aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2014/2015 série 2

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2014/2015 série 2

Karty označeny Modře s Cenou MÁM !!!!
Karty označeny Černě bez ceny NEMÁM !!!

Základní set OFS 2014/2015 série II. (# 201-400)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Černoch Jiří - Rc Sparta     301 Chlapík Adam Sparta 5,-kč
202 Dvořáček David - Rc Sparta 5,-kč   302 Procházka Martin Sparta  
203 Bahenský Zdeněk Sparta 5,-kč   303 Cienciala David - Rc Třinec 5,-kč
204 Eminger Vladimír - Rc Sparta     304 Foltýn Michael Třinec 5,-kč
205 Forman Miroslav Sparta 5,-kč   305 Hrabal Josef Třinec 5,-kč
206 Hlaváč Jan Sparta 10,-kč   306 Hrňa Erik Třinec 5,-kč
207 Mikuš Juraj - Rc Sparta     307 Matyáš Jakub - Rc Třinec 5,-kč
208 Piskáček Jan Sparta     308 Horčička Luboš (G) Zlín 10,-kč
209 Polášek Adam Sparta     309 Dietz Stanislav Hradec Kr. 5,-kč
210 Sabolič Robert - Rc Sparta     310 Knotek Tomáš Hradec Kr. 5,-kč
211 Straka Josef Sparta 5,-kč   311 Vantuch Lukáš Hradec Kr. 5,-kč
212 Lukáš Jan (G) - Rc Sparta 10,-kč   312 Vydarený René Hradec Kr. 5,-kč
213 Švrček Jan Sparta     313 Honejsek Antonín Brno 5,-kč
214 Buchtele Jan Sparta 5,-kč   314 Koreis Jakub Brno 5,-kč
215 Galvas Lukáš Třinec 5,-kč   315 Malec Tomáš Brno 5,-kč
216 Chmielewski Aron - Rc Třinec 5,-kč   316 Zohorna Radim - Rc Brno  
217 Jašek Lukáš - Rc Třinec 5,-kč   317 Zdráhal Patrik - Rc Vítkovice 5,-kč
218 Klepiš Jakub Třinec 10,-kč   318 Hlinka Michal Vitkovice 5,-kč
219 Linhart Tomáš Třinec 5,-kč   319 Hrbas Marek Vítkovice  
220 Matuš Radim Třinec 5,-kč   320 Malec Tomáš Vítkovice 5,-kč
221 Plíhal Tomáš - Rc Třinec     321 Maxwell Brandon (G) - Rc Vítkovice  
222 Rufer Adam Třinec     322 Němec Erik Vítkovice 5,-kč
223 Růžička Marek Třinec 5,-kč   323 Pastor Tomáš Vítkovice  
224 Doudera Lukáš - Rc Třinec 5,-kč   324 Šedivý Ondřej Vítkovice 5,-kč
225 Doudera Milan Třinec 5,-kč   325 Šenkeřík Petr Vítkovice 5,-kč
226 Dravecký Vladimír - Rc Třinec 5,-kč   326 Svoboda Tomáš Vítkovice 5,-kč
227 Schleiss Jan Plzeň 5,-kč   327 Štencel Jan Vítkovice 5,-kč
228 Sýkora Ján Plzeň 5,-kč   328 Balaštík Jaroslav Liberec 5,-kč
229 Kubalík Dominik Plzeň 5,-kč   329 Vlach Jaroslav Liberec 5,-kč
230 Sýkora Tomáš Plzeň 5,-kč   330 Frolo Tomáš Litvínov 5,-kč
231 Kašpařík Pavel Plzeň     331 Micka Tomáš K. Vary 5,-kč
232 Moravčík Michal Plzeň 5,-kč   332 Čermák Roman - Rc Ml. Boleslav 5,-kč
233 Boháč Dominik Plzeň 5,-kč   333 Jarůšek Richard - Rc Ml. Boleslav 5,-kč
234 Divíšek Tomáš Plzeň     334 Kašpařík Pavel Ml. Bolelsav 5,-kč
235 Přikryl Roman - Rc Plzeň 5,-kč   335 Kočí Václav Ml. Boleslav 5,-kč
236 Pavlíček David - Rc Plzeň 5,-kč   336 Kubica Zdeněk Ml. Boleslav 5,-kč
237 Johnson Nicholas Plzeň 5,-kč   337 Musil Pavel - Rc Ml. Boleslav 5,-kč
238 Indrák Miroslav Plzeň 5,-kč   338 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav 5,-kč
239 Kubka Branislav Plzeň 5,-kč   339 Rys Jiří Ml. Boleslav 5,-kč
240 Holík Petr Zlín 5,-kč   340 Trončinský Marek Ml. Boleslav 5,-kč
241 Ondráček Jiří Zlín 5,-kč   341 Vidmar Luka - Rc Ml. Boleslav 5,-kč
242 Urbanec Patrik Zlín 5,-kč   342 Žabka Boris Ml. Boleslav 5,-kč
243 Vlach Roman Zlín 5,-kč   343 Herman Jakub - Rc Olomouc 5,-kč
244 Hromada Petr (G) - Rc Zlín 10,-kč   344 Knotek Jan - Rc Olomouc 5,-kč
245 Beránek Petr - Rc Hradec Kr. 5,-kč   345 Kucharczyk Radim Olomouc 5,-kč
246 Frühauf Peter Hradec Kr. 5,-kč   346 Rachůnek Tomáš Olomouc 5,-kč
247 Mikuš Peter Hradec Kr. 5,-kč   347 Rašner Alex - Rc Olomouc 5,-kč
