aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2015/2016 (1.série)

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2015/2016 série 1

Parallelní verze řadovek najdete uplně dole na této stránce !

Karty které mám jsou MODŘE s cenou !!!
Karty které nemám jsou černě bez ceny !!!
OFS 20015/2016 série 1 - Základní karty (base verze)
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Vondráček Tomáš Brno 5,-kč   101 Trončinský Marek Ml. Boleslav 5,-kč
2 Čermák Leoš Brno     102 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
3 Kuboš Petr Brno     103 Kašík Libor (G) Zlín 10,-kč
4 Kováčik Jozef Brno 5,-kč   104 Holík Aleš Zlín  
5 Kaberle Tomáš Brno     105 Žižka Tomáš Zlín 5,-kč
6 Raška Adam Brno 5,-kč   106 Holík Petr Zlín 5,-kč
7 Falter Martin (G) Brno     107 Cibák Martin Zlín  
8 Káňa Jan Brno 5,-kč   108 Vlach Roman Zlín 5,-kč
9 Hanzlík Jan Brno 5,-kč   109 Ondráček Jiří Zlín 5,-kč
10 Stehlík Richard Brno 5,-kč   110 Říčka Robert Zlín 5,-kč
11 Ostřížek David Brno 5,-kč   111 Kotvan Oldřich Zlín 5,-kč
12 Honejsek Antonín Brno     112 Sýkora Tomáš Zlín 5,-kč
13 Zohorna Hynek Brno     113 Veselý Ondřej Zlín 5,-kč
14 Malec Tomáš Brno 5,-kč   114 Matějíček Martin Zlín 5,-kč
15 Svoboda Tomáš Brno 5,-kč   115 Čech Filip Zlín 5,-kč
16 Greš Tomáš - Rc Vítkovice     116 Okál Zdeněk Zlín 5,-kč
17 Kantor Pavel (G) Vítkovice     117 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
18 Olesz Rostislav Vítkovice     118 Laš Marek Olomouc 5,-kč
19 Strapáč Petr Vítkovice     119 Skrbek Pavel Olomouc 10,-kč
20 Burger Jiří Vítkovice     120 Kucharczyk Radim Olomouc 5,-kč
21 Kudělka Tomáš Vítkovice     121 Jaroměřský Jan Olomouc 5,-kč
22 Kucsera Lukáš Vítkovice 5,-kč   122 Řípa Jiří Olomouc 5,-kč
23 Szturc Roman Vítkovice     123 Knotek Jan Olomouc 5,-kč
24 Húževka Peter Vítkovice     124 Mikúš Tomáš - Rc Olomouc 5,-kč
25 Zdráhal Patrik Vítkovice     125 Vyrůbelík Martin Olomouc 5,-kč
26 Štencel Jan Vítkovice     126 Ondrušek Jiří Olomouc 5,-kč
27 Káňa Jan Vítkovice 5,-kč   127 Eberle Jan Olomouc 5,-kč
28 Kolouch Petr Vítkovice     128 Staněk Robin Olomouc 5,-kč
29 Štich David Vítkovice     129 Herman Jakub Olomouc 5,-kč
30 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     130 Vodný Michal Olomouc 5,-kč
31 Barinka Michal Sparta     131 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
32 Čajkovský Michal - Rc Sparta     132 Pilař Karel Hradec Kr.  
33 Glenn Ryan - Rc Sparta     133 Vašíček Jiří Hradec Kr. 5,-kč
34 Polášek Adam Sparta     134 Vydarený René Hradec Kr. 5,-kč
35 Cingel Lukáš Sparta     135 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
36 Forman Miroslav Sparta     136 Courchaine Adam - Rc Hradec Kr.  
37 Hlinka Jaroslav Sparta     137 Černevý Rudolf Hradec Kr. 5,-kč
38 Kudrna Andrej - Rc Sparta     138 Dej Rastislav Hradec Kr. 5,-kč
39 Netík Tomáš Sparta     139 Ihnačák Brian - Rc Hradec Kr. 5,-kč
40 Přibyl Daniel Sparta 5,-kč   140 Knotek Tomáš Hradec Kr. 5,-kč
41 Sabolič Robert Sparta     141 Kudrna Jaroslav Hradec Kr. 5,-kč
42 Hrbas Marek Sparta 5,-kč   142 Pavlík Radoslav - Rc Hradec Kr. 5,-kč
43 Mikuš Juraj Sparta     143 Tvrdík Michal Hradec Kr. 5,-kč
44 Réway Martin Sparta     144 Pláněk Martin Hradec Kr. 5,-kč
45 Polívka Patrik (G) - Rc Plzeň     145 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
46 Kadlec Petr Plzeň     146 Vondrka Michal Chomutov  
47 Jeřábek Jakub Plzeň     147 Červenka Roman Chomutov  
48 Moravčík Michal Plzeň     148 Chlouba Roman Chomutov 5,-kč
49 Pulpán Lukáš Plzeň 5,-kč   149 Kranjc Aleš Chomutov  
50 Poletín Michal Plzeň     150 Drtina Jiří Chomutov 5,-kč
51 Hossa Marcel - Rc Plzeň     151 Rýgl Martin Chomutov 5,-kč
52 Lev Jakub Plzeň 5,-kč   152 Blaha Lukáš - Rc Chomutov 5,-kč
53 Kratěna Ondřej Plzeň 5,-kč   153 Redlihs Jekabs Chomutov  
54 Indrák Miroslav Plzeň 5,-kč   154 Rutta Jan Chomutov  
55 Johnson Nicholas Plzeň     155 Kaše David - Rc Chomutov  
56 Preisinger Miroslav - Rc Plzeň     156 Hovorka Marek Chomutov 5,-kč
57 Bližňák Mário Plzeň     157 Dlapa Ondřej Chomutov  
58 Schleiss Jan Plzeň 5,-kč   158 Květoň David Chomutov 5,-kč
59 Kubalík Dominik Plzeň     159 Hamerlík Peter (G) Třinec 10,-kč
60 Kristan Robert (G) Pardubice     160 Kreps Kamil Třinec  
61 Rolinek Tomáš Pardubice     161 Klepiš Jakub Třinec  
62 Sýkora Petr Pardubice     162 Irgl Zbyněk Třinec  
63 Čáslava Petr Pardubice     163 Chmielewski Aron Třinec 5,-kč
64 Tybor Radovan Pardubice     164 Klesla Rostislav Třinec  
65 Marcinko Tomáš Pardubice     165 Rákos Daniel Třinec 5,-kč
66 Bokroš Tomáš - Rc Pardubice     166 Hrňa Erik Třinec  
67 Šeda Michal Pardubice     167 Doudera Lukáš Třinec 5,-kč
68 Havlík Ladislav Pardubice     168 Matuš Radim Třinec 5,-kč
69 Divíšek Tomáš Pardubice     169 Polanský Jiří Třinec 5,-kč
70 Ščotka jan Pardubice     170 Doudera Milan Třinec 5,-kč
71 Nahodil Lukáš Pardubice     171 Dravecký Vladimír Třinec 5,-kč
72 Štajnoch Martin - Rc Pardubice     172 Linhart Tomáš Třinec  
73 Tomášek David - Rc Pardubice     173 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
74 Svoboda Jakub Pardubice     174 Lukeš František Litvínov 5,-kč
75 Lašák Ján (G) Liberec     175 Hořava Miloslav Litvínov 5,-kč
76 Vampola Petr Liberec 5,-kč   176 Piroš Kamil Litvínov  
77 Výtisk Jan Liberec     177 Jánský peter Litvínov  
78 Radivojevič Branko Liberec     178 Trávníček Michal Litvínov  
79 Jelínek Petr Liberec 5,-kč   179 Hübl Viktor Litvínov  
80 Derner Lukáš Liberec 5,-kč   180 Pavelka Tomáš Litvínov 5,-kč
81 Valský jakub Liberec 5,-kč   181 Pavlík Filip Litvínov 5,-kč
82 Krenželok Lukáš Liberec 5,-kč   182 Písařík Pavel Litvínov 5,-kč
83 Hrníčko Dominik - Rc Liberec 5,-kč   183 Kubát Karel Litvínov 5,-kč
84 Ševc Martin Liberec     184 Sklenička Zbyněk Litvínov 5,-kč
85 Stránksý Jan Liberec 5,-kč   185 Gula Jiří Litvínov 5,-kč
86 Řepík Michal Liberec     186 Gerhát František Litvínov 5,-kč
87 Birner Michal Liberec     187 Závorka Tomáš (G) K. Vary 10,-kč
88 Bulíř Michal Liberec 5,-kč   188 Benák Václav K. Vary  
89 Rittich David (G) Ml. Boleslav     189 Bičánek Radim K. Vary  
90 Výborný David Ml. Boleslav     190 Gulaši Michal K. Vary 5,-kč
91 Jarůšek Richard Ml. Boleslav     191 Harant Tomáš K. Vary  
92 Trška Petr Ml. Boleslav 5,-kč   192 Duda Radek K. Vary  
93 Kučný Jiří Ml. Boleslav 5,-kč   193 Gorčík Sebastian K. Vary 5,-kč
94 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav 5,-kč   194 Haščák Marcel K. Vary  
95 Voráček Tomáš Ml. Boleslav 5,-kč   195 Koblasa Petr K. Vary 5,-kč
96 Látal Martin Ml. Boleslav 5,-kč   196 Kverka Jaromír K. Vary 5,-kč
97 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav 5,-kč   197 Rachůnek Tomáš K. Vary 5,-kč
98 Bárta Michal Ml. Boleslav 5,-kč   198 Deyl Radek K. Vary 5,-kč
99 Pacovský Dominik Ml. Boleslav 5,-kč   199 Bartek Martin K. Vary  
100 Musil Pavel Ml. Boleslav 5,-kč   200 Hruška David K. Vary 5,-kč

    
Magic Hand (1 of 199) #1-14   Young Power (1 of 199) # 1-14
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MH-01 Falter Martin (G) Brno     YP-01 Zohorna Radim Brno  
MH-02 Kantor Pavel (G) Vítkovice     YP-02 Zdráhal Patrik Vítkovice  
MH-03 Lukáš Jan (G) Sparta     YP-03 Černoch Jiří Sparta  
MH-04 Polívka Patrik (G) Plzeň     YP-04 Kubalík Dominik Plzeň  
MH-05 Maxwell Brandon (G) Pardubice     YP-05 Moučka Jaroslav Pardubice  
MH-06 Lašák Ján (G) Liberec     YP-06 Lakatoš Dominik Liberec  
MH-07 Rittich David (G) Ml. Boleslav     YP-07 Hyka Tomáš Ml. Boleslav  
MH-08 Kašík Libor (G) Zlín     YP-08 Urbanec Patrik Zlín  
MH-09 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc     YP-09 Rašner Alex Olomouc  
MH-10 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.     YP-10 Pavlík Radovan Hradec Kr.  
