aktualizováno: 11.04.2018 18:10:05

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2017/2018 série 1

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2017/2018 série 1

Karty označeny Modře s Cenou MÁM !!!!
Karty označeny Černě bez ceny NEMÁM !!!
Základní BASE set # 1-200
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     101 Svoboda Miroslav (G) Plzeň 10,-kč
2 Vejmelka Karel (G) Brno     102 Hylák Alexandr (G) Plzeň  
3 Němec Ondřej Brno     103 Kadlec Petr Plzeň  
4 Gulaši Michal Brno     104 Jones Nick Plzeň  
5 Krejčík Jakub Brno     105 Čerešňák Peter Plzeň  
6 Bartejs Tomáš Brno     106 Kvasnička David Plzeň  
7 Štencel Jan Brno     107 Sklenička David Plzeň  
8 Káňa Jan Brno     108 Gulaš Milan Plzeň  
9 Erat Martin Brno     109 Kratěna Ondřej Plzeň  
10 Hruška Jan Brno     110 Mertl Tomáš Plzeň  
11 Zaťovič Martin Brno     111 Hollweg Ryan Plzeň  
12 Vincour Tomáš Brno     112 Straka Petr Plzeň  
13 Dočekal Tomáš Brno     113 Kubalík Diminik Plzeň  
14 Mallet Alexandre Brno     114 Straka Martin (TR) Plzeň  
15 Zábranský Libor (TR) Brno     115 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
16 Will Roman (G) Liberec     116 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
17 Stezka Aleš Liberec     117 Výtisk Jan Vítkovice  
18 Šmíd Ladislav Liberec     118 Sloboda Karol Vítkovice 6,-kč
19 Mojžíš Tomáš Liberec     119 Klok Lukáš Vítkovice  
20 Derner Lukáš Liberec     120 Hrbas Marek Vítkovice  
21 Ševc Martin Liberec     121 Trška Peter Vítkovice  
22 Pyrochta Filip Liberec     122 Olesz Rostislav Vítkovice  
23 Bartovič Milan Liberec 6,-kč   123 Roman Ondřej Vítkovice  
24 Dlouhý Adam Liberec     124 Lev Jakub Vítkovice  
25 Bakoš Martin Liberec     125 Kucsera Lukáš Vítkovice  
26 Jelínek Petr Liberec     126 Kolouch Petr Vítkovice  
27 Lakatoš Dominik Liberec     127 Tybor Radoslav Vítkovice  
28 Bulíř Michal Liberec     128 Kurovský Daniel Vítkovice  
29 Pešán Filip (TR) Liberec     129 Petr Jakub (TR) Vítkovice  
30 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr.     130 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
31 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     131 Růžička Jan (G) Ml. Boleslav  
32 Graňák Dominik Hradec Kr.     132 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
33 Gregorc Blaž Hradec Kr.     133 Knot Ronald Ml. Boleslav  
34 Pláněk Martin Hradec Kr.     134 Hrdinka František Ml. Boleslav  
35 Cibulskis Oskars Hradec Kr.     135 Pastor Tomáš Ml. Boleslav  
36 Vydarený René Hradec Kr.     136 Němeček David Ml. Boleslav  
37 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     137 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
38 Koukal Petr Hradec Kr.     138 Valský Jakub Ml. Boleslav  
39 Jarůšek Richard Hradec Kr.     139 Látal Martin Ml. Boleslav  
40 Cingel Lukáš Hradec Kr.     140 Lenc Radan Ml. Boleslav  
41 Džerinš Andris Hradec Kr.     141 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
42 Šimánek Jiří Hradec Kr.     142 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav  
43 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr. 6,-kč   143 Augusta Patrik (TR) Ml. Boleslav  
44 Laco Ján (G) Chomutov     144 Konrád Branislav (G) Olomouc  
45 Lukeš Štěpán Chomutov     145 Falter Martin (G) Olomouc  
46 Valach Juraj Chomutov     146 Škůrek David Olomouc  
47 Flemming Brett Chomutov     147 Vyrůbalík Martin Olomouc  
48 Mrázek Jaroslav Chomutov     148 Galvas Lukáš Olomouc  
49 Rašner Alex Chomutov     149 Galvas Jakub Olomouc  
50 Dlapa Ondřej Chomutov     150 Dujsík Tomáš Olomouc  
51 Vondrka Michal Chomutov     151 Strapáč Petr Olomouc  
52 Huml Ivan Chomutov 6,-kč   152 Buc Dávid Olomouc  
53 Růžička Vladimír ml. Chomutov     153 Burian Vilém Olomouc  
54 Tomica Marek Chomutov     154 Herman Jakub Olomouc  
55 Koblasa Petr Chomutov     155 Skladaný František Olomouc  
56 Lauko Jakub Chomutov     156 Vlach Roman Olomouc  
57 Růžička Vladimír (TR) Chomutov     157 Venera Zdeněk (TR) Olomouc 6,-kč
58 Hrubec Šimon (G) Třinec     158 Kašík Libor (G) Zlín  
59 Hamerlík Peter (G) Třinec     159 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
60 Krajíček Lukáš Třinec     160 Žižka Tomáš Zlín  
61 Musil David Třinec     161 Matějíček Martin Zlín  
62 Doudera Milan Třinec     162 Horák Oldřich Zlín  
63 Roth Vladimír Třinec     163 Nosek David Zlín  
64 Adámek Marian Třinec     164 Freibergs Ralfs Zlín  
65 Petružálek Jakub Třinec     165 Veselý Ondřej Zlín  
66 Marcinko Tomáš Třinec     166 Bukarts Roberts Zlín  
67 Adamský Martin Třinec     167 Kubiš Pavel Zlín  
68 Dravecký Vladimír Třinec     168 Okál Zdeněk Zlín  
69 Polanský Jiří Třinec     169 Kratochvíl Matouš Zlín  
70 Růžička Martin Třinec     170 Ondráček Jiří Zlín  
71 Varaďa Václav (TR) Třinec     171 Svoboda Robert (TR) Zlín  
72 Aittokallio Sami (G) Sparta     172 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
73 Honzík David (G) Sparta     173 Růžička Martin (G) Pardubice  
74 Zámorský Petr Sparta     174 Čáslava Petr Pardubice  
75 Dvořák Tomáš Sparta     175 Wishart Ty Pardubice  
76 Pavelka Tomáš Sparta     176 Voženílek Marek Pardubice  
77 Mikuš Juraj Sparta     177 Trončinský Marek Pardubice  
78 Kalina Petr Sparta     178 Ščotka Jan Pardubice  
79 Hlinka Jaroslav Sparta     179 Sýkora Petr Pardubice  
80 Vrána Petr Sparta     180 Rolinek Tomáš Pardubice  
81 Forman Miroslav Sparta     181 Dušek Antonín Pardubice  
82 Reichenberg Alexander Sparta     182 Tomášek David Pardubice  
83 Pech Lukáš Sparta     183 Kaut Martin Pardubice  
84 Uher Dominik Sparta     184 Perret Jordann Pardubice  
85 Kumstát Petr Sparta     185 Vondráček Tomáš Pardubice 6,-kč
86 Kalous Jiří (TR) Sparta     186 Holaň Miloš (TR) Pardubice  
87 Kantor Pavel (G) Litvínov     187 Škarek Jakub (G) Jihlava  
88 Petrásek Michal (G) Litvínov     188 Volden Lars (G) Jihlava  
89 Pilař Karel Litvínov     189 Šidlík Petr Jihlava  
90 Sorvik Daniel Litvínov     190 Erik de la Rose Jihlava  
91 Dietz Stanislav Litvínov     191 Zdráhal Jan Jihlava  
92 Kubát Karel Litvínov 6,-kč   192 Bryhnisveen Nicolai Jihlava  
93 Baránek Marek Litvínov     193 Suchánek Jakub Jihlava  
94 Trávníček Michal Litvínov     194 Čachotský Tomáš Jihlava  
95 Lukeš František Litvínov     195 Hubáček Radek Jihlava  
96 Hübl Viktor Litvínov     196 Anděl Lukáš Jihlava  
97 Hanzl Martin Litvínov     197 Skořepa Josef Jihlava  
98 Nicholls Josh Litvínov     198 Seman Filip Jihlava  
99 Černý Jakub Litvínov     199 Jiránek Tomáš Jihlava  
100 Rulík Radim (TR) Litvínov     200 Vlk Petr (TR) Jihlava  

 

 

