aktualizováno: 19.11.2017 13:10:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

APS 1995/1996

Miniaplikace
BlueBoard.cz

APS 1995/1996
imageimageimage

Karty označené MODŘE s cenou MÁM!!!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEMÁM!!!!
Číslo                 Jméno hráče                   Team Cena   Číslo Jméno hráčě Team Cena
1 Valášek Horst (TR) Vsetín     225 Mainer Petr Třinec  
2 Tabara Zdislav (TR) Vsetín     226 Pavlas Petr Třinec  
3 Čechmánek Roman (G) Vsetín     227 Sekeráš Lubomír Třinec  
4 Pešat Ivo (G) Vsetín     228 Šindel Roman Třinec  
5 Jaškin Alexej Vsetín     229 Slabý Václav Třinec  
6 Pavelec Stanislav Vsetín     230 Číhal Miroslav Třinec  
7 Srdínko Jan Vsetín     231 Palínek Martin Třinec  
8 Stavjaňa Antonín Vsetín     232 Zajonc Petr Třinec  
9 Táborský Pavel Vsetín     233 Piskoř Michal Třinec  
10 Veber Jiří Vsetín     234 Kaděra Roman Třinec  
11 Vrla Daniel Vsetín     235 Zadina Marek Třinec  
12 Barus Miroslav Vsetín     236 Král Richard Třinec  
13 Padělek Ivan Vsetín     237 Škovíra Miroslav Třinec  
14 Forch Libor Vsetín     238 Michálek Vladimír Třinec  
15 Galkin Andrej Vsetín     239 Zátopek Libor Třinec  
16 Jenáček Luboš Vsetín     240 Adamčík Dušan Třinec  
17 Sršeň Tomáš Vsetín     241 Novotný Jiří Třinec  
18 Vlach Rostislav Vsetín     242 Trachta Karel (TR) Plzeň  
19 Mařák Zbyněk Vsetín 15,-kč   243 Setikovský Jindřich (TR) Plzeň  
20 Dopita Jiří Vsetín     244 Pejchar Rudolf (G) Plzeň  
21 Polcar Aleš Vsetín     245 Mařík Michal (G) Plzeň  
22 Stantien Roman Vsetín     246 Šmíd Karel Plzeň  
23 Tomek Michal Vsetín     247 Kovařík Michal Plzeň  
24 Zadraždil Jiří Vsetín     248 Hanzlík Jiří Plzeň  
25 Augusta Pavel Vsetín     249 Špaček Jaroslav Plzeň  
26 Jakeš Tomáš Vsetín     250 Beneš Stanislav Plzeň 10,-kč
27 Vůjtek Vladimír (TR) Zlín     251 Jindřich Robert Plzeň  
28 Čech Zdeněk (TR) Zlín 10,-kč   252 Ruprecht Václav Plzeň  
29 Kameš Jaroslav (G) Zlín     253 Kucharčík Tomáš Plzeň  
30 Maláč Pavel (G) Zlín     254 Straka Michal Plzeň  
31 Vavrečka Jan Zlín     255 Steiner Ondřej Plzeň  
32 Javín Miroslav Zlín 10,-kč   256 Klimt Tomáš Plzeň  
33 Medrik Stanislav Zlín     257 Živný Martin Plzeň  
34 Kowalczyk Pavel Zlín     258 Volák Milan Plzeň  
35 Gureň Miloslav Zlín 10,-kč   259 Metlička Pavel Plzeň  
36 Tesařík Radim Zlín     260 Rybár Josef Plzeň  
37 Krajíček Jan Zlín     261 Kreuzmann Jaroslav Plzeň  
38 Marušák Jiří Zlín 10,-kč   262 Trachta David Plzeň  
39 Štraub Josef Zlín     263 Najda Antolij Plzeň  
40 Janků Pavel Zlín     264 Ruprecht Tomáš Plzeň  
41 Meluzín Roman Zlín     265 Šanda Dalibor Plzeň  
42 Okál Miroslav Zlín     266 Brabec Jaroslav Plzeň  
43 Okál Zdeněk Zlín     267 Výborný František (TR) Sparta  
44 Bruk David Zlín     268 Berger Stanislav (TR) Sparta  
45 Hub Jaroslav Zlín     269 Čapek Ivo (G) Sparta  
46 Čajánek Petr Zlín 30,-kč   270 Volek David Sparta  