248 Nedvídek Lukáš Hradec Kr. 5,-kč   348 Řípa Jiří Olomouc 5,-kč
249 Piegl René - Rc Hradec Kr. 5,-kč   349 Škůrek David - Rc Olomouc 5,-kč
250 Pospíšil Tomáš Hradec Kr.     350 Staněk Robin - Rc Olomouc 5,-kč
251 Tvrdík Michal Hradec Kr. 5,-kč   351 Janus Jaroslav (G) - Rc Sparta 10,-kč
252 Kuboš Petr Brno 5,-kč   352 Vondrka Michal Sparta  
253 Vondráček Tomáš Brno 5,-kč   353 Bližňák Mário Plzeň 5,-kč
254 Havlík Ladislav - Rc Pardubice     354 Valenta Tomáš Zlín 5,-kč
255 Kaut Tomáš - Rc Pardubice 5,-kč   355 Matějíček Martin Zlín 5,-kč
256 Mojžíš Tomáš Pardubice 5,-kč   356 Stuchlík Michal - Rc Zlín 5,-kč
257 Moučka Jaroslav Pardubice 5,-kč   357 Kubiš Pavel Zlín 5,-kč
258 Nahodil Lukáš Pardubice     358 Šťastný David - Rc Zlín  
259 Voženílek Daniel - Rc Pardubice     359 Bilčík Vlastimil Brno 5,-kč
260 Zohorna Tomáš Pardubice 5,-kč   360 Vágner Lukáš - Rc Brno 5,-kč
261 Vandas Michael Vítkovice 5,-kč   361 Dočekal Martin Brno 5,-kč
262 Svačina Vladimír Vítkovice     362 Burian Vilém Brno 5,-kč
263 Kolouch Petr Vítkovice 5,-kč   363 Dlapa Ondřej Brno 5,-kč
264 Kucsera Lukáš Vítkovice 5,-kč   364 Dujsík Tomáš Brno 5,-kč
265 Kolman Petr Liberec 5,-kč   365 Starý Jan Pardubice  
266 Jass Koba Liberec     366 Píša Aleš Pardubice  
267 Radivojevič Branko Liberec     367 Cetkovský Jiří Pardubice 5,-kč
268 Kájinek David Liberec 5,-kč   368 Čutta Jakub Pardubice  
269 Andres Tomáš - Rc Slavia 5,-kč   369 Korím Karol Pardubice 5,-kč
270 Barák Jindřich Slavia 5,-kč   370 Gašparovič Jakub - Rc Pardubice 5,-kč
271 Klhůfek Pavel Slavia 5,-kč   371 Voráček Jakub Liberec 5,-kč
272 Knot Ronald Slavia 5,-kč   372 Derner Lukáš Liberec 5,-kč
273 Weissmann Erik Slavia 5,-kč   373 Výtisk Jan Liberec 5,-kč
274 Gerhát František Litvínov 5,-kč   374 Valský jakub Liberec 5,-kč
275 Chaloupka Petr Litvínov     375 Urban Tomáš Liberec 5,-kč
276 Jurčík Ondřej Litvínov 5,-kč   376 Krenželok Lukáš Liberec 5,-kč
277 Petružálek Jakub Litvínov     377 Růžička Antonín - Rc Slavia 5,-kč
278 Martynek Rostislav Litvínov 5,-kč   378 König Peter Slavia 5,-kč
279 Pavelka Tomáš Litvínov 5,-kč   379 Beňovič Tomáš Slavia 5,-kč
280 Pavlík Filip Litvínov 5,-kč   380 Novák Jan Slavia 5,-kč
281 Písařík Pavel Litvínov 5,-kč   381 Vas János - Rc Slavia 5,-kč
282 Šlégr Jiří Litvínov 10,-kč   382 Divíšek Tomáš Slavia 5,-kč
283 Smolka Pavel Litvínov     383 Doležal Jiří Slavia 5,-kč
284 Šrámek Jakub Litvínov 5,-kč   384 Čermák Miroslav Slavia 5,-kč
285 Honzík David (G) - Rc K. Vary 10,-kč   385 Doležal Tomáš Slavia 5,-kč
286 Štals Juris K. Vary     386 Veselý Jan Slavia 5,-kč
287 Dvořák Tomáš - Rc K. Vary 5,-kč   387 Kolář Jan Slavia 5,-kč
288 Pšurný Roman K. Vary 5,-kč   388 Šenkeřík Petr Slavia 5,-kč
289 Růžička Jan (G) - Rc Ml. Boleslav     389 Štindl Petr - Rc Litvínov 5,-kč
290 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav 10,-kč   390 Harant Tomáš K. Vary 5,-kč
291 Málek Roman (G) Ml. Boleslav     391 Bičánek Radim K. Vary  
292 Stříteský Matěj Ml. Boleslav 5,-kč   392 Deyl Radek K. Vary 5,-kč
293 Látal Martin Ml. Boleslav 5,-kč   393 Šidlík Petr - Rc K. Vary 5,-kč
294 Hyka Tomáš Ml. Boleslav 5,-kč   394 Šafář Ondřej - Rc K. Vary 5,-kč
295 Bárta Michal Ml. Boleslav 5,-kč   395 Kvapil Tomáš - Rc K. Vary 5,-kč
296 Buc Dávid Olomouc     396 Hruška Radim K. Vary 5,-kč
297 Jergl Aleš - Rc Olomouc     397 Koblasa Petr K. Vary 5,-kč
298 Marosz Rostislav Olomouc 5,-kč   398 Heizer Radomír K. Vary 5,-kč
299 Skrbek Pavel Olomouc     399 Flek Jakub K. Vary 5,-kč
300 Zuzin Peter - Rc Olomouc 5,-kč   400 Gorčík Sebastian - Rc K. Vary 5,-kč


