aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2007/2008

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2007/2008
image image  image
Karty označené MODŘE s cenou MÁM!!!!!
Karty označené ČERNĚ bez ceny NEMÁM!!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo ------------------Jméno hráče------------------- Team Cena
1 Novák Filip Č.Buděj.     162 Zelenka Jiří Sparta  
2 Kotrla Jindřich Č.Buděj. 4,-kč   163 Hromas Karel Sparta  
3 Šimánek Jiří Č.Buděj. 4,-kč   164 Vaic Lubomír Sparta  
4 Brabenec Kamil Č.Buděj. 4,-kč   165 Podlešák Martin Sparta  
5 Květoň Lukáš Č.Buděj. 4,-kč   166 Štefl Martin (G) Sparta 7,-kč
6 Bolf Lukáš Č.Buděj. 4,-kč   167 Štrba Martin Sparta  
7 Altrichter Martin (G) Č.Buděj. 7,-kč   168 Dragoun Michal Sparta  
8 Hudec Michal Č.Buděj. 4,-kč   169 Sivek Michal Sparta 4,-kč
9 Gulaš Milan Č.Buděj. 4,-kč   170 Nedvěd Petr Sparta  
10 Veselý Ondřej Č.Buděj. 4,-kč   171 Ton Petr Sparta  
11 Gřegořek Petr Č.Buděj. 4,-kč   172 Melichárek Tibor Sparta  
12 Sailer Petr Č.Buděj.     173 Duba Tomáš (G) Sparta 7,-kč
13 Vydarený René Č.Buděj. 4,-kč   174 Netík Tomáš Sparta 7,-kč
14 Turek Roman (G) Č.Buděj.     175 Seman Daniel Třinec 4,-kč
15 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 4,-kč   176 Švárný Ivan Třinec  
16 Toman Milan Č.Buděj.     177 Peterek Jan Třinec  
17 Kůrka Tomáš Č.Buděj.     178 Steber Jan Třinec 4,-kč
18 Mertl Tomáš Č.Buděj. 4,-kč   179 Štefanka Juraj Třinec 4,-kč
19 Vak Tomáš Č.Buděj. 4,-kč   180 Stals Juris Třinec 4,-kč
20 Hübl Viktor Č.Buděj. 4,-kč   181 Korhoň Lubomír Třinec  
21 Sičák Vladimír Č.Buděj. 4,-kč   182 Sekeráš Lubomír Třinec  
22 Zucker David K.Vary     183 Kolusz Marcin Třinec 4,-kč
23 Skladaný František K.Vary 4,-kč   184 Vojtek Martin (G) Třinec  
24 Gróf Jakub K.Vary 4,-kč   185 Zálešák Miroslav Třinec  
25 Košťál Jan K.Vary 4,-kč   186 Tomík Robert Třinec 4,-kč
26 Kristek Jaroslav K.Vary 4,-kč   187 Čechmánek Roman (G) Třinec  
27 Hanzlík Jiří K.Vary     188 Tomas Roman Třinec 4,-kč
28 Řezníček Josef K.Vary 4,-kč   189 Martynek Rostislav Třinec  
29 Ustrnul Libor K.Vary 4,-kč   190 Kundrátek Tomáš Třinec  
30 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 7,-kč   191 Malec Tomáš Třinec  
31 Pech Lukáš K.Vary 4,-kč   192 Kroupa Vlastimil Třinec  
32 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 7,-kč   193 Skořepa Zdeněk Třinec 4,-kč
33 Melenovský Marek K.Vary 4,-kč   194 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč
34 Dobroň Michal K.Vary 4,-kč   195 Weissmann Erik Vítkovice 4,-kč
35 Hluchý Milan K.Vary     196 Prorok Ivo Vítkovice 4,-kč
36 Kraft Milan K.Vary     197 Heš Jiří Vítkovice 4,-kč
37 Procházka Milan K.Vary 4,-kč   198 Marušák Jiří Vítkovice  
38 Duben Miroslav K.Vary 4,-kč   199 Klimek Lukáš Vítkovice 4,-kč
39 Němec Ondřej K.Vary 7,-kč   200 Krenželok Lukáš Vítkovice 4,-kč
40 Kumstát Petr K.Vary     201 Pinc Marek (G) Vítkovice  
41 Mudroch Petr K.Vary 4,-kč   202 Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč
42 Skuhravý Václav K.Vary 4,-kč   203 Barinka Michal Vítkovice  
