aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2000/2001

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2000/2001
  imageimageimage
Karty označeny modře s cenou MÁM!!!!
Karty označeny černě bez ceny NEMÁM!!!!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 LOGO Č.Buděj. Č.Buděj.  










































































































































































































































































 
211 Mach Aleš (TR) Třinec  
2 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj.   212 Novotný Marek (G) Třinec  
3 Pařízek Jaroslav (TR) Č.Buděj. 4,-kč 213 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
4 Tlačil Jan (TR) Č.Buděj. 4,-kč 214 Cartelli Mario Třinec 4,-kč
5 Puozar Jaroslav (TR) Č.Buděj.   215 Vlk Vladimír Třinec 4,-kč
6 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   216 Kuntoš Jiří Třinec 4,-kč
7 Čapek Ivo (G) Č.Buděj.   217 Gřegořek Petr Třinec 4,-kč
8 Martínek Radek Č.Buděj.   218 Procházka Robet Třinec 4,-kč
9 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 4,-kč 219 Zetek Ondřej Třinec 4,-kč
10 Jasečko Stanislav Č.Buděj.   220 Nosek David Třinec 4,-kč
11 Mojžíš Pavel Č.Buděj. 4,-kč 221 Houdek Tomáš Třinec 4,-kč
12 Benák Václav Č.Buděj. 4,-kč 222 Harant Tomáš Třinec 4,-kč
13 Čierny Tomáš Č.Buděj. 4,-kč 223 Král Richard Třinec 4,-kč
14 Jindra Josef Č.Buděj. 4,-kč 224 Ujčík Viktor Třinec 7,-kč
15 Král Václav Č.Buděj. 4,-kč 225 Daňo Josef Třinec 4,-kč
16 Turek Filip Č.Buděj. 4,-kč 226 Kapuš Richard Třinec 4,-kč
17 Rob Luboš Č.Buděj. 4,-kč 227 Janků Pavel Třinec 4,-kč
18 Bělohlav Radek Č.Buděj. 4,-kč 228 Zadina Marek Třinec 4,-kč
19 Kotalík Aleš Č.Buděj. 7,-kč 229 Jánoš Branislav Třinec 4,-kč
20 Brabenec Kamil Č.Buděj.   230 Němčický Tomáš Třinec 4,-kč
21 Šimánek Jiří Č.Buděj. 4,-kč 231 Moskal Patrik Třinec 4,-kč
22 Štrba Martin Č.Buděj. 4,-kč 232 Appel David Třinec 4,-kč
23 Sailer Petr Č.Buděj. 4,-kč 233 Marek Jan Třinec  
24 Filipi Milan Č.Buděj. 4,-kč 234 Hašek Jiří Třinec  
25 Brož Jiří Č.Buděj.   235 LOGO HC Vítkovice Vítkovice  
26 Novotný Jiří Č.Buděj.   236 Hadamczik Alois (TR) Vítkovice 4,-kč
27 Vondra Michal Č.Buděj. 4,-kč 237 Konečný Kamil (TR) Vítkovice 4,-kč
28 LOGO Pardubice Pardubice   238 Trličík Mojmír (TR) Vítkovice 4,-kč
29 Paleček Josef (TR) Pardubice 4,-kč 239 Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč
30 Hemský Petr (TR) Pardubice 4,-kč 240 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč
31 Bárta Libor (G) Pardubice 7,-kč 241 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 7,-kč
32 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč 242 Škuta Vítězslav Vítkovice 4,-kč
33 Barek Martin (G) Pardubice 7,-kč 243 Jerofejev Dimirtij Vítkovice 4,-kč
34 Píša Aleš Pardubice 4,-kč 244 Zápotočný Daniel Vítkovice 4,-kč
35 Malinský Jiří Pardubice 4,-kč 245 Jurečka Petr Vítkovice 4,-kč
