aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 1999/2000

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 1999/2000
  imageimageimage
Karty označeny modře s cenom MÁM!!!!!
Karty označeny černě bez ceny MEMÁM!!!!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bárta Libor (G) Pardubice 7,-kč




































































































































































































































































































 
277 Pařízek Jaroslav (TR) Č.Buděj. 5,-kč
2 Bílek Martin (G) Kladno   278 Bartoš Petr Č.Buděj. 5,-kč
3 Blažek Ladislav (G) Slavia   279 Brož Jiří Č.Buděj. 5,-kč
4 Bříza Petr (G) Sparta   280 Kotalík Aleš Č.Buděj.  
5 Čapek Ivo (G) Č.Buděj. 7,-kč 281 Zíb Lukáš Č.Buděj.  
6 Čechmánek Roman (G) Vsetín 7,-kč 282 Král Václav Č.Buděj.  
7 Horyna Robert (G) Havířov   283 Martínek Radek Č.Buděj.  
8 Hudáček Vladimír (G) Zlín   284 Nedorost Václav Č.Buděj. 5,-kč
9 Kudrna Ladislav (G) Znojmo 7,-kč 285 Štrba Martin Č.Buděj. 5,-kč
10 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 7,-kč 286 Turek Filip Č-Buděj.  
11 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   287 Peštulka Ivo Havířov 5,-kč
12 Orct Zdeněk (G) Litvínov   288 Hub Jaroslav Havířov  
13 Pejchar Rudolf (G) K.Vary 7,-kč 289 Javín Miroslav Havířov  
14 Prusek Martin (G) Vítkovice 7,-kč 290 Kontšek Roman Havířov  
15 Salfický Dušan (G) Plzeň 7,-kč 291 Pilavka Rostislav Havířov 5,-kč
16 Farda Richard (TR) Jágr Team 7,-kč 292 Punčochář Ivan Havířov  
17 Jelínek Marian (TR) Jágr Team 7,-kč 293 Ryšánek Roman Havířov  
18 Beránek Josef Jágr Team 7,-kč 294 Sikora Petr Havířov  
19 Gudas Leo Jágr Team   295 Tomášek Aleš Havířov 5,-kč
20 Hnilička Milan (G) Jágr Team   296 Vilášek Daniel Havířov  
21 Holaň Miloš Jágr Team   297 Kříž David Havířov 5,-kč
22 Hrdina Jan Jágr Team 7,-kč 298 Mikeska Michal Havířov 5,-kč
23 Jágr Jaromír Jágr Team 10,-kč 299 Pekárik Pavol Havířov 5,-kč
24 Kaberle František Jágr Team 7,-kč 300 Peterek Jan Havířov 5,-kč
25 Kaberle Tomáš Jágr Team 7,-kč 301 Philipp Radek Havířov  
26 Kubina Pavel Jágr Team 7,-kč 302 Zdráhal Pavel Havířov 5,-kč
27 Malík Marek Jágr Team 7,-kč 303 Zima Aleš Havířov  
28 Patera Pavel Jágr Team 7,-kč 304 Štefanka Filip Havířov  
29 Procházka Martin Jágr Team 7,-kč 305 Sýkora Tomáš Havířov 5,-kč
30 Prospal Václav Jágr Team 7,-kč 306 Hanzal Marcel Havířov  
31 Reichel Robert Jágr Team 7,-kč 307 Horák Roman Havířov  
32 Ručinský Martin Jágr Team 7,-kč 308 Říha Miloš (TR) K.Vary  
33 Růžička Vladimír Jágr Team   309 Prokůpek Ladislav K.Vary 5,-kč
34 Skrbek Pavel Jágr Team 7,-kč 310 Prošek Roman K.Vary 5,-kč
35 Šlégr Jiří Jágr Team 7,-kč 311 Rousek Martin K.Vary  
36 Špaček Jaroslav Jágr Team 7,-kč 312 Barus Miroslav K.Vary  
37 Straka Martin Jágr Team 7,-kč 313 Divíšek Michal K.Vary  
38 Varaďa Václav Jágr Team 7,-kč 314 Hruška David K.Vary 5,-kč