MH-11 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov     YP-11 Kämpf David Chomutov  
MH-12 Hamerlík Peter (G) Třinec     YP-12 Doudera Lukáš Třinec  
MH-13 Janus Jaroslav (G) Litvínov     YP-13 Pavelka Tomáš Litvínov  
MH-14 Závorka Tomáš (G) K. Vary     YP-14 Tomeček Vojtěch K. Vary  
Coach / Trenéři (1 of 199) # 1-14   Power Numbers (1 of 15) # 1-14
CO-01 Hadamczik Alois Brno     PN-01 Čermák Leoš Brno  
CO-02 Svozil Ladislav Vítkovice     PN-02 Burger Jiří Vítkovice  
CO-03 Jandač Josef Sparta     PN-03 Hlinka Jaroslav Sparta  
CO-04 Straka Michal Plzeň     PN-04 Hollweg Ryan Plzeň  
CO-05 Král Richard Pardubice     PN-05 Sýkora Petr Pardubice  
CO-06 Pešán Filip Liberec     PN-06 Lašák Ján (G) Liberec  
CO-07 Výborný František Ml. Boleslav     PN-07 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav  
CO-08 Vlach Rostislav Zlín     PN-08 Vlach Roman Zlín  
CO-09 Venera Zdeněk   Olomouc     PN-09 Skrbek Pavel Olomouc  
CO-10 Draisaitl Peter Hradec Kr.     PN-10 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
CO-11 Růžička Vladimír Chomutov     PN-11 Vondrka Michal Chomutov  
CO-12 Kalous Jiří Třinec     PN-12 Klesla Rostislav Třinec  
CO-13 Rulík Radim Litvínov     PN-13 Kubát Karel Litvínov  
CO-14 Oremus Peter K. Vary     PN-14 Duda Radek K. Vary  
           
Hockey Names (1 of 20) # 1-28 - Za jménem je vždy písmeno červeně které je na kartě
HN-01 Kaberle Tomáš Brno     HN-15 Kašík Libor (G) Zlín  
HN-02 Čiliak Marek (G) Brno     HN-16 Marušák Jiří Zlín  
HN-03 Kantor Pavel (G) Vítkovice     HN-17 Konrád Branislav (G) Olomouc  
HN-04 Olesz Rostislav Vítkovice     HN-18 Kucharczyk Radim Olomouc  
HN-05 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     HN-19 Pilař Karel Hradec Kr.  
HN-06 Netík Tomáš Sparta     HN-20 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.  
HN-07 Kratěna Ondřej Plzeň     HN-21 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
HN-08 Sýkora Ján Plzeň     HN-22 Růžička Vladimír Chomutov  
HN-09 Kristan Robert (G) Pardubice     HN-23 Hrubec Šimon (G) Třinec  
HN-10 Rolinek Tomáš Pardubice     HN-24 Polanský Jiří Třinec  
HN-11 Výtisk Jan Liberec     HN-25 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
HN-12 Radivojevič Branko Liberec     HN-26 Hanzl Robin Litvínov  
HN-13 Růžička Martin (G) Ml. Boleslav     HN-27 Bartek Martin K. Vary  
HN-14 Výborný David Ml. Boleslav     HN-28 Vachovec Michal K. Vary  
Rivals Double Signature (1 of 20) # 1-7
RS-01 Hollweg Ryan / Duda Radek PLZ / KVA  
RS-02 Irgl Zbyněk / Szturc Roman TRI / VIT  
RS-03 Stehlík Richard / Kumstát Petr BRN / SPA  
RS-04 Čáslava Petr / Kudrna Jaroslav PAR / HRA  
RS-05 Janus Jaroslav (G) / Kopřiva Miroslav (G) LIT / CHOM  
RS-06 Výtisk Jan / Trončinský Marek LIB / MLB  
RS-07 Skrbek Pavel / Cibák Martin OLO / ZLI  
Team Double Signature (1 of 20) # 1-14
TDS-01 Stehlík Richard / Hanzlík Jan Brno  
TDS-02 Hlinka Michal / Štich David Vítkovice  
TDS-03 Pech Lukáš / Kumstát Petr Sparta  
TDS-04 Johnson Nicholas / Bližňák Mário Plzeň  
TDS-05 Čáslava Petr / Kristan Robert (G) Pardubice  
TDS-06 Vampola Petr / Výtisk Jan Liberec  
TDS-07 Trončinský Marek / Rittich David (G) Ml. Boleslav  
TDS-08 Okíl Zdeněk / Čachotský Tomáš Zlín  
TDS-09 Konrád Branislav (G) / Kucharczyk Radim Olomouc  
TDS-10 Ihnačák Brian / Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
TDS-11 Vondrka Michal / Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
TDS-12 Doudera Milan / Doudera Lukáš Třinec  
TDS-13 Hübl Viktor / Lukeš František Litvínov  
TDS-14 Benák Jaroslav / Gulaši Michal K. Vary  
Authentic Signature (1 of 39) # 1-70
AS-01 Hruška Jan Brno     AS-36 Holík Petr Zlín  
AS-02 Káňa Jan Brno     AS-37 Veselý Ondřej Zlín  
AS-03 Kaberle Tomáš Brno     AS-38 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
AS-04 Svoboda Tomáš Brno     AS-39 Okál Zdeněk Zlín  
AS-05 Čiliak Marek (G) Brno     AS-40 Čech Filip Zlín  
AS-06 Hlinka Michal Vítkovice     AS-41 Kafka Petr Olomouc  
AS-07 Pastor Tomáš Vítkovice     AS-42 Buc Dávid Olomouc  
AS-08 Vandas Michael Vítkovice     AS-43 Vodný Michal Olomouc  
AS-09 Kudělka Tomáš Vítkovice     AS-44 Kucharczyk Radim Olomouc  
AS-10 Dolejš Daniel (G) Vítkovice     AS-45 Valenta Tomáš Olomouc  
AS-11 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     AS-46 Vašíček Jiří Hradec Kr.  
AS-12 Netík Tomáš Sparta     AS-47 Köhler Bedřich Hradec Kr.  
AS-13 Hlinka Jaroslav Sparta     AS-48 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
AS-14 Kudrna Andrej Sparta     AS-49 Kudrna jaroslav Hradec Kr.  
