aktualizováno: 23.01.2018 21:16:56

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2002/2003

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2002/2003
  imageimageimage
Karty označeny modře s cenou MÁM!!!!
Karty označeny černě bez ceny NEMÁM!!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Branda Daniel Sparta 3,-kč   157 Kubinčák Vojtěch Liberec 3,-kč
2 Broš Michal Sparta 3,-kč   158 Kudrna Jiří Liberec 3,-kč
3 Bříza Petr (G) Sparta 5,-kč   159 Maleček Pavel Liberec 3,-kč
4 Hanzlík Jan Sparta 3,-kč   160 Moravec Jiří Liberec 3,-kč
5 Havelka Petr Sparta 3,-kč   161 Musil Mojmír Liberec 3,-kč
6 Jiruš Valdemar Sparta 3,-kč   162 Novák Václav Liberec 3,-kč
7 Kašpařík Pavel Sparta 3,-kč   163 Plodek Jan Liberec 3,-kč
8 Kratěna Ondřej Sparta 3,-kč   164 Pospíšil Robert Liberec 3,-kč
9 Leška Petr Sparta 3,-kč   165 Procházka Stanislav Liberec 3,-kč
10 Martinec Patrik Sparta 3,-kč   166 Rozsíval Patrik Liberec 3,-kč
11 Nedvěd Jaroslav Sparta 3,-kč   167 Straka Michal Liberec 3,-kč
12 Přikryl Petr (G) Sparta 5,-kč   168 Babka Daniel Č.Buděj. 3,-kč
13 Ptáček František Sparta 3,-kč   169 Barinka Michal Č.Buděj. 3,-kč
14 Richter Martin Sparta 3,-kč   170 Bartoš Peter Č.Buděj. 3,-kč
15 Srdínko Jan Sparta 3,-kč   171 Brož Jiří Č.Buděj. 3,-kč
16 Špaňhel Martin Sparta 3,-kč   172 Gřegořek Petr Č.Buděj. 3,-kč
17 Šrek Pavel Sparta 3,-kč   173 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 3,-kč
18 Tomajko Jan Sparta 3,-kč   174 Hudáček Vladimír (G) Č.Buděj. 5,-kč
19 Tomík Robert Sparta 3,-kč   175 Jindra Josef Č.Buděj. 3,-kč
20 Vondráček Roman Sparta 3,-kč   176 Kotaška Ivo Č.Buděj. 3,-kč
21 Zelenka Jiří Sparta 3,-kč   177 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 5,-kč
22 Žemlička Richard Sparta 3,-kč   178 Michálek Milan Č.Buděj. 5,-kč
23 Balaštík Jaroslav Zlín 3,-kč   179 Mrázek František Č.Buděj. 3,-kč
24 Blaťák Miroslav Zlín 3,-kč   180 Mucha Ján Č.Buděj. 3,-kč
25 Čech Martin Zlín 3,-kč   181 Nedoma Milan Č.Buděj. 3,-kč
26 Galvas Lukáš Zlín     182 Ondřej Zdeněk Č.Buděj. 3,-kč
27 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč   183 Rob Luboš Č.Buděj. 3,-kč
28 Homér Ján Zlín 3,-kč   184 Sailer Petr Č.Buděj. 3,-kč
29 Hřiňa Slavomír Zlín 3,-kč   185 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 3,-kč
30 Hubáček Petr Zlín 3,-kč   186 Šimánek Jiří Č.Buděj. 3,-kč
31 Hučko Patrik Zlín 3,-kč   187 Štrba Martin Č.Buděj. 3,-kč
32 Jenáček Martin Zlín 3,-kč   188 Turek Filip Č.Buděj. 3,-kč
33 Marušák Jiří Zlín 3,-kč   189 Vondrka Michal Č.Buděj. 3,-kč
34 Ministr Milan Zlín 3,-kč   190 Alinč Jan Litvínov 3,-kč
35 Mokrejš Petr Zlín 3,-kč   191 Gombár Jiří Litvínov 3,-kč
36 Okál Miroslav Zlín 3,-kč   192 Gýna Vladimír Litvínov 3,-kč