39 Volek David Jágr Team 7,-kč 315 Metlička Pavel K.Vary  
40 Vopat Jan Jágr Team 7,-kč 316 Procházka Radek K.Vary  
41 Caldr Vladimír (TR) Slavia   317 Martinec Tomáš K.Vary  
42 Bakula Martin Slavia 5,-kč 318 Pavelek Zdeněk K.Vary  
43 Hájek Miroslav Slavia   319 Polák Jiří K.Vary  
44 Hrbek Petr Slavia 5,-kč 320 Chlubna Tomáš K.Vary 5,-kč
45 Kadlec Petr Slavia 5,-kč 321 Malinský Jiří K.Vary  
46 Kopecký Jan Slavia 5,-kč 322 Fiala Petr (TR) Kladno  
47 Krajíček Jan Slavia   323 Novák Eduard (TR) Kladno  
48 Krstev Angel Slavia   324 Bauer Lubomír (TR) Kladno  
49 Matějovský Radek Slavia 5,-kč 325 Bohunický Peter Kladno  
50 Novák Jan Slavia   326 Burger Jiří Kladno 5,-kč
51 Pojkar Vladimír Slavia   327 Hubáček Jiří Kladno  
52 Růžička Vladimír Slavia   328 Kameš Jiří Kladno 5,-kč
53 Slavík Jan Slavia 5,-kč 329 Kaňka Michal Kladno  
54 Sochor Jan Slavia 5,-kč 330 Kounovský Petr Kladno  
55 Sup Michal Slavia   331 Kruliš Jan Kladno  
56 Tabara Zdislav (TR) Vsetín   332 Skuhrovec Radim Kladno 5,-kč
57 Dopita Jiří Vsetín 7,-kč 333 Táborský Martin Kladno  
58 Kavulič Ondřej Vsetín   334 Vlček Ladislav Kladno 5,-kč
59 Kuboš Petr Vsetín   335 Gardoň Radek Kladno  
60 Kucharczyk Radim Vsetín   336 Jeřábek VIadimír (TR) Litvínov  
61 Palo Marko Vsetín   337 Alinč Jan Litvínov 5,-kč
62 Seppo Jukka Vsetín   338 Gýna Vladimír Litvínov 5,-kč
63 Slabý Lukáš (G) Vsetín   339 Kotrla Jindřich Litvínov  
64 Stantien Roman Vsetín 5,-kč 340 Trávníček Michal Litvínov  
65 Suchý Petr Vsetín   341 Bednařík Lukáš Litvínov  
66 Tesařík Radim Vsetín 5,-kč 342 Branda Daniel Litvínov 5,-kč
67 Tomajko Jan Vsetín   343 Černošek Marek Litvínov  
68 Vozdecký Martin Vsetín   344 Liška Jan Litvínov  
69 Žajgla Petr Vsetín   345 Piroš Kamil Litvínov  
70 Zubíček Pavel Vsetín   346 Rosol Petr Litvínov 5,-kč
71 Pazourek Pavel Znojmo   347 Paleček Josef (TR) Pardubice  
72 Bělohlávek Petr Znojmo   348 Hemský Petr (TR) Pardubice 5,-kč
73 Freibauer Radim Znojmo   349 Chalupa Milan (TR) Pardubice  
74 Haman Radek Znojmo   350 Hemský Aleš Pardubice  
75 Havíř David Znojmo   351 Jantovský Jiří Pardubice  
76 Heš Jiří Znojmo   352 Kántor Robert Pardubice  
77 Hradecký Jiří Znojmo   353 Lubina Ladislav Pardubice 5,-kč
78 Klobouček jan Znojmo   354 Malinský Jiří Pardubice  
79 Pazourej David Znojmo   355 Mosnár Miroslav Pardubice  
80 Petlák David Znojmo   356 Píša Aleš Pardubice  
81 Plášek Karel Znojmo 5,-kč 357 Procházka Stanislav Pardubice 5,-kč
82 Poukar Jiří Znojmo   358 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč
83 Procházka Milan Znojmo   359 Archalous Jan Pardubice  
84 Pucher Peter Znojmo   360 Filip Martin Pardubice  
85 Vorel Marek Znojmo 5,-kč 361 Kábrt Pavel Pardubice  
86 Marek Pavel (TR) Pardubice   362 Kolář Jan Pardubice 5,-kč
87 Barek Martin (G) Pardubice   363 Koudelka Martin Pardubice 5,-kč
88 Blažek Tomáš Pardubice   364 Matějovský Redek Pardubice  
89 Dušánek Jan Pardubice   365 Mikeska Michal Pardubice 5,-kč
90 Eliáš Patrik Pardubice 10,-kč 366 Mudroch Petr Pardubice  
