aktualizováno: 19.09.2017 13:33:53

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2014/2015 série 1

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2014/2015 - série 1

Karty Rainbow a Glacier Zákl. setu najdete dole na této stránce.

Karty označeny MODŘE s cenou MÁM !!!
Karty označeny ČERNĚ bez ceny NEmám !!!
    
Základní set OFS 2014/2015 Série I.  # 1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Novotný Filip (G) Sparta 10,-kč   101 Marcinko Tomáš - Rc Pardubice  
2 Staňa Rastislav (G) Sparta     102 Špaček Michael - Rc Pardubice  
3 Barinka Michal Sparta     103 Šindelář Filip (G) Vítkovice 10,-kč
4 Ďaloga Marek Sparta 5,-kč    104 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
5 Pilař Karel Sparta      105 Zíb Lukáš Vítkovice  
6 Hrbas Marek Sparta      106 Stehlík Richard Vítkovice  
7 Hlinka Jaroslav Sparta      107 Kovář Lukáš Vítkovice  
8 Klimek Lukáš Sparta      108 Čerešňák Peter - Rc Vítkovice  
9 Kumstát Petr Sparta      109 Klok Lukáš - Rc Vítkovice  
10 Pech Lukáš Sparta      110 Olesz Rostislav Vítkovice  
11 Rolinek Tomáš Sparta      111 Burger Jiří Vítkovice  
12 Přibyl Daniel Sparta      112 Huna Rudolf Vítkovice  
13 Réway Martin - Rc Sparta      113 Húževka Peter Vítkovice  
14 Cingel Lukáš - Rc Sparta      114 Roman Ondřej Vítkovice  
15 Volek Dominik - Rc Sparta      115 Káňa Jan Vítkovice  
16 Hrubec Šimon (G) Třinec      116 Szturc Roman Vítkovice  
17 Hamerlík Petr (G) Třinec      117 Lašák Ján (G) Liberec  
18 Trončinský Marek Třinec 5,-kč    118 Schwarz Marek (G) Liberec 10,-kč
19 Klesla Rastislav Třinec 10,-kč    119 Škoula Martin Liberec 10,-kč
20 Roth Vladimír Třinec      120 Vitásek Ondřej Liberec 5,-kč
21 Nosek David Třinec 5,-kč    121 Gřegořek Petr Liberec 5,-kč
22 Irgl Zbyněk Třinec      122 Šimek Radim Liberec 5,-kč
23 Adamský Martin Třinec      123 Bartek Martin Liberec 5,-kč
24 Polanský Jiří Třinec      124 Bakoš Martin Liberec 5,-kč
25 Rákos Daniel Třinec      125 Jelínek Petr Liberec 5,-kč
26 Orsava Jakub Třinec      126 Vampola Petr Liberec 5,-kč
27 Žejdl Lukáš Třinec 5,-kč    127 Kica Petr Liberec 5,-kč
28 Kindl Denis - Rc Třinec 5,-kč    128 Bulík Tomáš Liberec 5,-kč
29 Kreps Kamil - Rc Třinec      129 Filippi Tomáš Liberec 5,-kč
30 Machovský Matěj (G) Plzeň 10,-kč    130 Bulíř Michal Liberec 5,-kč
31 Mensator Lukáš (G) Plzeň 10,-kč    131 Furch Dominik (G) Slavia 10,-kč
32 Pulpán Lukáš Plzeň 5,-kč    132 Svoboda Adam (G) Slavia 10,-kč
33 Kadlec Petr Plzeň 10,-kč    133 Štich David Slavia 5,-kč
34 Jeřábek Jakub Plzeň      134 Kolařík Pavel Slavia 5,-kč
35 Mozík Vojtěch Plzeň      135 Valach Juraj Slavia 5,-kč
36 Kratěna Ondřej Plzeň 5,-kč    136 Krejčí Daniel Slavia 5,-kč
37 Hollweg Ryan Plzeň 10,-kč    137 Bednář Jaroslav Slavia 10,-kč
38 Baley Jozef Plzeň 5,-kč    138 Poletín Michal Slavia 5,-kč
39 Dvořák Michal Plzeň 5,-kč    139 Micka Tomáš Slavia 5,-kč
40 Simon Dominik Plzeň 10,-kč    140 Vlasák Tomáš Slavia 5,-kč
41 Lev Jakub Plzeň 5,-kč    141 Tomica Marek Slavia 5,-kč
42 Pletka Václav Plzeň 5,-kč    142 Stránský Jan Slavia 5,-kč
43 Beran Matěj - Rc Plzeň 5,-kč    143 Sklenář Jakub Slavia 5,-kč
44 Michel David - Rc Plzeň 5,-kč    144 Tomek Václav - Rc Slavia 5,-kč
45 Kašík Libor (G) Zlín      145 Francouz Pavel (G) Litvínov  
46 Štůrala Tomáš (G) Zlín      146 Soukup Jakub (G) Litvínov  
47 Marušák Jiří Zlín      147 Kubát Karel Litvínov 5,-kč
48 Kotvan Oldřich Zlín      148 Sklenička Zbyněk Litvínov 5,-kč
49 Žižka Tomáš Zlín      149 Zeman jiří Litvínov 5,-kč
50 Řezníček Dalibor Zlín 5,-kč    150 Gula Jiří Litvínov 5,-kč
51 Leška Petr Zlín      151 Ručinský Martin Litvínov  
52 Čajánek Petr Zlín      152 Hanzl Robin Litvínov  
53 Balaštík Jaroslav Zlín      153 Lukeš František Litvínov 5,-kč
54 Köhler Bedřich Zlín 5,-kč    154 Piroš Kamil Litvínov  
55 Okál Zdeněk Zlín 5,-kč    155 Hübl Viktor Litvínov  
56 Čech Filip Zlín      156 Trávníček Michal Litvínov  
57 Veselý Ondřej Zlín 5,-kč    157 Jánský Petr Litvínov 5,-kč
58 Říčka Robert - Rc Zlín      158 Majdan Juraj Litvínov 5,-kč
59 Kantor Pavel (G) Hradec Kr. 10,-kč    159 Habal Vladislav (G) K. Vary 10,-kč
60 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr. 10,-kč    160 Závorka Tomáš (G) K. Vary 10,-kč
61 Slovák Tomáš Hradec Kr. 5,-kč    161 Sičák Vladimír K. Vary 5,-kč
62 Jank Bohumil Hradec Kr. 5,-kč    162 Redlihs Jekabs K. Vary 10,-kč
63 Vašíček Jiří Hradec Kr. 5,-kč    163 Šmach Ondřej K. Vary 5,-kč
64 Pláněk Martin Hradec Kr.      164 Tomeček Jan K. Vary 5,-kč
65 Kudrna Jaroslav Hradec Kr. 5,-kč    165 Tomeček Vojtěch K. Vary 5,-kč
