aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

APS 1996/1997

Miniaplikace
BlueBoard.cz

APS 1996/1997
imageimageimage

Karty označeny MODŘE s cenou MÁM!!!!!
Karty onačeny ČERNĚ bez ceny NEMÁM!!

Číslo
              Jméno hráče                 Team     Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Sýkora Marek (TR) Slavia  





























































































































































































































 
216 Stavjaňa Antonín Vsetín  
2 Kolek Vladimír (TR) Slavia   217 Ščerban Bedřich Vsetín  
3 Pejchar Rudolf (G) Slavia   218 Veber Jiří Vsetín  
4 Kudrna Ladislav (G) Slavia   219 Jaškin Alexej Vsetín  
5 Hořava Miloslav Slavia   220 Srdínko Jan Vsetín  
6 Kadlec Petr Slavia   221 Jakeš Tomáš Vsetín  
7 Látal Jaromír Slavia   222 Kuboš Petr Vsetín  
8 Heš Jiří Slavia   223 Divíšek Michal Vsetín  
9 Jakovenko Andrej Slavia   224 Vlach Rostislav Vsetín  
10 Maškarinec Martin Slavia   225 Tomek Michal Vsetín  
11 Horáček Jaroslav Slavia   226 Haščák Oto Vsetín  
12 Kostka Robert Slavia   227 Kapusta Tomáš Vsetín  
13 Doležal Jiří Slavia   228 Sršeň Tomáš Vsetín  
14 Kucharčík Tomáš Slavia   229 Stantien Roman Vsetín  
15 Prorok Ivo Slavia   230 Dopita Jiří Vsetín  
16 Kaděra Roman Slavia   231 Padělek Ivan Vsetín  
17 Hlinka Jiří Slavia   232 Galkin Alexej Vsetín  
18 Kupka Tomáš Slavia   233 Kratěna Ondřej Vsetín  
19 Ujčík Viktor Slavia   234 Hruška David Vsetín  
20 Růžička Vladimír Slavia   235 Tesařík Daniel Vsetín  
21 Slížek Ladislav Slavia   236 Duba Lukáš Vsetín  
22 Bednář Jaroslav Slavia   237 Caldr Vladimír (TR) Č.Buděj.  
23 Sup Michal Slavia   238 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj.  
24 Matějovský Radek Slavia   239 Svoboda Oldřich (G) Č.Buděj.  
25 Valášek Horst (TR) Zlín   240 Slavík Robert (G) Č.Buděj.  
26 Vodák Jiří (TR) Zlín   241 Suchánek Rudolf Č.Buděj.  
27 Kameš Jaroslav (G) Zlín   242 Soudek Karel Č.Buděj.  
28 Kuběna Petr (G) Zlín   243 Nedoma Milan Č.Buděj.  
29 Kuchyňa Petr Zlín   244 Toupal Kamil Č.Buděj.  
30 Marušák jiří Zlín   245 Šedý Petr Č.Buděj.  
31 Tesařík Radim Zlín   246 Zíb Lukáš Č.Buděj.  
32 Podrezov Vadim Zlín   247 Mašák Martin Č.Buděj.  
33 Medřík Stanislav Zlín   248 Martínek Radek Č.Buděj.  
34 Krajíček Jan Zlín   249 Antipin Vladimír Č.Buděj.  
35 Kowalczyk Radim Zlín   250 Toupal Radek Č.Buděj.  
36 Bruk David Zlín   251 Pýcha Pavel Č.Buděj.  
37 Němčický Tomáš Zlín   252 Rob Luboš Č.Buděj.  
38 Sedlák Zdeněk Zlín   253 Turek Filip Č.Buděj.  
39 Zima Aleš Zlín   254 Györi Arpád Č.Buděj.  
40 Mařák Zbyněk Zlín   255 Bělohlav Radek Č.Buděj.  
