aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

DS 1997/1998

Miniaplikace
BlueBoard.cz

DS 1997/1998
imageimageimage
Karty označené Modře s cenou MÁM !!!!!
Karty označené Černě bez ceny NEMÁM!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
Zlatá super karta SELH






























































 
       
1 Čechmánek Roman (G) Vsetín          
Zlatá karta All Stars Zlatá Karta All Stars
2 Hnilička Milan (G) Sparta   8 Kysela Robert Litvínov  
3 Beránek Josef Vsetín   9 Meluzín Roman Zlín  
4 Nedoma Milan Č.Buděj.   10 Šimíček Roman Vítkovice  
5 Sekeráš Lubomír Třinec   11 Ton Petr Kladno  
6 Vykoukal Jiří Sparta   12 Ujčík Viktor Slavia  
7 Dopita Jiří Vsetín          
Hráči SELH Hráči SELH
13 Hudáček Vladimír (G) K.Vary   67 Bárta Libor (G) Pardubice  
14 Pavlas Petr K.Vary   68 Augusta Pavel Pardubice  
15 Tomášek Aleš K.Vary 5,-kč 69 Blažek Tomáš Pardubice  
16 Bláha Pavel K.Vary   70 Hejduk Milan Pardubice  
17 Nohel Pavel K.Vary   71 Procházka Stanislav Pardubice  
18 Klimt Tomáš K.Vary   72 Martinec Tomáš Pardubice  
19 Procházka Radek K.Vary   73 Kudrna Jaroslav Pardubice  
20 Haas Rostislav (G) Opava   74 Blažek Jaroslav (G) Slavia  
21 Šmíd Karel Opava   75 Bakula Martin Slavia  
22 Hrubeš Miloš Opava 5,-kč 76 Růžička Vladimír Slavia  
23 Maškarinec Martin Opava 5,-kč 77 Doležal Jiří Slavia  
24 Nařák Zbyněk Opava   78 Poukar Jiří Slavia  
25 Tomek Michal Opava 5,-kč 79 Kucharčík Tomáš Slavia  
26 Jurík Juraj Opava   80 Kučera František Sparta  
27 Svoboda Oldřich (G) Č.Buděj.   81 Burda Václav Sparta  
28 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   82 Nedvěd Jaroslav Sparta  
29 Soudek Karel Č.Buděj.   83 Žemlička Richard Sparta  
30 Martínek Radek Č.Buděj.   84 Zelenka Jiří Sparta 5,-kč
31 Toupal Radek Č.Buděj.   85 Martinec Patrik Sparta  
32 Rob Luboš Č.Buděj.   86 Hlaváč Jan Sparta  
33 Pýcha Pavel Č.Buděj. 5,-kč 87 Štefan Patrik Sparta  
34 Novotný Marek (G) Jihlava   88 Bednář Jaroslav Sparta  
35 Vyhlídal Michael Jihlava   89 Toht Radek (G) Kladno  
36 Vlk Petr Jihlava   90 Kruliš Jan Kladno  
37 Mejzlík Roman Jihlava   91 Skrbek Pavel Kladno  
38 Cihlář Jiří Jihlava   92 Zajíc Josef Kladno  
39 Hub Jaroslav Jihlava   93 Eichenmann Zdeněk Kladno  
40 Melenovský Marek Jihlava   94 Svoboda Ladislav Kladno  
41 Orct Zdeněk (G) Litvínov   95 Prusek Martin (G) Vítkovice  
42 Nikolov Angel Litvínov   96 Jonák Jiří Vítkovice  
43 Procházka František Litvínov   97 Škuta Vítězslav Vítkovice  
44 Štěpánek Martin Litvínov   98 Jerofejev Dmitrij Vítkovice  
45 Vlasák Tomáš Litvínov   99 Ryšánek Roman Vítkovice  
46 Rousek Martin Litvínov   100 Moravec David Vítkovice  
47 Hrbek Petr Litvínov   101 Prokopjev Alexander Vítkovice  
48 Prorok Ivo Litvínov   102 Kameš Jaroslav (G) Zlín  
49 Salfický Dušan (G) Plzeň   103 Kowalczyk Pavel Zlín  
50 Řezníček Josef Plzeň   104 Kuchyňa Petr Zlín  
51 Vlček Ivan Plzeň   105 Zima Aleš Zlín 5,-kč
52 Jindřich Robert Plzeň   106 Janků Pavel Zlín  
53 Geffert Pavel Plzeň   107 Němčický Tomáš Zlín  
54 Jelínek Tomáš Plzeň   108 Čajánek Petr Zlín  
55 Pospíšil David Plzeň   109 Jánoš Branislav Zlín  
56 Volák Milan Plzeň   110 Biegl Radovan (G) Třinec  
57 Stavjaňa Antonín Vsetín   111 Král Richard Třinec  
58 Tesařík Roman Vsetín   112 Kontšek Roman Třinec  
59 Jaškin Alexej Vsetín   113 Daňo Josef Třinec  
60 Sršeň Tomáš Vsetín   114 Lubina Ladislav Třinec  
61 Kapusta Tomáš Vsetín   115 Chlubna Tomáš Třinec  
62 Bělohlav Radek Vsetín   116 Štraub Josef Třinec  
63 Kratěna Ondřej Vsetín   117 Kaděra Roman Třinec  
64 Tomajko Jan Vsetín   118 Zadina Marek Třinec  
65 Broš Michal Vsetín   119 Seznam karet    
66 Vlach Rostislav Vsetín   120 Prémiová karta DS    


 



 

TOPlist