37 Pešat Ivo (G) Zlín 5,-kč   193 Havel Lukáš Litvínov 3,-kč
38 Pivko Libor Zlín 3,-kč   194 Hranáč Jan Litvínov 3,-kč
39 Rachůnek Ivan Zlín 3,-kč   195 Klíma Petr Litvínov 5,-kč
40 Tuček Petr (G) Zlín 5,-kč   196 Klobouček Jan Litvínov 3,-kč
41 Veselý Ondřej Zlín 3,-kč   197 Kotrla Jindřich Litvínov 3,-kč
42 Vlach Rostislav Zlín     198 Kroupa Vlastimil Litvínov 3,-kč
43 Vlček Ladislav Zlín 3,-kč   199 Kuntoš Jiří Litvínov 3,-kč
44 Záhorovský Martin Zlín 3,-kč   200 Macholda Petr Litvínov 3,-kč
45 Zubíček Pavel Zlín 3,-kč   201 Martinec Tomáš Litvínov 3,-kč
46 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč   202 Pinc Marek (G) Litvínov 5,-kč
47 Černošek Marek Vítkovice     203 Podolka Michal (G) Litvínov 5,-kč
48 Falter Martin (G) Vítkovice 5,-kč   204 Poživil Lukáš Litvínov  
49 Gron Stanislav Vítkovice 3,-kč   205 Prorok Ivo Litvínov 3,-kč
50 Hulva Jakub Vítkovice 3,-kč   206 Říha Lukáš Litvínov 3,-kč
51 Chmelíř Lukáš Vítkovice 3,-kč   207 Stavenský Stanislav Litvínov  
52 Irgl Zbyněk Vítkovice 5,-kč   208 Šlégr Jiří Litvínov 5,-kč
53 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč   209 Šulc Jan Litvínov 3,-kč
54 Kaděra Roman Vítkovice 3,-kč   210 Ťupa Martin Litvínov 3,-kč
55 Krayzel Luděk Vítkovice     211 Barek Martin (G) Pardubice  
56 Laszkiewicz Marek Vítkovice 3,-kč   212 Bartoň Jakub Pardubice 3,-kč
57 Melenovský Marek Vítkovice 3,-kč   213 Blažek Tomáš Pardubice 3,-kč
58 Moravec David Vítkovice 5,-kč   214 Divíšek Tomáš Pardubice 3,-kč
59 Padělek Aleš Vítkovice 3,-kč   215 Duben Miroslav Pardubice 3,-kč
60 Padělek Ivan Vítkovice 3,-kč   216 Janecký Otakar Pardubice 5,-kč
61 Philipp Radek Vítkovice 3,-kč   217 Kolář Jan Pardubice 3,-kč
62 Ambruz Martin Vsetín 3,-kč   218 Koukal Petr Pardubice 5,-kč
63 Bartek Peter Vsetín 3,-kč   219 Lubina Ladislav Pardubice 3,-kč
64 Biegl Radovan (G) Vsetín 5,-kč   220 Mikeska Michal Pardubice 3,-kč
65 Demel Tomáš Vsetín 3,-kč   221 Mocek Petr Pardubice 3,-kč
66 Dubec Marek Vsetín 3,-kč   222 Mudroch Petr Pardubice 3,-kč
67 Hudler Jiří Vsetín 5,-kč   223 Novotný Andrej Pardubice 3,-kč
68 Jaškin Alexej Vsetín 3,-kč   224 Pištěk Lubomír Pardubice 3,-kč
69 Kuboš Petr Vsetín 3,-kč   225 Pospíšil David Pardubice 3,-kč
70 Kucharczyk Radim Vsetín 3,-kč   226 Průcha Petr Pardubice 5,-kč
71 Luža Patrik Vsetín 3,-kč   227 Rolinek Tomáš Pardubice 5,-kč
72 Němec Ondřej Vsetín 3,-kč   228 Čáslava Petr Pardubice 3,-kč
73 Plšek Lukáš (G) Vsetín     229 Svoboda Adam (G) Pardubice 5,-kč
74 Polák Jiří Vsetín 3,-kč   230 Sýkora Michal Pardubice 3,-kč
75 Ptáček Bohuslav Vsetín 3,-kč   231 Sýkora Petr Pardubice  
76 Sochor Jan Vsetín 3,-kč   232 Vyhlídal Michael Pardubice 3,-kč