36 Jančařík Petr Pardubice 4,-kč 246 Philipp Radek Vítkovice 4,-kč
37 Duben Miroslav Pardubice 4,-kč 247 Zátopek Lukáš Vítkovice 4,-kč
38 Pácal Tomáš Pardubice 4,-kč 248 Seman Daniel Vítkovice 4,-kč
39 Divíšek Michal Pardubice 4,-kč 249 Výtisk Jan Vítkovice 4,-kč
40 Novotný Andrej Pardubice 4,-kč 250 Moravec David Vítkovice 7,-kč
41 Murdoch Petr Pardubice 4,-kč 251 Procházka Martin Vítkovice  
42 Janecký Otakar Pardubice   252 Padělek Ivan Vítkovice 4,-kč
43 Lubina Ladislav Pardubice 4,-kč 253 Štraub Josef Vítkovice 4,-kč
44 Blažek Tomáš Pardubice 4,-kč 254 Kaděra Roman Vítkovice 4,-kč
45 Kudrna Jaroslav Pardubice 4,-kč 255 Ivan Marek Vítkovice 4,-kč
46 Mikeska Michal Pardubice 4,-kč 256 Padělek Zdeněk Vítkovice 4,-kč
47 Procházka Stanislav Pardubice 4,-kč 257 Tomášek Martin Vítkovice 4,-kč
48 Tvrdík Michal Pardubice   258 Selinger Pavel Vítkovice 4,-kč
49 Filip Martin Pardubice   259 Pavela Ján Vítkovice 4,-kč
50 Koudelka Martin Pardubice 4,-kč 260 Padělek Aleš Vítkovice 4,-kč
51 Kábrt Pavel Pardubice 4,-kč 261 LOGO HC Havířov Havířov 20,-kč
52 Sýkora Petr Pardubice   262 Peštulka Ivo (TR) Havířov 4,-kč
53 Rolínek Tomáš Pardubice   263 Režnár Jiří (TR) Havířov 4,-kč
54 Kolář Jan Pardubice   264 Biegl Radovan (G) Havířov 7,-kč
55 LOGO HC Plzeň Plzeň   265 Masný Radek (G) Havířov 7,-kč
56 Sýkora Marek (TR) Plzeň 4,-kč 266 Vyhlídal Michael Havířov 4,-kč
57 Salfický Dušan (G) Plzeň   267 Javín Miroslav Havířov 4,-kč
58 Kůs Petr (G) Plzeň   268 Pavlikovský Richard Havířov 4,-kč
59 Řezníček Josef Plzeň 4,-kč 269 Pavlas Petr Havířov 4,-kč
60 Čech Martin Plzeň 4,-kč 270 Rimmel Patrik Havířov 4,-kč
61 Vlček Ivan Plzeň 4,-kč 271 Tomášek Aleš Havířov 4,-kč
62 Hanzlík Jiří Plzeň   272 Suchánek Petr Havířov 4,-kč
63 Špelda Jaroslav Plzeň 4,-kč 273 Sršeň Tomáš Havířov 4,-kč
64 Toužimský Zdeněk Plzeň 4,-kč 274 Folta Petr Havířov 4,-kč
65 Dobrovolný Jiří Plzeň   275 Pivko Libor Havířov 4,-kč
66 Chotěborský Jan Plzeň   276 Boháš Daniel Havířov 4,-kč
67 Vostřák Pavel Plzeň 4,-kč 277 Horákl Roman Havířov 4,-kč
68 Kořínek Petr Plzeň   278 Peterek Jan Havířov  
69 Volák Milan Plzeň 4,-kč 279 Melenovský Marek Havířov 4,-kč
70 Straka Michal Plzeň   280 Zdráhal Pavel Havířov  
71 Pospíšil David Plzeň   281 Kontšek Roman Havířov 4,-kč
72 Straka Josef Plzeň 4,-kč 282 Čech Roman Havířov 4,-kč
73 Antoš Milan Plzeň   283 Sýkora Tomáš Havířov 4,-kč
74 Nedorost Andrej Plzeň   284 Streit Martin Havířov  
75 Eiselt Václav Plzeň 4,-kč 285 Melicherík Miloš Havířov  
76 Jelen Jiří Plzeň 4,-kč 286 LOGO HC Sparta Praha Sparta  
77 Dvořák Michal Plzeň   287 Říha Miloš (TR) Sparta  
78 Žůrek Jiří Plzeň 4,-kč 288 Výborný František (TR) Sparta 4,-kč
79 Andrašovský Dušan Plzeň   289 Hynek Pavel (TR) Sparta  
80 LOGO HC Slavia Praha Slavia   290 Bříza Petr (G) Sparta  
81 Šindel Jaromír (TR) Slavia 4,-kč 291 Přikryl Petr (G) Sparta  
82 Weissmann Ondřej (TR) Slavia   292 Duba Tomáš (G) Sparta  
