aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2005/2006

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2005/2006
imageimageimage 
Karty označené modře s cenou MÁM!!!
Karty označené černě bez ceny NEMÁM!!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo JMéno hráče Team Cena
1 Šachl Petr Liberec 4,-kč   158 Lašák Ján (G) Pardubice  
2 Derner Lukáš Liberec 4,-kč   159 Linhart Tomáš Pardubice 4,-kč
3 Falta Pavel (G) Liberec     160 Lubina Ladislav Pardubice  
4 Hanzlík Jiří Liberec 4,-kč   161 Mikeska Michal Pardubice 4,-kč
5 Hnilička Milan (G) Liberec     162 Mudroch Petr Pardubice 4,-kč
6 Holub Jan Liberec 4,-kč   163 Novotný Andrej Pardubice 4,-kč
7 Jech Ctibor Liberec 4,-kč   164 Rolínek Tomáš Pardubice  
8 Jiruš Vlademar Liberec 4,-kč   165 Snopek Jan Pardubice 4,-kč
9 Klimenta Tomáš Liberec 4,-kč   166 Tvrdík Michal Pardubice 4,-kč
10 Krstev Angel Liberec 4,-kč   167 Vágner Martin Pardubice  
11 Moravec Jiří Liberec 4,-kč   168 Čáslava Petr Pardubice 7,-kč
12 Nikolov Angel Liberec 4,-kč   169 Mrázek František Pardubice  
13 Novák Václav Liberec 4,-kč   170 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč
14 Plodek Jan Liberec 4,-kč   171 Dresler Jan Vítkovice 4,-kč
15 Podkonický Andrej Liberec 4,-kč   172 Černošek Marek Vítkovice 4,-kč
16 Procházka Stanislav Liberec 4,-kč   173 Gulaši Michal Vítkovice 4,-kč
17 Rataj Igor Liberec     174 Hubáček Petr Vítkovice  
18 Richter Martin Liberec 4,-kč   175 Hudec Stanislav Vítkovice  
19 Tomajko Jan Liberec     176 Hulva Jakub Vítkovice 4,-kč
20 Vaic Lubomír Liberec 4,-kč   177 Chmelíř Lukáš Vítkovice 4,-kč
21 Vampola Petr Liberec 4,-kč   178 Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč
22 Balász David Litvínov     179 Jurečka Petr Vítkovice  
23 Benda Jan Litvínov 4,-kč   180 Kameš Jaroslav (G) Vítkovice 7,-kč
24 Branda Daniel Litvínov     181 Káňa Tomáš Vítkovice  
25 Fiala Radek (G) Litvínov     182 Kohler Bedřich Vítkovice  
26 Gombár Jiří Litvínov 4,-kč   183 Kuboš Petr Vítkovice  
27 Gýna Vladimír Litvínov 4,-kč   184 Padělek Ivan Vítkovice  
28 Hranáč Jan Litvínov 4,-kč   185 Philipp Radek Vítkovice 4,-kč
29 Jarina Kamil (G) Litvínov 7,-kč   186 Pištěk Lubomír Vítkovice 4,-kč
30 Jánský Peter Litvínov 4,-kč   187 Pinc Marek (G) Vítkovice  
31 Jeslínek Michal Litvínov     188 Polák Roman Vítkovice 7,-kč
32 Poživil Lukáš Litvínov     189 Procházka Radek Vítkovice  
33 Prokop Petr Litvínov     190 Šimíček Roman Vítkovice 4,-kč
34 Prorok Ivo Litvínov     191 Štefanka Juraj Vítkovice 4,-kč
35 Punčochář Petr Litvínov 4,-kč   192 Tomášek Martin Vítkovice 4,-kč
36 Reichel Robert Litvínov 7,-kč   193 Štefanka Filip Vsetín 4,-kč
37 Řezníček Ladislav Litvínov     194 Štefl Martin (G) Vsetín 7,-kč
38 Sklenička Zbyněk Litvínov 4,-kč   195 Bacul Robin Vsetín 4,-kč
39 Šaffer Adam Litvínov     196 Bauer Richard Vsetín 4,-kč
