aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2016/2017 (série 1)

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2016/2017 (série 1)

 

Základní set OFS 2016/2017 #1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Cingel Lukáš Sparta     101 Kudělka Tomáš Chomutov  
2 Hrbas Marek Sparta     102 Köhler Bedřich Hradec Kr.  
3 Eminger Vladimír Sparta     103 Polutny Ryan Hradec Kr.  
4 Černoch jiří Sparta     104 Štajnoch Martin Hradec Kr. 5,-kč
5 Růžička Štefan Sparta     105 Kukumberg Roman Hradec Kr.  
6 Kudrna Andrej Sparta     106 Pláněk Martin Hradec Kr.  
7 Vrána Petr Sparta     107 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
8 Pech Lukáš Sparta     108 Vydarený René Hradec Kr. 5,-kč
9 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     109 Džerinš Andris Hradec Kr.  
10 Mikuš Juraj Sparta     110 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
11 Kalina Petr Sparta     111 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.  
12 Novotný Filip (G) Sparta     112 Červený Rudolf Hradec Kr. 5,-kč
13 Barinka Michal Sparta 5,-kč   113 Dietz Stanislav Hradec Kr.  
14 Kumstát Petr Sparta     114 Čáp Zdeněk Hradec Kr.  
15 Ihnačák Brian Sparta     115 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr. 10,-kč
16 Krenželok Daniel Vítkovice     116 Jarůšek Richard Hradec Kr.  
17 Výtisk Jan Vítkovice     117 Voráček Tomáš Ml. Boleslav 5,-kč
18 Baranka Ivan Vítkovice     118 Pastor Tomáš Ml. Boleslav 5,-kč
19 Kolouch Petr Vítkovice     119 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
20 Kurovský Daniel Vítkovice     120 Stříteský Matěj Ml. Boleslav  
21 Kovář Lukáš Vítkovice     121 Klepiš Jakub Ml. Boleslav  
22 Illéš Jakub Vítkovice     122 Kučný Jiří Ml. Boleslav 5,-kč
23 Zdráhal Patrik Vítkovice     123 Látal Martin Ml. Boleslav  
24 Klok Lukáš Vítkovice     124 Lukáš Ján (G) Ml. Boleslav  
25 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     125 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
26 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     126 Orsava Jakub Ml. Boleslav 5,-kč
27 Urbanec Patrik Vítkovice     127 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
28 Olesz Rostislav Vítkovice     128 Tarkki Tuomas (G) Ml. Boleslav  
29 Szturc Roman Vítkovice     129 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
30 Kucsera Lukáš Vítkovice     130 Hyka Tomáš Ml. Boleslav  
31 Honzík David (G) K. Vary     131 Bárta Michal Pardubice  
32 Dujsík Tomáš K. Vary     132 Bokroš Tomáš Pardubice  
33 Dvořák Tomáš K. Vary 5,-kč   133 Ovčačík Stirad Pardubice  
34 Gríger David K. Vary     134 Hodgman Justin Pardubice  
35 Harant Tomáš K. Vary     135 Kaut Tomáš Pardubice  
36 Mullane Pat K. Vary     136 Klimenta Tomáš Pardubice  
37 Rachůnek Tomáš K. Vary     137 Klouček Milan (G) Pardubice  