91 Jančařík Petr Pardubice   367 Čáslava Petr Pardubice 5,-kč
92 Kudrna Jaroslav Pardubice   368 Rulík Radim (TR) Plzeň 5,-kč
93 Martinec Tomáš Pardubice   369 Dobrovolný Jiří Plzeň  
94 Morrison Brendan Pardubice 7,-kč 370 Musil Mojmír Plzeň  
95 Novotný Andrej Pardubice   371 Pospíšil David Plzeň  
96 Pácal Tomáš Pardubice 5,-kč 372 Špaňhel Martin Plzeň  
97 Palov Rastislav Pardubice   373 Špelda Jaroslav Plzeň  
98 Rozsíval Patrik Pardubice 5,-kč 374 Straka Michal Plzeň 5,-kč
99 Tvrdík Michal Pardubice   375 Volák Milan Plzeň  
100 Vak Tomáš Pardubice   376 Sedlák Zdeněk Plzeň 5,-kč
101 Richter Pavel (TR) Sparta 5,-kč 377 Fiala Václav Plzeň  
102 Broš Michal Sparta 5,-kč 378 Kadlec Petr Plzeň  
103 Eiselt Václav Sparta 5,-kč 379 Straka Josef Plzeň  
104 Havelka Petr Sparta   380 Kalous Jiří (TR) Slavia  
105 Holý Martin Sparta   381 Beránek Josef (TR) Slavia 5,-kč
106 Kašpařík Pavel Sparta   382 Doležal Jiří Slavia  
107 Kratěna Ondřej Sparta 5,-kč 383 Hejda Jan Slavia  
108 Kučera František Sparta   384 Kolařík Pavel Slavia  
109 Nedvěd Jaroslav Sparta 5,-kč 385 Kucharčík Tomáš Slavia  
110 Ptáček František Sparta   386 Machulda Vladimír Slavia  
111 Rebojl Miha Sparta   387 Boháč Jan Slavia  
112 Šrek Pavel Sparta   388 Geffert Pavel Slavia 5,-kč
113 Výborný David Sparta 7,-kč 389 Jantovský Jiří Slavia  
114 Zelenka Jiří Sparta 5,-kč 390 Skořepa Zdeněk Slavia  
115 Žemlička Richard Sparta 5,-kč 391 Škuta Vítězslav Slavia  
116 Sýkora Marek (TR) Plzeň   392 Bacul Robin Slavia 5,-kč
117 Antoš Milan Plzeň   393 Tomica Marek Slavia  
118 Čech Martin Plzeň   394 Výborný František (TR) Sparta  
119 Černošek Marek Plzeň 5,-kč 395 Benýšek Ladislav Sparta  
120 Chvojtka Petr Plzeň   396 Hlinka Jaroslav Sparta 7,-kč
121 Geffert Pavel Plzeň 5,-kč 397 Chabada Martin Sparta  
122 Hanzlík Jiří Plzeň   398 Martinec Patrik Sparta 5,-kč
123 Jelen Jiří Plzeň   399 Novák Václav Sparta  
124 Jeslínek Michal Plzeň   400 Slanec Josef Sparta 5,-kč
125 Kořínek Petr Plzeň 5,-kč 401 Sýkora Michal Sparta  
126 Řezníček Josef Plzeň   402 Vůjtek Vladimír Sparta  
127 Svoboda Radek Plzeň   403 Konečný Kamil (TR) Třinec  
128 Ulehla Petr Plzeň   404 Daňo Josef Třinec 5,-kč
129 Vlček Ivan Plzeň 5,-kč 405 Folta Petr Třinec  
130 Vostřák Pavel Plzeň   406 Chlubna Tomáš Třinec 5,-kč
131 Pešout Martin (TR) K.Vary   407 Kántor Robert Třinec  
132 Dobroň Michal K.Vary   408 Marek Jan Třinec  
133 Filip Martin K.Vary 5,-kč 409 Sekeráš Lubomír Třinec  
134 Janků Pavel K.Vary 5,-kč 410 Zetek Ondřej Třinec  
135 Kalla Jaroslav K.Vary   411 Appel David Třinec 5,-kč
136 Košťál Jan K.Vary 5,-kč 391 Janků Pavel Třinec 8,-kč
137 Kverka Jaromír K.Vary   393 Jerofejev Dmitrij Třinec  
138 Macek Petr K.Vary 5,-kč 414 Nosek David Třinec 5,-kč
139 Maškarinec Martin K.Vary   415 Vlk Vladimír Třinec 5,-kč
140 Pavlas Petr K.Vary   416 Neuvirth Zbyněk (TR) Vítkovice  
141 Podlaha Josef K.Vary   417 Šterbák Ján (TR) Vítkovice  
142 Porák Michal K.Vary   418 Trličík Mojmír (TR) Vítkovice 5,-kč
143 Richter Martin K.Vary   419 Bacho Pavel Vítkovice  