43 Bílek Vítězslav K.Vary     204 Gulaši Michal Vítkovice 4,-kč
44 Hájek David Kladno     205 Trnka Pavel Vítkovice 7,-kč
45 Lev Jakub (G) Kladno 7,-kč   206 Hubáček Petr Vítkovice  
46 Rudovský Jan Kladno 4,-kč   207 Jurečka Petr Vítkovice 4,-kč
47 Kalla Jaroslav Kladno     208 Kuboš Petr Vítkovice 4,-kč
48 Kuchler Jiří Kladno     209 Vala Petr Vítkovice 4,-kč
49 Čurilla Marek Kladno 4,-kč   210 Petrovický Robert Vítkovice 7,-kč
50 Trončinský Marek Kladno 4,-kč   211 Šimíček Roman Vítkovice 4,-kč
51 Procházka Martin Kladno     212 Ujčík Viktor Vítkovice 7,-kč
52 Ševc Martin Kladno 7,-kč   213 Bořuta Antonín Zlín 4,-kč
53 Štěpánek Martin Kladno 4,-kč   214 Nosek David Zlín 4,-kč
54 Kazatel Michal Kladno     215 Čech Filip Zlín 4,-kč
55 Šmach Ondřej Kladno 4,-kč   216 Murín Igor (G) Zlín  
56 Patera Pavel Kladno     217 Rachůnek Ivan Zlín 4,-kč
57 Tenkrát Petr Kladno 7,-kč   218 Čech Jakub (G) Zlín  
58 Bělohlav Radek Kladno 4,-kč   219 Sedláček Jakub (G) Zlín 7,-kč
59 Gardoň Radek Kladno 4,-kč   220 Balaštík Jaroslav Zlín  
60 Diviš Richard Kladno 4,-kč   221 Ondráček Jiří Zlín  
61 Schmábel Robert Kladno 4,-kč   222 Piluša Jiří Zlín 4,-kč
62 Horna Tomáš Kladno 4,-kč   223 Vosátko Lubomír Zlín 4,-kč
63 Nádašdi Tomáš Kladno     224 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč
64 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč   225 Matula Lukáš Zlín 4,-kč
65 Krstev Angel Liberec 4,-kč   226 Čech Martin Zlín  
66 Dušek Antonín Liberec     227 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč
67 Žabka Boris Liberec 4,-kč   228 Lučka Martin Zlín 4,-kč
68 Jech Ctibor Liberec     229 Záhorovský Martin Zlín 4,-kč
69 Špaček Daniel Liberec 4,-kč   230 Ďurák Miroslav Zlín 4,-kč
70 Holub Jan Liberec 4,-kč   231 Okál Miroslav Zlín  
71 Plodek Jan Liberec     232 Kubiš Pavel Zlín  
72 Víšek Jan Liberec     233 Zubíček Pavel Zlín 4,-kč
73 Hunkes Jiří Liberec 4,-kč   234 Leška Petr Zlín  
74 Moravec Jiří Liberec 4,-kč   235 Mokrejš Pavel Zlín 4,-kč
75 Čermák Leoš Liberec 4,-kč   236 Pšurný Roman Zlín 4,-kč
76 Derner Lukáš Liberec     237 Vlach Roman Zlín 4,-kč
77 Pabiška Lukáš Liberec 4,-kč   238 Balán Stanislav Zlín 4,-kč
78 Zíb Lukáš Liberec     239 Bokroš Tomáš Zlín 4,-kč
79 Fikrt Michal (G) Liberec 7,-kč   240 Brunec Tomáš Zlín 4,-kč
80 Hnilička Milan (G) Liberec 7,-kč   241 Padělek Aleš Znojmo 4,-kč
81 Hruška Ondřej Liberec     242 Kotaška Ivo Znojmo 4,-kč
82 Kašpařík Pavel Liberec     243 Kameš Jaroslav (G) Znojmo  
83 Procházka Stanislav Liberec 4,-kč   244 Svoboda Jaroslav Znojmo 4,-kč
84 Klimenta Tomáš Liberec 4,-kč   245 Beroun Jiří Znojmo 4,-kč
85 Kočí Václav Liberec     246 Dopita Jiří Znojmo 7,-kč
86 Nedorost Václav Liberec 4,-kč   247 Trvaj Jiří (G) Znojmo  
87 Novák Václav Liberec 4,-kč   248 Plášek Karel Znojmo 4,-kč
88 Jiruš Valdemar Liberec 4,-kč   249 Štach Lubomír Znojmo 4,-kč
89 Lukeš František Litvínov 4,-kč   250 Chmelíř Lukáš Znojmo 4,-kč
90 Černý Jakub Litvínov     251 Chvátal Marek Znojmo  
91 Maxa Jakub Litvínov 4,-kč   252 Růžička Martin Znojmo 4,-kč