ŘADOVÉ KARTY HC ENERGIE KARLOVY VARY
Základní BASE set # 1-22   Základní RETRO set #1-22
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Novotný Filip (G) K. Vary     1 Novotný Filip (G) K. Vary  
2 Závorka Tomáš (G) K. Vary     2 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
3 Podlipnik Matic K. Vary     3 Podlipnik Matic K. Vary  
4 Rohan Martin K. Vary     4 Rohan Martin K. Vary  
5 Sičák Vladimír K. Vary     5 Sičák Vladimír K. Vary  
6 Šafář Ondřej K. Vary     6 Šafář Ondřej K. Vary  
7 Tomeček Jan K. Vary     7 Tomeček Jan K. Vary  
8 Weinhold Martin K. Vary     8 Weinhold Martin K. Vary  
9 Balán Stanislav K. Vary     9 Balán Stanislav K. Vary  
10 Beránek Ondřej K. Vary     10 Beránek Ondřej K. Vary  
11 Davídek Milan K. Vary     11 Davídek Milan K. Vary  
12 Flek Jakub K. Vary     12 Flek Jakub K. Vary  
13 Gorčík Sebastian K. Vary     13 Gorčík Sebastian K. Vary  
14 Gríger Dávid K. Vary     14 Gríger Dávid K. Vary  
15 Kohout Martin K. Vary     15 Kohout Martin K. Vary  
16 Kverka Jaromír K. Vary     16 Kverka Jaromír K. Vary  
17 Rachůnek Tomáš K. Vary     17 Rachůnek Tomáš K. Vary  
18 Skuhravý Václav K. Vary     18 Skuhravý Václav K. Vary  
19 Tuominen Henri K. Vary     19 Tuominen Henri K. Vary  
20 Vachovec Michal K. Vary     20 Vachovec Michal K. Vary  
21 Pešout Martin (TR) K. Vary     21 Pešout Martin (TR) K. Vary  
22 Mariška Tomáš (TR) K. Vary     22 Mariška Tomáš (TR) K. Vary  

 

 

Team Pride x/60 # 1-14   Young Power x/99 # 1-14
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Němec Ondřej Brno     1 Klouček Milan Pardubice  
2 Výtisk Jan Vítkovice     2 Bukarts Rihards Zlín  
3 Čachotský Tomáš Jihlava     3 Rousek Lukáš Sparta  
4 Sýkora Petr Pardubice     4 Anděl Lukáš Jihlava  
5 Hlinka Jaroslav Sparta     5 Válek Lukáš Litvínov  
6 Polanský Jiří Třinec     6 Straka Petr Plzeň  
7 Veselý Ondřej Zlín     7 Dvořák Jaroslav Hradec Kr.  
8 Vyrůbalík Martin Olomouc     8 Kovařčík Ondřej Třinec  
9 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     9 Stezka Aleš Liberec  
10 Hübl Viktor Litvínov     10 Střondala Vojtěch Brno  
11 Kratěna Ondřej Plzeň     11 Buchtela Ondřej Chomutov 60,-kč
12 Šmíd Ladislav Liberec     12 Hrdinka František Ml. Boleslav  
13 Vondrka Michal Chomutov     13 Macuh Rok Olomouc  
14 Hanzlík Jan Ml. Boleslav     14 Stránský Šimon Vítkovice  

 

Masked Men x/99 # 1-20
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     11 Aittokallio Sami (G) Sparta  
2 Vejmelka Karel (G) Brno     12 Honzík David (G) Sparta  
3 Will Roman (G) Liberec     13 Kantor Pavel (G) Litvínov  
4 Stezka Aleš (G) Liberec     14 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
5 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr.     15 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
6 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     16 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
7 Laco Ján (G) Chomutov     17 Konrád Branislav (G) Olomouc  
8 Lukeš Štěpán (G) Chomutov     18 Kašík Libor (G) Zlín  
9 Hrubec Šimon (G) Třinec     19 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
10 Hamerlík Peter (G) Třinec     20 Škarek Jakub (G) Jihlava  

 

 

Goal Cam x/99 # 1-20
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     11 Mensator Lukáš (G) K.Vary  
2 Duba Tomáš (G) Třinec     12 Přikryl Petr (G) Sparta  
3 Furch Dominik (G) Slavia     13 Růžička Martin (G) Pardubice  
4 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     14 Sedláček Jakub (G) Zlín  
5 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav 80,-kč   15 Slipčenko Robert (G) Slavia  
6 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     16 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
7 Kovář Jakub (G) Č.Buděj.     17 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
8 Lašák Ján (G) Liberec     18 Trvaj Jiří (G) Brno  
9 Lukáš Jan (G) Sparta     19 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
10 Málek Roman (G) Vítkovice     20 Závorka Tomáš (G) K.Vary  
Goal Cam x/19 Rainbow # 1-20
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     11 Mensator Lukáš (G) K.Vary  
2 Duba Tomáš (G) Třinec     12 Přikryl Petr (G) Sparta 100,-kč
3 Furch Dominik (G) Slavia     13 Růžička Martin (G) Pardubice  
4 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     14 Sedláček Jakub (G) Zlín  
5 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav     15 Slipčenko Robert (G) Slavia  
6 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     16 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
7 Kovář Jakub (G) Č.Buděj.     17 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
8 Lašák Ján (G) Liberec     18 Trvaj Jiří (G) Brno  
9 Lukáš Jan (G) Sparta     19 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
10 Málek Roman (G) Vítkovice     20 Závorka Tomáš (G) K.Vary  
Goal Cam x/9 Rainbow Dotted # 1-20
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     11 Mensator Lukáš (G) K.Vary  
2 Duba Tomáš (G) Třinec     12 Přikryl Petr (G) Sparta  
3 Furch Dominik (G) Slavia     13 Růžička Martin (G) Pardubice  
4 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     14 Sedláček Jakub (G) Zlín  
5 Hübl Jaroslav (G) Ml. Boleslav     15 Slipčenko Robert (G) Slavia  
6 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     16 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
7 Kovář Jakub (G) Č.Buděj.     17 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
8 Lašák Ján (G) Liberec     18 Trvaj Jiří (G) Brno  
9 Lukáš Jan (G) Sparta     19 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
10 Málek Roman (G) Vítkovice     20 Závorka Tomáš (G) K.Vary  

 

 

Emotion x/29 # 1-44   Emotion x/9 Ice Blue # 1-44
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Kočí David Sparta     1 Kočí David Sparta  
2 Pešán Filip Liberec     2 Pešán Filip Liberec  
3 Klok Lukáš Vítkovice     3 Klok Lukáš Vítkovice  
4 Konrád Branislav (G) Olomouc     4 Konrád Branislav (G) Olomouc  
5 Sloboda Karol Vítkovice     5 Sloboda Karol Vítkovice  
6 Růžička Vladimír Chomutov     6 Růžička Vladimír Chomutov  
7 Kolouch Petr Vítkovice     7 Kolouch Petr Vítkovice  
8 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     8 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
9 Kucsera Lukáš Vítkovice     9 Kucsera Lukáš Vítkovice  
10 Sloboda Karol Vítkovice     10 Sloboda Karol Vítkovice  
11 Zdráhal Patrik Vítkovice     11 Zdráhal Patrik Vítkovice  
12 Výtisk Jan Vítkovice     12 Výtisk Jan Vítkovice  
13 Panna Ondřej Pardubice     13 Panna Ondřej Pardubice  
14 Nahodil Lukáš Pardubice     14 Nahodil Lukáš Pardubice  
15 Horyna Josef Pardubice     15 Horyna Josef Pardubice  
16 Hrubec Šimon (G) Třinec     16 Hrubec Šimon (G) Třinec  
17 Pletka Václav Plzeň     17 Pletka Václav Plzeň  
18 Novotný Filip (G) Sparta     18 Novotný Filip (G) Sparta  
19 Vondrka Michal Chomutov     19 Vondrka Michal Chomutov  
20 Výborný David Sparta     20 Výborný David Sparta  
21 Straka Martin Plzeň     21 Straka Martin Plzeň  
22 Frolo Tomáš Plzeň     22 Frolo Tomáš Plzeň  
23 Pinc Marek (G) Liberec     23 Pinc Marek (G) Liberec  
24 Svoboda Jaroslav Sparta     24 Svoboda Jaroslav Sparta  
25 Nedvěd Petr Sparta     25 Nedvěd Petr Sparta  
26 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     26 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
27 Švrček Jan Brno     27 Švrček Jan Brno  
28 Rolinek Tomáš Pardubice     28 Rolinek Tomáš Pardubice  
29 Netík Tomáš Sparta     29 Netík Tomáš Sparta  
30 Francouz Pavel (G) Litvínov     30 Francouz Pavel (G) Litvínov  
31 Ton Petr Sparta     31 Ton Petr Sparta  
32 Ručinský Martin Litvínov     32 Ručinský Martin Litvínov  
33 Hašek Dominik (G) Pardubice     33 Hašek Dominik (G) Pardubice  
34 Švrček Jan Sparta     34 Švrček Jan Sparta  
35 Salfický Dušan (G) Pardubice     35 Salfický Dušan (G) Pardubice  
36 Hanzlík Jan Sparta     36 Hanzlík Jan Sparta  
37 Šlégr Jiří Litvínov     37 Šlégr Jiří Litvínov  
38 Netík Tomáš Sparta     38 Netík Tomáš Sparta  
39 Pavelec Ondřej (G) Liberec     39 Pavelec Ondřej (G) Liberec  
40 Koreis Jakub Brno     40 Koreis Jakub Brno  
41 Radivojevič Branko Liberec     41 Radivojevič Branko Liberec  
42 Jágr Jaromír Kladno     42 Jágr Jaromír Kladno  
43 Malík Marek Vítkovice     43 Malík Marek Vítkovice  
44 Ptáček František Brno     44 Ptáček František Brno  

 

 

