aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

DS 2000/2001

Miniaplikace
BlueBoard.cz

DS 2000/2001 
 imageimageimage
Karty označeny MODŘE s cenom MÁM!!!!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEMÁM!!!!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bříza Petr (G) Sparta     85 Bárta Libor (G) Pardubice  
2 Přikryl Petr (G) Sparta     86 Svoboda Adam (G) Pardubice  
3 Zábranský Libor Sparta 5,-kč   87 Píša Aleš Pardubice  
4 Kroupa Vlastimil Sparta 5,-kč   88 Malínský Jiří Pardubice  
5 Ptáček František Sparta     89 Jančařík Petr Pardubice  
6 Dobroň Michal Sparta 5,-kč   90 Janecký Otakar Pardubice 7,-kč
7 Vůjtek Vladimír Sparta     91 Lubina Ladislav Pardubice 5,-kč
8 Hlinka Jaroslav Sparta     92 Blažek Tomáš Pardubice 5,-kč
9 Chabada Martin Sparta 5,-kč   93 Kudrna Jaroslav Pardubice 5,-kč
10 Kratěna Ondřej Sparta 5,-kč   94 Mikeska Michal Pardubice  
11 Broš Michal Sparta 5,-kč   95 Procházka Stanislav Pardubice 5,-kč
12 Žemlička Richard Sparta 5,-kč   96 Tvrdík Michal Pardubice 5,-kč
13 Kameš Jaroslav (G) Vsetín     97 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 7,-kč
14 Pešat Ivo (G) Vsetín     98 Kudrna Jaroslav (G) Znojmo 7,-kč
15 Srdínko Jan Vsetín     99 Jakeš Jiří Znojmo 5,-kč
16 Nedoma Milan Vsetín     100 Heš Jiří Znojmo 5,-kč
17 Štrbák Martin Vsetín     101 Kumstát Pavel Znojmo 5,-kč
18 Tesařík Radim Vsetín     102 Soudek Karel Znojmo 5,-kč
19 Pardavý Ján Vsetín     103 Pucher Peter Znojmo 5,-kč
20 Dopita Jiří Vsetín     104 Havíř David Znojmo 5,-kč
21 Sochor Jan Vsetín     105 Mařák Zbyněk Znojmo 5,-kč
22 Lipanský Ján Vsetín     106 Procházka Milan Znojmo 5,-kč
23 Hudler Jiří Vsetín     107 Haman Radek Znojmo 5,-kč
24 Veselý Ondřej Vsetín     108 Pazourek David Znojmo 5,-kč
25 Salfický Dušan (G) Plzeň     109 Blažek Ladislav (G) Slavia 7,-kč
26 Kůs Petr (G) Plzeň     110 Málek Roman (G) Slavia  
27 Řezníček Josef Plzeň     111 Kadlec Petr Slavia 5,-kč
28 Čech Martin Plzeň 5,-kč   112 Novák Jan Slavia  
29 Vlček Ivan Plzeň     113 Krstev Angel Slavia  
30 Hanzlík Jiří Plzeň     114 Snopek Jan Slavia 5,-kč
31 Vostřák Pavel Plzeň     115 Branda Daniel Slavia 5,-kč
32 Kořínek Petr Plzeň 5,-kč   116 Alinč Jan Slavia  
33 Volák Milan Plzeň 5,-kč   117 Hübl Viktor Slavia  
34 Straka Michal Plzeň 5,-kč   118 Hrbek Petr Slavia 5,-kč
35 Pospíšil David Plzeň     119 Boháč Jan Slavia 5,-kč
36 Antoš Milan Plzeň     120 Skořepa Zdeněk Slavia 5,-kč
37 Orct Zdeněk (G) Litvínov     121 Franěk Petr (G) K.Vary  
38 Podolka Michal (G) Litvínov     122 Šmíd Zdeněk (G) K.Vary 7,-kč
39 Nikolov Angel Litvínov 5,-kč   123 Procházka Libor K.Vary 5,-kč
40 Pilař Karel Litvínov 7,-kč   124 Sejejs Normunds K.Vary  
41 Mrázek Radek Litvínov 5,-kč   125 Polák Jiří K.Vary 5,-kč
42 Gýna Vladimír Litvínov 5,-kč   126 Žák Roman K.Vary 5,-kč
43 Reichel Robert Litvínov 7,-kč   127 Kverka Jaromír K.Vary 5,-kč
44 Rosol Petr Litvínov     128 Chlubna Tomáš K.Vary 5,-kč
45 Kubinčák Vojtěch Litvínov     129 Procházka Radek K.Vary  