77 Stantien Roman Vsetín 3,-kč   233 Antoš Milan Slavia 3,-kč
78 Streit Martin Vsetín 3,-kč   234 Beránek Josef Slavia 5,-kč
79 Vak Tomáš Vsetín 3,-kč   235 Graňák Dominik Slavia 3,-kč
80 Valko Lukáš Vsetín 3,-kč   236 Hejda Jan Slavia 3,-kč
81 Vampola Petr Vsetín 3,-kč   237 Hronek Lukáš (G) Slavia 5,-kč
82 Hašek Jiří Třinec 3,-kč   238 Hruška David Slavia 3,-kč
83 Horčička Luboš (G) Třinec     239 Jaroš Petr Slavia 3,-kč
84 Houdek Tomáš Třinec 3,-kč   240 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
85 Hunkes Jiří Třinec 3,-kč   241 Klepiš Jakub Slavia 3,-kč
86 Ivan Marek Třinec 3,-kč   242 Kolařík Pavel Slavia 3,-kč
87 Jančařík Petr Třinec 3,-kč   243 Kučera František Slavia 3,-kč
88 Janků Pavel Třinec 3,-kč   244 Málek Roman (G) Slavia 5,-kč
89 Král Richard Třinec 3,-kč   245 Míka Petr Slavia 3,-kč
90 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 5,-kč   246 Novák Jan Slavia 3,-kč
91 Malínský Jiří Třinec 3,-kč   247 Posmyk Marek Slavia 3,-kč
92 Marek Jan Třinec     248 Steiner Ondřej Slavia  
93 Martynek Rostislav Třinec 3,-kč   249 Sup Michal Slavia 3,-kč
94 Meluzín Roman Třinec 3,-kč   250 Šaffer Adam Slavia 3,-kč
95 Morava Marian Třinec 3,-kč   251 Štraub Josef Slavia 3,-kč
96 Nosek David Třinec 3,-kč   252 Tomica Marek Slavia 3,-kč
97 Pavelek Zdeněk Třinec 3,-kč   253 Ujčík Viktor Slavia 5,-kč
98 Polončič Gregor Třinec 3,-kč   254 Andrašovský Dušan Plzeň 3,-kč
99 Procházka Libor Třinec 5,-kč   255 Bátra Libor (G) Plzeň 5,-kč
100 Zadina Marek Třinec 3,-kč   256 Dobroň Michal Plzeň 3,-kč
101 Zbořil Tomáš Třinec 3,-kč   257 Duda Radek Plzeň 3,-kč
102 Žabka Boris Třinec 3,-kč   258 Dvořák Michal Plzeň 3,-kč
103 Altrichter Martin (G) Znojmo 5,-kč   259 Hamrla Robert (G) Plzeň 5,-kč
104 Barus Miroslav Znojmo 3,-kč   260 Hanzlík Jiří Plzeň 3,-kč
105 Benák Václav Znojmo 3,-kč   261 Chvojka Petr Plzeň 3,-kč
106 Erat Roman Znojmo 3,-kč   262 Král Václav Plzeň 3,-kč
107 Haman Radek Znojmo 3,-kč   263 Krátoška Aleš Plzeň 3,-kč
108 Havíř David Znojmo 3,-kč   264 Matějovský Radek Plzeň 3,-kč
109 Křetínský Aleš Znojmo 3,-kč   265 Řezníček Josef Plzeň 3,-kč
110 Kumstát Pavel Znojmo 3,-kč   266 Straka Josef Plzeň 3,-kč
111 Kumstát Petr Znojmo 3,-kč   267 Špelda Jaroslav Plzeň 3,-kč
112 Ludvík David Znojmo 3,-kč   268 Štefanka Juraj Plzeň 3,-kč
113 Mikulík Jan Znojmo 3,-kč   269 Švík Jan Plzeň 3,-kč
114 Plášek Karel Znojmo 3,-kč   270 Vlček Ivan Plzeň 3,-kč
115 Plch Ján Znojmo 3,-kč   271 Vobořil Milan Plzeň 3,-kč
116 Procházka Milan Znojmo 3,-kč   272 Volák Milan Plzeň 3,-kč
117 Pucher Peter Znojmo 3,-kč   273 Voskár Josef Plzeň 3,-kč
118 Sklenář Jaroslav Znojmo 3,-kč   274 Výborný Martin Plzeň 3,-kč