38 Rohan Martin K. Vary     138 Leduc Jérome Pardubice  
39 Sičák Vladimír K. Vary     139 Mallet Alexandre Pardubice  
40 Skuhravý Václav K. Vary 5,-kč   140 Růžička Martin (G) Pardubice  
41 Stloukal Petr K. Vary     141 Maxwell Brandon (G) Pardubice  
42 Tomeček Vojtěch K. Vary     142 Nahodil Lukáš Pardubice  
43 Vachovec Michal K. Vary     143 Rapáč Branislav Pardubice  
44 Závorka Tomáš (G) K. Vary     144 Rolinek Tomáš Pardubice  
45 Lašák Ján (G) Liberec     145 Schaus Nicholas Pardubice  
46 Šimek Radim Liberec     146 Adamský Martin Třinec  
47 Bližnák Mário Liberec 5,-kč   147 Doudera Lukáš Třinec  
48 Vlach Jaroslav Liberec     148 Doudera Milan Třinec  
49 Jánošík Adam Liberec 5,-kč   149 Dravecký Vladimír Třinec  
50 Svačina Marek Liberec     150 Galvas Lukáš Třinec  
51 Lakatoš Dominik Liberec     151 Hamerlík Peter (G) Třinec  
52 Derner Lukáš Liberec 5,-kč   152 Hrabal Josef Třinec  
53 Stránský Jan Liberec     153 Hrubec Šimon (G) Třinec  
54 Plutnar Michal Liberec     154 Irgl Zbyněk Třinec  
55 Bulíř Michal Liberec     155 Jank Bohumil Třinec  
56 Mojžíš Tomáš Liberec     156 Kreps Kamil Třinec  
57 Špaček Daniel Liberec     157 Nosek David Třinec  
58 Radivojevič Branko Liberec     158 Petružálek Jakub Třinec  
59 Bartovič Milan Liberec     159 Polanský Jiří Třinec  
60 Černý Jakub Litvínov 5,-kč   160 Vejmělka Karel (G) Brno  
61 Doležal Tomáš Litvínov 5,-kč   161 Gulaši Michal Brno  
62 Gula Jiří Litvínov     162 Kováčik Jozef Brno  
63 Hanzl Martin Litvínov     163 Král Filip Brno  
64 Hořava Miloslav Litvínov     164 Malec Tomáš Brno 5,-kč
65 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 10,-kč   165 Němec Ondřej Brno 5,-kč
66 Janus Jaroslav (G) Litvínov     166 Štencel Jan Brno 5,-kč
67 Jurčík Juraj Litvínov     167 Trška Peter Brno  
68 Kukeš Martin Litvínov     168 Čermák Leoš Brno  
69 Kubát Karel Litvínov     169 Dočekal Martin Brno 5,-kč
70 Lukeš František Litvínov     170 Erat Martin Brno  
71 Martynek Rostislav Litvínov 5,-kč   171 Haščák Marcel Brno  
72 Nejezchleb Richard Litvínov     172 Hruška Jan Brno  
73 Pavelka Tomáš Litvínov 5,-kč   173 Káňa Jan Brno  
74 Machovský Matěj (G) Plzeň 10,-kč   174 Burian Vilém Olomouc  
75 Polívka Patrik (G) Plzeň     175 Eberle Jan Olomouc  
76 Kracík Jaroslav Plzeň     176 Falter Martin (G) Olomouc  
77 Koreis Jakub Plzeň     177 Herman Jakub Olomouc  
78 Johnson Nicholas Plzeň     178 Galvas Jakub Olomouc  
79 Suchý Filip Plzeň     179 Fořt Tomáš Olomouc  
80 Čerešňák Peter Plzeň     180 Holec Miroslav Olomouc  
81 Hrnka Tomáš Plzeň     181 Houdek Tomáš Olomouc  
82 Kubalík Dominik Plzeň     182 Jaroměřský Jan Olomouc  
83 Stach David Plzeň     183 Knotek Jan Olomouc  
84 Kratěna Ondřej Plzeň     184 Konrád Branislav (G) Olomouc  
85 Kubka Branislav Plzeň     185 Laš Marek Olomouc  
86 Kvasnička David Plzeň     186 Mikúš Juraj Olomouc 5,-kč
