aktualizováno: 19.11.2017 13:10:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2001/2002

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2001/2002
imageimageimage
Karty označené modře s cenou MÁM!!!!
Karty označeně černě bez ceny NEMÁM!!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Hronek Lukáš (G) Slavia 7,-kč

































































































































































































































































 
143 Šimánek Jiří Č.Buděj. 4,-kč
2 Martínek Petr Slavia   144 Sailer Petr Č.Buděj. 4,-kč
3 Kadlec Petr Slavia 4,-kč 145 Rob Luboš Č.Buděj. 4,-kč
4 Málek Roman (G) Slavia 7,-kč 146 Řehoř Jan Č.Buděj.  
5 Alinč Jan Slavia   147 Štrba Martin Č.Buděj. 4,-kč
6 Beránek Josef Slavia   148 Pinc Marek (G) Litvínov 7,-kč
7 Hübl Viktor Slavia 7,-kč 149 Gýna Vladimír Litvínov 4,-kč
8 Rousek Martin Slavia 4,-kč 150 Hranáč Jan Litvínov 4,-kč
9 Matějovský Radek Slavia 4,-kč 151 Nosek Martin Litvínov 4,-kč
10 Klobouček Jan Slavia 4,-kč 152 Poživil Lukáš Litvínov  
11 Branda Daniel Slavia 4,-kč 153 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč
12 Ujčík Viktor Slavia 7,-kč 154 Lezo Anton Litvínov  
13 Antoš Milan Slavia 4,-kč 155 Ťupa Martin Litvínov 4,-kč
14 Bělohlav Radek Sparta   156 Kroupa Vlastimil Litvínov  
15 Broš Michal Sparta   157 Kotrla Jindřich Litvínov 4,-kč
16 Bříza Petr (G) Sparta   158 Hruška David Litvínov 4,-kč
17 Hamr Radek Sparta   159 Jíra Petr Litvínov 4,-kč
18 Hlinka Jaroslav Sparta   160 Oliverius Michal Litvínov  
19 Chabada Martin Sparta   161 Havel Lukáš Litvínov  
20 Kašpařík Pavel Sparta 4,-kč 162 Buchal Jaroslav Litvínov 4,-kč
21 Ivan Marek Vítkovice 4,-kč 163 Šulc Jan Litvínov 4,-kč
22 Galvas Lukáš Vítkovice 4,-kč 164 Riečičiar Pavol Litvínov 4,-kč
23 Šimeček Radek Zlín 4,-kč 165 Klíma Petr Litvínov 7,-kč
24 Tomík Robert Sparta   166 Gombár Jiří Litvínov 4,-kč
25 Tomajko Jan Sparta 4,-kč 167 Kaberle Tomáš Kladno  
26 Padělek Ivan Vítkovice 4,-kč 168 Svoboda Ladislav Kladno 4,-kč
27 Pavelek Zdeněk Vítkovice 4,-kč 169 Geffert Pavel Kladno 4,-kč
28 Philipp Radek Vítkovice 4,-kč 170 Horna Tomáš Kladno 4,-kč
29 Šrek Pavel Sparta 4,-kč 171 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč
30 Moravec David Vítkovice   172 Kysela Robert Kladno 4-kč
31 Srdínko Jan Sparta 4,-kč 173 Gardoň Radek Kladno 4,-kč
32 Melenovský Merek Vítkovice 4,-kč 174 Kříž Ondřej Kladno 4,-kč
33 Ptáček František Sparta   175 Klimt Tomáš Kladno 4,-kč
34 Novák Václav Sparta   176 Boháček Jan Kladno 4,-kč
35 Nedvěd Jaroslav Sparta   177 Havel Michal Kladno 4,-kč
