aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2003/2004

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2003/2004
  imageimageimage
Karty označené modře s cenou MÁM!!!!
Karty označené černě bez ceny NEMÁM!!!!
 
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč   151 Broš Michal Sparta  
2 Černošek Marek Vítkovice     152 Bříza Petr (G) Sparta  
3 Dresler Jan Vítkovice 4,-kč   153 Hanzlík Jan Sparta  
4 Falter Martin (G) Vítkovice 7,-kč   154 Mrázek Jaroslav Sparta 4,-kč
5 Hubáček Petr Vítkovice 4,-kč   155 Šindel Jakub Sparta  
6 Hulva Jakub Vítkovice 4,-kč   156 Kratěna Ondřej Sparta  
7 Chmelíř Lukáš Vítkovice     157 Marek Jan Sparta  
8 Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč   158 Paroulek Martin Sparta  
9 Kaděra Roman Vítkovice 4,-kč   159 Ton Petr Sparta  
10 Olesz Rostislav Vítkovice     160 Vrbata David Sparta  
11 Krayzel Luděk Vítkovice     161 Procházka Libor Sparta  
12 Krenželok Lukáš Vítkovice 4,-kč   162 Řezníček Josef Sparta 4,-kč
13 Kumstát Pavel Vítkovice 4,-kč   163 Schwarz Marek (G) Sparta 7,-kč
14 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč   164 Srdínko Jan Sparta 4,-kč
15 Vala Petr Vítkovice 4,-kč   165 Tomajko Jan Sparta  
16 Padělek Aleš Vítkovice 4,-kč   166 Vondráček Roman Sparta  
17 Padělek Ivan Vítkovice 4,-kč   167 Výtisk Jan Sparta  
18 Ficenc Ivan Vítkovice     168 Hromas Karel Sparta  
19 Kowalczyk Pavel Vítkovice 4,-kč   169 Jakeš Jiří Sparta  
20 Míka Petr Vítkovice     170 Míka Radek Sparta 4,-kč
21 Zápotočný Daniel Vítkovice     171 Antoš Milan Slavia 4,-kč
22 Seman Daniel Vítkovice 4,-kč   172 Beránek Josef Slavia  
23 Tomášek Martin Vítkovice 4,-kč   173 Dlouhý Radek Slavia 4,-kč
24 Ambruz Martin Vsetín     174 Fadrný Jan Slavia 4,-kč
25 Dubec Marek Vsetín 4,-kč   175 Graňák Dominik Slavia 4,-kč
26 Biegl Radovan (G) Vsetín     176 Hronek Lukáš (G) Slavia 7,-kč
27 Horák Michal Vsetín     177 Hruška David Slavia 4,-kč
28 Demel Tomáš Vsetín     178 Kuntoš Jiří Slavia 4,-kč
29 Hruška Radim Vsetín     179 Málek Roman (G) Slavia  
30 Kuboš Petr Vsetín     180 Martinec Patrik Slavia 4,-kč
31 Jaškin Alexej Vsetín     181 Jaroš Petr Slavia 4,-kč
32 Němec Ondřej Vsetín     182 Klepiš Jakub Slavia  
33 Polák Jiří Vsetín     183 Kolařík Pavel Slavia 4,-kč
34 Stantien Roman Vsetín 4,-kč   184 Kopecký Milan Slavia 4,-kč
35 Sochor Jan Vsetín 4,-kč   185 Kučera František Slavia  
36 Masný Radek (G) Vsetín 7,-kč   186 Novák Jan Slavia 4,-kč
37 Vak Tomáš Vsetín 4,-kč   187 Pojkar David Slavia 4,-kč
38 Vampola Petr Vsetín 4,-kč   188 Staněk Ondřej Slavia 4,-kč
39 Selinger Pavel Vsetín     189 Sup Michal Slavia 4,-kč
40 Hašek Jiří Vsetín 4,-kč   190 Šaffer Adam Slavia 4,-kč
41 Hudec Michal Vsetín 4,-kč   191 Gron Stanislav Slavia  
42 Štach Lubomír Vsetín     192 Kadlec Petr Slavia  
43 Vyrůbalík Martin Vsetín     193 Tomica Marek Slavia 4,-kč
44 Luža Patrik Vsetín 4,-kč   194 Čermák Leoš Slavia 4,-kč
45 Janecký Otakar Pardubice     195 Droppa Ivan Slavia 4,-kč
46 Bartek Martin (G) Pardubice     196 Adamský Martin Plzeň  
47 Blažek Tomáš Pardubice     197 Dobroň Michal Plzeň  
48 Čáslava Petr Pardubice     198 Dvořák Michal Plzeň  
49 Divíšek Tomáš Pardubice     199 Barta Libor (G) Plzeň  
50 Duben Miroslav Pardubice 4,-kč   200 Cartelli Mario Plzeň 4,-kč
51 Koukal Petr Pardubice     201 Hanzlík Jiří Plzeň 4,-kč
52 Kudrna Jaroslav Pardubice     202 Krátoška Aleš Plzeň  
53 Mrázek František Pardubice     203 Kubeš Ondřej Plzeň 4,-kč