92 Benda Jan Litvínov     253 Mojžíš Pavel Znojmo 4,-kč
93 Hranáč Jan Litvínov     254 Selingr Pavel Znojmo 4,-kč
94 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 7,-kč   255 Haman Radek Znojmo 4,-kč
95 Koma Jaroslav Litvínov 4,-kč   256 Procházka Radek Znojmo  
96 Šlégr Jiří Litvínov 7,-kč   257 Kucharczyk Radim Znojmo 4,-kč
97 Kubát Karel Litvínov 4,-kč   258 Tesařík Radim Znojmo 4,-kč
98 Bednařík Lukáš Litvínov     259 Jareš Richard Znojmo 4,-kč
99 Rindoš Lukáš Litvínov 4,-kč   260 Erat Roman Znojmo 4,-kč
100 Jenáček Martin Litvínov 4,-kč   261 Demel Tomáš Znojmo 4,-kč
101 Trávníček Michal Litvínov     262 Meidl Václav Znojmo 4,-kč
102 Vobořil Milan Litvínov 4,-kč   263 Svoboda Adam (G) Slavia  
103 Jánský Peter Litvínov     264 Hruška David Slavia  
104 Punčochář Petr Litvínov 4,-kč   265 Rataj Igor Slavia  
105 Fiala Radek (G) Litvínov 7,-kč   266 Bednář Jaroslav Slavia  
106 Skuhrovec Radim Litvínov     267 Doležal Jiří Slavia 4,-kč
107 Reichel Robert Litvínov 7,-kč   268 Drtina Jiří Slavia 4,-kč
108 Machulda Vladimír Litvínov     269 Vašíček Jiří Slavia 4,-kč
109 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč   270 Beránek Josef Slavia 7,-kč
110 Bahenský Zdeněk Litvínov 4,-kč   271 Sloboda Karol Slavia 4,-kč
111 Píša Aleš Pardubice     272 Tomica Marek Slavia  
112 Hylák Alexandr (G) Pardubice 7,-kč   273 Hlavačka Martin Slavia  
113 Havíř David Pardubice 4,-kč   274 Sup Michal Slavia 4,-kč
114 Andrašovský Dušan Pardubice 4,-kč   275 Vondrka Michal Slavia 7,-kč
115 Kolář Jan II Pardubice 4,-kč   276 Kolařík Pavel Slavia  
116 Snopek Jan Pardubice 4,-kč   277 Kadlec Petr Slavia 4,-kč
117 Cetkovský Jiří Pardubice 4,-kč   278 Duda Radek Slavia 4,-kč
118 Pivko Libor Pardubice     279 Červenka Roman Slavia 7,-kč
119 Posmyk Marek Pardubice 4,-kč   280 Němeček Roman Slavia 4,-kč
120 Richter Martin Pardubice 4,-kč   281 Micka Tomáš Slavia 4,-kč
121 Šeda Michal Pardubice     282 Žižka Tomáš Slavia 4,-kč
122 Tvrdík Michal Pardubice     283 Taskinen Vitali (G) Slavia 7,-kč
123 Hlinka Miroslav Pardubice     284 Růžička Vladimír ml. Slavia  
124 Pucher Peter Pardubice 4,-kč   285 Šaffer Adam Ustí N/L 4,-kč
125 Koukal Petr Pardubice 4,-kč   286 Novotný Andrej Ustí N/L 4,-kč
126 Somík Radovan Pardubice     287 Zápotočný Daniel Ustí N/L  
127 Blažek Tomáš Pardubice     288 Pazourek David Ustí N/L 4,-kč
128 Linhart Tomáš Pardubice 4,-kč   289 Pojkar David Ustí N/L 4,-kč
129 Rolinek Tomáš Pardubice 7,-kč   290 Mrázek František Ustí N/L 4,-kč
130 Zohorna Tomáš Pardubice 4,-kč   291 Evan Jakub Ustí N/L 4,-kč
131 Koutský Vladislav (G) Pardubice 7,-kč   292 Klobouček Jan Ustí N/L 4,-kč
132 Ondřej Zdeněk Pardubice 4,-kč   293 Hašek Jiří Ustí N/L  
133 Nikolov Angel Plzeň 4,-kč   294 Zeman Jiří Ustí N/L 4,-kč
134 Ludvík David Plzeň 4,-kč   295 Zikmund Jiří (G) Ustí N/L 7,-kč
135 Šindel Jakub Plzeň     296 Vágner Martin Ustí N/L 4,-kč
136 Dresler Jan Plzeň 4,-kč   297 Antoš Milan Ustí N/L 4,-kč
137 Kracík Jaroslav Plzeň 4,-kč   298 Janků Pavel Ustí N/L  