AS-15 Pech Lukáš Sparta     AS-50 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
AS-16 Pulpán Lukáš Plzeň     AS-51 Drtina Jiří Chomutov  
AS-17 Bližňák Mário Plzeň     AS-52 Radlihs Jekabs Chomutov  
AS-18 Machovský Matěj (G) Plzeň     AS-53 Sklenář Jakub Chomutov  
AS-19 Johnson Nicholas Plzeň     AS-54 Hovorka Marek Chomutov  
AS-20 Kadlec Petr Plzeň     AS-55 Tomica Marek Chomutov  
AS-21 Rolinek Tomáš Pardubice     AS-56 Klepiš Jakub Třinec  
AS-22 Starý Jan Pardubice     AS-57 Irgl Zbyněk Třinec  
AS-23 Čáslava Petr Pardubice     AS-58 Hrabal Josef Třinec  
AS-24 Sýkora Petr Pardubice     AS-59 Plíhal Tomáš Třinec  
AS-25 Kristan Robert (G) Pardubice     AS-60 Dravecký Vladimír Třinec  
AS-26 Vampola Petr Liberec     AS-61 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
AS-27 Výtisk Jan Liberec     AS-62 Trávníček Michal Litvínov  
AS-28 Vitásek Ondřej Liberec     AS-63 Hanzl Robin Litvínov  
AS-29 Radivojevič Branko Liberec     AS-64 Pavelka Tomáš Litvínov  
AS-30 Řepík Michal Liberec     AS-65 Sklenička Zbyněk Litvínov  
AS-31 Trončinský Marek Ml. Boleslav     AS-66 Zadražil Matěj K. Vary  
AS-32 Rittich David (G) Ml. Boleslav     AS-67 Benák Václav K. Vary  
AS-33 Voráček Tomáš Ml. Boleslav     AS-68 Habal Vladislav (G) K. Vary  
AS-34 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav     AS-69 Sičák Vladimír K. Vary  
AS-35 Pacovský Dominik Ml. Boleslav     AS-70 Tomeček Vojtěch K. Vary  

 

Memories of the Champions HC Verva Litvínov - Základní verze # 1-26
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MOC-01 Francouz Pavel (G) Litvínov     MOC-14 Lukeš František Litvínov  
MOC-02 Horák Lukáš (G) Litvínov     MOC-15 Majdan Juraj Litvínov  
MOC-03 Chaloupka Petr Litvínov     MOC-16 Petružálek Jakub Litvínov  
MOC-04 Frolo Tomáš Litvínov     MOC-17 Piroš Kamil Litvínov  
MOC-05 Pavelka Tomáš Litvínov     MOC-18 Písařík Pavel Litvínov  
MOC-06 Pavlík Filip Litvínov     MOC-19 Ručinksý Martin Litvínov  
MOC-07 Sklenička Zbyněk Litvínov     MOC-20 Trávníček Michal Litvínov  
MOC-08 Šlégr Jiří Litvínov     MOC-21 Martynek Rostislav Litvínov  
MOC-09 Štindl Petr Litvínov     MOC-22 Šrámek Jakub Litvínov  
MOC-10 Hanzl Robin Litvínov     MOC-23 Gula Jiří Litvínov  
MOC-11 Hübl Viktor Litvínov     MOC-24 Kubát Karet Litvínov  
MOC-12 Jánský Peter Litvínov     MOC-25 Kokeš/Beránek Litvínov  
MOC-13 Jurčík Ondřej Litvínov     MOC-26 Hlinka Ivan Litvínov  
Memories of the Champions HC Verva Litvínov - GOLD verze # 1-26 x/99
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MOC-01 Francouz Pavel (G) Litvínov     MOC-14 Lukeš František Litvínov  
MOC-02 Horák Lukáš (G) Litvínov     MOC-15 Majdan Juraj Litvínov  
MOC-03 Chaloupka Petr Litvínov     MOC-16 Petružálek Jakub Litvínov  
MOC-04 Frolo Tomáš Litvínov     MOC-17 Piroš Kamil Litvínov  
MOC-05 Pavelka Tomáš Litvínov     MOC-18 Písařík Pavel Litvínov  
MOC-06 Pavlík Filip Litvínov     MOC-19 Ručinksý Martin Litvínov  
MOC-07 Sklenička Zbyněk Litvínov     MOC-20 Trávníček Michal Litvínov  
MOC-08 Šlégr Jiří Litvínov     MOC-21 Martynek Rostislav Litvínov  
MOC-09 Štindl Petr Litvínov     MOC-22 Šrámek Jakub Litvínov  
MOC-10 Hanzl Robin Litvínov     MOC-23 Gula Jiří Litvínov  
MOC-11 Hübl Viktor Litvínov     MOC-24 Kubát Karet Litvínov  
MOC-12 Jánský Peter Litvínov     MOC-25 Kokeš/Beránek Litvínov  
MOC-13 Jurčík Ondřej Litvínov     MOC-26 Hlinka Ivan Litvínov  
Memories of the Champions HC Verva Litvínov - Rainbow # 1-26 x/99
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MOC-01 Francouz Pavel (G) Litvínov     MOC-14 Lukeš František Litvínov  
MOC-02 Horák Lukáš (G) Litvínov     MOC-15 Majdan Juraj Litvínov  
MOC-03 Chaloupka Petr Litvínov     MOC-16 Petružálek Jakub Litvínov  
MOC-04 Frolo Tomáš Litvínov     MOC-17 Piroš Kamil Litvínov  
MOC-05 Pavelka Tomáš Litvínov     MOC-18 Písařík Pavel Litvínov  
MOC-06 Pavlík Filip Litvínov     MOC-19 Ručinksý Martin Litvínov  
MOC-07 Sklenička Zbyněk Litvínov     MOC-20 Trávníček Michal Litvínov  
MOC-08 Šlégr Jiří Litvínov     MOC-21 Martynek Rostislav Litvínov  
MOC-09 Štindl Petr Litvínov     MOC-22 Šrámek Jakub Litvínov  
MOC-10 Hanzl Robin Litvínov     MOC-23 Gula Jiří Litvínov  
MOC-11 Hübl Viktor Litvínov     MOC-24 Kubát Karet Litvínov  
MOC-12 Jánský Peter Litvínov     MOC-25 Kokeš/Beránek Litvínov  
MOC-13 Jurčík Ondřej Litvínov     MOC-26 Hlinka Ivan Litvínov  
Memories of the Champions HC Verva Litvínov - Rainbow Stamp # 1-26 x/50
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MOC-01 Francouz Pavel (G) Litvínov     MOC-14 Lukeš František Litvínov  
MOC-02 Horák Lukáš (G) Litvínov     MOC-15 Majdan Juraj Litvínov  
MOC-03 Chaloupka Petr Litvínov     MOC-16 Petružálek Jakub Litvínov  
MOC-04 Frolo Tomáš Litvínov     MOC-17 Piroš Kamil Litvínov  
MOC-05 Pavelka Tomáš Litvínov     MOC-18 Písařík Pavel Litvínov  
MOC-06 Pavlík Filip Litvínov     MOC-19 Ručinksý Martin Litvínov  
MOC-07 Sklenička Zbyněk Litvínov     MOC-20 Trávníček Michal Litvínov  
MOC-08 Šlégr Jiří Litvínov     MOC-21 Martynek Rostislav Litvínov  
MOC-09 Štindl Petr Litvínov     MOC-22 Šrámek Jakub Litvínov  
MOC-10 Hanzl Robin Litvínov     MOC-23 Gula Jiří Litvínov  
MOC-11 Hübl Viktor Litvínov     MOC-24 Kubát Karet Litvínov  
MOC-12 Jánský Peter Litvínov     MOC-25 Kokeš/Beránek Litvínov  
MOC-13 Jurčík Ondřej Litvínov     MOC-26 Hlinka Ivan Litvínov  
Memories of the Champions HC Verva Litvínov - Canvas verze # 1-26 x/30
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
MOC-01 Francouz Pavel (G) Litvínov     MOC-14 Lukeš František Litvínov  
MOC-02 Horák Lukáš (G) Litvínov     MOC-15 Majdan Juraj Litvínov  
MOC-03 Chaloupka Petr Litvínov     MOC-16 Petružálek Jakub Litvínov  
MOC-04 Frolo Tomáš Litvínov     MOC-17 Piroš Kamil Litvínov  
MOC-05 Pavelka Tomáš Litvínov     MOC-18 Písařík Pavel Litvínov  
MOC-06 Pavlík Filip Litvínov     MOC-19 Ručinksý Martin Litvínov  
MOC-07 Sklenička Zbyněk Litvínov     MOC-20 Trávníček Michal Litvínov  
MOC-08 Šlégr Jiří Litvínov     MOC-21 Martynek Rostislav Litvínov  
MOC-09 Štindl Petr Litvínov     MOC-22 Šrámek Jakub Litvínov  
MOC-10 Hanzl Robin Litvínov     MOC-23 Gula Jiří Litvínov  
MOC-11 Hübl Viktor Litvínov     MOC-24 Kubát Karet Litvínov  
MOC-12 Jánský Peter Litvínov     MOC-25 Kokeš/Beránek Litvínov  
MOC-13 Jurčík Ondřej Litvínov     MOC-26 Hlinka Ivan Litvínov  
Memories of the Champions HC Verva Litvínov - AU Signatures # 1-15