54 Mudroch Petr Pardubice     204 Straka Josef Plzeň  
55 Novotný Andrej Pardubice     205 Matějovský Radek Plzeň  
56 Pácal Tomáš Pardubice     206 Švík Jan Plzeň 4,-kč
57 Pištěk Lubomír Pardubice     207 Vobořil Milan Plzeň  
58 Průcha Petr Pardubice     208 Volák Milan Plzeň 4,-kč
59 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč   209 Šmíd Zdeněk (G) Plzeň 7,-kč
60 Kolář Jan Pardubice     210 Pospíšil David Plzeň 4,-kč
61 Sýkora Michal Pardubice     211 Bílek Roman Plzeň 4,-kč
62 Sýkora Petr Pardubice     212 Dobrovolný Jiří Plzeň 4,-kč
63 Dopita Jiří Pardubice     213 Důraz Michal Plzeň  
64 Podhradský Peter Pardubice     214 Rimmel Patrik Plzeň 4,-kč
65 Razingar Tomáš Pardubice     215 Sedlák Zdeněk Plzeň 4,-kč
66 Alinč Jan K.Vary     216 Bílek Vítězslav Kladno  
67 Bacul Robin K.Vary 4,-kč   217 Evan Jakub Kladno  
68 Bauer Richard K.Vary     218 Frolík Martin Kladno  
69 Bednařík Lukáš K.Vary     219 Gardoň Radek Kladno  
70 Kraus Jakub K.Vary 4,-kč   220 Horna Tomáš Kladno  
71 Galvas Lukáš K.Vary 4,-kč   221 Hořava Miloslav Kladno  
72 Košťál Jan K.Vary 4,-kč   222 Jankových Vítězslav Kladno  
73 Krajíček Lukáš K.Vary     223 Kalla Jaroslav Kladno  
74 Kumstát Petr K.Vary     224 Pazourek David Kladno  
75 Němčický Tomáš K.Vary 4,-kč   225 Pospíšil Jan (G) Kladno 7,-kč
76 Pejchar Rudolf (G) K.Vary     226 Klimt Tomáš Kladno 4,-kč
77 Rodin Dmitrij K.Vary     227 Kruliš Jan Kladno  
78 Skuhravý Václav K.Vary     228 Kysela Robert Kladno  
79 Ptáček František K.Vary     229 Malena Rostislav Kladno  
80 Polák Vojtěch K.Vary     230 Orct Zdeněk (G) Kladno  
81 Svoboda Ladislav K.Vary 4,-kč   231 Zeman Jiří Kladno  
82 Tvrdík Michal K.Vary     232 Dlouhý Jan Kladno 4,-kč
83 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 7,-kč   233 Hořava Petr Kladno 4,-kč
84 Netík Tomáš K.Vary     234 Kasík Petr Kladno  
85 Vantroba Miroslav K.Vary     235 Lažo Miroslav Kladno  
86 Kivoň Martin K.Vary     236 Procházka Martin Kladno 7,-kč
87 Lipanský Ján K.Vary 4,-kč   237 Štefanka Juraj Kladno  
88 Balász David Litvínov 4,-kč   238 Barus Miroslav Znojmo  
89 Bojnic František Litvínov 4,-kč   239 Benák Václav Znojmo 4,-kč
90 Hübl Viktor Litvínov 7,-kč   240 Erat Roman Znojmo 4,-kč
91 Hranáč Jan Litvínov 4,-kč   241 Haman Radek Znojmo 4,-kč
92 Gombár Jiří Litvínov 4,-kč   242 Havíř David Znojmo 4,-kč
93 Havel Lukáš Litvínov     243 Křetínský Aleš Znojmo 4,-kč
94 Kacíř Marian Litvínov 4,-kč   244 Ludvík David Znojmo  
95 Kašpar Lukáš Litvínov     245 Němeček Roman Znojmo 4,-kč
96 Klobouček Jan Litvínov 4,-kč   246 Plášek Karel Znojmo 4,-kč
97 Kroupa Vlastimil Litvínov     247 Snopek Jan Znojmo 4,-kč
98 Kubinčák Vojtěch Litvínov     248 Procházka Milan Znojmo  
99 Martinec Tomáš Litvínov 4,-kč   249 Pucher Peter Znojmo 4,-kč
100 Martínek Petr Litvínov 4,-kč   250 Slávik Robert (G) Znojmo 7,-kč
101 Říha Lukáš Litvínov     251 Mojžíš Pavel Znojmo 4,-kč
102 Žemlička Richard Litvínov     252 Duba Tomáš (G) Znojmo  
103 Rolinek Tomáš Litvínov     253 Rataj Igor Znojmo  
104 Rebojl Miha Litvínov 4,-kč   254 Pardavý Ján Znojmo  
105 Trávníček Michal Litvínov     255 Vomela Lukáš Č.Buděj.  
106 Pinc Marek (G) Litvínov 7,-kč   256 Babka Daniel Č.Buděj.  
107 Poživil Lukáš Litvínov     257 Bělohlav Radek Č.Buděj.  
108 Prorok Ivo Litvínov 4,-kč   258 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 4,-kč
109 Čakajík Martin Liberec 4,-kč   259 Hudáček Vladimír (G) Č.Buděj.  
