aktualizováno: 15.11.2017 17:55:16

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2015/2016 (2.série)

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2015/2016 (2.série)

Základní set OFS 2015/2016 (2.série)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Dočekal Martin Brno     313 Dvořáček David Sparta 5,-kč
202 Burian Vilém Brno     314 Havel Jan Sparta 5,-kč
203 Čiliak Marek (G) Brno     315 Kalina Petr Sparta 5,-kč
204 Zohorna Radim Brno 5,-kč   316 Novák Martin Sparta  
205 Hruška Jan Brno     317 Novotný Filip (G) Sparta  
206 Němec Vojtěch Brno 5,-kč   318 Piskáček Jan Sparta 5,-kč
207 Sloboda Karol Vítkovice     319 Kukin Fedor (G) Plzeň  
208 Klok Lukáš Vítkovice     320 Svoboda Tomáš Plzeň  
209 Balán Stanislav Vítkovice     321 Beran Matěj Pardubice  
210 Čerešnák Peter Vítkovice     322 Cetkovský Jiří Pardubice 5,-kč
211 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     323 Kolář Jan Pardubice  
212 Hlinka Michal Vítkovice     324 Kopřiva Miroslav (G) Pardubice  
213 Kovář Lukáš Vítkovice     325 Monja Dmitrij Pardubice  
214 Vandas Michael Vítkovice     326 Nedbal Karel Pardubice 5,-kč
215 Pastor Tomáš Vítkovice     327 Orsava Jakub Pardubice 5,-kč
216 Tomi Vojtěch Vítkovice     328 Panna Ondřej Pardubice 5,-kč
217 Buchtele Jan Sparta 5,-kč   329 Pipek Tomáš Pardubice 5,-kč
218 Černoch Jiří Sparta 5,-kč   330 Půhoný Jiří Pardubice  
219 Švrček Jan Sparta 5,-kč   331 Rapáč Branislav Pardubice  
220 Klimek Lukáš Sparta     332 Redenbach Tyler Pardubice  
221 Kumstát Petr Sparta     333 Roupec David Pardubice 5,-kč
222 Lukáš Jan (G) Sparta     334 Šimun Eduard Pardubice  
223 Procházka Martin Sparta 5,-kč   335 Voženílek Daniel Pardubice 5,-kč
224 Dragoun Michal Sparta 5,-kč   336 Zdráhal Jan Pardubice  
225 Eminger Vladimír Sparta     337 Kájínek David Liberec 5,-kč
226 Pech Lukáš Sparta 5,-kč   338 Ordoš Jan Liberec  
227 Přikryl Roman Plzeň     339 Plutnar Michal Liberec 5,-kč
228 Beran Matěj Plzeň 5,-kč   340 Říha Jiří Liberec 5,-kč
229 Hollweg Ryan Plzeň     341 Schwarz Marek (G) Liberec  
230 Kracík Jaroslav Plzeň     342 Stránský Jan Liberec 5,-kč
231 Kubka Branislav Plzeň     343 Šimek Radim Liberec 5,-kč
232 Machovský Matěj (G) Plzeň     344 Jonák Vít Liberec 5,-kč
233 Kudroč Kristián Plzeň     345 Vitásek Ondřej Liberec 5,-kč
234 Hrňa Erik Plzeň     346 Vlach Jaroslav Liberec 5,-kč
235 Sklenička David Plzeň     347 Rýgl Martin Ml. Boleslav  
236 Sýkora Ján Plzeň     348 Rys Jiří Ml. Boleslav 5,-kč
237 Maxwell Brandon (G) Pardubice     349 Řehoř Milan (G) Ml. Boleslav 10,-kč
238 Starý Jan Pardubice     350 Volf Lukáš Ml. Boleslav  
239 Holub Jan Ml. Boleslav 5,-kč   351 Čachotský Tomáš Zlín 5,-kč
240 Hyka Tomáš Ml. Boleslav     352 Horák Oldřich Zlín 5,-kč
241 Lenc Radim Ml. Boleslav 5,-kč   353 Maruna Jan Zlín 5,-kč
242 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav 5,-kč   354 Popelka Michal Zlín  
243 Střítenský Matěj Ml. Boleslav 5,-kč   355 Štumpf Daniel Zlín  
244 Žejd Lukáš Ml. Boleslav     356 Húževka Peter Olomouc 5,-kč
245 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav 10,-kč   357 Mikúš Tomáš Olomouc  
246 Hruška Radim Ml. Boleslav 5,-kč   358 Pekr Matěj Olomouc 5,-kč
247 Klepiš Jakub Ml. Boleslav     359 Rác Roman Olomouc 5,-kč
248 Řezníček Dalibor Zlín 5,-kč   360 Skladaný František Olomouc  
249 Matějíček Martin Zlín 5,-kč   361 Urbisch Jakub (G) Olomouc  
250 Urbanec Patrik Zlín     362 Jank Bohumil Hradec Kr.  
251 Kubiš Pavel Zlín 5,-kč   363 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
252 Šťasný David Zlín 5,-kč   364 Kopta Ondřej Hradec Kr. 5,-kč
253 Sedláček Pavel Zlín 5,-kč   365 Kukumberg Roman Hradec Kr. 5,-kč
254 Štůrala Tomáš (G) Zlín 10,-kč   366 Nedvídek Lukáš Hradec Kr. 5,-kč
255 Buc Dávid Olomouc 5,-kč   367 Pilař Karel Hradec Kr. 10,-kč
256 Holec Miroslav Olomouc     368 Šimánek Jiří Hradec Kr. 5,-kč
257 Houdek Tomáš Olomouc 5,-kč   369 Čech Jakub (G) Chomutov  
258 Kafka Petr Olomouc     370 Harant Tomáš Chomutov  
259 Konrád Branislav (G) Olomouc 10,-kč   371 Hřebejk Štěpán Chomutov 5,-kč
260 Zeman Adam Olomouc 5,-kč   372 Rutta Jan Chomutov  
261 Rašner Alex Olomouc 5,-kč   373 Strměň Jan (G) Chomutov 10,-kč
262 Valenta Tomáš Olomouc     374 Valach Juraj Chomutov  
263 Čáp Zdeněk Hradec Kr. 5,-kč   375 Veselý Radek Chomutov 5,-kč
264 Dietz Stanislav Hradec Kr. 5,-kč   376 Adamský Martin Třinec  
265 Hronek Filip Hradec Kr.     377 Cienciala David Třinec 5,-kč
266 Köhler Bedřich Hradec Kr.     378 Hossa Marcel Třinec  
267 Vantuch Lukáš Hradec Kr. 5,-kč   379 Káňa Tomáš Třinec  
268 Troliga Tomáš Hradec Kr.     380 Kanko Petr Třinec  
269 Jánošík Adam Chomutov 5,-kč   381 Kopecký Tomáš Třinec  
270 Šidlík Petr Chomutov 5,-kč   382 Luka Vladimír Třinec  
271 Sklenář Jakub Chomutov 5,-kč   383 Nosek David Třinec 5,-kč
272 Strmeň Jan (G) Chomutov     384 Roth Vladimír Třinec  
273 Tomica Marek Chomutov     385 Rufer Adan Třinec 5,-kč
274 Pereťagin Sergei Chomutov     386 Růžička Marek Třinec 5,-kč
275 Brett Skinner Chomutov     387 Slovák Tomáš Třinec  
276 Adámek Marian Třinec     388 Stehlík Richard Třinec  
277 Foltýn Michael Třinec     389 Svačina Vladimír Třinec  
278 Hrabal Josef Třinec     390 Sýkora Ján Třinec  
279 Hrubec Šimon (G) Třinec     391 Šimboch Juraj (G) Třinec  
280 Jašek Lukáš Třinec     392 Tybor Radoslav Třinec 5,-kč
281 Plíhal Tomáš Třinec     393 Žejdl Lukáš Třinec  
282 Martynek Rostislav Litvínov     394 Horák Lukáš Litvínov  
283 Frolo Tomáš Litvínov 5,-kč   395 Reichel Kristian Litvínov 10,-kč
284 Hanzl Robin Litvínov 5,-kč   396 Šimeček Jaroslav Litvínov  
285 Chaloupka Petr Litvínov 5,-kč   397 Fečo David (G) K. Vary 10,-kč
286 Válek Lukáš Litvínov     398 Flek Jakub K. Vary 5,-kč
287 Jurčík Ondřej Litvínov 5,-kč   399 Gríger David K. Vary 5,-kč
288 Petrásek Michael (G) Litvínov     400 Kůs Jaroslav K. Vary 5,-kč
289 Duda Radek Litvínov     401 Rachůnek Ivan K. Vary 5,-kč
290 Stříbrný Josef Litvínov     402 Redlihs Jekabs K. Vary 10,-kč
291 Habal Stanislav (G) K. Vary 10,-kč   403 Rodney Bryan K. Vary 5,-kč
292 Harkabus Tomáš K. Vary 5,-kč   404 Skuhravý Václav K. Vary 5,-kč
293 Tomeček Jan K. Vary 5,-kč   405 Svoboda Jakub K. Vary  
294 Marosz Rostislav K. Vary     406 Weinhold Martin K. Vary 5,-kč
295 Kohout Martin K. Vary 5,-kč   407 Blaž Gregorc Pardubice 5,-kč
296 Sičák Vladimír K. Vary 5,-kč   408 Moučka Jaroslav Pardubice 5,-kč
297 Dvořák Tomáš K. Vary 5,-kč   409 Havlík Ladislav Pardubice 5,-kč
298 Tomeček Vojtěch K. Vary 5,-kč   410 Kaut Tomáš Pardubice 5,-kč
299 Vachovec Michal K. Vary 5,-kč   411 Mojžíš Tomáš Liberec  
300 Zadražil Matěj K. Vary 5,-kč   412 Huna Rudolf K. Vary 5,-kč
301 Dostálek Vlastimil Brno     413 Kristan Robert (G) Chomutov 10,-kč
302 Dujsík Tomáš Brno     414 Svoboda Miroslav (G) Třinec  
303 Dvořák Filip Brno 5,-kč   415 Roman Michal (G) Třinec  
304 Koreis Jakub Brno     416 Osmík Martin K. Vary 5,-kč
305 Šnajnar Rostislav Brno     417 Vantuch Lukáš Litvínov  
306 Štindl Petr Brno     418 Vejmělka Karel (G) Brno  
307 Špirko Rastislav Brno     419 Doležal Jiří (G) Litvínov 10,-kč
308 Ton Petr Brno     420 Taylor Danny (G) Sparta  
309 Kafka Petr Vítkovice     421 Mertl Tomáš Hradec Kr.  
310 Jáchym Tomáš Vítkovice     422 Hlaváč Jan Sparta  
311 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     423 Bukarts Robert Zlín  
312 Hovorka Marek Vítkovice     424 Hamilton Curtis Sparta  