138 Dobrovolný Jiří Plzeň 4,-kč   299 Hořava Petr Ustí N/L 4,-kč
139 Jarina Kamil (G) Plzeň 7,-kč   300 Přikryl Petr (G) Ustí N/L 7,-kč
140 Laš Marek Plzeň     301 Špirko Rastislav Ustí N/L 4,-kč
141 Cartelli Mario Plzeň 4,-kč   302 Liščák Robert Ustí N/L 4,-kč
142 Adamský Martin Plzeň     303 Ficenc Tomáš Ustí N/L 4,-kč
143 Čakajík Martin Plzeň 4,-kč   304 Klimt Tomáš Ustí N/L 4,-kč
144 Trojovský Matěj Plzeň 4,-kč   305 Martinec Tomáš Ustí N/L 4,-kč
145 Důras Michal Plzeň 4,-kč   306 Martinec Lukáš Plzeň  
146 Dvořák Michal Plzeň 4,-kč   307 Melichar Josef Č.Buděj. 4,-kč
147 Fabuš Peter Plzeň 4,-kč   308 Polanský Jiří Třinec  
148 Vampola Petr Plzeň     309 Pácal Tomáš Třinec 4,-kč
149 Matějovský Radek Plzeň 4,-kč   310 Andersons Janis Třinec  
150 Málek Roman (G) Plzeň 7,-kč   311 Květoň David Třinec 4,-kč
151 Jasečko Stanislav Plzeň     312 Darzinš Lauris Třinec 4,-kč
152 Divíšek Tomáš Plzeň 4,-kč   313 Psůrný Michal Zlín 4,-kč
153 Vlasák Tomáš Plzeň     314 Andrašovský Dušan Zlín 4,-kč
154 Benák Václav Plzeň 4,-kč   315 Nedorost Andrej Ustí N/L 4,-kč
155 Jerofejevs Alexandrs Sparta     316 Daneček Lukáš (G) Třinec  
156 Ptáček František Sparta     317 Köhler Bedřich Vítkovice 4,-kč
157 Langhammer Jakub Sparta 4,-kč   318 Tomášek Martin Vítkovice 4,-kč
158 Hanzlík Jan Sparta     319 Hruška Radim Vítkovice  
159 Tabaček Ján Sparta 4,-kč   320 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
160 Nedvěd Jaroslav Sparta 4,-kč   321 Mikula Ondřej Vítkovice 4,-kč
161 Vykoukal Jiří Sparta            
DOTISK (322-417)   DOTISK (322-417)
322 Frolo Tomáš Č.Buděj. 7,-kč   369 Tůma Martin Litvínov 7,-kč
323 Mucha Ján Č.Buděj. 7,-kč   370 Tomas Roman Litvínov 7,-kč
324 Macháček Petr Č.Buděj. 7,-kč   371 Derner Lukáš Plzeň 7,-kč
325 Cikánek Lukáš (G) Kladno 9,-kč   372 Sýkora Miloš Plzeň 7,-kč
326 Pavlas Aleš Kladno 7,-kč   373 Klepiš Jakub Slavia 9,-kč
327 Sedlák Přemysl Kladno 7,-kč   374 Borůvka Jaroslav Slavia 7,-kč
328 Blatný Zdeněk Liberec 7,-kč   375 Suchan Jaroslav (G) Slavia 9,-kč
329 Vantuch Lukáš Liberec 7,-kč   376 Čermák Miloslav Slavia 7,-kč
330 Šachl Petr Liberec 7,-kč   377 Holec Miroslav Slavia 7,-kč
331 Rýgl Martin Liberec 7,-kč   378 Ovčačík Ctirad Vítkovice 7,-kč
332 Nedvídek Michal (G) Liberec 9,-kč   379 Boháč Daniel Vítkovice 7,-kč
333 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč   380 Mrázek Jaroslav Vítkovice 7,-kč
334 Klejna Michal Pardubice 7,-kč   381 Šebesta Pavel Vítkovice 7,-kč
335 Sýkora Petr Pardubice 9,-kč   382 Hubáček Radek Vítkovice 7,-kč
336 Černošek Marek Sparta 7,-kč   383 Szturc Roman Vítkovice 7,-kč
337 Novotný Filip (G) Sparta 9,-kč   384 Škoda Vladimír Vítkovice 7,-kč
338 Altrichter Martin (G) Sparta 9,-kč   385 Svačina Vladimír Vítkovice 7,-kč
339 Cunik Matěj Sparta 7,-kč   386 Hlavačka Martin Zlín 7,-kč
340 Mrňa Pavel Sparta 7,-kč   387 Táborský Martin Pardubice 7,-kč
341 Pánik Richard Třinec 7,-kč   388 Bláha Tomáš Pardubice 7,-kč
342 Hampl Zbyněk Třinec 7,-kč   389 Semorád Jan Pardubice 7,-kč
343 Přeučil Petr Ustí N/L 7,-kč   390 Nikolov Angel Pardubice 7,-kč