Statistic Die-Cut x/99
King of Points (Body) x/99   Magic Shooters (Góly) x/99
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Pech Lukáš Sparta     1 Kubalík Dominik Plzeň  
2 Kubalík Dominik Plzeň     2 Vondrka Michal Chomutov  
3 Vrána Petr Sparta     3 Vrána Petr Sparta  
4 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     4 Sýkora Petr Pardubice  
5 Vondrka Michal Chomutov     5 Pech Lukáš Sparta  
Passing Flawless (Asistence) x/99   Heavy Horses (RI index) x/99
1 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     1 Výtisk Jan Vítkovice  
2 Pech Lukáš Sparta     2 Jaroměřský Jan Olomouc  
3 Schaus Nicholas Pardubice     3 Gulaši Michal Brno  
4 Vrána Petr Sparta     4 Derner Lukáš Liberec  
5 Jarůšek Richard Hradec     5 Trávníček Michal Litvínov  
Hardworkers (nejvíce utkání v ELH) x/99
1 Kadlec Petr Plzeň     6 Veselý Ondřej Zlín  
2 Ptáček František Sparta     7 Kratěna Ondřej Plzeň  
3 Leška Petr Zlín     8 Melenovský Marek Jihlava  
4 Peterek Jan Třinec     9 Hanzlík Jiří Plzeň  
5 Burger Jiří Vítkovice     10 Řezníček Josef K.Vary  

 

Statistic Die-Cut x/19 Rainbow
King of Points (Body) x/19   Magic Shooters (Góly) x/19
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Pech Lukáš Sparta     1 Kubalík Dominik Plzeň  
2 Kubalík Dominik Plzeň     2 Vondrka Michal Chomutov  
3 Vrána Petr Sparta     3 Vrána Petr Sparta  
4 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     4 Sýkora Petr Pardubice  
5 Vondrka Michal Chomutov     5 Pech Lukáš Sparta  
Passing Flawless (Asistence) x/19   Heavy Horses (RI index) x/19
1 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     1 Výtisk Jan Vítkovice  
2 Pech Lukáš Sparta     2 Jaroměřský Jan Olomouc  
3 Schaus Nicholas Pardubice     3 Gulaši Michal Brno  
4 Vrána Petr Sparta     4 Derner Lukáš Liberec  
5 Jarůšek Richard Hradec     5 Trávníček Michal Litvínov  
Hardworkers (nejvíce utkání v ELH) x/19
1 Kadlec Petr Plzeň     6 Veselý Ondřej Zlín  
2 Ptáček František Sparta     7 Kratěna Ondřej Plzeň  
3 Leška Petr Zlín     8 Melenovský Marek Jihlava  
4 Peterek Jan Třinec     9 Hanzlík Jiří Plzeň  
5 Burger Jiří Vítkovice     10 Řezníček Josef K.Vary  

 

Statistic Die-Cut x/9 Rainbow Dontted
King of Points (Body) x/9   Magic Shooters (Góly) x/9
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Pech Lukáš Sparta     1 Kubalík Dominik Plzeň  
2 Kubalík Dominik Plzeň     2 Vondrka Michal Chomutov  
3 Vrána Petr Sparta     3 Vrána Petr Sparta  
4 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     4 Sýkora Petr Pardubice  
5 Vondrka Michal Chomutov     5 Pech Lukáš Sparta  
Passing Flawless (Asistence) x/9   Heavy Horses (RI index) x/9
1 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     1 Výtisk Jan Vítkovice  
2 Pech Lukáš Sparta     2 Jaroměřský Jan Olomouc  
3 Schaus Nicholas Pardubice     3 Gulaši Michal Brno  
4 Vrána Petr Sparta     4 Derner Lukáš Liberec  
5 Jarůšek Richard Hradec     5 Trávníček Michal Litvínov  
Hardworkers (nejvíce utkání v ELH) x/9
1 Kadlec Petr Plzeň     6 Veselý Ondřej Zlín  
2 Ptáček František Sparta     7 Kratěna Ondřej Plzeň  
3 Leška Petr Zlín     8 Melenovský Marek Jihlava  
4 Peterek Jan Třinec     9 Hanzlík Jiří Plzeň  
5 Burger Jiří Vítkovice     10 Řezníček Josef K.Vary  

 

Authentic Signatures # 1-70
Platinum x/29   Gold x/6
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Král Filip Brno     1 Král Filip Brno  
2 Zaťovič Martin Brno     2 Zaťovič Martin Brno  
3 Nahodil Lukáš Brno 175,-kč   3 Nahodil Lukáš Brno  
4 Vincour Tomáš Brno     4 Vincour Tomáš Brno  
5 Barinka Michal Brno     5 Barinka Michal Brno  
6 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     6 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
7 Dolejš Daniel Vítkovice     7 Dolejš Daniel Vítkovice  
8 Výtisk Jan Vítkovice     8 Výtisk Jan Vítkovice  
9 Lev Jakub Vítkovice     9 Lev Jakub Vítkovice  
10 Kolouch Petr Vítkovice     10 Kolouch Petr Vítkovice  
11 Škarek Jakub (G) Jihlava     11 Škarek Jakub (G) Jihlava  
12 Šidlík Petr Jihlava     12 Šidlík Petr Jihlava  
13 Anděl Lukáš Jihlava     13 Anděl Lukáš Jihlava  
14 Čachotský Tomáš Jihlava     14 Čachotský Tomáš Jihlava  
15 Skořepa Josef Jihlava     15 Skořepa Josef Jihlava  
16 Wishart Ty Pardubice     16 Wishart Ty Pardubice  
17 Cardwell Jacob Pardubice     17 Cardwell Jacob Pardubice  
18 Perret Jordan Pardubice     18 Perret Jordan Pardubice  
19 Quenneville Peter Pardubice     19 Quenneville Peter Pardubice  
20 Holland Rhett Pardubice     20 Holland Rhett Pardubice  
21 Dvořák Tomáš Sparta     21 Dvořák Tomáš Sparta  
22 Zámorský Petr Sparta     22 Zámorský Petr Sparta  
23 Aittokallio Sami (G) Sparta     23 Aittokallio Sami (G) Sparta  
24 Říčka Robert Sparta     24 Říčka Robert Sparta  
25 Reichenberg Alexander Sparta     25 Reichenberg Alexander Sparta  
26 Petružálek Jakub Třinec     26 Petružálek Jakub Třinec  
27 Hamerlík Peter (G) Třinec     27 Hamerlík Peter (G) Třinec  
28 Dravecký Vladimír Třinec     28 Dravecký Vladimír Třinec  
29 Irgl Zbyněk Třinec     29 Irgl Zbyněk Třinec  
30 Musil David Třinec     30 Musil David Třinec  
31 Žižka Tomáš Zlín     31 Žižka Tomáš Zlín  
32 Kašík Libor (G) Zlín     32 Kašík Libor (G) Zlín  
33 Okál Zdeněk Zlín     33 Okál Zdeněk Zlín  
34 Bukarts Roberts Zlín     34 Bukarts Roberts Zlín  
35 Kubiš Pavel Zlín     35 Kubiš Pavel Zlín  
36 Will Roman (G) Liberec     36 Will Roman (G) Liberec  
37 Stezka Aleš Liberec     37 Stezka Aleš Liberec  
38 Ordoš Jan Liberec     38 Ordoš Jan Liberec  
39 Jelínek Petr Liberec     39 Jelínek Petr Liberec  
40 Vantuch Lukáš Liberec     40 Vantuch Lukáš Liberec  
41 Koukal Petr Hradec Kr.     41 Koukal Petr Hradec Kr.  
42 Červený Rudolf Hradec Kr.     42 Červený Rudolf Hradec Kr.  
43 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     43 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
44 Granák Dominik Hradec Kr.     44 Granák Dominik Hradec Kr.  
45 Džerinš Andris Hradec Kr.     45 Džerinš Andris Hradec Kr.  
46 Lauko Jakub Chomutov     46 Lauko Jakub Chomutov  
47 Růžička Vladimír ml. Chomutov     47 Růžička Vladimír ml. Chomutov  
48 Laco Ján (G) Chomutov     48 Laco Ján (G) Chomutov  
49 Skokan Dávid Chomutov     49 Skokan Dávid Chomutov  
50 Dlapa Ondřej Chomutov 175,-kč   50 Dlapa Ondřej Chomutov  
51 Petrásek Michael Litvínov     51 Petrásek Michael Litvínov  
52 Hanzl Martin Litvínov     52 Hanzl Martin Litvínov  
53 Nicholls Josh Litvínov     53 Nicholls Josh Litvínov  
54 Černý Jakub Litvínov     54 Černý Jakub Litvínov  
55 Pilař Karel Litvínov     55 Pilař Karel Litvínov  
56 Straka Petr Plzeň     56 Straka Petr Plzeň  
57 Mertl Tomáš Plzeň     57 Mertl Tomáš Plzeň  
58 Kindl Denis Plzeň     58 Kindl Denis Plzeň  
59 Gulaš Milan Plzeň     59 Gulaš Milan Plzeň  
60 Svoboda Miroslav (G) Plzeň     60 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
61 Růžička Jan Ml. Boleslav     61 Růžička Jan Ml. Boleslav  
62 Hanzlík Jan Ml. Boleslav     62 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
63 Orsava Jakub Ml. Boleslav     63 Orsava Jakub Ml. Boleslav  
64 Valský Jakub Ml. Boleslav     64 Valský Jakub Ml. Boleslav  
65 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav     65 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav  
66 Odrušek Jiří Olomouc     66 Odrušek Jiří Olomouc  
67 Buc Dávid Olomouc     67 Buc Dávid Olomouc  
68 Galvas Jakub Olomouc     68 Galvas Jakub Olomouc  
69 Galvas Lukáš Olomouc     69 Galvas Lukáš Olomouc  
70 Konrád Branislav (G) Olomouc     70 Konrád Branislav (G) Olomouc  