40 Trávníček Michal Litvínov 4,-kč   197 Duba Lukáš Vsetín  
41 Zadina Marek Litvínov 4,-kč   198 Dubec Marek Vsetín 4,-kč
42 Žabka Boris Slavia 4,-kč   199 Gorev Roman Vsetín  
43 Žižka Tomáš Slavia 4,-kč   200 Hrabal Josef Vsetín 4,-kč
44 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč   201 Korotvička Jan Vsetín 4,-kč
45 Beránek Josef Slavia 7,-kč   202 Květoň David Vsetín 4,-kč
46 Divíšek Tomáš Slavia 4,-kč   203 Luža Patrik Vsetín  
47 Dlouhý Radek Slavia     204 Nedbálek Michal Vsetín 4,-kč
48 Drtina Jiří Slavia 4,-kč   205 Sakrajda Petr Vsetín  
49 Duda Radek Slavia     206 Spitzer Zbyněk Vsetín 4,-kč
50 Červenka Roman Slavia 7,-kč   207 Stantien Roman Vsetín 4,-kč
51 Franěk Petr (G) Slavia 7,-kč   208 Steiner Ondřej Vsetín 4,-kč
52 Graňák Dominik Slavia 4,-kč   209 Tomík Róbert Vsetín 4,-kč
53 Havel Lukáš Slavia     210 Zapletal Jan Vsetín  
54 Hronek Lukáš (G) Slavia 7,-kč   211 Hruška Ondřej Vsetín 4,-kč
55 Hruška David Slavia     212 Altrichter Martin (G) Vsetín 7,-kč
56 Kadlec Petr Slavia 4,-kč   213 Ivan Marek Vsetín 4,-kč
57 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč   214 Hovi Sasu (G) Vsetín  
58 Novák Jan Slavia 4,-kč   215 Hruška Radim Vsetín 4,-kč
59 Pojkar David Slavia 4,-kč   216 Kučný Jiří Vsetín 4,-kč
60 Sobotka Vladimír Slavia 7,-kč   217 Plšek Lukáš (G) Vsetín  
61 Sup Michal Slavia 4,-kč   218 Chmelík Lukáš Vsetín 4,-kč
62 Tomica Marek Slavia 4,-kč   219 Lamberg Antti-Pekka Vsetín  
63 Vlasák Tomáš Slavia 4,-kč   220 Přeučil Petr Vsetín 4,-kč
64 Vondrka Michal Slavia 4,-kč   221 Jenáček Martin Vsetín 4,-kč
65 Šindel Jakub Sparta 4,-kč   222 Beroun Jiří Znojmo 4,-kč
66 Štrba Martin Sparta 4,-kč   223 Bičánek Radim Znojmo 4,-kč
67 Bříza Petr (G) Sparta     224 Dopita Jiří Znojmo  
68 Bolf Lukáš Sparta 4,-kč   225 Čakajík Martin Znojmo  
69 Dobroň Michal Sparta     226 Haman Radek Znojmo 4,-kč
70 Dragoun Michal Sparta 4,-kč   227 Evjen Halvor Harstad (G) Znojmo 7,-kč
71 Hanzlík Jan Sparta 4,-kč   228 Heš Jiří Znojmo 4,-kč
72 Hlavačka Martin Sparta 4,-kč   229 Chlubna Tomáš Znojmo  
73 Chabada Martin Sparta 4,-kč   230 Chvátal Marek Znojmo 4,-kč
74 Kašpařík Pavel Sparta     231 Jareš Richard Znojmo  
75 Kasík Jaroslav Sparta     232 Ludvík David Znojmo  
76 Kratěna Ondřej Sparta 4,-kč   233 Mikulík Milan Znojmo  
77 Netík Tomáš Sparta 7,-kč   234 Němeček Roman Znojmo  
78 Schwarz Marek (G) Sparta 7,-kč   235 Ondřej Zdeněk Znojmo 4,-kč
79 Toman Milan Sparta     236 Plášek Karel Znojmo 4,-kč
80 Ton Petr Sparta 7,-kč   237 Pucher Peter Znojmo  
81 Vopat Roman Sparta     238 Selingr Pavel Znojmo 4,-kč
82 Frolo Tomáš Třinec     239 Šmach Ondřej Znojmo  
83 Hašek Jiří Třinec     240 Tatarčík Ondřej Znojmo 4,-kč
84 Huna Rudolf Třinec     241 Trvaj Jiří (G) Znojmo 7,-kč
85 Hunkes Jiří Třinec 4,-kč   242 Uram Marek Znojmo 4,-kč
