aktualizováno: 19.11.2017 13:10:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

APS 1997/1998

Miniaplikace
BlueBoard.cz

APS 1997/1998
imageimageimage
Karty označeny MODŘE s cenou MÁM!!!!
Karty označeny  ČERNĚ bez ceny NEMÁM!!
Číslo             Jméno hráče                     Team       Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Lener Slavomír (TR) Sparta  
































































































































































































 
193 Novotný Jan (TR) Kladno  
2 Sýkora Václav (TR) Sparta   194 Bauer Lubomír (TR) Kladno  
3 Hnilička Milan (G) Sparta   195 Toht Radek (G) Kladno  
4 Cinibulk Martin (G) Sparta   196 Bílek Martin (G) Kladno  
5 Ptáček František Sparta   197 Kruliš Jan Kladno  
6 Kučera František Sparta   198 Židlický Marek Kladno  
7 Nedvěd Jaroslav Sparta   199 Kaberle Tomáš Kladno  
8 Kročák Jiří Sparta   200 Skrbek Pavel Kladno  
9 Holý Martin Sparta   201 Penk Jan Kladno  
10 Kverka Jaromír Sparta   202 Dlouhý Jan Kladno  
11 Zelenka Jiří Sparta   203 Hranáč Jan Kladno  
12 Žemlička Richard Sparta   204 Zajíc Josef Kladno  
13 Hlinka Jaroslav Sparta   205 Eichenmann Zdeněk Kladno  
14 Bednář Jaroslav Sparta   206 Ton Petr Kladno  
15 Novotný Ivo Sparta   207 Beránek Jiří Kladno  
16 Duda Radek Sparta   208 Svoboda Ladislav Kladno  
17 Sivek Michal Sparta   209 Eiselt Václav Kladno  
18 Hlaváč Jan Sparta   210 Burger Jiří Kladno  
19 Hlinka Miroslav Sparta   211 Tenkrát Petr Kladno  
20 Štefan Patrik Sparta   212 Kuchler Jiří Kladno  
21 Burda Václav Sparta   213 Trachta Tomáš Kladno  
22 Martinec Patrik Sparta   214 Holšán Jiří Kladno  
23 Benýšek Ladislav Sparta   215 Nový Milan Kladno  
24 Vykoukal Jiří Sparta   216 Klobouček Jiří Kladno  
25 Nedvěd Petr Sparta   217 Mikolášek Tomáš Kladno  
26 Neliba Jan (TR) Vsetín   218 Kašpárek Milan (TR) K.Vary  
27 Tabara Zdislav (TR) Vsetín   219 Trachta Karel (TR) K.Vary  
28 Čechmánek Roman (G) Vsetín   220 Hudáček Vladimír (G) K.Vary  
29 Pešat Ivo (G) Vsetín   221 Horyna Robert (G) K.Vary  
30 Tesařík Radim Vsetín   222 Pavlas Petr K.Vary  
31 Stavjaňa Antonín Vsetín   223 Mainer Petr K.Vary  
32 Veber Jiří Vsetín   224 Tomášek Aleš K.Vary  
33 Broš Michal Vsetín   225 Bláha Pavel K.Vary  
34 Jaškin Alexej Vsetín   226 Polák Jiří K.Vary  
35 Galkin Andrej Vsetín   227 Richter Martin K.Vary  
36 Vlach Rostislav Vsetín   228 Rejthar Martin K.Vary  
37 Padělek Ivan Vsetín   229 Černý Michal K.Vary  
38 Sršeň Tomáš Vsetín   230 Kukačka Zbyněk K.Vary  
39 Dopita Jiří Vsetín   231 Steiner Ondřej K.Vary  
40 Kratěna Ontřej Vsetín   232 Netlička Pavel K.Vary  
41 Kapusta Tomáš Vsetín   233 Streit Martin K.Vary  
42 Zubíček Pavel Vsetín   234 Procházka Radek K.Vary  
43 Bělohlav Radek Vsetín   235 Svoboda Radek K.Vary  
44 Demel Tomáš Vsetín   236 Porák Michal K.Vary  
