aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2002/2003

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2002/2003
  imageimageimage
Karty označeny modře s cenou MÁM!!!!
Karty označeny černě bez ceny NEMÁM!!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Branda Daniel Sparta 4,-kč   157 Kubinčák Vojtěch Liberec  
2 Broš Michal Sparta 4,-kč   158 Kudrna Jiří Liberec  
3 Bříza Petr (G) Sparta 7,-kč   159 Maleček Pavel Liberec  
4 Hanzlík Jan Sparta     160 Moravec Jiří Liberec 4,-kč
5 Havelka Petr Sparta     161 Musil Mojmír Liberec 4,-kč
6 Jiruš Valdemar Sparta     162 Novák Václav Liberec 4,-kč
7 Kašpařík Pavel Sparta     163 Plodek Jan Liberec 4,-kč
8 Kratěna Ondřej Sparta     164 Pospíšil Robert Liberec 4,-kč
9 Leška Petr Sparta     165 Procházka Stanislav Liberec  
10 Martinec Patrik Sparta     166 Rozsíval Patrik Liberec 4,-kč
11 Nedvěd Jaroslav Sparta     167 Straka Michal Liberec 4,-kč
12 Přikryl Petr (G) Sparta     168 Babka Daniel Č.Buděj. 4,-kč
13 Ptáček František Sparta     169 Barinka Michal Č.Buděj. 4,-kč
14 Richter Martin Sparta 4,-kč   170 Bartoš Peter Č.Buděj.  
15 Srdínko Jan Sparta 4,-kč   171 Brož Jiří Č.Buděj.  
16 Špaňhel Martin Sparta     172 Gřegořek Petr Č.Buděj. 4,-kč
17 Šrek Pavel Sparta     173 Hřebejk Štěpán Č.Buděj.  
18 Tomajko Jan Sparta     174 Hudáček Vladimír (G) Č.Buděj.  
19 Tomík Robert Sparta     175 Jindra Josef Č.Buděj.  
20 Vondráček Roman Sparta 4,-kč   176 Kotaška Ivo Č.Buděj. 4,-kč
21 Zelenka Jiří Sparta 4,-kč   177 Kučera Josef (G) Č.Buděj.  
22 Žemlička Richard Sparta 4,-kč   178 Michálek Milan Č.Buděj. 9,-kč
23 Balaštík Jaroslav Zlín     179 Mrázek František Č.Buděj.  
24 Blaťák Miroslav Zlín 7,-kč   180 Mucha Ján Č.Buděj. 4,-kč
25 Čech Martin Zlín     181 Nedoma Milan Č.Buděj. 4,-kč
26 Galvas Lukáš Zlín 4,-kč   182 Ondřej Zdeněk Č.Buděj.  
27 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč   183 Rob Luboš Č.Buděj. 4,-kč