 

Team Replica Jersey x/29 # 1-56
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     29 Konrád Branislav (G) Olomouc  
2 Gulaši Michal Brno     30 Skladaný František Olomouc  
3 Erat Martin Brno     31 Galvas Lukáš Olomouc  
4 Vincour Tomáš Brno     32 Strapáč Petr Olomouc  
5 Olesz Rostislav Vítkovice     33 Granák Dominik Hradec Kr.  
6 Tybor Radoslav Vítkovice     34 Koukal Petr Hradec Kr.  
7 Lev Jakub Vítkovice     35 Džerinš Andris Hradec Kr.  
8 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     36 Vydarený René Hradec Kr.  
9 Škarek Jakub (G) Jihlava     37 Pilař Karel Litvínov  
10 Bryhnisveen Nicolai Jihlava     38 Nicholls Josh Litvínov  
11 Skořepa Josef Jihlava     39 Petrásek Michael Litvínov  
12 Erik De La Rose Jihlava     40 Hanzl Martin Litvínov  
13 Kacetl Ondřej (G) Pardubice     41 Gulaš Milan Plzeň  
14 Čáslava Petr Pardubice     42 Mertl Tomáš Plzeň  
15 Trončinský Marek Pardubice     43 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
16 Rolinek Tomáš Pardubice     44 Hollweg Ryan Plzeň  
17 Aittokallio Sami (G) Sparta     45 Jelínek Petr Liberec  
18 Zámorský Petr Sparta     46 Will Roman (G) Liberec  
19 Vrána Petr Sparta     47 Bulíř Michal Liberec  
20 Kumstát Petr Sparta     48 Bakoš Martin Liberec  
21 Hrubec Šimon (G) Třinec     49 Růžička Vladimír Chomutov  
22 Krajíček Lukáš Třinec     50 Laco Ján (G) Chomutov  
23 Marcinko Tomáš Třinec     51 Huml Ivan Chomutov  
24 Adamský Martin Třinec     52 Valach Juraj Chomutov  
25 Freibergs Ralfs Zlín     53 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
26 Bukarts Roberts Zlín     54 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
27 Okál Zdeněk Zlín     55 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
28 Žižka Tomáš Zlín     56 Valský Jakub Ml. Boleslav  

 

Double Signature Platinum x/15
Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Král Filip / Barinka Michal Brno  
2 Zaťovič Martin / Vincour Tomáš Brno  
3 Bartošák Patrik (G) / Olesz Rostislav Vítkovice  
4 Dolejš Daniel (G) / Výtisk Jan Vítkovice  
5 Škarek Jakub (G) / Volden Lars Jihlava  
6 Seman Filip / Zdráhal Jan Jihlava  
7 Kacetl Ondřej (G) / Trončinský Marek Pardubice  
8 Kaut Martin / Poulíček Patrik Pardubice  
9 Aittokallio Sami (G) / Honzík David (G) Sparta  
10 Kalina Petr / Zámorský Petr Sparta  
11 Hrubec Šimon (G) / Hamerlík Peter (G) Třinec  
12 Marcinko Tomáš / Růžička Martin Třinec  
13 Kašík Libor (G) / Veselý Ondřej Zlín  
14 Honejsek Antonín / Oldřich Horák Zlín  
15 Stezka Aleš / Will Roman (G) Liberec  
16 Bulíř Michal / Stránský Jan Liberec  
17 Koukal Petr / Džerinš Andris Hradec Kr.  
18 Bednář Jaroslav / Červený Rudolf Hradec Kr.  
19 Tomica Marek / Sklenář Jakub Chomutov  
20 Flemming / Slovák Tomáš Chomutov  
21 Pilař Karel / Sorvik Daniel Litvínov  
22 Černý Jakub / Hanzl Martin Litvínov  
23 Kadlec Petr / Kratěna Ondřej Plzeň  
24 Straka Petr / Indrák Miroslav Plzeň  
25 Růžička Jan / Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
26 Valský Jakub / Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
27 Konrád Branislav (G) / Galvas Lukáš Olomouc  
28 Galvas Jakub / Buc Dávid Olomouc  

 

Double Signature Gold x/3
Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Král Filip / Barinka Michal Brno  
2 Zaťovič Martin / Vincour Tomáš Brno  
3 Bartošák Patrik (G) / Olesz Rostislav Vítkovice  
4 Dolejš Daniel (G) / Výtisk Jan Vítkovice  
5 Škarek Jakub (G) / Volden Lars Jihlava  
6 Seman Filip / Zdráhal Jan Jihlava  
7 Kacetl Ondřej (G) / Trončinský Marek Pardubice  
8 Kaut Martin / Poulíček Patrik Pardubice  
9 Aittokallio Sami (G) / Honzík David (G) Sparta  
10 Kalina Petr / Zámorský Petr Sparta  
11 Hrubec Šimon (G) / Hamerlík Peter (G) Třinec  
12 Marcinko Tomáš / Růžička Martin Třinec  
13 Kašík Libor (G) / Veselý Ondřej Zlín  
14 Honejsek Antonín / Oldřich Horák Zlín  
15 Stezka Aleš / Will Roman (G) Liberec  
16 Bulíř Michal / Stránský Jan Liberec  
17 Koukal Petr / Džerinš Andris Hradec Kr.  
18 Bednář Jaroslav / Červený Rudolf Hradec Kr.  
19 Tomica Marek / Sklenář Jakub Chomutov  
20 Flemming / Slovák Tomáš Chomutov  
21 Pilař Karel / Sorvik Daniel Litvínov  
22 Černý Jakub / Hanzl Martin Litvínov  
23 Kadlec Petr / Kratěna Ondřej Plzeň  
24 Straka Petr / Indrák Miroslav Plzeň  
25 Růžička Jan / Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
26 Valský Jakub / Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
27 Konrád Branislav (G) / Galvas Lukáš Olomouc  
28 Galvas Jakub / Buc Dávid Olomouc  

 