119 Snopek Jan Znojmo 3,-kč   275 Bacul Robin K.Vary 3,-kč
120 Soudek Karel Znojmo 3,-kč   276 Balász David K.Vary 3,-kč
121 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 5,-kč   277 Bauer Richard K.Vary 3,-kč
122 Toman Milan Znojmo 3,-kč   278 Franěk Petr (G) K.Vary 5,-kč
123 Uram Marek Znojmo 3,-kč   279 Grof Jakub K.Vary  
124 Vorel Marek Znojmo 3,-kč   280 Hlavačka Martin K.Vary 3,-kč
125 Bednařík Lukáš Havířov 3,-kč   281 Košťál Jan K.Vary 3,-kč
126 Boháč Daniel Havířov 3,-kč   282 Krajíček Lukáš K.Vary  
127 Čech Jakub (G) Havířov 5,-kč   283 Kraus Jakub K.Vary 3,-kč
128 Čech Michal Havířov 3,-kč   284 Kučera Marcel (G) K.Vary  
129 Čech Vratislav Havířov 3,-kč   285 Kverka Jaromír K.Vary 3,-kč
130 Černý Aleš Havířov 3,-kč   286 Mádl Michal K.Vary 3,-kč
131 Ďurčo Juraj Havířov 3,-kč   287 Němčický Tomáš K.Vary 3,-kč
132 Filip Martin Havířov 3,-kč   288 Opatovský Martin K.Vary 3,-kč
133 Folta Petr Havířov 3,-kč   289 Pavliš Libor K.Vary 3,-kč
134 Harant Tomáš Havířov 3,-kč   290 Punčochář Petr K.Vary 3,-kč
135 Holý Martin Havířov 3,-kč   291 Rodine Dmitri K.Vary 3,-kč
136 Kopecký Jan Havířov 3,-kč   292 Skuhravý Václav K.Vary 3,-kč
137 Kučera Jiří Havířov 3,-kč   293 Svoboda Ladislav K.Vary  
138 Mařík Michal (G) Havířov 3,-kč   294 Šinágl Petr K.Vary 3,-kč
139 Pavlas Petr Havířov 3,-kč   295 Topoli Marek K.Vary 3,-kč
140 Podstavek Albin Havířov 3,-kč   296 Tvrdek Kamil K.Vary 3,-kč
141 Procházka Radek Havířov 3,-kč   297 Selinger Pavel Vítkovice 3,-kč
142 Pucher René Havířov 3,-kč   298 Tesařík Radim Vítkovice 3,-kč
143 Sršeň Tomáš Havířov 3,-kč   299 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 5,-kč
144 Staněk Aleš Havířov 3,-kč   300 Výtisk Jan Vítkovice 3,-kč
145 Studený Václav Havířov 3,-kč   301 Zápotočný Daniel Vítkovice  
146 Štefanka Filip Havířov 3,-kč   302 Divíšek Michal Havířov  
147 Beránek Milan Liberec 3,-kč   303 Dobrovolný Jiří Havířov  
148 Čakajík Martin Liberec 3,-kč   304 Kello Michal Havířov  
149 Falta Pavel (G) Liberec 5,-kč   305 Křestan Radek Havířov  
150 Hájek Miroslav Liberec 3,-kč   306 Micka Tomáš Havířov  
151 Holub Jan Liberec 3,-kč   307 Míka Petr Havířov  
152 Jankových Vítězslav Liberec 3,-kč   308 Dresler Jan Vítkovice  
153 Kábrt Pavel Liberec 3,-kč   309 Olesz Rostislav Vítkovice  
154 Kočí Václav Liberec 3,-kč   310 Zátopek Lukáš Vítkovice  
155 Kropáč Radoslav Liberec 3,-kč   311 Pletka Václav Třinec  
156 Krstev Angel Liberec 3,-kč          
DOTISK (312-270)   DOTISK (312-370)
312 Krenželok Lukáš Vítkovice     342 Mrázek Radek Litvínov  
313 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 7,-kč   343 Hübl Viktor Litvínov 5,-kč
314 Sklenář Jaroslav Znojmo     344 Kudrna Jaroslav Pardubice 5,-kč