66 Mertl Tomáš Hradec Kr. 5,-kč    166 Vachovec Michal K. Vary 5,-kč
67 Šimánek Jiří Hradec Kr.      167 Skuhravý Václav K. Vary 5,-kč
68 Dej Rastislav Hradec Kr. 5,-kč    168 Balán Stanislav K. Vary 5,-kč
69 Červený Rudolf Hradec Kr. 5,-kč    169 Kverka Jaromír K. Vary 5,-kč
70 Skokan David Hradec Kr. 5,-kč    170 Duda Radek K. Vary  
71 Kukumberg Roman - Rc Hradec Kr. 10,-kč    171 Hruška David K. Vary 5,-kč
72 Valcourt Collin - Rc Hradec Kr.      172 Heizer Radomír - Rc K. Vary 5,-kč
73 Čiliak Marek (G) Brno      173 Valent Michal (G) Ml. Boleslav 10,-kč
74 Falter Martin (G) Brno 10,-kč    174 Rittich David (G) - Rc Ml. Boleslav  
75 Hanzlík Jan Brno 5,-kč    175 Kučný Jiří Ml. Boleslav 5,-kč
76 Ptáček František Brno      176 Trška Peter Ml. Boleslav 5,-kč
77 Kováčik Jozef Brno 5,-kč    177 Hruška Milan Ml. Boleslav 5,-kč
78 Kempný Michal Brno      178 Robar Mitja - Rc Ml. Boleslav 5,-kč
79 König Peter - Rc Brno      179 Výborný David Ml. Boleslav 10,-kč
80 Čermák Leoš Brno 5,-kč    180 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav 5,-kč
81 Káňa Jan Brno 5,-kč    181 Broš Michal Ml. Boleslav 5,-kč
82 Zohorna Hynek Brno 5,-kč    182 Vrbata David Ml. Boleslav 5,-kč
83 Hruška Jan Brno 5,-kč    183 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav 5,-kč
84 Svoboda Jakub Brno      184 Pacovský Dominik Ml. Boleslav 5,-kč
85 Němec Vojtěch Brno      185 Lenc Radan - Rc Ml. Boleslav 5,-kč
86 Ostřížek David Brno      186 Mikulík Milan Ml. Boleslav 5,-kč
87 Ton Petr Brno      187 Trvaj Jiří (G) Olomouc  
88 Halász Tomáš (G) - Rc Pardubice      188 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
89 Kristan Robert (G) - Rc Pardubice      189 Ondrušek Jiří Olomouc 5,-kč
90 Benák Václav Pardubice 5,-kč    190 Houdek Tomáš Olomouc 5,-kč
91 Čáslava Petr Pardubice 5,-kč    191 Majeský Ivan Olomouc  
92 Gregorc Blaž Pardubice 5,-kč    192 Vyrůbalík Martin    Olomouc  
93 Kočí Václav Pardubice 5,-kč    193 Hrňa Erik Olomouc 5,-kč
94 Ščotka Jan - Rc Pardubice      194 Cibák Martin Olomouc 10,-kč
95 Tybor Radoslav Pardubice     195 Laš Marek Olomouc 5,-kč
96 Sýkora Petr Pardubice     196 Patera Pavel Olomouc 10,-kč
97 Endál Lukáš Pardubice 5,-kč   197 Diviš Richard Olomouc  
98 Semorád Jan Pardubice 5,-kč   198 Dlouhý Radek Olomouc 5,-kč
99 Radil Lukáš Pardubice     199 Rác Roman - Rc Olomouc  
100 Kolář Jan Pardubice 5,-kč   200 Matai Jakub - Rc Olomouc 5,-kč
SOLID WALLS (1 of 99) # 1-30
SW-01 Novotný Filip (G) Sparta     SW-16 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
SW-02 Staňa Rastislav (G) Sparta     SW-17 Svoboda René (G) Vítkovice  
SW-03 Hrubec Šimon (G) Třinec     SW-18 Lašík Ján (G) Liberec  
SW-04 Hamerlík Peter (G) Třinec     SW-19 Schwarz Marek (G) Liberec  
SW-05 Machovský Matěj (G) Plzeň     SW-20 Furch Dominik (G) Slavia  
SW-06 Mensator Lukáš (G) Plzeň     SW-21 Svoboda Adam (G) Slavia  
SW-07 Kašík Libor (G) Zlín     SW-22 Francouz Pavel (G) Litvínov  
SW-08 Štůrala Tomáš (G) Zlín     SW-23 Soukup Jakub (G) Litvínov  
SW-09 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.     SW-24 Habal Vladislav (G) K. Vary  
SW-10 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     SW-25 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
SW-11 Čiliak Marek (G) Brno     SW-26 Honzík David (G) Ml. Boleslav  
SW-12 Falter Martin (G) Brno     SW-27 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
SW-13 Halász Tomáš (G) Pardubice     SW-28 Rittich David (G) Ml. Boleslav  
SW-14 Kristan Robert (G) Pardubice     SW-29 Trvaj Jiří (G) Olomouc  
SW-15 Šindelář Filip (G) Vítkovice     SW-30 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
UNIQUE SHOOTERS (1 of 99) # 1-30
US-01 Kumstát Petr Sparta     US-16 Tybor Radoslav Pardubice  
US-02 Rolinek Tomáš Sparta     US-17 Svačina Vladimír Vítkovice  
US-03 Hlinka Jaroslav Sparta     US-18 Huna Rudolf Vítkovice  
US-04 Adamský Martin Třinec     US-19 Bartek Martin Liberec  
US-05 Irgl Zbyněk Třinec     US-20 Vampola Petr Liberec  
US-06 Johnson Nicholas Plzeň     US-21 Bednář Jaroslav Slavia  
US-07 Sýkora Tomáš Plzeň     US-22 Vlasák Tomáš Slavia  
US-08 Kratěna Ondřej Plzeň     US-23 Ručinský Martin Litvínov  
US-09 Leška Petr Zlín     US-24 Lukeš František Litvínov  
US-10 Balaštík Jaroslav Zlín     US-25 Duda Radek K. Vary  
US-11 Mertl Tomáš Hradec Kr.     US-26 Hruška David K. Vary  
US-12 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.     US-27 Výborný David Ml. Boleslav  
US-13 Ton Petr Brno     US-28 Vrbata David Ml. Boleslav  