Základní BASE  RED set # 1-200 x/29
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     101 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
2 Vejmelka Karel (G) Brno     102 Hylák Alexandr (G) Plzeň  
3 Němec Ondřej Brno     103 Kadlec Petr Plzeň  
4 Gulaši Michal Brno     104 Jones Nick Plzeň  
5 Krejčík Jakub Brno     105 Čerešňák Peter Plzeň  
6 Bartejs Tomáš Brno     106 Kvasnička David Plzeň  
7 Štencel Jan Brno     107 Sklenička David Plzeň  
8 Káňa Jan Brno     108 Gulaš Milan Plzeň  
9 Erat Martin Brno     109 Kratěna Ondřej Plzeň  
10 Hruška Jan Brno     110 Mertl Tomáš Plzeň  
11 Zaťovič Martin Brno     111 Hollweg Ryan Plzeň  
12 Vincour Tomáš Brno     112 Straka Petr Plzeň  
13 Dočekal Tomáš Brno     113 Kubalík Diminik Plzeň  
14 Mallet Alexandre Brno     114 Straka Martin (TR) Plzeň  
15 Zábranský Libor (TR) Brno     115 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
16 Will Roman (G) Liberec     116 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
17 Stezka Aleš Liberec     117 Výtisk Jan Vítkovice  
18 Šmíd Ladislav Liberec     118 Sloboda Karol Vítkovice  
19 Mojžíš Tomáš Liberec     119 Klok Lukáš Vítkovice  
20 Derner Lukáš Liberec     120 Hrbas Marek Vítkovice  
21 Ševc Martin Liberec     121 Trška Peter Vítkovice  
22 Pyrochta Filip Liberec     122 Olesz Rostislav Vítkovice  
23 Bartovič Milan Liberec     123 Roman Ondřej Vítkovice  
24 Dlouhý Adam Liberec     124 Lev Jakub Vítkovice  
25 Bakoš Martin Liberec     125 Kucsera Lukáš Vítkovice  
26 Jelínek Petr Liberec     126 Kolouch Petr Vítkovice  
27 Lakatoš Dominik Liberec     127 Tybor Radoslav Vítkovice  
28 Bulíř Michal Liberec     128 Kurovský Daniel Vítkovice  
29 Pešán Filip (TR) Liberec     129 Petr Jakub (TR) Vítkovice  
30 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr.     130 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
31 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     131 Růžička Jan (G) Ml. Boleslav  
32 Graňák Dominik Hradec Kr.     132 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
33 Gregorc Blaž Hradec Kr.     133 Knot Ronald Ml. Boleslav  
34 Pláněk Martin Hradec Kr.     134 Hrdinka František Ml. Boleslav  
35 Cibulskis Oskars Hradec Kr.     135 Pastor Tomáš Ml. Boleslav  
36 Vydarený René Hradec Kr.     136 Němeček David Ml. Boleslav  
37 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     137 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
38 Koukal Petr Hradec Kr.     138 Valský Jakub Ml. Boleslav  
39 Jarůšek Richard Hradec Kr.     139 Látal Martin Ml. Boleslav  
40 Cingel Lukáš Hradec Kr.     140 Lenc Radan Ml. Boleslav  
41 Džerinš Andris Hradec Kr.     141 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
42 Šimánek Jiří Hradec Kr.     142 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav  
43 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr.     143 Augusta Patrik (TR) Ml. Boleslav  
44 Laco Ján (G) Chomutov     144 Konrád Branislav (G) Olomouc  
45 Lukeš Štěpán Chomutov     145 Falter Martin (G) Olomouc  
46 Valach Juraj Chomutov     146 Škůrek David Olomouc  
47 Flemming Brett Chomutov     147 Vyrůbalík Martin Olomouc  
48 Mrázek Jaroslav Chomutov     148 Galvas Lukáš Olomouc  
49 Rašner Alex Chomutov     149 Galvas Jakub Olomouc  
50 Dlapa Ondřej Chomutov     150 Dujsík Tomáš Olomouc  
51 Vondrka Michal Chomutov     151 Strapáč Petr Olomouc  
52 Huml Ivan Chomutov     152 Buc Dávid Olomouc  
53 Růžička Vladimír ml. Chomutov     153 Burian Vilém Olomouc  
54 Tomica Marek Chomutov     154 Herman Jakub Olomouc  
55 Koblasa Petr Chomutov     155 Skladaný František Olomouc  
56 Lauko Jakub Chomutov     156 Vlach Roman Olomouc  
57 Růžička Vladimír (TR) Chomutov     157 Venera Zdeněk (TR) Olomouc  
58 Hrubec Šimon (G) Třinec     158 Kašík Libor (G) Zlín  
59 Hamerlík Peter (G) Třinec     159 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
60 Krajíček Lukáš Třinec     160 Žižka Tomáš Zlín  
61 Musil David Třinec     161 Matějíček Martin Zlín  
62 Doudera Milan Třinec     162 Horák Oldřich Zlín  
63 Roth Vladimír Třinec     163 Nosek David Zlín  
64 Adámek Marian Třinec     164 Freibergs Ralfs Zlín  
65 Petružálek Jakub Třinec     165 Veselý Ondřej Zlín  
66 Marcinko Tomáš Třinec     166 Bukarts Roberts Zlín  
67 Adamský Martin Třinec     167 Kubiš Pavel Zlín  
68 Dravecký Vladimír Třinec     168 Okál Zdeněk Zlín  
69 Polanský Jiří Třinec     169 Kratochvíl Matouš Zlín  
70 Růžička Martin Třinec     170 Ondráček Jiří Zlín  
71 Varaďa Václav (TR) Třinec     171 Svoboda Robert (TR) Zlín  
72 Aittokallio Sami (G) Sparta     172 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
73 Honzík David (G) Sparta     173 Růžička Martin (G) Pardubice  
74 Zámorský Petr Sparta     174 Čáslava Petr Pardubice  
75 Dvořák Tomáš Sparta     175 Wishart Ty Pardubice  
76 Pavelka Tomáš Sparta     176 Voženílek Marek Pardubice  
77 Mikuš Juraj Sparta     177 Trončinský Marek Pardubice  
78 Kalina Petr Sparta     178 Ščotka Jan Pardubice  
79 Hlinka Jaroslav Sparta     179 Sýkora Petr Pardubice  
80 Vrána Petr Sparta     180 Rolinek Tomáš Pardubice  
81 Forman Miroslav Sparta     181 Dušek Antonín Pardubice  
82 Reichenberg Alexander Sparta     182 Tomášek David Pardubice  
83 Pech Lukáš Sparta     183 Kaut Martin Pardubice  
84 Uher Dominik Sparta     184 Perret Jordann Pardubice  
85 Kumstát Petr Sparta     185 Vondráček Tomáš Pardubice  
86 Kalous Jiří (TR) Sparta     186 Holaň Miloš (TR) Pardubice  
87 Kantor Pavel (G) Litvínov     187 Škarek Jakub (G) Jihlava  
88 Petrásek Michal (G) Litvínov     188 Volden Lars (G) Jihlava  
89 Pilař Karel Litvínov     189 Šidlík Petr Jihlava  
90 Sorvik Daniel Litvínov     190 Erik de la Rose Jihlava  
91 Dietz Stanislav Litvínov     191 Zdráhal Jan Jihlava  
92 Kubát Karel Litvínov     192 Bryhnisveen Nicolai Jihlava  
93 Baránek Marek Litvínov     193 Suchánek Jakub Jihlava  
94 Trávníček Michal Litvínov     194 Čachotský Tomáš Jihlava  
95 Lukeš František Litvínov     195 Hubáček Radek Jihlava  
96 Hübl Viktor Litvínov     196 Anděl Lukáš Jihlava  
97 Hanzl Martin Litvínov     197 Skořepa Josef Jihlava  
98 Nicholls Josh Litvínov     198 Seman Filip Jihlava  
99 Černý Jakub Litvínov     199 Jiránek Tomáš Jihlava  
100 Rulík Radim (TR) Litvínov     200 Vlk Petr (TR) Jihlava  

 

Základní BASE BLUE set # 1-200 x/9
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     101 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
2 Vejmelka Karel (G) Brno     102 Hylák Alexandr (G) Plzeň  
3 Němec Ondřej Brno     103 Kadlec Petr Plzeň  
4 Gulaši Michal Brno     104 Jones Nick Plzeň  
5 Krejčík Jakub Brno     105 Čerešňák Peter Plzeň  
6 Bartejs Tomáš Brno     106 Kvasnička David Plzeň  
7 Štencel Jan Brno     107 Sklenička David Plzeň  
8 Káňa Jan Brno     108 Gulaš Milan Plzeň  
9 Erat Martin Brno     109 Kratěna Ondřej Plzeň  
10 Hruška Jan Brno     110 Mertl Tomáš Plzeň  
11 Zaťovič Martin Brno     111 Hollweg Ryan Plzeň  
12 Vincour Tomáš Brno     112 Straka Petr Plzeň  
13 Dočekal Tomáš Brno     113 Kubalík Diminik Plzeň  
14 Mallet Alexandre Brno     114 Straka Martin (TR) Plzeň  
15 Zábranský Libor (TR) Brno     115 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
16 Will Roman (G) Liberec     116 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
17 Stezka Aleš Liberec     117 Výtisk Jan Vítkovice  
18 Šmíd Ladislav Liberec     118 Sloboda Karol Vítkovice  
19 Mojžíš Tomáš Liberec     119 Klok Lukáš Vítkovice  
20 Derner Lukáš Liberec     120 Hrbas Marek Vítkovice  
21 Ševc Martin Liberec     121 Trška Peter Vítkovice  
22 Pyrochta Filip Liberec     122 Olesz Rostislav Vítkovice  
23 Bartovič Milan Liberec     123 Roman Ondřej Vítkovice  
24 Dlouhý Adam Liberec     124 Lev Jakub Vítkovice  
25 Bakoš Martin Liberec     125 Kucsera Lukáš Vítkovice  
26 Jelínek Petr Liberec     126 Kolouch Petr Vítkovice  
27 Lakatoš Dominik Liberec     127 Tybor Radoslav Vítkovice  
28 Bulíř Michal Liberec     128 Kurovský Daniel Vítkovice  
29 Pešán Filip (TR) Liberec     129 Petr Jakub (TR) Vítkovice  
30 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr.     130 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
31 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     131 Růžička Jan (G) Ml. Boleslav  
32 Graňák Dominik Hradec Kr.     132 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
33 Gregorc Blaž Hradec Kr.     133 Knot Ronald Ml. Boleslav  
34 Pláněk Martin Hradec Kr.     134 Hrdinka František Ml. Boleslav  
35 Cibulskis Oskars Hradec Kr.     135 Pastor Tomáš Ml. Boleslav  
36 Vydarený René Hradec Kr.     136 Němeček David Ml. Boleslav  
37 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     137 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
38 Koukal Petr Hradec Kr.     138 Valský Jakub Ml. Boleslav  
39 Jarůšek Richard Hradec Kr.     139 Látal Martin Ml. Boleslav  
40 Cingel Lukáš Hradec Kr.     140 Lenc Radan Ml. Boleslav  
41 Džerinš Andris Hradec Kr.     141 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
42 Šimánek Jiří Hradec Kr.     142 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav  
43 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr.     143 Augusta Patrik (TR) Ml. Boleslav  
44 Laco Ján (G) Chomutov     144 Konrád Branislav (G) Olomouc  
45 Lukeš Štěpán Chomutov     145 Falter Martin (G) Olomouc  
46 Valach Juraj Chomutov     146 Škůrek David Olomouc  
47 Flemming Brett Chomutov     147 Vyrůbalík Martin Olomouc  
48 Mrázek Jaroslav Chomutov     148 Galvas Lukáš Olomouc  
49 Rašner Alex Chomutov     149 Galvas Jakub Olomouc  
50 Dlapa Ondřej Chomutov     150 Dujsík Tomáš Olomouc  
51 Vondrka Michal Chomutov     151 Strapáč Petr Olomouc  
52 Huml Ivan Chomutov     152 Buc Dávid Olomouc  
53 Růžička Vladimír ml. Chomutov     153 Burian Vilém Olomouc  
54 Tomica Marek Chomutov     154 Herman Jakub Olomouc  
55 Koblasa Petr Chomutov     155 Skladaný František Olomouc  
56 Lauko Jakub Chomutov     156 Vlach Roman Olomouc  
57 Růžička Vladimír (TR) Chomutov     157 Venera Zdeněk (TR) Olomouc  
58 Hrubec Šimon (G) Třinec     158 Kašík Libor (G) Zlín  
59 Hamerlík Peter (G) Třinec     159 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
60 Krajíček Lukáš Třinec     160 Žižka Tomáš Zlín  
61 Musil David Třinec     161 Matějíček Martin Zlín  
62 Doudera Milan Třinec     162 Horák Oldřich Zlín  
63 Roth Vladimír Třinec     163 Nosek David Zlín  
64 Adámek Marian Třinec     164 Freibergs Ralfs Zlín  
65 Petružálek Jakub Třinec     165 Veselý Ondřej Zlín  
66 Marcinko Tomáš Třinec     166 Bukarts Roberts Zlín  
67 Adamský Martin Třinec     167 Kubiš Pavel Zlín  
68 Dravecký Vladimír Třinec     168 Okál Zdeněk Zlín  
69 Polanský Jiří Třinec     169 Kratochvíl Matouš Zlín  
70 Růžička Martin Třinec     170 Ondráček Jiří Zlín  
71 Varaďa Václav (TR) Třinec     171 Svoboda Robert (TR) Zlín  
72 Aittokallio Sami (G) Sparta     172 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
73 Honzík David (G) Sparta     173 Růžička Martin (G) Pardubice  
74 Zámorský Petr Sparta     174 Čáslava Petr Pardubice  
75 Dvořák Tomáš Sparta     175 Wishart Ty Pardubice  
76 Pavelka Tomáš Sparta     176 Voženílek Marek Pardubice  
77 Mikuš Juraj Sparta     177 Trončinský Marek Pardubice  
78 Kalina Petr Sparta     178 Ščotka Jan Pardubice  
79 Hlinka Jaroslav Sparta     179 Sýkora Petr Pardubice  
80 Vrána Petr Sparta     180 Rolinek Tomáš Pardubice  
81 Forman Miroslav Sparta     181 Dušek Antonín Pardubice  
82 Reichenberg Alexander Sparta     182 Tomášek David Pardubice  
83 Pech Lukáš Sparta     183 Kaut Martin Pardubice  
84 Uher Dominik Sparta     184 Perret Jordann Pardubice  
85 Kumstát Petr Sparta     185 Vondráček Tomáš Pardubice  
86 Kalous Jiří (TR) Sparta     186 Holaň Miloš (TR) Pardubice  
87 Kantor Pavel (G) Litvínov     187 Škarek Jakub (G) Jihlava  
88 Petrásek Michal (G) Litvínov     188 Volden Lars (G) Jihlava  
89 Pilař Karel Litvínov     189 Šidlík Petr Jihlava  
90 Sorvik Daniel Litvínov     190 Erik de la Rose Jihlava  
91 Dietz Stanislav Litvínov     191 Zdráhal Jan Jihlava  
92 Kubát Karel Litvínov     192 Bryhnisveen Nicolai Jihlava  
93 Baránek Marek Litvínov     193 Suchánek Jakub Jihlava  
94 Trávníček Michal Litvínov     194 Čachotský Tomáš Jihlava  
95 Lukeš František Litvínov     195 Hubáček Radek Jihlava  
96 Hübl Viktor Litvínov     196 Anděl Lukáš Jihlava  
97 Hanzl Martin Litvínov     197 Skořepa Josef Jihlava  
98 Nicholls Josh Litvínov     198 Seman Filip Jihlava  
99 Černý Jakub Litvínov     199 Jiránek Tomáš Jihlava  
100 Rulík Radim (TR) Litvínov     200 Vlk Petr (TR) Jihlava  