41 Polcar Aleš Zlín   256 Vošta Ondřej Č.Buděj.  
42 Meluzín Roman Zlín   257 Navrátil Milan Č.Buděj.  
43 Janků Pavel Zlín   258 Ševčík František Č.Buděj.  
44 Okál Miroslav Zlín   259 Sailer Petr Č.Buděj.  
45 Čajánek Petr Zlín   260 Horák Michal Č.Buděj.  
46 Kotásek Martin Zlín   261 Brabenec Kamil Č.Buděj.  
47 Leška Petr Zlín   262 Barus Miroslav Č.Buděj.  
48 Hadamczik Alois (TR) Třinec   263 Látal Jiří (TR) Olomouc  
49 Mach Aleš (TR) Třinec   264 Venkrbec Miroslav (TR) Olomouc  
50 Biegl Radovan (G) Třinec   265 Blažek Ladislav (G) Olomouc  
51 Lucák Josef (G) Třinec   266 Horyna Robert (G) Olomouc  
52 Jančařík Petr Třinec   267 Pavlas Petr Olomouc  
53 Sekeráš Lubomír Třinec   268 Veber Roman Olomouc  
54 Kuntoš Jiří Třinec   269 Tichý Marek Olomouc  
55 Pavelec Stanislav Třinec   270 Bača Jerguš Olomouc  
56 Hučko Patrik Třinec   271 Benýšek Ladislav Olomouc  
57 Číhal Miroslav Třinec   272 Polák Jiří Olomouc  
58 Pavlík Karel Třinec   273 Černošek Marek Olomouc  
59 Zetek Ondřej Třinec   274 Slavík Michal Olomouc  
60 Král Richard Třinec   275 Nohel Pavel Olomouc  
61 Folta Petr Třinec   276 Šíp Radek Olomouc  
62 Štraub Josef Třinec   277 Tomajko Jan Olomouc  
63 Zajonc Petr Třinec   278 Broš Michal Olomouc  
64 Kontšek Roman Třinec   279 Procházka Radek Olomouc  
65 Zadina Marek Třinec   280 Svoboda Radek Olomouc  
66 Blažek Roman Třinec   281 Dvořák Michal Olomouc  
67 Piskoř Michal Třinec   282 Lipenský Aleš Olomouc  
68 Daňo Josef Třinec   283 Dvořák Filip Olomouc  
69 Machulda Vladimír Třinec   284 Jurák Milan Olomouc  
70 Novotný Jiří Třinec   285 Drábek Adam Olomouc  
71 Lipina Petr Třinec   286 Ebermann Bohuslav (TR) Plzeň  
72 Novotný Jan (TR) Kladno   287 Rulík Radim (TR) Plzeň  
73 Bauer Lubomír (TR) Kladno   288 Altrichter Martin (G) Plzeň  
74 Hnilička Milan (G) Kladno   289 Mařík Michal (G) Plzeň  
75 Chlad Martin (G) Kladno   290 Vlček Ival Plzeň  
76 Kasík Petr Kladno   291 Řezníček Josef Plzeň  
77 Kruliš Jan Kladno   292 Šmíd Karel Plzeň  
78 Procházka Libor Kladno   293 Ruprecht Václav Plzeň  
79 Dlouhý Jan Kladno   294 Špaček Jaroslav Plzeň  
80 Židlický Marek Kladno   295 Hanzlík Jiří Plzeň  
81 Kaberle Tomáš Kladno   296 Jindřich Robert Plzeň  
82 Skrbek Pavel Kladno   297 Jelínek Tomáš Plzeň  
83 Trachta Tomáš Kladno   298 Volák Milan Plzeň  
84 Eichenmann Zdeněk Kladno   299 Kampf Radek Plzeň  
85 Zajíc Josef Kladno   300 Mach Miroslav Plzeň  
86 Čermák David Kladno   301 Kořínek Petr Plzeň  
87 Svoboda Ladislav Kladno   302 Kučera Jiří Plzeň  
88 Mikolášek Tomáš Kladno   303 Straka Michal Plzeň  
89 Ton Petr Kladno   304 Klimt Tomáš Plzeň  
90 Beránek Jiří Kladno   305 Rybár Josef Plzeň  