US-14 Němec Vojtěch Brno     US-29 Patera Pavel Olomouc  
US-15 Sýkora Petr Pardubice     US-30 Hrňa Erik Olomouc  
EXCELLENT BENCH WORKERS (Trenéři) (1 of 169) # 1-28
BW-01 Jandač Josef Sparta     BW-15 Oremus Peter Vítkovice  
BW-02 Moták Zdeněk Sparta     BW-16 Šimíček Roman Vítkovice  
BW-03 Kalous Jiří Třinec     BW-17 Hynek Pavel Liberec  
BW-04 Varaďa Václav Třinec     BW-18 Černý Milan Liberec  
BW-05 Razým Milan Plzeň     BW-19 Lubina Ladislav Slavia  
BW-06 Straka Michal Plzeň     BW-20 Beránek Josef Slavia  
BW-07 Vlach Rostislav Zlín     BW-21 Rulík Radim Litvínov  
BW-08 Jurík Juraj Zlín     BW-22 Hořava Miloslav Litvínov  
BW-09 Draisaitl Peter Hradec Kr.     BW-23 Mlejnek Karel K. Vary  
BW-10 Kučera Jiří Hradec Kr.     BW-24 Kverka Jaromír st. K. Vary  
BW-11 Kýhos Vladimír Brno     BW-25 Výborný František Ml. Boleslav  
BW-12 Pešout Martin Brno     BW-26 Jelínek Marian Ml. Boleslav  
BW-13 Venera Zdeněk Pardubice     BW-27 Fiala Petr Olomouc  
BW-14 Říha Miloš Pardubice     BW-28 Dopita Jiří Olomouc  
YOUNG POWER (1 of 99) # 1-28
YP-01 Volek Dominik Sparta     YP-15 Klok Lukáš Vítkovice  
YP-02 Réway Martin Sparta     YP-16 Zdráhal Patrik Vítkovice  
YP-03 Matuš Radim Třinec     YP-17 Šimek Radim Liberec  
YP-04 Jašek Lukáš Třinec     YP-18 Filippi Tomáš Liberec  
YP-05 Indrák Miroslav Plzeň     YP-19 Tomek Václav Slavia  
YP-06 Schleiss Jan Plzeň     YP-20 Krejčí Daniel Slavia  
YP-07 Urbanec Patrik Zlín     YP-21 Pavelka Tomáš Litvínov  
YP-08 Holík Petr Zlín     YP-22 Jurčík Ondřej Litvínov  
YP-09 Jank Bohumil Hradec Kr.     YP-23 Tomeček Vojtěch K. Vary  
YP-10 Nedvídek Lukáš Hradec Kr.     YP-24 Kverka Jaromír K. Vary  
YP-11 Raška Adam Brno     YP-25 Hyka Tomáš Ml. Boleslav  
YP-12 Káňa Jan Brno     YP-26 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
YP-13 Ščotka Jan Pardubice     YP-27 Jergl Aleš Olomouc  
YP-14 Špaček Daniel Pardubice     YP-28 Matai Jakub Olomouc  
LEGENDS (1 of 129)  1-20
LG-01 Bacílek Stanislav ČSR     LG-11 Růžička Vladimír ČR  
LG-02 Tikal František Sparta     LG-12 Bříza Petr (G) Č. Buděj.  
LG-03 Mikoláš Josef (G) Vítkovice     LG-13 Svoboda Petr Litvínov  
LG-04 Černý Josef ČSR     LG-14 Dopita Jiří Olomouc  
LG-05 Mikita Stan ČSSR     LG-15 Lang Robert Sparta  
LG-06 Holík Jaroslav Jihlava     LG-16 Holaň Miloš Vítkovice  
LG-07 Pospíšil František Kladno     LG-17 Jágr Jaromír ČR  
LG-08 Novák Jiří Pardubice     LG-18 Straka Martin ČR  
LG-09 Ďuriš Vítězslav ČSSR     LG-19 Vůjtek Vladimír Vítkovice  
LG-10 Vlach Rostislav Gotwaldow     LG-20 Kaberle František Kladno  
TEAM REPLICA JERSEY (1 of 99) # 1-40
RJ-01 Rolinek Tomáš Sparta     RJ-21 Olesz Rostislav Vítkovice  
RJ-02 Pech Lukáš Sparta     RJ-22 Svačina Vladimír Vítkovice  
RJ-03 Réway Martin Sparta     RJ-23 Stehlík Richard Vítkovice  
RJ-04 Irgl Zbyněk Třinec     RJ-24 Lašák Ján (G) Liberec  
RJ-05 Klesla Rostislav Třinec     RJ-25 Vitásek Ondřej Liberec  
RJ-06 Adamský Martin Třinec     RJ-26 Škoula Martin Liberec  
RJ-07 Kratěna Ondřej Plzeň     RJ-27 Bednář Jaroslav Slavia  
RJ-08 Pletka Václav Plzeň     RJ-28 Vlasák Tomáš Slavia  
RJ-09 Machovský Matěj (G) Plzeň     RJ-29 Furch Dominik (G) Slavia  
RJ-10 Čajánek Petr Zlín     RJ-30 Ručinský Martin Litvínov  
RJ-11 Leška Petr Zlín     RJ-31 Trávníček Michal Litvínov  
RJ-12 Marušák Jiří Zlín     RJ-32 Lukeš František Litvínov  
RJ-13 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.     RJ-33 Skuhravý Václav K. Vary  
RJ-14 Šimánek Jiří Hradec Kr.     RJ-34 Vachovec Michal K. Vary  
RJ-15 Čermák Leoš Brno     RJ-35 Výborný David Ml. Boleslav  
RJ-16 Ton Petr Brno     RJ-36 Robar Mitja Ml. Boleslav  
RJ-17 Káňa Jan Brno     RJ-37 Broš Michal Ml. Boleslav  
RJ-18 Sýkora Petr Pardubice     RJ-38 Trvaj Jiří (G) Olomouc  
RJ-19 Čáslava Petr Pardubice     RJ-39 Cibák Martin Olomouc  
RJ-20 Semorád Ján Pardubice     RJ-40 Matai Jakub Olomouc  
TEAM REPLICA JERSEY PRIME (1 of 19) # 1-40
RJ-01 Rolinek Tomáš Sparta     RJ-21 Olesz Rosltislav Vítkovice  
RJ-02 Pech Lukáš Sparta     RJ-22 Svačina Vladimír Vítkovice  
RJ-03 Réway Martin Sparta     RJ-23 Stehlík Richard Vítkovice  
RJ-04 Irgl Zbyněk Třinec     RJ-24 Lašák Ján (G) Liberec  
RJ-05 Klesla Rostislav Třinec     RJ-25 Vitásek Ondřej Liberec  
RJ-06 Adamský Martin Třinec     RJ-26 Škoula Martin Liberec  
RJ-07 Kratěna Ondřej Plzeň     RJ-27 Bednář Jaroslav Slavia  
RJ-08 Pletka Václav Plzeň     RJ-28 Vlasák Tomáš Slavia  
RJ-09 Machovský Matěj (G) Plzeň     RJ-29 Furch Dominik (G) Slavia  
RJ-10 Čajánek Petr Zlín     RJ-30 Ručinský Martin Litvínov  