OFS 2014/2015 série II. Rainbow (1 of 125) (# 201-400)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Černoch Jiří - Rc Sparta     301 Chlapík Adam Sparta  
202 Dvořáček David - Rc Sparta     302 Procházka Martin Sparta  
203 Bahenský Zdeněk Sparta     303 Cienciala David - Rc Třinec 20,-kč
204 Eminger Vladimír - Rc Sparta     304 Foltýn Michael Třinec  
205 Forman Miroslav Sparta     305 Hrabal Josef Třinec 20,-kč
206 Hlaváč Jan Sparta     306 Hrňa Erik Třinec  
207 Mikuš Juraj - Rc Sparta     307 Matyáš Jakub - Rc Třinec 20,-kč
208 Piskáček Jan Sparta     308 Horčička Luboš (G) Zlín  
209 Polášek Adam Sparta     309 Dietz Stanislav Hradec Kr. 20,-kč
210 Sabolič Robert - Rc Sparta     310 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
211 Straka Josef Sparta     311 Vantuch Lukáš Hradec Kr.  
212 Lukáš Jan (G) - Rc Sparta     312 Vydarený René Hradec Kr.  
213 Švrček Jan Sparta     313 Honejsek Antonín Brno  
214 Buchtele Jan Sparta     314 Koreis Jakub Brno  
215 Galvas Lukáš Třinec     315 Malec Tomáš Brno  
216 Chmielewski Aron - Rc Třinec     316 Zohorna Radim - Rc Brno  
217 Jašek Lukáš - Rc Třinec     317 Zdráhal Patrik - Rc Vítkovice  
218 Klepiš Jakub Třinec     318 Hlinka Michal Vitkovice  
219 Linhart Tomáš Třinec     319 Hrbas Marek Vítkovice  
220 Matuš Radim Třinec     320 Malec Tomáš Vítkovice  
221 Plíhal Tomáš - Rc Třinec 20,-kč   321 Maxwell Brandon - Rc Vítkovice  
222 Rufer Adam Třinec     322 Němec Erik Vítkovice  
223 Růžička Marek Třinec     323 Pastor Tomáš Vítkovice  
224 Doudera Lukáš - Rc Třinec     324 Šedivý Ondřej Vítkovice  
225 Doudera Milan Třinec     325 Šenkeřík Petr Vítkovice  
226 Dravecký Vladimír - Rc Třinec     326 Svoboda Tomáš Vítkovice  
227 Schleiss Jan Plzeň     327 Štencel Jan Vítkovice  
228 Sýkora Ján Plzeň     328 Balaštík Jaroslav Liberec  
229 Kubalík Dominik Plzeň     329 Vlach Jaroslav Liberec  
230 Sýkora Tomáš Plzeň     330 Frolo Tomáš Litvínov  
231 Kašpařík Pavel Plzeň     331 Micka Tomáš K. Vary 20,-kč
232 Moravčík Michal Plzeň     332 Čermák Roman - Rc Ml. Boleslav  
233 Boháč Dominik Plzeň     333 Jarůšek Richard - Rc Ml. Boleslav  
234 Divíšek Tomáš Plzeň     334 Kašpařík Pavel Ml. Bolelsav  
235 Přikryl Roman - Rc Plzeň     335 Kočí Václav Ml. Boleslav 20,-kč
236 Pavlíček David - Rc Plzeň     336 Kubica Zdeněk Ml. Boleslav  
237 Johnson Nicholas Plzeň     337 Musil Pavel - Rc Ml. Boleslav  
238 Indrák Miroslav Plzeň     338 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav  
239 Kubka Branislav Plzeň     339 Rys Jiří Ml. Boleslav  
240 Holík Petr Zlín     340 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
241 Ondráček Jiří Zlín     341 Vidmar Luka - Rc Ml. Boleslav 20,-kč
242 Urbanec Patrik Zlín     342 Žabka Boris Ml. Boleslav  
243 Vlach Roman Zlín     343 Herman Jakub - Rc Olomouc 20,-kč
244 Hromada Petr - Rc Zlín     344 Knotek Jan - Rc Olomouc 20,-kč
245 Beránek Petr - Rc Hradec Kr.     345 Kucharczyk Radim Olomouc  
246 Frühauf Peter Hradec Kr.     346 Rachůnek Tomáš Olomouc  
247 Mikuš Peter Hradec Kr.     347 Rašner Alex - Rc Olomouc  
248 Nedvídek Lukáš Hradec Kr. 20,-kč   348 Řípa Jiří Olomouc  
249 Piegl René - Rc Hradec Kr.     349 Škůrek David - Rc Olomouc 20,-kč
250 Pospíšil Tomáš Hradec Kr.     350 Staněk Robin - Rc Olomouc 20,-kč
251 Tvrdík Michal Hradec Kr.     351 Janus Jaroslav (G) - Rc Sparta  
252 Kuboš Petr Brno     352 Vondrka Michal Sparta  
253 Vondráček Tomáš Brno     353 Bližňák Mário Plzeň  
254 Havlík Ladislav - Rc Pardubice     354 Valenta Tomáš Zlín  
255 Kaut Tomáš - Rc Pardubice     355 Matějíček Martin Zlín  
256 Mojžíš Tomáš Pardubice     356 Stuchlík Michal - Rc Zlín  
257 Moučka Jaroslav Pardubice     357 Kubiš Pavel Zlín  
258 Nahodil Lukáš Pardubice     358 Šťastný David - Rc Zlín  
259 Voženílek Daniel - Rc Pardubice     359 Bilčík Vlastimil Brno  
260 Zohorna Tomáš Pardubice     360 Vágner Lukáš - Rc Brno  
261 Vandas Michael Vítkovice     361 Dočekal Martin Brno  
262 Svačina Vladimír Vítkovice     362 Burian Vilém Brno  
263 Kolouch Petr Vítkovice     363 Dlapa Ondřej Brno  
264 Kucsera Lukáš Vítkovice     364 Dujsík Tomáš Brno  
265 Kolman Petr Liberec 20,-kč   365 Starý Jan Pardubice  
266 Jass Koba Liberec     366 Píša Aleš Pardubice  
267 Radivojevič Branko Liberec     367 Cetkovský Jiří Pardubice 20,-kč
268 Kájinek David Liberec     368 Čutta Jakub Pardubice 20,-kč
269 Andres Tomáš - Rc Slavia     369 Korím Karol Pardubice  
270 Barák Jindřich Slavia     370 Gašparovič Jakub - Rc Pardubice  
271 Klhůfek Pavel Slavia     371 Voráček Jakub Liberec 20,-kč
272 Knot Ronald Slavia     372 Derner Lukáš Liberec 20,-kč
273 Weissmann Erik Slavia     373 Výtisk Jan Liberec  
274 Gerhát František Litvínov     374 Valský jakub Liberec  
275 Chaloupka Petr Litvínov     375 Urban Tomáš Liberec 20,-kč
276 Jurčík Ondřej Litvínov     376 Krenželok Lukáš Liberec  
277 Petružálek Jakub Litvínov 20,-kč   377 Růžička Antonín - Rc Slavia  
278 Martynek Rostislav Litvínov     378 König Peter Slavia  
279 Pavelka Tomáš Litvínov     379 Beňovič Tomáš Slavia  
280 Pavlík Filip Litvínov 20,-kč   380 Novák Jan Slavia  
281 Písařík Pavel Litvínov     381 Vas János - Rc Slavia  
282 Šlégr Jiří Litvínov     382 Divíšek Tomáš Slavia  
283 Smolka Pavel Litvínov     383 Doležal Jiří Slavia  
284 Šrámek Jakub Litvínov     384 Čermák Miroslav Slavia  
285 Honzík David - Rc K. Vary     385 Doležal Tomáš Slavia  
286 Štals Juris K. Vary     386 Veselý Jan Slavia  
287 Dvořák Tomáš - Rc K. Vary     387 Kolář Jan Slavia  
288 Pšurný Roman K. Vary     388 Šenkeřík Petr Slavia  
289 Růžička Jan (G) - Rc Ml. Boleslav 30,-kč   389 Štindl Petr - Rc Litvínov  
290 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     390 Harant Tomáš K. Vary  
291 Málek Roman (G) Ml. Boleslav     391 Bičánek Radim K. Vary 20,-kč
292 Stříteský Matěj Ml. Boleslav     392 Deyl Radek K. Vary 20,-kč
293 Látal Martin Ml. Boleslav 20,-kč   393 Šidlík Petr - Rc K. Vary  
294 Hyka Tomáš Ml. Boleslav 20,-kč   394 Šafář Ondřej - Rc K. Vary  
295 Bárta Michal Ml. Boleslav 20,-kč   395 Kvapil Tomáš - Rc K. Vary  
296 Buc Dávid Olomouc     396 Hruška Radim K. Vary  
297 Jergl Aleš - Rc Olomouc 20,-kč   397 Koblasa Petr K. Vary 20,-kč
298 Marosz Rostislav Olomouc     398 Heizer Radomír K. Vary  
299 Skrbek Pavel Olomouc     399 Flek Jakub K. Vary  
300 Zuzin Peter - Rc Olomouc     400 Gorčík Sebastian - Rc K. Vary  