28 Homér Ján Zlín 4,-kč   184 Sailer Petr Č.Buděj.  
29 Hřiňa Slavomír Zlín 4,-kč   185 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 4,-kč
30 Hubáček Petr Zlín 4,-kč   186 Šimánek Jiří Č.Buděj. 4,-kč
31 Hučko Patrik Zlín 4,-kč   187 Štrba Martin Č.Buděj.  
32 Jenáček Martin Zlín 4,-kč   188 Turek Filip Č.Buděj. 4,-kč
33 Marušák Jiří Zlín 4,-kč   189 Vondrka Michal Č.Buděj.  
34 Ministr Milan Zlín 4,-kč   190 Alinč Jan Litvínov  
35 Mokrejš Petr Zlín 4,-kč   191 Gombár Jiří Litvínov  
36 Okál Miroslav Zlín     192 Gýna Vladimír Litvínov 4,-kč
37 Pešat Ivo (G) Zlín     193 Havel Lukáš Litvínov 4,-kč
38 Pivko Libor Zlín     194 Hranáč Jan Litvínov 4,-kč
39 Rachůnek Ivan Zlín 4,-kč   195 Klíma Petr Litvínov 7,-kč
40 Tuček Petr (G) Zlín     196 Klobouček Jan Litvínov 4,-kč
41 Veselý Ondřej Zlín     197 Kotrla Jindřich Litvínov 4,-kč
42 Vlach Rostislav Zlín     198 Kroupa Vlastimil Litvínov 4,-kč
43 Vlček Ladislav Zlín     199 Kuntoš Jiří Litvínov  
44 Záhorovský Martin Zlín     200 Macholda Petr Litvínov  
45 Zubíček Pavel Zlín 4,-kč   201 Martinec Tomáš Litvínov  
46 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   202 Pinc Marek (G) Litvínov 7,-kč
47 Černošek Marek Vítkovice 4,-kč   203 Podolka Michal (G) Litvínov  
48 Falter Martin (G) Vítkovice     204 Poživil Lukáš Litvínov  
49 Gron Stanislav Vítkovice     205 Prorok Ivo Litvínov  
50 Hulva Jakub Vítkovice 4,-kč   206 Říha Lukáš Litvínov 4,-kč
51 Chmelíř Lukáš Vítkovice     207 Stavenský Stanislav Litvínov 4,-kč
52 Irgl Zbyněk Vítkovice     208 Šlégr Jiří Litvínov  
53 Jurečka Petr Vítkovice     209 Šulc Jan Litvínov  
54 Kaděra Roman Vítkovice 4,-kč   210 Ťupa Martin Litvínov  
55 Krayzel Luděk Vítkovice 4,-kč   211 Barek Martin (G) Pardubice  
56 Laszkiewicz Marek Vítkovice 4,-kč   212 Bartoň Jakub Pardubice  
57 Melenovský Marek Vítkovice     213 Blažek Tomáš Pardubice 4,-kč
58 Moravec David Vítkovice     214 Divíšek Tomáš Pardubice  
59 Padělek Aleš Vítkovice     215 Duben Miroslav Pardubice 4,-kč
60 Padělek Ivan Vítkovice 4,-kč   216 Janecký Otakar Pardubice  
61 Philipp Radek Vítkovice 4,-kč   217 Kolář Jan Pardubice 4,-kč
62 Ambruz Martin Vsetín     218 Koukal Petr Pardubice  
63 Bartek Peter Vsetín     219 Lubina Ladislav Pardubice  
64 Biegl Radovan (G) Vsetín     220 Mikeska Michal Pardubice 4,-kč
65 Demel Tomáš Vsetín 4,-kč   221 Mocek Petr Pardubice 4,-kč
66 Dubec Marek Vsetín     222 Mudroch Petr Pardubice  
67 Hudler Jiří Vsetín 7,-kč   223 Novotný Andrej Pardubice 4,-kč
68 Jaškin Alexej Vsetín     224 Pištěk Lubomír Pardubice 4,-kč
69 Kuboš Petr Vsetín     225 Pospíšil David Pardubice  
