aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

APS 1994/1995

Miniaplikace
BlueBoard.cz

APS 1994/1995
imageimage
image

Karty označeny MODŘE a červeně s cenou MÁM!!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEMÁM!!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Cagaš Pavel (G) Olomouc  























































































































































 
151 Volák Milan Plzeň  
2 Blažek Jaroslav (G) Olomouc   152 Huml Milan Plzeň  
3 Flašar Aleš Olomouc   153 Kucharčík Tomáš Plzeň  
4 Tejkl Petr Olomouc 10,-kč 154 Živný Martin Plzeň  
5 Látal Jaromír Olomouc   155 Straka Martin (100%) Plzeň  
6 Tomášek Aleš Olomouc   156 Straka Michal Plzeň  
7 Kuntoš Jiří Olomouc   157 Beránek Jiří Plzeň  
8 Vavrečka Jan Olomouc   158 Steiner Ondřej Plzeň  
9 Smeták Martin Olomouc   159 Rybár Josef Plzeň  
10 Rimmel Patrik Olomouc   160 Kreuzmann Jaroslav Plzeň  
11 Slavík Michal Olomouc   161 Trachta David Plzeň  
12 Navrátil Milan Olomouc   162 Novotný Marek (G) Jihlava  
13 Fabián Petr Olomouc   163 Falta Pavel (G) Jihlava  
14 Eichenmann Zdeněk Olomouc 10,-kč 164 Nečas Antonín Jihlava  
15 Chalánek Miroslav Olomouc   165 Čech Roman Jihlava  
16 Nohel Pavel Olomouc   166 Zmrhal Pavel Jihlava  
17 Raděvič Radim Olomouc   167 Buzek Petr Jihlava  
18 Martinec Tomáš Olomouc   168 Benák Jaroslav Jihlava  
19 Zima Aleš Olomouc   169 Vyhlídal Michael Jihlava  
20 Hrstka Ivo Olomouc   170 Kuchyňa Petr Jihlava  
21 Brančík Michal Olomouc   171 Marha Josef Jihlava  
22 Janeček Martin Olomouc   172 Pípa Leoš Jihlava  
23 Holý Robert Olomouc   173 Poukar Jiří Jihlava  
24 Biegl Radovan (G) Pardubice   174 Dolana Libor Jihlava  
25 Salfický Dušan (G) Pardubice   175 Ujčík Viktor Jihlava  
26 Malínský Jiří Pardubice   176 Prokůpek Ladislav Jihlava  
27 Filip Jan Pardubice   177 Cihlář Jiří Jihlava  
28 Špelda Jaroslav Pardubice   178 Fink Patrik Jihlava  
29 Jančařík Petr Pardubice   179 Válek Oldřich Jihlava  
30 Kostka Robert Pardubice   180 Celý Zdeněk Jihlava  
31 Toupal Kamil Pardubice 10,-kč 181 Kameš Jaroslav (G) Zlín  
32 Pácal Tomáš Pardubice   182 Maláč Pavel (G) Zlín  
33 Píša Aleš Pardubice   183 Maškarinec Martin Zlín  
34 Hejduk Milan Parbudice   184 Rajnoha Pavel Zlín  
35 Zajíc Josef Pardubice   185 Kowalczyk Pavel Zlín  
36 Procházka Stanislav Pardubice   186 Gureň Miroslav Zlín  
37 Šejba Jiří Pardubice   187 Tesařík Radim Zlín  
38 Zadina Marek Pardubice   188 Krajíček Jan Zlín  
39 Filipi Milan Pardubice   189 Hučko Patrik Zlín  
40 Pospíšil David Pardubice   190 Kaňkovský Roman Zlín  
41 Blažek Tomáš Pardubice   191 Hub Jaroslav Zlín  
42 Weber Patrik Pardubice   192 Kaňkovský Petr Zlín  
43 Král Richard Pardubice   193 Janků Pavel Zlín  
44 Sekera Martin Pardubice 10,-kč 194 Okál Miroslav Zlín  
45 Lubina Ladislav Pardubice   195 Okál Zdeněk Zlín  
46 Provazník Jiří Pardubice   196 Mejzlík Roman Zlín 10,-kč
47 Chlad Martin (G) Kladno   197 Jurík Juraj Zlín  