 

OFS 2014/2015 série II. Glacier (1 of 25) # 201-400
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Černoch Jiří - Rc Sparta     301 Chlapík Adam Sparta  
202 Dvořáček David - Rc Sparta     302 Procházka Martin Sparta  
203 Bahenský Zdeněk Sparta     303 Cienciala David - Rc Třinec  
204 Eminger Vladimír - Rc Sparta 70,-kč   304 Foltýn Michael Třinec  
205 Forman Miroslav Sparta     305 Hrabal Josef Třinec  
206 Hlaváč Jan Sparta     306 Hrňa Erik Třinec  
207 Mikuš Juraj - Rc Sparta     307 Matyáš Jakub - Rc Třinec  
208 Piskáček Jan Sparta     308 Horčička Luboš (G) Zlín  
209 Polášek Adam Sparta     309 Dietz Stanislav Hradec Kr.  
210 Sabolič Robert - Rc Sparta     310 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
211 Straka Josef Sparta     311 Vantuch Lukáš Hradec Kr.  
212 Lukáš Jan (G) - Rc Sparta     312 Vydarený René Hradec Kr.  
213 Švrček Jan Sparta     313 Honejsek Antonín Brno  
214 Buchtele Jan Sparta     314 Koreis Jakub Brno  
215 Galvas Lukáš Třinec     315 Malec Tomáš Brno  
216 Chmielewski Aron - Rc Třinec     316 Zohorna Radim - Rc Brno  
217 Jašek Lukáš - Rc Třinec     317 Zdráhal Patrik - Rc Vítkovice  
218 Klepiš Jakub Třinec     318 Hlinka Michal Vitkovice  
219 Linhart Tomáš Třinec     319 Hrbas Marek Vítkovice  
220 Matuš Radim Třinec     320 Malec Tomáš Vítkovice  
221 Plíhal Tomáš - Rc Třinec     321 Maxwell Brandon - Rc Vítkovice  
222 Rufer Adam Třinec     322 Němec Erik Vítkovice  
223 Růžička Marek Třinec     323 Pastor Tomáš Vítkovice  
224 Doudera Lukáš - Rc Třinec     324 Šedivý Ondřej Vítkovice  
225 Doudera Milan Třinec     325 Šenkeřík Petr Vítkovice  
226 Dravecký Vladimír - Rc Třinec     326 Svoboda Tomáš Vítkovice  
227 Schleiss Jan Plzeň     327 Štencel Jan Vítkovice  
228 Sýkora Ján Plzeň     328 Balaštík Jaroslav Liberec 70,-kč
229 Kubalík Dominik Plzeň     329 Vlach Jaroslav Liberec  
230 Sýkora Tomáš Plzeň     330 Frolo Tomáš Litvínov  
231 Kašpařík Pavel Plzeň     331 Micka Tomáš K. Vary  
232 Moravčík Michal Plzeň     332 Čermák Roman - Rc Ml. Boleslav  
233 Boháč Dominik Plzeň     333 Jarůšek Richard - Rc Ml. Boleslav  
234 Divíšek Tomáš Plzeň     334 Kašpařík Pavel Ml. Bolelsav  
235 Přikryl Roman - Rc Plzeň     335 Kočí Václav Ml. Boleslav  
236 Pavlíček David - Rc Plzeň     336 Kubica Zdeněk Ml. Boleslav  
237 Johnson Nicholas Plzeň     337 Musil Pavel - Rc Ml. Boleslav 70,-kč
238 Indrák Miroslav Plzeň     338 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav  
239 Kubka Branislav Plzeň     339 Rys Jiří Ml. Boleslav  
240 Holík Petr Zlín     340 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
241 Ondráček Jiří Zlín     341 Vidmar Luka - Rc Ml. Boleslav  
242 Urbanec Patrik Zlín     342 Žabka Boris Ml. Boleslav  
243 Vlach Roman Zlín     343 Herman Jakub - Rc Olomouc  
244 Hromada Petr - Rc Zlín     344 Knotek Jan - Rc Olomouc  
245 Beránek Petr - Rc Hradec Kr.     345 Kucharczyk Radim Olomouc  
246 Frühauf Peter Hradec Kr.     346 Rachůnek Tomáš Olomouc  
247 Mikuš Peter Hradec Kr.     347 Rašner Alex - Rc Olomouc  
248 Nedvídek Lukáš Hradec Kr.     348 Řípa Jiří Olomouc  
249 Piegl René - Rc Hradec Kr.     349 Škůrek David - Rc Olomouc  
250 Pospíšil Tomáš Hradec Kr.     350 Staněk Robin - Rc Olomouc  
251 Tvrdík Michal Hradec Kr.     351 Janus Jaroslav (G) - Rc Sparta  
252 Kuboš Petr Brno     352 Vondrka Michal Sparta  
253 Vondráček Tomáš Brno     353 Bližňák Mário Plzeň  
254 Havlík Ladislav - Rc Pardubice     354 Valenta Tomáš Zlín  
255 Kaut Tomáš - Rc Pardubice     355 Matějíček Martin Zlín  
256 Mojžíš Tomáš Pardubice     356 Stuchlík Michal - Rc Zlín  
257 Moučka Jaroslav Pardubice     357 Kubiš Pavel Zlín  
258 Nahodil Lukáš Pardubice     358 Šťastný David - Rc Zlín  
259 Voženílek Daniel - Rc Pardubice     359 Bilčík Vlastimil Brno  
260 Zohorna Tomáš Pardubice     360 Vágner Lukáš - Rc Brno  
261 Vandas Michael Vítkovice     361 Dočekal Martin Brno  
262 Svačina Vladimír Vítkovice     362 Burian Vilém Brno  
263 Kolouch Petr Vítkovice     363 Dlapa Ondřej Brno  
264 Kucsera Lukáš Vítkovice     364 Dujsík Tomáš Brno  
265 Kolman Petr Liberec     365 Starý Jan Pardubice  
266 Jass Koba Liberec     366 Píša Aleš Pardubice 70,-kč
267 Radivojevič Branko Liberec     367 Cetkovský Jiří Pardubice  
268 Kájinek David Liberec     368 Čutta Jakub Pardubice  
269 Andres Tomáš - Rc Slavia     369 Korím Karol Pardubice  
270 Barák Jindřich Slavia     370 Gašparovič Jakub - Rc Pardubice  
271 Klhůfek Pavel Slavia     371 Voráček Jakub Liberec  
272 Knot Ronald Slavia     372 Derner Lukáš Liberec  
273 Weissmann Erik Slavia     373 Výtisk Jan Liberec  
274 Gerhát František Litvínov     374 Valský jakub Liberec  
275 Chaloupka Petr Litvínov     375 Urban Tomáš Liberec  
276 Jurčík Ondřej Litvínov     376 Krenželok Lukáš Liberec  
277 Petružálek Jakub Litvínov     377 Růžička Antonín - Rc Slavia  
278 Martynek Rostislav Litvínov     378 König Peter Slavia  
279 Pavelka Tomáš Litvínov     379 Beňovič Tomáš Slavia  
280 Pavlík Filip Litvínov     380 Novák Jan Slavia  
281 Písařík Pavel Litvínov     381 Vas János - Rc Slavia 70,-kč
282 Šlégr Jiří Litvínov     382 Divíšek Tomáš Slavia  
283 Smolka Pavel Litvínov     383 Doležal Jiří Slavia  
284 Šrámek Jakub Litvínov     384 Čermák Miroslav Slavia  
285 Honzík David - Rc K. Vary     385 Doležal Tomáš Slavia  
286 Štals Juris K. Vary     386 Veselý Jan Slavia  
287 Dvořák Tomáš - Rc K. Vary     387 Kolář Jan Slavia  
288 Pšurný Roman K. Vary     388 Šenkeřík Petr Slavia  
289 Růžička Jan - Rc Ml. Boleslav     389 Štindl Petr - Rc Litvínov  
290 Růžička Martin Ml. Boleslav     390 Harant Tomáš K. Vary 70,-kč
291 Málek Roman Ml. Boleslav     391 Bičánek Radim K. Vary  
292 Stříteský Matěj Ml. Boleslav     392 Deyl Radek K. Vary  
293 Látal Martin Ml. Boleslav     393 Šidlík Petr - Rc K. Vary  
294 Hyka Tomáš Ml. Boleslav     394 Šafář Ondřej - Rc K. Vary  
295 Bárta Michal Ml. Boleslav     395 Kvapil Tomáš - Rc K. Vary  
296 Buc Dávid Olomouc     396 Hruška Radim K. Vary  
297 Jergl Aleš - Rc Olomouc     397 Koblasa Petr K. Vary  
298 Marosz Rostislav Olomouc     398 Heizer Radomír K. Vary  
299 Skrbek Pavel Olomouc     399 Flek Jakub K. Vary  
300 Zuzin Peter - Rc Olomouc     400 Gorčík Sebastian - Rc K. Vary  