86 Kroupa Vlastimil Třinec 4,-kč   243 Varakas Villi Znojmo 4,-kč
87 Kudělka David Třinec     244 Štěpánek Martin Plzeň 4,-kč
88 Kudrna Jaroslav Třinec 4,-kč   245 Adamský Martin Plzeň 7,-kč
89 Martynek Rostislav Třinec     246 Andrašovský Dušan Plzeň 4,-kč
90 Pácal Tomáš Třinec 4,-kč   247 Cartelli Mario Plzeň  
91 Peterek Jan Třinec 4,-kč   248 Důras Michal Plzeň 4,-kč
92 Petrakov Andrej Třinec 4,-kč   249 Jež Petr (G) Plzeň  
93 Pletka Václav Třinec 4,-kč   250 Jindřich Robert Plzeň 4,-kč
94 Polanský Jiří Třinec 4,-kč   251 Kocák Peter Plzeň 4,-kč
95 Skořepa Zdeněk Třinec 4,-kč   252 Kracík Jaroslav Plzeň 4,-kč
96 Tesařík Radim Třinec 4,-kč   253 Málek Roman (G) Plzeň  
97 Tomas Roman Třinec     254 Matějovský Radek Plzeň 4,-kč
98 Všetečka David Třinec 4,-kč   255 Moravec David Plzeň  
99 Výtisk Jan Třinec     256 Nedoma Milan Plzeň 4,-kč
100 Vítek Josef Třinec 4,-kč   257 Padělek Aleš Plzeň 4,-kč
101 Vojtek Martin (G) Třinec 7,-kč   258 Trnka Pavel Plzeň 4,-kč
102 Zbořil Tomáš Třinec 4,-kč   259 Šindel Jakub Plzeň 4,-kč
103 Ševc Martin Kladno     260 Zelenka Jiří Plzeň  
104 Špelda Jaroslav Kladno 4,-kč   261 Tvrdoň Roman Plzeň 4,-kč
105 Besser Jan Kladno     262 Šmarda Jan Plzeň 4,-kč
106 Bílek Vítězslav Kladno 4,-kč   263 Dobrovolný Jiří Plzeň 4,-kč
107 Čech Vratislav Kladno 4,-kč   264 Kepl Richard Plzeň  
108 Evan Jakub Kladno 4,-kč   265 Alinč Jan K.Vary 4,-kč
109 Frolík Martin Kladno 4,-kč   266 Bednařík Lukáš K.Vary 4,-kč
110 Frolík Michael Kladno 7,-kč   267 Duben Miroslav K.Vary  
111 Gardoň Radek Kladno 4,-kč   268 Dvořák Michal K.Vary 4,-kč
112 Hájek David Kladno 4,-kč   269 Čechmánek Roman (G) K.Vary  
113 Havel Michal Kladno 4,-kč   270 Hurtaj Lubomír K.Vary 4,-kč
114 Hluchý Milan Kladno 4,-kč   271 Košťál Jan K.Vary 4,-kč
115 Horna Tomáš Kladno 4,-kč   272 Krajíček Lukáš K.Vary  
116 Huml Ivan Kladno 4,-kč   273 Kraus Jakub K.Vary 4,-kč
117 Kalla Jaroslav Kladno     274 Kumstát Petr K.Vary  
118 Musil Lukáš (G) Kladno 7,-kč   275 Macholda Petr K.Vary  
119 Orct Zdeněk (G) Kladno     276 Mensator Lukáš (G) K.Vary 7,-kč
120 Patera Pavel Kladno 7,-kč   277 Nedorost Andrej K.Vary 4,-kč
121 Procházka Libor Kladno 4,-kč   278 Němec Ondřej K.Vary 7,-kč
122 Procházka Martin Kladno     279 Řezníček Josef K.Vary 4,-kč
123 Tlustý Jiří Kladno 7,-kč   280 Pech Lukáš K.Vary 4,-kč
124 Zeman Jiří Kladno     281 Polák Jiří K.Vary  
125 Altrichter Martin (G) Zlín     282 Procházka Milan K.Vary  
126 Barinka Peter Zlín 4,-kč   283 Ptáček František K.Vary  
127 Blaťák Miroslav Zlín 4,-kč   284 Skuhravý Václav K.Vary  
128 Čech Martin Zlín 4,-kč   285 Ustrnul Libor K.Vary 4,-kč
129 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč   286 Vak Tomáš K.Vary 4,-kč
130 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč   287 Šimánek Jiří Č.Buděj.  