 

Základní RETRO set # 1-200
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     101 Svoboda Miroslav (G) Plzeň 10,-kč
2 Vejmelka Karel (G) Brno     102 Hylák Alexandr (G) Plzeň  
3 Němec Ondřej Brno     103 Kadlec Petr Plzeň  
4 Gulaši Michal Brno     104 Jones Nick Plzeň  
5 Krejčík Jakub Brno     105 Čerešňák Peter Plzeň  
6 Bartejs Tomáš Brno     106 Kvasnička David Plzeň  
7 Štencel Jan Brno     107 Sklenička David Plzeň  
8 Káňa Jan Brno     108 Gulaš Milan Plzeň  
9 Erat Martin Brno     109 Kratěna Ondřej Plzeň  
10 Hruška Jan Brno     110 Mertl Tomáš Plzeň  
11 Zaťovič Martin Brno     111 Hollweg Ryan Plzeň  
12 Vincour Tomáš Brno     112 Straka Petr Plzeň  
13 Dočekal Tomáš Brno     113 Kubalík Diminik Plzeň  
14 Mallet Alexandre Brno     114 Straka Martin (TR) Plzeň  
15 Zábranský Libor (TR) Brno     115 Bartošák Patrik (G) Vítkovice 10,-kč
16 Will Roman (G) Liberec 10,-kč   116 Dolejš Daniel (G) Vítkovice 10,-kč
17 Stezka Aleš Liberec 10,-kč   117 Výtisk Jan Vítkovice 10,-kč
18 Šmíd Ladislav Liberec 10,-kč   118 Sloboda Karol Vítkovice 10,-kč
19 Mojžíš Tomáš Liberec 10,-kč   119 Klok Lukáš Vítkovice 10,-kč
20 Derner Lukáš Liberec 10,-kč   120 Hrbas Marek Vítkovice 10,-kč
21 Ševc Martin Liberec 10,-kč   121 Trška Peter Vítkovice 10,-kč
22 Pyrochta Filip Liberec 10,-kč   122 Olesz Rostislav Vítkovice 10,-kč
23 Bartovič Milan Liberec 10,-kč   123 Roman Ondřej Vítkovice 10,-kč
24 Dlouhý Adam Liberec 10,-kč   124 Lev Jakub Vítkovice 10,-kč
25 Bakoš Martin Liberec 10,-kč   125 Kucsera Lukáš Vítkovice 10,-kč
26 Jelínek Petr Liberec 10,-kč   126 Kolouch Petr Vítkovice 10,-kč
27 Lakatoš Dominik Liberec 10,-kč   127 Tybor Radoslav Vítkovice 10,-kč
28 Bulíř Michal Liberec 10,-kč   128 Kurovský Daniel Vítkovice 10,-kč
29 Pešán Filip (TR) Liberec 10,-kč   129 Petr Jakub (TR) Vítkovice 10,-kč
30 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr. 10,-kč   130 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav 10,-kč
31 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr. 10,-kč   131 Růžička Jan (G) Ml. Boleslav 10,-kč
32 Graňák Dominik Hradec Kr. 10,-kč   132 Hanzlík Jan Ml. Boleslav 10,-kč
33 Gregorc Blaž Hradec Kr. 10,-kč   133 Knot Ronald Ml. Boleslav 10,-kč
34 Pláněk Martin Hradec Kr. 10,-kč   134 Hrdinka František Ml. Boleslav 10,-kč
35 Cibulskis Oskars Hradec Kr. 10,-kč   135 Pastor Tomáš Ml. Boleslav 10,-kč
36 Vydarený René Hradec Kr. 10,-kč   136 Němeček David Ml. Boleslav 10,-kč
37 Bednář Jaroslav Hradec Kr. 10,-kč   137 Klepiš Jakub Ml. Boleslav 10,-kč
38 Koukal Petr Hradec Kr. 10,-kč   138 Valský Jakub Ml. Boleslav 10,-kč
39 Jarůšek Richard Hradec Kr. 10,-kč   139 Látal Martin Ml. Boleslav 10,-kč
40 Cingel Lukáš Hradec Kr. 10,-kč   140 Lenc Radan Ml. Boleslav 10,-kč
41 Džerinš Andris Hradec Kr. 10,-kč   141 Pacovský Dominik Ml. Boleslav 10,-kč
42 Šimánek Jiří Hradec Kr. 10,-kč   142 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav 10,-kč
43 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr. 10,-kč   143 Augusta Patrik (TR) Ml. Boleslav 10,-kč
44 Laco Ján (G) Chomutov 10,-kč   144 Konrád Branislav (G) Olomouc 10,-kč
45 Lukeš Štěpán Chomutov 10,-kč   145 Falter Martin (G) Olomouc 10,-kč
46 Valach Juraj Chomutov 10,-kč   146 Škůrek David Olomouc 10,-kč
47 Flemming Brett Chomutov 10,-kč   147 Vyrůbalík Martin Olomouc 10,-kč
48 Mrázek Jaroslav Chomutov 10,-kč   148 Galvas Lukáš Olomouc 10,-kč
49 Rašner Alex Chomutov 10,-kč   149 Galvas Jakub Olomouc 10,-kč
50 Dlapa Ondřej Chomutov 10,-kč   150 Dujsík Tomáš Olomouc 10,-kč
51 Vondrka Michal Chomutov 10,-kč   151 Strapáč Petr Olomouc 10,-kč
52 Huml Ivan Chomutov 10,-kč   152 Buc Dávid Olomouc 10,-kč
53 Růžička Vladimír ml. Chomutov 10,-kč   153 Burian Vilém Olomouc 10,-kč
54 Tomica Marek Chomutov 10,-kč   154 Herman Jakub Olomouc 10,-kč
55 Koblasa Petr Chomutov 10,-kč   155 Skladaný František Olomouc 10,-kč
56 Lauko Jakub Chomutov 10,-kč   156 Vlach Roman Olomouc 10,-kč
57 Růžička Vladimír (TR) Chomutov 10,-kč   157 Venera Zdeněk (TR) Olomouc 10,-kč
58 Hrubec Šimon (G) Třinec 10,-kč   158 Kašík Libor (G) Zlín 10,-kč
59 Hamerlík Peter (G) Třinec 10,-kč   159 Štůrala Tomáš (G) Zlín 10,-kč
60 Krajíček Lukáš Třinec 10,-kč   160 Žižka Tomáš Zlín 10,-kč
61 Musil David Třinec 10,-kč   161 Matějíček Martin Zlín 10,-kč
62 Doudera Milan Třinec 10,-kč   162 Horák Oldřich Zlín 10,-kč
63 Roth Vladimír Třinec 10,-kč   163 Nosek David Zlín 10,-kč
64 Adámek Marian Třinec 10,-kč   164 Freibergs Ralfs Zlín 10,-kč
65 Petružálek Jakub Třinec 10,-kč   165 Veselý Ondřej Zlín 10,-kč
66 Marcinko Tomáš Třinec 10,-kč   166 Bukarts Roberts Zlín 10,-kč
67 Adamský Martin Třinec 10,-kč   167 Kubiš Pavel Zlín 10,-kč
68 Dravecký Vladimír Třinec 10,-kč   168 Okál Zdeněk Zlín 10,-kč
69 Polanský Jiří Třinec 10,-kč   169 Kratochvíl Matouš Zlín 10,-kč
70 Růžička Martin Třinec 10,-kč   170 Ondráček Jiří Zlín 10,-kč
71 Varaďa Václav (TR) Třinec 10,-kč   171 Svoboda Robert (TR) Zlín 10,-kč
72 Aittokallio Sami (G) Sparta     172 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
73 Honzík David (G) Sparta     173 Růžička Martin (G) Pardubice  
74 Zámorský Petr Sparta     174 Čáslava Petr Pardubice  
75 Dvořák Tomáš Sparta     175 Wishart Ty Pardubice  
76 Pavelka Tomáš Sparta     176 Voženílek Marek Pardubice  
77 Mikuš Juraj Sparta     177 Trončinský Marek Pardubice  
78 Kalina Petr Sparta     178 Ščotka Jan Pardubice  
79 Hlinka Jaroslav Sparta     179 Sýkora Petr Pardubice  
80 Vrána Petr Sparta     180 Rolinek Tomáš Pardubice  
81 Forman Miroslav Sparta     181 Dušek Antonín Pardubice  
82 Reichenberg Alexander Sparta     182 Tomášek David Pardubice  
83 Pech Lukáš Sparta     183 Kaut Martin Pardubice  
84 Uher Dominik Sparta     184 Perret Jordann Pardubice  
85 Kumstát Petr Sparta     185 Vondráček Tomáš Pardubice  
86 Kalous Jiří (TR) Sparta     186 Holaň Miloš (TR) Pardubice  
87 Kantor Pavel (G) Litvínov 10,-kč   187 Škarek Jakub (G) Jihlava 10,-kč
88 Petrásek Michal (G) Litvínov 10,-kč   188 Volden Lars (G) Jihlava 10,-kč
89 Pilař Karel Litvínov 10,-kč   189 Šidlík Petr Jihlava 10,-kč
90 Sorvik Daniel Litvínov 10,-kč   190 Erik de la Rose Jihlava 10,-kč
91 Dietz Stanislav Litvínov 10,-kč   191 Zdráhal Jan Jihlava 10,-kč
92 Kubát Karel Litvínov 10,-kč   192 Bryhnisveen Nicolai Jihlava 10,-kč
93 Baránek Marek Litvínov 10,-kč   193 Suchánek Jakub Jihlava 10,-kč
94 Trávníček Michal Litvínov 10,-kč   194 Čachotský Tomáš Jihlava 10,-kč
95 Lukeš František Litvínov 10,-kč   195 Hubáček Radek Jihlava 10,-kč
96 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč   196 Anděl Lukáš Jihlava 10,-kč
97 Hanzl Martin Litvínov 10,-kč   197 Skořepa Josef Jihlava 10,-kč
98 Nicholls Josh Litvínov 10,-kč   198 Seman Filip Jihlava 10,-kč
99 Černý Jakub Litvínov 10,-kč   199 Jiránek Tomáš Jihlava 10,-kč
100 Rulík Radim (TR) Litvínov 10,-kč   200 Vlk Petr (TR) Jihlava 10,-kč