344 Šagát Martin Ustí N/L 7,-kč   391 Nakládal Jakub Pardubice 7,-kč
345 Novák Václav Ustí N/L 7,-kč   392 Kolář Jan Pardubice 7,-kč
346 Gýna Vladimír Ustí N/L 7,-kč   393 Starý Jan Pardubice 7,-kč
347 Barinka Petr Zlín 7,-kč   394 Koma Jaroslav Pardubice 7,-kč
348 Biegl Radovan (G) Zlín 9,-kč   395 Podkonický Andrej Liberec 7,-kč
349 Klouček Tomáš Zlín 7,-kč   396 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč
350 Švrček Jan Znojmo 7,-kč   397 Bartovič Milan Liberec 7,-kč
351 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč   398 Pletka Václav Liberec 7,-kč
352 Všetečka David Znojmo 7,-kč   399 Novák Jan Slavia 7,-kč
353 Mudroch Petr Znojmo 7,-kč   400 Neruda Stanislav (G) Slavia 9,-kč
354 Kuchejda David Č.Buděj. 7,-kč   401 Moravec David Třinec 9,-kč
355 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 9,-kč   402 Hrňa Erik Třinec 7,-kč
356 Růžička David Kladno 7,-kč   403 Kania Jakub Třinec 7,-kč
357 Nedvěd Zdeněk Kladno 7,-kč   404 Výborný Martin Třinec 7,-kč
358 Branda Daniel Litvínov 7,-kč   405 Barinka Peter Třinec 7,-kč
359 Poživil Lukáš Litvínov 7,-kč   406 Pavelek Zdeněk Třinec 7,-kč
360 Franěk Petr (G) Litvínov 9,-kč   407 Čaloun Jan Ustí N/L 7,-kč
361 Sklenička Zbyněk Litvínov 7,-kč   408 Hovorka Marek Ustí N/L 7,-kč
362 Halmoši Dominik (G) Plzeň 9,-kč   409 Krajči Róbert Usti N/L 7,-kč
363 Kubalík Tomáš Plzeň 7,-kč   410 Hiadlovský Tomáš (G) Ustí N/L 9,-kč
364 Borovanský Michal Slavia 7,-kč   411 Káňa Tomáš Ustí N/L 7,-kč
365 Tomajko Jan Kladno 7,-kč   412 Němeček Roman Ustí N/L 7,-kč
366 Gulaš Milan Kladno 7,-kč   413 Sedlák Adam Vítkovice 7,-kč
367 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 9,-kč   414 Jánoš Branislav Vítkovice 7,-kč
368 Sedlák Přemysl Kladno 7,-kč   415 Kolařík Jan Vítkovice 7,-kč
          416 Řehoř Jan (G) Znojmo 9,-kč
S19 Seznam karet (322-417)   5,-kč   417 Čachotský Tomáš Znojmo 7,-kč
                 
          315 Pavel Paprskář (Fotograf)   4,-kč
HC HAVÍŘOV   HC HAVÍŘOV
H01 Niec André Havířov 4,-kč   H15 Varga Milan Havířov 4,-kč
H02 Sochorek Dalibor Havířov 4,-kč   H16 Zdráhal Pavel Havířov 4,-kč
H03 Mikšan David Havířov 4,-kč   H17 Rozum Petr Havířov 4,-kč
H04 Hulva Jakub Havířov 4,-kč   H18 Staněk Ondřej Havířov 4,-kč
H05 Lašek Jakub Havířov 4,-kč   H19 Klimeš Tomáš Havířov 4,-kč
H06 Daneček Jan Havířov 4,-kč   H20 Škoda Vladimír Havířov 4,-kč
H07 Giesel Jan Havířov 4,-kč   H21 Šafránek Dušan (G) Havířov 7,-kč
H08 Haas Marek Havířov 4,-kč   H22 Seman Filip Havířov  
H09 Novotný Marek (G) Havířov 7,-kč   H23 Peštulka Ivo Havířov 4,-kč
H10 Sikora Marek Havířov 4,-kč   H24 Strmaň Jan (G) Havířov  
H11 Novák Michal Havířov 4,-kč   H25 Prokop Petr Havířov 4,-kč
H12 Valent Michal (G) Havířov 7,-kč   H26 Vala Petr Havířov 4,-kč
H13 Velecký Michal Havířov 4,-kč   H27 Dobeš Jakub (G) Havířov  
H14 Huhto Mikko Havířov 4,-kč   H28 Kundrátek Tomáš Havířov 4,-kč
S18 Seznam karet - LOGO Havířov 8,-kč          
                 
HT1 Režnar Jiří (TR) Havířov 5,-kč   HT4 Potyš Martin (kustod) Havířov 5,-kč