131 Houdek Tomáš Zlín     288 Bělohlav Radek Č.Buděj. 4,-kč
132 Jenáček Martin Zlín     289 Brabenec Kamil Č.Buděj.  
133 Kovář Robin Zlín     290 Gřegořek Petr Č.Buděj. 4,-kč
134 Král Richard Zlín     291 Hanzal Martin Č.Buděj. 7,-kč
135 Kristek Jaroslav Zlín 4,-kč   292 Harant Tomáš Č.Buděj. 4,-kč
136 Kubiš Pavel Zlín 4,-kč   293 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 4,-kč
137 Malinský Jiří Zlín     294 Hübl Viktor Č.Buděj. 4,-kč
138 Melenovský Marek Zlín 4,-kč   295 Hudec Michal Č.Buděj. 4,-kč
139 Mokrejš Petr Zlín     296 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 7,-kč
140 Murín Igor (G) Zlín 7,-kč   297 Kopecký Milan Č.Buděj.  
141 Nosek David Zlín 4,-kč   298 Kotaška Ivo Č.Buděj. 4,-kč
142 Okál Miroslav Zlín 4,-kč   299 Kotrla Jindřich Č.Buděj.  
143 Rachůnek Ivan Zlín 4,-kč   300 Krátoška Aleš Č.Buděj. 4,-kč
144 Vosátko Lubomír Zlín 4,-kč   301 Kutlák Zdeněk Č.Buděj. 4,-kč
145 Záhorovský Martin Zlín 4,-kč   302 Mucha Ján Č.Buděj. 4,-kč
146 Zubíček Pavel Zlín 4,-kč   303 Sailer Petr Č.Buděj.  
147 Blažek Tomáš Pardubice     304 Turek Roman (G) Č.Buděj 7,-kč
148 Cetkovský Jiří Pardubice 4,-kč   305 Veselý Ondřej Č.Buděj.  
149 Čaloun Jan Pardubice     306 Vydarený René Č.Buděj. 4,-kč
150 Havíř David Pardubice 4,-kč   307 Černošek Marek Sparta 4,-kč
151 Hlinka Miroslav Pardubice 4,-kč   308 Zelenka Jiří Sparta 4,-kč
152 Hylák Alexander (G) Pardubice 7,-kč   309 Špaňhel Martin Sparta 4,-kč
153 Kántor Robert Pardubice     310 Marek Jan Sparta  
154 Klouda Peter Pardubice 4,-kč   311 Sivek Michal Sparta 4,-kč
155 Kolář Jan Pardubice     312 Stehlík Richard Sparta 4,-kč
156 Korhoň Lubomír Pardubice 4,-kč   313 Kropáč Radoslav Vítkovice 4,-kč
157 Koukal Petr Pardubice 4,-kč   314 Špelda Jaroslav Kladno  
          315 Jasečko Stanislav Vítkovice 4,-kč
DOTISK   DOTISK
316 Augusta Pavel Vsetín     365 Zdráhal Pavel Vsetín 7,-kč
317 Buček Martin Vítkovice     366 Demel Tomáš Vsetín 7,-kč
318 Fabuš Peter Třinec     367 Víšek Jan Liberec 7,-kč
319 Hučko Patrik Plzeň     368 Čermák Leoš Liberec 7,-kč
320 Janků Pavel Třinec     369 Rapáč Richard Zlín 7,-kč
321 Kazatel Michal Kladno     370 Rozsíval Patrik Liberec 7,-kč
322 Kubinčák Vojtěch Litvínov     371 Piluša Jiří Zlín 7,-kč
323 Leška Petr Zlín     372 Špilár Gabriel Zlín 7,-kč
324 Malinský Ondřej Sparta     373 Výborný Martin Plzeň 7,-kč
325 Morava Marian Litvínov     374 Plšek Lukáš (G) Vsetín 9,-kč
326 Petružálek Jakub Litvínov     375 Janeček Martin Vsetín  
327 Rob Luboš Vsetín     376 Hudíček Tomáš Kladno 7,-kč
328 Růžička Vladimír ml. Slavia 7,-kč   377 Leška Petr Zlín 7,-kč
329 Šeda Jan Pardubice     378 Pulpán Lukáš Plzeň 7,-kč
330 Vobořil Milan Plzeň     379 Biegl Radovan (G) Třinec 9,-kč