Číslo Jméno hráče Team Cena
CHAS-01 Francouz Pavel (G)  x/39 Litvínov  
CHAS-02 Pavelka Tomáš  x/39 Litvínov  
CHAS-03 Šlégr Jiří  x/39 Litvínov  
CHAS-04 Hanzl Robin  x/39 Litvínov  
CHAS-05 Lukeš František  x/39 Litvínov  
CHAS-06 Petružálek Jakub  x/39 Litvínov  
CHAS-07 Piroš Kamil  x/39 Litvínov  
CHAS-08 Hübl Viktor  x/39 Litvínov  
CHAS-09 Ručinský Martin  x/39 Litvínov  
CHAS-10 Trávníček Michal  x/39 Litvínov  
CHAS-11 Ručinský Martin / Šlégr Jiří  x/39 Litvínov  
CHAS-12 Ručinský Martin / Petružálek Jakub  x/39 Litvínov  
CHAS-13 Trávníček Michal / Jánský Peter  x/20 Litvínov  
CHAS-14 Ručinský M. / Petružálek J. / Hanzl R.  x/39 Litvínov  
CHAS-15 Pavelka T. / Jurčík O. / Majdan J.  x/20 Litvínov  

OFS 20015/2016 série 1 - Základní set Hobby (1 of 99) # 1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Vondráček Tomáš Brno     101 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
2 Čermák Leoš Brno     102 Urban Tomáš Ml. Boleslav 20,-kč
3 Kuboš Petr Brno     103 Kašík Libor (G) Zlín  
4 Kováčik Jozef Brno     104 Holík Aleš Zlín  
5 Kaberle Tomáš Brno     105 Žižka Tomáš Zlín  
6 Raška Adam Brno     106 Holík Petr Zlín  
7 Falter Martin (G) Brno     107 Cibák Martin Zlín  
8 Káňa Jan Brno     108 Vlach Roman Zlín  
9 Hanzlík Jan Brno     109 Ondráček Jiří Zlín  
10 Stehlík Richard Brno     110 Říčka Robert Zlín  
11 Ostřížek David Brno     111 Kotvan Oldřich Zlín  
12 Honejsek Antonín Brno     112 Sýkora Tomáš Zlín  
13 Zohorna Hynek Brno     113 Veselý Ondřej Zlín  
14 Malec Tomáš Brno     114 Matějíček Martin Zlín  
15 Svoboda Tomáš Brno     115 Čech Filip Zlín  
16 Greš Tomáš - Rc Vítkovice     116 Okál Zdeněk Zlín  
17 Kantor Pavel (G) Vítkovice     117 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
18 Olesz Rostislav Vítkovice     118 Laš Marek Olomouc  
19 Strapáč Petr Vítkovice     119 Skrbek Pavel Olomouc  
20 Burger Jiří Vítkovice     120 Kucharczyk Radim Olomouc  
21 Kudělka Tomáš Vítkovice     121 Jaroměřský Jan Olomouc  
22 Kucsera Lukáš Vítkovice     122 Řípa Jiří Olomouc  
23 Szturc Roman Vítkovice     123 Knotek Jan Olomouc  
24 Húževka Peter Vítkovice     124 Mikúš Tomáš - Rc Olomouc  
25 Zdráhal Patrik Vítkovice     125 Vyrůbelík Martin Olomouc  
26 Štencel Jan Vítkovice     126 Ondrušek Jiří Olomouc  
27 Káňa Jan Vítkovice     127 Eberle Jan Olomouc  
28 Kolouch Petr Vítkovice     128 Staněk Robin Olomouc  
29 Štich David Vítkovice     129 Herman Jakub Olomouc  
30 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     130 Vodný Michal Olomouc  
31 Barinka Michal Sparta     131 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
32 Čajkovský Michal - Rc Sparta     132 Pilař Karel Hradec Kr.  
33 Glenn Ryan - Rc Sparta     133 Vašíček Jiří Hradec Kr. 20,-kč
34 Polášek Adam Sparta     134 Vydarený René Hradec Kr.  
35 Cingel Lukáš Sparta     135 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
36 Forman Miroslav Sparta     136 Courchaine Adam - Rc Hradec Kr.  
37 Hlinka Jaroslav Sparta     137 Černevý Rudolf Hradec Kr.  
38 Kudrna Andrej - Rc Sparta     138 Dej Rastislav Hradec Kr.  
39 Netík Tomáš Sparta     139 Ihnačák Brian - Rc Hradec Kr.  
40 Přibyl Daniel Sparta     140 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
41 Sabolič Robert Sparta     141 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
42 Hrbas Marek Sparta     142 Pavlík Radoslav - Rc Hradec Kr.  
43 Mikuš Juraj Sparta     143 Tvrdík Michal Hradec Kr.  
44 Réway Martin Sparta     144 Pláněk Martin Hradec Kr. 20,-kč
45 Polívka Patrik (G) - Rc Plzeň     145 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov 20,-kč
46 Kadlec Petr Plzeň     146 Vondrka Michal Chomutov  
47 Jeřábek Jakub Plzeň     147 Červenka Roman Chomutov  
48 Moravčík Michal Plzeň     148 Chlouba Roman Chomutov  
49 Pulpán Lukáš Plzeň     149 Kranjc Aleš Chomutov  
50 Poletín Michal Plzeň     150 Drtina Jiří Chomutov  
51 Hossa Marcel - Rc Plzeň     151 Rýgl Martin Chomutov  
52 Lev Jakub Plzeň     152 Blaha Lukáš - Rc Chomutov  
53 Kratěna Ondřej Plzeň     153 Redlihs Jekabs Chomutov  
54 Indrák Miroslav Plzeň     154 Rutta Jan Chomutov  
55 Johnson Nicholas Plzeň     155 Kaše David - Rc Chomutov  
56 Preisinger Miroslav - Rc Plzeň     156 Hovorka Marek Chomutov  
57 Bližňák Mário Plzeň     157 Dlapa Ondřej Chomutov  
58 Schleiss Jan Plzeň     158 Květoň David Chomutov 20,-kč
59 Kubalík Dominik Plzeň     159 Hamerlík Peter (G) Třinec  
60 Kristan Robert (G) Pardubice     160 Kreps Kamil Třinec  
61 Rolinek Tomáš Pardubice     161 Klepiš Jakub Třinec  
62 Sýkora Petr Pardubice     162 Irgl Zbyněk Třinec  
63 Čáslava Petr Pardubice     163 Chmielewski Aron Třinec  
64 Tybor Radovan Pardubice     164 Klesla Rostislav Třinec  
65 Marcinko Tomáš Pardubice     165 Rákos Daniel Třinec  
66 Bokroš Tomáš - Rc Pardubice     166 Hrňa Erik Třinec  
67 Šeda Michal Pardubice     167 Doudera Lukáš Třinec  
68 Havlík Ladislav Pardubice     168 Matuš Radim Třinec  
69 Divíšek Tomáš Pardubice     169 Polanský Jiří Třinec  
70 Ščotka jan Pardubice     170 Doudera Milan Třinec  
71 Nahodil Lukáš Pardubice     171 Dravecký Vladimír Třinec  
72 Štajnoch Martin - Rc Pardubice     172 Linhart Tomáš Třinec  
73 Tomášek David - Rc Pardubice     173 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
74 Svoboda Jakub Pardubice     174 Lukeš František Litvínov  
75 Lašák Ján (G) Liberec     175 Hořava Miloslav Litvínov  
76 Vampola Petr Liberec     176 Piroš Kamil Litvínov  
77 Výtisk Jan Liberec     177 Jánský peter Litvínov  
78 Radivojevič Branko Liberec     178 Trávníček Michal Litvínov  
79 Jelínek Petr Liberec     179 Hübl Viktor Litvínov  
80 Derner Lukáš Liberec     180 Pavelka Tomáš Litvínov  
81 Valský Jakub Liberec     181 Pavlík Filip Litvínov  
82 Krenželok Lukáš Liberec     182 Písařík Pavel Litvínov  
83 Hrníčko Dominik - Rc Liberec     183 Kubát Karel Litvínov  
84 Ševc Martin Liberec     184 Sklenička Zbyněk Litvínov  
85 Stránksý Jan Liberec     185 Gula Jiří Litvínov  
86 Řepík Michal Liberec     186 Gerhát František Litvínov  
87 Birner Michal Liberec     187 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
88 Bulíř Michal Liberec     188 Benák Václav K. Vary  
89 Rittich David (G) Ml. Boleslav     189 Bičánek Radim K. Vary 20,-kč
90 Výborný David Ml. Boleslav     190 Gulaši Michal K. Vary  
91 Jarůšek Richard Ml. Boleslav 20,-kč   191 Harant Tomáš K. Vary  