RJ-11 Leška Petr Zlín     RJ-31 Trávníček Michal Litvínov  
RJ-12 Marušák Jiří Zlín     RJ-32 Lukeš František Litvínov  
RJ-13 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.     RJ-33 Skuhravý Václav K. Vary  
RJ-14 Šimánek Jiří Hradec Kr.     RJ-34 Vachovec Michal K. Vary  
RJ-15 Čermák Leoš Brno     RJ-35 Výborný David Ml. Boleslav  
RJ-16 Ton Petr Brno     RJ-36 Rober Mitja Ml. Boleslav  
RJ-17 Káňa jan Brno     RJ-37 Broš Michal Ml. Boleslav  
RJ-18 Sýkora Petr Pardubice     RJ-38 Trvaj Jiří (G) Olomouc  
RJ-19 Čáslava Petr Pardubice     RJ-39 Cibák Martin Olomouc  
RJ-20 Semorád Jan Pardubice     RJ-40 Matai Jakub Olomouc  
AUTHENTIC SIGNATURE # 1-70
Level 1 (1 of 49) # 1-70   Level 2 (1 of 9) # 1-70
AS-01 Novotný Filip (G) Sparta     AS-01 Novotný Filip (G) Sparta  
AS-02 Barinka Michal Sparta     AS-02 Barinka Michal Sparta  
AS-03 Hlinka Jaroslav Sparta     AS-03 Hlinka Jaroslav Sparta  
AS-04 Kumstát Petr Sparta     AS-04 Kumstát Petr Sparta  
AS-05 Bahenský Zdeněk Sparta     AS-05 Bahenský Zdeněk Sparta  
AS-06 Hrubec Šimon (G) Třinec     AS-06 Hrubec Šimon (G) Třinec  
AS-07 Adamský Martin Třinec     AS-07 Adamský Martin Třinec  
AS-08 Polanský Jiří Třinec     AS-08 Polanský Jiří Třinec  
AS-09 Kreps Kamil Třinec     AS-09 Kreps Kamil Třinec  
AS-10 Mensator Lukáš (G) Plzeň     AS-10 Mensator Lukáš (G) Plzeň  
AS-11 Johnson Nicholas Plzeň     AS-11 Johnson Nicholas Plzeň  
AS-12 Kadlec Petr Plzeň     AS-12 Kadlec Petr Plzeň  
AS-13 Mozík Vojtěch Plzeň     AS-13 Mozík Vojtěch Plzeň  
AS-14 Dvořák Michal Plzeň     AS-14 Dvořák Michal Plzeň  
AS-15 Kašík Libor (G) Zlín     AS-15 Kašík Libor (G) Zlín  
AS-16 Řezníček Dalibor Zlín     AS-16 Řezníček Dalibor Zlín  
AS-17 Urbanec Patrik Zlín     AS-17 Urbanec Patrik Zlín  
AS-18 Žižka Tomáš Zlín     AS-18 Žižka Tomáš Zlín  
AS-19 Čajánek Petr Zlín     AS-19 Čajánek Petr Zlín  
AS-20 Hanzlík Jan Brno     AS-20 Hanzlík Jan Brno  
AS-21 Kováčik Jozef Brno     AS-21 Kováčik Jozef Brno  
AS-22 Ptáček František Brno     AS-22 Ptáček František Brno  
AS-23 Ostřížek David Brno     AS-23 Ostřížek David Brno  
AS-24 Zohorna Hynek Brno     AS-24 Zohorna Hynek Brno  
AS-25 Benák Václav Pardubice     AS-25 Benák Václav Pardubice  
AS-26 Kristan Robert (G) Pardubice     AS-26 Kristan Robert (G) Pardubice  
AS-27 Tybor Radoslav Pardubice     AS-27 Tybor Radoslav Pardubice  
AS-28 Sýkora Petr Pardubice     AS-28 Sýkora Petr Pardubice  
AS-29 Zohorna Tomáš Pardubice     AS-29 Zohorna Tomáš Pardubice  
AS-30 Schwarz Marek (G) Liberec     AS-30 Schwarz Marek (G) Liberec  
AS-31 Bartek Martin Liberec     AS-31 Bartek Martin Liberec  
AS-32 Jelínek Petr Liberec     AS-32 Jelínek Petr Liberec  
AS-33 Jass Koba Liberec     AS-33 Jass Koba Liberec  
AS-34 Valský Jakub Liberec     AS-34 Valský Jakub Liberec  
AS-35 Svoboda Adam (G) Slavia     AS-35 Svoboda Adam (G) Slavia  
AS-36 Kolařík Pavel Slavia     AS-36 Kolařík Pavel Slavia  
AS-37 Štich David Slavia     AS-37 Štich David Slavia  
AS-38 Tomica Marek Slavia     AS-38 Tomica Marek Slavia  
AS-39 Micka Tomáš Slavia     AS-39 Micka Tomáš Slavia  
AS-40 Francouz Pavel (G) Litvínov     AS-40 Francouz Pavel (G) Litvínov  
AS-41 Hanzl Robin Litvínov     AS-41 Hanzl Robin Litvínov  
AS-42 Hübl Viktor Litvínov     AS-42 Hübl Viktor Litvínov  
AS-43 Piroš Kamil Litvínov     AS-43 Piroš Kamil Litvínov  
AS-44 Jánský Peter Litvínov     AS-44 Jánský Peter Litvínov  
AS-45 Duda Radek K. Vary     AS-45 Duda Radek K. Vary  
AS-46 Závorka Tomáš (G) K. Vary     AS-46 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
AS-47 Hruška David K. Vary     AS-47 Hruška David K. Vary  
AS-48 Hruška Radim K. Vary     AS-48 Hruška Radim K. Vary  
AS-49 Balán Stanislav K. Vary     AS-49 Balán Stanislav K. Vary  
AS-50 Valent Michal (G) Ml. Boleslav     AS-50 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
AS-51 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav     AS-51 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav  
AS-52 Vrbata David Ml. Boleslav     AS-52 Vrbata David Ml. Boleslav  
AS-53 Výborný David Ml. Boleslav     AS-53 Výborný David Ml. Boleslav  
AS-54 Broš Michal Ml. Boleslav     AS-54 Broš Michal Ml. Boleslav  
AS-55 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc     AS-55 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
AS-56 Ondrušek Jiří Olomouc     AS-56 Ondrušek Jiří Olomouc  
AS-57 Patera Pavel Olomouc     AS-57 Patera Pavel Olomouc  
AS-58 Rác Roman Olomouc     AS-58 Rác Roman Olomouc  
AS-59 Laš Marek Olomouc     AS-59 Laš Marek Olomouc  