331 Foitík Josef Zlín 7,-kč   380 Jirkův Ondřej (G) K.Vary 9,-kč
332 Vak Tomáš Č.Buděj.     381 Lev Jakub (G) Kladno 9,-kč
333 Kraus Jakub Znojmo     382 Růžička Martin Sparta 7,-kč
334 Halmoši Dominik (G) Plzeň     383 Přikryl Petr (G) K.Vary 9,-kč
335 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     384 Sýkora Petr Pardubice 9,-kč
336 Růžička Martin (G) Pardubice     385 Straka Josef Plzeň  
337 Závada Jan Litvínov     386 Klaus Martin Plzeň 7,-kč
338 Vaněček Filip Plzeň     387 Rindoš Lukáš Litvínov 7,-kč
339 Škatula Petr Třinec     388 Tupa Martin Litvínov 7,-kč
340 Polák Roman Vítkovice     389 Jindra Josef Č.Buděj. 7,-kč
341 Horák Michal Vsetín     390 Vorel Marek Plzeň 7,-kč
342 Stříteský Matěj Vsetín     391 Paroulek Martin Třinec 7,-kč
343 Altrichter Martin (G) Litvínov     392 Straka Michal Plzeň 7,-kč
344 Ponomarev Anton Vsetín     393 Vrtek Vladislav Litvínov 7,-kč
345 Vaškovič Lubomír Znojmo     394 Krenželok Lukáš Vítkovice 7,-kč
346 Ostrčil Radim Vsetín     395 Švejda Jiří Litvínov 7,-kč
347 Kucharczyk Radim Kladno     396 Nakládal Ondřej Pardubice  
348 Cetkovský Jiří Pardubice     397 Vykoukal Jiří Sparta  
349 Zajíc Josef Kladno     398 Mojžíš Pavel Znojmo 7,-kč
350 Musil Petr (G) Vsetín 9,-kč   399 Skuhrovec Radim Litvínov 7,-kč
351 Derner Lukáš Liberec     400 Lašek Jakub Litvínov 7,-kč
352 Jánský Peter Litvínov     401 Starý Jan Pardubice 7,-kč
353 Benda Jan Zlín     402 Posmyk Marek Č. Buděj. 7,-kč
354 Jarina Kamil (G) Zlín     403 Charousek Jiří Litvínov 7,-kč
355 Šindel Jakub Plzeň     404 Razingar Tomaž Pardubice 7,-kč
356 Vítek Josef Plzeň     405 Freiberg Petr Plzeň 7,-kč
357 Polák Roman Vítkovice     406 Erat Roman Znojmo 7,-kč
358 Padělek Ivan Třinec     407 Kočí Václav Litvínov 7,-kč
359 Chmelíř Lukáš Třinec     408 Pavelek Zdeněk K.Vary 7,-kč
360 Gulaši Michal Vítkovice     409 Švrček Jan Znojmo 7,-kč
361 Štefl Martin (G) Vsetín     410 Sobotka Vladimír Slavia 9,-kč
362 Plšek Lukáš (G) Zlín     411 Straka Josef Sparta  
363 Altrichter Martin (G) Litvínov     412 Tabaček Ján Sparta  
364 Selingr Pavel K.Vary     413 Vrbata David Sparta  
          414 Ptáček František Sparta  
DOTISK SEZNAM KARET   DOTISK SEZNAM KARET
19 Biegl Radovan (G) Třinec 7,-kč   21 Jarian Kamil (G) Zlín 7,-kč
20 Altrichter Martin (G) Litvínov 7,-kč   22 Kazatel Michal Kladno 7,-kč
UTKÁNÍ HVĚZD   UTKÁNÍ HVĚZD
CS1 Pinc Marek (G) Vítkovice 5,-kč   CS23 Fikrt Michal (G) Nitra 5,-kč
CS2 Murín Igor (G) Zlín 5,-kč   CS24 Križan Karol (G) Zvolen 5,-kč
CS3 Kaberle Tomáš Kladno 5,-kč   CS25 Milo Dušan Nitra 5,-kč
CS4 Šlégr Jiří Litvínov 5,-kč   CS26 Višňovský Lubomír Slovan Br. 5,-kč
CS5 Hlavačka Martin K.Vary 5,-kč   CS27 Heš Jiří Trenčín 5,-kč