36 Krayzel Luděk Vítkovice 4,-kč 178 Hájek david Kladno  
37 Kaděra Roman Vítkovice 4,-kč 179 Skuhravý Václav Kladno 4,-kč
38 Jurečka Petr Vítkovice 4,-kč 180 Skuhrovec Radim Kladno 4,-kč
39 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 7,-kč 181 Plekanec Tomáš Kladno 10,-kč
40 Škuta Vítězslav Vítkovice 4,-kč 182 Dlouhý Jan Kladno 4,-kč
41 Štraub Josef Vítkovice 4,-kč 183 Patera David Kladno 4,-kč
42 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč 184 Kruliš Jan Kladno 4,-kč
43 Výtisk Jan Vítkovice 4,-kč 185 Pospíšil Jan (G) Kladno 7,-kč
44 Zápotočný Daniel Vítkovice 4,-kč 186 Appel David Třinec 4,-kč
45 Selinger Pavel Vítkovice 4,-kč 187 Kraus Jakub K.Vary 4,-kč
46 Procházka Martin Vítkovice 7,-kč 188 Macholda Petr K.Vary 4,-kč
47 Lakosil Vlastimil (G) Třinec   189 Franěk Petr (G) K.Vary 7,-kč
48 Gřegořek Petr Třinec   190 Kverka Jaromír K.Vary  
49 Cartelli Mario Třinec 4,-kč 191 Mádl Michal K.Vary 4,-kč
50 Gureň Miroslav Třinec   192 Kučera Marcel (G) K.Vary  
51 Jančařík Petr Třinec   193 Grof Jakub K.Vary  
52 Procházka Libor Třinec   194 Dobroň Michal K.Vary  
53 Slavík Jan Třinec 4,-kč 195 Kopecký Jan K.Vary 4,-kč
54 Janků Pavel Třinec   196 Rodine Dmitrij K.Vary 4,-kč
55 Jánoš Branislav Třinec 4,-kč 197 Balász David K.Vary 4,-kč
56 Zadina Marek Třinec   198 Prošek Roman K.Vary  
57 Polák Jiří Vsetín 4,-kč 199 Košťál Jan K.Vary  
58 Němec Ondřej Vsetín   200 Domin Petr K.Vary 4,-kč
59 Kuboš Petr Vsetín   201 Chotěborský Jan Plzeň  
60 Hriňa Slavomír Vsetín 4,-kč 202 Benák Václav Plzeň  
61 Pešat Ivo (G) Vsetín   203 Šimonovič Miroslav (G) Plzeň  
62 Biegl Radovan (G) Vsetín   204 Hanzlík Jiří Plzeň  
63 Skořepa Zdeněk Třinec 4,-kč 205 Řezníček Josef Plzeň  
64 Meluzín Roman Třinec   206 Vlček Ivan Plzeň  
65 Marek Jan Třinec   207 Bárta Libor (G) Plzeň 7,-kč
66 Král Richard Třinec 4,-kč 208 Steiner Ondřej K.Vary  
67 Vlach Rostislav Vsetín 4,-kč 209 Andrašovský Dušan Plzeň 4,-kč
68 Veselý Ondřej Vsetín   210 Výborný Martin Plzeň 4,-kč
69 Vampola Petr Vsetín   211 Štefanka Juraj K.Vary 4,-kč
70 Valko Lukáš Vsetín   212 Duda Radek Plzeň  
71 Šafařík Michal Vsetín   213 Slanec Josef K.Vary 4,-kč
72 Streit Martin Vsetín 4,-kč 214 Dvořák Michal Plzeň  
73 Kucharczyk Radim Vsetín 4,-kč 215 Pavliš Libor K.Vary 4,-kč
74 Hudler Jiří Vsetín 9,-kč 216 Eiselt Václav Plzeň  
75 Burger Jiří Vsetín 7,-kč 217 Němčický Tomáš K.Vary  
76 Štrbák Martin Vsetín   218 Kořínek Petr Plzeň  
77 Ambruz Martin Zlín 4,-kč 219 Moskal Patrik K.Vary  
78 Mojžíš Pavel Zlín 4,-kč 220 Sedlák Zdeněk Plzeň 4,-kč
79 Posmyk Marek Zlín 4,-kč 221 Vostřák Pavel Plzeň  
80 Marušák Jiří Zlín   222 Volák Milan Plzeň  
81 Malena Rostislav Zlín 4,-kč 223 Mudroch Petr Pardubice  