70 Kucharczyk Radim Vsetín     226 Průcha Petr Pardubice  
71 Luža Patrik Vsetín     227 Rolinek Tomáš Pardubice 4,-kč
72 Němec Ondřej Vsetín     228 Čáslava Petr Pardubice 7,-kč
73 Plšek Lukáš (G) Vsetín     229 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč
74 Polák Jiří Vsetín     230 Sýkora Michal Pardubice  
75 Ptáček Bohuslav Vsetín     231 Sýkora Petr Pardubice  
76 Sochor Jan Vsetín     232 Vyhlídal Michael Pardubice 4,-kč
77 Stantien Roman Vsetín 4,-kč   233 Antoš Milan Slavia 4,-kč
78 Streit Martin Vsetín     234 Beránek Josef Slavia 7,-kč
79 Vak Tomáš Vsetín     235 Graňák Dominik Slavia 4,-kč
80 Valko Lukáš Vsetín     236 Hejda Jan Slavia 4,-kč
81 Vampola Petr Vsetín 4,-kč   237 Hronek Lukáš (G) Slavia  
82 Hašek Jiří Třinec     238 Hruška David Slavia  
83 Horčička Luboš (G) Třinec     239 Jaroš Petr Slavia 4,-kč
84 Houdek Tomáš Třinec     240 Kadlec Petr Slavia  
85 Hunkes Jiří Třinec 4,-kč   241 Klepiš Jakub Slavia 7,-kč
86 Ivan Marek Třinec     242 Kolařík Pavel Slavia  
87 Jančařík Petr Třinec 4,-kč   243 Kučera František Slavia  
88 Janků Pavel Třinec     244 Málek Roman (G) Slavia  
89 Král Richard Třinec     245 Míka Petr Slavia 4,-kč
90 Lakosil Vlastimil (G) Třinec     246 Novák Jan Slavia  
91 Malínský Jiří Třinec 4,-kč   247 Posmyk Marek Slavia  
92 Marek Jan Třinec     248 Steiner Ondřej Slavia 4,-kč
93 Martynek Rostislav Třinec     249 Sup Michal Slavia  
94 Meluzín Roman Třinec     250 Šaffer Adam Slavia 4,-kč
95 Morava Marian Třinec 4,-kč   251 Štraub Josef Slavia 4,-kč
96 Nosek David Třinec     252 Tomica Marek Slavia  
97 Pavelek Zdeněk Třinec     253 Ujčík Viktor Slavia  
98 Polončič Gregor Třinec     254 Andrašovský Dušan Plzeň  
99 Procházka Libor Třinec     255 Bátra Libor (G) Plzeň 7,-kč
100 Zadina Marek Třinec     256 Dobroň Michal Plzeň  
101 Zbořil Tomáš Třinec     257 Duda Radek Plzeň  
102 Žabka Boris Třinec     258 Dvořák Michal Plzeň  
103 Altrichter Martin (G) Znojmo 7,-kč   259 Hamrla Robert (G) Plzeň  
104 Barus Miroslav Znojmo 4,-kč   260 Hanzlík Jiří Plzeň 4,-kč
105 Benák Václav Znojmo 4,-kč   261 Chvojka Petr Plzeň  
106 Erat Roman Znojmo 4,-kč   262 Král Václav Plzeň  
107 Haman Radek Znojmo 4,-kč   263 Krátoška Aleš Plzeň  
108 Havíř David Znojmo 4,-kč   264 Matějovský Radek Plzeň 4,-kč
109 Křetínský Aleš Znojmo 4,-kč   265 Řezníček Josef Plzeň 4,-kč
110 Kumstát Pavel Znojmo 4,-kč   266 Straka Josef Plzeň  
111 Kumstát Petr Znojmo 4,-kč   267 Špelda Jaroslav Plzeň  
112 Ludvík David Znojmo 4,-kč   268 Štefanka Juraj Plzeň 4,-kč
113 Mikulík Jan Znojmo 4,-kč   269 Švík Jan Plzeň  