83 Blažek Ladislav (G) Slavia   293 Zábranský Libor Sparta  
84 Málek Roman (G) Slavia   294 Kroupa Vlastimil Sparta 4,-kč
85 Kadlec Petr Slavia 4,-kč 295 Ptáček František Sparta 4,-kč
86 Novák Jan Slavia 4,-kč 296 Dobroň Michal Sparta 4,-kč
87 Krstev Angel Slavia   297 Šrek Pavel Sparta  
88 Snopek Jan Slavia 4,-kč 298 Nedvěd Jaroslav Sparta  
89 Klobouček Jan Slavia 4,-kč 299 Holý Martin Sparta  
90 Hejda Jan Slavia 4,-kč 300 Rebojl Miha Sparta  
91 Martínek Petr Slavia 4,-kč 301 Hanzlík Jan Sparta  
92 Slavík Jan Slavia 4,-kč 302 Vůjtek Vladimír Sparta  
93 Branda Daniel Slavia 4,-kč 303 Hlinka Jaroslav Sparta  
94 Alinč Jan Slavia   304 Chabada Martin Sparta  
95 Hübl Viktor Slavia   305 Kratěna Ondřej Sparta  
96 Kopecký Jan Slavia 4,-kč 306 Broš Michal Sparta  
97 Boháč Jan Slavia 4,-kč 307 Martinec Patrik Sparta 4,-kč
98 Skořepa Zdeněk Slavia 4,-kč 308 Žemlička Richard Sparta 4,-kč
99 Sup Michal Slavia 4,-kč 309 Zelenka Jiří Sparta 4,-kč
100 Matějovský Radek Slavia 4,-kč 310 Novák Václav Sparta 4,-kč
101 Bacul Robin Slavia 4,-kč 311 Havelka Petr Sparta 4,-kč
102 Čermák Leoš Slavia 4,-kč 312 Sivek Michal Sparta 4,-kč
103 Jíra Petr Slavia 4,-kč 313 Hrbek Petr Sparta 4,-kč
104 Tomica Marek Slavia 4,-kč 314 Duda Radek Sparta  
105 Hrbek Petr Slavia 4,-kč 315 Slanec Josef Sparta 4,-kč
106 LOGO HC Kladno Kladno   316 Kaňko Petr Sparta  
107 Novák Edvard (TR) Kladno   317 LOGO HC Vsetín Vsetín  
108 Fiala Petr (TR) Kladno   318 Tabara Zdislav (TR) Vsetín 4,-kč
109 Horčička Luboš (G) Kladno   319 Venkrbec Miroslav (TR) Vsetín  
110 Pinc Marek (G) Kladno   320 Kameš Jaroslav (G) Vsetín  
111 Pospíšil Jan (G) Kladno   321 Pešat Ivo (G) Vsetín  
112 Kruliš Jan Kladno 4,-kč 322 Plšek Lukáš (G) Vsetín  
113 Mádl Michal Kladno 4,-kč 323 Srdínko Jan Vsetín  
114 Kříž Ondřej Kladno 4,-kč 324 Nedoma Milan Vsetín 4,-kč
115 Boháček Jan Kladno 4,-kč 325 Štrbák Martin Vsetín  
116 Hájek David Kladno   326 Tesařík Radim Vsetín  
117 Dlouhý Jan Kladno 4,-kč 327 Zubíček Pavel Vsetín 4,-kč
118 Táborský Martin Kladno 4,-kč 328 Jaškin Alexej Vsetín 4,-kč
119 Kameš Jiří Kladno 4,-kč 329 Kuboš Petr Vsetín  
120 Svoboda Ladislav Kladno 4,-kč 330 Spitzer Zbyněk Vsetín  
121 Geffert Pavel Kladno 4,-kč 331 Šafařík Michal Vsetín  
122 Horna Tomáš Kladno 4,-kč 332 Augusta Pavel Vsetín 4,-kč
123 Holšán Jiří Kladno 4,-kč 333 Pardavý Ján Vsetín 4,-kč
124 Gardoň Radek Kladno 4,-kč 334 Dopita Jiří Vsetín  
125 Vlček Ladislav Kladno 4,-kč 335 Tomajko Jan Vsetín 4,-kč
126 Voskár Josef Kladno 4,-kč 336 Stantien Roman Vsetín  
127 Klimt Tomáš Kladno 4,-kč 337 Sochor Jan Vsetín 4,-kč
128 Sedlák Přemysl Kladno 4,-kč 338 Paroulek Martin Vsetín  
129 Plekanec Tomáš Kladno   339 Lipianský Ján Vsetín 4,-kč
130 Havel Michal Kladno 4,-kč 340 Hudler Jiří Vsetín  
131 Skuhravý Václav Kladno 4,-kč 341 Veselý Ondřej Vsetín  
132 LOGO HC Litvínov Litvínov 20,-kč 342 Jantovský Jiří Vsetín  
133 Sýkora Václav (TR) Litvínov 4,-kč 343 Žajgla Petr Vsetín  