144 Snopek Jan K.Vary 5,-kč 420 Zetek Ondřej Vítkovice 5,-kč
145 Streit Martin K.Vary 5,-kč 421 Kaděra Roman Vítkovice  
146 Sýkora Václav (TR) Litvínov   422 Hubáček Petr Vítkovice 5,-kč
147 Balász David Litvínov   423 Kelner Roman Vítkovice 5,-kč
148 Hübl Viktor Litvínov   424 Kowalczyk Pavel Vítkovice  
149 Krátký Petr Litvínov   425 Lamich Martin Vítkovice  
150 Kubinčák Vojtěch Litvínov   426 Matějný Jan Vítkovice  
151 Kysela Robert Litvínov 5,-kč 427 Pavliš Libor Vítkovice  
152 Meňhart Marian Litvínov   428 Phillipp Radek Vítkovice 5,-kč
153 Mrázek Radek Litvínov   429 Polášek Libor Vítkovice  
154 Nikolov Angel Litvínov   430 Tomášek Martin Vítkovice  
155 Pilař Karel Litvínov 5,-kč 431 Galečák Libor Vítkovice 5,-kč
156 Prorok Ivo Litvínov   432 Loužek Martin Vítkovice 5,-kč
157 Reichel Robert Litvínov 7,-kč 433 Maškarinec Martin Vítkovice 5,-kč
158 Skořepa Zdeněk Litvínov   434 Moravec David Vítkovice 7,-kč
159 Straka Josef Litvínov 5,-kč 435 Padělek Ivan Vítkovice 5,-kč
160 Štrbák Martin Litvínov   436 Streit Martin Vítkovice 5,-kč
161 Vejvoda Otakar (TR) Kladno   437 Venkrbec M. (TR) Vsetín  
162 Dlouhý Jan Kladno   438 Bělohlav Radek Vsetín  
163 Eichenmann Zdeněk Kladno   439 Jaškin Alexej Vsetín  
164 Holšán Jiří Kladno   440 Mařák Zbyněk Vsetín  
165 Horna Tomáš Kladno   441 Antoněnko Oleg Vsetín  
166 Kříž Ondřej Kladno   442 Mikeš Josef Vsetín  
167 Kročák Jiří Kladno   443 Pardavý Ján Vsetín  
168 Kupka Tomáš Kladno 5,-kč 444 Srdínko Jan Vsetín  
169 Mádl Michal Kladno   445 Veber Jiří Vsetín  
170 Nový Milan Kladno   446 Zábranský Libor Vsetín 5,-kč
171 Polanský Tomáš Kladno 5,-kč 447 Patera Pavel Vsetín 7,-kč
172 Pozník Lukáš Kladno   448 Procházka Martin Vsetín  
173 Svoboda Ladislav Kladno   449 Spitzer Zbyněk Vsetín  
174 Ullrych Tomáš Kladno 5,-kč 450 Přikryl Stanislav (TR) Zlín 5,-kč
175 Vejvoda Martin Kladno 5,-kč 451 Čajánek Petr Zlín 5,-kč
176 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj.   452 David Jiří Zlín  
177 Brabenec Kamil Č.Buděj.   453 Hamrlík Martin Zlín 5,-kč
178 Čech Roman Č.Buděj.   454 Ivan Marek Zlín  
179 Filipi Milan Č.Buděj.   455 Štraub Josef Zlín 5,-kč
180 Jasečko Stanislav Č.Buděj.   456 Veselý Ondřej Zlín  
181 Jindra Josef Č.Buděj.   457 Ambruz Martin Zlín  
182 Kliměš Michal Č.Buděj.   458 Homer Jan Zlín 5,-kč
183 Kutlák Zdeněk Č.Buděj.   459 Malena Rostislav Zlín  
184 Nedoma Milan Č.Buděj.   460 Barda Stanislav (TR) Znojmo 5,-kč
185 Nedorost David Č.Buděj.   461 Valko Pavol Znojmo 5,-kč
186 Rob Luboš Č.Buděj.   462 Uram Marek Znojmo 5,-kč
187 Sailer Petr Č.Buděj.   463 Fink Patrik Znojmo  
188 Šimánek Jiří Č.Buděj.   464 Hradecký Tomáš Znojmo 5,-kč
189 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   465 Jakeš Tomáš Znojmo  
190 Ťoupal Radek Č.Buděj.   466 Kaňkovský Petr Znojmo 5,-kč
191 Hadamczik Alois (TR) Třinec   467 Kastner Milan Znojmo  
192 Cartelli Mario Třinec   468 Kudělka David Znojmo  
193 Gřegořek Petr Třinec   469 Kumstát Pavel Znojmo  