45 Divíšek Michal Vsetín   237 Horák Michal K.Vary  
46 Šafařík Michal Vsetín   238 Lipanský Ján K.Vary  
47 Beránek Josef Vsetín   239 Buchal Jaroslav K.Vary  
48 Tomajko Jan Vsetín   240 Klimt Tomáš K.Vary  
49 Srdínko Jan Vsetín   241 Fical Petr K.Vary  
50 Stantien Roman Vsetín   242 Říha Miloš (TR) Pardubice  
51 Novák Edvard (TR) Zlín   243 Paleček Josef (TR) Pardubice  
52 Čech Zdeněk (TR) Zlín   244 Bárta Libor (G) Pardubice  
53 Kameš Jaroslav (G) Zlín   245 Svoboda Adam (G) Pardubice  
54 Hamrla Robert (G) Zlín   246 Rozsíval Partik Pardubice  
55 Kowalczyk Pavel Zlín   247 Malínský Jiří Pardubice  
56 Krajíček Jan Zlín   248 Píša Aleš Pardubice  
57 Kuchyňa Petr Zlín   249 Pácal Tomáš Pardubice  
58 Rajnoha Pavel Zlín   250 Kříž Pavel Pardubice  
59 Hamrlík Martin Zlín   251 Augusta Pavel Pardubice  
60 Marušák Jiří Zlín   252 Mudroch Petr Pardubice  
61 Rachůnek Karel Zlín   253 Pospíšil Robert Pardubice  
62 Meluzín Roman Zlín   254 Blažek Tomáš Pardubice  
63 Zima Aleš Zlín   255 Hejduk Milan Pardubice  
64 Janků Pavel Zlín   256 Jantovský Jiří Pardubice  
65 Němčický Tomáš Zlín   257 Procházka Stanislav Pardubice  
66 Čajánek Petr Zlín   258 Martinec Tomáš Pardubice  
67 Okál Miroslav Zlín   259 Kábrt Pavel Pardubice  
68 Sedlák Zdeněk Zlín   260 Kudrna Jaroslav Pardubice  
69 Polcar Aleš Zlín   261 Plášek Karel Pardubice  
70 Leška Petr Zlín   262 Sýkora Petr Pardubice  
71 Špaňhel Martin Zlín   263 Paleček Lukáš Pardubice  
72 Jánoš Branislav Zlín   264 Caldr Vladimír (TR) Č.Buděj.  
73 Vorel Marek Zlín   265 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj.  
74 Žižka Tomáš Zlín   266 Svoboda Oldřich (G) Č.Buděj.  
75 Weissmann Ondřej (TR) Litvínov   267 Slavik Robert (G) Č.Buděj.  
76 Jeřábej Vladimír (TR) Litvínov   268 Suchánek Rudolf Č.Buděj.  
77 Orct Zdeněk (G) Litvínov   269 Soudek Karel Č.Buděj.  
78 Hrazdíra Richard (G) Litvínov   270 Nedoma Milan Č.Buděj.  
79 Nikolov Angel Litvínov   271 Toupal Kamil Č.Buděj.  
80 Kadlec Drahomír Litvínov   272 Zíb Lukáš Č.Buděj.  
81 Procházka František Litvínov   273 Boháček Jan Č.Buděj.  
82 Mrázek Radek Litvínov   274 Vaněček Filip Č.Buděj.  
83 Molnár Petr Litvínov   275 Martínek Radek Č.Buděj.  
84 Štěpánek Martin Litvínov   276 Toupal Radek Č.Buděj.  
85 Čech Roman Litvínov   277 Rob Luboš Č.Buděj.  
86 Gýna Vladimír Litvínov   278 Pýcha Pavel Č.Buděj.  
87 Vlasák Tomáš Litvínov   279 Bruk David Č.Buděj.  
88 Kysela Robert Litvínov   280 Turek Filip Č.Buděj.  
89 Rousek Martin Litvínov   281 Vošta Ondřej Č.Buděj.  
90 Hrbek Petr Litvínov   282 Györi Arpád Č.Buděj.  
91 Petrovka Vladimír Litvínov   283 Sailer Petr Č.Buděj.  
92 Prorok Ivo Litvínov   284 Štrba Martin Č.Buděj.  
93 Krásný Tomáš Litvínov   285 Šachl Petr Č.Buděj.  
94 Balász David Litvínov   286 Barus Miroslav Č.Buděj.  
95 Straka Josef Litvínov   287 Král Václav Č.Buděj.  
96 Piroš Kamil Litvínov   288 Kotalík Aleš Č.Buděj.  
97 Afinogenov Denis Litvínov   289 Augusta Josef (TR) Jihlava  