82 Homer Jan Zlín 4,-kč 224 Malinský Jiří Pardubice  
83 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč 225 Švík Jan Plzeň  
84 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč 226 Čáslava Petr Pardubice  
85 Hudáček Vladimír (G) Zlín   227 Straka Michal Plzeň  
86 Zacha Aleš Zlín 4,-kč 228 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč
87 Somík Radovam Zlín 4,-kč 229 Straka Josef Plzeň  
88 Rachůnek Ivan Zlín   230 Rimmel Patrik Havířov 4,-kč
89 Pivko Libor Zlín 4,-kč 231 Pavlas Petr Havířov 4,-kč
90 Ministr Milan Zlín 4,-kč 232 Procházka Michael Havířov 4,-kč
91 Leška Petr Zlín 4,-kč 233 Javín Miroslav Havířov 4,-kč
92 Jenáček Martin Zlín 4,-kč 234 Bacul Robin Havířov 4,-kč
93 Čajánek Petr Zlín 7,-kč 235 Černoček Marek Havířov 4,-kč
94 Bartánus Karol Zlín 4,-kč 236 Folta Petr Havířov 4,-kč
95 Balaštík Jaroslav Zlín 4,-kč 237 Maláč Pavel (G) Havířov 7,-kč
96 Havelka Petr Sparta 4,-kč 238 Křesťan Radek Havířov 4,-kč
97 Hanzlík Jan Sparta 4,-kč 239 Korhoň Lubomír Havířov 4,-kč
98 Přikryl Petr (G) Sparta 7,-kč 240 Cagaš Pavel (G) Havířov  
99 Zábranský Libor Sparta 4,-kč 241 Kropáč Radoslav Havířov 4,-kč
100 Kratěna Ondřej Sparta   242 Pohorelec Dušan Havířov 4,-kč
101 Pazourek David Znojmo   243 Vala Petr Havířov 4,-kč
102 Mařák Zbyněk Znojmo 4,-kč 244 Zdráhal Pavel Havířov 4,-kč
103 Haman Radek Znojmo 4,-kč 245 Janecký Otakar Pardubice 4,-kč
104 Soudek Karel Znojmo 4,-kč 246 Blažek Tomáš Pardubice 4,-kč
105 Kumstát Pavel Znojmo 4,-kč 247 Vyhlídal Michael Pardubice 4,-kč
106 Jakeš Tomáš Znojmo 4,-kč 248 Sýkora Michal Pardubice 4,-kč
107 Holík Vladimír Znojmo 4,-kč 249 Pácal Tomáš Pardubice 4,-kč
108 Heš Jiří Znojmo 4,-kč 250 Novotný Andrej Pardubice 4,-kč
109 Havíř David Znojmo 4,-kč 251 Rolínek Tomáš Pardubice  
110 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 7,-kč 252 Procházka Stanislav Pardubice  
111 Kudrna Ladislav (G) Znojmo 7,-kč 253 Pospíšil David Pardubice  
112 Jiruš Valdemar Sparta   254 Mikeska Michal Pardubice  
113 Okál Miroslav Zlín   255 Lubina Ladislav Pardubice 4,-kč
114 Bohunický Peter Zlín 4,-kč 256 Kudrna Jaroslav Pardubice  
115 Hučko Patrik Zlín 4,-kč 257 Vak Tomáš Pardubice  
116 Blaťák Miroslav Zlín   258 Tvrdík Michal Pardubice  
117 Netík Tomáš Sparta   259 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč
118 Žemlička Richard Sparta 4,-kč 260 Boháč Jan Třinec 4,-kč
119 Uram Marek Znojmo 4,-kč 261 Procházka Milan Znojmo 4,-kč
120 Pucher Peter Znojmo 4,-kč 262 Fink Patrik Znojmo 4,-kč
121 Krajíček Lukáš Č.Buděj.   263 Kučírek Richard Znojmo 4,-kč
122 Klimeš Michal Č.Buděj 4,-kč 264 Vorel Marek Znojmo 4,-kč
123 Jindra Josef Č.Buděj.   265 Klimeš Tomáš Znojmo 4,-kč
124 Čierny Ladislav Č.Buděj. 4,-kč 266 Sedlák Přemysl Kladno  