194 Havlát Martin Třinec 15,-kč 470 Soudek Karel Znojmo 5,-kč
195 Jánoš Branislav Třinec 5,-kč 471 Kopecký Jan Reprezentace  
196 Kaděra Roman Třinec 5,-kč 472 Broš Michal Reprezentace 8,-kč
197 Král Richard Třinec 5,-kč 473 Čech Martin Reprezentace  
198 Kuntoš Jiří Třinec 5,-kč 474 Gřegořek Petr Reprezentace 8,-kč
199 Nosef David Třinec   475 Hanzlík Jiří Reprezentace  
200 Pletka Václav Třinec 5,-kč 476 Hlinka Jaroslav Reprezentace 8,-kč
201 Selingr Pavel Třinec   477 Kořínek Petr Reprezentace  
202 Svoboda Petr Třinec   478 Krayzel Luděk Reprezentace  
203 Ujčík Viktor Třinec 5,-kč 479 Moravec David Reprezentace 8,-kč
204 Zadina Marek Třinec   480 Nikolov Angel Reprezentace 8,-kč
205 Žůrek Jiří Třinec   481 Patera Pavel Reprezentace 8,-kč
206 Stavjaňa Antonín Zlín   482 Piroš Kamil Reprezentace 8,-kč
207 Balaštík Jaroslav Zlín 5,-kč 483 Pletka Václav Reprezentace  
208 Hamrlík Roman Zlín 5,-kč 484 Špaňhel Martin Reprezentace  
209 Korhoň Lubomír Zlín 5,-kč 485 Tesařík Radim Reprezentace 8,-kč
210 Kotásek Martin Zlín   486 Zábranský Libor Reprezentace  
211 Leška Petr Zlín 5,-kč 487 Bříza Petr (G) Utkání hvězd 10,-kč
212 Luža Patrik Zlín   488 Salfický Dušan (G) Utkání hvězd 10,-kč
213 Marušák Jiří Zlín 5,-kč 489 Čechmánek Roman (G) Utkání hvězd 10,-kč
214 Mojžíš Pavel Zlín   490 Hudáček Vladimír (G) Utkání hvězd  
215 Navrátil Milan Zlín   491 Bartoš Peter Utkání hvězd  
216 Okál Miroslav Zlín 5,-kč 492 Vůjtek Vladimír Utkání hvězd 7,-kč
217 Tomek Michal Zlín   493 Výborný David Utkání hvězd  
218 Vala Petr Zlín 5,-kč 494 Benýšek Ladislav Utkání hvězd  
219 Valko Pavel Zlín   495 Blažek Tomáš Utkání hvězd  
220 Žižka Tomáš Zlín 5,-kč 496 Kučera František Utkání hvězd 7,-kč
221 Vůjtek Vladimír (TR) Vítkovice 5,-kč 497 Burger Jiří Utkání hvězd 7,-kč
222 Galvas Lukáš Vítkovice 5,-kč 498 Kopecký Jan Utkání hvězd 7,-kč
223 Gogolev Dmitrij Vítkovice 5,-kč 499 Král Václav Utkání hvězd 7,-kč
224 Irgl Zbyněk Vítkovice 5,-kč 500 Kruliš Jan Utkání hvězd  
225 Jerofejev Dmitrij Vítkovice 5,-kč 501 Prorok Ivo Utkání hvězd  
226 Jurečka Petr Vítkovice 5,-kč 502 Martínek Radek Utkání hvězd  
227 Krayzel Luděk Vítkovice 5,-kč 503 Nedvěd Jaroslav Utkání hvězd 7,-kč
228 Kysela Daniel Vítkovice   504 Pavlas Petr Utkání hvězd  
229 Pavelek Zdeněk Vítkovice 5,-kč 505 Píša Aleš Utkání hvězd  
230 Petrenko Sergej Vítkovice   506 Sýkora Michal Utkání hvězd 7,-kč
231 Seman Daniel Vítkovice 5,-kč 507 Reichel Robert Utkání hvězd 7,-kč
232 Smolka Lukáš (G) Vítkovice   508 Barus Miroslav Utkání hvězd  
233 Varaďa Václav Vítkovice 5,-kč 509 Špaňhel Martin Utkání hvězd 7,-kč
234 Výtisk Jan Vítkovice 5,-kč 510 Sup Michal Utkání hvězd 7,-kč
235 Zátopek Lukáš Vítkovice 5,-kč 511 Čajánek Petr Utkání hvězd 7,-kč
236 Farda Richard (TR) Havířov   512 Dopita Jiří Utkání hvězd 7,-kč
237 Čech Michal Havířov 5,-kč 513 Hamrlík Martin Utkání hvězd  
238 Holík Vladimír Havířov   514 Horák Roman Utkání hvězd  
239 Jakovenko Andrej Havířov 5,-kč 515 Irgl Zbyněk Utkání hvězd 7,-kč
240 Melenovský Marek Havířov 5,-kč 516 Jakeš Tomáš Utkání hvězd  