91 Eiselt Václav Kladno   306 Šanda Dalibor Plzeň  
92 Burger Jiří Kladno   307 Novotný Jiří Plzeň  
93 Tenkrát Petr Kladno   308 Vostřák Pavel Plzeň  
94 Vogeltanz Petr Kladno   309 Vorlíček František (TR) Jihlava  
95 Klapáč Filip Kladno   310 Hrbatý Jan (TR) Jihlava  
96 Suchánek Karel (TR) Opava   311 Čapek Ivo (G) Jihlava  
97 Konečný Kamil (TR) Opava   312 Novotný Marek (G) Jihlava  
98 Haas Rostislav (G) Opava   313 Kaňkovský Roman Jihlava  
99 Slupina Roman (G) Opava   314 Javín Miroslav Jihlava  
100 Hrubeš Miloš Opava   315 Vyhlídal Michael Jihlava  
101 Tejkl Petr Opava   316 Toužimský Zdeněk Jihlava  
102 Bakula Martin Opava   317 Tupa Martin Jihlava  
103 Měsíček Radek Opava   318 Morava Marián Jihlava  
104 Frýdl Karel Opava   319 Vaněček Filip Jihlava  
105 Galvas David Opava   320 Posmyk Marek Jihlava  
106 Cygurov Denis Opava   321 Dolana Libor Jihlava  
107 Jurík Juraj Opava   322 Vlk Petr Jihlava  
108 Fabián Petr Opava   323 Kaňkovský Petr Jihlava  
109 Raděvič Radim Opava   324 Hub Jaroslav Jihlava  
110 Zadražil Jiří Opava   325 Poukar Jiří Jihlava  
111 Filip Martin Opava   326 Pípa Leoš Jihlava  
112 Horný Karel Opava   327 Prokůpek Ladislav Jihlava  
113 Pavelek Zdeněk Opava   328 Fink Patrik Jihlava  
114 Gorbačov Eduard Opava   329 Melenovský Marek Jihlava  
115 Bělov Valerij Opava   330 Antoš Milan Jihlava  
116 Římský Dalibor Opava   331 Holík Jiří Jihlava  
117 Harazim Marek Opava   332 Bruna Miroslav Jihlava  
118 Dostál David Opava   333 Fadějev Michail Jihlava  
119 Lener Slavomír (TR) Sparta   334 Bukač Luděk (TR) Reprezentace  
120 Sýkora Václav (TR) Sparta   335 Lener Slavomír (TR) Reprezentace  
121 Schistad Robert (G) Sparta   336 Uher Zdeněk (TR) Reprezentace  
122 Cinibulk Martin (G) Sparta   337 Čechmánek Roman (G) Reprezentace  
123 Vykoukal Jiří Sparta   338 Turek Roman (G) Reprezentace  
124 Boháček Jan Sparta   339 Kysela Robert Reprezentace  
125 Nedvěd Jaroslav Sparta   340 Veber Jiří Reprezentace  
126 Kročák Jiří Sparta   341 Patera Pavel Reprezentace  
127 Burda Václav Sparta   342 Bonk Radek Reprezentace  
128 Hamr Radek Sparta   343 Bělohlav Radek Reprezentace  
129 Ptáček František Sparta   344 Kadlec Drahomír Reprezentace  
130 Horák Roman Sparta   345 Sýkora Michal Reprezentace  
131 Geffert Pavel Sparta   346 Vykoukal Jiří Reprezentace  
132 Žemlička Richard Sparta   347 Ujčík Viktor Reprezentace  
133 Zelenka Jiří Sparta   348 Neckář Stanislav Reprezentace  
134 Martinec Patrik Sparta   349 Reichel Robert Reprezentace  
135 Výborný David Sparta   350 Meluzín Roman Reprezentace  
136 Hlinka Miroslav Sparta   351 Vejvoda Otakar Reprezentace  
