aktualizováno: 19.11.2017 13:10:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2016/2017 série 2

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2016/2017 série 2

 

Karty označeny Modře s Cenou MÁM !!!!
Karty označeny Černě bez ceny NEMÁM !!!
Základní BASE set # 201-367
Číslo # Jméno hráče Team Cena   Číslo # Jméno hráče Team Cena
201 Netík Tomáš Sparta 10,-kč   285 Kvapil Marek Brno  
202 Piskáček Jan Sparta 5,-kč   286 Nečas Martin Brno 5,-kč
203 Forman Miroslav Sparta 5,-kč   287 Slavíček Zdeněk (G) Brno  
204 Procházka Martin Sparta     288 Dostál Lukáš (G) Brno  
205 Uher Dominik Sparta     289 Gajarský Adam Brno  
206 Safin Ostap Sparta     290 Mikúš Tomáš Olomouc  
207 Švrček Jan Sparta 5,-kč   291 Ondrušek Jiří Olomouc  
208 Hlinka Jaroslav Sparta 10,-kč   292 Ostřížek David Olomouc  
209 Gerhát Martin Sparta     293 Skladaný František Olomouc  
210 Čajkovský Michal Sparta     294 Staněk Robin Olomouc  
211 Klimek Lukáš Sparta 5,-kč   295 Strapáč Petr Olomouc  
212 Nedomel Richard Sparta     296 Škůrek David Olomouc  
213 Balán Stanislav Vítkovice     297 Vyrůbalík Martin Olomouc  
214 Němec Erik Vítkovice     298 Štastný David Zlín  
215 Sloboda Karol Vítkovice     299 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
216 Roman Ondřej Vítkovice     300 Veselý Ondřej Zlín  
217 Květon David Vítkovice     301 Komárek Vojtěch Sparta  
218 Vandas Michael Vítkovice     302 Kern Jan Sparta  
219 Sedlák Adam Vítkovice     303 Škarek Jakub (G) Sparta  
220 Tomi Vojtěch Vítkovice     304 Procházka Ondřej Sparta  
221 Hrbas Marek Vítkovice     305 Mikliš Ondřej Sparta  
222 Hudeček Jan Vítkovice     306 Řepík Michal Sparta  
223 Puzič Ivan Vítkovice     307 Nedomel Richard Sparta  
224 Stastny Yan Vítkovice     308 Deveaux André Sparta  
225 Tuominen Henri K. Vary 5,-kč   309 Stastny Yan Vítkovice  
226 Rýgl Martin K. Vary     310 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
227 Mikulík Milan K. Vary     311 Davídek Milan K. Vary 5,-kč
228 Flek Jakub K. Vary     312 Baldajev Viktor K. Vary  
229 Kohout Martin K. Vary     313 Benák Václav K. Vary  
230 Harkabus Tomáš K. Vary     314 Kindl Denis K. Vary 5,-kč
231 Rohan Tomáš K. Vary     315 Hrabík Kryštof Liberec 5,-kč
232 Jelínek Petr Liberec     316 Ševc Martin Liberec  
233 Mikyska Josef Liberec     317 Bláha Ondřej (G) Liberec  
234 Ordoš Jan Liberec     318 Will Roman (G) Liberec  
235 Pyrochta Filip Liberec     319 Gerhát František Litvínov  
236 Vantuch Lukáš Liberec     320 Hübl Viktor Litvínov  
237 Vitásek Ondřej Liberec 5,-kč   321 Stříbrný Josef Litvínov  
238 Pavlík Filip Litvínov     322 Hanzl Robin Litvínov  
239 Reichel Kristián Litvínov     323 Doležal Jiří Litvínov 5,-kč