110 Hájek Miroslav Liberec 4,-kč   260 Jasečko Stanislav Č.Buděj.  
111 Holub Jan Liberec 4,-kč   261 Jindra Josef Č.Buděj.  
112 Jareš Richard Liberec 4,-kč   262 Kočí Václav Č.Buděj. 4,-kč
113 Jiruš Valdemar Liberec 4,-kč   263 Kristek Jaroslav Č.Buděj. 4,-kč
114 Kašpařík Pavel Liberec 4,-kč   264 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 7,-kč
115 Kočí Václav Liberec 4,-kč   265 Květoň Lukáš Č.Buděj.  
116 Kropáč Radoslav Liberec 4,-kč   266 Mucha Ján Č.Buděj.  
117 Krstev Angel Liberec     267 Neckář Zbyněk Č.Buděj.  
118 Novák Václav Liberec 4,-kč   268 Ondřej Zdeněk Č.Buděj. 4,-kč
119 Moravec Jiří Liberec 4,-kč   269 Rachůnek Ivan Č.Buděj. 4,-kč
120 Pabiška Lukáš Liberec 4,-kč   270 Rob Luboš Č.Buděj.  
121 Musil Mojmír Liberec 4,-kč   271 Sailer Petr Č.Buděj. 4,-kč
122 Plodek Jan Liberec 4,-kč   272 Šimánek Jiří Č.Buděj.  
123 Procházka Stanislav Liberec 4,-kč   273 Škoda Vladimír Č.Buděj.  
124 Rozsíval Patrik Liberec 4,-kč   274 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 4,-kč
125 Straka Michal Liberec 4,-kč   275 Turek Filip Č.Buděj. 4,-kč
126 Svoboda Oldřich (G) Liberec 7,-kč   276 Vondrka Michal Č.Buděj. 4,-kč
127 Šmíd Ladislav Liberec     277 Procházka Robert Třinec  
128 Korhoň Lubomír Liberec     278 Schwarz Marek (G) Třinec  
129 Verčík Rudolf Liberec 4,-kč   279 Skořepa Zdeněk Třinec 4,-kč
130 Balaštík Jaroslav Zlín     280 Štefanka Filip Třinec  
131 Blaták Miroslav Zlín     281 Bordowski Richard Třinec  
132 Čech Martin Zlín     282 Holeš Michal (G) Třinec  
133 Čech Martin Zlín     283 Horčička Luboš (G) Třinec  
134 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč   284 Houdek Tomáš Třinec  
135 Jenáček Martin Zlín     285 Hunkes jiří Třinec 4,-kč
136 Leška Petr Zlín 4,-kč   286 Ivan Marek Třinec  
137 Macholda Petr Zlín     287 Jančařík Petr Třinec  
138 Mokrejš Petr Zlín     288 Janků Pavel Třinec  
139 Nosek Martin Zlín     289 Král Richard Třinec 4,-kč
140 Okál Miroslav Zlín     290 Kudrna Jan Třinec 4,-kč
141 Altrichter Martin (G) Zlín     291 Lakosil Vlastmil (G) Třinec  
142 Tesařík Radim Zlín     292 Melenovský Marek Třinec  
143 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč   293 Malinský Jiří Třinec  
144 Veselý Ondřej Zlín 4,-kč   294 Martynek Rostislav Třinec  
145 Vlach Rostislav Zlín     295 Meluzín Roman Třinec  
146 Záhorovský Martin Zlín     296 Pavelek Zdeněk Třinec 4,-kč
147 Zubíček Pavel Zlín     297 Pletka Václav Třinec  