87 Indrák Miroslav Plzeň     187 Žižka Tomáš Zlín  
88 Laco Ján (G) Chomutov     188 Blaťák Miroslav Zlín  
89 Strmeň Jan (G) Chomutov     189 Bořuta Antonín Zlín  
90 Poletín Michal Chomutov 5,-kč   190 Bukarts Robert Zlín  
91 Tomica Marek Chomutov     191 Holík Petr Zlín 5,-kč
92 Valach Juraj Chomutov     192 Honejsek Antonín Zlín  
93 Hřebejk Štěpán Chomutov     193 Hrazdíra David Zlín  
94 Vondrka Michal Chomutov     194 Chytil Filip Zlín  
95 Skokan Dávid Chomutov 5,-kč   195 Kašík Libor (G) Zlín  
96 Rutta Jan Chomutov     196 Kotvan Oldřich Zlín  
97 Mrázek Jaroslav Chomutov     197 Kubiš Pavel Zlín  
98 Skinner Brett Chomutov     198 Říčka Robert Zlín  
99 Koblasa Petr Chomutov     199 Marušák Jiří Zlín  
100 Růžička Vladimír Chomutov     200 Ondráček Jiří Zlín  

 

Team Pride (1of100) # 1-14   Young Power (1of100) #1-14
Číslo jméno hráče team cena   Číslo jméno hráče team cena
TP-1 Hlinka Jaroslav Sparta     YP-1 Safin Ostap Sparta  
TP-2 Olesz Rostislav Vítkovice     YP-2 Kundrovský Daniel Vítkovice  
TP-3 Skuhravý Václav K. Vary     YP-3 Gorčík Sebastián K. Vary  
TP-4 Lašák Ján (G) Liberec     YP-4 Lakatoš Dominik Liberec  
TP-5 Lukeš František Litvínov     YP-5 Nejezchleba Richard Litvínov  
TP-6 Kratěna Ondřej Plzeň     YP-6 Kvasnička David Plzeň  
TP-7 Vondrka Michal Chomutov     YP-7 Kämpf David Chomutov  
TP-8 Bednář Jaroslav Hradec Kr.     YP-8 Pavlík Radovan Hradec Kr.  
TP-9 Hanzlík Jan Ml. Boleslav     YP-9 Hyka Tomáš Ml. Boleslav  
TP-10 Rolinek Tomáš Pardubice     YP-10 Zadina Filip Pardubice  
TP-11 Irgl Zbyněk Třinec     YP-11 Doudera Lukáš Třinec  
TP-12 Čermák Leoš Brno     YP-12 Nečas Martin Brno  
TP-13 Skladaný František Olomouc     YP-13 Škůrek David Olomouc  
TP-14 Holík Petr Zlín     YP-14 Chytil Filip Zlín  
The and Now ( 1of100 ) #1-14   The and Now ( x/19 ) #1-14 Rainbow paralel
(tehdy a nyní - přestupy hráčů)   (tehdy a nyní - přestupy hráčů)
TN-1 Výtisk Jan LIB/VIT     TN-1 Výtisk Jan LIB/VIT  
TN-2 Petružálek Jakub LIT/TRI     TN-2 Petružálek Jakub LIT/TRI  
TN-3 Vrána Petr VIT/SPA     TN-3 Vrána Petr VIT/SPA  
TN-4 Veselý Ondřej CBU/ZLI     TN-4 Veselý Ondřej CBU/ZLI  
TN-5 Tomica Marek SLA/CHO     TN-5 Tomica Marek SLA/CHO  
TN-6 Sičák Vladimír PAR/KVA     TN-6 Sičák Vladimír PAR/KVA  
TN-7 Kubát Karel SPA/LIT     TN-7 Kubát Karel SPA/LIT  
TN-8 Kratěna Ondřej SPA/PLZ     TN-8 Kratěna Ondřej SPA/PLZ  
TN-9 Bednář Jaroslav SLA/HRA     TN-9 Bednář Jaroslav SLA/HRA  
TN-10 Kvapil Marek VIT/BRN     TN-10 Kvapil Marek VIT/BRN  
TN-11 Pacovský Dominik SPA/MLB     TN-11 Pacovský Dominik SPA/MLB  
TN-12 Ostřížek David BRN/OLO     TN-12 Ostřížek David BRN/OLO  
TN-13 Lašák Ján (G) PAR/LIB     TN-13 Lašák Ján (G) PAR/LIB  
TN-14 Rolinek Tomáš SPA/PAR     TN-14 Rolinek Tomáš SPA/PAR  
Behind the Bench (Coach) (1of100) #1-14   Team Pride Signature ( x/9 ) # 15-28 )