125 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   267 Hájek David Kladno  
126 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 7,-kč 268 Vlček Ladislav Kladno 4,-kč
127 Kolařík Michal Třinec   269 Kameš Jiří Kladno 4,-kč
128 Hašek Jiří Třinec   270 Křestaň Radek Havířov 4,-kč
129 Nosek David Třinec   271 Hejda Jan Slavia 4,-kč
130 Vojtek Martin (G) Třinec 7,-kč 272 Sláma Bořek Slavia 4,-kč
131 Nedoma Milan Č.Buděj. 4,-kč 273 Čermák Leoš Slavia  
132 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   274 Novák Jan Slavia  
133 Vaněček Filip Č.Buděj. 4,-kč 275 Tůma Zbyněk Havířov 4,-kč
134 Zubíček Pavel Č.Buděj. 4,-kč 276 Boháč Daniel Havířov 4,-kč
135 Brabenec Kamil Č.Buděj. 4,-kč 277 Sup Michal Slavia 4,-kč
136 Brož Jiří Č.Buděj.   278 Snopek Jan Slavia  
137 Hlávka Dan Č.Buděj.   279 Šaffer Adam Slavia 4,-kč
138 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 4,-kč 280 Pojkar David Slavia 4,-kč
139 Horák Roman Č.Buděj. 4,-kč 281 Tomica Marek Slavia  
140 Michálek Milan Č.Buděj.   282 Jurečka Petr Vítkovice 4,-kč
141 Bartoš Peter Č.Buděj.   283 Krenželok Lukáš Vítkovice 4,-kč
142 Vondrka Michal Č.Buděj.   284 Procházka Michael Havířov 4,-kč
        285 Kučera František Sparta  
        286 Zelenka Jiří Sparta  
DOTIST (287-324) DOTISK (287-324)
287 Kysela Daniel Havířov 6,-kč 306 Poživil Lukáš Litvínov  
288 Hruška David Havířov 6,-kč 307 Appel David Litvínov  
289 Eiselt Václav Havířov 6,-kč 308 Filip Martin Litvínov  
290       309 Rousek Martin Litvínov  
291       310 Seman Daniel Vítkovice 6,-kč
292 Čech Michal Havířov 6,-kč 311 Dresler Jan Vítkovice 6,-kč
293 Hamrla Robert (G) Havířov 8,-kč 312 Chmelíř Lukáš Vítkovice  
294 Luža Patrik Havířov   313 Falter Martin (G) Vítkovice  
295 Skrbek Pavel Kladno   314 Tomášek Martin Vítkovice  
296 Hořava Miloslav Kladno   315 Padělek Aleš Vítkovice 6,-kč
297 Klimt Tomáš Kladno   316 Olesz Rostislav Vítkovice 8,-kč
298 Hlavačka Martin K.Vary   317 Irgl Zbyněk Vítkovice 8,-kč
299 Punčochář Petr K.Vary 6,-kč 318 Hulva Jakub Vítkovice 6,-kč
300 Zlíb Lukáš K.Vary   319 Demel Tomáš Vsetín 6,-kč
301 Alinč Jan K.Vary   320 Kotásek Martin Vsetín 6,-kč
302 Bednařík Lukáš K.Vary   321 Sochor Jan Vsetín  
303 Tvrdek Kamil K.Vary   322 Staněk Aleš Třinec  
304 Podolka Michal (G) Litvínov 8,-kč 323 Vaic Lubomír Vsetín  
305 Kuntoš Jiří Litvínov   324 Frosch Dušan Třinec 6,-kč
               
287 Vrána Petr Havířov          
288 Procházka Radek Havířov 6,-kč        
UTKÁNÍ HVĚZD UTKÁNÍ HVĚZD
1 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč 21 Branda Daniel Slavia 4,-kč
2 Gřegořek Petr Třinec 4,-kč 22 Pardavý Ján Vsetín 4,-kč