 

TEAM PRIDE (LOGO) # 1-14
Základní verze (1 of 99)   Game Puck Replika (1 of 69)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
TP-01 Rolinek Tomáš Sparta     TP-01 Rolinek Tomáš Sparta  
TP-02 Klesla Rostislav Třinec     TP-02 Klesla Rostislav Třinec  
TP-03 Kratěna Ondřej Plzeň     TP-03 Kratěna Ondřej Plzeň  
TP-04 Čajánek Petr Zlín     TP-04 Čajánek Petr Zlín  
TP-05 Šimánek Jiří Hradec Kr.     TP-05 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
TP-06 Čermák Leoš Brno     TP-06 Čermák Leoš Brno  
TP-07 Čáslava Petr Pardubice     TP-07 Čáslava Petr Pardubice  
TP-08 Burger Jiří Vítkovice     TP-08 Burger Jiří Vítkovice  
TP-09 Výtisk Jan Liberec     TP-09 Výtisk Jan Liberec  
TP-10 Bednář Jaroslav Slavia     TP-10 Bednář Jaroslav Slavia  
TP-11 Trávníček Michal Litvínov     TP-11 Trávníček Michal Litvínov  
TP-12 Duda Radek K. Vary     TP-12 Duda Radek K. Vary  
TP-13 Výborný David Ml. Bolelsav     TP-13 Výborný David Ml. Boleslav  
TP-14 Patera Pavel Olomouc     TP-14 Patera Pavel Olomouc  

 

Signature BONUS (1 of xx) - jen ty které mám
Číslo Jméno hráče Team Cena
       
       
       

 

 

EXCELLENT BENCH WORKERS (Trenéři) (1 of 169) # 29-35
Číslo Jméno hráče Team Cena
BW-29 Gregor Dušan HC Slavia Praha  
BW-30 Čada Rostislav Bílí Tygři Liberec  
BW-31 Svozil Ladislav HC Vítkovice Steel  
BW-32 Petr jakub HC Vítkovice Steel  
BW-33 Říha Miloš st. HC Pardubice 50,-kč
BW-34 Čihák Ladislav HC Škoda Plzeň  
BW-35 Špaček Jaroslav HC Škoda Plzeň  

 

Výroční edice - Základní verze # 1-20
111 let HC Sparta Praha   90 let Kladenského hokeje
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
SP-01 Staňa Rastislav (G) Sparta     RK-01 Lukáš Jan (G) Kladno  
SP-02 Novotný Filip (G) Sparta     RK-02 Švihálek Jiří (G) Kladno  
SP-03 Polášek Adam Sparta     RK-03 Kaberle Tomáš Kladno  
SP-04 Piskáček Jan Sparta     RK-04 Kolařík Václav Kladno  
SP-05 Ďaloga Marek Sparta     RK-05 Růžička David Kladno  
SP-06 Mikuš Juraj Sparta     RK-06 Krejčí Daniel Kladno  
SP-07 Eminger Vladimír Sparta     RK-07 Jaroměřský Jan Kladno  
SP-08 Barinka Michal Sparta     RK-08 Lukač Michal Kladno  
SP-09 Pilař Karel Sparta     RK-09 Bahenský Zdeněk Kladno  
SP-10 Réway Martin Sparta     RK-10 Dragoun Michal Kladno  
SP-11 Hlinka Jaroslav Sparta     RK-11 Rudovský Jan Kladno  
SP-12 Klimek Lukáš Sparta     RK-12 Tenkrát Petr Kladno  
SP-13 Sabolič Robert Sparta     RK-13 Stach David Kladno  
SP-14 Pech Lukáš Sparta     RK-14 Horna Tomáš Kladno  
SP-15 Buchtele Jan Sparta     RK-15 Hořava Miloslav Kladno  
SP-16 Kumstát Petr Sparta     RK-16 Pitule Tomáš Kladno  
SP-17 Cingel Lukáš Sparta     RK-17 Eberle Jan Kladno  
SP-18 Forman Miroslav Sparta     RK-18 Rehlich Tomáš Kladno  
SP-19 Volek Dominik Sparta     RK-19 Švaňhal Ondřej Kladno  
SP-20 Bahenský Zdeněk Sparta     RK-20 Strnad Jakub Kladno  
ČEZ Motor České Budějovice   Movember HC Oceláři Třinec
CB-01 Gába David (G) Č. Buděj.     OT-01 Hrubec Šimon (G) Třinec  
CB-02 Kůdela Hynek (G) Č. Buděj.     OT-02 Roth Vladimír Třinec  
CB-03 Punčochář Petr Č. Buděj.     OT-03 Linhart Tomáš Třinec  
CB-04 Vráblík Roman Č. Buděj.     OT-04 Nosek David Třinec  
CB-05 Mucha Ján Č. Buděj.     OT-05 Trončinský Marek Třinec  
CB-06 Suchánek Jakub Č. Buděj.     OT-06 Matyáš jakub Třinec  
CB-07 Chmelíř Lukáš Č. Buděj.     OT-07 Doudera Milan Třinec  
CB-08 Žovinec Dušan Č. Buděj.     OT-08 Galvas Lukáš Třinec  
CB-09 Kříž Lukáš Č. Buděj.     OT-09 Hrňa Erik Třinec  
CB-10 Kuchejda David Č. Buděj.     OT-10 Klepiš Jakub Třinec  
CB-11 Pajič Rok Č. Buděj.     OT-11 Orsava Jakub Třinec  
CB-12 Švihálek Michal Č. Buděj.     OT-12 Dravecký Vladimír Třinec  
CB-13 Nouza Tomáš Č. Buděj.     OT-13 Polanský Jiří Třinec  
CB-14 Straka Josef Č. Buděj.     OT-14 Adamský Martin Třinec  
CB-15 Heřman Martin Č. Buděj.     OT-15 Rákos Daniel Třinec  
CB-16 Vaniš Marek Č. Buděj.     OT-16 Žejdl Lukáš Třinec  
CB-17 Rob Luboš Č. Buděj.     OT-17 Rufer Adam Třinec  
CB-18 Boháš Daniel Č. Buděj.     OT-18 Matuš Radim Třinec  
CB-19 Přibyl Adam Č. Buděj.     OT-19 Růžička Marek Třinec  
CB-20 Prokeš Radek Č. Buděj.     OT-20 Jašek Lukáš Třinec  