114 Plášek Karel Znojmo 4,-kč   270 Vlček Ivan Plzeň  
115 Plch Ján Znojmo 4,-kč   271 Vobořil Milan Plzeň 4,-kč
116 Procházka Milan Znojmo 4,-kč   272 Volák Milan Plzeň  
117 Pucher Peter Znojmo 4,-kč   273 Voskár Josef Plzeň  
118 Sklenář Jaroslav Znojmo 4,-kč   274 Výborný Martin Plzeň  
119 Snopek Jan Znojmo 4,-kč   275 Bacul Robin K.Vary  
120 Soudek Karel Znojmo 4,-kč   276 Balász David K.Vary  
121 Svoboda Oldřich (G) Znojmo     277 Bauer Richard K.Vary 4,-kč
122 Toman Milan Znojmo 4,-kč   278 Franěk Petr (G) K.Vary 7,-kč
123 Uram Marek Znojmo 4,-kč   279 Grof Jakub K.Vary  
124 Vorel Marek Znojmo 4,-kč   280 Hlavačka Martin K.Vary 4,-kč
125 Bednařík Lukáš Havířov     281 Košťál Jan K.Vary  
126 Boháč Daniel Havířov     282 Krajíček Lukáš K.Vary 4,-kč
127 Čech Jakub (G) Havířov 7,-kč   283 Kraus Jakub K.Vary  
128 Čech Michal Havířov 4,-kč   284 Kučera Marcel (G) K.Vary  
129 Čech Vratislav Havířov 4,-kč   285 Kverka Jaromír K.Vary 4,-kč
130 Černý Aleš Havířov 4,-kč   286 Mádl Michal K.Vary  
131 Ďurčo Juraj Havířov 4,-kč   287 Němčický Tomáš K.Vary  
132 Filip Martin Havířov 4,-kč   288 Opatovský Martin K.Vary  
133 Folta Petr Havířov 4,-kč   289 Pavliš Libor K.Vary 4,-kč
134 Harant Tomáš Havířov 4,-kč   290 Punčochář Petr K.Vary  
135 Holý Martin Havířov 4,-kč   291 Rodine Dmitri K.Vary  
136 Kopecký Jan Havířov 4,-kč   292 Skuhravý Václav K.Vary  
137 Kučera Jiří Havířov 4,-kč   293 Svoboda Ladislav K.Vary  
138 Mařík Michal (G) Havířov     294 Šinágl Petr K.Vary  
139 Pavlas Petr Havířov     295 Topoli Marek K.Vary  
140 Podstavek Albin Havířov 4,-kč   296 Tvrdek Kamil K.Vary 4,-kč
141 Procházka Radek Havířov 4,-kč   297 Selinger Pavel Vítkovice  
142 Pucher René Havířov 4,-kč   298 Tesařík Radim Vítkovice  
143 Sršeň Tomáš Havířov 4,-kč   299 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč
144 Staněk Aleš Havířov 4,-kč   300 Výtisk Jan Vítkovice  
145 Studený Václav Havířov 4,-kč   301 Zápotočný Daniel Vítkovice 4,-kč
146 Štefanka Filip Havířov 4,-kč   302 Divíšek Michal Havířov  
147 Beránek Milan Liberec     303 Dobrovolný Jiří Havířov 4,-kč
148 Čakajík Martin Liberec     304 Kello Michal Havířov  
149 Falta Pavel (G) Liberec     305 Křestan Radek Havířov  
150 Hájek Miroslav Liberec     306 Micka Tomáš Havířov  
151 Holub Jan Liberec     307 Míka Petr Havířov 4,-kč
152 Jankových Vítězslav Liberec     308 Dresler Jan Vítkovice 4,-kč
153 Kábrt Pavel Liberec     309 Olesz Rostislav Vítkovice  
154 Kočí Václav Liberec     310 Zátopek Lukáš Vítkovice  
155 Kropáč Radoslav Liberec     311 Pletka Václav Třinec  
156 Krstev Angel Liberec            