134 Vejvoda Otakar (TR) Litvínov 4,-kč 344 Demel Tomáš Vsetín  
135 Orct Zdeněk (G) Litvínov   345 Vampola Petr Vsetín 4,-kč
136 Podolka Michal (G) Litvínov   346 LOGO HC Zlín Zlín  
137 Nikolov Angel Litvínov 4,-kč 347 Stavjaňa Anatonín (TR) Zlín 4,-kč
138 Pilař Karel Litvínov 7,-kč 348 Venera Zdeněk (TR) Zlín 4,-kč
139 Mrázek Radek Litvínov 4,-kč 349 Hudáček Vladimír (G) Zlín 7,-kč
140 Černošek Marek Litvínov 4,-kč 350 Hrazdíra Richard (G) Zlín  
141 Gýna Vladimír Litvínov 4,-kč 351 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč
142 Ťupa Martin Litvínov 4,-kč 352 Žižka Tomáš Zlín 4,-kč
143 Hranáč Jan Litvínov 4,-kč 353 Marušák Jiří Zlín 4,-kč
144 Suchý Petr Litvínov 4,-kč 354 Hamrlík Martin Zlín 4,-kč
145 Reichel Robert Litvínov   355 Luža Petrik Zlín 4,-kč
146 Rosol Petr Litvínov 4,-kč 356 Malena Rostislav Zlín 4,-kč
147 Kubinčák Vojtěch Litvínov 4,-kč 357 Homér Ján Zlín 4,-kč
148 Piroš Kamil Litvínov 4,-kč 358 Zíb Lukáš Zlín 4,-kč
149 Kotrla Jindřich Litvínov   359 Žabka Boris Zlín 4,-kč
150 Karjalainen Vesa Litvínov 4,-kč 360 Okál Miroslav Zlín  
151 Kysela Robert Litvínov 4,-kč 361 Čajánek Petr Zlín 7,-kč
152 Stavenský Stanislav Litvínov 4,-kč 362 Balaštík Jaroslav Zlín  
153 Martinec Tomáš Litvínov 4,-kč 363 Vala Petr Zlín  
154 Žák Zdeněk Litvínov   364 Ambruz Martin Zlín  
155 Tvrzník Martin Litvínov   365 Leška Petr Zlín 4,-kč
156 Bednařík Lukáš Litvínov 4,-kč 366 Barus Miroslav Zlín 4,-kč
157 LOGO HC K.Vary K.Vary   367 Kotásek Martin Zlín 4,-kč
158 Rulík Radim (TR) K.Vary   368 Korhoň Lubomír Zlín 4,-kč
159 Pešout Martin (TR) K.Vary 4,-kč 369 Rachůnek Ivan Zlín 4,-kč
160 Franěk Petr (G) K.Vary 7,-kč 370 Somík Radovan Zlín  
161 Šmíd Zdeněk (G) K.Vary 7,-kč 371 Čech Filip Zlín  
162 Csipka Pavel (G) K.Vary   372 Jenáček Martin Zlín 4,-kč
163 Procházka Libor K.Vary   373 Mojžíš Pavel Zlín 4,-kč
164 Kántor Robert K.Vary 4,-kč 374 Navrátil Milan Zlín 4,-kč
165 Polák Jiří K.Vary   375 Šafařík Michal Zlín 4,-kč
166 Sejejs Normunds K.Vary 4,-kč 376 Blaťák Miroslav Zlín 7,-kč
167 Prošek Roman K.Vary 4,-kč 377 LOGO Jágr Team CL Jágr Team  
168 Žák Roman K.Vary 4,-kč 378 Turek Roman (G) Jágr Team 9,-kč
169 Punčochář Ivan K.Vary 4,-kč 379 Hnilička Milan (G) Jágr Team  
170 Punčochář Petr K.Vary 4,-kč 380 Kaberle Tomáš Jágr Team 7,-kč
171 Gróf Jakub K.Vary 4,-kč 381 Kaberle František Jágr Team 7,-kč
172 Kverka Jaromír K.Vary 4,-kč 382 Hamrlík Roman Jágr Team 7,-kč
173 Chlubna Tomáš K.Vary 4,-kč 383 Kubina Pavel Jágr Team 7,-kč
174 Procházka Radek K.Vary 4,-kč 384 Jágr Jaromír Jágr Team  
175 Hruška David K.Vary 4,-kč 385 Eliáš Patrik Jágr Team 7,-kč
176 Tomík Robert K.Vary 4,-kč 386 Hejduk Milan Jágr Team 7,-kč
177 Kašpařík Pavel K.Vary 4,-kč 387 Dvořák Radek Jágr Team 7,-kč
178 Rousek Martin K.Vary 4,-kč 388 Nedvěd Petr Jágr Team 7,-kč
179 Kalla Jaroslav K.Vary   389 Prospal Václav Jágr Team 7,-kč
180 Bohunický Peter K.Vary 4,-kč 390 Patera Pavel Jágr Team 7,-kč
181 Koštál Jan K.Vary 4,-kč 391 Sýkora Petr Jágr Team 7,-kč