47 Němčický Tomáš Zlín     271 Vykoukal Jiří Sparta  
48 Kotásek Martin Zlín     272 Burda Václav Sparta  
49 Sedlák Zdeněk Zlín 10,-kč   273 Kuchyňa Petr Sparta  
50 Leška Petr Zlín 20,-kč   274 Šrek Pavel Sparta  
51 Caldr Vladimír (TR) Č.Buděj.     275 Ptáček František Sparta  
52 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj. 10,-kč   276 Hamr Radek Sparta 20,-kč
53 Svoboda Oldřich (G) Č.Buděj.     277 Kročák Jiří Sparta  
54 Slavík Robert (G) Č.Buděj.     278 Nedvěd Jaroslav Sparta  
55 Suchánek Rudolf Č.Buděj     279 Zelenka Jiří Sparta  
56 Nedoma Milan Č.Buděj.     280 Výborný David Sparta  
57 Zíb Lukáš Č.Buděj.     281 Hrbek Petr Sparta  
58 Soudek Karel Č.Buděj. 10,-kč   282 Horák Roman Sparta  
59 Šedý Petr Č.Buděj. 10,-kč   283 Kašťák Kamil Sparta  
60 Zábranský Libor Č.Buděj 10,-kč   284 Martinec Patrik Sparta  
61 Toupal Kamil Č.Buděj     285 Kukačka Zbyněk Sparta  
62 Kubíček Michal Č.Buděj. 10,-kč   286 Hlinka Miroslav Sparta  
63 Mašák Martin Č.Buděj.     287 Hlinka Jaroslav Sparta  
64 Bělohlav Radek Č.Buděj.     288 Hlaváč Jan Sparta  
65 Toupal Radek Č.Budej. 10,-kč   289 Potajčuk Andrej Sparta  
66 Pýcha Pavel Č.Buděj.     290 Žemlička Richard Sparta  
67 Rob Luboš Č.Buděj.     291 Stránský Vladimír (TR) Vítkovice  
68 Turek Filip Č.Buděj.     292 Svozil Ladislav (TR) Vítkovice  
69 Vošta Ondřej Č.Buděj. 10,-kč   293 Prusek Martin (G) Vítkovice  
70 Božek Roman Č.Buděj. 10,-kč   294 Hudáček Vladimír (G) Vítkovice  
71 Brabec Jaroslav Č.Buděj.     295 Mareček Pavel Vítkovice  
72 Sailer Petr Č.Buděj.     296 Wolf Rudolf Vítkovice  
73 Štrba Martin Č.Buděj.     297 Kramný Tomáš Vítkovice  
74 Sperger Zdeněk Č.Buděj. 10,-kč   298 Kubina Pavel Vítkovice  
75 Neliba Jan (TR) Kladno     299 Ševeček René Vítkovice  
76 Müller Zdeněk (TR) Kladno     300 Kuba Filip Vítkovice  
77 Chlad Martin (G) Kladno     301 Tomášek Aleš Vítkovice 10,-kč
78 Kučera Jiří (G) Kladno     302 Ryšánek Roman Vítkovice  
79 Dlouhý Jan Kladno     303 Vůjtek Vladimír Vítkovice  
80 Kaberle Tomáš Kladno     304 Folta Petr Vítkovice  
81 Kasík Petr Kladno     305 Peterek Jan Vítkovice  
82 Kruliš Jan Kladno     306 Šimíček Roman Vítkovice  
83 Kuda Petr Kladno     307 Zdráhal Pavel Vítkovice  
84 Procházka Libor Kladno     308 Šebesta Pavel Vítkovice  
85 Štěpánek Martin Kladno     309 Moravec David Vítkovice 20,-kč
86 Židlický Marek Kladno     310 Chlubna Tomáš Vítkovice  
87 Beránek Jiří Kladno     311 Krayzel Luděk Vítkovice  
88 Berger Jiří Kladno     312 Klisiak Waldemar Vítkovice  
89 Čermák David Kladno     313 Fabián Petr Vítkovice  
90 Kajer Miloš Kladno     314 Paleček Josef (TR) Pardubice  
91 Mach Miroslav Kladno     315 Střída Florián (TR) Pardubice  
92 Mikolášek Tomáš Kladno     316 Biegl Radovan (G) Pardubice  
93 Patera Pavel Kladno     317 Salfický Dušan (G) Pardubice  
94 Procházka Martin Kladno     318 Jančařík Petr Pardubice  
95 Ton Petr Kladno     319 Pácal Tomáš Pardubice  