BB-1 Kalous Jiří (TR) Sparta     TP-15 Kaberle Tomáš Brno  
BB-2 Petr Jakub (TR) Vítkovice     TP-16 Olesz Rostislav Vítkovice  
BB-3 Tlačil Jan (TR) K. Vary     TP-17 Buchtele Jan Sparta  
BB-4 Pešán Filip (TR) Liberec     TP-18 Kratěna Ondřej Plzeň  
BB-5 Rulík Radim (TR) Litvínov     TP-19 Čáslava Petr Pardubice  
BB-6 Straka Michal (TR) Plzeň     TP-20 Lašák Ján (G) Liberec  
BB-7 Růžička Vladimír (TR) Chomutov     TP-21 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
BB-8 Sýkora Václav (TR) Hradec Kr.     TP-22 Veselý Ondřej Zlín  
BB-9 Výborný František (TR) Ml. Boleslav     TP-23 Kucharczyk Radim Olomouc  
BB-10 Draisaitl Petr (TR) Pardubice     TP-24 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
BB-11 Kýhos Vladimír (TR) Třinec     TP-25 Červenka Roman Chomutov  
BB-12 Zábranský Libor (TR) Brno     TP-26 Adamský Martin Třinec  
BB-13 Venera Zdeněk (TR) Olomouc     TP-27 Hübl Viktor Litvínov  
BB-14 Vlach Rostislav (Tr) Zlín     TP-28 Bičánek Radim K. Vary  
In the Crease ( V Brankovišti - gólmani ) (1 of 100) #1-29
IC-1 Vejmělka Karel (G) Brno     IC-16 Růžička martin (G) Pardubice  
IC-2 Slavíček Zdeněk (G) Brno     IC-17 Maxwell Brandon (G) Pardubice  
IC-3 Dostál Lukáš (G) Brno     IC-18 Štěpánek Jakub (G) Pardubice  
IC-4 Laco Ján (G) Chomutov     IC-19 Machovský Matěj (G) Plzeň  
IC-5 Strmeň Jan (G) Chomutov     IC-20 Polívka Patrik (G) Plzeň  
IC-6 Lašák Ján (G) Liberec     IC-21 Pöpperle Tomáš (G) Sparta  
IC-7 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     IC-22 Novotný Filip (G) Sparta  
IC-8 Janus Jaroslav (G) Litvínov     IC-23 Hamerlík Peter (G) Třinec  
IC-9 Lukáš Ján (G) Ml. Boleslav     IC-24 Hrubec Šimon (G) Třinec  
IC-10 Tarkki Tuoman (G) Ml. Boleslav     IC-25 Honzík David (G) K. Vary  
IC-11 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.     IC-26 Bartošák Patrik (G) Vitkovice  
IC-12 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     IC-27 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
IC-13 Falter Martin (G) Olomouc     IC-28 Kašík Libor (G) Zlín  
IC-14 Konrád Branislav (G) Olomouc     IC-29 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
IC-15 Klouček Milan (G) Pardubice            
Passing the Torch (1of100) #1-22 (Předání pochodně - hokejové rodiny otec a syn)
PT-1 Vlach Rostislav / Vlach Roman Vsetín / Zlín  
PT-2 Růžička Vladimír / Růžička Vladimír ml. Slavia / Chomutov  
PT-3 Reichel Robert / Reichel Kristian Litvínov / Litvínov  
PT-4 Gudas leo / Gudas Radko Sparta / CZE  
PT-5 Bubla Jiří / Šlégr Jiří Litvínov / Litvínov  
PT-6 Vejvoda Otakar / Vejvoda Otakar ml. Kladno / Kladno  
PT-7 Bruk Josef / Bruk David Litvínov / Plzeň  
PT-8 Šmíd Ladislav / Šmíd Ladislav ml. Jihlava / Liberec  
PT-9 Kaberle František st. / Kaberle František Kladno / Kladno  
PT-10 Jelínek Tomáš / Jelínek Petr Sparta / Slavia  