148 Barinka Peter Zlín     298 Podolka Michal (G) Třinec  
149 Weissemann Erik Zlín     299 Polanský Jiří Třinec  
150 Zavrtálek Pavel Zlín     300 Polončič Gregor Třinec  
DOTISK (301-400)   DOTISK (301-400)
301 Vítek Josef Třinec     351 Štefanka Juraj Vítkovice 6,-kč
302 Žabka Boris Třinec 6,-kč   352 Turek Filip Vítkovice 6,-kč
303 Zadina Marek Třinec 6,-kč   353 Zdráhal Pavel Vítkovice 6,-kč
304 Zbořil Tomáš Třinec 6,-kč   354 Mračka Daniel Vsetín  
305 Frolo Tomáš Vsetín     355 Pavliš Libor Vsetín 6,-kč
306 Výborný Martin Plzeň 6,-kč   356 Razingar Tomaž Vsetín 6,-kč
307 Posmyk Marek Plzeň 6,-kč   357 Šebesta Pavel Vsetín  
308 Nedoma Milan Plzeň 6,-kč   358 Sochorek Dalibor Vsetín 6,-kč
309 Andrašovský Dušan Plzeň 6,-kč   359 Tesařík Radim Vsetín  
310 Lubina Ladislav Pardubice     360 Prokop Juraj Vsetín 6,-kč
311 Hylák Alexander (G) Pardubice 8,-kč   361 Hrabal Josef Vsetín  
312 Nedvěd Jaroslav Liberec 6,-kč   362 Žigárdy Štefan (G) Vsetín  
313 Falta Pavel (G) Liberec 8,-kč   363 Kudrna Jan K.Vary  
314 Čermák Leoš Liberec 6,-kč   364 Skuhravý Václav K.Vary 6,-kč
315 Vlček Tomáš Zlín 6,-kč   365 Droppa Ivan Litvínov 6,-kč
316 Murín Igor (G) Zlín 8,-kč   366 Hreus Michal Litvínov  
317 Kárný Tomáš Zlín 6,-kč   367 Skuhrovec Radim Litvínov  
318 Hučko Patrik Zlín 6,-kč   368 Veber Jiří Litvínov  
319 Mikeska Michal Pardubice     369 Dlouhý Jan Zlín  
320 Šrek Pavel Sparta 6,-kč   370 Dubec Marek Zlín  
321 Špilár Gabriel Sparta 6,-kč   371 Hlinka Miroslav Zlín  
322 Havelka Petr Sparta 6,-kč   372 Beroun Jiří Znojmo 6,-kč
323 Richter Martin Sparta 6,-kč   373 Duba Tomáš (G) Znojmo 8,-kč
324 Sloboda Karol Sparta 6,-kč   374 Hradecký Tomáš Znojmo 6,-kč
325 Bartoš Peter Č.Buděj.     375 Mareš Jaroslav Znojmo 6,-kč
326 Gýna Vladimír Č.Buděj. 6,-kč   376 Punčochář Petr Znojmo 6,-kč
327 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 8,-kč   377 Straka Michal Znojmo 6,-kč
328 Mezin Andrej (G) Č.Buděj.     378 Uram Marek Znojmo 6,-kč
329 Řehoř Jan Č.Buděj.     379 Kindl Jakub Pardubice  
330 Štrba Martin Č.Buděj.     380 Zábranský Libor Pardubice  
331 Durák Miroslav Č.Buděj. 6,-kč   381 Hurtaj Lubomír Plzeň 6,-kč
332 Jarina Kamil (G) Litvínov     382 Jež Petr (G) Plzeň  
333 Kaděra Roman Litvínov 6,-kč   383 Jindřich Robert Plzeň  
334 Krstev Angel Litvínov     384 Málek Roman (G) Plzeň  
335 Mařík Michal (G) Litvínov 8,-kč   385 Paroulek Martin Plzeň 6,-kč
336 Petružálek Jakub Litvínov     386 Šaffer Adam Plzeň  