DOTISK (312-270)   DOTISK (312-370)
312 Krenželok Lukáš Vítkovice     342 Mrázek Radek Litvínov  
313 Smolka Lukáš (G) Vítkovice     343 Hübl Viktor Litvínov  
314 Sklenář Jaroslav Znojmo     344 Kudrna Jaroslav Pardubice  
315 Bordowski Richard Třinec     345 Pácal Tomáš Pardubice 7,-kč
316 Cartelli Mario Třinec 7,-kč   346 Mazanec David Plzeň  
317 Horna Tomáš Třinec     347 Procházka Radek Plzeň  
318 Hrbek Petr Havířov     348 Krátoška Aleš Slavia  
319 Kotásek Martin Vsetín     349 Mařík Michal (G) Třinec  
320 Korotvička Jan Vsetín 7,-kč   350 Vlček Ladislav K.Vary  
321 Tvrdík Michal K.Vary     351 Hanzlík Jiří Liberec  
322 Pojkar David Slavia     352 Hübl Jaroslav (G) Liberec  
323 Adamský Martin Plzeň     353 Tůma Martin Litvínov  
324 Kracík Jaroslav Plzeň     354 Martínek Petr Litvínov  
325 Topol Miloslav Plzeň     355 Divíšek Michal Plzeň 7,-kč
326 Polák Vojtěch K.Vary 7,-kč   356 Hurtaj Lubomír Plzeň  
327 Pech Lukáš K.Vary     357 Koreis Jakub Plzeň  
328 Hašek Jaroslav K.Vary     358 Kubeš Ondřej Plzeň  
329 Kudrna Jan Liberec     359 Ujčík Viktor Plzeň  
330 Víšek Jan Liberec     360 Dlouhý Radek Slavia 7,-kč
331 Moskal Patrik Liberec     361 Duda Radek Slavia  
332 Šmíd Zdeněk (G) Plzeň     362 Kopecký Milan Slavia  
333 Trávníček Michal Litvínov     363 Stejskal Patrik Třinec  
334 Nosek Martin Litvínov 7,-kč   364 Pletka Václav Třinec  
335 Skořepa Zdeněk Litvínov     365 Masný Radek (G) Vsetín  
336 Horáček Jan Vsetín     366 Spitzer Zbyněk Vsetín  
337 Appel David Havířov     367 Frolo Tomáš Vsetín  
338 Svoboda Petr (G) Havířov 9,-kč   368 Filip Martin Zlín  
339 Němeček Jan K.Vary     369 Rachůnek Ivan Zlín  
340 Koťátko Jan (G) Liberec 9,-kč   370 Klimeš Tomáš Znojmo  
341 Vála Aleš Liberec            
UTKÁNÍ HVĚZD - VÝCHOD / ZÁPAD   UTKÁNÍ HVĚZD - VÝCHOD / ZÁPAD
H-1 Balaštík jaroslav Zlín     H-22 Veselý Ondřej Vsetín  
H-2 Burger Jiří Vítkovice 4,-kč   H-23 Bartoš Peter Č.Buděj.  
H-3 Čajánek Petr Zlín 7,-kč   H-24 Bříza Petr (G) Sparta 7,-kč
H-4 Gřegořek Petr Třinec 4,-kč   H-25 Gýna Vladimír Litvínov 4,-kč
H-5 Gureň Miloslav Třinec     H-26 Hlavačka Martin K.Vary 4,-kč
H-6 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč   H-27 Hlinka Jaroslav Sparta  
H-7 Hudáček Vladimír (G) Zlín 7,-kč   H-28 Janecký Otakar Pardubice 4,-kč
H-8 Hudler Jiří Vsetín     H-29 Kadlec Petr Slavia  
H-9 Jakeš Tomáš Znojmo     H-30 Lubina Ladislav Pardubice  
H-10 Javín Miroslav Havířov 4,-kč   H-31 Nedvěd Jaroslav Sparta 4,-kč
H-11 Korhoň Lubomír Havířov 4,-kč   H-32 Němčický Tomáš K.Vary 4,-kč
H-12 Král Richard Třinec 4,-kč   H-33 Řezníček Josef Plzeň 4,-kč