137 Hosták Martin Sparta   352 Procházka Martin Reprezentace  
138 Hlaváč Jan Sparta   353 Lang Robert Reprezentace  
139 Hlinka Jaroslav Sparta   354 Stavjaňa Antonín Reprezentace  
140 Benda Jan Sparta   355 Dopita Jiří Reprezentace  
141 Říha Miloš (TR) Pardubice   356 Kučera Jiří Reprezentace  
142 Paleček Josef (TR) Pardubice   357 Kaberle František Reprezentace  
143 Bárta Libor (G) Pardubice   358 Výborný David Reprezentace  
144 Salfický Dušan (G) Pardubice   359 Bříza Petr (G) Reprezentace  
145 Brázda Radomír Pardubice   360 Hamrlík Roman Reprezentace  
146 Augusta Pavel Pardubice   361 Straka Martin Reprezentace  
147 Malínský Jiří Pardubice   362 Sýkora Petr Reprezentace  
148 Pácal Tomáš Pardubice   363 Vlasák Tomáš Reprezentace  
149 Píša Aleš Pardubice   364 Dopita Jiří -vítěz trofeje Reprezentace  
150 Kříž Pavel Pardubice   365 Čechmánek Roman-vítěz trofeje Reprezentace  
151 Tsyplakov Alexander Pardubice   366 Jágr Jaromír - vítěz trofeje Reprezentace 200,-kč
152 Mudroch Petr Pardubice   367 Jeřábek Vladimír -vítěz trofeje Litvínov  
153 Lubina Ladislav Pardubice   368 Kratěna Ondřej -vítěz trofeje Vsetín  
154 Pospíšil David Pardubice   369 Růžička Vladimír -vítěz trofeje Slavia  
155 Procházka Stanislav Pardubice   370 Ujčík Viktor -vítěz trofeje Slavia  
156 Blažek Tomáš Pardubice   371 Zábranský Libor -vítěz trofeje Č.Buděj.  
157 Hejduk Milan Pardubice   372 Modrý Bohumil -LEGENDY Reprezentace  
158 Martinec Tomáš Pardubice   373 Dvořák Miroslav -LEGENDY Reprezentace  
159 Jantovský Jiří Pardubice   374 Holeček Jiří -LEGENDY Reprezentace  
160 Koudelka Martin Pardubice   375 Holík Jaroslav -LEGENDY Reprezentace  
161 Kábrt Pavel Pardubice   376 Kaberle František -LEGENDY Reprezentace  
162 Sýkora Petr Pardubice   377 Nový Milan -LEGENDY Reprezentace  
163 Procházka Milan Pardubice   378 TOP CARDS - mistři světa Reprezentace  
164 Plášek Karel Pardubice   379 Hudáček Vladimír (G) Vítkovice  
165 Beránek Josef (TR) Litvínov   380 Potajčuk Andrej Sparta  
166 Kýhos Vladimír (TR) Litvínov   381 Petrovka Vladimír Sparta  
167 Orct Zdeněk (G) Litvínov   382 Svoboda Adam (G) Sparta  
168 Hrazdíra Richard (G) Litvínov   383 Lang Robert Sparta  
169 Prachař Kamil Litvínov   384 Beránek Josef Vsetín  
170 Mrázek Radek Litvínov   385 Nedvěd Petr Reprezentace  
171 Čech Roman Litvínov   386 Hnilička Milan (G) UH-Západ  
172 Nikolov Angel Litvínov   387 Vykoukal Jiří UH-Západ  
173 Štěpánek Martin Litvínov   388 Hamr Radek UH-Západ  
174 Butko Sergej Litvínov   389 Lang Robert UH-Západ  
175 Sejejs Normunds Litvínov   390 Kučera Jiří UH-Západ  
176 Krátký Petr Litvínov   391 Ujčík Viktor UH-Západ  
177 Jeřábek Vladimír Litvínov   392 Svoboda Oldřich (G) UH-Západ  