96 Vejvoda Otakar Kladno     320 Brázda Radomír Pardubice  
97 Zajíc Josef Kladno     321 Měsíček Radek Pardubice 10,-kč
98 Augusta Josef (TR) Olomouc     322 Antonín Jiří Pardubice 10,-kč
99 Fischer Lubomír (TR) Olomouc     323 Terechov Alexander Pardubice  
100 Přecechtěl Jaromír (TR) Olomouc 10,-kč   324 Beránek Milan Pardubice  
101 Cagaš Pavel (G) Olomouc     325 Lubina Ladislav Pardubice  
102 Blažek Ladislav (G) Olomouc     326 Pospíšil David Pardubice  
103 Látal Jaromír Olomouc     327 Kastner Milan Pardubice  
104 Látal Jiří Olomouc     328 Procházka Stanislav Pardubice  
105 Tejkl Petr Olomouc     329 Weber Patrik Pardubice  
106 Kuntoš Jiří Olomouc     330 Hejduk Milan Pardubice  
107 Rimmel Patrik Olomouc     331 Blažek Tomáš Pardubice  
108 Machálek Robert Olomouc     332 Jantovský Jiří Pardubice 10,-kč
109 Polák Jiří Olomouc     333 Kudrna Jaroslav Pardubice 20,-kč
110 Bakula Martin Olomouc     334 Píša Tomáš Pardubice  
111 Slavík Michal Olomouc     335 Píša Aleš Pardubice  
112 Nohel Pavel Olomouc     336 Vasilev Ivan (G) Sparta  
113 Čikl Igor Olomouc     337 Hnilička Milan (G) Liberec  
114 Eichenmann Zdeněk Olomouc     338 Flašar Aleš Vítkovice  
115 Navrátil Milan Olomouc 10,-kč   339 Smeták Martin Vítkovice  
116 Zima Aleš Olomouc     340 Poláček Libor Vítkovice  
117 Martinec Tomáš Olomouc     341 Škuta Vítězslav Vítkovice  
118 Brančík Richard Olomouc     342 Benýšek Ladislav Olomouc  
119 Kratěna Ondřej Olomouc     343 Smolík Jaroslav Olomouc  
120 Broš Michal Olomouc     344 Čikl Igor Brno  
121 Jurík Juraj Olomouc     345 Czerlinsky Jan Brno  
122 Tomajko Jan Olomouc     346 Vorel Marek Brno 10,-kč
123 Farda Richard (TR) Slavia     347 Ančička Milan Kladno  
124 Kopřiva Břetislav (TR) Slavia 10,-kč   348 Skrbek Pavel Kladno  
125 Altrichter Martin (G) Slavia 20,-kč   349 Kadlec Petr Slavia  
126 Toht Radek (G) Slavia     350 Kucharčík Tomáš Slavia  
127 Hořava Miloslav Slavia     351 Bukač Luděk (TR) Reprezentace  
128 Maškarinec Martin Slavia 10,-kč   352 Uher Zdeněk (TR) Reprezentace  
129 Ficenec Jakub Slavia     353 Čechmánek Roman (G) Reprezentace  
130 Heš Jiří Slavia 10,-kč   354 Turek Petr (G) Reprezentace  
131 Jakovenko Andrej Slavia     355 Bříza Petr (G) Reprezentace  
132 Macek Petr Slavia 10,-kč   356 Kameš Jaroslav (G) Reprezentace  
133 Penk Jan Slavia 10,-kč   357 Stavjaňa Antonín Reprezentace  
134 Kostka Robert Slavia 10,-kč   358 Ščerban Bedřich Reprezentace  
135 Růžička Vladimír Slavia     359 Kuchyňa Petr Reprezentace  
136 Ujčík Viktor Slavia     360 Vykoukal Jiří Reprezentace  
137 Prorok Ivo Slavia 20,-kč   361 Kaberle František Reprezentace  
138 Jelínek Tomáš Slavia     362 Vopat Jan Reprezentace  
139 Sup Michal Slavia     363 Procházka Libor Reprezentace  
140 Antoš Milan Slavia     364 Kučera Jiří Reprezentace  
141 Blažek Roman Slavia 10,-kč   365 Jelínek Tomáš Reprezentace  
142 Hlinka Jiří Slavia     366 Žemlička Richard Reprezentace  