98 Muftijev Rail Litvínov   290 Dvořák Karel (TR) Jihlava  
99 Denisov Dmitrij Litvínov   291 Novotný Marek (G) Jihlava  
100 Franěk Karel (TR) Opava   292 Sáblík Lukáš (G) Jihlava  
101 Pělucha Petr (TR) Opava   293 Vyhlídal Michael Jihlava  
102 Haas Rostislav (G) Opava   294 Javín Miroslav Jihlava  
103 Nešťák Pavel (G) Opava   295 Tupa Martin Jihlava  
104 Maškarinec Martin Opava   296 Morava Marian Jihlava  
105 Galva David Opava   297 Horáček Jaroslav Jihlava  
106 Hrubeš Miloš Opava   298 Jakeš Tomáš Jihlava  
107 Šebesta Pavel Opava   299 Zápotočný Daniel Jihlava  
108 Kramny Tomáš Opava   300 Duben Miroslav Jihlava  
109 Mareček Pavel Opava   301 Vlk Petr Jihlava  
110 Slabý Václav Opava   302 Mejzlík Roman Jihlava  
111 Suchánek Petr Opava   303 Cihlář Jiří Jihlava  
112 Mařák Zbyněk Opava   304 Hub Jaroslav Jihlava  
113 Tomek Michal Opava   305 Pípa Leoš Jihlava  
114 Piskoř Michal Opava   306 Prokůpek Ladislav Jihlava  
115 Jurík Juraj Opava   307 Melenovský Marek Jihlava  
116 Horný Karel Opava   308 Antoš Milan Jihlava  
117 Žůrek Jiří Opava   309 Adamec Václav Jihlava  
118 Sychra Martin Opava   310 Sochorek Aleš Jihlava  
119 Pavelek Zdeněk Opava   311 Polcar Aleš Jihlava  
120 Brančík Michal Opava   312 Hodek Daniel Jihlava  
121 Ministr Milan Opava   313 Hadamczik Alois (TR) Třinec  
122 Sekera Martin Opava   314 Konečný Kamil (TR) Třinec  
123 Vůjtek Vladimír (TR) Vítkovice   315 Biegl Radovan (G) Třinec  
124 Svozil Ladislav (TR) Vítkovice   316 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
125 Prusek Martin (G) Vítkovice   317 Sekeráš Lubomír Třinec  
126 Dobeš Zdeněk (G) Vítkovice   318 Číhal Miroslav Třinec  
127 Jonák Jiří Vítkovice   319 Jančařík Petr Třinec  
128 Škuta Vítězslav Vítkovice   320 Pavelec Stanislav Třinec  
129 Jerofejev Dmitrij Vítkovice   321 Kuntoš Jiří Třinec  
130 Jurečka Petr Vítkovice   322 Hučko Patrik Třinec  
131 Kumstát Pavel Vítkovice   323 Gřegořek Petr Třinec  
132 Šimíček Roman Vítkovice   324 Štefanka Juraj Třinec  
133 Ryšánek Roman Vítkovice   325 Machulda Vladimír Třinec  
134 Moravec David Vítkovice   326 Zadina Marek Třinec  
135 Prokopjev Alexander Vítkovice   327 Král Richard Třinec  
136 Čerbajev Alexander Vítkovice   328 Daňo Josef Třinec  
137 Pavliš Libor Vítkovice   329 Lubina Ladislav Třinec  
138 Matějný Jan Vítkovice   330 Chlubna Tomáš Třinec  
139 Polášek Libor Vítkovice   331 Peterek Jan Třinec  
140 Kotásek Martin Vítkovice   332 Folta Petr Třinec  
141 Zajonc Petr Vítkovice   333 Štraub Josef Třinec  
142 Lamich Martin Vítkovice   334 Kaděra Roman Třinec  
143 Viláček Daniel Vítkovice   335 Kacíř Marián Třinec  
144 Tomášek Martin Vítkovice   336 Kántor Robert Třinec  
145 Krátoška Aleš Vítkovice   337 Kontšek Roman Třinec  
146 Farda Richard (TR) Slavia   338 Hořava Miloslav K.Vary  
147 Slížek Ladislav (TR) Slavia   339 Kudrna Ladislav (G) Jihlava  