PT-11 Micka Jindřich / Micka Tomáš Slavia / Slavia  
PT-12 Jaškin Alexej / Jaškin Dmitrij Vsetín / Slavia  
PT-13 Zábranský Libor / Zábranský Libor ml. Vsetín / Brno  
PT-14 Volek David / Volek Dominik Sparta / Sparta  
PT-15 Holaň Miloslav st. / Holaň Miloslav Vítkovice / Vítkovice  
PT-16 Hořava Miloslav / Hořava Petr Kladno / Kladno  
PT-17 Dolana Jiří / Dolana Libor Jihlava / Jihlava  
PT-18 Hronek Josef / Hronek Lukáš (G) Slavia / Slavia  
PT-19 Výborný František / Výborný David Jihlava / Sparta  
PT-20 Doležal Jiíř st. / Doležal Jiří Sparta / Slavia  
PT-21 Nedvěd jaroslav st. / Nedvěd jaroslav Litvínov / Sparta  
PT-22 Zadina Marek / Zadina Fipip Parduubice / Pardubice  
Strangers on the Ice (1of100) #1-50   (Cizinci na extraligovém ledě)
Číslo Jméno hráče - Národnost Team Cena
SI-1 Ihnačák Brian - Kanada Sparta  
SI-2 Sloboda Karol - Slovensko Vítkovice  
SI-3 Harant Tomáš - Slovensko K. Vary  
SI-4 Lašák Ján (G) - Slovensko Liberec  
SI-5 Janus Jaroslav (G) - Slovensko Litvínov  
SI-6 Johnson Nicholas - USA Plzeň  
SI-7 Skinner Brett - Kanada Chomutov  
SI-8 Džerinš Andris - Lotyšsko Hradec Kr.  
SI-9 Tarkki Tuomas (G) - Finsko Mladá Boleslav  
SI-10 Maxwell Brandon (G) - USA Pardubice  
SI-11 Hamerlík Peter - Slovensko Třinec  
SI-12 Kováčik Jozef - Slovensko Brno  
SI-13 Konrád Branislav (G) - Slovensko Olomouc  
SI-14 Bukarts Robert - Lotyšsko Zlín  
SI-15 Růžička Štefan - Slovensko Sparta  
SI-16 Baranka Ivan - Slovensko Vítkovice  
SI-17 Gríger David - Slovensko K. Vary  
SI-18 Bartovič Milan - Slovensko Liberec  
SI-19 Sorvik Daniel - Norsko Norsko  
SI-20 Čerešňák Peter - Slovensko Plzeň  
SI-21 Laco Ján (G) - Slovensko Chomutov  
SI-22 Kukumberg Roman - Slovensko Hradec Kr.  
SI-23 Leduc Jérome - Kanada Pardubice  
SI-24 Špirko Rastislav - Slovensko Chomutov  
SI-25 Trška Peter - Slovensko Brno  
SI-26 Mikúš Juraj - Slovensko Olomouc  
SI-27 Kotvan Oldřich - Slovensko Zlín  
SI-28 Mikuš Juraj - Slovensko Sparta  
SI-29 Vandas Michal - Slovensko Vítkovice  
SI-30 Bližnák Mário - Slovensko Liberec  
SI-31 Kubka Branislav - Slovensko Plzeň  
SI-32 Valach Juraj - Slovensko Chomutov  
SI-33 Gregorc Blaž - Slovinsko Hradec Kr.  
SI-34 Mallet Alexandre - Kanada Pardubice  
SI-35 Dravecký Vladimír - Slovensko Třinec  
SI-36 Haščák Marcel - Slovensko Brno  
SI-37 Mikúš Tomáš - Slovensko Olomouc  
SI-38 Cingel Lukáš - Slovensko Sparta  
SI-39 Radivojevič Branko - Slovensko Liberec  
SI-40 Skokan Dávid - Slovensko Chomutov  
SI-41 Rybár Patrik - Slovensko Hradec Kr.  
SI-42 Schaus Nicholas - USA Pardubice  
SI-43 Malec Tomáš - Slovensko Brno  
SI-44 Skladaný František - Slovensko Olomouc  
SI-45 Kudrna Andrej - Slovensko Sparta  
SI-46 Jánošík Adam - Slovensko Liberec  
SI-47 Štajnoch Martin - Slovensko Hradec Kr.  
SI-48 Hodgman Justin - Kanada Pardubice  
SI-49 Potulny Ryan - USA Hradec Kr.  