 

Výroční edice - Canvas verze (1 of 25) # 1-20
111 let HC Sparta Praha   90 let Kladenského hokeje
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
SP-01 Staňa Rastislav (G) Sparta     RK-01 Lukáš Jan (G) Kladno  
SP-02 Novotný Filip (G) Sparta     RK-02 Švihálek Jiří (G) Kladno  
SP-03 Polášek Adam Sparta     RK-03 Kaberle Tomáš Kladno  
SP-04 Piskáček Jan Sparta     RK-04 Kolařík Václav Kladno  
SP-05 Ďaloga Marek Sparta     RK-05 Růžička David Kladno  
SP-06 Mikuš Juraj Sparta     RK-06 Krejčí Daniel Kladno  
SP-07 Eminger Vladimír Sparta     RK-07 Jaroměřský Jan Kladno  
SP-08 Barinka Michal Sparta     RK-08 Lukač Michal Kladno  
SP-09 Pilař Karel Sparta     RK-09 Bahenský Zdeněk Kladno  
SP-10 Réway Martin Sparta     RK-10 Dragoun Michal Kladno  
SP-11 Hlinka Jaroslav Sparta     RK-11 Rudovský Jan Kladno  
SP-12 Klimek Lukáš Sparta     RK-12 Tenkrát Petr Kladno  
SP-13 Sabolič Robert Sparta     RK-13 Stach David Kladno  
SP-14 Pech Lukáš Sparta     RK-14 Horna Tomáš Kladno  
SP-15 Buchtele Jan Sparta     RK-15 Hořava Miloslav Kladno  
SP-16 Kumstát Petr Sparta     RK-16 Pitule Tomáš Kladno  
SP-17 Cingel Lukáš Sparta     RK-17 Eberle Jan Kladno  
SP-18 Forman Miroslav Sparta 50,-kč   RK-18 Rehlich Tomáš Kladno  
SP-19 Volek Dominik Sparta     RK-19 Švaňhal Ondřej Kladno  
SP-20 Bahenský Zdeněk Sparta     RK-20 Strnad Jakub Kladno  
ČEZ Motor České Budějovice   Movember HC Oceláři Třinec
CB-01 Gába David (G) Č. Buděj.     OT-01 Hrubec Šimon (G) Třinec  
CB-02 Kůdela Hynek (G) Č. Buděj.     OT-02 Roth Vladimír Třinec  
CB-03 Punčochář Petr Č. Buděj.     OT-03 Linhart Tomáš Třinec  
CB-04 Vráblík Roman Č. Buděj.     OT-04 Nosek David Třinec  
CB-05 Mucha Ján Č. Buděj.     OT-05 Trončinský Marek Třinec  
CB-06 Suchánek Jakub Č. Buděj.     OT-06 Matyáš jakub Třinec  
CB-07 Chmelíř Lukáš Č. Buděj.     OT-07 Doudera Milan Třinec  
CB-08 Žovinec Dušan Č. Buděj.     OT-08 Galvas Lukáš Třinec  
CB-09 Kříž Lukáš Č. Buděj.     OT-09 Hrňa Erik Třinec  
CB-10 Kuchejda David Č. Buděj.     OT-10 Klepiš Jakub Třinec  
CB-11 Pajič Rok Č. Buděj.     OT-11 Orsava Jakub Třinec  
CB-12 Švihálek Michal Č. Buděj.     OT-12 Dravecký Vladimír Třinec  
CB-13 Nouza Tomáš Č. Buděj.     OT-13 Polanský Jiří Třinec  
CB-14 Straka Josef Č. Buděj.     OT-14 Adamský Martin Třinec  
CB-15 Heřman Martin Č. Buděj.     OT-15 Rákos Daniel Třinec  
CB-16 Vaniš Marek Č. Buděj.     OT-16 Žejdl Lukáš Třinec  
CB-17 Rob Luboš Č. Buděj.     OT-17 Rufer Adam Třinec  
CB-18 Boháš Daniel Č. Buděj.     OT-18 Matuš Radim Třinec  
CB-19 Přibyl Adam Č. Buděj.     OT-19 Růžička Marek Třinec  
CB-20 Prokeš Radek Č. Buděj.     OT-20 Jašek Lukáš Třinec  

 