CS6 Kaberle František Kladno 5,-kč   CS28 Babka Daniel Zvolen 5,-kč
CS7 Špaček Jaroslav Slavia 5,-kč   CS29 Kledrowetz Juraj Košice 5,-kč
CS8 Fischer Jiří Liberec 5,-kč   CS30 Bača Jerguš Liptovký M. 5,-kč
CS9 Pilař Karel Sparta 5,-kč   CS31 Čierny Ladislav Zvolen 5,-kč
CS10 Kubina Pavel Vítkovice 5,-kč   CS32 Suchý Radoslav Poprad 5,-kč
CS11 Uram Marek Znojmo 5,-kč   CS33 Kolník Lubomír Nitra 5,-kč
CS12 Nedorost Václav Liberec 5,-kč   CS34 Hujsa Martin Slovan Br. 5,-kč
CS13 Balaštík Jaroslav Zlín 5,-kč   CS35 Beran Michal Žilina 5,-kč
CS14 Výborný David Sparta 5,-kč   CS36 Kmiť Jaroslav Košice 5,-kč
CS15 Leška Petr Zlín 5,-kč   CS37 Kapuš Richard Slovan Br. 5,-kč
CS16 Straka Martin Plzeň 5,-kč   CS38 Šatan Miroslav Slovan Br. 5,-kč
CS17 Vrbata Radim Liberec 5,-kč   CS39 Zálešák Miroslav Skalica 5,-kč
CS18 Čajánek Petr Zlín 5,-kč   CS40 Kroták Arne Košice 5,-kč
CS19 Irgl Zbyněk Vítkovice 5,-kč   CS41 Bicek Jiří Košice 5,-kč
CS20 Mikeska Michal Pardubice 5,-kč   CS42 Fabuš Peter Trenčín 5,-kč
CS21 Pucher Peter Znojmo 5,-kč   CS43 Kontšek Roman Žilina 5,-kč
CS22 Procházka Martin Kladno 5.-kč   CS44 Huna Rudolf Liptovský M. 5,-kč
          S16 Pinc / Križan -CL-   5,-kč
JÁGR TEAM   JÁGR TEAM
JT1 Jágr Jaromír Jágr Team 15,-kč   JT10 Platil Jan Jágr Team 9,-kč
JT2 Jágr Jaromír Jágr Team     JT11 Hrdina Jan Jágr Team 9,-kč
JT3 Jágr Jaromír Jágr Team 15,-kč   JT12 Kotalík Aleš Jágr Team 9,-kč
JT4 Jágr Jaromír Jágr Team     JT13 Kraft Milan Jágr Team 9,-kč
JT5 Kameš Jaroslav (G) Jágr Team 9,-kč   JT14 Erat Martin Jágr Team 9,-kč
JT6 Melichar Josef Jágr Team 9,-kč   JT15 Fleischmann Tomáš Jágr Team 9,-kč
JT7 Kaberle Tomáš Jágr Team 9,-kč   JT16 Pohl Petr Jágr Team  
JT8 Kaberle František Jágr Team 9,-kč   JT17 Švagrovský David Jágr Team 9,-kč
JT9 Barinka Michal Jágr Team     15 Jágr Jaromír -CL- Jágr Team 15,-kč
ASISTENCE   GÓLY
A01 Leška Petr Zlín 7,-kč   G01 Balaštík Jaroslav Zlín 7,-kč
A02 Mikeska Michal Pardubice 7,-kč   G02 Čaloun Jan Litvínov 7,-kč
A03 Výborný David Sparta 7,-kč   G03 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč
A04 Kaberle Tomáš Kladno 7,-kč   G04 Hejduk Milan Pardubice 7,-kč
A05 Patera Pavel Kladno 7,-kč   G05 Bulis Jan Pardubice 7,-kč
A06 Novák Jan Slavia 7,-kč   G06 Procházka Martin Kladno 7,-kč
A07 Pucher Peter Znojmo 7,-kč   G07 Nedvěd Petr Sparta 7,-kč
A08 Hlaváč Jan Sparta 7,-kč   G08 Pálffy Žigmund Slavia 7,-kč
A09 Ručinský Martin Litvínov 7,-kč   G09 Mikeska Michal Pardubice 7,-kč
A10 Hejduk Milan Pardubice 7,-kč   G10 Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč
A11 Balász David Litvínov 7,-kč   G11 Erat Martin Zlín 7,-kč
A12 Stumpel Jezef Slavia 7,-kč   G12 Vašíček Josef Slavia  
A13 Bulis Jan Pardubice     G13 Uram Marek Znojmo 7,-kč