182 Domin Petr K.Vary 4,-kč 392 Varaďa Václav Jágr Team 7,-kč
183 Šinágl Petr K.Vary 4,-kč 393 Straka Martin Jágr Team 7,-kč
184 LOGO HC Znojmo Znojmo   394 Hrdina Jan Jágr Team 7,-kč
185 Chalupa Milan (TR) Znojmo 4,-kč 395 Volek David Jágr Team 7,-kč
186 Pazourek Pavel (TR) Znojmo 4,-kč 396 Vlasák Tomáš Jágr Team 7,-kč
187 Svoboda Oldřich (G) Znojmo   397 Rozsíval Michal Jágr Team 7,-kč
188 Kudrna Ladislav (G) Znojmo   398 LOGO Růžička Team CL Růžička Team  
189 Bahenský Miloslav (G) Znojmo   399 Blažek Ladislav (G) Růžička Team  
190 Jakeš Tomáš Znojmo 4,-kč 400 Hořava Miloslav Růžička Team 7,-kč
191 Heš Jiří Znojmo 4,-kč 401 Kučera František Růžička Team 7,-kč
192 Kumstát Pavel Znojmo 4,-kč 402 Sekeráš Lubomír Růžička Team 7,-kč
193 Soudek Karel Znojmo 4,-kč 403 Kadlec Petr Růžička Team 7,-kč
194 Valko Pavol Znojmo 4,-kč 404 Špaček Jaroslav Růžička Team 7,-kč
195 Havíř David Znojmo 4,-kč 405 Procházka František Růžička Team  
196 Petlák David Znojmo 4,-kč 406 Stavjaňa Antonín Růžička Team 7,-kč
197 Holík Vladimír Znojmo 4,-kč 407 Růžička Vladimír Růžička Team 7,-kč
198 Pucher Peter Znojmo 4,-kč 408 Rosol Petr Růžička Team 7,-kč
199 Uram Marek Znojmo 4,-kč 409 Reichel Robert Růžička Team 7,-kč
200 Plášek Karel Znojmo 4,-kč 410 Ručinský Martin Růžička Team 7,-kč
201 Mařák Zbyněk Znojmo 4,-kč 411 Beránek Josef Růžička Team 7,-kč
202 Procházka Milan Znojmo 4,-kč 412 Ujčík Viktor Růžička Team 7,-kč
203 Fink Patrik Znojmo 4,-kč 413 Sup Michal Růžička Team 7,-kč
204 Pazourek David Znojmo 4,-kč 414 Prorok Ivo Růžička Team 7,-kč
205 Vorel Marek Znojmo   415 Cíger Zdeno Růžička Team 7,-kč
206 Haman Marek Znojmo   416 Hrdina Jiří Růžička Team  
207 Lipina Petr Znojmo 4,-kč 417 Jágr J. / Růžička jn. Růžička Team 10,-kč
208 Kumstát Petr Znojmo   418 Seznam karet č.1    
209 LOGO HC Třinec Třinec   419 Seznam karet č.2    
210 Vůjtek Vladimír (TR) Třinec 4,-kč 420 Seznam karet č.3   5,-kč
        421 Seznam karet č.4    
STARS ELH ZELENÉ STARS ELH ZELENÉ
1 Kameš Jaroslav (G) Vsetín   19 Orct Zdeněk (G) Litvínov 10,-kč
2 Dopita Jiří Vsetín   20 Reichel Robert Litvínov  
3 Pardavý Ján Vsetín 10,-kč 21 Franěk Petr (G) K.Vary 10,-kč
4 Hudáček Vladimír (G) Zlín 10,-kč 22 Procházka Libor K.Vary 10,-kč
5 Čajánek Petr Zlín 10,-kč 23 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
6 Hrazdíra Richard (G) Zlín 10,-kč 24 Král Richard Třinec  
7 Bříza Petr Sparta 10,-kč 25 Ujčík Viktor Třinec 10,-kč
8 Zelenka Jiří Sparta 10,-kč 26 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč
9 Žemlička Richard Sparta 10,-kč 27 Procházka Martin Vítkovice  
10 Bárta Libor (G) Pardubice 10,-kč 28 Štraub Josef Vítkovice  
11 Svoboda Adam (G) Pardubice   29 Gardoň Radek Kladno 10,-kč
12 Janecký Otakar Pardubice   30 Horčička Luboš (G) Kladno  
13 Král Václav Č.Buděj. 10,-kč 31 Sršeň Tomáš Havířov 10,-kč
14 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 10,-kč 32 Biegl Radovan (G) Havířov 10,-kč