 

 

 

Základní RETRO RED set # 1-200 x/29
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     101 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
2 Vejmelka Karel (G) Brno     102 Hylák Alexandr (G) Plzeň  
3 Němec Ondřej Brno     103 Kadlec Petr Plzeň  
4 Gulaši Michal Brno     104 Jones Nick Plzeň  
5 Krejčík Jakub Brno     105 Čerešňák Peter Plzeň  
6 Bartejs Tomáš Brno     106 Kvasnička David Plzeň  
7 Štencel Jan Brno     107 Sklenička David Plzeň  
8 Káňa Jan Brno     108 Gulaš Milan Plzeň  
9 Erat Martin Brno     109 Kratěna Ondřej Plzeň  
10 Hruška Jan Brno     110 Mertl Tomáš Plzeň  
11 Zaťovič Martin Brno     111 Hollweg Ryan Plzeň  
12 Vincour Tomáš Brno     112 Straka Petr Plzeň  
13 Dočekal Tomáš Brno     113 Kubalík Diminik Plzeň  
14 Mallet Alexandre Brno     114 Straka Martin (TR) Plzeň  
15 Zábranský Libor (TR) Brno     115 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
16 Will Roman (G) Liberec     116 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
17 Stezka Aleš Liberec     117 Výtisk Jan Vítkovice  
18 Šmíd Ladislav Liberec     118 Sloboda Karol Vítkovice  
19 Mojžíš Tomáš Liberec     119 Klok Lukáš Vítkovice  
20 Derner Lukáš Liberec     120 Hrbas Marek Vítkovice  
21 Ševc Martin Liberec     121 Trška Peter Vítkovice  
22 Pyrochta Filip Liberec     122 Olesz Rostislav Vítkovice  
23 Bartovič Milan Liberec     123 Roman Ondřej Vítkovice  
24 Dlouhý Adam Liberec 80,-kč   124 Lev Jakub Vítkovice  
25 Bakoš Martin Liberec     125 Kucsera Lukáš Vítkovice  
26 Jelínek Petr Liberec     126 Kolouch Petr Vítkovice  
27 Lakatoš Dominik Liberec     127 Tybor Radoslav Vítkovice  
28 Bulíř Michal Liberec     128 Kurovský Daniel Vítkovice  
29 Pešán Filip (TR) Liberec     129 Petr Jakub (TR) Vítkovice  
30 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr.     130 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
31 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     131 Růžička Jan (G) Ml. Boleslav  
32 Graňák Dominik Hradec Kr.     132 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
33 Gregorc Blaž Hradec Kr.     133 Knot Ronald Ml. Boleslav  
34 Pláněk Martin Hradec Kr.     134 Hrdinka František Ml. Boleslav  
35 Cibulskis Oskars Hradec Kr.     135 Pastor Tomáš Ml. Boleslav  
36 Vydarený René Hradec Kr.     136 Němeček David Ml. Boleslav  
37 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     137 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
38 Koukal Petr Hradec Kr.     138 Valský Jakub Ml. Boleslav  
39 Jarůšek Richard Hradec Kr. 80,-kč   139 Látal Martin Ml. Boleslav  
40 Cingel Lukáš Hradec Kr.     140 Lenc Radan Ml. Boleslav  
41 Džerinš Andris Hradec Kr.     141 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
42 Šimánek Jiří Hradec Kr.     142 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav  
43 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr.     143 Augusta Patrik (TR) Ml. Boleslav  
44 Laco Ján (G) Chomutov     144 Konrád Branislav (G) Olomouc  
45 Lukeš Štěpán Chomutov     145 Falter Martin (G) Olomouc  
46 Valach Juraj Chomutov     146 Škůrek David Olomouc  
47 Flemming Brett Chomutov     147 Vyrůbalík Martin Olomouc  
48 Mrázek Jaroslav Chomutov     148 Galvas Lukáš Olomouc  
49 Rašner Alex Chomutov     149 Galvas Jakub Olomouc  
50 Dlapa Ondřej Chomutov     150 Dujsík Tomáš Olomouc  
51 Vondrka Michal Chomutov     151 Strapáč Petr Olomouc  
52 Huml Ivan Chomutov     152 Buc Dávid Olomouc  
53 Růžička Vladimír ml. Chomutov     153 Burian Vilém Olomouc  
54 Tomica Marek Chomutov     154 Herman Jakub Olomouc  
55 Koblasa Petr Chomutov     155 Skladaný František Olomouc  
56 Lauko Jakub Chomutov     156 Vlach Roman Olomouc  
57 Růžička Vladimír (TR) Chomutov     157 Venera Zdeněk (TR) Olomouc  
58 Hrubec Šimon (G) Třinec     158 Kašík Libor (G) Zlín  
59 Hamerlík Peter (G) Třinec     159 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
60 Krajíček Lukáš Třinec     160 Žižka Tomáš Zlín  
61 Musil David Třinec     161 Matějíček Martin Zlín  
62 Doudera Milan Třinec     162 Horák Oldřich Zlín  
63 Roth Vladimír Třinec     163 Nosek David Zlín  
64 Adámek Marian Třinec     164 Freibergs Ralfs Zlín  
65 Petružálek Jakub Třinec     165 Veselý Ondřej Zlín  
66 Marcinko Tomáš Třinec     166 Bukarts Roberts Zlín  
67 Adamský Martin Třinec     167 Kubiš Pavel Zlín  
68 Dravecký Vladimír Třinec     168 Okál Zdeněk Zlín  
69 Polanský Jiří Třinec     169 Kratochvíl Matouš Zlín  
70 Růžička Martin Třinec     170 Ondráček Jiří Zlín  
71 Varaďa Václav (TR) Třinec     171 Svoboda Robert (TR) Zlín  
72 Aittokallio Sami (G) Sparta     172 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
73 Honzík David (G) Sparta     173 Růžička Martin (G) Pardubice  
74 Zámorský Petr Sparta     174 Čáslava Petr Pardubice  
75 Dvořák Tomáš Sparta     175 Wishart Ty Pardubice  
76 Pavelka Tomáš Sparta     176 Voženílek Marek Pardubice  
77 Mikuš Juraj Sparta     177 Trončinský Marek Pardubice  
78 Kalina Petr Sparta     178 Ščotka Jan Pardubice  
79 Hlinka Jaroslav Sparta     179 Sýkora Petr Pardubice  
80 Vrána Petr Sparta     180 Rolinek Tomáš Pardubice  
81 Forman Miroslav Sparta     181 Dušek Antonín Pardubice  
82 Reichenberg Alexander Sparta     182 Tomášek David Pardubice  
83 Pech Lukáš Sparta     183 Kaut Martin Pardubice  
84 Uher Dominik Sparta     184 Perret Jordann Pardubice  
85 Kumstát Petr Sparta     185 Vondráček Tomáš Pardubice  
86 Kalous Jiří (TR) Sparta     186 Holaň Miloš (TR) Pardubice  
87 Kantor Pavel (G) Litvínov     187 Škarek Jakub (G) Jihlava  
88 Petrásek Michal (G) Litvínov     188 Volden Lars (G) Jihlava  
89 Pilař Karel Litvínov     189 Šidlík Petr Jihlava  
90 Sorvik Daniel Litvínov     190 Erik de la Rose Jihlava  
91 Dietz Stanislav Litvínov     191 Zdráhal Jan Jihlava  
92 Kubát Karel Litvínov     192 Bryhnisveen Nicolai Jihlava  
93 Baránek Marek Litvínov     193 Suchánek Jakub Jihlava  
94 Trávníček Michal Litvínov     194 Čachotský Tomáš Jihlava  
95 Lukeš František Litvínov     195 Hubáček Radek Jihlava  
96 Hübl Viktor Litvínov     196 Anděl Lukáš Jihlava  
97 Hanzl Martin Litvínov     197 Skořepa Josef Jihlava  
98 Nicholls Josh Litvínov     198 Seman Filip Jihlava  
99 Černý Jakub Litvínov     199 Jiránek Tomáš Jihlava  
100 Rulík Radim (TR) Litvínov     200 Vlk Petr (TR) Jihlava  