92 Trška Petr Ml. Boleslav     192 Duda Radek K. Vary  
93 Kučný Jiří Ml. Boleslav     193 Gorčík Sebastian K. Vary  
94 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav     194 Haščák Marcel K. Vary  
95 Voráček Tomáš Ml. Boleslav     195 Koblasa Petr K. Vary  
96 Látal Martin Ml. Boleslav     196 Kverka Jaromír K. Vary  
97 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     197 Rachůnek Tomáš K. Vary  
98 Bárta Michal Ml. Boleslav     198 Deyl Radek K. Vary  
99 Pacovský Dominik Ml. Boleslav     199 Bartek Martin K. Vary  
100 Musil Pavel Ml. Boleslav     200 Hruška David K. Vary  

OFS 20015/2016 série 1 - Základní set Retail (1 of 99) # 1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Vondráček Tomáš Brno     101 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
2 Čermák Leoš Brno     102 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
3 Kuboš Petr Brno     103 Kašík Libor (G) Zlín  
4 Kováčik Jozef Brno     104 Holík Aleš Zlín  
5 Kaberle Tomáš Brno     105 Žižka Tomáš Zlín  
6 Raška Adam Brno     106 Holík Petr Zlín  
7 Falter Martin (G) Brno     107 Cibák Martin Zlín  
8 Káňa Jan Brno     108 Vlach Roman Zlín  
9 Hanzlík Jan Brno     109 Ondráček Jiří Zlín  
10 Stehlík Richard Brno 20,-kč   110 Říčka Robert Zlín  
11 Ostřížek David Brno     111 Kotvan Oldřich Zlín  
12 Honejsek Antonín Brno     112 Sýkora Tomáš Zlín  
13 Zohorna Hynek Brno     113 Veselý Ondřej Zlín  
14 Malec Tomáš Brno     114 Matějíček Martin Zlín  
15 Svoboda Tomáš Brno     115 Čech Filip Zlín  
16 Greš Tomáš - Rc Vítkovice 20,-kč   116 Okál Zdeněk Zlín  
17 Kantor Pavel (G) Vítkovice     117 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
18 Olesz Rostislav Vítkovice     118 Laš Marek Olomouc  
19 Strapáč Petr Vítkovice     119 Skrbek Pavel Olomouc 20,-kč
20 Burger Jiří Vítkovice     120 Kucharczyk Radim Olomouc  
21 Kudělka Tomáš Vítkovice     121 Jaroměřský Jan Olomouc  
22 Kucsera Lukáš Vítkovice     122 Řípa Jiří Olomouc  
23 Szturc Roman Vítkovice     123 Knotek Jan Olomouc 20,-kč
24 Húževka Peter Vítkovice     124 Mikúš Tomáš - Rc Olomouc  
25 Zdráhal Patrik Vítkovice     125 Vyrůbelík Martin Olomouc  
26 Štencel Jan Vítkovice     126 Ondrušek Jiří Olomouc  
27 Káňa Jan Vítkovice     127 Eberle Jan Olomouc  
28 Kolouch Petr Vítkovice     128 Staněk Robin Olomouc  
29 Štich David Vítkovice     129 Herman Jakub Olomouc  
30 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     130 Vodný Michal Olomouc 20,-kč
31 Barinka Michal Sparta     131 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
32 Čajkovský Michal - Rc Sparta     132 Pilař Karel Hradec Kr.  
33 Glenn Ryan - Rc Sparta     133 Vašíček Jiří Hradec Kr. 20,-kč
34 Polášek Adam Sparta     134 Vydarený René Hradec Kr.  
35 Cingel Lukáš Sparta     135 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
36 Forman Miroslav Sparta     136 Courchaine Adam - Rc Hradec Kr.  
37 Hlinka Jaroslav Sparta     137 Černevý Rudolf Hradec Kr.  
38 Kudrna Andrej - Rc Sparta     138 Dej Rastislav Hradec Kr.  
39 Netík Tomáš Sparta     139 Ihnačák Brian - Rc Hradec Kr.  
40 Přibyl Daniel Sparta     140 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
41 Sabolič Robert Sparta     141 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
42 Hrbas Marek Sparta     142 Pavlík Radoslav - Rc Hradec Kr. 20,-kč
43 Mikuš Juraj Sparta     143 Tvrdík Michal Hradec Kr.  
44 Réway Martin Sparta     144 Pláněk Martin Hradec Kr.  
45 Polívka Patrik (G) - Rc Plzeň     145 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
46 Kadlec Petr Plzeň     146 Vondrka Michal Chomutov  
47 Jeřábek Jakub Plzeň     147 Červenka Roman Chomutov  
48 Moravčík Michal Plzeň     148 Chlouba Roman Chomutov 20,-kč
49 Pulpán Lukáš Plzeň     149 Kranjc Aleš Chomutov  
50 Poletín Michal Plzeň     150 Drtina Jiří Chomutov  
51 Hossa Marcel - Rc Plzeň     151 Rýgl Martin Chomutov 20,-kč
52 Lev Jakub Plzeň     152 Blaha Lukáš - Rc Chomutov  
53 Kratěna Ondřej Plzeň     153 Redlihs Jekabs Chomutov  
54 Indrák Miroslav Plzeň     154 Rutta Jan Chomutov  
55 Johnson Nicholas Plzeň     155 Kaše David - Rc Chomutov  
56 Preisinger Miroslav - Rc Plzeň     156 Hovorka Marek Chomutov 20,-kč
57 Bližňák Mário Plzeň     157 Dlapa Ondřej Chomutov  
58 Schleiss Jan Plzeň     158 Květoň David Chomutov 20,-kč
59 Kubalík Dominik Plzeň     159 Hamerlík Peter (G) Třinec  
60 Kristan Robert (G) Pardubice     160 Kreps Kamil Třinec  
61 Rolinek Tomáš Pardubice     161 Klepiš Jakub Třinec  
62 Sýkora Petr Pardubice     162 Irgl Zbyněk Třinec  
63 Čáslava Petr Pardubice     163 Chmielewski Aron Třinec  
64 Tybor Radovan Pardubice     164 Klesla Rostislav Třinec  
65 Marcinko Tomáš Pardubice     165 Rákos Daniel Třinec  
66 Bokroš Tomáš - Rc Pardubice     166 Hrňa Erik Třinec  
67 Šeda Michal Pardubice     167 Doudera Lukáš Třinec  
68 Havlík Ladislav Pardubice     168 Matuš Radim Třinec  
69 Divíšek Tomáš Pardubice     169 Polanský Jiří Třinec  
70 Ščotka jan Pardubice     170 Doudera Milan Třinec  
71 Nahodil Lukáš Pardubice     171 Dravecký Vladimír Třinec  
72 Štajnoch Martin - Rc Pardubice     172 Linhart Tomáš Třinec 20,-kč
73 Tomášek David - Rc Pardubice     173 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
74 Svoboda Jakub Pardubice     174 Lukeš František Litvínov  
75 Lašák Ján (G) Liberec     175 Hořava Miloslav Litvínov 20,-kč
76 Vampola Petr Liberec     176 Piroš Kamil Litvínov  
77 Výtisk Jan Liberec     177 Jánský peter Litvínov  
78 Radivojevič Branko Liberec     178 Trávníček Michal Litvínov  
79 Jelínek Petr Liberec     179 Hübl Viktor Litvínov  
80 Derner Lukáš Liberec     180 Pavelka Tomáš Litvínov  
81 Valský jakub Liberec     181 Pavlík Filip Litvínov  
82 Krenželok Lukáš Liberec     182 Písařík Pavel Litvínov  
83 Hrníčko Dominik - Rc Liberec     183 Kubát Karel Litvínov  
84 Ševc Martin Liberec     184 Sklenička Zbyněk Litvínov  
85 Stránksý Jan Liberec     185 Gula Jiří Litvínov  
86 Řepík Michal Liberec     186 Gerhát František Litvínov  
87 Birner Michal Liberec 20,-kč   187 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
88 Bulíř Michal Liberec     188 Benák Václav K. Vary  
89 Rittich David (G) Ml. Boleslav     189 Bičánek Radim K. Vary  
90 Výborný David Ml. Boleslav     190 Gulaši Michal K. Vary 20,-kč
91 Jarůšek Richard Ml. Boleslav     191 Harant Tomáš K. Vary  
92 Trška Petr Ml. Boleslav     192 Duda Radek K. Vary  