H-13 Leška Petr Zlín 4,-kč   H-34 Skuhravý Václav Kladno 4,-kč
H-14 Marušák Jiří Zlín 4,-kč   H-35 Srdínko Jan Sparta  
H-15 Melenovský Marek Vítkovice     H-36 Straka Josef Plzeň 4,-kč
H-16 Moravec David Vítkovice 4,-kč   H-37 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč
H-17 Nosek David Třinec 4,-kč   H-38 Svoboda Ladislav Kladno 4,-kč
H-18 Soudek Karel Znojmo 4,-kč   H-39 Sýkora Michal Pardubice 4,-kč
H-19 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč   H-40 Ujčík Viktor Slavia  
H-20 Uram Marek Znojmo 4,-kč   H-41 Výborný Martin Plzeň 4,-kč
H-21 Vala Petr Havířov     H-42 Zelenka Jiří Sparta  
          H-43 Branda daniel Slavia  
SEZNAM KARET   ZNAKY KLUBŮ
1 Čech Jakub (G) Havířov 7,-kč   Z-1 HC České Budějovice    
2 Pinc Marek (G) Litvínov     Z-2 HC Havířov Panthers   8,-kč
3 Falta Pavel (G) Liberec     Z-3 HC Energie Karlovy Vary    
4 Přikryl Petr (G) Sparta 7,-kč   Z-4 HC Bílí Tygři Liberec   8,-kč
5 Hronek Lukáš (G) Slavia     Z-5 HC Chemopetrol Litvínov   8,-kč
6 Hamrla Robert (G) Plzeň     Z-6 IPB Pojišťovna Pardubice   8,-kč
7 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč   Z-7 HC Keramika Plzeň    
8 Franěk Petr (G) K.Vary     Z-8 HC Slavia Praha   8,-kč
9 Tuček Petr (G) Zlín     Z-9 HC Sparta Prata   8,-kč
10 Horčička Luboš (G) Třinec 7,-kč   Z-10 HC Oceláři Třinec   8,-kč
11 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč   Z-11 HC Vítkovice   8,-kč
12 Biegl Radovan (G) Vsetín     Z-12 HC Vsetín   8,-kč
          Z-13 HC Hamé Zlín   8,-kč
          Z-14 JME Znojemští Orli   8,-kč
MASKY
M 1-2 Mařík Michal (G) / Pešat Ivo (G) Havířov / Zlín 10,-kč
M 3-4 Tuček Petr (G) / Trvaj Jiří (G) Zlín / Vítkovice 10,-kč
M 5-6 Plšek Lukáš (G) / Biegl Radovan (G) Vsetín / Vsetín  
M 7-8 Pinc Marek (G) / Přikryl Petr Litvínov / Sparta  
M 9-10 Hronek Lukáš (G) / Málek Roman (G) Slavia / Slavia 10,-kč
M11-12 Falta Pavel (G) / Koťátko Jan (G) Liberec / Liberec  
M13-14 Barek Martin (G) / Hudáček Vladimír (G) Pardubice / Budějovice  
M15-16 Maláč Pavel (G) / Svoboda Adam (G) Havířov / Pardubice  
M17-18 Hamrla Robert (G) / Kučera Marcel (G) Plzeň / K. Vary  
M19-20 Svoboda Petr (G) / ???????? Havířov / ?????? 10,-kč
M21-22 Smolka Lukáš (G) / Mařík Michal (G) Vítkovice / Třinec  
M23-24 Svoboda Oldřich (G) / Čech Jakub (G) Znojmo / Havířov 10,-kč
DUO
D-1 Biegl Radovan (G) / Hudler Jiří Vsetín  
D-2 Bříza Petr (G) / Zelenka Jiří Sparta  
D-3 Richter Martin / Tomajko Jan Sparta 9,-kč
D-4 Beránek Josef / Málek Roman (G) Slavia 9,-kč
D-5 Kučera František / Ujčík Viktor Slavia  
D-6 Trvaj Jiří (G) / Moravec David Vítkovice  