3 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 7,-kč 23 Moravec David Vítkovice 7,-kč
4 Tesařík Radim Vítkovice 4,-kč 24 Mařák Zbyněk Znojmo 4,-kč
5 Dopita Jiří Vsetín   25 Leška Petr Zlín 4,-kč
6 Čajánek Petr Zlín 7,-kč 26 Marušák Jiří Zlín 4,-kč
7 Uram Marek Znojmo 4,-kč 27 Stantien Roman Vsetín 4,-kč
8 Vyhlídal Michael Havířov 4,-kč 28 Srdínko Jan Vsetín  
9 Cartelli Mario Třinec 4,-kč 29 Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč
10 Zdráhal Pavel Havířov 4,-kč 30 Pivko Libor Havířov 4,-kč
11 Procházka Libor Třinec 4,-kč 31 Pavelek Zdeněk Vítkovice 4,-kč
12 Píša Aleš Pardubice   32 Hlinka Jaroslav Sparta  
13 Reichel Robert Litvínov 7,-kč 33 Janecký Otakar Pardubice 4,-kč
14 Řezníček Josef Plzeň   34 Kadlec Petr Slavia 4,-kč
15 Pilař Karel Litvínov 4,-kč 35 Kotalík Aleš Č.Buděj. 7,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň   36 Kruliš Jan Kladno 4,-kč
17 Martinec Patrik Sparta 4,-kč 37 Tomík Robert K.Vary 4,-kč
18 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 4,-kč 38 Sýkora Petr Pardubice  
19 Kverka Jaromír K.Vary   39 Vlček Ivan Plzeň 4,-kč
20 Svoboda Ladislav Kladno 4,-kč 40 Vostřák Pavel Plzeň  
        41 Vůjtek Vladimír Sparta  
Inzert RED (Žlutá) Inzert RED (Žlutá)
RE1D Ujčík Viktor Slavia 20,-kč RE13D Zdráhal Pavel Havířov  
RE2D Beránek Josef Slavia 20,-kč RE14D Kropáč Radoslav Havířov 20,-kč
RE3D Plekanec Tomáš Kladno   RE15D Vlach Rostislav Vsetín  
RE4D Kaberle (David) Tomáš Kladno   RE16D Uram Marek Znojmo 20,-kč
RE5D Zelenka Jiří Sparta   RE17D Leška Petr Zlín  
RE6D Procházka Martin Vítkovice   RE18D Čajánek Petr Zlín 20,-kč
RE7D Moravec David Vítkovice 20,-kč RE19D Kratěna Ondřej Sparta  
RE8D Klíma Petr Litvínov   RE20D Kořínek Petr Plzeň  
RE9D Suchánek Petr Č.Buděj.   RE21D Hudler Jiří Vsetín  
RE10D Kučera František Sparta   RE22D Janků Pavel Třinec  
RE11D Sýkora Michal Pardubice   RE23D Král Richard Třinec  
RE12D Janecký Otakar Pardubice   RE24D Gureň Miloslav Třinec  
Insert RED (Modrá) Inzert RED (Modrá)
RE1D Ujčík Viktor Slavia 20,-kč RE13D Zdráhal Pavel Havířov 20,-kč
RE2D Beránek Josef Slavia   RE14D Kropáč Radoslav Havířov 20,-kč
RE3D Plekanec Tomáš Kladno   RE15D Vlach Rostislav Vsetín  
RE4D Kaberle (David) Tomáš Kladno   RE16D Uram Marek Znojmo 20,-kč
RE5D Zelenka Jiří Sparta   RE17D Leška Petr Zlín  
RE6D Procházka Martin Vítkovice   RE18D Čajánek Petr Zlín  
RE7D Moravec David Vítkovice   RE19D Kratěna Ondřej Sparta  
RE8D Klíma Petr Litvínov   RE20D Kořínek Petr Plzeň  
RE9D Suchánek Rudolf Č.Buděj.   RE21D Hudler Jiří Vsetín  
RE10D Kučera František Sparta   RE22D Janků Pavel Třinec  
RE11D Sýkora Michal Pardubice   RE23D Král Richard Třinec  
RE12D Janecký Otakar Pardubice   RE24D Gureň Miloslav Třinec  