148 Altrichter Martin (G) Slavia   340 Hlinka Ivan (TR) Reprezentace  
149 Blažek Ladislav (G) Slavia   341 Lener Slavomír (TR) Reprezentace  
150 Kostka Robert Slavia   342 Čechmánek Roman (G) Reprezentace  
151 Heš Jiří Slavia   343 Hnilička Milan (G) Reprezentace  
152 Jakovenko Andrej Slavia   344 Prusek Martin (G) Reprezentace  
153 Kolařík Pavel Slavia   345 Kaberle František Reprezentace  
154 Bakula Martin Slavia   346 Šlégr Jiří Reprezentace  
155 Kadlec Petr Slavia   347 Vykoukal Jiří Reprezentace  
156 Novák Jan Slavia   348 Veber Jiří Reprezentace  
157 Hejda Jan Slavia   349 Benýšek Ladislav Reprezentace  
158 Růžička Vladimír Slavia   350 Kučera František Reprezentace  
159 Ujčík Viktor Slavia   351 Procházka Libor Reprezentace  
160 Doležal Jiří Slavia   352 Špaček Jaroslav Reprezentace  
161 Poukar Jiří Slavia   353 Kroupa Vlastimil Reprezentace  
162 Kucharčík Tomáš Slavia   354 Reichel Robert Reprezentace  
163 Sup Michal Slavia   355 Lang Robert Reprezentace  
164 Hlinka Jiří Slavia   356 Patera Pavel Reprezentace  
165 Kupka Tomáš Slavia   357 Procházka Martin Reprezentace  
166 Matějovský Radek Slavia   358 Dopita Jiří Reprezentace  
167 Kučera Robert Slavia   359 Beránek Josef Reprezentace  
168 Fadrný Jan Slavia   360 Ujčík Viktor Reprezentace  
169 Sochor Jan Slavia   361 Výborný David Reprezentace  
170 Sýkora Marek (TR) Plzeň   362 Vůjtek Vladimír Reprezentace  
171 Rulík Radim (TR) Plzeň   363 Šimíček Roman Reprezentace  
172 Mařík Michal (G) Plzeň   364 Alinč Jan Reprezentace  
173 Salfický Dušan (G) Plzeň   365 Vlach Rostislav Reprezentace  
174 Řezníček Josef Plzeň   366 Kratěna Ondřej Reprezentace  
175 Vlček Ivan Plzeň   367 Žemlička Richard Reprezentace  
176 Jindřich Robert Plzeň   368 Hašek Dominik - vítěz trofeje Buffalo  
177 Hanzlík Jiří Plzeň   369 Dopita Jiří - vítěz trofeje Vsetín  
178 Šrek Pavel Plzeň   370 Čechmánek Roman-vítěz trofeje Vsetín  
179 Zetek Ondřej Plzeň   371 Horák Roman - vítěz trofeje Sparta  
180 Geffert Pavel Plzeň   372 Žemlička Richard - vítěz trofeje Sparta  
181 Pospíšil David Plzeň   373 Stavjaňa Antonín - vítěz trofeje Vsetín  
182 Filip Martin Plzeň   374 Kratěna Ondřej - vítěz trofeje Vsetín  
183 Jelínek Tomáš Plzeň   375 Farda Richard - LEGENDY Reprezetace  
184 Straka Michal Plzeň   376 Černík František - LEGENDY Reprezetace  
185 Volák Milan Plzeň   377 Čajka Luděk - LEGENDY Reprezetace  
186 Vostřák Pavel Plzeň   378 Bubník Vlastimil - LEGENDY Reprezetace  
187 Šanda Dalibor Plzeň   379 Mikoláš Josef - LEGENDY Reprezetace  
188 Navrátil Milan Plzeň   380 Konopásek Stanislav-LEGENDY Reprezetace  
189 Musil Mojmír Plzeň   NNO Seznam karet 1   10,-kč
190 Kraft Milan Plzeň   NNO Seznam karet 2   10,-kč
191 Jelen Jiří Plzeň   NNO Seznam karet 3   10,-kč
192 Čech Martin Plzeň   NNO Seznam karet 4   10,-kč
        NNO Seznam karet 5   10,-kč
        NNO Seznam karet 6   10,-kč
imageimageimageimageimageimageimageimageimage


 



 

TOPlist