AS-60 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.     AS-60 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.  
AS-61 Pospíšil Tomáš Hradec Kr.     AS-61 Pospíšil Tomáš Hradec Kr.  
AS-62 Mertl Tomáš Hradec Kr.     AS-62 Mertl Tomáš Hradec Kr.  
AS-63 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.     AS-63 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.  
AS-64 Dej Rastislav Hradec Kr.     AS-64 Dej Rastislav Hradec Kr.  
AS-65 Šindelář Filip (G) Vítkovice     AS-65 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
AS-66 Olesz Rostislav Vítkovice     AS-66 Olesz Rostislav Vítkovice  
AS-67 Čerešňák Peter Vítkovice     AS-67 Čerešňák Peter Vítkovice  
AS-68 Zdráhal Patrik Vitkovice     AS-68 Zdráhal Patrik Vítkovice  
AS-69 Stehlík Richard Vítkovice     AS-69 Stehlík Richard Vítkovice  
AS-70 Burger Jiří Vítkovice     AS-70 Burger Jiří Vítkovice  
CUP WINNERS # 1-30
CUP WINNER (1 of 249) # 1-30   Rainbow (1 of 49) # 1-30
CW-01 Kašík Libor (G) Zlín     CW-01 Kašík Libor Zlín  
CW-02 Štůrala Tomáš (G) Zlín     CW-02 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
CW-03 Horčička Luboš (G) Zlín     CW-03 Horčička Luboš (G) Zlín  
CW-04 Zámorský Petr Zlín     CW-04 Zámorský Petr Zlín  
CW-05 Tesařík Radim Zlín     CW-05 Tesařík Radim Zlín  
CW-06 Marušák Jiří Zlín     CW-06 Marušák Jiří Zlín  
CW-07 Řezníček Dalibor Zlín     CW-07 Řezníček Dalibor Zlín  
CW-08 Horák Oldřich Zlín     CW-08 Horák Oldřich Zlín  
CW-09 Kotvan Oldřich Zlín     CW-09 Kotvan Oldřich Zlín  
CW-10 Matějíček Martin Zlín     CW-10 Matějíček Martin Zlín  
CW-11 Urbanec Patrik Zlín     CW-11 Urbanec Patrik Zlín  
CW-12 Valenta Tomáš Zlín     CW-12 Valenta Tomáš Zlín  
CW-13 Čajánek Petr Zlín     CW-13 Čajánek Petr Zlín  
CW-14 Leška Petr Zlín     CW-14 Leška Petr Zlín  
CW-15 Melenovský Marek Zlín     CW-15 Melenovský Marek Zlín  
CW-16 Honejsek Antonín Zlín     CW-16 Honejsek Antonín Zlín  
CW-17 Balaštík Jaroslav Zlín     CW-17 Balaštík Jaroslav Zlín  
CW-18 Köhler Bedřich Zlín     CW-18 Köhler Bedřich Zlín  
CW-19 Veselý Ondřej Zlín     CW-19 Veselý Ondřej Zlín  
CW-20 Holík Petr Zlín     CW-20 Holík Petr Zlín  
CW-21 Kubiš Pavel Zlín     CW-21 Kubiš Pavel Zlín  
CW-22 Čech Filip Zlín     CW-22 Čech Filip Zlín  
CW-23 Ondráček Jiří Zlín     CW-23 Ondráček Jiří Zlín  
CW-24 Okál Zdeněk Zlín     CW-24 Okál Zdeněk Zlín  
CW-25 Sedláček Pavel Zlín     CW-25 Sedláček Pavel Zlín  
CW-26 Fořt Tomáš Zlín     CW-26 Fořt Tomáš Zlín  
CW-27 Vlach Rostislav (TR) Zlín     CW-27 Vlach Rostislav (TR) Zlín  
CW-28 Hrazdíra Richard (TR) Zlín     CW-28 Hrazdíra Richard (TR) Zlín  
CW-29 Hamrlík Martin (TR) Zlín     CW-29 Hamrlík Martin (TR) Zlín  
CW-30 Jurík Juraj (TR) Zlín     CW-30 Jurík Juraj (TR) Zlín  
Glacier (1 of 9) # 1-30   REPLICA CUP (1 of 10) # 1-30
CW-01 Kašík Libor (G) Zlín     CW-01 Kašík Libor (G) Zlín  
CW-02 Štůrala Tomáš (G) Zlín     CW-02 Štůrala Tomáš (G) Zlín  
CW-03 Horčička Luboš (G) Zlín     CW-03 Horčička Luboš (G) Zlín  
CW-04 Zámorský Petr Zlín     CW-04 Zámorský Petr Zlín  
CW-05 Tesařík Radim Zlín     CW-05 Tesařík Radim Zlín  
CW-06 Marušák Jiří Zlín     CW-06 Marušák Jiří Zlín  
CW-07 Řezníček Dalibor Zlín     CW-07 Řezníček Dalibor Zlín  
CW-08 Horák Oldřich Zlín     CW-08 Horák Oldřich Zlín  
CW-09 Kotvan Oldřich Zlín     CW-09 Kotvan Oldřich Zlín  
CW-10 Matějíček Martin Zlín     CW-10 Matějíček Martin Zlín  
CW-11 Urbanec Patrik Zlín     CW-11 Urbanec Patrik Zlín  
CW-12 Valenta Tomáš Zlín     CW-12 Valenta Tomáš Zlín  
CW-13 Čajánek Petr Zlín     CW-13 Čajánek Petr Zlín  
CW-14 Leška Petr Zlín     CW-14 Leška Petr Zlín  
CW-15 Melenovský Marek Zlín     CW-15 Melenovský Marek Zlín  
CW-16 Honejsek Antonín Zlín     CW-16 Honejsek Antonín Zlín  
CW-17 Balaštík Jaroslav Zlín     CW-17 Balaštík Jaroslav Zlín  
CW-18 Köhler Bedřich Zlín     CW-18 Köhler Bedřich Zlín  
CW-19 Veselý Ondřej Zlín     CW-19 Veselý Ondřej Zlín  
CW-20 Holík Petr Zlín     CW-20 Holík Petr Zlín  
CW-21 Kubiš Pavel Zlín     CW-21 Kubiš Pavel Zlín  
CW-22 Čech Filip Zlín     CW-22 Čech Filip Zlín  
CW-23 Ondráček Jiří Zlín     CW-23 Ondráček Jiří Zlín  
CW-24 Okál Zdeněk Zlín     CW-24 Okál Zdeněk Zlín  
CW-25 Sedláček Pavel Zlín     CW-25 Sedláček Pavel Zlín  
CW-26 Fořt Tomáš Zlín     CW-26 Fořt Tomáš Zlín  
CW-27 Vlach Rostislav (TR) Zlín     CW-27 Vlach Rostislav (TR) Zlín  
CW-28 Hrazdíra Richard (TR) Zlín     CW-28 Hrazdíra Richard (TR) Zlín  
CW-29 Hamrlík Martin (TR) Zlín     CW-29 Hamrlík Martin (TR) Zlín  
CW-30 Jurík Juraj (TR) Zlín     CW-30 Jurík Juraj (TR) Zlín  
     
