škoula Martin Litvínov     7 Havlát Martin Znojmo 8,-kč
S8 Reichel Robert Litvínov     8 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
S9 Šlégr Jiří Litvínov     9 Klesla Rostislav Vsetín 8,-kč
S10 Bulis Jan Pardubice     10 Bulis Jan Pardubice  
S11 Hejduk Milan Pardubice     11 Hejduk Milan Pardubice  
S12 Hemský Aleš Pardubice     12 Dopita Jiří Pardubice  
S13 Dopita Jiří Pardubice     13 Hemský Aleš Pardubice  
S14 Lašák Ján (G) Pardubice     14 Reichel Robert Litvínov  
S15 Straka Martin Plzeň 10,-kč   15 Ručinský Martin Litvínov  
S16 Špaček Jaroslav Plzeň     16 Škoula Martin Litvínov 8,-kč
S17 Kraft Milan Plzeň     17 Šlégr Jiří Litvínov 8,-kč
S18 Pálffy Žigmund Slavia 10,-kč   18 Jágr Jaromír Kladno  
S19 Stümpel Josef Slavia 10,-kč   19 Kaberle Tomáš Kladno 8,-kč
S20 Vašíček Josef Slavia 10,-kč   20 Kaberle František Kladno 8,-kč
S21 Klouček Tomáš Slavia 10,-kč   21 Hrdina Jan Kladno 8,-kč
S22 Duda Radek Slavia     22 Straka Martin Plzeň 8,-kč
S23 Hlaváč Jan Sparta     23 Špaček Jaroslav Plzeň  
S24 Pilař Karel Sparta 10,-kč   24 Malík Marek Vítkovice  
S25 Výborný David Sparta     25 Prusek Martin (G) Vítkovice 8,-kč
S26 Nedvěd Petr Sparta     26 Varaďa Václav Vítkovice 8,-kč
S27 Rozsíval Michal Třinec     27 Kubina Pavel Vítkovice 8,-kč
S28 Bonk Radek Třinec     28 Bonk Radek Třinec  
S29 Mezei Branislav Třinec     29 Rozsíval Michal Třinec  
S30 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč   30 Kotalík Aleš Liberec 8,-kč
S31 Malík Marek Vítkovice     31 Nedorost Václav Liberec 8,-kč
S32 Kubina Pavel Vítkovice     32 Vrbata Radim Liberec 8,-kč
S33 Varaďa Václav Vítkovice 10,-kč   33 Fischer Jiří Liberec 8,-kč
S34 Klesla Rostislav Vsetín 10,-kč   34 Buzek Petr Jihlava 8,-kč
S35 Čechmánek Roman (G) Vsetín 10,-kč   35 Čajánek Petr Zlín  
S36 Radivojevič Branko Vsetín 10,-kč   36 Erat Martin Zlín  
S37 Somík Radovan Vsetín 10,-kč   37 Hamrlík Roman Zlín  
S38 Erat Martin Zlín     38 Hlaváč Jan Sparta 8,-kč
S39 Hamrlík Roman Zlín 10,-kč   39 Nedvěd Petr Sparta  
S40 Čajánek Petr Zlín     40 Pilař Karel Sparta  
S41 Eliáš Patrik Znojmo     41 Výborný David Sparta  
S42 Havlát Martin Znojmo     ZUMA STARS
S43 Rachůnek Karel Znojmo     Z1 Jágr Jaromír Kladno  
S44 Vokoun Tomáš (G) Znojmo 10,-kč   Z2 Dopita Jiří Pardubice  
S45 Buzek Petr Jihlava     Z3 Pálffy Žigmund Slavia 15,-kč
S46 Moravec david Vítkovice 10,-kč   Z4 Novák Jan Slavia  
S47 Hlavačka Martin K.Vary     Z5 Stümpel Jozef Slavia  
S48 Aleš Kotalík Liberec 10,-kč   Z6 Reichel Robert Litvínov 15,-kč
S49 Schnábel Robert Sparta 10,-kč   Z7 Ručinský Martin Litvínov 15,-kč
S50 Sivek Michal Sparta     Z8 Čechmánek Roman (G) Vsetín 15,-kč
S51 Jágr Jaromír CL Kladno     Z9 Beránek Josef Slavia  
TÝMOVÁ KARTA   STARS JAROMÍR JÁGR
  Suchan Jaroslav (G) Jihlava 7,-kč   J01 Jágr Jaromír Kladno  
  Šmíd Zdeněk (G) K.Vary 7,-kč   J02 Jágr Jaromír Kladno  
  Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč   J03 Jágr Jaromír Kladno  
  Hnilička Milan (G) Liberec 7,-kč   J04 Jágr Jaromír Kladno  
  Mařík Michal (G) Litvínov 7,-kč   J05 Jágr Jaromír Kladno  
  Lašák Ján (G) Pardubice     J06 Jágr jaromír Kladno  
  Duba Tomáš (G) Plzeň     STARS II
  Franěk Petr (G) Slavia     1 Kaberle František Kladno 15,-kč
  Bříza Petr (G) Sparta     2 Hrdina Jan Kladno 15,-kč
  Lakosil Vlastimil (G) Třinec     3 Majeský Ivan Sparta  
  Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč   4 Hudler Jiří Vsetín  
  Čechmánek Roman (G) Vsetín     5 Dunlop Connor Litvínov 15,-kč
  Altrichter Martin (G) Zlín     6 Vůjtek Vladimír Vítkovice  
  Slávik Robert (G) Znojmo 7,-kč   7 Beránek Josef Slavia 15,-kč
          8 Vlasák Tomáš Slavia 15,-kč
          9 Málek Roman (G) K.Vary  
          10 Čaloun Jan Litvínov  
          11 Fischer Jiří Liberec 15,-kč
          12 Modrý Jaroslav Liberec  
          13 Šimíček Roman Vítkovice  
          14 Harant Tomáš K.Vary 15,-kč
          15 Hamrlík Martin Zlín  
          16 Kubina Pavel -CL Vítkovice  
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage









 





 

TOPlist