337 Bartečko Luboš Sparta 8,-kč   387 Straka Michal Plzeň  
338 Buzek Petr Sparta 8,-kč   388 Klaus Martin Plzeň 6,-kč
339 Eiselt Václav Sparta     389 Kapusta Tomáš Zlín  
340 Chabada Martin Sparta 6,-kč   390 Vosátko Lubomír Zlín  
341 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 8,-kč   391 Hanzlík Jiří Liberec  
342 Sedlák Zdeněk Sparta     392 Hašek Jiří Liberec  
343 Svoboda Ladislav Sparta     393 Jech Ctibor Liberec  
344 Šimíček Roman Sparta 8,-kč   394 Ovčačík Ctirad Liberec  
345 Havlát Martin Sparta 10,-kč   395 Rolínek Tomáš Liberec  
346 Vojtek Martin (G) Třinec 8,-kč   396 Tupa Martin Liberec 6,-kč
347 Jurečka Martin (G) Vítkovice 8,-kč   397 Bárta Libor (G) K.Vary  
348 Jurečka Petr Vítkovice 6,-kč   398 Jantovský Jiří K.Vary 6,-kč
349 Mocek David Vítkovice 6,-kč   399 Jaroš Petr K.Vary  
350 Rimmel Patrik Vítkovice 6,-kč   400 Havlát Martin -CL- Sparta  
Chybové karty - Chybně očíslované
328 Chábera jan (G) Č. Buděj. 8,-kč   366 Jurečka Martin (G) Vítkovice 8,-kč
339 Jarina Kamil (G) Litvínov 8,-kč   378 Žigárdy Štefan (G) Vsetín 8,-kč
349 Jež Petr (G) Plzeň 8,-kč   385 Duba Tomáš (G) Znojmo 8,-kč
360 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 8,-kč          
UTKÁNÍ HVĚZD   UTKÁNÍ HVĚZD
H1 Šimonovič Miroslav (G) SK     H23 Svoboda Adam (G) CZ  
H2 Normunds Sejejs SK     H24 Sýkora Michal CZ  
H3 Heš Jiří SK     H25 Sýkora Petr CZ  
H4 Hanzal Marcel SK     H26 Málek Roman (G) CZ  
H5 Kukumberg Roman SK     H27 Kadlec Petr CZ  
H6 Kroták Arné SK     H28 Hejda Jan CZ  
H7 Křižan Karol (G) SK     H29 Sup Michal CZ  
H8 Kledrowetz Juraj SK     H30 Kučera František CZ  
H9 Vantroba Miroslav SK     H31 Ptáček František CZ 8,-kč
H10 Škovíra Miroslav SK     H32 Kratěna Ondřej CZ  
H11 Kmiť Jaroslav SK     H33 Procházka Libor CZ  
H12 Kolník L'ubomír SK     H34 Král Richard CZ  
H13 Kowalczyk Pavel SK     H35 Zadina Marek CZ 8,-kč
H14 Ivičič Martin SK     H36 Marek Jan CZ  
H15 Jánoš Branislav SK     H37 Pletka Václav CZ  
H16 Cíger Zdeno SK     H38 Hlavačka Martin CZ  
H17 Kořínek Petr SK     H39 Výtisk Jan CZ  
H18 Starosta Tomáš SK     H40 Moravec David CZ  
H19 Nádaždi Tomáš SK     H41 Burger Jiří CZ  
H20 Rataj Igor SK     H42 Hudler Jiří CZ  
H21 Kapuš Richard SK     H43 Uram Marek CZ  
H22 Weissmann Erik SK     H44 Pucher Peter CZ  
          H45 A.Svoboda/M.Sýkora CL    
INSERT - S - BODY   INSERT - G - GOLY
S1 Král Richard Třinec     G1 Rob Luboš Č.Buděj.  