                 
                 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Základní set RAINBOW 1.série (1 of 125) # 1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Novotný Filip (G) Sparta     101 Marcinko Tomáš - Rc Pardubice  
2 Staňa Rastislav (G) - Rc Sparta     102 Špaček Michael - Rc Pardubice  
3 Barinka Michal Sparta     103 Šindelář Filip (G) Vítkovice 30,-kč
4 Ďaloga Marek Sparta     104 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
5 Pilař Karel Sparta     105 Zíb Lukáš Vítkovice 20,-kč
6 Hrbas Marek Sparta     106 Stehlík Richard Vítkovice 20,-kč
7 Hlinka Jaroslav Sparta     107 Kovář Lukáš Vítkovice  
8 Klimek Lukáš Sparta     108 Čerešňák Peter - Rc Vítkovice  
9 Kumstát Petr Sparta     109 Klok Lukáš - Rc Vítkovice  
10 Pech Lukáš Sparta     110 Olesz Rostislav Vítkovice 20,-kč
11 Rolinek Tomáš Sparta     111 Burger Jiří Vítkovice  
12 Přibyl Daniel Sparta     112 Huna Rudolf Vítkovice  
13 Réway Martin - Rc Sparta     113 Húževka Peter Vítkovice 20,-kč
14 Cingel Lukáš - Rc Sparta     114 Roman Ondřej Vítkovice  
15 Volek Dominik - Rc Sparta     115 Káňa Jan Vítkovice  
16 Hrubec Šimon (G) Třinec     116 Szturc Roman Vítkovice 20,-kč
17 Hamerlík Peter (G) Třinec 30,-kč   117 Lašák Ján (G) Liberec  
18 Trončinský Marek Třinec     118 Schwarz Marek (G) Liberec  
19 Klesla Rostislav Třinec     119 Škoula Martin Liberec  
20 Roth Vladimír Třinec     120 Vitásek Ondřej Liberec  
21 Nosek David Třinec     121 Gřegořek Petr Liberec  
22 Irgl Zbyněk Třinec 20,-kč   122 Šimek Radim Liberec  
23 Adamský Martin Třinec     123 Bertek Martin Liberec  
24 Polanský Jiří Třinec     124 Bakoš Martin Liberec  
25 Rákos Daniel Třinec     125 Jelínek Petr Liberec  
26 Orsava Jakub Třinec     126 Vampola Petr Liberec  
27 Žejdl Lukáš Třinec     127 Kica Petr Liberec  
28 Kindl Denis - Rc Třinec 20,-kč   128 Bulík Tomáš Liberec  
29 Kreps Kamil - Rc Třinec     129 Filippi Tomáš Liberec  
30 Machovský Matěj (G) Plzeň     130 Bulíř Michal Liberec  
31 Mensator Lukáš (G) Plzeň     131 Furch Dominik (G) Slavia  
32 Pulpán Lukáš Plzeň     132 Svoboda Adam (G) Slavia  
33 Kadlec Petr Plzeň     133 Štich David Slavia  
34 Jeřábek Jakub Plzeň     134 Kolařík Pavel Slavia  
35 Mozík Vojtěch Plzeň     135 Valach Juraj Slavia  
36 Kratěna Ondřej Plzeň     136 Krejčí Daniel Slavia  
37 Hollweg Ryan Plzeň     137 Bednář Jaroslav Slavia  
38 Balej Jozef Plzeň     138 Poletín Michal Slavia  
39 Dvořák Michal Plzeň     139 Micka Tomáš Slavia  
40 Simon Dominik Plzeň     140 Vlasák Tomáš Slavia  
41 Lev Jakub Plzeň     141 Tomica Marek Slavia  
42 Pletka Václav Plzeň     142 Stránský Jan Slavia  
43 Beran Matěj - Rc Plzeň     143 Sklenář Jakub Slavia  
44 Michel David - Rc Plzeň     144 Tomek Václav - Rc Slavia  
45 Kašík Libor (G) Zlín     145 Francouz Pavel (G) Litvínov  
46 Štůrala Tomáš (G) Zlín     146 Soukup Jakub (G) Litvínov  
47 Marušák Jiří Zlín 20,-kč   147 Kubát Karel Litvínov  
48 Kotvan Oldřich Zlín 20,-kč   148 Sklenička Zbyněk Litvínov  
49 Žižka Tomáš Zlín     149 Zeman Jiří Litvínov 20,-kč
50 Řezníček Dalibor Zlín     150 Gula Jiří Litvínov  
51 Leška Petr Zlín 20,-kč   151 Ručinský Martin Litvínov 3
52 Čajánek Petr Zlín     152 Hanzl Robin Litvínov  
53 Balaštík Jaroslav Zlín     153 Lukeš František Litvínov  
54 Köhler Bedřich Zlín     154 Piroš kamil Litvínov  
55 Okál Zdeněk Zlín     155 Hübl Viktor Litvínov  
56 Čech Filip Zlín     156 Trávníček Michal Litvínov  
57 Veselý Ondřej Zlín     157 Jánský Peter Litvínov  
58 Říčka Robert - Rc Zlín     158 Majdan Juraj Litvínov  
59 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.     159 Habal Vladislav (G) K. Vary  
60 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     160 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
61 Slovák Tomáš Hradec Kr.     161 Sičák Vladimír K. Vary 20,-kč
62 Jank Bohumil Hradec Kr.     162 Redlihs Jekabs K. Vary  
63 Vašíček Jiří Hradec Kr.     163 Šmach Ondřej K. Vary  
64 Pláněk Martin Hradec Kr.     164 Tomeček Jan K. Vary  
65 Kudrna jaroslav Hradec Kr.     165 Tomeček Vojtěch K. Vary  
66 Mertl Tomáš Hradec Kr.     166 Vachovec Michal K. Vary  
67 Šimánek Jiří Hradec Kr.     167 Skuhravý Václav K. Vary  
68 Dej Rastislav Hradec Kr.     168 Balán Stanislav K. Vary 20,-kč
69 Červený Rudolf Hradec Kr.     169 Kverka Jaromír K. Vary  
70 Skokan David Hradec Kr.     170 Duda Radek K. Vary  
71 Kukumberg Roman - Rc Hradec Kr.     171 Hruška David K. Vary 20,-kč
72 Valcourt Collin - Rc Hradec Kr.     172 Heizer Radomír - Rc K. Vary  
73 Čiliak Marek (G) Brno     173 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
74 Falter Martin (G) Brno     174 Rittich David (G) - Rc Ml. Boleslav 30,-kč
75 Hanzlík Jan Brno     175 Kučný jiří Ml. Boleslav  
76 Ptáček František Brno     176 Trška Peter Ml. Boleslav 20,-kč
77 Kováčik Jozef Brno     177 Hruška Milan Ml. Boleslav  
78 Kempný Michal Brno     178 Robar Mitja - Rc Ml. Boleslav  
79 König Peter - Rc Brno     179 Výborný David Ml. Boleslav  
80 Čermák Leoš Brno     180 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav 20,-kč
81 Káňa Jan Brno     181 Broš Michal Ml. Boleslav  
82 Zohorna Hynek Brno     182 Vrbata David Ml. Boleslav 20,-kč
83 Hruška Jan Brno     183 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav  
84 Svoboda Jakub Brno     184 Pacovský Dominik Ml. Boleslav 20,-kč
85 Němec Vojtěch Brno     185 Lenc Radan Ml. Boleslav 20,-kč
86 Ostřížek David Brno     186 Mikulík Milan Ml. Boleslav  
87 Ton Petr Brno     187 Trvaj Jiří (G) Olomouc 30,-kč
88 Halász Tomáš (G) - Rc Pardubice     188 Vošvrda Tomáš (G) Olomouc  
89 Kristan Robert (G) - Rc Pardubice 30,-kč   189 Ondrůšek Jiří Olomouc  
90 Benák Václav Pardubice     190 Houdek Tomáš Olomouc 20,-kč
91 Čáslava Petr Pardubice     191 Majeský Ivan Olomouc  
92 Gregorc Blaž Pardubice     192 Vyrůbalík Martin Olomouc 20,-kč
93 Kočí Václav Pardubice     193 Hrňa Erik Olomouc  
94 Ščotka Jan - Rc Pardubice     194 Cibák Martin Olomouc  
95 Tybor Radoslav Pardubice     195 Laš Marek Olomouc  
96 Sýkora Petr Pardubice     196 Patera Pavel Olomouc  
97 Endál Lukáš Pardubice     197 Diviš Richard Olomouc 20,-kč
98 Semorád Jan Pardubice     198 Dlouhý Radek Olomouc 20,-kč
99 Radil Lukáš Pardubice     199 Rác Roman - Rc Olomouc  
100 Kolář Jan Pardubice     200 Matai Jakub - Rc Olomouc  