315 Bordowski Richard Třinec 5,-kč   345 Pácal Tomáš Pardubice 5,-kč
316 Cartelli Mario Třinec 5,-kč   346 Mazanec David Plzeň  
317 Horna Tomáš Třinec 5,-kč   347 Procházka Radek Plzeň 5,-kč
318 Hrbek Petr Havířov     348 Krátoška Aleš Slavia 5,-kč
319 Kotásek Martin Vsetín     349 Mařík Michal (G) Třinec 7,-kč
320 Korotvička Jan Vsetín 5,-kč   350 Vlček Ladislav K.Vary  
321 Tvrdík Michal K.Vary     351 Hanzlík Jiří Liberec  
322 Pojkar David Slavia     352 Hübl Jaroslav (G) Liberec  
323 Adamský Martin Plzeň 5,-kč   353 Tůma Martin Litvínov  
324 Kracík Jaroslav Plzeň 5,-kč   354 Martínek Petr Litvínov 5,-kč
325 Topol Miloslav Plzeň     355 Divíšek Michal Plzeň 5,-kč
326 Polák Vojtěch K.Vary 5,-kč   356 Hurtaj Lubomír Plzeň 5,-kč
327 Pech Lukáš K.Vary 5,-kč   357 Koreis Jakub Plzeň 5,-kč
328 Hašek Jaroslav K.Vary 5,-kč   358 Kubeš Ondřej Plzeň  
329 Kudrna Jan Liberec 5,-kč   359 Ujčík Viktor Plzeň 7,-kč
330 Víšek Jan Liberec 5,-kč   360 Dlouhý Radek Slavia 5,-kč
331 Moskal Patrik Liberec     361 Duda Radek Slavia  
332 Šmíd Zdeněk (G) Plzeň     362 Kopecký Milan Slavia  
333 Trávníček Michal Litvínov 5,-kč   363 Stejskal Patrik Třinec 5,-kč
334 Nosek Martin Litvínov 5,-kč   364 Pletka Václav Třinec  
335 Skořepa Zdeněk Litvínov 5,-kč   365 Masný Radek (G) Vsetín 7,-kč
336 Horáček Jan Vsetín 5,-kč   366 Spitzer Zbyněk Vsetín  
337 Appel David Havířov 5,-kč   367 Frolo Tomáš Vsetín 5,-kč
338 Svoboda Petr (G) Havířov 7,-kč   368 Filip Martin Zlín 5,-kč
339 Němeček Jan K.Vary     369 Rachůnek Ivan Zlín 5,-kč
340 Koťátko Jan (G) Liberec 7,-kč   370 Klimeš Tomáš Znojmo  
341 Vála Aleš Liberec 5,-kč          
UTKÁNÍ HVĚZD - VÝCHOD / ZÁPAD   UTKÁNÍ HVĚZD - VÝCHOD / ZÁPAD
H-1 Balaštík jaroslav Zlín 3,-kč   H-22 Veselý Ondřej Vsetín 3,-kč
H-2 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč   H-23 Bartoš Peter Č.Buděj. 3,-kč
H-3 Čajánek Petr Zlín 5,-kč   H-24 Bříza Petr (G) Sparta 5,-kč
H-4 Gřegořek Petr Třinec 3,-kč   H-25 Gýna Vladimír Litvínov 3,-kč
H-5 Gureň Miloslav Třinec 3,-kč   H-26 Hlavačka Martin K.Vary 3,-kč
H-6 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč   H-27 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč
H-7 Hudáček Vladimír (G) Zlín 5,-kč   H-28 Janecký Otakar Pardubice 3,-kč
H-8 Hudler Jiří Vsetín 5,-kč   H-29 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
H-9 Jakeš Tomáš Znojmo 3,-kč   H-30 Lubina Ladislav Pardubice 3,-kč
H-10 Javín Miroslav Havířov 3,-kč   H-31 Nedvěd Jaroslav Sparta 3,-kč
H-11 Korhoň Lubomír Havířov 3,-kč   H-32 Němčický Tomáš K.Vary 3,-kč
H-12 Král Richard Třinec 3,-kč   H-33 Řezníček Josef Plzeň 3,-kč
H-13 Leška Petr Zlín 3,-kč   H-34 Skuhravý Václav Kladno 3,-kč