 

  
Magic Hands (1 of 199) #15-28   Young Power (1 of 199) # 15-28
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MH-15 Čiliak Marek (G) Brno     YP-15 Šnajnar Rostislav Brno  
MH-16 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     YP-16 Greš Tomáš Vítkovice  
MH-17 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     YP-17 Procházka Martin Sparta  
MH-18 Machovský Matěj (G) Plzeň     YP-18 Přikryl Roman Plzeň  
MH-19 Kristan Robert (G) Pardubice     YP-19 Nedbal Karel Pardubice  
MH-20 Schwarz Marek (G) Liberec     YP-20 Ordoš Jan Liberec  
MH-21 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     YP-21 Volf Lukáš Ml. Boleslav  
MH-22 Štůrala Tomáš (G) Zlín     YP-22 Šťastný David Zlín  
MH-23 Konrád Branislav (G) Olomouc     YP-23 Mikúš Tomáš Olomouc  
MH-24 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     YP-24 Hronek Filip Hradec Kr.  
MH-25 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov     YP-25 Kaše David Chomutov  
MH-26 Hrubec Šimon (G) Třinec     YP-26 Doudera Milan Třinec  
MH-27 Horák Lukáš (G) Litvínov     YP-27 Reichel Kristian Litvínov  
MH-28 Habal Vladislav (G) K. Vary     YP-28 Dvořák Tomáš K. Vary  
Coach / Trenéři (1 of 199) # 15-28   Team Pride (1 of 99) # 15-28
CO-15 Pokorný Kamil Brno     TP-15 Kaberle Tomáš Brno  
CO-16 Petr Jakub Vítkovice     TP-16 Olesz Rostislav Vítkovice  
CO-17 Moták Zdeněk Sparta     TP-17 Buchtele Jan Sparta  
CO-18 Čihák Ladislav Plzeň     TP-18 Kratěna Ondřej Plzeň  
CO-19 Zadina Marek Pardubice     TP-19 Čáslava Petr Pardubice  
CO-20 Čermák Vladimír Liberec     TP-20 Lašák Ján (G) Liberec  
CO-21 Jelínek Marian Ml. Boleslav     TP-21 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
CO-22 Jurík Juraj Zlín     TP-22 Veselý Ondřej Zlín  
CO-23 Tomajko Jan Olomouc     TP-23 Kucharczyk Radim Olomouc  
CO-24 Kýhos Vladimír Hradec Kr.     TP-24 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
CO-25 Kopřiva Břetislav Chomutov     TP-25 Červenka Roman Chomutov  
CO-26 Dopita Jiří Třinec     TP-26 Adamský Martin Třinec  
CO-27 Šlégr Jiří Litvínov     TP-27 Hübl Viktor Litvínov  
CO-28 Mlejnek Karel K. Vary     TP-28 Bičánek Radim K. Vary  
     
Piece of the Game (1 of xx) # 1-31
MI-01 Furch Dominik (G) - Glove Slavia     MI-17 Kováčik Jozef - Glove Brno  
MI-02 Pek Matěj - Glove Olomouc     MI-18 Tvrdík Michal - Glove Hradec Kr.  
MI-03 Matai Jakub - Glove Olomouc     MI-19 Sabolič Robert - Stick Sparta  
MI-04 Vlach Jaroslav - Jersey Liberec     MI-20 Duda Radek - Stick K. Vary  
MI-05 Alinč Jan - Jersey Slavia     MI-21 Duda Radek - Stick Litvínov  
MI-06 Řezníček Dalibor - Jersey Zlín     MI-22 Žižka Tomáš - Stick Zlín  
MI-07 Řepík Michal - Stick Liberec     MI-23 Lukeš František - Glove Litvínov  
MI-08 Pilař Karel - Stick Hradec Kr.     MI-24 Sýkora Petr - Pants Pardubice  
MI-09 Halász Tomáš (G) - Stick Pardubice     MI-25 Doudera Milan - Glove Třinec  
MI-10 Benák Václav - Glove Pardubice     MI-26 Buchtele Jan - Stick Sparta  
MI-11 Rolinek Tomáš - Stick Pardubice     MI-27 Čajkovský Michal - Stick Sparta  
MI-12 Polášek Libor - Jersey Vítkovice     MI-28 Pöpperle Tomáš (G) - Stick Sparta  
MI-13 Vyrůbalík Martin - Jersey Olomouc     MI-29 Strmeň Jan (G) - Glove Chomutov  
MI-14 Pöpperle Tomáš (G) - Pad Sparta     MI-30 Urban Tomáš - Stick Ml. Boleslav  
MI-15 Réway Martin - Stick Sparta     MI-31 Lenc Radan - Stick Ml. Boleslav  
MI-16 Forman Miroslav - Jersey Sparta            
Team Double Signature (1 of 20) # 15-28
TDS-15 Čermák Leoš / Koreis Jakub Brno  
TDS-16 Káňa jan / Strapáč Petr Vítkovice  
TDS-17 Polášek Adam / Švrček Jan Sparta  
TDS-18 Kubalík Dominik / Lev jakub Plzeň  
TDS-19 Ščotka Jan / Nahodil Lukáš Pardubice  
TDS-20 Schwarz Marek (G) / Valský Jakub Liberec  
TDS-21 Jarůšek Richard / Pabiška Lukáš Ml. Boleslav  
TDS-22 Vlach Roman / Sýkora Tomáš Zlín  
TDS-23 Skrbek Pavel / Rašner Alex Olomouc  
TDS-24 Frühauf Peter / Kukumberg Roman Hradec Kr.  
TDS-25 Růžička Vladimír / Hřebejk Štěpán Chomutov  
TDS-26 Hamerlík Peter (G) / Hrubec Šimon (G) Třinec  
TDS-27 Pavlík Filip / Jurčík Jaroslav Litvínov  
TDS-28 Marosz Rostislav / Bičánek Radim K. Vary  
Authentic Signature (1 of 39) # 1-70
AS-71 Čermák Leoš Brno     AS-106 Marušák Jiří Zlín  
AS-72 Stehlík Richard Brno     AS-107 Horák Oldřich Zlín  
AS-73 Koreis Jakub Brno     AS-108 Cibák Martin Zlín  
AS-74 Falter Martin (G) Brno     AS-109 Kubiš Pavel Zlín  
AS-75 Kuboš Petr Brno     AS-110 Čachotský Tomáš Zlín  
AS-76 Káňa Jan Vítkovice     AS-111 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
AS-77 Strapáč Petr Vítkovice     AS-112 Skrbek Pavel Olomouc  
AS-78 Sturcz Roman Vítkovice     AS-113 Rašner Alex Olomouc  
AS-79 Štich David Vítkovice     AS-114 Konrád Branislav (G) Olomouc  
AS-80 Olesz Rostislav Vítkovice     AS-115 Jaroměřský Jan Olomouc  
AS-81 Eminger Vladimír Sparta     AS-116 Dej Rastislav Hradec Kr.  
AS-82 Buchtele Jan Sparta     AS-117 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
AS-83 Sabolič Robert Sparta     AS-118 Courchaine Adam Hradec Kr.  
AS-84 Čajkovský Michal Sparta     AS-119 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
AS-85 Přibyl Daniel Sparta     AS-120 Pilař Karel Hradec Kr.  
AS-86 Kubalík Dominik Plzeň     AS-121 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
AS-87 Jeřábek Jakub Plzeň     AS-122 Vondrka Michal Chomutov  
AS-88 Kratěna Ondřej Plzeň     AS-123 Růžička Vladimír Chomutov  
AS-89 Lev Jakub Plzeň     AS-124 Kaše David Chomutov  
AS-90 Indrák Miroslav Plzeň     AS-125 Kämpf David Chomutov  
AS-91 Ščotka Jan Pardubice     AS-126 Hrubec Šimon (G) Třinec  
AS-92 Štajnoch Martin Pardubice     AS-127 Svačina Vladimír Třinec  
AS-93 Moučka Jaroslav Pardubice     AS-128 Klesla Rostislav Třinec  
AS-94 Nahodil Lukáš Pardubice     AS-129 Polanský Jiří Třinec  
AS-95 Bokroš Tomáš Pardubice     AS-130 Hamerlík Peter (G) Třinec  
AS-96 Bulíř Michal Liberec     AS-131 Martynek Rostislav Litvínov  
AS-97 Valský Jakub Liberec     AS-132 Jánský Peter Litvínov  
AS-98 Schwarz Marek (G) Liberec     AS-133 Frolo Tomáš Litvínov  
AS-99 Bakoš Martin Liberec     AS-134 Jurčík Jaroslav Litvínov  
AS-100 Plutnar Michal Liberec     AS-135 Gerhát František Litvínov  
AS-101 Látal Martin Ml. Boleslav     AS-136 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
AS-102 Výborný David Ml. Boleslav     AS-137 Gulaši Milan K. Vary  
AS-103 Kučný Jiří Ml. Boleslav     AS-138 Haščák Marcel K. Vary  
AS-104 Hruška Radim Ml. Boleslav     AS-139 Harant Tomáš K. Vary  
AS-105 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     AS-140 Bartek Martin K. Vary  

 

Hokejové Hry Brno 2016 (1 of 69) # 1-97
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Raška Adam Brno     50 Vondráček Tomáš Brno  
2 Ostřížek David Brno     51 Burian Vilém Brno  
3 Zohorna Hynek Brno     52 Němec Vojtěch Brno  
4 Koreis Jakub Brno     53 Falter Martin (G) Brno  
5 Káňa Jan Brno     54 Ton Petr Brno  
6 Kováčik Jozef Brno     55 Šnajnar Rostislav Brno  
7 Čermák Leoš Brno     56 Špirko Rastislav Brno  
8 Čiliak Marek (G) Brno     57 Trška Peter Brno  
9 Dočekal Martin Brno     58 Polášek Adam Sparta  
10 Falter Martin (G) Brno     59 Kudrna Andrej Sparta  
11 Trška Peter Brno     60 Hamilton Curtis Sparta  
12 Kuboš Petr Brno     61 Přibyl Daniel Sparta  
13 Mrázek Petr Brno     62 Buchtele Jan Sparta  
14 Štindl Petr Brno     63 Lukáš Jan (G) Sparta  
15 Dujsík Tomáš Brno     64 Jandač Josef (TR) Sparta  
16 Kaberle Tomáš Brno     65 Mikuš Juraj Sparta  
17 Malec Tomáš Brno     66 Klimek Lukáš Sparta  
18 Vondráček Tomáš Brno     67 Pech Lukáš Sparta  
19 Burian Vilém Brno     68 Hrbas Marek Sparta  
20 Raška Adam Brno     69 Procházka Martin Sparta  
21 Ostřížek David Brno     70 Čajkovský Michal Sparta  
22 Káňa Jan Brno     71 Dragoun Michal Sparta  
23 Kováčik Jozef Brno     72 Forman Miroslav Sparta  
24 Čermák Leoš Brno     73 Martinec Petrik (RT) Sparta  
25 Čiliak Marek (G) Brno     74 Kumstít Petr Sparta  
26 Kuboš Petr Brno     75 Sabolič Robert Sparta  
27 Mrázek Petr Brno     76 Netík Tomáš Sparta  
28 Stehlík Richard Brno     77 Eminger Vladimír Sparta  
29 Kaberle Tomáš Brno     78 Kubalík Dominik Plzeň  
30 Malec Tomáš Brno     79 Hrňa Erik Plzeň  
31 Vondráček Tomáš Brno     80 Kukin Fedor (G) Plzeň  
32 Burian Vilém Brno     81 Suchý Filip Plzeň  
33 Němec Vojtěch Brno     82 Jeřábek Jakub Plzeň  
34 Raška Adam Brno     83 Lev Jakub Plzeň  
35 Hadamczik Alois (TR) Brno     84 Kracík Jaroslav Plzeň  
36 Ostřížek David Brno     85 Špaček Jaroslav (TR) Plzeň  
37 Zohorna Hynek Brno     86 Kudroč Kristián Plzeň  
38 Koreis Jakub Brno     87 Čihák Ladislav (TR) Plzeň  
39 Káňa Jan Brno     88 Pulpán Lukáš Plzeň  
40 Kováčik Jozef Brno     89 Bližnák Mario Plzeň  
41 Pokorný Kamil (TR) Brno     90 Beran Matěj Plzeň  
42 Beran Karel (TR) Brno     91 Machovský Matěj (G) Plzeň  
43 Čiliak Marek (G) Brno     92 Poletín Michal Plzeň  
44 Dočekal Martin Brno     93 Straka Michal (TR) Plzeň  
45 Mrázek Petr Brno     94 Indrák Miroslav Plzeň  
46 Koreis jakub Brno     95 Preisinger Miroslav Plzeň  
47 Stehlík Richard Brno     96 Kratěna Ondřej Plzeň  
48 Kaberle Tomáš Brno     97 Kadlec Petr Plzeň  
49 Malec Tomáš Brno            

 

Hokejové Hry Brno 2016 (Signature) # 1-97
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Raška Adam Brno     50 Vondráček Tomáš Brno  
2 Ostřížek David Brno     51 Burian Vilém Brno  
3 Zohorna Hynek Brno     52 Němec Vojtěch Brno  
4 Koreis Jakub Brno     53 Falter Martin (G) Brno  
5 Káňa Jan Brno     54 Ton Petr Brno  
6 Kováčik Jozef Brno     55 Šnajnar Rostislav Brno  
7 Čermák Leoš Brno     56 Špirko Rastislav Brno  
8 Čiliak Marek (G) Brno     57 Trška Peter Brno  
9 Dočekal Martin Brno     58 Polášek Adam Sparta  
10 Falter Martin (G) Brno     59 Kudrna Andrej Sparta  
11 Trška Peter Brno     60 Hamilton Curtis Sparta  
12 Kuboš Petr Brno     61 Přibyl Daniel Sparta  
13 Mrázek Petr Brno     62 Buchtele Jan Sparta  
14 Štindl Petr Brno     63 Lukáš Jan (G) Sparta  
15 Dujsík Tomáš Brno     64 Jandač Josef (TR) Sparta  
16 Kaberle Tomáš Brno     65 Mikuš Juraj Sparta  
17 Malec Tomáš Brno     66 Klimek Lukáš Sparta  
18 Vondráček Tomáš Brno     67 Pech Lukáš Sparta  
19 Burian Vilém Brno     68 Hrbas Marek Sparta  
20 Raška Adam Brno     69 Procházka Martin Sparta  
21 Ostřížek David Brno     70 Čajkovský Michal Sparta  
22 Káňa Jan Brno     71 Dragoun Michal Sparta  
23 Kováčik Jozef Brno     72 Forman Miroslav Sparta  
24 Čermák Leoš Brno     73 Martinec Petrik (RT) Sparta  
25 Čiliak Marek (G) Brno     74 Kumstít Petr Sparta  
26 Kuboš Petr Brno     75 Sabolič Robert Sparta  
27 Mrázek Petr Brno     76 Netík Tomáš Sparta  
28 Stehlík Richard Brno     77 Eminger Vladimír Sparta  
29 Kaberle Tomáš Brno     78 Kubalík Dominik Plzeň  
30 Malec Tomáš Brno     79 Hrňa Erik Plzeň  
31 Vondráček Tomáš Brno     80 Kukin Fedor (G) Plzeň  
32 Burian Vilém Brno     81 Suchý Filip Plzeň  
33 Němec Vojtěch Brno     82 Jeřábek Jakub Plzeň  
34 Raška Adam Brno     83 Lev Jakub Plzeň  
35 Hadamczik Alois (TR) Brno     84 Kracík Jaroslav Plzeň  
36 Ostřížek David Brno     85 Špaček Jaroslav (TR) Plzeň  
37 Zohorna Hynek Brno     86 Kudroč Kristián Plzeň  
38 Koreis Jakub Brno     87 Čihák Ladislav (TR) Plzeň  
39 Káňa Jan Brno     88 Pulpán Lukáš Plzeň  
40 Kováčik Jozef Brno     89 Bližnák Mario Plzeň  
41 Pokorný Kamil (TR) Brno     90 Beran Matěj Plzeň  
42 Beran Karel (TR) Brno     91 Machovský Matěj (G) Plzeň  
43 Čiliak Marek (G) Brno     92 Poletín Michal Plzeň  
44 Dočekal Martin Brno     93 Straka Michal (TR) Plzeň  
45 Mrázek Petr Brno     94 Indrák Miroslav Plzeň  
46 Koreis jakub Brno     95 Preisinger Miroslav Plzeň  
47 Stehlík Richard Brno     96 Kratěna Ondřej Plzeň  
48 Kaberle Tomáš Brno     97 Kadlec Petr Plzeň  
49 Malec Tomáš Brno            

 

 

  
Výroční edice
ČEZ Motor České Budějovice   HC Slavia Praha
Základní set # 1-23   Základní set # 1-22
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče xxxxx Team Cena
MOT-01 Bláha Ondřej (G) Č.Buděj.     SLA-01 Hylák Alexander (G) Slavia  
MOT-02 Kůdela Hynek (G) Č.Buděj.     SLA-02 Král Tomáš (G) Slavia  
MOT-03 Bohunický Lukáš Č.Buděj.     SLA-03 Andrlík Tomáš Slavia  
MOT-04 Kolmann Petr Č.Buděj.     SLA-04 Hraško Peter Slavia  
MOT-05 Kříž Lukáš Č.Buděj.     SLA-05 Hruška Milan Slavia  
MOT-06 Suchánek Jakub Č.Buděj.     SLA-06 Krstev Angel Slavia  
MOT-07 Vráblík Roman Č.Buděj.     SLA-07 Pavlin Žiga Slavia  
MOT-08 Zíb Lukáš Č.Buděj.     SLA-08 Růžička Antonín Slavia  
MOT-09 Babka Jakub Č.Buděj.     SLA-09 Bahenský Zdeněk Slavia  
MOT-10 Chovan Michal Č.Buděj.     SLA-10 Čermák Miloslav Slavia  
MOT-11 Kuchejda David Č.Buděj.     SLA-11 Hruška David Slavia  
MOT-12 Květon Lukáš Č.Buděj.     SLA-12 Jiránek Tomáš Slavia  
MOT-13 Marek Ladislav Č.Buděj.     SLA-13 Kašpařík Pavel Slavia  
MOT-14 Mikyska Josef Č.Buděj.     SLA-14 Markovič Jaroslav Slavia  
MOT-15 Nouza Tomáš Č.Buděj.     SLA-15 Mikulík Milan Slavia  
MOT-16 Pajič Rok Č.Buděj.     SLA-16 Ondráček Martin Slavia  
MOT-17 Rob Luboš Č.Buděj.     SLA-17 Robinson Nathan Slavia  
MOT-18 Straka Josef Č.Buděj.     SLA-18 Šafránek David Slavia  
MOT-19 Švihálek Michal Č.Buděj.     SLA-19 Tuominen Henri Slavia  
MOT-20 Žalčík Lukáš Č.Buděj.     SLA-20 Vas János Slavia  
MOT-21 Bělohlav Radek (TR) Č.Buděj.     SLA-21 Razým Milan (TR) Slavia  
MOT-22 Gula Ladislav (TR) Č.Buděj.     SLA-22 Srdínko Jan (TR) Slavia  
MOT-23 Rosol Petr (TR) Č.Buděj.            
Rainbow (1 of 9) # 1-23   Rainbow (1 of 9) # 1-22
MOT-01 Bláha Ondřej (G) Č.Buděj.     SLA-01 Hylák Alexander (G) Slavia  
MOT-02 Kůdela Hynek (G) Č.Buděj.     SLA-02 Král Tomáš (G) Slavia  
MOT-03 Bohunický Lukáš Č.Buděj.     SLA-03 Andrlík Tomáš Slavia  
MOT-04 Kolmann Petr Č.Buděj.     SLA-04 Hraško Peter Slavia  
MOT-05 Kříž Lukáš Č.Buděj.     SLA-05 Hruška Milan Slavia  
MOT-06 Suchánek Jakub Č.Buděj.     SLA-06 Krstev Angel Slavia  
MOT-07 Vráblík Roman Č.Buděj.     SLA-07 Pavlin Žiga Slavia  
MOT-08 Zíb Lukáš Č.Buděj.     SLA-08 Růžička Antonín Slavia  
MOT-09 Babka Jakub Č.Buděj.     SLA-09 Bahenský Zdeněk Slavia  
MOT-10 Chovan Michal Č.Buděj.     SLA-10 Čermák Miloslav Slavia  
MOT-11 Kuchejda David Č.Buděj.     SLA-11 Hruška David Slavia  
MOT-12 Květon Lukáš Č.Buděj.     SLA-12 Jiránek Tomáš Slavia  
MOT-13 Marek Ladislav Č.Buděj.     SLA-13 Kašpařík Pavel Slavia  
MOT-14 Mikyska Josef Č.Buděj.     SLA-14 Markovič Jaroslav Slavia  
MOT-15 Nouza Tomáš Č.Buděj.     SLA-15 Mikulík Milan Slavia  
MOT-16 Pajič Rok Č.Buděj.     SLA-16 Ondráček Martin Slavia  
MOT-17 Rob Luboš Č.Buděj.     SLA-17 Robinson Nathan Slavia  
MOT-18 Straka Josef Č.Buděj.     SLA-18 Šafránek David Slavia  
MOT-19 Švihálek Michal Č.Buděj.     SLA-19 Tuominen Henri Slavia  
MOT-20 Žalčík Lukáš Č.Buděj.     SLA-20 Vas János Slavia  
MOT-21 Bělohlav Radek (TR) Č.Buděj.     SLA-21 Razým Milan (TR) Slavia  
MOT-22 Gula Ladislav (TR) Č.Buděj.     SLA-22 Srdínko Jan (TR) Slavia  
MOT-23 Rosol Petr (TR) Č.Buděj.            
Signature (1 of 15) # 1-23   Signature (1 of 15) # 1-22
MOT-01 Bláha Ondřej (G) Č.Buděj.     SLA-01 Hylák Alexander (G) Slavia  
MOT-02 Kůdela Hynek (G) Č.Buděj.     SLA-02 Král Tomáš (G) Slavia  
MOT-03 Bohunický Lukáš Č.Buděj.     SLA-03 Andrlík Tomáš Slavia  
MOT-04 Kolmann Petr Č.Buděj.     SLA-04 Hraško Peter Slavia  
MOT-05 Kříž Lukáš Č.Buděj.     SLA-05 Hruška Milan Slavia  
MOT-06 Suchánek Jakub Č.Buděj.     SLA-06 Krstev Angel Slavia  
MOT-07 Vráblík Roman Č.Buděj.     SLA-07 Pavlin Žiga Slavia  
MOT-08 Zíb Lukáš Č.Buděj.     SLA-08 Růžička Antonín Slavia  
MOT-09 Babka Jakub Č.Buděj.     SLA-09 Bahenský Zdeněk Slavia  
MOT-10 Chovan Michal Č.Buděj.     SLA-10 Čermák Miloslav Slavia  
MOT-11 Kuchejda David Č.Buděj.     SLA-11 Hruška David Slavia  
MOT-12 Květon Lukáš Č.Buděj.     SLA-12 Jiránek Tomáš Slavia  
MOT-13 Marek Ladislav Č.Buděj.     SLA-13 Kašpařík Pavel Slavia  
MOT-14 Mikyska Josef Č.Buděj.     SLA-14 Markovič Jaroslav Slavia  
MOT-15 Nouza Tomáš Č.Buděj.     SLA-15 Mikulík Milan Slavia  
MOT-16 Pajič Rok Č.Buděj.     SLA-16 Ondráček Martin Slavia  
MOT-17 Rob Luboš Č.Buděj.     SLA-17 Robinson Nathan Slavia  
MOT-18 Straka Josef Č.Buděj.     SLA-18 Šafránek David Slavia  
MOT-19 Švihálek Michal Č.Buděj.     SLA-19 Tuominen Henri Slavia  
MOT-20 Žalčík Lukáš Č.Buděj.     SLA-20 Vas János Slavia  
MOT-21 Bělohlav Radek (TR) Č.Buděj.     SLA-21 Razým Milan (TR) Slavia  
MOT-22 Gula Ladislav (TR) Č.Buděj.     SLA-22 Srdínko Jan (TR) Slavia  
MOT-23 Rosol Petr (TR) Č.Buděj.            

Paralel Hobby ( 1 of 99 ) OFS 2015/2016 (2.série)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Dočekal Martin Brno     313 Dvořáček David Sparta  
202 Burian Vilém Brno     314 Havel Jan Sparta  
203 Čiliak Marek (G) Brno     315 Kalina Petr Sparta  
204 Zohorna Radim Brno     316 Novák Martin Sparta  
205 Hruška Jan Brno     317 Novotný Filip (G) Sparta  
206 Němec Vojtěch Brno     318 Piskáček Jan Sparta  
207 Sloboda Karol Vítkovice     319 Kukin Fedor (G) Plzeň  
208 Klok Lukáš Vítkovice     320 Svoboda Tomáš Plzeň  
209 Balán Stanislav Vítkovice     321 Beran Matěj Pardubice  
210 Čerešnák Peter Vítkovice     322 Cetkovský Jiří Pardubice  
211 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     323 Kolář Jan Pardubice  
212 Hlinka Michal Vítkovice     324 Kopřiva Miroslav (G) Pardubice  
213 Kovář Lukáš Vítkovice     325 Monja Dmitrij Pardubice  
214 Vandas Michael Vítkovice     326 Nedbal Karel Pardubice  
215 Pastor Tomáš Vítkovice     327 Orsava Jakub Pardubice  
216 Tomi Vojtěch Vítkovice     328 Panna Ondřej Pardubice  
217 Buchtele Jan Sparta     329 Pipek Tomáš Pardubice  
218 Černoch Jiří Sparta     330 Půhoný Jiří Pardubice  
219 Švrček Jan Sparta     331 Rapáč Branislav Pardubice  
220 Klimek Lukáš Sparta     332 Redenbach Tyler Pardubice  
221 Kumstát Petr Sparta     333 Roupec David Pardubice  
222 Lukáš Jan (G) Sparta     334 Šimun Eduard Pardubice  
223 Procházka Martin Sparta     335 Voženílek Daniel Pardubice  
224 Dragoun Michal Sparta     336 Zdráhal Jan Pardubice  
225 Eminger Vladimír Sparta     337 Kájínek David Liberec  
226 Pech Lukáš Sparta     338 Ordoš Jan Liberec  
227 Přikryl Roman Plzeň     339 Plutnar Michal Liberec  
228 Beran Matěj Plzeň     340 Říha Jiří Liberec  
229 Hollweg Ryan Plzeň     341 Schwarz Marek (G) Liberec  
230 Kracík Jaroslav Plzeň     342 Stránský Jan Liberec  
231 Kubka Branislav Plzeň     343 Šimek Radim Liberec  
232 Machovský Matěj (G) Plzeň     344 Jonák Vít Liberec  
233 Kudroč Kristián Plzeň     345 Vitásek Ondřej Liberec  
234 Hrňa Erik Plzeň     346 Vlach Jaroslav Liberec  
235 Sklenička David Plzeň     347 Rýgl Martin Ml. Boleslav  
236 Sýkora Ján Plzeň     348 Rys Jiří Ml. Boleslav  
237 Maxwell Brandon (G) Pardubice     349 Řehoř Milan (G) Ml. Boleslav  
238 Starý Jan Pardubice     350 Volf Lukáš Ml. Boleslav  
239 Holub Jan Ml. Boleslav     351 Čachotský Tomáš Zlín  
240 Hyka Tomáš Ml. Boleslav     352 Horák Oldřich Zlín  
241 Lenc Radim Ml. Boleslav     353 Maruna Jan Zlín  
242 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav     354 Popelka Michal Zlín  
243 Střítenský Matěj Ml. Boleslav     355 Štumpf Daniel Zlín  
244 Žejd Lukáš Ml. Boleslav     356 Húževka Peter Olomouc  
245 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     357 Mikúš Tomáš Olomouc  
246 Hruška Radim Ml. Boleslav     358 Pekr Matěj Olomouc  
247 Klepiš Jakub Ml. Boleslav     359 Rác Roman Olomouc  
248 Řezníček Dalibor Zlín     360 Skladaný František Olomouc  
249 Matějíček Martin Zlín     361 Urbisch Jakub (G) Olomouc  
250 Urbanec Patrik Zlín     362 Jank Bohumil Hradec Kr.  
251 Kubiš Pavel Zlín     363 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
252 Šťasný David Zlín     364 Kopta Ondřej Hradec Kr.  
253 Sedláček Pavel Zlín     365 Kukumberg Roman Hradec Kr.  
254 Štůrala Tomáš (G) Zlín     366 Nedvídek Lukáš Hradec Kr.  
255 Buc Dávid Olomouc     367 Pilař Karel Hradec Kr.  
256 Holec Miroslav Olomouc     368 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
257 Houdek Tomáš Olomouc     369 Čech Jakub (G) Chomutov  
258 Kafka Petr Olomouc     370 Harant Tomáš Chomutov  
259 Konrád Branislav (G) Olomouc     371 Hřebejk Štěpán Chomutov  
260 Zeman Adam Olomouc     372 Rutta Jan Chomutov  
261 Rašner Alex Olomouc     373 Strměň Jan (G) Chomutov  
262 Valenta Tomáš Olomouc     374 Valach Juraj Chomutov  
263 Čáp Zdeněk Hradec Kr.     375 Veselý Radek Chomutov  
264 Dietz Stanislav Hradec Kr.     376 Adamský Martin Třinec  
265 Hronek Filip Hradec Kr.     377 Cienciala David Třinec  
266 Köhler Bedřich Hradec Kr.     378 Hossa Marcel Třinec  
267 Vantuch Lukáš Hradec Kr.     379 Káňa Tomáš Třinec  
268 Troliga Tomáš Hradec Kr.     380 Kanko Petr Třinec  
269 Jánošík Adam Chomutov     381 Kopecký Tomáš Třinec  
270 Šidlík Petr Chomutov     382 Luka Vladimír Třinec  
271 Sklenář Jakub Chomutov     383 Nosek David Třinec  
272 Strmeň Jan (G) Chomutov     384 Roth Vladimír Třinec  
273 Tomica Marek Chomutov     385 Rufer Adan Třinec  
274 Pereťagin Sergei Chomutov     386 Růžička Marek Třinec  
275 Brett Skinner Chomutov     387 Slovák Tomáš Třinec  
276 Adámek Marian Třinec     388 Stehlík Richard Třinec  
277 Foltýn Michael Třinec     389 Svačina Vladimír Třinec  
278 Hrabal Josef Třinec     390 Sýkora Ján Třinec  
279 Hrubec Šimon (G) Třinec     391 Šimboch Juraj (G) Třinec  
280 Jašek Lukáš Třinec     392 Tybor Radoslav Třinec  
281 Plíhal Tomáš Třinec     393 Žejdl Lukáš Třinec  
282 Martynek Rostislav Litvínov     394 Horák Lukáš Litvínov  
283 Frolo Tomáš Litvínov     395 Reichel Kristian Litvínov  
284 Hanzl Robin Litvínov     396 Šimeček Jaroslav Litvínov  
285 Chaloupka Petr Litvínov     397 Fečo David (G) K. Vary  
286 Válek Lukáš Litvínov     398 Flek Jakub K. Vary  
287 Jurčík Ondřej Litvínov     399 Gríger David K. Vary  
288 Petrásek Michael (G) Litvínov     400 Kůs Jaroslav K. Vary  
289 Duda Radek Litvínov     401 Rachůnek Ivan K. Vary  
290 Stříbrný Josef Litvínov     402 Redlihs Jekabs K. Vary  
291 Habal Stanislav (G) K. Vary     403 Rodney Bryan K. Vary  
292 Harkabus Tomáš K. Vary     404 Skuhravý Václav K. Vary  
293 Tomeček Jan K. Vary     405 Svoboda Jakub K. Vary  
294 Marosz Rostislav K. Vary     406 Weinhold Martin K. Vary  
295 Kohout Martin K. Vary     407 Blaž Gregorc Pardubice  
296 Sičák Vladimír K. Vary     408 Moučka Jaroslav Pardubice  
297 Dvořák Tomáš K. Vary     409 Havlík Ladislav Pardubice  
298 Tomeček Vojtěch K. Vary     410 Kaut Tomáš Pardubice  
299 Vachovec Michal K. Vary     411 Mojžíš Tomáš Liberec  
300 Zadražil Matěj K. Vary     412 Huna Rudolf K. Vary  
301 Dostálek Vlastimil Brno     413 Kristan Robert (G) Chomutov  
302 Dujsík Tomáš Brno     414 Svoboda Miroslav (G) Třinec  
303 Dvořák Filip Brno     415 Roman Michal (G) Třinec  
304 Koreis Jakub Brno     416 Osmík Martin K. Vary  
305 Šnajnar Rostislav Brno     417 Vantuch Lukáš Litvínov  
306 Štindl Petr Brno     418 Vejmělka Karel (G) Brno  
307 Špirko Rastislav Brno     419 Doležal Jiří (G) Litvínov  
308 Ton Petr Brno     420 Taylor Danny (G) Sparta  
309 Kafka Petr Vítkovice     421 Mertl Tomáš Hradec Kr.  
310 Jáchym Tomáš Vítkovice     422 Hlaváč Jan Sparta  
311 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     423 Bukarts Robert Zlín  
312 Hovorka Marek Vítkovice     424 Hamilton Curtis Sparta  