Výroční edice - Rainbow verze (1 of 20) # 1-20
111 let HC Sparta Praha   90 let Kladenského hokeje
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
SP-01 Staňa Rastislav (G) Sparta     RK-01 Lukáš Jan (G) Kladno  
SP-02 Novotný Filip (G) Sparta     RK-02 Švihálek Jiří (G) Kladno  
SP-03 Polášek Adam Sparta     RK-03 Kaberle Tomáš Kladno  
SP-04 Piskáček Jan Sparta     RK-04 Kolařík Václav Kladno  
SP-05 Ďaloga Marek Sparta     RK-05 Růžička David Kladno  
SP-06 Mikuš Juraj Sparta     RK-06 Krejčí Daniel Kladno  
SP-07 Eminger Vladimír Sparta     RK-07 Jaroměřský Jan Kladno  
SP-08 Barinka Michal Sparta     RK-08 Lukač Michal Kladno  
SP-09 Pilař Karel Sparta     RK-09 Bahenský Zdeněk Kladno  
SP-10 Réway Martin Sparta     RK-10 Dragoun Michal Kladno  
SP-11 Hlinka Jaroslav Sparta     RK-11 Rudovský Jan Kladno  
SP-12 Klimek Lukáš Sparta     RK-12 Tenkrát Petr Kladno  
SP-13 Sabolič Robert Sparta     RK-13 Stach David Kladno  
SP-14 Pech Lukáš Sparta     RK-14 Horna Tomáš Kladno  
SP-15 Buchtele Jan Sparta     RK-15 Hořava Miloslav Kladno  
SP-16 Kumstát Petr Sparta     RK-16 Pitule Tomáš Kladno  
SP-17 Cingel Lukáš Sparta     RK-17 Eberle Jan Kladno  
SP-18 Forman Miroslav Sparta     RK-18 Rehlich Tomáš Kladno  
SP-19 Volek Dominik Sparta     RK-19 Švaňhal Ondřej Kladno  
SP-20 Bahenský Zdeněk Sparta     RK-20 Strnad Jakub Kladno  
ČEZ Motor České Budějovice   Movember HC Oceláři Třinec
CB-01 Gába David (G) Č. Buděj.     OT-01 Hrubec Šimon (G) Třinec  
CB-02 Kůdela Hynek (G) Č. Buděj.     OT-02 Roth Vladimír Třinec  
CB-03 Punčochář Petr Č. Buděj.     OT-03 Linhart Tomáš Třinec  
CB-04 Vráblík Roman Č. Buděj.     OT-04 Nosek David Třinec  
CB-05 Mucha Ján Č. Buděj.     OT-05 Trončinský Marek Třinec  
CB-06 Suchánek Jakub Č. Buděj.     OT-06 Matyáš jakub Třinec  
CB-07 Chmelíř Lukáš Č. Buděj.     OT-07 Doudera Milan Třinec  
CB-08 Žovinec Dušan Č. Buděj.     OT-08 Galvas Lukáš Třinec  
CB-09 Kříž Lukáš Č. Buděj.     OT-09 Hrňa Erik Třinec  
CB-10 Kuchejda David Č. Buděj.     OT-10 Klepiš Jakub Třinec  
CB-11 Pajič Rok Č. Buděj.     OT-11 Orsava Jakub Třinec  
CB-12 Švihálek Michal Č. Buděj.     OT-12 Dravecký Vladimír Třinec  
CB-13 Nouza Tomáš Č. Buděj.     OT-13 Polanský Jiří Třinec  
CB-14 Straka Josef Č. Buděj.     OT-14 Adamský Martin Třinec  
CB-15 Heřman Martin Č. Buděj.     OT-15 Rákos Daniel Třinec  
CB-16 Vaniš Marek Č. Buděj.     OT-16 Žejdl Lukáš Třinec  
CB-17 Rob Luboš Č. Buděj.     OT-17 Rufer Adam Třinec  
CB-18 Boháš Daniel Č. Buděj.     OT-18 Matuš Radim Třinec  
CB-19 Přibyl Adam Č. Buděj.     OT-19 Růžička Marek Třinec  
CB-20 Prokeš Radek Č. Buděj.     OT-20 Jašek Lukáš Třinec  

 

Výroční edice - Signature verze (1 of 15) # 1-20
111 let HC Sparta Praha   90 let Kladenského hokeje
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
SP-01 Staňa Rastislav (G) Sparta     RK-01 Lukáš Jan (G) Kladno  
SP-02 Novotný Filip (G) Sparta     RK-02 Švihálek Jiří (G) Kladno  
SP-03 Polášek Adam Sparta     RK-03 Kaberle Tomáš Kladno  
SP-04 Piskáček Jan Sparta     RK-04 Kolařík Václav Kladno  
SP-05 Ďaloga Marek Sparta     RK-05 Růžička David Kladno  
SP-06 Mikuš Juraj Sparta     RK-06 Krejčí Daniel Kladno  
SP-07 Eminger Vladimír Sparta     RK-07 Jaroměřský Jan Kladno  
SP-08 Barinka Michal Sparta     RK-08 Lukač Michal Kladno  
SP-09 Pilař Karel Sparta     RK-09 Bahenský Zdeněk Kladno  
SP-10 Réway Martin Sparta     RK-10 Dragoun Michal Kladno  
SP-11 Hlinka Jaroslav Sparta     RK-11 Rudovský Jan Kladno  
SP-12 Klimek Lukáš Sparta     RK-12 Tenkrát Petr Kladno  
SP-13 Sabolič Robert Sparta     RK-13 Stach David Kladno  
SP-14 Pech Lukáš Sparta     RK-14 Horna Tomáš Kladno  
SP-15 Buchtele Jan Sparta     RK-15 Hořava Miloslav Kladno  
SP-16 Kumstát Petr Sparta     RK-16 Pitule Tomáš Kladno  
SP-17 Cingel Lukáš Sparta     RK-17 Eberle Jan Kladno  
SP-18 Forman Miroslav Sparta     RK-18 Rehlich Tomáš Kladno  
SP-19 Volek Dominik Sparta     RK-19 Švaňhal Ondřej Kladno  
SP-20 Bahenský Zdeněk Sparta     RK-20 Strnad Jakub Kladno  
ČEZ Motor České Budějovice   Movember HC Oceláři Třinec
CB-01 Gába David (G) Č. Buděj.     OT-01 Hrubec Šimon (G) Třinec  
CB-02 Kůdela Hynek (G) Č. Buděj.     OT-02 Roth Vladimír Třinec  
CB-03 Punčochář Petr Č. Buděj.     OT-03 Linhart Tomáš Třinec  
CB-04 Vráblík Roman Č. Buděj.     OT-04 Nosek David Třinec  
CB-05 Mucha Ján Č. Buděj.     OT-05 Trončinský Marek Třinec  
CB-06 Suchánek Jakub Č. Buděj.     OT-06 Matyáš jakub Třinec  
CB-07 Chmelíř Lukáš Č. Buděj.     OT-07 Doudera Milan Třinec  
CB-08 Žovinec Dušan Č. Buděj.     OT-08 Galvas Lukáš Třinec  
CB-09 Kříž Lukáš Č. Buděj.     OT-09 Hrňa Erik Třinec  
CB-10 Kuchejda David Č. Buděj.     OT-10 Klepiš Jakub Třinec  
CB-11 Pajič Rok Č. Buděj.     OT-11 Orsava Jakub Třinec  
CB-12 Švihálek Michal Č. Buděj.     OT-12 Dravecký Vladimír Třinec  
CB-13 Nouza Tomáš Č. Buděj.     OT-13 Polanský Jiří Třinec  
CB-14 Straka Josef Č. Buděj.     OT-14 Adamský Martin Třinec  
CB-15 Heřman Martin Č. Buděj.     OT-15 Rákos Daniel Třinec  
CB-16 Vaniš Marek Č. Buděj.     OT-16 Žejdl Lukáš Třinec  
CB-17 Rob Luboš Č. Buděj.     OT-17 Rufer Adam Třinec  
CB-18 Boháš Daniel Č. Buděj.     OT-18 Matuš Radim Třinec  
CB-19 Přibyl Adam Č. Buděj.     OT-19 Růžička Marek Třinec  
CB-20 Prokeš Radek Č. Buděj.     OT-20 Jašek Lukáš Třinec  

 