241 Miklík Martin Havířov   517 Krayzel Luděk Utkání hvězd  
242 Nohel Pavel Havířov   518 Kuntoš Jiří Utkání hvězd 7,-kč
243 Pivko Libor Havířov 5,-kč 519 Leška Petr Utkání hvězd 7,-kč
244 Savenko Bogdan Havířov   520 Marušák Jiří Utkání hvězd 7,-kč
245 Suchánek Petr Havířov 5,-kč 521 Moravec David Utkání hvězd 7,-kč
246 Suchánek Kamil Havířov 5,-kč 522 Pardavý Ján Utkání hvězd 7,-kč
247 Tejkl Petr Havířov 5,-kč 523 Patera Pavel Utkání hvězd  
248 Vlašánek Petr (G) Havířov   524 Peterek Jan Utkání hvězd  
249 Vyhlídal Michael Havířov 5,-kč 525 Procházka Martin Utkání hvězd  
250 Zapletal Tomáš Havířov 5,-kč 526 Srdínko Jan Utkání hvězd 7,-kč
251 Augusta Josef (TR) Reprezentace   527 Tesařík Radim Utkání hvězd 7,-kč
252 Hlinka Ivan (TR) Reprezentace   528 Ujčík Viktor Utkání hvězd 7,-kč
253 Martinec Vladimír (TR) Reprezentace   529 Zábranský Libor Utkání hvězd 7,-kč
254 Čechmánek Roman (G) Reprezentace 10,-kč 526 Soudek Karel Utkání hvězd  
255 Prusek Martin (G) Reprezentace 10,-kč 531 Cagaš Pavel (G) Havířov  
256 Bělohlav Radek Reprezentace   532 Šmíd Zdeněk (G) K.Vary  
257 Benýšek Ladislav Reprezentace 8,-kč 533 Horčička Luboš (G) Kladno 7,-kč
258 Čajánek Petr Reprezentace 8,-kč 534 Křížek Pavel (G) Kladno  
259 Čaloun Jan Reprezentace   535 Pinc Marek (G) Litvínov 7,-kč
260 Dopita Jiří Reprezentace 8,-kč 536 Jež Petr (G) Plzeň  
261 Král Václav Reprezentace 8,-kč 537 Masný Radek (G) Plzeň  
262 Kučera František Reprezentace 8,-kč 538 Málek Roman (G) Slavia 7,-kč
263 Kucharčík Tomáš Reprezentace 8,-kč 539 Duba Tomáš (G) Sparta  
264 Martínek Radek Reprezentace 8,-kč 540 Přikry Petr (G) Sparta  
265 Píša Aleš Reprezentace 8,-kč 541 Kratochvíl Jiří (G) Třinec  
266 Reichel Robert Reprezentace 8,-kč 542 Novotný Marek (G) Třinec  
267 Richter Martin Reprezentace   543 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
268 Šimíček Roman Reprezentace 8,-kč 544 Pešat Ivo (G) Vsetín  
269 Srdínko Jan Reprezentace 8,-kč 545 Hrazdíra Richard (G) Zlín  
270 Štěpánek Martin Reprezentace 8,-kč 546 Kuběna Petr (G) Znojmo  
271 Tenkrát Petr Reprezentace 8,-kč 547 Rybár Pavol (G) Znojmo  
272 Tomajko Jan Reprezentace 8,-kč 548 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč
273 Ujčík Viktor Reprezentace 8,-kč 549 Masný Radek (G) Havířov  
274 Vlasák Tomáš Reprezentace 8,-kč 550 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč
275 Výborný David Reprezentace 8,-kč 551 Hudáček Vladimír (G) Reprezentace  
276 Vykoukal Jiří Reprezentace 8,-kč 552 Salfický Dušan (G) Reprezentace 10,-kč
        553 Paroulek Martin Vsetín  
        391 Janků Pavel Třinec 8,-kč
        393 Jerofejev Dmitrij Třinec  
SEZNAMY KARET SEZNAMY KARET
1-2 Seznam karet 1-2     11 Bříza Petr (G) Sparta 5,-kč
3-4 Seznam karet 3-4     12 Blažek Ladislav (G) Slavia 5,-kč
5-6 Seznam karet 5-6   5,-kč 13 Orct Zdeněk (G) Litvínov 5,-kč
7-8 Seznam karet 7-8     14 Hudáček Vladimír (G) Zlín 5,-kč
9 Prusek Martin (G) Vítkovice   15 Pejchar Rudolf (G) K.Vary 5,-kč