A14 Dopita Jiří Pardubice 7,-kč   G14 Chabada Martin Sparta  
A15 Šlégr Jiří Litvínov     G15 Vrbata Radim Liberec 7,-kč
BODY   OBRÁNCI - BODY
B01 Mikeska Michal Pardubice 7,-kč   O01 Kaberle Tomáš Kladno 7,-kč
B02 Hejduk Milan Pardubice 7,-kč   O02 Novák Jan Slavia 7,-kč
B03 Bulis Jan Pardubice 7,-kč   O03 Šlégr Jiří Litvínov 7,-kč
B04 Leška Petr Zlín 7,-kč   O04 Pilař Karel Sparta 7,-kč
B05 Balaštík Jaroslav Zlín     O05 Hlavačka Martin K.Vary 7,-kč
B06 Výborný David Sparta 7,-kč   O06 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč
B07 Pucher Peter Znojmo 7,-kč   O07 Snopek Jan Pardubice  
B08 Erat Martin Zlín 7,-kč   O08 Klesla Rostislav Vsetín 7,-kč
B09 Vašíček Josef Slavia 7,-kč   O09 Špaček Jaroslav Slavia  
B10 Patera Pavel Kladno     O10 Novotný Andrej Pardubice 7,-kč
B11 Uram Marek Znojmo     O11 Ptáček František K.Vary 7,-kč
B12 Ručinský Martin Litvínov 7,-kč   O12 Škoula Martin Litvínov  
B13 Pálffy Žigmund Slavia     O13 Fischer Jiří Liberec 7,-kč
B14 Čaloun Jan Litvínov     O14 Toman Milan Znojmo  
B15 Vrbata Martin Liberec 7,-kč   O15 Trnka Pavel Plzeň 7,-kč
TIPSPORT EXTRALIGA   NH DIE-CUT
TE01 Turek Roman (G) Č.Buděj. 10,-kč   NH01 Jágr Jaromír Kladno 20,-kč
TE02 Procházka Martin Kladno 10,-kč   NH02 Jágr Jaromír Kladno 20,-kč
TE03 Dopita Jiří Znojmo 10,-kč   NH03 Hejduk Milan Pardubice 20,-kč
TE04 Murín Igor (G) Zlín 10,-kč   NH04 Bulis Jan Pardubice 20,-kč
TE05 Barinka Peter Zlín 10,-kč   NH05 Hemský Aleš Pardubice 20,-kč
TE06 Altrichter Martin (G) Zlín 10,-kč   NH06 Špaček Jaroslav Slavia 20,-kč
TE07 Benda Jan Litvínov 10,-kč   NH07 Vašíček Josef Slavia 20,-kč
TE08 Fiala Radek (G) Litvínov 10,-kč   NH08 Vlasák Tomáš Slavia 20,-kč
TE09 Šimíček Roman Vítkovice 10,-kč   NH09 Výborný David Sparta 20,-kč
TE10 Pinc Marek (G) Vítkovice 10,-kč   NH10 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
TE11 Vojtek Martin (G) Třinec 10,-kč   NH11 Nedvěd Petr Sparta 20,-kč
TE12 Martynek Rostislav Třinec 10,-kč   NH12 Hamrlík Roman Zlín 20,-kč
TE13 Štefanka Filip Vsetín 10,-kč   NH13 Čajánek Petr Zlín 20,-kč
TE14 Schwarz Marek (G) Sparta 10,-kč   NH14 Klesla Rostislav Vsetín 20,-kč
TE15 Chabada Martin Sparta     NH15 Eliáš Patrik Znojmo 20,-kč
TE16 Vlasák Tomáš Slavia     NH16 Havlát Martin Znojmo 20,-kč
TE17 Žižka Tomáš Slavia 10,-kč   NH17 Kaberle Tomáš Kladno 20,-kč
TE18 Málek Roman (G) Plzeň 10,-kč   NH18 Fischer Jiří Liberec 20,-kč
TE19 Trnka Pavel Plzeň 10,-kč   NH19 Modrý Jaroslav Liberec  
TE20 Lašák Ján (G) Pardubice     NH20 Ručinský Martin Litvínov 20,-kč
TE21 Kántor Robert Pardubice 10,-kč   NH21 Šlégr Jiří Litvínov 20,-kč
TE22 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 10,-kč   NH22 Straka Martin Plzeň 20,-kč