HT2 Žůrek Jiří (TR) Havířov 5,-kč   HT5 Foukal Pavel (kustod) Havířov 5,-kč
HT3 Strmeň Jan (prezident) Havířov 5,-kč   HT6 Zimmer Jan (Masér) Havířov 5,-kč
REPREZENTACE ČR-18   REPREZENTACE ČR-20
1 Ježek Aleš CBU / CZE 8,-kč   1 Bořuta Antonín ZLI / CZE 8,-kč
2 Furch Dominik (G) SLA / CZE 10,-kč   2 Bártek Daniel OLO / CZE 8,-kč
3 Landsman Filip (G) PAR / CZE 10,-kč   3 Kajínek David LIB / CZE 8,-kč
4 Stoklasa Filip PAR / CZE 8,-kč   4 Květoň David VSE / CZE 8,-kč
5 Kania Jakub TRI / CZE 8,-kč   5 Stieler David KLA / CZE 8,-kč
6 Mužík Jakub KLA / CZE 8,-kč   6 Kovář Jakub (G) CBU / CZE 15,-kč
7 Sedláček Jakub (G) ZLI / CZE 10,-kč   7 Maxa Jakub LIT / CZE 8,-kč
8 Česnek Jan SLA / CZE 8,-kč   8 Koktan Jan ZNO / CZE 8,-kč
9 Kovář Jan PLZ / CZE 15,-kč   9 Semorád Jan PAR / CZE 8,-kč
10 Látal Jan KLA / CZE 8,-kč   10 Korčák Jiří ZLI / CZE 8,-kč
11 Rutta Jan PLZ / CZE 8,-kč   11 Suchý Jiří KLA / CZE 8,-kč
12 Stránský Jan PLZ / CZE 8,-kč   12 Tlustý Jiří KLA / CZE 10,-kč
13 Tomeček Jan KVA / CZE 8,-kč   13 Kubát Karel LIT / CZE 8,-kč
14 Hafenrichter Jaroslav SLA / CZE 8,-kč   14 Martinec Lukáš PLZ / CZE 8,-kč
15 Klement Josef CBU / CZE 8,-kč   15 Látal Martin KLA / CZE 8,-kč
16 Kafan Kryštof LIT / CZE 8,-kč   16 Kazatel Michal KLA / CZE 8,-kč
17 Stříteský Matěj VSE / CZE 8,-kč   17 Neuvirth Michal (G) SPA / CZE 15,-kč
18 Gudas Radko KLA / CZE     18 Zíb Petr CBU / CZE 8,-kč
19 Kousal Robert PAR / CZE 8,-kč   19 Meidl Radek SPA / CZE 8,-kč
20 Horák Roman CBU / CZE 8,-kč   20 Kundrádek Tomáš TRI / CZE 8,-kč
21 Novotný Štěpán SPA / CZE 8,-kč   21 Rod Tomáš CBU / CZE 8,-kč
22 Doležal Tomáš SLA / CZE 8,-kč   22 Zohorna Tomáš PAR / CZE 8,-kč
23 Čejka Václav LIT / CZE 8,-kč          
24 Pacovský Dominik SPA / CZE 8,-kč   S16 Seznam karet ČR-20 CZE 5,-kč
25 Francouz Pavel (G) PLZ / CZE 15,-kč          
26 Okál Zdeněk ZL I/ CZE 8,-kč          
                 
S15 Seznam karet ČR-18 CZE 5,-kč          
STARS   REPREZENTACE ČR-A
NH1 Hylák Alexandr (G) Pardubice 10,-kč   1 Svoboda Adam (G) SLA / CZE 10,-kč
NH2 Pazourek David Ustí N/L     2 Nosek David ZLI / CZE 10,-kč
NH3 Čech Jakub (G) Zlín 10,-kč   3 Huml Ivan KLA / CZE 10,-kč
NH4 Lev Jakub (G) Kladno 10,-kč   4 Rachůnek Ivan ZLI / CZE 10,-kč
NH5 Benda Jan Litvínov 10,-kč   5 Platil Jan CZE 10,-kč
NH6 Balaštík Jaroslav Zlín 10,-kč   6 Výtisk Jan TRI / CZE 10,-kč
NH7 Šlégr Jiří Litvínov 10,-kč   7 Balaštík Jaroslav ZLI / CZE 10,-kč
NH8 Čermák Leoš Liberec 10,-kč   8 Bednář Jaroslav SLA / CZE 10,-kč
NH9 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 10,-kč   9 Kotrla Jindřich CBU / CZE 10,-kč
NH10 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč   10 Novotný Jiří CBU / CZE 10,-kč
NH11 Růžička Martin Znojmo 10,-kč   11 Straka Josef SPA / CZE  
NH12 Důraz Michal Plzeň 10,-kč   12 Brabenec Kamil CBU / CZE 10,-kč
NH13 Antoš Milan Ustí N/L 10,-kč   13 Kohn Ladislav CZE 10,-kč
NH14 Hlinka Miroslav Pardubice 10,-kč   14 Zíb Lukáš LIB / CZE 10,-kč
NH15 Nedvěd Petr Sparta 10,-kč   15 Záhorovský Martin ZLI / CZE 10,-kč
NH16 Červenka Roman Slavia 10,-kč   16 Blaták Miroslav ZLI / CZE 10,-kč
NH17 Demel Tomáš Znojmo 10,-kč   17 Kubiš Pavel ZLI / CZE 10,-kč
NH18 Divíšek Tomáš Plzeň 10,-kč   18 Gřegořek Petr CBU / CZE 10,-kč
NH19 Duba Tomáš (G) Sparta 10,-kč   19 Tenkrát Petr CZE 10,-kč
NH20 Kundrádek Tomáš Třinec 10,-kč   20 Hamr Radek CZE 10,-kč
NH21 Kůrka Tomáš Č.Buděj. 10,-kč   21 Čechmánek Roman (G) TRI / CZE  
NH22 Ujčík Vitkor Vítkovice 10,-kč   22 Červenka Roman SLA / CZE 10,-kč
NH23 Bílek Vítězslav K.Vary 10,-kč   23 Hřebejk Štěpán CBU / CZE 10,-kč
NH24 Růžička Vladimír Slavia 10,-kč   24 Žižka Tomáš SLA / CZE 10,-kč
NH25 Sičák Vladimír Č.Buděj.     25 Hübl Viktor CBU / CZE 10,-kč
NH26 Sýkora Petr Pardubice 10,-kč   26 Irgl Zbyněk VIT / CZE 10,-kč
NH27 Petrovický Róbert Vítkovice     27 Pabiška Lukáš LIB / CZE 10,-kč
NH28 Tenkrát Petr Kladno 10,-kč   28 Růžička Martin ZNO / CZE 10,-kč
NH29 Ton Petr Sparta 10,-kč   29 Hrabal Josef VSE / CZE 10,-kč
NH30 Duda Radek Slavia 10,-kč          
S20 Seznam karet   5,-kč   S17 Seznam karet ČR CZE 5,-kč
SNIPER - BODY   SNIPER - GÓLY
B01 Hlinka Jaroslav Sparta 7,-kč   G01 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč
B02 Patera Pavel Kladno 7,-kč   G02 Procházka Martin Kladno 7,-kč
B03 Sýkora Petr Pardubice     G03 Reichel Robert Litvínov  
B04 Procházka Martin Kladno 7,-kč   G04 Hübl Viktor Č.Buděj. 7,-kč
B05 Ton Petr Sparta 7,-kč   G05 Ton Petr Sparta 7,-kč
B06 Kalla Jaroslav Kladno 7,-kč   G06 Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč
B07 Reichel Robert Litvínov 7,-kč   G07 Hruška David Slavia 7,-kč
B08 Hübl Viktor Č.Buděj. 7,-kč   G08 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč
B09 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč   G09 Dranda Daniel Litvínov 7,-kč
B10 Leška Petr Zlín 7,-kč   G10 Netík Tomáš Sparta 7,-kč
B11 Beránek Josef Slavia     G11 Kumstát Petr K.Vary 7,-kč
B12 Divíšek Tomáš Plzeň     G12 Kratěna Ondřej Sparta 7,-kč
B13 Skuhravý Václav K.Vary     G13 Leška Petr Zlín 7,-kč
B14 Irgl Zbyněk Vítkovice     G14 Skuhravý Václav K.Vary 7,-kč
B15 Kumstát Petr K.Vary     G15 Hudec Michal Č.Buděj. 7,-kč
KLUBOVÁ KARTA   SNIPER - OBRÁNCI
K01 Sailer Petr/Altrichter M.(G) Č.Buděj. 7,-kč   O01 Vykoukal Jiří Sparta  
K02 Kraft Milan/Sáblík Lukáš (G) K.Vary 7,-kč   O02 Ševc Martin Kladno 7,-kč
K03 Patera Pavel/Lev Jakub(G) Kladno 7,-kč   O03 Jiruš Valdemar Liberec 7,-kč
K04 Procházka St./Fikrt Michal(G) Liberec 7,-kč   O04 Hamrlík Martin Zlín 7,-kč
K05 Reichel R./Fiala Michal(G) Litvínov 7,-kč   O05 Nosek David Zlín 7,-kč
K06 Hlinka Mir./Koutský Vl.(G) Pardubice 7,-kč   O06 Zíb Lukáš Liberec 7,-kč
K07 Divíšek Tomáš/Jarina Kamil(G) Plzeň     O07 Gřegořek Petr Č.Buděj. 7,-kč
K08 Beránek Josef/Taskinen V.(G) Slavia 7,-kč   O08 Hlavačka Martin Slavia 7,-kč
K09 Ptáček Fr./Štefl Martin (G) Sparta 7,-kč   O09 Řezníček Josef K.Vary 7,-kč
K10 Peterek Jan / Vojtek Martin(G) Třinec 7,-kč   O10 Kadlec Petr Slavia 7,-kč
K11 Antoš Milan/Zikmund Jiří(G) Ustí N/L 7,-kč   O11 Dobroň Michal K.Vary 7,-kč
K12 Šimíček Rom./Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč   O12 Šlégr Jiří Litvínov 7,-kč
K13 Okál Mir./Čech Jakub (G) Zlín 7,-kč   O13 Cartelli Mario Plzeň 7,-kč
K14 Dopita Jiří/Kameš Jar.(G) Znojmo 7,-kč   O14 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč
          O15 Kutlák Zdeněk Č.Buděj. 7,-kč
TRENÉŘI   LOGO - SEZNAM KARET
T01 Gregor Dušan Liberec 6,-kč   S01 HC České Budějovice Č.Buděj. 8,-kč
T02 Bokroš Ernest Zlín 6,-kč   S02 HC Karlovy Vary K.Vary 8,-kč
T03 Výborný František Sparta 6,-kč   S03 HC Geus Okna Kladno Kladno 8,-kč
T04 Hübl Jaroslav Litvínov 6,-kč   S04 Bílí Tygři Liberec Liberec 8,-kč
T05 Juřík Jiří Třinec 6,-kč   S05 HC Litvínov Litvínov 8,-kč
T06 Kučera Jiří Plzeň 6,-kč   S06 HC Moeller Pardubice Pardubice 8,-kč
T07 Jandač Josef Č.Buděj. 6,-kč   S07 HC Lasselsberger Plzeň Plzeň 8,-kč
T08 Říha Miloš Pardubice 6,-kč   S08 HC Slavia Praha Slavia 8,-kč
T09 Fryčer Miroslav Vítkovice 6,-kč   S09 HC Sparta Praha Sparta 8,-kč
T10 Sýkora Václav Znojmo 6,-kč   S10 HC Oceláři Třinec Třinec 8,-kč
T11 Evan Vladimír Ustí N/L 6,-kč   S11 HC Slovan Ústečtí Lvi Ustí N/L 8,-kč
T12 Růžička Vladimír Slavia 6,-kč   S12 HC Vítkovice Steel Vítkovice 8,-kč
T13 Müller Zdeněk Kladno 6,-kč   S13 RI Okna Zlín Zlín 8,-kč
T14 Venera Zdeněk K.Vary 6,-kč   S14 HC Znojemští Orli Znojmo 8,-kč
ÚSPĚŠNOST ZÁSAHŮ   PRŮMĚR ZÁSAHŮ
U01 Hnilička Milan (G) Liberec 9,-kč   P01 Hnilička Milan (G) Liberec 9,-kč
U02 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 9,-kč   P02 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč
U03 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč   P03 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 9,-kč
U04 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč   P04 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč
U05 Pinc Marek (G) Vítkovice     P05 Pinc Marek (G) Vítkovice 9,-kč
U06 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč   P06 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč
U07 Murín Igor (G) Zlín 9,-kč   P07 Murín Igor (G) Zlín 9,-kč
U08 Vojtek Martin (G) Třinec     P08 Svoboda Adam (G) Slavia 9,-kč
U09 Duba Tomáš (G) Sparta 9,-kč   P09 Turek Roman (G) Č.Buděj. 9,-kč
U10 Málek Roman (G) Plzeň 9,-kč   P10 Vojtek Roman (G) Třinec 9,-kč
U11 Orct Zdeněk (G) Kladno 9,-kč   P11 Duba Tomáš (G) Sparta 9,-kč
U12 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 9,-kč   P12 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 9,-kč
U13 Svoboda Adam (G) Slavia 9,-kč   P13 Salfický Dušan (G) Sparta 9,-kč
U14 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 9,-kč   P14 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 9,-kč
U15 Salfický Dušan (G) Sparta 9,-kč   P15 Orct Zdeněk (G) Kladno 9,-kč
S20 Seznam karet   5,-kč   S20 Seznam karet   5,-kč
FAMILY (1 of 1000)
1 Ernest Bokroš / Tomáš Bokroš Zlín 8,-kč
2 Filip Čech / Martin Čech Zlín 8,-kč
3 Jaroslav Nedvěd / Petr Nedvěd Sparta  
4 Martin Čech / Zdeněk Čech / Filip Čech Zlín 8,-kč
5 Roman Pšurný / Michal Pšurný Zlín 8,-kč
6 Roman Vlach / Rostislav Vlach Zlín/Vsetín 8,-kč
7 Vladimír Evan / Jakub Evan Ustí N/L 8,-kč










 

TOPlist