10 Salfický Dušan (G) Plzeň 5,-kč 16 Čechmánek Roman (G) Vsetín 5,-kč
LOGA LOGA
  HC Velvana Kladno Kladno 8,-kč   HC Znojemští Orli Znojmo  
  HC Chemopetrol Litvínov Litvínov 8,-kč   HC České Budějovice Č.Buděj. 8,-kč
  HC Becherovka K.Vary K.Vary 8,-kč   HC Femax Havířov Havířov 8,-kč
  HC Slavia Praha Slavia 8,-kč   HC Vsetín Vsetín  
  HC Oceláři Třinec Třinec     HC Pojišťovna Pardubice Pardubice 8,-kč
  HC Barum Zlín Zlín     HC Sparta Praha Sparta 8,-kč
  HC Keramika Plzeň Plzeň     HC Vítkovice Vítkovice  
Utkání Hvězd - Stříbrné   Utkání Hvězd - Zlaté
487 Bříza Petr (G) Utkání Hvězd     487 Bříza Petr (G) Utkání Hvězd  
488 Salfický Dušan (G) Utkání Hvězd     488 Salfický Dušan (G) Utkání Hvězd  
489 Čechmánek Roman (G) Utkání Hvězd     489 Čechmánek Radim (G) Utkání Hvězd  
490 Hudáček Vladimír (G) Utkání Hvězd     490 Hudáček Vladimír (G) Utkání Hvězd  
491 Bartoš Peter Utkání Hvězd     491 Bartoš Peter Utkání Hvězd  
492 Vůjtek Vladimír Utkání Hvězd     492 Vůjtek Vladimír Utkání Hvězd  
493 Výborný David Utkání Hvězd     493 Výborný David Utkání Hvězd  
494 Benýšek Ladislav Utkání Hvězd     494 Benýšek Ladislav Utkání Hvězd  
495 Blažek Tomáš Utkání Hvězd     495 Blažek Tomáš Utkání Hvězd  
496 Kučera František Utkání Hvězd     496 Kučera František Utkání Hvězd  
497 Burger Jiří Utkání Hvězd     497 Burger Jiří Utkání Hvězd  
498 Kopecký Jan Utkání Hvězd     498 Kopecký Jan Utkání Hvězd  
499 Král Václav Utkání Hvězd     499 Král Václav Utkání Hvězd  
500 Kruliš Jan Utkání Hvězd     500 Kruliš Jan Utkání Hvězd  
501 Prorok Ivo Utkání Hvězd     501 Prorok Ivo Utkání Hvězd  
502 Martínek Radek Utkání Hvězd     502 Martínek Radek Utkání Hvězd  
503 Nedvěd Jaroslav Utkání Hvězd     503 Nedvěd Jaroslav Utkání Hvězd  
504 Pavlas Petr Utkání Hvězd     504 Pavlas Petr Utkání Hvězd  
505 Píša Aleš Utkání Hvězd     505 Píša Aleš Utkání Hvězd  
506 Sýkora Michal Utkání Hvězd     506 Sýkora Michal Utkání Hvězd  
507 Reichel Robert Utkání Hvězd     507 Reichel Robert Utkání Hvězd  
508 Barus Miroslav Utkání Hvězd     508 Barus Miroslav Utkání Hvězd  
509 Špaňhel Martin Utkání Hvězd     509 Špaňhel Martin Utkání Hvězd  
510 Sup Michal Utkání Hvězd     510 Sup Michal Utkání Hvězd  
511 Čajánek Petr Utkání Hvězd     511 Čajánek Petr Utkání Hvězd  
512 Dopita Jiří Utkání Hvězd     512 Dopita Jiří Utkání Hvězd  
513 Hamrlík Martin Utkání Hvězd     513 Hamrlík Martin Utkání Hvězd  
514 Horák Roman Utkání Hvězd     514 Horák Roman Utkání Hvězd  
515 Irgl Zbyněk Utkání Hvězd     515 Irgl Zbyněk Utkání Hvězd  
516 Jakeš Tomáš Utkání Hvězd     516 Jakeš Tomáš Utkání Hvězd  
517 Kzayzel Luděk Utkání Hvězd     517 Krayzel Luděk Utkání Hvězd  
518 Kuntoš Jiří Utkání Hvězd     518 Kuntoš Jiří Utkání Hvězd  
519 Leška Petr Utkání Hvězd     519 Leška Petr Utkání Hvězd  
520 Marušák Jiří Utkání Hvězd     520 Marušák Jiří Utkání Hvězd  
521 Moravec David Utkání Hvězd     521 Moravec David Utkání Hvězd  
522 Párdavý Ján Utkání Hvězd     522 Párdavý Ján Utkání Hvězd  