 

 

Základní RETRO Blue set # 1-200 x/9
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
1 Čiliak Marek (G) Brno     101 Svoboda Miroslav (G) Plzeň  
2 Vejmelka Karel (G) Brno     102 Hylák Alexandr (G) Plzeň  
3 Němec Ondřej Brno     103 Kadlec Petr Plzeň  
4 Gulaši Michal Brno     104 Jones Nick Plzeň  
5 Krejčík Jakub Brno     105 Čerešňák Peter Plzeň  
6 Bartejs Tomáš Brno     106 Kvasnička David Plzeň  
7 Štencel Jan Brno     107 Sklenička David Plzeň  
8 Káňa Jan Brno     108 Gulaš Milan Plzeň  
9 Erat Martin Brno     109 Kratěna Ondřej Plzeň  
10 Hruška Jan Brno     110 Mertl Tomáš Plzeň  
11 Zaťovič Martin Brno     111 Hollweg Ryan Plzeň  
12 Vincour Tomáš Brno     112 Straka Petr Plzeň  
13 Dočekal Tomáš Brno     113 Kubalík Diminik Plzeň  
14 Mallet Alexandre Brno     114 Straka Martin (TR) Plzeň  
15 Zábranský Libor (TR) Brno     115 Bartošák Patrik (G) Vítkovice  
16 Will Roman (G) Liberec     116 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
17 Stezka Aleš Liberec     117 Výtisk Jan Vítkovice  
18 Šmíd Ladislav Liberec     118 Sloboda Karol Vítkovice  
19 Mojžíš Tomáš Liberec     119 Klok Lukáš Vítkovice  
20 Derner Lukáš Liberec     120 Hrbas Marek Vítkovice  
21 Ševc Martin Liberec     121 Trška Peter Vítkovice  
22 Pyrochta Filip Liberec     122 Olesz Rostislav Vítkovice  
23 Bartovič Milan Liberec     123 Roman Ondřej Vítkovice  
24 Dlouhý Adam Liberec     124 Lev Jakub Vítkovice  
25 Bakoš Martin Liberec     125 Kucsera Lukáš Vítkovice  
26 Jelínek Petr Liberec     126 Kolouch Petr Vítkovice  
27 Lakatoš Dominik Liberec     127 Tybor Radoslav Vítkovice  
28 Bulíř Michal Liberec     128 Kurovský Daniel Vítkovice  
29 Pešán Filip (TR) Liberec     129 Petr Jakub (TR) Vítkovice  
30 Sedláček Jakub (G) Hradec Kr.     130 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav  
31 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     131 Růžička Jan (G) Ml. Boleslav  
32 Graňák Dominik Hradec Kr.     132 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
33 Gregorc Blaž Hradec Kr.     133 Knot Ronald Ml. Boleslav  
34 Pláněk Martin Hradec Kr.     134 Hrdinka František Ml. Boleslav  
35 Cibulskis Oskars Hradec Kr.     135 Pastor Tomáš Ml. Boleslav  
36 Vydarený René Hradec Kr.     136 Němeček David Ml. Boleslav  
37 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     137 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
38 Koukal Petr Hradec Kr.     138 Valský Jakub Ml. Boleslav  
39 Jarůšek Richard Hradec Kr.     139 Látal Martin Ml. Boleslav  
40 Cingel Lukáš Hradec Kr.     140 Lenc Radan Ml. Boleslav  
41 Džerinš Andris Hradec Kr.     141 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
42 Šimánek Jiří Hradec Kr.     142 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav  
43 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr.     143 Augusta Patrik (TR) Ml. Boleslav  
44 Laco Ján (G) Chomutov     144 Konrád Branislav (G) Olomouc  
45 Lukeš Štěpán Chomutov     145 Falter Martin (G) Olomouc  
46 Valach Juraj Chomutov     146 Škůrek David Olomouc  
47 Flemming Brett Chomutov     147 Vyrůbalík Martin Olomouc  
48 Mrázek Jaroslav Chomutov     148 Galvas Lukáš Olomouc  
49 Rašner Alex Chomutov     149 Galvas Jakub Olomouc  
50 Dlapa Ondřej Chomutov     150 Dujsík Tomáš Olomouc  
51 Vondrka Michal Chomutov     151 Strapáč Petr Olomouc  
52 Huml Ivan Chomutov     152 Buc Dávid Olomouc  
53 Růžička Vladimír ml. Chomutov     153 Burian Vilém Olomouc  
54 Tomica Marek Chomutov     154 Herman Jakub Olomouc  
55 Koblasa Petr Chomutov     155 Skladaný František Olomouc  
56 Lauko Jakub Chomutov     156 Vlach Roman Olomouc  
57 Růžička Vladimír (TR) Chomutov     157 Venera Zdeněk (TR) Olomouc  
58 Hrubec Šimon (G) Třinec     158 Kašík Libor (G) Zlín  
59 Hamerlík Peter (G) Třinec     159 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
60 Krajíček Lukáš Třinec     160 Žižka Tomáš Zlín  
61 Musil David Třinec     161 Matějíček Martin Zlín  
62 Doudera Milan Třinec     162 Horák Oldřich Zlín  
63 Roth Vladimír Třinec     163 Nosek David Zlín  
64 Adámek Marian Třinec     164 Freibergs Ralfs Zlín  
65 Petružálek Jakub Třinec     165 Veselý Ondřej Zlín  
66 Marcinko Tomáš Třinec     166 Bukarts Roberts Zlín  
67 Adamský Martin Třinec     167 Kubiš Pavel Zlín  
68 Dravecký Vladimír Třinec     168 Okál Zdeněk Zlín  
69 Polanský Jiří Třinec     169 Kratochvíl Matouš Zlín  
70 Růžička Martin Třinec     170 Ondráček Jiří Zlín  
71 Varaďa Václav (TR) Třinec     171 Svoboda Robert (TR) Zlín  
72 Aittokallio Sami (G) Sparta     172 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
73 Honzík David (G) Sparta     173 Růžička Martin (G) Pardubice  
74 Zámorský Petr Sparta     174 Čáslava Petr Pardubice  
75 Dvořák Tomáš Sparta     175 Wishart Ty Pardubice  
76 Pavelka Tomáš Sparta     176 Voženílek Marek Pardubice  
77 Mikuš Juraj Sparta     177 Trončinský Marek Pardubice  
78 Kalina Petr Sparta     178 Ščotka Jan Pardubice  
79 Hlinka Jaroslav Sparta     179 Sýkora Petr Pardubice  
80 Vrána Petr Sparta     180 Rolinek Tomáš Pardubice  
81 Forman Miroslav Sparta     181 Dušek Antonín Pardubice  
82 Reichenberg Alexander Sparta     182 Tomášek David Pardubice