93 Kučný Jiří Ml. Boleslav     193 Gorčík Sebastian K. Vary  
94 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav     194 Haščák Marcel K. Vary  
95 Voráček Tomáš Ml. Boleslav 20,-kč   195 Koblasa Petr K. Vary  
96 Látal Martin Ml. Boleslav     196 Kverka Jaromír K. Vary  
97 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     197 Rachůnek Tomáš K. Vary 20,-kč
98 Bárta Michal Ml. Boleslav     198 Deyl Radek K. Vary  
99 Pacovský Dominik Ml. Boleslav     199 Bartek Martin K. Vary  
100 Musil Pavel Ml. Boleslav     200 Hruška David K. Vary  

OFS 20015/2016 série 1 - Základní set Blue (1 of 50) # 1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Vondráček Tomáš Brno     101 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
2 Čermák Leoš Brno     102 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
3 Kuboš Petr Brno     103 Kašík Libor (G) Zlín  
4 Kováčik Jozef Brno     104 Holík Aleš Zlín  
5 Kaberle Tomáš Brno     105 Žižka Tomáš Zlín  
6 Raška Adam Brno     106 Holík Petr Zlín  
7 Falter Martin (G) Brno     107 Cibák Martin Zlín  
8 Káňa Jan Brno     108 Vlach Roman Zlín  
9 Hanzlík Jan Brno     109 Ondráček Jiří Zlín  
10 Stehlík Richard Brno     110 Říčka Robert Zlín  
11 Ostřížek David Brno     111 Kotvan Oldřich Zlín  
12 Honejsek Antonín Brno     112 Sýkora Tomáš Zlín  
13 Zohorna Hynek Brno     113 Veselý Ondřej Zlín  
14 Malec Tomáš Brno 40,-kč   114 Matějíček Martin Zlín  
15 Svoboda Tomáš Brno     115 Čech Filip Zlín  
16 Greš Tomáš - Rc Vítkovice     116 Okál Zdeněk Zlín  
17 Kantor Pavel (G) Vítkovice     117 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
18 Olesz Rostislav Vítkovice     118 Laš Marek Olomouc  
19 Strapáč Petr Vítkovice 40,-kč   119 Skrbek Pavel Olomouc  
20 Burger Jiří Vítkovice     120 Kucharczyk Radim Olomouc  
21 Kudělka Tomáš Vítkovice     121 Jaroměřský Jan Olomouc  
22 Kucsera Lukáš Vítkovice     122 Řípa Jiří Olomouc  
23 Szturc Roman Vítkovice     123 Knotek Jan Olomouc  
24 Húževka Peter Vítkovice 40,-kč   124 Mikúš Tomáš - Rc Olomouc  
25 Zdráhal Patrik Vítkovice     125 Vyrůbelík Martin Olomouc 40,-kč
26 Štencel Jan Vítkovice     126 Ondrušek Jiří Olomouc  
27 Káňa Jan Vítkovice     127 Eberle Jan Olomouc 40,-kč
28 Kolouch Petr Vítkovice     128 Staněk Robin Olomouc  
29 Štich David Vítkovice 40,-kč   129 Herman Jakub Olomouc  
30 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     130 Vodný Michal Olomouc 40,-kč
31 Barinka Michal Sparta     131 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
32 Čajkovský Michal - Rc Sparta     132 Pilař Karel Hradec Kr.  
33 Glenn Ryan - Rc Sparta     133 Vašíček Jiří Hradec Kr.  
34 Polášek Adam Sparta     134 Vydarený René Hradec Kr.  
35 Cingel Lukáš Sparta     135 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
36 Forman Miroslav Sparta     136 Courchaine Adam - Rc Hradec Kr.  
37 Hlinka Jaroslav Sparta     137 Černevý Rudolf Hradec Kr.  
38 Kudrna Andrej - Rc Sparta     138 Dej Rastislav Hradec Kr.  
39 Netík Tomáš Sparta     139 Ihnačák Brian - Rc Hradec Kr.  
40 Přibyl Daniel Sparta     140 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
41 Sabolič Robert Sparta     141 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
42 Hrbas Marek Sparta     142 Pavlík Radoslav - Rc Hradec Kr.  
43 Mikuš Juraj Sparta     143 Tvrdík Michal Hradec Kr. 40,-kč
44 Réway Martin Sparta     144 Pláněk Martin Hradec Kr.  
45 Polívka Patrik (G) - Rc Plzeň     145 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
46 Kadlec Petr Plzeň     146 Vondrka Michal Chomutov  
47 Jeřábek Jakub Plzeň     147 Červenka Roman Chomutov  
48 Moravčík Michal Plzeň     148 Chlouba Roman Chomutov  
49 Pulpán Lukáš Plzeň     149 Kranjc Aleš Chomutov  
50 Poletín Michal Plzeň     150 Drtina Jiří Chomutov  
51 Hossa Marcel - Rc Plzeň     151 Rýgl Martin Chomutov  
52 Lev Jakub Plzeň     152 Blaha Lukáš - Rc Chomutov  
53 Kratěna Ondřej Plzeň     153 Redlihs Jekabs Chomutov  
54 Indrák Miroslav Plzeň     154 Rutta Jan Chomutov  
55 Johnson Nicholas Plzeň     155 Kaše David - Rc Chomutov  
56 Preisinger Miroslav - Rc Plzeň     156 Hovorka Marek Chomutov  
57 Bližňák Mário Plzeň     157 Dlapa Ondřej Chomutov  
58 Schleiss Jan Plzeň     158 Květoň David Chomutov 40,-kč
59 Kubalík Dominik Plzeň     159 Hamerlík Peter (G) Třinec  
60 Kristan Robert (G) Pardubice     160 Kreps Kamil Třinec  
61 Rolinek Tomáš Pardubice     161 Klepiš Jakub Třinec  
62 Sýkora Petr Pardubice     162 Irgl Zbyněk Třinec  
63 Čáslava Petr Pardubice     163 Chmielewski Aron Třinec  
64 Tybor Radovan Pardubice     164 Klesla Rostislav Třinec  
65 Marcinko Tomáš Pardubice     165 Rákos Daniel Třinec  
66 Bokroš Tomáš - Rc Pardubice     166 Hrňa Erik Třinec  
67 Šeda Michal Pardubice     167 Doudera Lukáš Třinec  
68 Havlík Ladislav Pardubice     168 Matuš Radim Třinec  
69 Divíšek Tomáš Pardubice     169 Polanský Jiří Třinec 40,-kč
70 Ščotka jan Pardubice     170 Doudera Milan Třinec  
71 Nahodil Lukáš Pardubice     171 Dravecký Vladimír Třinec  
72 Štajnoch Martin - Rc Pardubice     172 Linhart Tomáš Třinec  
73 Tomášek David - Rc Pardubice     173 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
74 Svoboda Jakub Pardubice     174 Lukeš František Litvínov  
75 Lašák Ján (G) Liberec     175 Hořava Miloslav Litvínov  
76 Vampola Petr Liberec     176 Piroš Kamil Litvínov  
77 Výtisk Jan Liberec     177 Jánský peter Litvínov  
78 Radivojevič Branko Liberec     178 Trávníček Michal Litvínov  
79 Jelínek Petr Liberec     179 Hübl Viktor Litvínov  
80 Derner Lukáš Liberec     180 Pavelka Tomáš Litvínov  
81 Valský jakub Liberec     181 Pavlík Filip Litvínov  
82 Krenželok Lukáš Liberec     182 Písařík Pavel Litvínov  
83 Hrníčko Dominik - Rc Liberec     183 Kubát Karel Litvínov  
84 Ševc Martin Liberec     184 Sklenička Zbyněk Litvínov  
85 Stránksý Jan Liberec     185 Gula Jiří Litvínov  
86 Řepík Michal Liberec     186 Gerhát František Litvínov  
87 Birner Michal Liberec     187 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
88 Bulíř Michal Liberec     188 Benák Václav K. Vary  
89 Rittich David (G) Ml. Boleslav     189 Bičánek Radim K. Vary 40,-kč
90 Výborný David Ml. Boleslav     190 Gulaši Michal K. Vary  
91 Jarůšek Richard Ml. Boleslav     191 Harant Tomáš K. Vary  
92 Trška Petr Ml. Boleslav     192 Duda Radek K. Vary  
93 Kučný Jiří Ml. Boleslav     193 Gorčík Sebastian K. Vary  