TE23 Čechmánek Roman (G) K.Vary 10,-kč   NH23 Málek Roman (G) Plzeň 20,-kč
TE24 Tomajko Jan Liberec 10,-kč   NH24 Kubina Pavel Vítkovice 20,-kč
TE25 Falta Pavel (G) Liberec 10,-kč   NH25 Vůjtek Vladimír Vítkovice 20,-kč
CL17 Čechmánek Roman (G) - CL K.Vary     CL18 Jágr Jaromír - CL Kladno 20,-kč
KLUBOVÁ KARTA   SEZNAM KARET
K01 Chábera Jan/Turek Roman Č.Buděj.     S01 Hnilička Milan (G) Liberec 7,-kč
K02 Hamrlík Martin/Altrichter M. Zlín 7,-kč   S02 Jarina Kamil (G) Litvínov  
K03 Čechmánek R./Mensátor L. K.Vary 7,-kč   S03 Franěk Petr (G) Slavia  
K04 Huml Ivan/Orct Zdeněk Kladno 7,-kč   S04 Schwarz Marek (G) Sparta  
K05 Podkonický A/ Hnilička M. Liberec 7,-kč   S05 Vojtek Martin (G) Třinec 7,-kč
K06 Jarina Kamil/Reichel Robert Litvínov 7,-kč   S06 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč
K07 Lašák Ján/Čaloun Jan Pardubice 7,-kč   S07 Murín Igor (G) Zlín 7,-kč
K08 Málek Roman /Moravec D. Plzeň 7,-kč   S08 Lašák Ján (G) Pardubice  
K09 Franěk Petr/Bednář J. Slavia 7,-kč   S09 Kameš Jaroslav (G) Vítkovice 7,-kč
K10 Marek Jan/Schwarz Marek Sparta 7,-kč   S10 Hovi Sasu (G) Vsetín 7,-kč
K11 Vojtek Martin/Peterek Jan Třinec 7,-kč   S11 Trvaj Jiří (G) Znojmo 7,-kč
K12 Pinc Marek / Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč   S12 Jež Petr (G) Plzeň 7,-kč
K13 Tomík Róbert/Hovi Sasu Vsetín     S13 Čechmánek Roman (G) K.Vary 7,-kč
K14 Dopita Jiří/Trvaj Jiří Znojmo 7,-kč   S14 Turek Roman (G) Č.Buděj.  
ÚSPĚŠNOST GÓLMANŮ   PRŮMĚR GÓLMANŮ
U01 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     P01 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 9,-kč
U02 Málek Roman (G) Plzeň 9,-kč   P02 Murín Igor (G) Zlín 9,-kč
U03 Murín Igor (G) Zlín 9,-kč   P03 Málek Roman (G) Plzeň  
U04 Pinc Marek (G) Vítkovice 9,-kč   P04 Franěk Petr (G) Slavia 9,-kč
U05 Duba Tomáš (G) Plzeň     P05 Pinc Marek (G) Vítkovice  
U06 Prusek Martin (G) Znojmo     P06 Bříza Petr (G) Sparta  
U07 Jarina Kamil (G) Litvínov 9,-kč   P07 Hnilička Milan (G) LIberec 9,-kč
U08 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč   P08 Lašák Ján (G) Pardubice  
U09 Bříza Petr (G) Sparta     P09 Prusek Martin (G) Znojmo  
U10 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 9,-kč   P10 Duba Tomáš (G) Plzeň 9,-kč
U11 Hnilička Milan (G) Liberec     P11 Jarina Kamil (G) Litvínov 9,-kč
U12 Vokoun Tomáš (G) Znojmo 9,-kč   P12 Orct Zdeněk (G) Kladno  
U13 Franěk Petr (G) Slavia 9,-kč   P13 Vokoun Tomáš (G) Znojmo 9,-kč
U14 Orct Zdeněk (G) Kladno     P14 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
U15 Vojtek Martin (G) Třinec     P15 Pejchar Rudolf (G) Plzeň 9,-kč
S20 Pöpperle Tomáš (G) - CL Sparta     S19 Pöpperle Tomáš (G) - CL Sparta  
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage




 

 

TOPlist