178 Kašťák Kamil Litvínov   393 Burda Václav UH-Západ  
179 Kysela Robert Litvínov   394 Sejejs Normunds UH-Západ  
180 Hrbek Petr Litvínov   395 Potajčuk Andrej UH-Západ  
181 Rousek Martin Litvínov   396 Lubina Ladislav UH-Západ  
182 Krásný Tomáš Litvínov   397 Růžička Vladimír UH-Západ  
183 Vlasák Tomáš Litvínov   398 Procházka Libor UH-Západ  
184 Balász David Litvínov   399 Štěpánek Martin UH-Západ  
185 Kotrla Jindřich Litvínov   400 Hejduk Milan UH-Západ  
186 Straka Josef Litvínov   401 Vlasák Tomáš UH-Západ  
187 Buchal Jaroslav Litvínov   402 Rousek Martin UH-Západ  
188 Piroš Kamil Litvínov   403 Špaček Jaroslav UH-Západ  
189 Vůjtek Vladimír (TR) Vítkovice   404 Nedoma Milan UH-Západ  
190 Svozil Ladislav (TR) Vítkovice   405 Jelínek Tomáš UH-Západ  
191 Prusek Martin (G) Vítkovice   406 Toupal Radek UH-Západ  
192 Vašíček Tomáš (G) Vítkovice   407 Beránek Josef/Berger Stanislav UH-Západ  
193 Jonák Jiří Vítkovice   408 Tým Západu UH-Západ  
194 Tomášek Aleš Vítkovice   409 Prusek Martin (G) UH-Východ  
195 Kysela Daniel Vítkovice   410 Škuta Vítězslav UH-Východ  
196 Škuta Vítězslav Vítkovice   411 Veber Jiří UH-Východ  
197 Krymný Tomáš Vítkovice   412 Beránek Josef UH-Východ  
198 Ševeček René Vítkovice   413 Dopita Jiří UH-Východ  
199 Jerofejev Dmitrij Vítkovice   414 Meluzín Roman UH-Východ  
200 Kumstát Pavel Vítkovice   415 Čechmánek Roman (G) UH-Východ  
201 Ryšánek Roman Vítkovice   416 Jerofejej Dmitrij UH-Východ  
202 Šimíček Roman Vítkovive   417 Tesařík Radim UH-Východ  
203 Smeták Martin Vítkovice   418 Moravec David UH-Východ  
204 Chlubna Tomáš Vítkovice   419 Janků Pavel UH-Východ  
205 Krayzel Luděk Vítkovice   420 Sršeň Tomáš UH-Východ  
206 Moravec David Vítkovice   421 Bača Jerguš UH-Východ  
207 Prokopjev Alexander Vítkovice   422 Pavlas Petr UH-Východ  
208 Krátoška Aleš Vítkovice   423 Kaňkovský Petr UH-Východ  
209 Pavliš Libor Vítkovice   424 Fabián Petr UH-Východ  
210 Klauda Radek Vítkovice   425 Vlk Petr UH-Východ  
211 Polášek Libor Vítkovice   426 Jaškin Alexej UH-Východ  
212 Neliba Jan (TR) Vsetín   427 Tejkl Petr UH-Východ  
213 Tabara Zdislav (TR) Vsetín   428 Štraub Josef UH-Východ  
214 Čechmánek Roman (G) Vsetín   429 Šimíček Roman UH-Východ 20,-kč
215 Pešat Ivo (G) Vsetín   430 Král Richard UH-Východ  
        431 Valášek Horst/Vůjtek Vladimír UH-Východ  
        432 Tým Východu UH-Východ  
        NNO Seznam karet 1    
        NNO Seznam karet 2    
        NNO Seznam karet 3    
        NNO Seznam karet 4    
        NNO Seznam karet 5    
        NNO Seznam karet 6    
          NNO Seznam karet UH    
imageimageimageimageimageimageimageimageimage

 



 

TOPlist