240 Sklenička Zbyněk Litvínov 5,-kč   324 Válek Lukáš Litvínov  
241 Sorvik Daviel Litvínov     325 Petrásek Michael (G) Litvínov  
242 Trávníček Michal Litvínov     326 Kadlec Petr Plzeň  
243 Svoboda Tomáš Plzeň     327 Kaňák Lukáš Plzeň  
244 Lev Jakub Plzeň     328 Kodýtek Petr Plzeň  
245 Colton Yellow Horn Plzeň     329 Preisinger Miroslav Plzeň  
246 Holý Jan Plzeň     330 Hylák Alexandr (G) Plzeň 10,-kč
247 Švarc Milan Plzeň     331 Sochůrek Lukáš (G) Plzeň  
248 Němeček David Plzeň     332 Pulpán Lukáš Plzeň 5,-kč
249 Schleiss Jan Plzeň     333 Dlapa Ondřej Chomutov 5,-kč
250 Slovák Tomáš Plzeň 5,-kč   334 Huml Ivan Chomutov 5,-kč
251 Vondráček Tomáš Plzeň     335 Račuk Marek Chomutov 5,-kč
252 Moravčík Michal Plzeň     336 Sklenář Jakub Chomutov 5,-kč
253 Kaše David Chomutov     337 Šťovíček Martin Chomutov 5,-kč
254 Kämpf David Chomutov     338 Picard Alexandre Hradec Kr.  
255 Lauko Jakub Chomutov     339 Maxwell Brandon (G) Ml. Boleslav 10,-kč
256 Flemming Brett Chomutov 5,-kč   340 Bernad David Ml. Boleslav  
257 Král Tomáš (G) Chomutov 10,-kč   341 Ďurač Ivan Ml. Boleslav  
258 Gregorc Blaž Hradec Kr.     342 Halász Tomáš (G) Ml. Boleslav  
259 Knotek Tomáš Hradec Kr.     343 Jiránek Tomáš Ml. Boleslav  
260 Nedvídek Lukáš Hradec Kr. 5,-kč   344 Starý Jan Pardubice  
261 Pavlík Radovan Hradec Kr.     345 Beran Matěj Pardubice  
262 Barák Jindřich Hradec Kr.     346 Johnson Nicholas Pardubice  
263 Plášil Karel Hradec Kr.     347 Kacetl Ondřej (G) Pardubice  
264 Rybár Patrik (G) Hradec Kr.     348 Hübl Jaroslav (G) Pardubice  
265 Newton Jake Hradec Kr.     349 Martinec Jakub Pardubice  
266 Dvořák Jaroslav Hradec Kr.     350 Zajíc Josef Pardubice  
267 Dragoun Michal Hradec Kr.     351 Sýkora Ján Pardubice  
268 Dej Rastislav Hradec Kr.     352 Kane Cory Třinec 5,-kč
269 Veselý Jan Hradec Kr. 5,-kč   353 Krajíček Lukáš Třinec  
270 Štich David Ml. Boleslav     354 Jekel Pavel (G) Brno  
271 Žejdl Lukáš Ml. Boleslav     355 Vincour Tomáš Brno  
272 Musil Pavel Ml. Boleslav     356 Bartejs Tomáš Brno  
273 Sýkora Petr Pardubice     357 Erat Roman Brno  
274 Ščotka Jan Pardubice     358 Dočekal Martin Brno  
275 Štěpánek Jakub (G) Pardubice     359 Gago Michal Zlín  
276 Tomášek David Pardubice     360 Goiš Jiří Zlín  
277 Zadina Filip Pardubice     361 Maruna Jan Zlín  
278 Zohorna Hynek Pardubice     362 Štumpf Daniel Zlín  
279 Poulíček Patrik Pardubice     363 Popelak Michal Zlín  
280 Novák Filip Pardubice     364 Okál Zdeněk Zlín  
281 Rákos Daniel Třinec     365 Řezníček Dalibor Zlín 5,-kč
282 Roth Vladimír Třinec 5,-kč   366 Padrnos Martin Zlín  
283 Růžička Martin Třinec 5,-kč   367 Sedláček Pavel Zlín  
284 Špirko Rastislav Třinec 5,-kč          

 

 

 

 

 

 

TOPlist