H-14 Marušák Jiří Zlín 3,-kč   H-35 Srdínko Jan Sparta 3,-kč
H-15 Melenovský Marek Vítkovice 3,-kč   H-36 Straka Josef Plzeň 3,-kč
H-16 Moravec David Vítkovice 3,-kč   H-37 Svoboda Adam (G) Pardubice 5,-kč
H-17 Nosek David Třinec 3,-kč   H-38 Svoboda Ladislav Kladno 3,-kč
H-18 Soudek Karel Znojmo 3,-kč   H-39 Sýkora Michal Pardubice 3,-kč
H-19 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 5,-kč   H-40 Ujčík Viktor Slavia 5,-kč
H-20 Uram Marek Znojmo 3,-kč   H-41 Výborný Martin Plzeň 3,-kč
H-21 Vala Petr Havířov 3,-kč   H-42 Zelenka Jiří Sparta 3,-kč
          H-43 Branda daniel Slavia 3,-kč
SEZNAM KARET   ZNAKY KLUBŮ
1 Čech Jakub (G) Havířov 7,-kč   Z-1 HC České Budějovice   8,-kč
2 Pinc Marek (G) Litvínov 7,-kč   Z-2 HC Havířov Panthers   8,-kč
3 Falta Pavel (G) Liberec 7,-kč   Z-3 HC Energie Karlovy Vary   8,-kč
4 Přikryl Petr (G) Sparta 7,-kč   Z-4 HC Bílí Tygři Liberec   8,-kč
5 Hronek Lukáš (G) Slavia 7,-kč   Z-5 HC Chemopetrol Litvínov   8,-kč
6 Hamrla Robert (G) Plzeň 7,-kč   Z-6 IPB Pojišťovna Pardubice   8,-kč
7 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč   Z-7 HC Keramika Plzeň   8,-kč
8 Franěk Petr (G) K.Vary 7,-kč   Z-8 HC Slavia Praha   8,-kč
9 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč   Z-9 HC Sparta Prata   8,-kč
10 Horčička Luboš (G) Třinec 7,-kč   Z-10 HC Oceláři Třinec   8,-kč
11 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč   Z-11 HC Vítkovice   8,-kč
12 Biegl Radovan (G) Vsetín 7,-kč   Z-12 HC Vsetín   8,-kč
          Z-13 HC Hamé Zlín   8,-kč
          Z-14 JME Znojemští Orli   8,-kč
MASKY
M 1-2 Mařík Michal (G) / Pešat Ivo (G) Havířov / Zlín 10,-kč
M 3-4 Tuček Petr (G) / Trvaj Jiří (G) Zlín / Vítkovice 10,-kč
M 5-6 Plšek Lukáš (G) / Biegl Radovan (G) Vsetín / Vsetín 10,-kč
M 7-8 Pinc Marek (G) / Přikryl Petr Litvínov / Sparta 10,-kč
M 9-10 Hronek Lukáš (G) / Málek Roman (G) Slavia / Slavia 10,-kč
M11-12 Falta Pavel (G) / Koťátko Jan (G) Liberec / Liberec 10,-kč
M13-14 Barek Martin (G) / Hudáček Vladimír (G) Pardubice / Budějovice 10,-kč
M15-16 Maláč Pavel (G) / Svoboda Adam (G) Havířov / Pardubice 10,-kč
M17-18 Hamrla Robert (G) / Kučera Marcel (G) Plzeň / K. Vary 10,-kč
M19-20 Svoboda Petr (G) / ???????? Havířov / ?????? 10,-kč
M21-22 Smolka Lukáš (G) / Mařík Michal (G) Vítkovice / Třinec 10,-kč
M23-24 Svoboda Oldřich (G) / Čech Jakub (G) Znojmo / Havířov 10,-kč
DUO
D-1 Biegl Radovan (G) / Hudler Jiří Vsetín 9,-kč
D-2 Bříza Petr (G) / Zelenka Jiří Sparta 9,-kč
D-3 Richter Martin / Tomajko Jan Sparta 9,-kč
D-4 Beránek Josef / Málek Roman (G) Slavia 9,-kč
D-5 Kučera František / Ujčík Viktor Slavia 9,-kč
D-6 Trvaj Jiří (G) / Moravec David Vítkovice 9,-kč