S2 Marek Jan Třinec     G2 Sup Michal Slavia 7,-kč
S3 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   G3 Kropáč Radoslav PCE/LIB  
S4 Moravec David Vítkovice     G4 Zadina Marek Třinec  
S5 Pavelek Zdeněk Třinec     G5 Marek Jan Třinec  
S6 Rob Luboš Č.Buděj.     G6 Kaděra Roman Vítkovice 7,-kč
S7 Zadina Marek Třinec     G7 Ujčík Viktor Sparta  
S8 Kropáč Radoslav PAR/LIB     G8 Král Richard Třinec  
S9 Hudler Jiří Vsetín     G9 Uram Marek Znojmo 7,-kč
S10 Kaděra Roman Vítkovice     G10 Janků Pavel Třinec  
INSERT - C   SEZNAM KARET
C1 Rob Luboš Č.Buděj.     1 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč
C2 Svoboda Ladislav K.Vary     2 Biegl Radovan (G) Vsetín  
C3 Gardoň Radek Kladno     3 Svoboda Adam (G) Pardubice  
C4 Straka Michal Liberec     4 Franěk Petr (G) K.Vary  
C5 Žemlička Richard Litvínov     5 Pinc Marek (G) Litvínov  
C6 Dopita Jiří Pardubice     6 Svoboda Oldřich (G) Liberec 7,-kč
C7 Hanzlík Jiří Plzeň     7 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč
C8 Beránek Josef Slavia     8 Bříza Petr (G) Sparta  
C9 Kratěna Ondřej Sparta     9 Málek Roman (G) Slavia  
C10 Král Richard Třinec     10 Bárta Libor (G) Plzeň  
C11 Kaděra Roman Vítkovice     11 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč
C12 Štraub Josef Vsetín 7,-kč   12 Altrichter Martin (G) Znojmo 7,-kč
C13 Okál Miroslav Zlín     13 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 7,-kč
C14 Pucher Peter Znojmo     14 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 7,-kč
INSERT - B   INSERT - P
B1 Málek Roman (G) Slavia 9,-kč   P1 Málek Roman (G) Slavia 9,-kč
B2 Bříza Petr (G) Sparta     P2 Bříza Petr (G) Sparta  
B3 Svoboda Adam (G) Pardubice     P3 Franěk Petr (G) K.Vary 9,-kč
B4 Pinc Marek (G) Litvínov     P4 Svoboda Adam (G) Pardubice 9,-kč
B5 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 9,-kč   P5 Pinc Marek (G) Litvínov 9,-kč
B6 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 9,-kč   P6 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 9,-kč
B7 Franěk Petr (G) K.Vary 9,-kč   P7 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
B8 Altrichter Martin (G) Znojmo 9,-kč   P8 Altrichter Martin (G) Znojmo 9,-kč
B9 Hudáček Vladmír (G) Č.Buděj. 9,-kč   P9 Biegl Radovan (G) Vsetín  
B10 Biegl Radovan (G) Vsetín     P10 Barta Libor (G) Plzeň 9,-kč
B11 Tuček Petr (G) Zlín 9,-kč   P11 Horčička Luboš (G) Třinec  
B12 Bárta Libor (G) Plzeň     P12 Tuček Petr (G) Zlín 9,-kč
B13 Horčička Luboš (G) Třinec     P13 Hudáček Vladimír (G) Č.Buděj. 9,-kč
B14 Falta Pavel (G) Liberec 9,-kč   P14 Falta Pavel (G) Liberec 9,-kč