143 Kupka Tomáš Slavia 10,-kč   367 Hosták Martin Reprezentace  
144 Eiselt Václav Slavia 10,-kč   368 Sršeň Tomáš Reprezentace  
145 Bednář Jaroslav Slavia     369 Dopita Jiří Reprezentace  
146 Svoboda Ladislav Slavia     370 Procházka Martin Reprezentace  
147 Kudrna Ladislav (G) Slavia     371 Patera Pavel Reprezentace  
148 Beránek Josef (TR) Litvínov     372 Vejvoda Otakar Reprezentace  
149 Kýhos Vladimír (TR) Litvínov     373 Horák Roman Reprezentace  
150 Orct Zdeněk (G) Litvínov     374 Bělohlav Radek Reprezentace  
151 Franěk Petr (G) Litvínov     375 Geffert Pavel Reprezentace  
152 Prachař Kamil Litvínov     376 Alinč Jan Reprezentace  
153 Nikolov Angel Litvínov     377 Kaděra Roman Reprezentace  
154 Zetek Ondřej Litvínov     378 Ujčík Viktor Reprezentace  
155 Arnošt Tomáš Litvínov     379 Meluzín Roman Reprezentace  
156 Sejejs Normonds Litvínov     380 Janků Pavel Reprezentace  
157 Krátký Petr Litvínov 10,-kč   381 Kucharčík Tomáš Reprezentace  
158 Butko Sergej Litvínov     382 Mařák Zbyněk Reprezentace  
159 Molnár Petr Litvínov     383 Zima Aleš Reprezentace  
160 Mrázek Radek Litvínov     384 Jágr Jaromír -vítěz trofeje Kladno  
161 Piroutek Radim Litvínov     385 Patera Pavel -vítěz trofeje Kladno  
162 Balász David Litvínov     386 Procházka Martin -vítěz trofeje Kladno  
163 Kotrla Jindřich Litvínov     387 Janků Pavel -vítěz trofeje Zlín  
164 Buchal Jaroslav Litvínov     388 Čechmánek Roman-vítěz trofeje Vsetín  
165 Straka Josef Litvínov     389 Stavjaňa Antonín -vítěz trofeje Vsetín  
166 Fadějev Michail Litvínov     390 Vlach Rostislav -vítěz trofeje Vsetín  
167 Šíp Radek Litvínov     391 Jenáček Luboš -vítěz trofeje Vsetín  
168 Rousek Martin Litvínov 10,-kč   392 Hašek Dominik-vítěz trofeje Reprezentace  
169 Vlasák Tomáš Litvínov     393 Holík Jiří - LEGENDY Reprezentace  
170 Kysela Robert Litvínov     394 Pospíšil František - LEGENDY Reprezentace  
171 Alinč Jan Litvínov     395 Hlinka Ivan - LEGENDY Reprezentace  
172 Machulda Vladimír Litvínov     396 Martinec Vladimír - LEGENDY Reprezentace  
173 Jeřábek Vladimír Litvínov     397 Pouzar Jaroslav - LEGENDY Reprezentace  
174 Vorlíček František (TR) Jihlava     398 Gut Karel - LEGENDY Reprezentace  
175 Hrbatý Jan (TR) Jihlava     399 Benda Jan Slavia  
176 Novotný Marek (G) Jihlava     400 Čechmánek Roman (G) UH-Východ  
177 Sáblík Lukáš (G) Jihlava     401 Stavjaňa Antonín UH-Východ  
178 Kaňkovský Roman Jihlava     402 Tesařík Radim UH-Východ  
179 Vyhlídal Michael Jihlava     403 Sršeň Tomáš UH-Východ  
180 Boháček Jan Jihlava     404 Meluzín Roman UH-Východ  
181 Čech Roman Jihlava 10,-kč   405 Dopita Jiří UH-Východ  
182 Toužimský Zdeněk Jihlava     406 Kameš Jaroslav (G) UH-Východ  
183 Posmyk Marek Jihlava     407 Látal Jiří UH-Východ  
184 Rajnoha Pavel Jihlava     408 Gudas Leo UH-Východ  
185 Tupa Martin Jihlava     409 Vůjtek Vladimír UH-Východ  