523 Patera Pavel Utkání Hvězd     523 Patera Pavel Utkání Hvězd  
524 Peterek Jan Utkání Hvězd     524 Peterek Jan Utkání Hvězd  
525 Procházka Martin Utkání Hvězd     525 Procházka Martin Utkání Hvězd  
526 Srdínko Jan Utkání Hvězd     526 Srdínko Jan Utkání Hvězd  
527 Tesařík Radim Utkání Hvězd     527 Tesařík Radim Utkání Hvězd  
528 Ujčík Viktor Utkání Hvězd     528 Ujčík Viktor Utkání Hvězd  
529 Zábranský Libor Utkání Hvězd     529 Zábranský Libor Utkání Hvězd  
526 Soudek Karel Utkání Hvězd     526 Soudek Karel Utkání Hvězd  
Utkání Hvězd - Stříbrná Perleť   Utkání Hvězd - Zlatá Petrleť
          489 Čechmánek Roman (G) Utkání hvězd  
490 Hudáček Vladimír (G) Utkání Hvězd     491 Bartoš Peter Utkání hvězd  
497 Burger Jiří Utkání Hvězd     521 Moravec David Utkání Hvězd  
514 Horák Roman Utkání Hvězd            
515 Irgl Zbyněk Utkání Hvězd            
521 Moravec David Utkání Hvězd            
Utkání Hvězd - Modrá   Utkání Hvězd - Modrá Perleť
  NEMÁM         NEMÁM    
Utkání Hvězd - Červená   Utkání Hvězd - Červená Perleť
  NEMÁM         NEMÁM    
Utkání hvězd - Vytlačené   INSERT Die Cut
487 Bříza Petr (G) Utkání Hvězd     1      
488 Salfický Dušan (G) Utkání Hvězd 15,-kč   2      
489         3      
490         4      
491 Bartoš Peter Utkání Hvězd     5      
492 Vůjtek Vladimír Utkání Hvězd 10,-kč   6      
493 Výborný David Utkání Hvězd     7 Horyna Robert (G) Havířov  
494         8      
495         9      
496 Kučera František Utkání Hvězd     10      
497         11      
498 Kopecký Ján Utkání Hvězd     12 Orct Zdeněk (G) Litvínov  
499 Král Václav Utkání Hvězd     13      
500         14 Prusek Martin (G) Vítkovice  
501 Prorok Ivo Utkání Hvězd     15      
502 Martínek Radek Utkání Hvězd     531 Cagaš Pavel (G) Havířov  
503 Nedvěd Jaroslav Utkání Hvězd     532      
504         533 Hořčička Luboš (G) Kladno  
505 Píša Aleš Utkání Hvězd     534      
506         535      
507 Reichel Robert Utkání Hvězd     536      
508 Barus Miroslav Utkání Hvězd     537      
509         538 Málek Roman (G) Slavia  
510 Sup Michal Utkání Hvězd     539      
511         540 Přikryl Petr (G) Sparta  
512 Dopita Jiří Utkání Hvězd     541      
513 Hamrlík Martin Utkání Hvězd     542      
514 Horák Roman Utkání Hvězd     543 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
515 Irgl Zbyněk Utkání Hvězd     544 Pešat Ivo (G) Vsetín  
516 Jakeš Tomáš Utkání Hvězd 10,-kč   545 Hrazdíra Richard (G) Zlín  
517 Krayzel Luděk Utkání Hvězd     546      
518         547      
519         548 Svoboda Adam (G) Pardubice  
520 Marušák Jiří Utkání Hvězd     549      
521 Moravec David Utkání Hvězd     550      
522 Párdavý Ján Utkání Hvězd     551 Hudáček Vladimír (G) Reprezentace ČR  
523 Patera Pavel Utkání Hvězd     552      
524                
525                
526                
527                
528 Ujčík Viktor Utkání Hvězd 10,-kč          
529 Zábranský Libor Utkání Hvězd            
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage





 

 

TOPlist