PIECE of the GAME (1 of xx) # 1-45
Číslo Jméno hráče Team Cena
PG-01 Kumstát Petr Sparta  
PG-02 Rolinek Tomáš Sparta  
PG-03 Piskáček Jan Sparta  
PG-04 Švrček Jan Sparta  
PG-05 Klimek Lukáš Sparta  
PG-06 Hlinka jaroslav Sparta  
PG-07 Pech Lukáš Sparta  
PG-08 Ďaloga Marek Sparta  
PG-09 Bahenský Zdeněk Sparta  
PG-10 Adamský Martin Třinec  
PG-11 Roth Vladimír Třinec  
PG-12 Nosek David Třinec  
PG-13 Machovský Matěj (G) Plzeň  
PG-14 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
PG-15 Čajánek Petr Zlín  
PG-16 Okál Zdeněk Zlín  
PG-17 Köhler Bedřich Zlín  
PG-18 Holík Petr Zlín  
PG-19 Kuboš Petr Brno  
PG-20 Hruška Jan Brno  
PG-21 Ton Petr Brno  
PG-22 Kočí Václav Pardubice  
PG-23 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
PG-24 Hrbas Marek Vítkovice  
PG-25 Vandas Michael Vítkovice  
PG-26 Huna Rudolf Vítkovice  
PG-27 Čerešňák Peter Vítkovice  
PG-28 Bartek Milan Liberec  
PG-29 Gřegořek Petr Liberec  
PG-30 Schwarz Marek (G) - xx/100 Jersey Liberec  
PG-31 Bednář Jaroslav Slavia  
PG-32 Divíšek Tomáš - 20/43 Stick Slavia  
PG-33 Furch Dominik (G) Slavia  
PG-34 Štich David Slavia  
PG-35 Francouz Pavel (G) Litvínov  
PG-36 Hübl Viktor - 07/30 Stick Litvínov  
PG-37 Lukeš František Litvínov  
PG-38 Sičák Vladimír - 23/28 Stick K. Vary  
PG-39 Skuhravý Václav K. Vary  
PG-40 Broš Michal Ml. Boleslav  
PG-41 Vodný Michal Olomouc  
PG-42 Rác Roman Olomouc  
PG-43 Kucharczyk Radim Olomouc  
PG-44 Staněk Robin - 37/43 Stick Olomouc  
PG-45 Hollweg Ryan Plzeň  

 

 

Masked Guardians (1 of xx) # 1-15
Číslo Jméno hráče Team Cena
MG-01 Novotný Filip (G) Sparta  
MG-02 Lukáš Jan (G) Sparta  
MG-03 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
MG-04 Machovský Matěj (G) Plzeň  
MG-05 Halász Tomáš (G) Pardubice  
MG-06 Kristan Robert (G) Pardubice  
MG-07 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
MG-08 Maxwell Brandon (G) Vítkovice  
MG-09 Lašák Ján (G) Liberec  
MG-10 Furch Dominik (G) Slavia  
MG-11 Svoboda Adam (G) Slavia  
MG-12 Francouz Pavel (G) Litvínov  
MG-13 Habal Vladislav (G) K. Vary  
MG-14 Rittich David (G) Ml. Boleslav  
MG-15 Málek Roman (G) Ml. Bolelsav  

 

AUTHENTIC SIGNATURE # 71-133
Level 1 (1 of 49) # 71-133   Level 2 (1 of 9) # 71-133
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
AS-71 Staňa Rastislav (G) Sparta     AS-71 Staňa Rastislav (G) Sparta  
AS-72 Volek Dominik Sparta     AS-72 Volek Dominik Sparta  
AS-73 Švrček Jan Sparta     AS-73 Švrček Jan Sparta  
AS-74 Sabolič Robert Sparta     AS-74 Sabolič Robert Sparta  
AS-75 Přibyl Daniel Sparta     AS-75 Přibyl Daniel Sparta  
AS-76 Polášek Adam Sparta     AS-76 Polášek Adam Sparta  
AS-77 Piskáček jan Sparta     AS-77 Piskáček Jan Sparta  
AS-78 Klimek Lukáš Sparta     AS-78 Klimek Lukáš Sparta  
AS-79 Forman Miroslav Sparta     AS-79 Forman Miroslav Sparta  
AS-80 Buchtele Jan Sparta     AS-80 Buchtele Jan Sparta  
AS-81 Pech Lukáš Sparta     AS-81 Pech Lukáš Sparta  
AS-82 Rolinek Tomáš Sparta     AS-82 Rolinek Tomáš Sparta  
AS-83 Sýkora Tomáš Plzeň     AS-83 Sýkora Tomáš Plzeň  
AS-84 Kubalík Dominik Plzeň     AS-84 Kubalík Dominik Plzeň  
AS-85 Pletka Václav Plzeň     AS-85 Pletka Václav Plzeň  
AS-86 Hollweg Ryan Plzeň     AS-86 Hollweg Ryan Plzeň  
AS-87 Kratěna Ondřej Plzeň     AS-87 Kratěna Ondřej Plzeň  
AS-88 Simon Dominik Plzeň     AS-88 Simon Dominik Plzeň  
AS-89 Beran Matěj Plzeň     AS-89 Beran Matěj Plzeň  
AS-90 Machovský Matěj (G) Plzeň     AS-90 Machovský Matěj (G) Plzeň  
AS-91 Šlégr Jiří Litvínov     AS-91 Šlégr Jiří 6/9 Litvínov  
AS-92 Ručinský Martin Litvínov     AS-92 Ručinský Martin Litvínov  
AS-93 Kubát Karel Litvínov     AS-93 Kubát Karel Litvínov  
AS-94 Lukeš František Litvínov     AS-94 Lukeš František Litvínov  
AS-95 Trávníček Michal Litvínov     AS-95 Trávníček Michal Litvínov  
AS-96 Frühauf Peter Hradec Kr.     AS-96 Frühauf Peter Hradec Kr.  
AS-97 Slovák Tomáš Hradec Kr.     AS-97 Slovák Tomáš Hradec Kr.  
AS-98 Šimánek Jiří Hradec Kr.     AS-98 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
AS-99 Valcourt Collin Hradec Kr.     AS-99 Valcourt Collin Hradec Kr.  
AS-100 Habal Vladislav (G) K. Vary     AS-100 Habal Vladislav (G) K. Vary  
AS-101 Štals Juris K. Vary     AS-101 Štals Juris K. Vary  
AS-102 Redlihs Jekabs xx/49 K. Vary     AS-102 Redlihs Jekabs K. Vary  
AS-103 Tomeček Vojtěch K. Vary     AS-103 Tomeček Vojtěch K. Vary  
AS-104 Vachovec Michal K. Vary     AS-104 Vachovec Michal K. Vary  
AS-105 Herman Jakub Olomouc     AS-105 Herman Jakub Olomouc  
AS-106 Matai Jakub Olomouc     AS-106 Matai Jakub Olomouc  
AS-107 Trvaj Jiří (G) Olomouc     AS-107 Trvaj Jiří (G) Olomouc  
AS-108 Vyrůbalík Martin Olomouc     AS-108 Vyrůbalík Martin Olomouc  
AS-109 Skrbek Pavel Olomouc     AS-109 Skrbek Pavel Olomouc  
AS-110 Němec Vojtěch Brno     AS-110 Němec Vojtěch Brno  
AS-111 Čermák Leoš Brno     AS-111 Čermák Leoš Brno  
AS-112 Furch Dominik (G) Slavia     AS-112 Furch Dominik (G) Slavia  
AS-113 Sklenář Jakub Slavia      

 

TOPlist