186 Dolana Libor Jihlava     410 Kaděra Roman UH-Východ  
187 Vlk Petr Jihlava     411 Vlach Rostislav UH-Východ  
188 Kaňkovský Petr Jihlava     412 Kaňkovský Roman UH-Východ  
189 Cihlář Jiří Jihlava     413 Tomášek Aleš UH-Východ  
190 Poukar Jiří Jihlava 10,-kč   414 Kaňkovský Petr UH-Východ  
191 Kverka Jaromír Jihlava 10,-kč   415 Poukar Jiří UH-Východ  
192 Pípa Leoš Jihlava     416 Ryšánek Roman UH-Východ  
193 Prokůpek Ladislav Jihlava     417 Veber Jiří UH-Východ  
194 Fink Patrik Jihlava     418 Látal Jaromír UH-Východ  
195 Melenovský Marek Jihlava     419 Bruk David UH-Východ  
196 Holík Jiří Jihlava     420 Král Richard UH-Východ  
197 Bruna Miroslav Jihlava     421 Mařák Zbyněk UH-Východ  
198 Walter Jaroslav (TR) Brno     422 Vůjtek Vladimír/Valášek Horst UH-Východ  
199 Železný Otto (TR) Brno     423 Svoboda Oldřich (G) UH-Západ  
200 Bárta Libor (G) Brno     424 Vykoukal Jiří UH-Západ  
201 Nešták Pavel (G) Brno 20,-kč   425 Procházka Libor UH-Západ  
202 Gudas Leo Brno     426 Vejvoda Otakar UH-Západ  
203 Beran Karel Brno 10,-kč   427 Procházka Martin UH-Západ  
204 Adam Richard Brno 10,-kč   428 Patera Pavel UH-Západ  
205 Zubíček Pavel Brno     429 Čapek Ivo (G) UH-Západ  
206 Elstner Alexandr Brno     430 Hořava Miloslav UH-Západ  
207 Kántor Robert Brno     431 Burda Václav UH-Západ  
208 Trešl Ladislav Brno 10,-kč   432 Potajčuk Andrej UH-Západ  
209 Ševčík František Brno 10,-kč   433 Bělohlav Radek UH-Západ  
210 Konečný Michal Brno     434 Růžička Vladimír UH-Západ  
211 Šebestů Richard Brno     435 Špaček Jaroslav UH-Západ  
212 Mejzlík Roman Brno 10,-kč   436 Zábranský Libor UH-Západ  
213 Celý Zdeněk Brno 10,-kč   437 Sejejs Normunds UH-Západ  
214 Vítek Jiří Brno     438 Nikolov Angel UH-Západ  
215 Haman Radek Brno     439 Pospíšil David UH-Západ  
216 Krásný Tomáš Brno     440 Alinč Jan UH-Západ  
217 Sůhrada Jiří Brno     441 Jelínek Tomáš UH-Západ  
218 Smolík Jaroslav Brno     442 Lubina Ladislav UH-Západ  
219 Hadamczik Alois (TR) Třinec     443 Toupal Radek UH-Západ  
220 Suchánek Karel (TR) Třinec     444 Ujčík Viktor UH-Západ  
221 Hlinka Michal (G) Třinec     445 Neliba Jan / Caldr Vladimír UH-Západ  
222 Lučák Josef (G) Třinec     446 Tým Východ UH-Východ  
223 Pavlík Karel Třinec     447 Tým Západ UH-Západ  
224 Mečiar Stanislav Třinec     NNO Nedvěd Petr - TOP CARDS UH-Západ  
Logo   NNO Seznam karet 1    
  HC ZKZ Plzeň       NNO Seznam karet 2    
  AC ZPS Zlín       NNO Seznam karet 3   10,-kč
  HC Vítkovice       NNO Seznam karet 4   10,-kč
  HC České Budějovice       NNO Seznam karet 5   10,-kč
  HC Chemopetrol Litvínov       NNO Seznam karet 6   10,-kč
  HC Železárny Třinec       NNO Seznam karet 7    
  HC Dukla Jihlava              
  HC Slavia Praha              
  HC Olomouc              
                 
                 
                 
                 
                 
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
 




 

TOPlist