46 Piroš Kamil Litvínov     130 Hruška David K.Vary  
47 Karjalainen Vesa Litvínov     131 Tomík Robert K.Vary 5,-kč
48 Kysela Robert Litvínov 5,-kč   132 Kašpařík Pavel K.vary 5,-kč
49 Hudáček Vladimír (G) Zlín     133 Horčička Luboš (G) Kladno  
50 Hrazdíra Richard (G) Zlín 7,-kč   134 Pinc Marek (G) Kladno 7,-kč
51 Žižka Tomáš Zlín 5,-kč   135 Kruliš Jan Kladno 5,-kč
52 Marušák Jiří Zlín 5,-kč   136 Mádl Michal Kladno 5,-kč
53 Hamrlík Martin Zlín 5,-kč   137 Gardoň Radek Kladno 5,-kč
54 Barus Miroslav Zlín 5,-kč   138 Boháček Jan Kladno  
55 Okál Miroslav Zlín 5,-kč   139 Svoboda Ladislav Kladno 5,-kč
56 Čajánek Petr Zlín     140 Horna Tomáš Kladno  
57 Balaštík Jaroslav Zlín 5,-kč   141 Holšán Jiří Kladno 5,-kč
58 Vala Petr Zlín 5,-kč   142 Kříž Ondřej Kladno 5,-kč
59 Ambruz Martin Zlín 5,-kč   143 Vlček Ladislav Kladno  
60 Leška Petr Zlín 5,-kč   144 Voskár Josef Kladno  
61 Novotný Marek (G) Třinec     145 Biegl Radovan (G) Havířov  
62 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 7,-kč   146 Masný Radek (G) Havířov 7,-kč
63 Zadina Marek Třinec     147 Vyhlídal Michael Havířov 5,-kč
64 Cartelli Mario Třinec 5,-kč   148 Javín Miroslav Havířov 5,-kč
65 Vlk Vladimír Třinec     149 Pavlas Petr Havířov 5,-kč
66 Kuntoš Jiří Třinec 5,-kč   150 Sršeň Tomáš Havířov 5,-kč
67 Král Richard Třinec 5,-kč   151 Folta Petr Havířov 5,-kč
68 Ujčík Viktor Třinec 7,-kč   152 Pivko Libor Havířov 5,-kč
69 Daňo Josef Třinec     153 Boháč Daniel Havířov 5-kč
70 Gřegořek Petr Třinec 5,-kč   154 Horák Roman Havířov  
71 Kapuš Richard Třinec     155 Peterek Jan Havířov 5,-kč
72 Janků Pavel Třinec     156 Pavlikovský Richard Havířov 7,-kč
73 Mařík Michal (G) Č.Buděj.     157 Prusek Martin (G) Vítkovice  
74 Čapek Ivo (G) Č.Buděj.     158 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
75 Martínek Radek Č.Buděj. 7,-kč   159 Padělek Zdeněk Vítkovice 5,-kč
76 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 5,-kč   160 Škuta Vítězslav Vítkovice 5,-kč
77 Jasečko Stanislav Č.Buděj.     161 Jerofejev Dmitrij Vítkovice 5,-kč
78 Král Václav Č.Buděj. 5,-kč   162 Moravec David Vítkovice  
79 Turek Filip Č.Buděj.     163 Kaděra Roman Vítkovice 5,-kč
80 Rob Luboš Č.Buděj.     164 Irgl Zbyněk Vítkovice  
81 Bělohlav Radek Č.Buděj. 5,-kč   165 Ivan Marek Vítkovice 5,-kč
82 Šimánek Jiří Č.Buděj. 5,-kč   166 Procházka Martin Vítkovice 7,-kč
83 Kotalík Aleš Č.Buděj.     167 Štraub Josef Vítkovice 5,-kč
84 Brabenec Kamil Č.Buděj. 5,-kč   168 Padělek Ivan Vítkovice 5,-kč
GOALIES   GOALIES
G1 Bříza Petr (G) Sparta     G8 Svoboda Adam (G) Pardubice  
G2 Kameš Jaroslav (G) Vsetín     G9 Svoboda Oldřich (G) Znojmo  
G3 Salfický Dušan (G) Plzeň     G10 Málek Roman (G) Slavia  
G4 Orct Zdeněk (G) Litvínov     G11 Šmíd Zdeněk (G) K.Vary  
G5 Hudáček Vladimír (G) Zlín     G12 Pinc Marek (G) Kladno  
G6 Lakosil Vlastimil (G) Třinec     G13 Biegl Radovan (G) Havířov  
G7 Čapek Ivo (G) Č.Buděj.     G14 Prusek Martin (G) Vítkovice  
VALUABLE PLAYERS   VALUABLE PLAYERS
VP1 Hudáček Vladimír (G) Utkání hvězd     VP4 Reichel Robert Utkání hvězd  