D-7 Burger Jiří / Kaděra Roman Vítkovice 9,-kč
D-8 Procházka Libor / Král Richard Třinec 9,-kč
D-9 Pletka Václav / Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
D-10 Svoboda Adam (G) / Vyhlídal Michal Pardubice  
D-11 Sýkora Michal / Lubina Ladislav Pardubice  
D-12 Svoboda Oldřich (G) / Uram Marek Znojmo 9,-kč
D-13 Pucher Peter / Altrichter Martin (G) Znojmo 9,-kč
D-14 Výborný Martin / Barta Libor (G) Plzeň 9,-kč
D-15 Duba Radek / Hamrla Robert (G) Plzeň 9,-kč
D-16 Hamrlík Martin / Marušák Jiří Zlín 9,-kč
D-17 Vlach Rostislav / Tuček Petr (G) Zlín 9,-kč
D-18 Franěk Petr (G) / Bacul Robin K.Vary  
D-19 Hudáček Vladimír (G) / Nedoma Milan Č.Buděj. 9,-kč
D-20 Kroupa Vlastimil / Pinc Marek (G) Litvínov 9,-kč
D-21 Ručinský Martin / Šlégr Jiří Litvínov 9,-kč
D-22 Kropáč Radoslav / Falta Pavel (G) Liberec 9,-kč
D-23 Krstev Angel / Jankových Vítězslav Liberec  
D-24 Sršeň Tomáš / Čech Jakub (G) Havířov 9,-kč
D-25 Kopecký Jan / Mařík Michal (G) Havířov 9,-kč
TRIO
T-1 Vladimír Hudáček (G) / Rudolf Suchánek / Peter Bartoš Č.Buděj.  
T-2 Michal Mařík (G) / Filip Štefanka / Michal Čech Havířov  
T-3 Jakub Čech (G) / Tomáš Haramt / Daniel Boháč Havířov 9,-kč
T-4 Petr Franěk (G) / Dmitri Rodine / Tomáš Němčický K.Vary  
T-5 Pavel Falta (G) / Angel Krstev / Vítězslav Jankových Liberec  
T-6 Marek Pinc (G) / Jiří Šlégr / Martin Ručinský Litvínov  
T-7 Michal Podolka (G) / Petr Martínek / Petr Klíma Litvínov  
T-8 Adam Svoboda (G) / Michal Sýkora / Petr Sýkora Pardubice  
T-9 Tomáš Malý (G) / Michael Vyhlídal / Ladislav Lubina Pardubice  
T-10 Libor Barta (G) / Josef Řezníček / Radek Duda Plzeň 9,-kč
T-11 Robert Hamrla (G) / Ivan Vlček / Josef Straka Plzeň  
T-12 Roman Málek (G) / František Kučera / Josef Beránek Slavia  
T-13 Lukáš Hronek (G) / Petr Kadlec / Viktor Ujčík Slavia  
T-14 Petr Bříza (G) / Jaroslav Nedvěd / Richard Žemlička Sparta  
T-15 Petr Přikryl (G) / Jan Srdínko / Petr Leška Sparta 9,-kč
T-16 Vlastimil Lakosil (G) / Libor Procházka / Richard Král Třinec  
T-17 Luboš Horčička (G) / David Nosek / Václav Pletka Třinec  
T-18 Jiří Trvaj (G) / Radim Tesařík / David Moravec Vítkovice  
T-19 Martin Falter (G) / Marek Černošek / Roman Kaděra Vítkovice  
T-20 Radovan Biegl (G) / Alexej Jaškin / Jiří Hudler Vsetín  
T-21 Radek Masný (G) / Petr Kuboš / Radim Kucharczyk Vsetín  
T-22 Ivo Pešat (G) / Martin Hamrlík / Miroslav Okál Zlín  
T-23 Petr Tuček (G) / Jiří Marušák / Ladislav Vlach Zlín  
T-24 Petr Svoboda (G) / Jan Snopek / Peter Pucher Znojmo  
T-25 Martin Altrichter (G) / Karel Soudek / Marek Uram Znojmo  
imageimageimageimageimageimageimage



 

 

TOPlist