SI-50 Bokroš Tomáš - Slovensko Pardubice  
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

Základní set OFS 2016/2017 #1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Cingel Lukáš Sparta     101 Kudělka Tomáš Chomutov  
2 Hrbas Marek Sparta     102 Köhler Bedřich Hradec Kr.  
3 Eminger Vladimír Sparta     103 Polutny Ryan Hradec Kr.  
4 Černoch jiří Sparta     104 Štajnoch Martin Hradec Kr.  
5 Růžička Štefan Sparta     105 Kukumberg Roman Hradec Kr.  
6 Kudrna Andrej Sparta     106 Pláněk Martin Hradec Kr.  
7 Vrána Petr Sparta     107 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
8 Pech Lukáš Sparta     108 Vydarený René Hradec Kr.  
9 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     109 Džerinš Andris Hradec Kr.  
10 Mikuš Juraj Sparta     110 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
11 Kalina Petr Sparta     111 Pavelka Jaroslav (G) Hradec Kr.  
12 Novotný Filip (G) Sparta     112 Červený Rudolf Hradec Kr.  
13 Barinka Michal Sparta     113 Dietz Stanislav Hradec Kr.  
14 Kumstát Petr Sparta     114 Čáp Zdeněk Hradec Kr.  
15 Ihnačák Brian Sparta     115 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
16 Krenželok Daniel Vítkovice     116 Jarůšek Richard Hradec Kr.  
17 Výtisk Jan Vítkovice     117 Voráček Tomáš Ml. Boleslav  
18 Baranka Ivan Vítkovice     118 Pastor Tomáš Ml. Boleslav  
19 Kolouch Petr Vítkovice     119 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
20 Kurovský Daniel Vítkovice     120 Stříteský Matěj Ml. Boleslav  
21 Kovář Lukáš Vítkovice     121 Klepiš jakub Ml. Boleslav  
22 Illéš Jakub Vítkovice     122 Kučný Jiří Ml. Boleslav  
23 Zdráhal Patrik Vítkovice     123 Látal Martin Ml. Boleslav  
24 Klok Lukáš Vítkovice     124 Lukáš Ján (G) Ml. Boleslav  
25 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     125 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
26 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     126 Orsava Jakub Ml. Boleslav  
27 Urbanec Patrik Vítkovice     127 Hanzlík Jan Ml. Boleslav  
28 Olesz Rostislav Vítkovice     128 Tarkki Tuomas (G) Ml. Boleslav  
29 Szturc Roman Vítkovice     129 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
30 Kucsera Lukáš Vítkovice     130 Hyka Tomáš Ml. Boleslav  
31 Honzík David (G) K. Vary     131 Bárta Michal Pardubice  
32 Dujsík Tomáš K. Vary     132 Bokroš Tomáš Pardubice  
33 Dvořák Tomáš K. Vary     133 Ovčačík Stirad Pardubice  
34 Gríger David K. Vary     134 Hodgman Justin Pardubice  
35 Harant Tomáš K. Vary     135 Kaut Tomáš Pardubice  
36 Mullane Pat K. Vary     136 Klimenta Tomáš Pardubice  
37 Rachůnek Tomáš K. Vary     137 Klouček Milan (G) Pardubice  
38 Rohan Martin K. Vary     138 Leduc Jérome Pardubice  
39 Sičák Vladimír K. Vary     139 Mallet Alexandre Pardubice  
40 Skuhravý Václav K. Vary     140 Růžička Martin (G) Pardubice  
41 Stloukal Petr K. Vary     141 Maxwell Brandon (G) Pardubice  
42 Tomeček Vojtěch K. Vary     142 Nahodil Lukáš Pardubice  
43 Vachovec Michal K. Vary     143 Rapáč Branislav Pardubice  
44 Závorka Tomáš (G) K. Vary     144 Rolinek Tomáš Pardubice  