94 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav 40,-kč   194 Haščák Marcel K. Vary  
95 Voráček Tomáš Ml. Boleslav     195 Koblasa Petr K. Vary  
96 Látal Martin Ml. Boleslav     196 Kverka Jaromír K. Vary 40,-kč
97 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     197 Rachůnek Tomáš K. Vary  
98 Bárta Michal Ml. Boleslav     198 Deyl Radek K. Vary  
99 Pacovský Dominik Ml. Boleslav     199 Bartek Martin K. Vary  
100 Musil Pavel Ml. Boleslav 40,-kč   200 Hruška David K. Vary  

OFS 20015/2016 série 1 - Základní set Emerald (1 of 25) #1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Vondráček Tomáš Brno     101 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
2 Čermák Leoš Brno     102 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
3 Kuboš Petr Brno     103 Kašík Libor (G) Zlín  
4 Kováčik Jozef Brno     104 Holík Aleš Zlín  
5 Kaberle Tomáš Brno     105 Žižka Tomáš Zlín  
6 Raška Adam Brno     106 Holík Petr Zlín  
7 Falter Martin (G) Brno     107 Cibák Martin Zlín  
8 Káňa Jan Brno     108 Vlach Roman Zlín  
9 Hanzlík Jan Brno     109 Ondráček Jiří Zlín  
10 Stehlík Richard Brno     110 Říčka Robert Zlín  
11 Ostřížek David Brno     111 Kotvan Oldřich Zlín  
12 Honejsek Antonín Brno     112 Sýkora Tomáš Zlín  
13 Zohorna Hynek Brno     113 Veselý Ondřej Zlín  
14 Malec Tomáš Brno     114 Matějíček Martin Zlín  
15 Svoboda Tomáš Brno     115 Čech Filip Zlín  
16 Greš Tomáš - Rc Vítkovice     116 Okál Zdeněk Zlín  
17 Kantor Pavel (G) Vítkovice     117 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
18 Olesz Rostislav Vítkovice     118 Laš Marek Olomouc  
19 Strapáč Petr Vítkovice     119 Skrbek Pavel Olomouc  
20 Burger Jiří Vítkovice     120 Kucharczyk Radim Olomouc  
21 Kudělka Tomáš Vítkovice     121 Jaroměřský Jan Olomouc  
22 Kucsera Lukáš Vítkovice     122 Řípa Jiří Olomouc  
23 Szturc Roman Vítkovice     123 Knotek Jan Olomouc  
24 Húževka Peter Vítkovice     124 Mikúš Tomáš - Rc Olomouc  
25 Zdráhal Patrik Vítkovice     125 Vyrůbelík Martin Olomouc  
26 Štencel Jan Vítkovice     126 Ondrušek Jiří Olomouc  
27 Káňa Jan Vítkovice     127 Eberle Jan Olomouc  
28 Kolouch Petr Vítkovice     128 Staněk Robin Olomouc  
29 Štich David Vítkovice     129 Herman Jakub Olomouc  
30 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     130 Vodný Michal Olomouc  
31 Barinka Michal Sparta     131 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
32 Čajkovský Michal - Rc Sparta     132 Pilař Karel Hradec Kr.  
33 Glenn Ryan - Rc Sparta     133 Vašíček Jiří Hradec Kr.  
34 Polášek Adam Sparta     134 Vydarený René Hradec Kr.  
35 Cingel Lukáš Sparta     135 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
36 Forman Miroslav Sparta     136 Courchaine Adam - Rc Hradec Kr.  
37 Hlinka Jaroslav Sparta     137 Černevý Rudolf Hradec Kr.  
38 Kudrna Andrej - Rc Sparta     138 Dej Rastislav Hradec Kr.  
39 Netík Tomáš Sparta     139 Ihnačák Brian - Rc Hradec Kr.  
40 Přibyl Daniel Sparta     140 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
41 Sabolič Robert Sparta     141 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
42 Hrbas Marek Sparta     142 Pavlík Radoslav - Rc Hradec Kr.  
43 Mikuš Juraj Sparta     143 Tvrdík Michal Hradec Kr.  
44 Réway Martin Sparta     144 Pláněk Martin Hradec Kr.  
45 Polívka Patrik (G) - Rc Plzeň     145 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
46 Kadlec Petr Plzeň     146 Vondrka Michal Chomutov  
47 Jeřábek Jakub Plzeň     147 Červenka Roman Chomutov  
48 Moravčík Michal Plzeň     148 Chlouba Roman Chomutov  
49 Pulpán Lukáš Plzeň     149 Kranjc Aleš Chomutov  
50 Poletín Michal Plzeň     150 Drtina Jiří Chomutov  
51 Hossa Marcel - Rc Plzeň     151 Rýgl Martin Chomutov  
52 Lev Jakub Plzeň     152 Blaha Lukáš - Rc Chomutov  
53 Kratěna Ondřej Plzeň     153 Redlihs Jekabs Chomutov  
54 Indrák Miroslav Plzeň     154 Rutta Jan Chomutov  
55 Johnson Nicholas Plzeň     155 Kaše David - Rc Chomutov  
56 Preisinger Miroslav - Rc Plzeň     156 Hovorka Marek Chomutov  
57 Bližňák Mário Plzeň     157 Dlapa Ondřej Chomutov  
58 Schleiss Jan Plzeň     158 Květoň David Chomutov  
59 Kubalík Dominik Plzeň     159 Hamerlík Peter (G) Třinec  
60 Kristan Robert (G) Pardubice     160 Kreps Kamil Třinec  
61 Rolinek Tomáš Pardubice     161 Klepiš Jakub Třinec  
62 Sýkora Petr Pardubice     162 Irgl Zbyněk Třinec  
63 Čáslava Petr Pardubice     163 Chmielewski Aron Třinec  
64 Tybor Radovan Pardubice     164 Klesla Rostislav Třinec  
65 Marcinko Tomáš Pardubice     165 Rákos Daniel Třinec  
66 Bokroš Tomáš - Rc Pardubice     166 Hrňa Erik Třinec  
67 Šeda Michal Pardubice     167 Doudera Lukáš Třinec  
68 Havlík Ladislav Pardubice     168 Matuš Radim Třinec  
69 Divíšek Tomáš Pardubice     169 Polanský Jiří Třinec  
70 Ščotka jan Pardubice     170 Doudera Milan Třinec  
71 Nahodil Lukáš Pardubice     171 Dravecký Vladimír Třinec  
72 Štajnoch Martin - Rc Pardubice     172 Linhart Tomáš Třinec  
73 Tomášek David - Rc Pardubice     173 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
74 Svoboda Jakub Pardubice     174 Lukeš František Litvínov  
75 Lašák Ján (G) Liberec     175 Hořava Miloslav Litvínov  
76 Vampola Petr Liberec     176 Piroš Kamil Litvínov  
77 Výtisk Jan Liberec     177 Jánský peter Litvínov  
78 Radivojevič Branko Liberec     178 Trávníček Michal Litvínov  
79 Jelínek Petr Liberec     179 Hübl Viktor Litvínov  
80 Derner Lukáš Liberec     180 Pavelka Tomáš Litvínov  
81 Valský jakub Liberec     181 Pavlík Filip Litvínov  
82 Krenželok Lukáš Liberec     182 Písařík Pavel Litvínov  
83 Hrníčko Dominik - Rc Liberec     183 Kubát Karel Litvínov  
84 Ševc Martin Liberec     184 Sklenička Zbyněk Litvínov  
85 Stránksý Jan Liberec     185 Gula Jiří Litvínov  
86 Řepík Michal Liberec     186 Gerhát František Litvínov  
87 Birner Michal Liberec     187 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
88 Bulíř Michal Liberec     188 Benák Václav K. Vary  
89 Rittich David (G) Ml. Boleslav     189 Bičánek Radim K. Vary 80,-kč
90 Výborný David Ml. Boleslav     190 Gulaši Michal K. Vary  
91 Jarůšek Richard Ml. Boleslav     191 Harant Tomáš K. Vary  
92 Trška Petr Ml. Boleslav     192 Duda Radek K. Vary  
93 Kučný Jiří Ml. Boleslav     193 Gorčík Sebastian K. Vary  
94 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav     194 Haščák Marcel K. Vary  
95 Voráček Tomáš Ml. Boleslav     195 Koblasa Petr K. Vary  