48 Vokoun Tomáš (G) Kladno   198 Meluzín Roman Zlín  
49 Trnka Pavel Kladno   199 Štraub Josef Zlín  
50 Kuda Petr Kladno   200 Kotásek Martin Zlín  
51 Kaberle František Kladno   201 Sedlák Zdeněk Zlín  
52 Procházka Libor Kladno   202 Čajánek Petr Zlín  
53 Dlouhý Jan Kladno   203 Orct Zdeněk (G) Litvínov  
54 Černý Otakar Kladno   204 Franěk Petr (G) Litvínov  
55 Ančička Martin Kladno   205 Svoboda Petr Litvínov  
56 Židlický Marek Kladno   206 Nikolov Angel Litvínov 10,-kč
57 Procházka Martin Kladno   207 Molnár Petr Litvínov  
58 Patera Pavel Kladno   208 Prachař Kamil Litvínov  
59 Vejvoda Otakar Kladno   209 Šlégr Jiří Litvínov  
60 Bláha Jan Kladno   210 Mrázek Radek Litvínov  
61 Čermák David Kladno   211 Vopat Jan Litvínov  
62 Ton Petr Kladno   212 Zetek Ondřej Litvínov  
63 Mach Miroslav Kladno   213 Štelcich Martin Litvínov  
64 Eliáš Patrik Kladno   214 Skořepa Zdeněk Litvínov  
65 Štěpánek Martin Kladno   215 Rosa Stanislav Litvínov  
66 Mikoláček Tomáš Kladno   216 Šíp Radek Litvínov  
67 Ruchar Milan Kladno   217 Rousek Martin Litvínov  
68 Jágr Jaromír Kladno   218 Vlasák Tomáš Litvínov  
69 Kajer Miloš Kladno   219 Piroutek Radim Litvínov  
70 Šindel Jaromír (G) Sparta   220 Kysela Robert Litvínov  
71 Čapek Ivo (G) Sparta   221 Ručinský Martin Litvínov  
72 Boháček Jan Sparta 10,-kč 222 Lang Robert Litvínov  
73 Toužimský Zdeněk Sparta   223 Prorok Ivo Litvínov  
74 Kruliš Jan Sparta   224 Alinč Jan Litvínov  
75 Musil František Sparta   225 Machulda Vladimír Litvínov  
76 Nedvěd Jaroslav Sparta   226 Koláček Kamil Litvínov  
77 Ptáček František Sparta   227 Balász David Litvínov  
78 Táborský Pavel Sparta   228 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
79 Kučera František Sparta   229 Pešat Ivo (G) Vsetín  
80 Šrek Pavel Sparta   230 Stavjaňa Antonín Vsetín  
81 Šimek Martin Sparta   231 Augusta Pavel Vsetín  
82 Kukačka Zbyněk Sparta   232 Vrla Daniel Vsetín  
83 Zelenka Jiří Sparta   233 Jaškin Alexej Vsetín  
84 Hlaváč Jan Sparta   234 Měsíček Radek Vsetín  
85 Martinec Patrik Sparta   235 Tichý Marek Vsetín  
86 Bruk David Sparta   236 Pavelec Stanislav Vsetín 10,-kč
87 Geffert Pavel Sparta   237 Srdínko Jan Vsetín  
88 Sup Michal Sparta   238 Mařák Zbyněk Vsetín  
89 Kverka Jaromír Sparta   239 Galkin Andrej Vsetín  
90 Hlinka Miroslav Sparta   240 Stavjaňa Miroslav Vsetín  
91 Kastner Milan Sparta   241 Forch Libor Vsetín  
92 Potajčuk Andrej Sparta   242 Stantien Roman Vsetín  
93 Turek Roman (G) Č.Buděj.   243 Beránek Josef Vsetín  
94 Gula Ladislav (G) Č.Buděj.   244 Jenáček Luboš Vsetín  
95 Slavík Robert (G) Č.Buděj. 20,-kč 245 Tomek Michal Vsetín  
96 Hála Jiří Č.Buděj. 10,-kč 246 Vlach Rostislav Vsetín 10,-kč
97 Modrý Jaroslav Č.Buděj.   247 Barus Miroslav Vsetín  
98 Šedý Petr Č.Buděj.   248 Podlaha Josef Vsetín  
99 Hodek Petr Č.Buděj.   249 Rohlík Pavel Vsetín  
100 Mainer Petr Č.Buděj.   250 Altrichter Martin (G) Slavia  
101 Kubíček Michael Č.Buděj.   251 Toht Radek (G) Slavia  
102 Nedoma Milan Č.Buděj.   252 Hudáček Vladimír (G) Slavia  
103 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   253 Hořava Miloslav Slavia  
104 Zábranský Libor Č.Buděj.   254 Macek Petr Slavia  
105 Brabec Jaroslav Č.Buděj.   255 Bláha Pavel Slavia  
106 Rob Luboš Č.Buděj.   256 Brázda Jaromír Slavia  
107 Sperger Zdeněk Č.Buděj.   257 Heš Jiří Slavia  
108 Vošta Ondřej Č.Buděj.   258 Arnošt Tomáš Slavia  
109 Turek Filip Č.Buděj.   259 Hošek Miroslav Slavia  
110 Bělohlav Radek Č.Buděj.   260 Penk Jan Slavia  
111 Ševčík František Č.Buděj.   261 Jelínek Tomáš Slavia  
112 Božek Roman Č.Buděj.   262 Hlinka Jiří Slavia 10,-kč
113 Horák Roman Č.Buděj.   263 Pázler Roman Slavia  
114 Pýcha Pavel Č.Buděj.   264 Blažek Roman Slavia 10,-kč
115 Györi Arpád Č.Buděj.   265 Růžička Vladimír Slavia  
116 Vašíček Tomáš (G) Vítkovice   266 Kupka Tomáš Slavia  
117 Hlinka Michal (G) Vítkovice   267 Dopita Luboš Slavia  
118 Kysela Daniel Vítkovice   268 Slížek Ladislav Slavia  
119 Wolf Rudolf Vítkovice   269 Antoš Milan Slavia  
120 Plánovský Antonín Vítkovice   270 Kulabuchov Vadim Slavia  
121 Krámný Tomáš Vítkovice   271 Najda Anatolij Slavia  
122 Škuta Vítězslav Vítkovice   272 Hyka Tomáš Slavia  
123 Mareček Pavel Vítkovice   273 Eiselt Václav Slavia  
124 Javín Miroslav Vítkovice   274 Placatka Tomáš Kladno  
125 Přibyla Kamil Vítkovice   275 Němeček Jan Č.Buděj.  
126 Černý Michal Vítkovice   276 Augusta Josef (TR) Olomouc  
127 Opulskis Juris Vítkovice   277 Fischer Lubomír (TR) Olomouc  
128 Šmehlík Richard Vítkovice   278 Přecechtěl Jaromír (TR) Olomouc  
129 Badal Aleš Vítkovice   279 Sýkora Marek (TR) Pardubice  
130 Šmíček Roman Vítkovice   280 Hemský Petr (TR) Pardubice  
131 Vůjtek Vladimír Vítkovice   281 Neliba Jan (TR) Kladno  
132 Chlubna Tomáš Vítkovice   282 Müller Zdeněk (TR) Kladno  
133 Piskoř Michal Vítkovice   283 Výborný František (TR) Sparta  
134 Folta Petr Vítkovice   284 Berger Stanislav (TR) Sparta 10,-kč
135 Kaděra Roman Vítkovice   285 Pražák Karel (TR) Č.Buděj.  
136 Kotala Lumír Vítkovice   286 Caldr Vladimír (TR) Č.Buděj.  
137 Peterek Jan Vítkovice   287 Hadamczik Alois (TR) Vítkovice  
138 Ryšánek Roman Vítkovice   288 Bochenský Břetislav (TR) Vítkovice  
139 Pejchar Rudolf (G) Plzeň   289 Trachta Karel (TR) Plzeň  
140 Kučera Jiří (G) Plzeň   290 Setíkovský Jindřich (TR) Plzeň  
141 Beneš Stanislav Plzeň   291 Holík Jaroslav (TR) Jihlava  
142 Šmíd Karel Plzeň   292 Hrbatý Jan (TR) Jihlava  
143 Kovařík Martin Plzeň   293 Vůjtek Vladimír (TR) Zlín 10,-kč
144 Konák Jiří Plzeň   294 Čech Zdeněk (TR) Zlín  
145 Savickij Alexander Plzeň   295 Vorlíček František (TR) Litvínov  
146 Ruprecht Václav Plzeň   296 Weissmann Ondřej (TR) Litvínov  
147 Vlček Ivan Plzeň   297 Valášek Horst (TR) Vsetín  
148 Špaček Jaroslav Plzeň   298 Tabara Zdislav (TR) Vsetín  
149 Veselovský Peter Plzeň   299 Richter Pavel (TR) Slavia  
150 Černý Milan Plzeň   300 Kopřiva Břetislav (TR) Slavia  
        NNO Seznam karet 1   10,-kč
        NNO Seznam karet 2    
        NNO Seznam karet 3    

 



 

TOPlist