45 Lašák Ján (G) Liberec     145 Schaus Nicholas Pardubice  
46 Šimek Radim Liberec     146 Adamský Martin Třinec  
47 Bližnák Mário Liberec     147 Doudera Lukáš Třinec  
48 Vlach jaroslav Liberec     148 Doudera Milan Třinec  
49 Jánošík Adam Liberec     149 Dravecký Vladimír Třinec  
50 Svačina Marek Liberec     150 Galvas Lukáš Třinec  
51 Lakatoš Dominik Liberec     151 Hamerlík Peter (G) Třinec  
52 Derner Lukáš Liberec     152 Hrabal Josef Třinec  
53 Stránský Jan Liberec     153 Hrubec Šimon (G) Třinec  
54 Plutnar Michal Liberec     154 Irgl Zbyněk Třinec  
55 Bulíř Michal Liberec     155 Jank Bohumil Třinec  
56 Mojžíš Tomáš Liberec     156 Kreps Kamil Třinec  
57 Špaček Daniel Liberec     157 Nosek David Třinec  
58 Radivojevič Branko Liberec     158 Petružálek Jakub Třinec  
59 Bartovič Milan Liberec     159 Polanský Jiří Třinec  
60 Černý Jakub Litvínov     160 Vejmělka Karel (G) Brno  
61 Doležal Tomáš Litvínov     161 Gulaši Michal Brno  
62 Gula Jiří Litvínov     162 Kováčik Jozef Brno  
63 Hanzl Martin Litvínov     163 Král Filip Brno  
64 Hořava Miloslav Litvínov     164 Malec Tomáš Brno  
65 Hübl Jaroslav (G) Litvínov     165 Němec Ondřej Brno  
66 Janus Jaroslav (G) Litvínov     166 Štencel Jan Brno  
67 Jurčík Juraj Litvínov     167 Trška Peter Brno  
68 Kukeš Martin Litvínov     168 Čermák Leoš Brno  
69 Kubát Karel Litvínov     169 Dočekal Martin Brno  
70 Lukeš František Litvínov     170 Erat Martin Brno  
71 Martynek Rostislav Litvínov     171 Haščák Marcel Brno  
72 Nejezchleb Richard Litvínov     172 Hruška Jan Brno  
73 Pavelka Tomáš Litvínov     173 Káňa Jan Brno  
74 Machovský Matěj (G) Plzeň     174 Burian Vilém Olomouc  
75 Polívka Patrik (G) Plzeň     175 Eberle Jan Olomouc  
76 Kracík Jaroslav Plzeň     176 Falter Martin (G) Olomouc  
77 Koreis Jakub Plzeň     177 Herman Jakub Olomouc  
78 Johnson Nicholas Plzeň     178 Galvas Jakub Olomouc  
79 Suchý Filip Plzeň     179 Fořt Tomáš Olomouc  
80 Čerešňák Peter Plzeň     180 Holec Miroslav Olomouc  
81 Hrnka Tomáš Plzeň     181 Houdek Tomáš Olomouc  
82 Kubalík Dominik Plzeň     182 Jaroměřský Jan Olomouc  
83 Stach David Plzeň     183 Knotek Jan Olomouc  
84 Kratěna Ondřej Plzeň     184 Konrád Branislav (G) Olomouc  
85 Kubka Branislav Plzeň     185 Laš Marek Olomouc  
86 Kvasnička David Plzeň     186 Mikúš Juraj Olomouc  
87 Indrák Miroslav Plzeň     187 Žižka Tomáš Zlín  
88 Laco Ján (G) Chomutov     188 Blaťák Miroslav Zlín  
89 Strmeň Jan (G) Chomutov     189 Bořuta Antonín Zlín  
90 Poletín Michal Chomutov     190 Bukarts Robert Zlín  
91 Tomica Marek Chomutov     191 Holík Petr Zlín  
92 Valach Juraj Chomutov     192 Honejsek Antonín Zlín  
93 Hřebejk Štěpán Chomutov     193 Hrazdíra David Zlín  
94 Vondrka Michal Chomutov     194 Chytil Filip Zlín  
95 Skokan Dávid Chomutov     195 Kašík Libor (G) Zlín  
96 Rutta Jan Chomutov     196 Kotvan Oldřich Zlín  
97 Mrázek Jaroslav Chomutov     197 Kubiš Pavel Zlín  
98 Skinner Brett Chomutov     198 Říčka Robert Zlín  
99 Koblasa Petr Chomutov     199 Marušák Jiří Zlín  
100 Růžička Vladimír Chomutov     200 Ondráček Jiří Zlín  

 

 

 

 

 

TOPlist