D-7 Burger Jiří / Kaděra Roman Vítkovice 9,-kč
D-8 Procházka Libor / Král Richard Třinec 9,-kč
D-9 Pletka Václav / Lakosil Vlastimil (G) Třinec 9,-kč
D-10 Svoboda Adam (G) / Vyhlídal Michal Pardubice 9,-kč
D-11 Sýkora Michal / Lubina Ladislav Pardubice 9,-kč
D-12 Svoboda Oldřich (G) / Uram Marek Znojmo 9,-kč
D-13 Pucher Peter / Altrichter Martin (G) Znojmo 9,-kč
D-14 Výborný Martin / Barta Libor (G) Plzeň 9,-kč
D-15 Duba Radek / Hamrla Robert (G) Plzeň 9,-kč
D-16 Hamrlík Martin / Marušák Jiří Zlín 9,-kč
D-17 Vlach Rostislav / Tuček Petr (G) Zlín 9,-kč
D-18 Franěk Petr (G) / Bacul Robin K.Vary 9,-kč
D-19 Hudáček Vladimír (G) / Nedoma Milan Č.Buděj. 9,-kč
D-20 Kroupa Vlastimil / Pinc Marek (G) Litvínov 9,-kč
D-21 Ručinský Martin / Šlégr Jiří Litvínov 9,-kč
D-22 Kropáč Radoslav / Falta Pavel (G) Liberec 9,-kč
D-23 Krstev Angel / Jankových Vítězslav Liberec 9,-kč
D-24 Sršeň Tomáš / Čech Jakub (G) Havířov 9,-kč
D-25 Kopecký Jan / Mařík Michal (G) Havířov 9,-kč
TRIO
T-1 Vladimír Hudáček (G) / Rudolf Suchánek / Peter Bartoš Č.Buděj. 9,-kč
T-2 Michal Mařík (G) / Filip Štefanka / Michal Čech Havířov 9,-kč
T-3 Jakub Čech (G) / Tomáš Haramt / Daniel Boháč Havířov 9,-kč
T-4 Petr Franěk (G) / Dmitri Rodine / Tomáš Němčický K.Vary 9,-kč
T-5 Pavel Falta (G) / Angel Krstev / Vítězslav Jankových Liberec 9,-kč
T-6 Marek Pinc (G) / Jiří Šlégr / Martin Ručinský Litvínov 9,-kč
T-7 Michal Podolka (G) / Petr Martínek / Petr Klíma Litvínov 9,-kč
T-8 Adam Svoboda (G) / Michal Sýkora / Petr Sýkora Pardubice 9,-kč
T-9 Tomáš Malý (G) / Michael Vyhlídal / Ladislav Lubina Pardubice 9,-kč
T-10 Libor Barta (G) / Josef Řezníček / Radek Duda Plzeň 9,-kč
T-11 Robert Hamrla (G) / Ivan Vlček / Josef Straka Plzeň 9,-kč
T-12 Roman Málek (G) / František Kučera / Josef Beránek Slavia 9,-kč
T-13 Lukáš Hronek (G) / Petr Kadlec / Viktor Ujčík Slavia 9,-kč
T-14 Petr Bříza (G) / Jaroslav Nedvěd / Richard Žemlička Sparta  
T-15 Petr Přikryl (G) / Jan Srdínko / Petr Leška Sparta 9,-kč
T-16 Vlastimil Lakosil (G) / Libor Procházka / Richard Král Třinec 9,-kč
T-17 Luboš Horčička (G) / David Nosek / Václav Pletka Třinec 9,-kč
T-18 Jiří Trvaj (G) / Radim Tesařík / David Moravec Vítkovice 9,-kč
T-19 Martin Falter (G) / Marek Černošek / Roman Kaděra Vítkovice 9,-kč
T-20 Radovan Biegl (G) / Alexej Jaškin / Jiří Hudler Vsetín 9,-kč
T-21 Radek Masný (G) / Petr Kuboš / Radim Kucharczyk Vsetín 9,-kč
T-22 Ivo Pešat (G) / Martin Hamrlík / Miroslav Okál Zlín 9,-kč
T-23 Petr Tuček (G) / Jiří Marušák / Ladislav Vlach Zlín 9,-kč
T-24 Petr Svoboda (G) / Jan Snopek / Peter Pucher Znojmo 9,-kč
T-25 Martin Altrichter (G) / Karel Soudek / Marek Uram Znojmo 9,-kč
imageimageimageimageimageimageimage



 

 

TOPlist