VP2 Kučera František Utkání hvězd     VP5 Dopita Jiří Utkání hvězd  
VP3 Sýkora Michal Utkání hvězd     VP6 Čajánek Petr Utkání hvězd  
TOP STARS   TOP STARS
TS1 Bříza Petr (G) Sparta     TS4 Dopita Jiří Vsetín  
TS2 Martínek Radek Č.Buděj.     TS5 Reichel Robert Litvínov  
TS3 Čajánek Petr Zlín     TS6 Procházka Martin Vítkovice  
WORLD CHAMPIONS   WORLD CHAMPIONS
WCH1 Čechmánek Roman (G) Reprezentace     WCH6 Sýkora Michal Reprezentace  
WCH2 Salfický Dušan (G) Reprezentace     WCH7 Havlát Martin Reprezentace  
WCH3 Martínek Radek Reprezentace     WCH8 Reichel Robert Reprezentace  
WCH4 Štěpánek Martin Reprezentace     WCH9 Vlasák Tomáš Reprezentace  
WCH5 Kučera František Reprezentace     WCH10 Výborný David Reprezentece  
          WCH11 Broš Michal Reprezentace  
BEST OF THE BEST - SUBSET   BEST OF THE BEST - SUBSET
BBH1 Hašek Dominik (G) Buffalo     BBJ1 Jágr Jaromír Jágr Team  
BEST OF THE BEST ( Výherní výměnná karta )   BEST OF THE BEST ( Výherní výměnná karta )
  Hašek Dominik (G) Buffalo       Jágr Jaromír Jágr Team  
BEST OF THE BEST ( PARAELNÍ SET )   BEST OF THE BEST ( PARAELNÍ SET )
BBH1 Hašek Dominik (G) Buffalo     BBH2 Hašek Dominik (G) Buffalo  
BBJ1 Jágr Jaromír Jágr Team     BBJ2 Jágr Jaromír Jágr Team  
BEST OF THE BEST ( 1 of 200 + signet ) ( Podepsaná )   BEST OF THE BEST ( 1 of 200 + signet ) ( Podepsaná )
BBH1 Hašek Dominik Buffalo     BBJ1 Jágr Jaromír Jágr Team  
NATIONAL TEAM   NATIONAL TEAM
NT1 Salfický Dušan (G) Reprezentace     NT6 Dopita Jiří Reprezentace 20,-kč
NT2 Čechmánek Roman (G) Reprezentace     NT7 Ručinský Martin Reprezentace 20,-kč
NT3 Štěpánek Martin Reprezentace 20,-kč   NT8 Havlát Martin Reprezentace 20,-kč
NT4 Vůjtek Vladimír Reprezentace 20,-kč   NT9 Vlasák Tomáš Reprezentace 20,-kč
NT5 Reichel Robert Reprezentace     NT10 Broš Michal Reprezentace 20,-kč
JÁGR TEAM ( SUBSET )   JÁGR TEAM ( SUBSET )
JT1 Turek Roman (G) Jágr Team 15,-kč   JT9 Prospal Václav Jágr Team  
JT2 Hnilička Milan (G) Jágr Team 15,-kč   JT10 Volek David Jágr Team 10,-kč
JT3 Sýkora Petr Jágr Team 10,-kč   JT11 Hejduk Milan Jágr Team 10,-kč
JT4 Hamrlík Roman Jágr Team 10,-kč   JT12 Jágr Jaromír Jágr Team  
JT5 Straka Martin Jágr Team     JT13 Hlaváč Jan Jágr Team 10,-kč
JT6 Kubina Pavel Jágr Team 10,-kč   JT14 Patera Pavel Jágr Team 10,-kč
JT7 Nedvěd Petr Jágr Team 10,-kč   JT15 Vlasák Tomáš Jágr Team 10,-kč
JT8 Procházka Martin Jágr Team 10,-kč   JT16 Varaďa Václav Jágr Team 10,-kč
JÁGR TEAM ( PARAELNÍ SET )   JÁGR TEAM ( PARAELNÍ SET )
JT1 Turek Roman (G) xxx/300 Jágr Team     JT6 Nedvěd Petr xxx/300 Jágr Team  
JT2 Hnilička Milan (G) xxx/300 Jágr Team     JT7 Hejduk Milan xxx/300 Jágr Team  
JT3 Sýkora Petr xxx/300 Jágr Team     JT8 Jágr Jaromír 237/300 Jágr Team  
JT4 Hamrlík Roman xxx/300 Jágr Team     JT9 Hlaváč Jan xxx/300 Jágr Team  
JT5 Straka Martin xxx/300 Jágr Team            
CHECKLIST   CHECKLIST
  Checklist č.1   5,-kč     Checklist č.2   5,-kč
imageimageimageimageimageimageimage

 



TOPlist