aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

DS 1999/2000

Miniaplikace
BlueBoard.cz

DS 1999/2000

Karty označeny MODŘE s cenou MÁM !!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEMÁM !!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Hrazdíra Richard (G) Zlín 10,-kč   101 Kuntoš Jiří Třinec 5,-kč
2 Hudáček Vladimír (G) Zlín 10,-kč   102 Gřegořek Petr Třinec  
3 Hamrlík Roman Zlín 10,-kč   103 Holaň Miloš Třinec  
4 Hamrlík Martin Zlín 5,-kč   104 Sekeráš Lubomír Třinec  
5 Marušák Jiří Zlín 5,-kč   105 Král Richard Třinec  
6 Žižka Tomáš Zlín 5,-kč   106 Zadina Marek Třinec 5,-kč
7 Čajánek Petr Zlín 10,-kč   107 Havlát Martin Třinec 15,-kč
8 Okál Miroslav Zlín 5,-kč   108 Kaděra Roman Třinec  
9 Štraub Josef Zlín 5,-kč   109 Chlubna Tomáš Třinec 5,-kč
10 Leška Petr Zlín 5,-kč   110 Folta Petr Třinec  
11 Tomek Michal Zlín 5,-kč   111 Zetek Ondřej Třinec 5,-kč
12 Kotásek Martin Zlín     112 Jánoš Branislav Třinec 5,-kč
13 Veselý Ondřej Zlín 5,-kč   113 Blažek Ladislav (G) Slavia 10,-kč
14 Vala Petr Zlín 5,-kč   114 Málek Roman (G) Slavia  
15 Pejchar Rudolf (G) K. Vary 10,-kč   115 Škuta Vítězslav Slavia 5,-kč
16 Šmíd Zdeněk (G) K. Vary 10,-kč   116 Krajíček Jan Slavia 5,-kč
17 Richter Martin K. Vary 5,-kč   117 Kolařík Pavel Slavia 5,-kč
18 Pavlas Petr K. Vary 5,-kč   118 Bakula Martin Slavia 5,-kč
19 Maškarinec Martin K. Vary 5,-kč   119 Růžička Vladimír Slavia 15,-kč
20 Snopek Jan K. Vary 5,-kč   120 Kucharčík Tomáš Slavia 5,-kč
21 Divíšek Michal K. Vary 5,-kč   121 Sup Michal Slavia 5,-kč
22 Janků Pavel K. Vary 5,-kč   122 Doležal Jiří Slavia 5,-kč
23 Kverka Jaromír K. Vary 5,-kč   123 Kopecký Jan Slavia 5,-kč
24 Rousek Martin K. Vary 5,-kč   124 Hrbek Petr Slavia 5,-kč
25 Barus Miroslav K. Vary 5,-kč   125 Matějovský Radek Slavia 5,-kč
26 Streit Martin K. Vary 5,-kč   126 Machulda Vladimír Slavia 5,-kč
27 Filip Martin K. Vary 5,-kč   127 Čechmánek Roman (G) Vsetín 15,-kč
28 Procházka Radek K. Vary 5,-kč   128 Pešat Ivo (G) Vsetín 10,-kč
29 Čapek Ivo (G) Č. Buděj.     129 Srdínko Jan Vsetín 5,-kč
30 Mařík Michal (G) Č. Buděj. 10,-kč   130 Zábranský Libor Vsetín  
31 Nedoma Milan Č. Buděj. 5,-kč   131 Veber Jiří Vsetín 5,-kč
32 Martínek Radek Č. Buděj. 10,-kč   132 Tesařík Radim Vsetín 5,-kč
33 Suchánek Rudolf Č. Buděj.     133 Dopita Jiří Vsetín 10,-kč
34 Čech Roman Č. Buděj. 5,-kč   134 Bělohlav Radek Vsetín 5,-kč
35 Král Václav Č. Buděj. 5,-kč   135 Tomajko Jan Vsetín 5,-kč
36 Turek Filip Č. Buděj. 5,-kč   136 Pardavý Ján Vsetín 5,-kč
37 Bartoš Peter Č. Buděj. 5,-kč   137 Stantien Roman Vsetín 5,-kč
38 Ťoupal Radek Č. Buděj. 5,-kč   138 Mařák Zbyněk Vsetín 5,-kč
39 Rob Luboš Č. Buděj. 5,-kč   139 Jaškin Alexej Vsetín 5,-kč
40 Štrba Martin Č. Buděj. 5,-kč   140 Zubíček Pavel Vsetín 5,-kč