B15 Bříza P. / Orct Z. -CL-       P15 Málek R. / Trvaj J. -CL-    
HVĚZDY TÝMŮ   HVĚZDY TÝMŮ
H1 Kučera Josef (G) Č.Buděj.     H14 Pinc Marek (G) Litvínov  
H2 Trvaj Jiří (G) Vítkovice     H15 Horna Tomáš Kladno  
H3 Kaděra Roman Vítkovice 10,-kč   H16 Mikeska Michal Pardubice  
H4 Falta Pavel (G) Liberec     H17 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč
H5 Nedvěd Jaroslav Liberec     H18 Sýkora Michal Pardubice  
H6 Murín Igor (G) Zlín 10,-kč   H19 Bříza Petr (G) Sparta  
H7 Pardavý Ján Znojmo 10,-kč   H20 Andrašovský Dušan Plzeň  
H8 Snopek Jan Znojmo 10,-kč   H21 Posmyk Marek Plzeň  
H9 Král Richard Třinec     H22 Sloboda Radovan Sparta  
H10 Pletka Václav Třinec     H23 Hronek Lukáš (G) Slavia 10,-kč
H11 Pavelek Zdeněk Třinec     H24 Sup Michal Slavia 10,-kč
H12 Stantien Roman Vsetín     H25 Hruška David Slavia 10,-kč
H13 Žemlička Richard Litvínov     H26 Murín / Žemlička - CL    
INSERT - M - Zlatá   INSERT - M - Stříbrná
M1 Straka Josef Plzeň 20,-kč   M1 Straka Josef Plzeň  
M2 Dopita Jiří Pardubice     M2 Dopita Jiří Pardubice  
M3 Lubina Ladislav Pardubice     M3 Lubina Ladislav Pardubice  
M4 Sýkora Petr Pardubice     M4 Sýkora Petr Pardubice  
M5 Beránek Josef Slavia     M5 Beránek Josef Slavia  
M6 Klepiš Jakub Slavia     M6 Klepiš Jakub Slavia  
M7 Málek Roman (G) Slavia     M7 Málek Roman (G) Slavia  
M8 Klimt Tomáš Kladno     M8 Klimt Tomáš Kladno 20,-kč
M9 Orct Zdeněk (G) Kladno     M9 Orct Zdeněk (G) Kladno 20,-kč
M10 Hašek Jiří Vsetín 20,-kč   M10 Hašek Jiří Vsetín  
M11 Martinec Tomáš Litvínov     M11 Martinec Tomáš Litvínov 20,-kč
M12 Marek Jan Sparta     M12 Marek Jan Sparta  
M13 Kratěna Ondřej Sparta     M13 Kratěna Ondřej Sparta  
M14 Skořepa Zdeněk Třinec     M14 Skořepa Zdeněk Třinec  
M15 Martynek Rostislav Třinec 20,-kč   M15 Martynek Rostislav Třinec  
M16 Čakajík Martin Liberec     M16 Čakajík Martin Liberec  
M17 Altrichter Martin (G) Zlín     M17 Altrichter Martin (G) Zlín  
M18 Hamrlík Martin Zlín 20,-kč   M18 Hamrlík Martin Zlín  
M19 Duba Tomáš (G) Znojmo     M19 Duba Tomáš (G) Znojmo  
M20 Pucher Peter Znojmo 20,-kč   M20 Pucher Peter Znojmo  
M21 Burger Jiří Vítkovice     M21 Burger Jiří Vítkovice  
M22 Padělek Ivan Vítkovice     M22 Padělek Ivan Vítkovice  
M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary     M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary  
M24 Alinč Jan K.Vary     M24 Alinč Jan K.Vary  
M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj.     M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj.  