15 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 10,-kč 33 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 10,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň 10,-kč 34 Uram Marek Znojmo 10,-kč
17 Kořínek Petr Plzeň 10,-kč 35 Blažek Ladislav (G) Slavia 10,-kč
18 Vlček Ivan Plzeň 10,-kč 36 Málek Roman (G) Slavia 10,-kč
STARS ELH FIALOVÁ STARS ELH FIALOVÁ
1 Kameš Jaroslav (G) Vsetín   19 Orct Zdeněk (G) Litvínov 10,-kč
2 Dopita Jiří Vsetín   20 Reichel Robert Litvínov  
3 Pardavý Jan Vsetín   21 Franěk Petr (G) K.Vary  
4 Hudáček Vladimír (G) Zlín 10,-kč 22 Procházka Libor K.Vary  
5 Čajánek Petr Zlín 10,-kč 23 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 10,-kč
6 Hrazdíra Richard (G) Zlín 10,-kč 24 Král Richard Třinec  
7 Bříza Petr (G) Sparta   25 Ujčík Viktor Třinec 10,-kč
8 Zelenka Jiří Sparta 10,-kč 26 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč
9 Žemlička Richard Sparta   27 Procházka Martin Vítkovice  
10 Bárta Libor (G) Pardubice 10,-kč 28 Štraub Josef Vítkovice  
11 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč 29 Gardoň Radek Kladno 10,-kč
12 Janecký Otakar Pardubice   30 Horčička Luboš (G) Kladno 10,-kč
13 Král Václav Č.Buděj.   31 Sršeň Tomáš Havířov 10,-kč
14 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 10,-kč 32 Biegl Radovan (G) Havířov 10,-kč
15 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 10,-kč 33 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 10,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň 10,-kč 34 Uram Marek Znojmo 10,-kč
17 Kořínek Petr Plzeň   35 Blažek Ladislav (G) Slavia 10,-kč
18 Vlček Ivan Plzeň   36 Málek Roman (G) Slavia 10,-kč
STARS ELH STARORŮŽOVÁ STARS ELH STARORŮŽOVÁ
1 Kameš Jaroslav (G) Vsetín   19 Orct Zdeněk (G) Litvínov  
2 Dopita Jiří Vsetín   20 Reichel Robert Litvínov  
3 Pardavý Jan Vsetín   21 Franěk Petr (G) K.Vary  
4 Hudáček Vladimír (G) Zlín   22 Procházka Libor K.Vary  
5 Čajánek Petr Zlín   23 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
6 Hrazdíra Richard (G) Zlín 15,-kč 24 Král Richard Třinec  
7 Bříza Petr (G) Sparta   25 Ujčík Viktor Třinec  
8 Zelenka Jiří Sparta   26 Prusek Martin (G) Vítkovice  
9 Žemlička Richard Sparta   27 Procházka Martin Vítkovice  
10 Barta Libor (G) Pardubice 15,-kč 28 Štraub Josef Vítkovice  
11 Svoboda Adam (G) Pardubice   29 Gardoň Radek Kladno  
12 Janecký Otakar Pardubice   30 Horčička Luboš (G) Kladno  
13 Král Václav Č.Buděj.   31 Sršeň Tomáš Havířov 15,-kč
14 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   32 Biegl Radovan (G) Havířov 15,-kč
15 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   33 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 15,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň   34 Uram Marek Znojmo 15,-kč
17 Kořínek Petr Plzeň 15,-kč 35 Blažek Ladislav (G) Slavia  
18 Vlček Ivan Plzeň   36 Málek Roman (G) Slavia  
imageimageimageimageimageimageimageimage

 



 

TOPlist