41 Sailer Petr Č. Buděj. 5,-kč   141 Bříza Petr (G) Sparta  
42 Brabenec Kamil Č. Buděj. 5,-kč   142 Přikryl Petr (G) Sparta 10,-kč
43 Cagaš Pavel (G) Havířov 10,-kč   143 Kučera František Sparta 5,-kč
44 Horyna Robert (G) Havířov 10,-kč   144 Benýšek Ladislav Sparta 5,-kč
45 Vyhlídal Michael Havířov 5,-kč   145 Sýkora Michal Sparta  
46 Javín Miroslav Havířov 5,-kč   146 Nedvěd Jaroslav Sparta  
47 Pivko Libor Havířov 5,-kč   147 Výborný David Sparta 10,-kč
48 Tomášek Aleš Havířov 5,-kč   148 Martinec Patrik Sparta 5,-kč
49 Horák Roman Havířov 5,-kč   149 Hlinka Jaroslav Sparta  
50 Nohel Pavel Havířov 5,-kč   150 Kratěna Ondřej Sparta  
51 Zima Aleš Havířov 5,-kč   151 Broš Michal Sparta 5,-kč
52 Melenovský Marek Havířov 5,-kč   152 Žemlička Richard Sparta  
53 Hub Jaroslav Havířov 5,-kč   153 Zelenka Jiří Sparta  
54 Zdráhal Pavel Havířov 5,-kč   154 Eiselt Václav Sparta 5,-kč
55 Savenko Bogdan Havířov 5,-kč   155 Bílek Martin (G) Kladno 10,-kč
56 Kántor Robert Havířov 5,-kč   156 Horčička Luboš (G) Kladno 10,-kč
57 Orct Zdeněk (G) Litvínov     157 Mádl Michal Kladno 5,-kč
58 Pinc Marek (G) Litvínov     158 Kruliš Jan Kladno 5,-kč
59 Hořava Miloslav Litvínov 5,-kč   159 Kročák Jiří Kladno 5,-kč
60 Nikolov Angel Litvínov 5,-kč   160 Dlouhý Jan Kladno 5,-kč
61 Krátký Petr Litvínov 5,-kč   161 Horna Tomáš Kladno 5,-kč
62 Mrázek Radek Litvínov 5,-kč   162 Svoboda Ladislav Kladno 5,-kč
63 Reichel Robert Litvínov 10,-kč   163 Eichenmann Zdeněk Kladno 5,-kč
64 Kysela Robert Litvínov 5,-kč   164 Burger Jiří Kladno  
65 Prorok Ivo Litvínov 5,-kč   165 Kupka Tomáš Kladno  
66 Alinč Jan Litvínov 5,-kč   166 Kameš Jiří Kladno  
67 Kotrla Jindřich Litvínov 5,-kč   167 Holšán Jiří Kladno 5,-kč
68 Skořepa Zdeněk Litvínov 5,-kč   168 Kříž Ondřej Kladno 5,-kč
69 Straka Josef Litvínov 5,-kč   169 Prusek Martin (G) Vítkovice  
70 Trávníček Michal Litvínov 5,-kč   170 Trvaj Jiří (G) Vítkovice  
71 Bárta Libor (G) Pardubice     171 Jerofejev Dmitrij Vítkovice 5,-kč
72 Svoboda Adam (G) Pardubice     172 Galvas Lukáš Vítkovice  
73 Píša Aleš Pardubice     173 Kowalczyk Pavel Vítkovice  
74 Pácal Tomáš Pardubice     174 Jurečka Petr Vítkovice 5,-kč
75 Malínský Jiří Pardubice     175 Krayzel Luděk Vítkovice  
76 Jančařík Petr Pardubice     176 Polášek Libor Vítkovice 5,-kč
77 Eliáš Patrik Pardubice     177 Lamich Martin Vítkovice 5,-kč
78 Morrison Brendan Pardubice     178 Hubáček Petr Vítkovice  
79 Bonk Radek Pardubice     179 Petrenko Sergei Vítkovice  
80 Kudrna Jaroslav Pardubice     180 Pavelek Zdeněk Vítkovice 5,-kč
81 Blažek Tomáš Pardubice 5,-kč   181 Tomášek Martin Vítkovice 5,-kč
82 Lubina Ladislav Pardubice     182 Irgl Zbyněk Vítkovice 10,-kč
83 Procházka Stanislav Pardubice     183 Kudrna Ladislav (G) Znojmo 10,-kč
84 Jantovský Jiří Pardubice     184 Rybár Pavol (G) Znojmo  
85 Salfický Dušan (G) Plzeň 10,-kč   185 Kumstát Pavel Znojmo 5,-kč
86 Masný Radek (G) Plzeň 10,-kč   186 Jakeš Tomáš Znojmo 5,-kč
87 Řezníček Josef Plzeň 5,-kč   187 Soudek Karel Znojmo 5,-kč
88 Vlček Ivan Plzeň 5,-kč   188 Heš Jiří Znojmo 5,-kč
89 Čech Martin Plzeň 5,-kč   189 Kaňkovský Petr Znojmo  
90 Hanzlík Jiří Plzeň     190 Kastner Milan Znojmo  
91 Špaňhel Martin Plzeň 10,-kč   191 Poukar Jiří Znojmo  
92 Straka Michal Plzeň 5,-kč   192 Pucher Peter Znojmo  
93 Sedlák Zdeněk Plzeň 5,-kč   193 Vorel Marek Znojmo 5,-kč
94 Vostřák Pavel Plzeň 5,-kč   194 Haman Radek Znojmo 5,-kč
95 Kořínek Petr Plzeň     195 Plášek Karel Znojmo  
96 Geffert Pavel Plzeň     196 Procházka Milan Znojmo 5,-kč
97 Pospíšil David Plzeň 5,-kč   197 Seznam karet č.1   5,-kč
98 Volák Milan Plzeň 5,-kč   198 Seznam karet č.2    
99 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 10,-kč   GOLD CARD
100 Novotný Marek (G) Třinec 10,-kč   GC Jágr Jaromír Reprezentace  
NATIONAL STARS
NS1 Hašek Dominik (G) Reprezentace     NS13 Ručinský Martin Reprezentace  
NS2 Hnilička Milan (G) Reprezentace     NS14 Straka Martin Reprezentace  
NS3 Jágr Jaromír Reprezentace     NS15 Procházka Martin Reprezentace  
NS4 Šlégr Jiří Reprezentace     NS16 Patera Pavel Reprezentace  
NS5 Špaček Jaroslav Reprezentace     NS17 Růžička Vladimír Reprezentace  
NS6 Kučera František Reprezentace     NS18 Beránek Josef Reprezentace  
NS7 Hamrlík Roman Reprezentace     NS19 Moravec David Reprezentace  
NS8 Svoboda Petr Reprezentace     NS20 Hlaváč Jan Reprezentace  
NS9 Ujčík Jiktor Reprezentace     NS21 Výborný David Reprezentace  
NS10 Kaberle František Reprezentace     NS22 Dopita Jiří Reprezentace  
NS11 Procházka Libor Reprezentace     NS23 Sýkora Petr Reprezentace  
NS12 Reichel Robert Reprezentace            
GOALIES
G1 Hrazdíra Richard (G) Zlín     G8 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
G2 Pejchar Rudolf (G) K. Vary     G9 Blažek Ladislav (G) Slavia  
G3 Čapek Ivo (G) Č. Buděj.     G10 Čechmánek Roman (G) Vsetín  
G4 Cagaš Pavel (G) Havířov     G11 Bříza Petr (G) Sparta  
G5 Orct Zdeněk (G) Litvínov     G12 Bílek Martin (G) Kladno  
G6 Bárta Libor (G) Pardubice     G13 Prusek Martin (G) Vítkovice  
G7 Salfický Dušan (G) Plzeň     G14 Rybár Pavol (G) Znojmo  
PREMIUM CARD
P1 Hašek Dominik (G) Reprezentace     P7 Šlégr Jiří Reprezentace  
P2 Turek Roman (G) Reprezentace     P8 Špaček Jaroslav Reprezentace  
P3 Čechmánek Roman (G) Reprezentace 200,-kč   P9 Patera Pavel Reprezentace  
P4 Hnilička Milan (G) Reprezentace     P10 Dopita Jiří Reprezentace  
P5 Procházka Martin Reprezentace     P11 Reichel Robert Reprezentace  
P6 Jágr Jaromír Reprezentace     P12 Ručinský Martin Reprezentace  

 

 

 

TOPlist