 

 

Základní set GLACIER 1.série (1 of 25) # 1-200
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Novotný Filip (G) Sparta     101 Marcinko Tomáš - Rc Pardubice  
2 Staňa Rastislav (G) - Rc Sparta     102 Špaček Michael - Rc Pardubice  
3 Barinka Michal Sparta     103 Šindelář Filip (G) Vítkovice  
4 Ďaloga Marek Sparta     104 Dolejš Daniel (G) Vítkovice  
5 Pilař Karel Sparta     105 Zíb Lukáš Vítkovice  
6 Hrbas Marek Sparta     106 Stehlík Richard Vítkovice  
7 Hlinka Jaroslav Sparta     107 Kovář Lukáš Vítkovice  
8 Klimek Lukáš Sparta     108 Čerešňák Peter - Rc Vítkovice  
9 Kumstát Petr Sparta     109 Klok Lukáš - Rc Vítkovice  
10 Pech Lukáš Sparta     110 Olesz Rostislav Vítkovice  
11 Rolinek Tomáš Sparta     111 Burger Jiří Vítkovice  
12 Přibyl Daniel Sparta     112 Huna Rudolf Vítkovice  
13 Réway Martin - Rc Sparta     113 Húževka Peter Vítkovice  
14 Cingel Lukáš - Rc Sparta     114 Roman Ondřej Vítkovice  
15 Volek Dominik - Rc Sparta     115 Káňa Jan Vítkovice  
16 Hrubec Šimon (G) Třinec     116 Szturc Roman Vítkovice  
17 Hamerlík Peter (G) Třinec     117 Lašák Ján (G) Liberec  
18 Trončinský Marek Třinec     118 Schwarz Marek (G) Liberec  
19 Kleslav Rostislav Třinec 70,-kč   119 Škoula Martin Liberec  
20 Roth Vladimír Třinec     120 Vitásek Ondřej Liberec  
21 Nosek David Třinec     121 Gřegořek Petr Liberec  
22 Igrl Zbyněk Třinec     122 Šimek Radim Liberec 70,-kč
23 Adamský Martin Třinec     123 Bartek Martin Liberec  
24 Polanský Jiří Třinec     124 Bakoš Martin Liberec  
25 Rákos Daniel Třinec     125 Jelínek Petr Liberec  
26 Orsava Jakub Třinec     126 Vampola Petr Liberec  
27 Žejdl Lukáš Třinec     127 Kica Petr Liberec 70,-kč
28 Kindl Denis - Rc Třinec     128 Bulík Tomáš Liberec  
29 Kreps Kamil - Rc Třinec     129 Filippi Tomáš Liberec  
30 Machovský Matěj (G) Plzeň     130 Bulíř Michal Liberec  
31 Mensator Lukáš (G) Plzeň     131 Furch Dominik (G) Slavia  
32 Pulpán Lukáš Plzeň     132 Svoboda Adam (G) Slavia 70,-kč
33 Kadlec Petr Plzeň     133 Štich David Slavia  
34 Jeřábek Jakub Plzeň     134 Kolařík Pavel Slavia  
35 Mozík Vojtěch Plzeň     135 Valach Juraj Slavia  
36 Kratěna Ondřej Plzeň     136 Krejčí Daniel Slavia 70,-kč
37 Hollweg Ryan Plzeň     137 Bednář Jaroslav Slavia  
38 Balej Jozef Plzeň     138 Poletín Michal Slavia  
39 Dvořák Michal Plzeň     139 Micka Tomáš Slavia  
40 Simon Dominik Plzeň     140 Vlasák Tomáš Slavia  
41 Lev Jakub Plzeň     141 Tomica Marek Slavia  
42 Pletka Václav Plzeň     142 Stránský Jan Slavia  
43 Beran Matěj - Rc Plzeň     143 Sklenář Jakub Slavia  
44 Michel David - Rc Plzeň     144 Tomek Václav - Rc Slavia  
45 Kašík Libor (G) Zlín     145 Francouz Pavel (G) Litvínov  
46 Štůrala Tomáš (G) Zlín     146 Soukup Jakub (G) Litvínov  
47 Marušák Jiří Zlín     147 Kubát Karel Litvínov  
48 Kotvan Oldřich Zlín     148 Sklenička Zbyněk Litvínov  
49 Žižka Tomáš Zlín     149 Zeman Jiří Litvínov  
50 Řezníček Dalibor Zlín     150 Gula Jiří Litvínov  
51 Leška Petr Zlín 70,-kč   151 Ručinský Martin Litvínov  