 

 

Paralel Retail ( 1 of 99 ) OFS 2015/2016 (2.série)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Dočekal Martin Brno     313 Dvořáček David Sparta  
202 Burian Vilém Brno     314 Havel Jan Sparta  
203 Čiliak Marek (G) Brno     315 Kalina Petr Sparta  
204 Zohorna Radim Brno     316 Novák Martin Sparta  
205 Hruška Jan Brno     317 Novotný Filip (G) Sparta  
206 Němec Vojtěch Brno     318 Piskáček Jan Sparta  
207 Sloboda Karol Vítkovice     319 Kukin Fedor Plzeň  
208 Klok Lukáš Vítkovice     320 Svoboda Tomáš Plzeň  
209 Balán Stanislav Vítkovice     321 Beran Matěj Pardubice  
210 Čerešnák Peter Vítkovice     322 Cetkovský Jiří Pardubice  
211 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     323 Kolář Jan Pardubice  
212 Hlinka Michal Vítkovice     324 Kopřiva Miroslav (G) Pardubice  
213 Kovář Lukáš Vítkovice     325 Monja Dmitrij Pardubice  
214 Vandas Michael Vítkovice     326 Nedbal Karel Pardubice  
215 Pastor Tomáš Vítkovice     327 Orsava Jakub Pardubice  
216 Tomi Vojtěch Vítkovice     328 Panna Ondřej Pardubice  
217 Buchtele Jan Sparta     329 Pipek Tomáš Pardubice  
218 Černoch Jiří Sparta     330 Půhoný Jiří Pardubice  
219 Švrček Jan Sparta     331 Rapáč Branislav Pardubice  
220 Klimek Lukáš Sparta     332 Redenbach Tyler Pardubice  
221 Kumstát Petr Sparta     333 Roupec David Pardubice  
222 Lukáš Jan (G) Sparta     334 Šimun Eduard Pardubice  
223 Procházka Martin Sparta     335 Voženílek Daniel Pardubice  
224 Dragoun Michal Sparta     336 Zdráhal Jan Pardubice  
225 Eminger Vladimír Sparta     337 Kájínek David Liberec  
226 Pech Lukáš Sparta     338 Ordoš Jan Liberec  
227 Přikryl Roman Plzeň     339 Plutnar Michal Liberec  
228 Beran Matěj Plzeň     340 Říha Jiří Liberec  
229 Hollweg Ryan Plzeň     341 Schwarz Marek (G) Liberec  
230 Kracík Jaroslav Plzeň     342 Stránský Jan Liberec  
231 Kubka Branislav Plzeň     343 Šimek Radim Liberec  
232 Machovský Matěj (G) Plzeň     344 Jonák Vít Liberec  
233 Kudroč Kristián Plzeň     345 Vitásek Ondřej Liberec  
234 Hrňa Erik Plzeň     346 Vlach Jaroslav Liberec  
235 Sklenička David Plzeň     347 Rýgl Martin Ml. Boleslav  
236 Sýkora Ján Plzeň     348 Rys Jiří Ml. Boleslav  
237 Maxwell Brandon (G) Pardubice     349 Řehoř Milan (G) Ml. Boleslav  
238 Starý Jan Pardubice     350 Volf Lukáš Ml. Boleslav  
239 Holub Jan Ml. Boleslav     351 Čachotský Tomáš Zlín  
240 Hyka Tomáš Ml. Boleslav     352 Horák Oldřich Zlín  
241 Lenc Radim Ml. Boleslav     353 Maruna Jan Zlín  
242 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav     354 Popelka Michal Zlín  
243 Střítenský Matěj Ml. Boleslav     355 Štumpf Daniel Zlín  
244 Žejd Lukáš Ml. Boleslav     356 Húževka Peter Olomouc  
245 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     357 Mikúš Tomáš Olomouc  
246 Hruška Radim Ml. Boleslav     358 Pekr Matěj Olomouc  
247 Klepiš Jakub Ml. Boleslav     359 Rác Roman Olomouc  
248 Řezníček Dalibor Zlín     360 Skladaný František Olomouc  
249 Matějíček Martin Zlín     361 Urbisch Jakub (G) Olomouc  
250 Urbanec Patrik Zlín     362 Jank Bohumil Hradec Kr.  
251 Kubiš Pavel Zlín     363 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
252 Šťasný David Zlín     364 Kopta Ondřej Hradec Kr.  
253 Sedláček Pavel Zlín     365 Kukumberg Roman Hradec Kr.  
254 Štůrala Tomáš (G) Zlín     366 Nedvídek Lukáš Hradec Kr.  
255 Buc Dávid Olomouc     367 Pilař Karel Hradec Kr.  
256 Holec Miroslav Olomouc     368 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
257 Houdek Tomáš Olomouc     369 Čech Jakub (G) Chomutov  
258 Kafka Petr Olomouc     370 Harant Tomáš Chomutov  
259 Konrád Branislav (G) Olomouc     371 Hřebejk Štěpán Chomutov  
260 Zeman Adam Olomouc     372 Rutta Jan Chomutov  
261 Rašner Alex Olomouc     373 Strměň Jan (G) Chomutov  
262 Valenta Tomáš Olomouc     374 Valach Juraj Chomutov  
263 Čáp Zdeněk Hradec Kr.     375 Veselý Radek Chomutov  
264 Dietz Stanislav Hradec Kr.     376 Adamský Martin Třinec  
265 Hronek Filip Hradec Kr.     377 Cienciala David Třinec  
266 Köhler Bedřich Hradec Kr.     378 Hossa Marcel Třinec  
267 Vantuch Lukáš Hradec Kr.     379 Káňa Tomáš Třinec  
268 Troliga Tomáš Hradec Kr.     380 Kanko Petr Třinec  
269 Jánošík Adam Chomutov     381 Kopecký Tomáš Třinec  
270 Šidlík Petr Chomutov     382 Luka Vladimír Třinec  
271 Sklenář Jakub Chomutov     383 Nosek David Třinec  
272 Strmeň Jan (G) Chomutov     384 Roth Vladimír Třinec  
273 Tomica Marek Chomutov     385 Rufer Adan Třinec  
274 Pereťagin Sergei Chomutov     386 Růžička Marek Třinec  
275 Brett Skinner Chomutov     387 Slovák Tomáš Třinec  
276 Adámek Marian Třinec     388 Stehlík Richard Třinec  
277 Foltýn Michael Třinec     389 Svačina Vladimír Třinec  
278 Hrabal Josef Třinec     390 Sýkora Ján Třinec  
279 Hrubec Šimon (G) Třinec     391 Šimboch Juraj (G) Třinec  
280 Jašek Lukáš Třinec     392 Tybor Radoslav Třinec  
281 Plíhal Tomáš Třinec     393 Žejdl Lukáš Třinec  
282 Martynek Rostislav Litvínov     394 Horák Lukáš Litvínov  
283 Frolo Tomáš Litvínov     395 Reichel Kristian Litvínov  
284 Hanzl Robin Litvínov     396 Šimeček Jaroslav Litvínov  
285 Chaloupka Petr Litvínov     397 Fečo David (G) K. Vary  
286 Válek Lukáš Litvínov     398 Flek Jakub K. Vary  
287 Jurčík Ondřej Litvínov     399 Gríger David K. Vary  
288 Petrásek Michael (G) Litvínov     400 Kůs Jaroslav K. Vary  
289 Duda Radek Litvínov     401 Rachůnek Ivan K. Vary  
290 Stříbrný Josef Litvínov     402 Redlihs Jekabs K. Vary  
291 Habal Stanislav (G) K. Vary     403 Rodney Bryan K. Vary  
292 Harkabus Tomáš K. Vary     404 Skuhravý Václav K. Vary  
293 Tomeček Jan K. Vary     405 Svoboda Jakub K. Vary  
294 Marosz Rostislav K. Vary     406 Weinhold Martin K. Vary  
295 Kohout Martin K. Vary     407 Blaž Gregorc Pardubice  
296 Sičák Vladimír K. Vary     408 Moučka Jaroslav Pardubice  
297 Dvořák Tomáš K. Vary     409 Havlík Ladislav Pardubice  
298 Tomeček Vojtěch K. Vary     410 Kaut Tomáš Pardubice  
299 Vachovec Michal K. Vary     411 Mojžíš Tomáš Liberec  
300 Zadražil Matěj K. Vary     412 Huna Rudolf K. Vary  
301 Dostálek Vlastimil Brno     413 Kristan Robert (G) Chomutov  
302 Dujsík Tomáš Brno     414 Svoboda Miroslav (G) Třinec  
303 Dvořák Filip Brno     415 Roman Michal (G) Třinec  
304 Koreis Jakub Brno     416 Osmík Martin K. Vary  
305 Šnajnar Rostislav Brno     417 Vantuch Lukáš Litvínov  
306 Štindl Petr Brno     418 Vejmělka Karel (G) Brno  
307 Špirko Rastislav Brno     419 Doležal Jiří (G) Litvínov  
308 Ton Petr Brno     420 Taylor Danny (G) Sparta  
309 Kafka Petr Vítkovice     421 Mertl Tomáš Hradec Kr.  
310 Jáchym Tomáš Vítkovice     422 Hlaváč Jan Sparta  
311 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     423 Bukarts Robert Zlín  
312 Hovorka Marek Vítkovice     424 Hamilton Curtis Sparta  

Paralel Blue ( 1 of 50 ) OFS 2015/2016 (2.série)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Dočekal Martin Brno     313 Dvořáček David Sparta  
202 Burian Vilém Brno     314 Havel Jan Sparta  
203 Čiliak Marek (G) Brno     315 Kalina Petr Sparta  
204 Zohorna Radim Brno     316 Novák Martin Sparta  
205 Hruška Jan Brno     317 Novotný Filip (G) Sparta  
206 Němec Vojtěch Brno     318 Piskáček Jan Sparta  
207 Sloboda Karol Vítkovice     319 Kukin Fedor Plzeň  
208 Klok Lukáš Vítkovice     320 Svoboda Tomáš Plzeň  
209 Balán Stanislav Vítkovice     321 Beran Matěj Pardubice  
210 Čerešnák Peter Vítkovice     322 Cetkovský Jiří Pardubice  
211 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     323 Kolář Jan Pardubice  
212 Hlinka Michal Vítkovice     324 Kopřiva Miroslav (G) Pardubice  
213 Kovář Lukáš Vítkovice     325 Monja Dmitrij Pardubice  
214 Vandas Michael Vítkovice     326 Nedbal Karel Pardubice  
215 Pastor Tomáš Vítkovice     327 Orsava Jakub Pardubice  
216 Tomi Vojtěch Vítkovice     328 Panna Ondřej Pardubice  
217 Buchtele Jan Sparta     329 Pipek Tomáš Pardubice  
218 Černoch Jiří Sparta     330 Půhoný Jiří Pardubice  
219 Švrček Jan Sparta     331 Rapáč Branislav Pardubice 40,-kč
220 Klimek Lukáš Sparta     332 Redenbach Tyler Pardubice  
221 Kumstát Petr Sparta     333 Roupec David Pardubice  
222 Lukáš Jan (G) Sparta     334 Šimun Eduard Pardubice  
223 Procházka Martin Sparta     335 Voženílek Daniel Pardubice  
224 Dragoun Michal Sparta     336 Zdráhal Jan Pardubice  
225 Eminger Vladimír Sparta     337 Kájínek David Liberec  
226 Pech Lukáš Sparta     338 Ordoš Jan Liberec  
227 Přikryl Roman Plzeň     339 Plutnar Michal Liberec  
228 Beran Matěj Plzeň     340 Říha Jiří Liberec  
229 Hollweg Ryan Plzeň     341 Schwarz Marek (G) Liberec  
230 Kracík Jaroslav Plzeň     342 Stránský Jan Liberec  
231 Kubka Branislav Plzeň     343 Šimek Radim Liberec  
232 Machovský Matěj (G) Plzeň     344 Jonák Vít Liberec  
233 Kudroč Kristián Plzeň     345 Vitásek Ondřej Liberec  
234 Hrňa Erik Plzeň     346 Vlach Jaroslav Liberec  
235 Sklenička David Plzeň     347 Rýgl Martin Ml. Boleslav  
236 Sýkora Ján Plzeň     348 Rys Jiří Ml. Boleslav  
237 Maxwell Brandon (G) Pardubice     349 Řehoř Milan (G) Ml. Boleslav  
238 Starý Jan Pardubice     350 Volf Lukáš Ml. Boleslav  
239 Holub Jan Ml. Boleslav     351 Čachotský Tomáš Zlín  
240 Hyka Tomáš Ml. Boleslav     352 Horák Oldřich Zlín  
241 Lenc Radim Ml. Boleslav     353 Maruna Jan Zlín  
242 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav     354 Popelka Michal Zlín  
243 Střítenský Matěj Ml. Boleslav     355 Štumpf Daniel Zlín  
244 Žejd Lukáš Ml. Boleslav     356 Húževka Peter Olomouc  
245 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     357 Mikúš Tomáš Olomouc  
246 Hruška Radim Ml. Boleslav     358 Pekr Matěj Olomouc  
247 Klepiš Jakub Ml. Boleslav     359 Rác Roman Olomouc  
248 Řezníček Dalibor Zlín     360 Skladaný František Olomouc  
249 Matějíček Martin Zlín     361 Urbisch Jakub (G) Olomouc  
250 Urbanec Patrik Zlín     362 Jank Bohumil Hradec Kr.  
251 Kubiš Pavel Zlín     363 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
252 Šťasný David Zlín     364 Kopta Ondřej Hradec Kr.  
253 Sedláček Pavel Zlín     365 Kukumberg Roman Hradec Kr.  
254 Štůrala Tomáš (G) Zlín     366 Nedvídek Lukáš Hradec Kr.  
255 Buc Dávid Olomouc     367 Pilař Karel Hradec Kr.  
256 Holec Miroslav Olomouc     368 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
257 Houdek Tomáš Olomouc     369 Čech Jakub (G) Chomutov  
258 Kafka Petr Olomouc     370 Harant Tomáš Chomutov  
259 Konrád Branislav (G) Olomouc     371 Hřebejk Štěpán Chomutov  
260 Zeman Adam Olomouc     372 Rutta Jan Chomutov  
261 Rašner Alex Olomouc     373 Strměň Jan (G) Chomutov  
262 Valenta Tomáš Olomouc     374 Valach Juraj Chomutov  
263 Čáp Zdeněk Hradec Kr.     375 Veselý Radek Chomutov  
264 Dietz Stanislav Hradec Kr.     376 Adamský Martin Třinec  
265 Hronek Filip Hradec Kr.     377 Cienciala David Třinec  
266 Köhler Bedřich Hradec Kr.     378 Hossa Marcel Třinec  
267 Vantuch Lukáš Hradec Kr.     379 Káňa Tomáš Třinec  
268 Troliga Tomáš Hradec Kr.     380 Kanko Petr Třinec  
269 Jánošík Adam Chomutov     381 Kopecký Tomáš Třinec  
270 Šidlík Petr Chomutov     382 Luka Vladimír Třinec  
271 Sklenář Jakub Chomutov     383 Nosek David Třinec  
272 Strmeň Jan (G) Chomutov     384 Roth Vladimír Třinec  
273 Tomica Marek Chomutov     385 Rufer Adan Třinec  
274 Pereťagin Sergei Chomutov     386 Růžička Marek Třinec  
275 Brett Skinner Chomutov     387 Slovák Tomáš Třinec  
276 Adámek Marian Třinec     388 Stehlík Richard Třinec  
277 Foltýn Michael Třinec     389 Svačina Vladimír Třinec  
278 Hrabal Josef Třinec     390 Sýkora Ján Třinec  
279 Hrubec Šimon (G) Třinec     391 Šimboch Juraj (G) Třinec  
280 Jašek Lukáš Třinec     392 Tybor Radoslav Třinec  
281 Plíhal Tomáš Třinec     393 Žejdl Lukáš Třinec  
282 Martynek Rostislav Litvínov     394 Horák Lukáš Litvínov  
283 Frolo Tomáš Litvínov     395 Reichel Kristian Litvínov  
284 Hanzl Robin Litvínov     396 Šimeček Jaroslav Litvínov  
285 Chaloupka Petr Litvínov     397 Fečo David (G) K. Vary  
286 Válek Lukáš Litvínov     398 Flek Jakub K. Vary  
287 Jurčík Ondřej Litvínov     399 Gríger David K. Vary  
288 Petrásek Michael (G) Litvínov     400 Kůs Jaroslav K. Vary  
289 Duda Radek Litvínov     401 Rachůnek Ivan K. Vary  
290 Stříbrný Josef Litvínov     402 Redlihs Jekabs K. Vary  
291 Habal Stanislav (G) K. Vary     403 Rodney Bryan K. Vary  
292 Harkabus Tomáš K. Vary     404 Skuhravý Václav K. Vary  
293 Tomeček Jan K. Vary     405 Svoboda Jakub K. Vary  
294 Marosz Rostislav K. Vary     406 Weinhold Martin K. Vary  
295 Kohout Martin K. Vary     407 Blaž Gregorc Pardubice  
296 Sičák Vladimír K. Vary     408 Moučka Jaroslav Pardubice  
297 Dvořák Tomáš K. Vary     409 Havlík Ladislav Pardubice  
298 Tomeček Vojtěch K. Vary     410 Kaut Tomáš Pardubice  
299 Vachovec Michal K. Vary     411 Mojžíš Tomáš Liberec  
300 Zadražil Matěj K. Vary     412 Huna Rudolf K. Vary  
301 Dostálek Vlastimil Brno     413 Kristan Robert (G) Chomutov  
302 Dujsík Tomáš Brno     414 Svoboda Miroslav (G) Třinec  
303 Dvořák Filip Brno     415 Roman Michal (G) Třinec  
304 Koreis Jakub Brno     416 Osmík Martin K. Vary  
305 Šnajnar Rostislav Brno     417 Vantuch Lukáš Litvínov  
306 Štindl Petr Brno     418 Vejmělka Karel (G) Brno  
307 Špirko Rastislav Brno     419 Doležal Jiří (G) Litvínov  
308 Ton Petr Brno     420 Taylor Danny (G) Sparta  
309 Kafka Petr Vítkovice     421 Mertl Tomáš Hradec Kr.  
310 Jáchym Tomáš Vítkovice     422 Hlaváč Jan Sparta  
311 Bartošák Patrik (G) Vítkovice     423 Bukarts Robert Zlín  
312 Hovorka Marek Vítkovice     424 Hamilton Curtis Sparta  

Paralel Emerald ( x of 25 ) OFS 2015/2016 (2.série)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
201 Dočekal Martin Brno     313 Dvořáček David Sparta  
202 Burian Vilém Brno     314 Havel Jan Sparta  
203 Čiliak Marek (G) Brno     315 Kalina Petr Sparta  
204 Zohorna Radim Brno     316 Novák Martin Sparta  
205 Hruška Jan Brno     317 Novotný Filip (G) Sparta  
206 Němec Vojtěch Brno     318 Piskáček Jan Sparta  
207 Sloboda Karol Vítkovice     319 Kukin Fedor Plzeň  
208 Klok Lukáš Vítkovice     320 Svoboda Tomáš Plzeň  
209 Balán Stanislav Vítkovice     321 Beran Matěj Pardubice  
210 Čerešnák Peter Vítkovice     322 Cetkovský Jiří Pardubice  
211 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     323 Kolář Jan Pardubice  
212 Hlinka Michal Vítkovice     324 Kopřiva Miroslav (G) Pardubice  
213 Kovář Lukáš Vítkovice     325 Monja Dmitrij Pardubice  
214 Vandas Michael Vítkovice     326 Nedbal Karel Pardubice  
215 Pastor Tomáš Vítkovice     327 Orsava Jakub Pardubice  
216 Tomi Vojtěch Vítkovice     328 Panna Ondřej Pardubice  
217 Buchtele Jan Sparta     329 Pipek Tomáš Pardubice  
218 Černoch Jiří Sparta     330 Půhoný Jiří Pardubice  
219 Švrček Jan Sparta     331 Rapáč Branislav Pardubice  
220 Klimek Lukáš Sparta     332 Redenbach Tyler Pardubice  
221 Kumstát Petr Sparta     333 Roupec David Pardubice  
222 Lukáš Jan (G) Sparta     334 Šimun Eduard Pardubice  
223 Procházka Martin Sparta     335 Voženílek Daniel Pardubice  
224 Dragoun Michal Sparta     336 Zdráhal Jan Pardubice  
225 Eminger Vladimír Sparta     337 Kájínek David Liberec  
226 Pech Lukáš Sparta     338 Ordoš Jan Liberec  
227 Přikryl Roman Plzeň     339 Plutnar Michal Liberec  
228 Beran Matěj Plzeň     340 Říha Jiří Liberec  
229 Hollweg Ryan Plzeň     341 Schwarz Marek (G) Liberec  
230 Kracík Jaroslav Plzeň     342 Stránský Jan Liberec  
231 Kubka Branislav Plzeň     343 Šimek Radim Liberec  
232 Machovský Matěj (G) Plzeň     344 Jonák Vít Liberec  
233 Kudroč Kristián Plzeň     345 Vitásek Ondřej Liberec  
234 Hrňa Erik Plzeň     346 Vlach Jaroslav Liberec  
235 Sklenička David Plzeň     347 Rýgl Martin Ml. Boleslav  
236 Sýkora Ján Plzeň     348 Rys Jiří Ml. Boleslav  
237 Maxwell Brandon (G) Pardubice     349 Řehoř Milan (G) Ml. Boleslav  
238 Starý Jan Pardubice     350 Volf Lukáš Ml. Boleslav  
239 Holub Jan Ml. Boleslav     351 Čachotský Tomáš Zlín  
240 Hyka Tomáš Ml. Boleslav     352 Horák Oldřich Zlín  
241 Lenc Radim Ml. Boleslav     353 Maruna Jan Zlín  
242 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav     354 Popelka Michal Zlín  
243 Střítenský Matěj Ml. Boleslav     355 Štumpf Daniel Zlín  
244 Žejd Lukáš Ml. Boleslav     356 Húževka Peter Olomouc  
245 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     357 Mikúš Tomáš Olomouc  
246 Hruška Radim Ml. Boleslav     358 Pekr Matěj Olomouc  
247 Klepiš Jakub Ml. Boleslav     359 Rác Roman Olomouc  
248 Řezníček Dalibor Zlín     360 Skladaný František Olomouc  
249 Matějíček Martin Zlín     361 Urbisch Jakub (G) Olomouc  
250 Urbanec Patrik Zlín     362 Jank Bohumil Hradec Kr.  
251 Kubiš Pavel Zlín     363 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
252 Šťasný David Zlín     364 Kopta Ondřej Hradec Kr.  
253 Sedláček Pavel Zlín     365 Kukumberg Roman Hradec Kr.  
254 Štůrala Tomáš (G) Zlín     366 Nedvídek Lukáš Hradec Kr.  
255 Buc Dávid Olomouc     367 Pilař Karel Hradec Kr.  
256 Holec Miroslav Olomouc     368 Šimánek Jiří Hradec Kr.  
257 Houdek Tomáš Olomouc     369 Čech Jakub (G) Chomutov  
258 Kafka Petr Olomouc     370 Harant Tomáš Chomutov  
259 Konrád Branislav (G) Olomouc     371 Hřebejk Štěpán Chomutov  
260 Zeman Adam Olomouc     372 Rutta Jan Chomutov  
261 Rašner Alex Olomouc     373 Strměň Jan (G) Chomutov  
262 Valenta Tomáš Olomouc     374 Valach Juraj Chomutov  
263 Čáp Zdeněk Hradec Kr.     375 Veselý Radek Chomutov  
264 Dietz Stanislav Hradec Kr.     376 Adamský Martin Třinec