Insert RED (Červená) Insert RED (Červená)
RE1D Ujčík Viktor Slavia   RE13D Zdráhal Pavel Havířov  
RE2D Beránek Josef Slavia   RE14D Kropáč Radoslav Havířov  
RE3D Plekanec Tomáš Kladno   RE15D Vlach Rostislav Vsetín  
RE4D Kaberle (David) Tomáš Kladno   RE16D Uram Marek Znojmo  
RE5D Zelenka Jiří Sparta   RE17D Leška Petr Zlín 20,-kč
RE6D Procházka Martin Vítkovice   RE18D Čajánek Petr Zlín  
RE7D Moravec David Vítkovice   RE19D Kratěna Ondřej Sparta  
RE8D Klíma Petr Litvínov   RE20D Kořínek Petr Plzeň  
RE9D Suchánek Petr Č.Buděj.   RE21D Hudler Jiří Vsetín  
RE10D Kučera František Sparta   RE22D Janků Pavel Třinec  
RE11D Sýkora Michal Pardubice   RE23D Král Richard Třinec  
RE12D Janecký Otakar Pardubice   RE24D Gureň Miloslav Třinec  
Insert G Insert H
G1 Málek Roman (G) Slavia 20,-kč H1 Hronek Lukáš (G) Slavia  
G2 Franěk Petr (G) K.Vary   H2 Kučera Marcel (G) K.Vary  
G3 Přikryl Petr (G) Sparta   H3 Orct Zdeněk (G) Kladno 20,-kč
G4 Lakosil Vlastimil (G) Třinec   H4 Vojtek Martin (G) Třinec  
G5 Biegl Radovan (G) Vsetín   H5 Pospíšil Jan (G) Kladno 20,-kč
G6 Hudáček Vladimír (G) Zlín 20,-kč H6 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 20,-kč
G7 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 20,-kč H7 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
G8 Kučera Josef (G) Č.Buděj.   H8 Pešat Ivo (G) Vsetín  
G9 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   H9 Tuček Petr (G) Zlín 20,-kč
G10 Šimonovič Miroslav (G) Plzeň   H10 Kudrna Ladislav (G) Znojmo 20,-kč
G11 Maláč Pavel (G) Havířov   H11 Pinc Marek (G) Litvínov  
Seznam Karet H12 Cagaš Pavel (G) Havířov 20,-kč
č.1 Franěk Petr (G) K.Vary   H13 Svoboda Adam (G) Pardubice  
č.2 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč H14 Bárta Libor (G) Plzeň  
č.3 Cagaš Pavel (G) Havířov 7,-kč H15 Bříza Petr (G) Sparta 20,-kč
č.4 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   Znaky Klubů
č.5 Šimonovič Miroslav (G) Plzeň     HC Slavia Praha   8,-kč
č.6 Hudáček Vladimír (G) Zlín 7,-kč   HC Sparta Praha    
č.7 Biegl Radovan (G) Vsetín     HC Vsetín   8,-kč
č.8 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 7,-kč   HC Vítkovice   8,-kč
č.9 Vojtek Martin (G) Třinec     HC Oceláři Třinec   8,-kč
č.10 Málek Roman (G) Slavia     HC Havířov Panthers   8,-kč
č.11 Bříza Petr (G) Sparta     HC Continental Zlín   8,-kč
č.12 Svoboda Adam (G) Pardubice     HC Vágnerplast Kladno   8,-kč
Insert RED (bez Barvy)   HC České Budějovice    
RE4D Kaberle Tomáš Kladno     HC Keramika Plzeň   8,-kč
          HC Pardubice   8,-kč
          HC Karlovy Vary   8,-kč
          HC Litvínov   8,-kč
          HC Znojemští Orli   8,-kč
imageimageimageimageimageimageimageimage
 



 

TOPlist