M26 Dopita Jiří -CL Pardubice     M26 Dopita Jiří - CL Pardubice  
INSERT - M - Modrá   INSERT - M - Bronzová
M1 Straka Josef Plzeň     M1 Straka Josef Plzeň  
M2 Dopita Jiří Pardubice 30,-kč   M2 Dopita Jiří Pardubice  
M3 Lubina Ladislav Pardubice     M3 Lubina Ladislav Pardubice  
M4 Sýkora Petr Pardubice 30,-kč   M4 Sýkora Petr Pardubice  
M5 Beránek Josef Slavia     M5 Beránek Josef Slavia  
M6 Klepiš Jakub Slavia 30,-kč   M6 Klepiš Jakub Slavia  
M7 Málek Roman (G) Slavia     M7 Málek Roman (G) Slavia  
M8 Klimt Tomáš Kladno     M8 Klimt Tomáš Kladno  
M9 Orct Zdeněk (G) Kladno     M9 Orct Zdeněk (G) Kladno  
M10 Hašek Jiří Vsetín     M10 Hašek Jiří Vsetín  
M11 Martinec Tomáš Litvínov     M11 Martinec Tomáš Litvínov  
M12 Marek Jan Sparta     M12 Marek Jan Sparta  
M13 Kratěna Ondřej Sparta     M13 Kratěna Ondřej Sparta  
M14 Skořepa Zdeněk Třinec     M14 Skořepa Zdeněk Třinec  
M15 Martynek Rostislav Třinec     M15 Martinek Rostislav Třinec  
M16 Čakajík Martin Liberec     M16 Čakajík Martin Liberec  
M17 Altrichter Martin (G) Zlín     M17 Altrichter Martin (G) Zlín  
M18 Hamrlík Martin Zlín     M18 Hamrlík Martin Zlín  
M19 Duba Tomáš (G) Znojmo     M19 Duba Tomáš (G) Znojmo  
M20 Pucher Peter Znojmo     M20 Pucher Peter Znojmo  
M21 Burger Jiří Vítkovice     M21 Burger Jiří Vítkovice  
M22 Padělek Ivan Vítkovice     M22 Padělek Ivan Vítkovice 30,-kč
M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary     M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary  
M24 Alinč Jan K.Vary     M24 Alinč Jan K.Vary  
M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj.     M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj.  
M26 Dopita Jiří - CL Pardubice     M26 Dopita Jiří - CL Pardubice  
MS 2004 - PRAHA-OSTRAVA   MS 2004 - PRAHA-OSTRAVA
SE1 Havát Martin Sparta     SE26 Svoboda Oldřich (G) Liberec  
SE2 Šimíček Roman Sparta     SE27 Beránek Josef Slavia  
SE3 Bříza Petr (G) Sparta     SE28 Trávníček Michal Litvínov  
SE4 Marek Jan Sparta     SE29 Havel Lukáš Litvínov  
SE5 Buzek Petr Sparta     SE30 Hudler Jiří CZE  
SE6 Kratěna Ondřej Sparta     SE31 Moravec David CZE  
SE7 Sýkora Michal Pardubice     SE32 Tesařík Radim Vsetín  
SE8 Sýkora Petr Pardubice     SE33 Hejda Jan CZE  
SE9 Svoboda Adam (G) Pardubice     SE34 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
SE10 Dopita Jiří Pardubice     SE35 Chabada Martin Sparta  
SE11 Mikeska Michal Pardubice     SE36 Franěk Petr (G) K.Vary  
SE12 Průcha Petr Pardubice     SE37 Biegl Radovan (G) Vsetín  
SE13 Procházka Martin Kladno     SE38 Duba Tomáš (G) Znojmo  
SE14 Orct Zdeněk (G) Kladno     SE39 Hronek Lukáš (G) Slavia  
SE15 Leška Petr Zlín     SE40 Novák Jan Slavia  
SE16 Balaštík Jaroslav Zlín     SE41 Altrichter Martin (G) Zlín  
SE17 Snopek Jan Znojmo     SE42 Schwarz Marek (G) Sparta  
SE18 Burger Jiří Vítkovice     SE43 Kučera Josef (G) Č.Buděj.  
SE19 Olesz Rostislav Vítkovice     SE44 Divíšek Tomáš Pardubice  
SE20 Trvaj Jiří (G) Vítkovice     SE45 Klepiš Jakub Slavia  
SE21 Pavelek Zdeněk Třinec     SE46 Sup Michal Slavia  
SE22 Ptáček František K.Vary     SE47 Mařík Michal (G) Litvínov  
SE23 Málek Roman (G) Plzeň     SE48 Král Richard Třinec  
SE24 Posmyk Marek Plzeň     SE49 Pinc Marek (G) Litvínov  
SE25 Kadlec Petr Slavia     SE50 Falta Pavel (G) Liberec  
imageimageimageimageimageimageimageimage

 



 

TOPlist