52 Čajánek Petr Zlín     152 Hanzl Robin Litvínov  
53 Balaštík Jaroslav Zlín     153 Lukeš František Litvínov  
54 Köhler Bedřich Zlín     154 Piroš Kamil Litvínov  
55 Okál Zdeněk Zlín     155 Hübl Viktor Litvínov  
56 Čech Filip Zlín     156 Trávníček Michal Litvínov  
57 Veselý Ondřej Zlín     157 Jánský Peter Litvínov  
58 Říčka Robert - Rc Zlín     158 Majdan Juraj Litvínov  
59 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.     159 Habal Vladislav (G) K. Vary  
60 Kacetl Ondřej (G) Hradec Kr.     160 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
61 Slovák Tomáš Hradec Kr.     161 Sičák Vladimír K. Vary  
62 Jank Bohumil Hradec Kr.     162 Redlihs Jekabs K. Vary  
63 Vašíček Jiří Hradec Kr.     163 Šmach Ondřej K. Vary  
64 Pláněk Martin Hradec Kr.     164 Tomeček Jan K. Vary  
65 Kudrna Jaroslav Hradec Kr.     165 Tomeček Vojtěch K. Vary  
66 Mertl Tomáš Hradec Kr.     166 Vachovec Michal K. Vary  
67 Šimánek Jiří Hradec Kr.     167 Skuhravý Václav K. Vary  
68 Dej Rastislav Hradec Kr.     168 Balán Stanislav K. Vary  
69 Červený Rudolf Hradec Kr.     169 Kverka Jaromír K. Vary  
70 Skokan Dávid Hradec Kr.     170 Duda Radek K. Vary  
71 Kukumberg Roman - Rc Hradec Kr.     171 Hruška Radek K. Vary  
72 Valcourt Collin - Rc Hradec Kr.     172 Heizer Radomír - Rc K. Vary  
73 Čiliak Marek (G) Brno     173 Valent Michal (G) Ml. Boleslav  
74 Falter Martin (G) Brno     174 Rittich David (G) - Rc Ml. Boleslav  
75 Hanzlík Jan Brno     175 Kučný jiří Ml. Boleslav  
76 Ptáček František Brno     176 Trška Peter Ml. Boleslav  
77 Kováčik Jozef Brno     177 Hruška Milan Ml. Boleslav  
78 Kempný Michal Brno     178 Robar Mitja - Rc Ml. Boleslav  
79 König Peter - Rc Brno     179 Výborný david Ml. Boleslav  
80 Čermák Leoš Brno     180 Klimenta Tomáš Ml. Boleslav  
81 Káňa Jan Brno     181 Broš Michal Ml. Boleslav  
82 Zohorna Hynek Brno     182 Vrbata David Ml. Boleslav  
83 Hruška Jan Brno     183 Pabiška Lukáš Ml. Boleslav  
84 Svoboda Jakub Brno     184 Pacovský Dominik Ml. Boleslav  
85 Němec Vojtěch Brno     185 Lenc Radan Ml. Boleslav  
86 Ostřížek David Brno     186 Mikulík Milan Ml. Boleslav  
87 Ton Petr Brno     187 Trvaj Jiří (G) Olomouc  
88 Halász Tomáš (G) - Rc Pardubice     188 Vošvra Domáš (G) Olomouc  
89 Kristan Robert (G) - Rc Pardubice     189 Ondrůšek Jiří Olomouc 70,-kč
90 Benák Václav Pardubice     190 Houdek Tomáš Olomouc  
91 Čáslava Petr Pardubice     191 Majeský Ivan Olomouc  
92 Gregorc Blaž Pardubice     192 Vyrůbalík Martin Olomouc  
93 Kočí Václav Pardubice     193 Hrňa Erik Olomouc  
94 Ščotka Jan - Rc Pardubice     194 Cibák Martin Olomouc  
95 Tybor Radoslav Pardubice     195 Laš Marek Olomouc  
96 Sýkora Petr Pardubice     196 Patera Pavel Olomouc  
97 Endál Lukáš Pardubice 70,-kč   197 Diviš Richard Olomouc  
98 Semorád Jan Pardubice     198 Dlouhý Radek Olomouc  
99 Radil Lukáš Pardubice     199 Rác Roman - Rc Olomouc  
100 Kolář Jan Pardubice     200 Matai Jakub - Rc Olomouc  

 

 

 

 

 

 

TOPlist