96 Látal Martin Ml. Boleslav 80,-kč   196 Kverka Jaromír K. Vary  
97 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     197 Rachůnek Tomáš K. Vary  
98 Bárta Michal Ml. Boleslav     198 Deyl Radek K. Vary  
99 Pacovský Dominik Ml. Boleslav     199 Bartek Martin K. Vary  
100 Musil Pavel Ml. Boleslav     200 Hruška David K. Vary  

OFS 20015/2016 série 1 - Základní set Purple (1 of 5) #1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Vondráček Tomáš Brno     101 Trončinský Marek Ml. Boleslav  
2 Čermák Leoš Brno     102 Urban Tomáš Ml. Boleslav  
3 Kuboš Petr Brno     103 Kašík Libor (G) Zlín  
4 Kováčik Jozef Brno     104 Holík Aleš Zlín  
5 Kaberle Tomáš Brno     105 Žižka Tomáš Zlín  
6 Raška Adam Brno     106 Holík Petr Zlín  
7 Falter Martin (G) Brno     107 Cibák Martin Zlín  
8 Káňa Jan Brno     108 Vlach Roman Zlín  
9 Hanzlík Jan Brno     109 Ondráček Jiří Zlín  
10 Stehlík Richard Brno     110 Říčka Robert Zlín  
11 Ostřížek David Brno     111 Kotvan Oldřich Zlín  
12 Honejsek Antonín Brno     112 Sýkora Tomáš Zlín  
13 Zohorna Hynek Brno     113 Veselý Ondřej Zlín  
14 Malec Tomáš Brno     114 Matějíček Martin Zlín  
15 Svoboda Tomáš Brno     115 Čech Filip Zlín  
16 Greš Tomáš - Rc Vítkovice     116 Okál Zdeněk Zlín  
17 Kantor Pavel (G) Vítkovice     117 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
18 Olesz Rostislav Vítkovice     118 Laš Marek Olomouc  
19 Strapáč Petr Vítkovice     119 Skrbek Pavel Olomouc  
20 Burger Jiří Vítkovice     120 Kucharczyk Radim Olomouc  
21 Kudělka Tomáš Vítkovice     121 Jaroměřský Jan Olomouc  
22 Kucsera Lukáš Vítkovice     122 Řípa Jiří Olomouc  
23 Szturc Roman Vítkovice     123 Knotek Jan Olomouc  
24 Húževka Peter Vítkovice     124 Mikúš Tomáš - Rc Olomouc  
25 Zdráhal Patrik Vítkovice     125 Vyrůbelík Martin Olomouc  
26 Štencel Jan Vítkovice     126 Ondrušek Jiří Olomouc  
27 Káňa Jan Vítkovice     127 Eberle Jan Olomouc  
28 Kolouch Petr Vítkovice     128 Staněk Robin Olomouc  
29 Štich David Vítkovice     129 Herman Jakub Olomouc  
30 Pöpperle Tomáš (G) Sparta     130 Vodný Michal Olomouc  
31 Barinka Michal Sparta     131 Svoboda Adam (G) Hradec Kr.  
32 Čajkovský Michal - Rc Sparta     132 Pilař Karel Hradec Kr.  
33 Glenn Ryan - Rc Sparta     133 Vašíček Jiří Hradec Kr.  
34 Polášek Adam Sparta     134 Vydarený René Hradec Kr.  
35 Cingel Lukáš Sparta     135 Bednář Jaroslav Hradec Kr.  
36 Forman Miroslav Sparta     136 Courchaine Adam - Rc Hradec Kr.  
37 Hlinka Jaroslav Sparta     137 Černevý Rudolf Hradec Kr.  
38 Kudrna Andrej - Rc Sparta     138 Dej Rastislav Hradec Kr.  
39 Netík Tomáš Sparta     139 Ihnačák Brian - Rc Hradec Kr.  
40 Přibyl Daniel Sparta     140 Knotek Tomáš Hradec Kr.  
41 Sabolič Robert Sparta     141 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
42 Hrbas Marek Sparta     142 Pavlík Radoslav - Rc Hradec Kr.  
43 Mikuš Juraj Sparta     143 Tvrdík Michal Hradec Kr.  
44 Réway Martin Sparta     144 Pláněk Martin Hradec Kr.  
45 Polívka Patrik (G) - Rc Plzeň     145 Kopřiva Miroslav (G) Chomutov  
46 Kadlec Petr Plzeň     146 Vondrka Michal Chomutov  
47 Jeřábek Jakub Plzeň     147 Červenka Roman Chomutov  
48 Moravčík Michal Plzeň     148 Chlouba Roman Chomutov  
49 Pulpán Lukáš Plzeň     149 Kranjc Aleš Chomutov  
50 Poletín Michal Plzeň     150 Drtina Jiří Chomutov  
51 Hossa Marcel - Rc Plzeň     151 Rýgl Martin Chomutov  
52 Lev Jakub Plzeň     152 Blaha Lukáš - Rc Chomutov  
53 Kratěna Ondřej Plzeň     153 Rdlihs Jekabs Chomutov  
54 Indrák Miroslav Plzeň     154 Rutta Jan Chomutov  
55 Johnson Nicholas Plzeň     155 Kaše David - Rc Chomutov  
56 Preisinger Miroslav - Rc Plzeň     156 Hovorka Marek Chomutov  
57 Bližňák Mário Plzeň     157 Dlapa Ondřej Chomutov  
58 Schleiss Jan Plzeň     158 Květoň David Chomutov  
59 Kubalík Dominik Plzeň     159 Hamerlík Peter (G) Třinec  
60 Kristan Robert (G) Pardubice     160 Kreps Kamil Třinec  
61 Rolinek Tomáš Pardubice     161 Klepiš Jakub Třinec  
62 Sýkora Petr Pardubice     162 Irgl Zbyněk Třinec  
63 Čáslava Petr Pardubice     163 Chmielewski Aron Třinec  
64 Tybor Radovan Pardubice     164 Klesla Rostislav Třinec  
65 Marcinko Tomáš Pardubice     165 Rákos Daniel Třinec  
66 Bokroš Tomáš - Rc Pardubice     166 Hrňa Erik Třinec  
67 Šeda Michal Pardubice     167 Doudera Lukáš Třinec  
68 Havlík Ladislav Pardubice     168 Matuš Radim Třinec  
69 Divíšek Tomáš Pardubice     169 Polanský Jiří Třinec  
70 Ščotka jan Pardubice     170 Doudera Milan Třinec  
71 Nahodil Lukáš Pardubice     171 Dravecký Vladimír Třinec  
72 Štajnoch Martin - Rc Pardubice     172 Linhart Tomáš Třinec  
73 Tomášek David - Rc Pardubice     173 Janus Jaroslav (G) Litvínov  
74 Svoboda Jakub Pardubice     174 Lukeš František Litvínov  
75 Lašák Ján (G) Liberec     175 Hořava Miloslav Litvínov  
76 Vampola Petr Liberec     176 Piroš Kamil Litvínov  
77 Výtisk Jan Liberec     177 Jánský peter Litvínov  
78 Radivojevič Branko Liberec     178 Trávníček Michal Litvínov  
79 Jelínek Petr Liberec     179 Hübl Viktor Litvínov  
80 Derner Lukáš Liberec     180 Pavelka Tomáš Litvínov  
81 Valský jakub Liberec     181 Pavlík Filip Litvínov  
82 Krenželok Lukáš Liberec     182 Písařík Pavel Litvínov  
83 Hrníčko Dominik - Rc Liberec     183 Kubát Karel Litvínov  
84 Ševc Martin Liberec     184 Sklenička Zbyněk Litvínov  
85 Stránksý Jan Liberec     185 Gula Jiří Litvínov  
86 Řepík Michal Liberec     186 Gerhát František Litvínov  
87 Birner Michal Liberec     187 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
88 Bulíř Michal Liberec     188 Benák Václav K. Vary  
89 Rittich David (G) Ml. Boleslav     189 Bičánek Radim K. Vary  
90 Výborný David Ml. Boleslav     190 Gulaši Michal K. Vary  
91 Jarůšek Richard Ml. Boleslav     191 Harant Tomáš K. Vary  
92 Trška Petr Ml. Boleslav     192 Duda Radek K. Vary  
93 Kučný Jiří Ml. Boleslav     193 Gorčík Sebastian K. Vary  
94 Ovčačík Ctirad Ml. Boleslav     194 Haščák Marcel K. Vary  
95 Voráček Tomáš Ml. Boleslav     195 Koblasa Petr K. Vary  
96 Látal Martin Ml. Boleslav     196 Kverka Jaromír K. Vary  
97 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     197 Rachůnek Tomáš K. Vary  
98 Bárta Michal Ml. Boleslav     198 Deyl Radek K. Vary  
99 Pacovský Dominik Ml. Boleslav     199 Bartek Martin K. Vary  
100 Musil Pavel Ml. Boleslav     200 Hruška David K. Vary  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist